PDA

View Full Version : NL25 downswing



Ahti
03.04.11, 17:23
Mul juba mitu kuud nagu sein ees. Aru ei saa milles asi. Nimelt sel aastal 30 000 kätt mänginud ja olen 1200 big blindi miinuses. Samas EV järgi peaks seis olema 500 big blindi plussis. Seega 30K käe peale 1700 big blindi alla EV. Ja iga päevaga see vahe suureneb.

Eelmise aasta ~140 000 käe peale oli kõigest 700bb alla EV mis suht ok tundub.

Küsimus siis selline, et kaua Teil tavaliselt downswingid kestavad? Ja kas peaks sel ajal lihtsalt tight´imaks muutma mängu? Või üldse pokkerist väikese vahe pidama? Soovitusi? :confused:

K2snakas
03.04.11, 17:27
imo sa m2ngid niigi v2he, ei tea mis vahet sa veel pidada tahad:) küll paika loksub k6ik:)

bluelite
03.04.11, 17:29
Pane on statsid ja graafik SIIA (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/246-***-Ametlik-Stattide-ja-Graafikute-anal%C3%BC%C3%BCsi-teema-***) teemasse. Usun, et saad oma küsimustele väga asjaliku vastuse.

Ahti
03.04.11, 17:49
K2snakas, tegelt 90% käsi on mängitud peale 24 märtsi. Statsid ja graafik said bluelite antud lingile pandud.

Tyler Durden
03.04.11, 17:50
Küsimus siis selline, et kaua Teil tavaliselt downswingid kestavad?

See on hea küsimus, olen ka ise vahel selle üle mõelnud:) Omal praegu eludownswing kallal, nädal on kestnud. Täna pole laudadesse istunud, pole julgust ega tahtmist.

virukunn
03.04.11, 18:26
Ja kas peaks sel ajal lihtsalt tight´imaks muutma mängu? Või üldse pokkerist väikese vahe pidama? Soovitusi? :confused:

Mõtle nüüd, mida saad sina teha, et sa võitma hakkaks. Kõik mida sa teha saad, on A-mängu mängida, muu ei ole sinu otsustada ju. Miks peaksid sa järsku oma A-mängust eemalduma ja seda tightimaks muutma ? (see tight/loose etc ei puutu üldse tegelt praegu siia, keegi ju ei tea miks sa kaotad, v.a see alla EV jooksmine)

Tee selgeks, kas sa biidid antud limiiti oma teadmistega. Kui biidid, siis anna koguaeg endast 100% (tee A-mängu) ja rahal ei jää muud üle, kui sinu kontole joosta. Mõtle pikas perspektiivis.


Ja mida annab teile teadmine, kaua downswing kestab ? Miks see nii oluline on ? Ja kas te arvate, et keegi teab täpselt õiget vastust ? :D

janek174
03.04.11, 18:44
Olen lasknud 60K kätt u. 10BB/100 ja samas üle 100K käe korralikus swongis, Umbes 2miljoni käe kohta NL25-s. Standard niti winrate muidu miski 0,6BB/100. Ja siiski ma arvan, et mul pole piisavalt käsi, et neid kõikumisi piisavalt analüüsida...

Edit: Ja see EV joon on üldse üks tilditekitaja ja miskit infot see küll ei anna (kui sa just iga käsi pre nuppe ei tee)..

Cash87
03.04.11, 18:50
Kõige parem viis EV joonega koos jooksmiseks on mitte flipata mõtetult ning enne riverit mitte pushima.

pastilaa
03.04.11, 19:24
Ja siiski ma arvan, et mul pole piisavalt käsi, et neid kõikumisi piisavalt analüüsida...


Ei aja kiusu ega midagi - aga reaalselt juureldes saab ju öelda sinu antud numbrite põhjal, et mäng on nässus. Swinge polegi siin vaja analüüsida...

kaval-ants
03.04.11, 20:09
Edit: Ja see EV joon on üldse üks tilditekitaja ja miskit infot see küll ei anna (kui sa just iga käsi pre nuppe ei tee)..

Minul see EV joone vaatamine downswingi ajal on pigem tildi leevendaja - tead, et oled kõik õigesti mänginud aga mis teha kui banaanid ikka riverisse välja imevad...

janek174
03.04.11, 20:49
Ei aja kiusu ega midagi - aga reaalselt juureldes saab ju öelda sinu antud numbrite põhjal, et mäng on nässus. Swinge polegi siin vaja analüüsida...

Aga kui mul on siin ka 4BB/100 üle 200K käte kohta...? Aga muidu olen nõus, mäng on obv nässus. Aga mida rohkem sellist mõtlemist, et nüüd on kehv jooks mängin nii, nüüd parem jooks teen naa, seda rohkem valesti mängid.

emmimees
03.04.11, 20:56
Ära mõtle mingi downswingi peale, proovi lihtsalt head pokkerit mängida. Kui mõtled, et oh downswing ja lähed tilti ja teed sitta mängu siis see "downswing" ei saagi sul läbi. Tilt toidab downswingi ja vastupidi.. nõiaring.

ziimukaz
03.04.11, 21:01
Ma vahetan downeri ajal tuba tavaliselt :P