PDA

View Full Version : otsin stakemist



fishh
26.01.09, 12:50
http://img496.imageshack.us/img496/1329/1114106xx.jpg

Marks111
26.01.09, 14:29
Oleks stakest täitsa huvitatud kui osakutena müüd
EDIT:Mis summat muidu kokku saada vaja on 50-100 stakeks küll

Cremer
26.01.09, 15:05
Miks su statsid igalpool ära peidetud on? OPR ja sharkscope

ranka
26.01.09, 17:38
Räägi lähemalt pettusest.

ranka
26.01.09, 17:59
mobiiliga oli mingi jama. 2004 aastast tehti minu nimel asju ja ma sellest kunagi teada ei saanud. eile tuli kohtust kiri, et palju ma pean nüüd maksma. lisaks selgus, et ka teine asi on kohtus ja selle kohta pole veel kirja summaga tulnud.


Ma ei saa aru hetkel - kui sa ei ole kuskile allkirja andnud ja keegi on kasutanud su isikuandmeid ilma sinu teadmata, siis ma saadaks kohe perse ja ei maksaks sentiti. Kui ise oled sellest teadlik ja lihtsalt siniste silmadega kedagi usaldanud (ala aidanud tal lepingut teha või võtnud oma nimele tema järelmaksuga telefoni või muud sellist), siis on natuke jama ja tõenäoliselt peaksid kaotatud raha "korstnasse kirjutama" ja vigades õppima - do not trust anyone. Ausalt, mitte kedagi ei tohi usaldada.

Ja kui nood summad on liiga suured, et korstnasse kirjutada, siis pead vist tõesti kasutama äärmisi abinõusid aga need ei ole eriti soovitatavad, eriti kui summad on "väikesed", sest nii võid tekitada üldkokkvuõttes omale veelgi suuremaid probleeme.

Ja ma ei tea kas inimese nime ja isikuandmeid tohib ilma tema teadma levitada? Et näiteks riputad üles kõik petturi kohta teadva info - alates nimest, lõpetades pildiga, et järgnevad inimesed ei satuks selle lohvi otsa või veel parem - leiaks võimaluse tema karistamiseks.

masterpuppet
26.01.09, 19:07
Süüdistada otseselt ja solvata ei tohi, aga lihtsalt teisi hoiatada ikka tohid. Paned pildi ja nime ning ütled, et see tüüp ei ole hea sõber. JOKK

Põmst, võeti siis sinu mobiiliga SMS laene vms??

RudiTurbo
26.01.09, 19:27
Mina usun Fishhi skilli ja võtaksin 2-3 osakut küll kui tuleb rahvas kokku :)

rohelinekonn
26.01.09, 21:36
tnx. No kui $16 jaoks ei tule, siis $6.5 jaoks ikka peaks saama. See oleks ka parem kui mitte midagi, sest praegu on roll piisav ainult $1.1 leveli jaoks.



siis kui sa 16 jaoks rahvast kokku ei saa ja neid 6,5 osakuid pakkuma hakkad pakkuma siis võtan kah mõned ;)

masterpuppet
26.01.09, 21:43
Nagu põmst keegi sinu nime all võttis asju järelmaksule või sa ise olid ka vahendaja rollis? Sest kui ise sa segatud polnud, siis ju Elisa praak, et klienditeenindajad dokumente ei küsinud jne jne. Ära seda niisama küll jäta.

ranka
26.01.09, 21:51
Kusututasin viimae kommentaari ära.

Pane oma screen-name ja siis pane sharkscope avalikuks, kui tulemused on head, võtan arvatavasti 200$ eest.

vsiu100
26.01.09, 22:46
lase asja seaduslikult uurida. ära torma kohe maksma.
on palju nüansse, mida tuleb teada.
1 on kindel, et su võla viivis ei saa ületada võla põhisumma osa. st max mis pead tagasi maksma, on põhivõlg x 2.

ranka
26.01.09, 22:50
Ma ei näinudki :). Keegi ütles mulle, et olen idioot? :D



Ei, ma kirjutasin jutu, et ma võtaks kohe ära aga samas ei tahtnud su graafikut usaldada ja seetõttu kusutasin ära :D Tahan enne ise sharkscope näha.

ranka
26.01.09, 22:53
seega ava sharkscope

kilu6
27.01.09, 00:13
Panen $400, tahan näha kuidas fishhh $15+1 18player hakkama saab. Ajalugu on mehel impressive.

Graafikut saab vaadata
http://www.pokerprolabs.com/ivarm1984/pokerstars.aspx alt.

Jah, Sharkscopest oleks mugavam küll, aga põhimõtteliselt sama graafik mõlemal pool.

Metsapull
27.01.09, 00:17
Ma võtaks ka paar osakut, kui Sa nii väikest summat lubad :P Ma vaatan, et mõned rahabossid siin laiavad tunduvalt suuremate summadega :) :)

Davy
27.01.09, 00:20
Tere!

Seoses pettuse ohvriks langemise ja läheneva pankrotiga oleks huvitatud mingist stakemises. Olen mänginud väga palju MT sng turbo turniire ja neid suht edukalt. Enamasti madalal $3 levelil.

Plaan oleks mängida mingeid MT sng turbo turniire starsis. Diil võiks olla sarnane svenza bap asjaga, et nädala lõpus loen asjad kokku ja siis raha tagasi ja kui on kasumit, siis sealt ka 50%. 18 mehe turniiride puhul läheks ka battle of the planetsi raha kasumi ja jagamise alla. Kui peaks seda saama.

Ootaks siia vastuseid, et kui keegi on huvitatud ja kui kõrgele ollakse nõus stakema. Ma olen kindlasti huvitatud mängimisest kõrgemal kui $3, aga samas ei taha, et keegi paneks enda jaoks liiga suure summa ja siis ebaõnnestumise korral mu peale väga pahane on. Tegemist oleks osakute süsteemiga, kus võib kasvõi $10 eest osaku võtta näiteks.
Vastake siia või kirjutage mulle PM.

Suure tõenäosusega tahan mängida 18 mehe turniire, sest need täituvad kiiremini.

Piisava huvi korral alustaks järgmine nädal. See nädal läheb veel pettuse asja uurimise alla, sest ma pole kindel, et mis summad kokku välja nõutakse.


http://lepo.it.da.ut.ee/~ivar_m/last90days.png
$1.1, $3.25 ja $6.5 45 mehe turniirid viimase 90 päeva jooksul.


Sry newbie selles asjas. Aga räägi palju osakuid müüd ja mis summa eest nädalas mängid. Too paar näidet. Et kui saad kokku 1,k staket, siis kuidas täpselt asjad toimuma hakkavad staketavale, kes investeeris 100 ?

Marks111
27.01.09, 00:34
broneeriks ka 5 osakut ära 8)

Davy
27.01.09, 00:37
täiendasin esimest posti.


OK tänud

Võin 20 osakut võtta. Peaasi et summa täis saad ja oma asjad lahendatud.

Tuul
27.01.09, 00:38
võtan kõik ülejäänud osakud, 5 vist siis

Davy
27.01.09, 00:42
kuna sooviti, et oleks vähemalt viis inimest, siis võin sulle 15 anda. Tuul ja Marks111 siis 5 ja siis on kõik kinni.


Sobib hästi

ranka
27.01.09, 01:34
***** jäingi hiljaks!

Tuul
27.01.09, 01:56
50 dollarit üle kantud

Metsapull
27.01.09, 02:11
pagan ma ei pannud tähele. annan enda osast


Aitäh, mis Su starsi kasutajanimi on?

RudiTurbo
27.01.09, 10:45
Vabsee kõvasti steigiti, väga hea siis, 3 osakut on minu :)

Metsapull
27.01.09, 12:06
Saatsin ära 20$.

rohelinekonn
27.01.09, 13:13
eks kui järgmine kord jälle võimalus on siis võtan kah mõned osakud

Rahapada
27.01.09, 15:27
pagan, see käis kärmelt, oleks ka osa tahtnud, aga noh eks siis järgmine kord

Marks111
27.01.09, 23:01
Kandsin ka siis $50 ära.
cuccmecocc

RudiTurbo
28.01.09, 14:25
30$ on teele saadetud RudiTurbo poolt :)

Tigrano
28.01.09, 16:48
Heal mängijal ei ole investoritega kunagi probleeme ;D

ranka
28.01.09, 21:53
Heal mängijal ei ole investoritega kunagi probleeme ;D


+ peab olema ka hea ja tuntud nimi

antnx
02.02.09, 11:44
Seleta seda graafikut lähemalt!

kilu6
04.02.09, 16:44
Kõik tundub standard, peaasi et scared money tunnet ei teki. See jama küll, kui flipid ära ei tule, aga küll hakkavad tulema ka.
Nädala sees on regularide tihedus ka suurem, nädalavahetusel paremad mängud.

kilu6
04.02.09, 20:05
Eks jah variatsioon sul on seganud, näiteks palju teisi kohti ja viiendaid, mitte vastavalt esimesi ja neljandaid. ROI poolest su $1 45 mängija mängude vastu ei saa, aga ka $15 ROI 10-15% tooks sama mängude arvu puhul rohkem sisse. $11 45mängija mängud on ka variant, seal paremad teevad ka ROI 20-30%.

wedoit
04.02.09, 20:10
oleks võinud ikka lõpuni teha. svenzal oli ju ka esimene BAP täielik häving, aga hiljem tõestas ennast ilusasti. ise ka olin investor seal projektis ja ei kahetse, et andsin. fishhile annaks ka, kui ta uue teeks, ma eelmine kord ei jõudnud. kui 16 kõrge tundub, siis võid ju 6-seid ka teha 45-man omasid imo. neid võiksid rohkem teha sessis ka ilmselt korraga, 10 lauda korraga läheb ilmselt ajaraiskamiseks / igavaks juba.

Marks111
04.02.09, 22:47
Oleksid võinud jah ikka lõpuni teha.
Ega need kes stakesid on olnud nõus riske võtme selle rahaga 8)
aga eks sa ise tead kas jätkata või mitte ;)

Svenza
05.02.09, 00:39
Ära jäta seisma niimoodi. Mul algas esimene BAP -400$, hävitas ka eneseusku. Aga samas tegin jumala õiget mängu, marutasin vihast aga võtsin uued ette. Samamoodi, 2 oudised, runner runnerid, bubble´is shortid ei kuku välja, värdjad hitivad, saavad duubleid jne. Aga siis tuli lõpuks ometigi õnn õuele ja skill pandi maksma. Tollest ajast enam tagasi ei vaadand, ainult üks üles mäkke ronimine. Kui 60$ seid mängima hakkasin, siis ma ei mõelnudki enam summadele, lihtsalt toksisin rahulikult 4 lauda korraga. Nii kui paar võitu saad on Cashieri lõbus vaadata, saad enesekindlust juurde ja lased hoopis parema tujuga edasi. SNG on üks närvihaige persenuss, ma pole viimasel ajal enam üldse teinud... Cash rahulikum, aga seda ei biidi nahui ja on vaja turnade juurde tagasi tulla raisk.
Aga tegelt ka, lase edasi, poolikuks on mõttetu jätta. Varem või hiljem tuleb positiivne variatsioon, siis saad veel Battle´is ka mingi auhinna. Mul rekord oli 20sest seeriast 9 võitu ja 1 teine koht, insta leaderboardi win. AA on allaandjatele :) 27 ohv süidiga peab pushima. EHk siis, joo ja ära mölise !

kilu6
05.02.09, 15:10
Ok, jääb tunne, nagu staketav oleks süüdi, et pooleli jättis. Pole ju, kõik enda otsustada ja tunde küsimus. Tegu siiski turboga, seal skill nii kiiresti välja ei tule, kui normal mängudes.

Võibolla on ka 15+1 mängud karmimaks läinud võrreldes sellega, mis need olid eelmisel aastal, mängisin ka nüüd neid samu solidaarsusest fishhiga, aga jäin miinusesse. Regulare tundub, et on rohkem sees, stacki niisama lihtsalt finaallaua alguseks üles ei saa.

Seda oleks huvitav näha, kuidas svenza kordab oma 15+1/18 mängude ROId (31% per 848 mängu) järgmise 500 mänguga näiteks. Selle peale võiksin isegi sidebeti teha, et uuesti järgi teha ei õnnestu.