PDA

View Full Version : PKR



Swicheroo
27.01.09, 18:47
Tere kõigile. Olen pokkeris alles algaja, vaid mõned kuud tagasi avastasin selle enda jaoks ning hakkasin PKRis play moneyga mängima. Kõik tundus jube lihtne kuni playmoney üle viskas ja deposiidi tegin. Kandsin siis sinna, paar nädalat tagasi, 35 dollarit ning esimese päeva lõpuks, mis tegi kokkuvõttes vaid mõned tunnid mängimist, oli mul alles vaid 17 dollarit. Mõtlesin, et ilmselt pidin midagi väga valesti tegema ja hakkasin pokkeri kohta lugema. Tellisin endale isegi pokershopist raamatu ´´Full Tilt tournament strategy guide´´ aga see vist minusugusele nats vale raamat veel aga see selleks. Eelmise nädala mil ma lugesin(internetis enamasti basic stuffi, mitte veel raamatut, seda loen siis ku jagan rohkem asja) mängisin ma ainult freerolle ja mitte ühtegi cashgame aga nädalavahetusel alustasin nendega uuesti ning nüüdseks on mul seal 36 daala(mul oli ka palju õnne- head kaardid ning vastased nagu mina enne, kes ei suuda AA otsustaval hetkel foldida jne. ning ma võitsin 2x peaga terve max buy ini suuruse summa).

Igatahes nüüd teema juurde. Mul on veel paljupalju õppida ning tahakski teada, kas PKRis kuskil kohapeal või kas sellel on mingeid programme millega ma saaks oma statistikat vaadata(nägin siin foorumit sirvides selliseid statistilisi tabeleid).

Üks küsimus, mis ei lähe üldse teemasse, et mida tähendab NL10. Ma eeldan et NL on no limit aga mida see arv tähendab mingeid blinde või midagi? Foorumis nägin NL10 NL20 jne.

NB! Sorri offtopicu eest aga ma mõtlesin et kirjutan siia väiks sissejuhatuse endast. Loodan, et keegi pahaks ei pane.

marguzz22
27.01.09, 19:08
nl 10 on blindid 0,05 ja big blin 0,1 max buyin tavaliselt 10 dollarit, nl20 0,1 ja bb 0,2 buyin 20 jne

farik666
27.01.09, 20:09
programmideks on Holdem Manager ja Poker Tracker 3, leiad siit foorumist mõlema kohta ka teemad..ise ei viitsind otsida..

LuuK
28.01.09, 01:21
Kuskilt nagu on meelde jäänud, et HEM ja PT3 PKRis ei tööta..

ranka
28.01.09, 01:41
Kuskilt nagu on meelde jäänud, et HEM ja PT3 PKRis ei tööta..


Ei tööta aga kui vastav konverter muretseda siis töötavad.

bounce
28.01.09, 08:25
ise kasutan seda converterit
http://www.hh-convert.com/

hudi saab http://www.pokerofficer.com/

Swicheroo
28.01.09, 14:56
Aitäh vastuste eest. Sell HUDi asjaga see jama, et pole krediitkaarti ja seal vist muud moodi maksta ei saa aga konverteri ostan vist kuu lõpus ära.

Swicheroo
04.02.09, 19:47
Teab keegi kaua PKRist raha moneybookersisse tuleb? Mul jõudis juba hansast raha sinna kuigi kandsin selle hiljem üle. Tahaks HEMi key ära tellida aga 5 dollarit jääb puudu, mis ma tahaks PKRist saada.

Tarq666
11.02.09, 21:15
Teab keegi kaua PKRist raha moneybookersisse tuleb? Mul jõudis juba hansast raha sinna kuigi kandsin selle hiljem üle. Tahaks HEMi key ära tellida aga 5 dollarit jääb puudu, mis ma tahaks PKRist saada.


4-9 päeva

kr2su
10.03.09, 13:56
Minuarust PKR'is pool bankrolli kaotada on ikka täielik saavutus :D

Kandsin ise sinna nädala eest pullipärast $10 (miinimum seal), et vahest seal tujutõstmiseks mängida, sest kino saab seal kõvasti. Tänaseks on BR peaaegu $100 seal ja seda NL10 toksides, kuhu eksib neid recreational donke ikka korralikult ära. Ei promo bankroll mismanagementi, aga PKR'is on täiesti rahulikult võimalik mängida pool bankrollis nina ees (siiski madaltel limiitidel). Omahat tasub seal veel eriti taguda (ise küll vaid mõned korrad ja vb ei ole siis nõuanne adekvaatne), sest seal ei oska seda mängu madalatel limiitidel ikka kohe mitte keegi mängida.

PKR'is pead vaid arvestama seda, et kui mõnel mehel on 1,5 max buy-ini ees, siis tema vastu peab korralikult mängima. Samamoodi pead sa võrdlemisi straightforward mängu mängima ja bluffimine on seal võrdlemisi raske - bottom pairi ja 2-kickeriga callitakse täiesti rahulikult sind maha.

Üldiselt on PKR'is tagumine üks paras kino - mõtled pidevalt, et no nii lollilt ei saa mängida, aga iga kord kui õhtul vahest sisse login, siis minu eksimust taaskord tõestatakse :D

Multitableda on seal raske, 2-max, sest muidu kisub karmiks, aga ma mängin 6maxi ka. FR võibolla lihtsam, aga nad ise ei luba üle 4.

Igatahes jaksu, seal püüaks nagu võrguga kalakasvatuses forelli!