PDA

View Full Version : NL20-NL50 grinderite nurgake



Leheküljed : [1] 2 3

farik666
27.01.09, 21:17
Kuna päris paljud juba liikund siin NL10'st NL20-NL30 ja ise ka siin viimased päevad Starsis NL25 laudades müttand, sis miks mitte võiks nendel mängijatel ka oma nurgake olla ?? Ei tekita vähemalt segadust NL10 teema all :)

Täna siis mängin teist päeva Starsis NL25 laudades.. kuni 10 lauda max. korraga ja full buy-in nagu ikka. Tundub et hakkan vaikselt limiidiga harjuma ja hakkab kaduma scared money tunne...kuna bankroll tegelt suht väike ~300$ kanti, sis päris kadund ta veel ei ole :)
Eilsete esimeste katsumustega saadud -2BI on peaaegu tagasi tehtud... nüüd teen väikse pausi ja hiljem postitan ka graafiku ja statid esimese 2 päeva kohta uues limiidis!

Edu NL20-NL30 grinderid!

edit: ahjaa.. paluks boldiks ja stickyks ka kui nõus..

lenC
27.01.09, 21:56
tehtud, have fun guys

Metsapull
27.01.09, 22:01
Kuna päris paljud juba liikund siin NL10'st NL20-NL30 ja ise ka siin viimased päevad Starsis NL25 laudades müttand, sis miks mitte võiks nendel mängijatel ka oma nurgake olla ?? Ei tekita vähemalt segadust NL10 teema all :)

Täna siis mängin teist päeva Starsis NL25 laudades.. kuni 10 lauda max. korraga ja full buy-in nagu ikka. Tundub et hakkan vaikselt limiidiga harjuma ja hakkab kaduma scared money tunne...kuna bankroll tegelt suht väike ~300$ kanti, sis päris kadund ta veel ei ole :)
Eilsete esimeste katsumustega saadud -2BI on peaaegu tagasi tehtud... nüüd teen väikse pausi ja hiljem postitan ka graafiku ja statid esimese 2 päeva kohta uues limiidis!

Edu NL20-NL30 grinderid!

edit: ahjaa.. paluks boldiks ja stickyks ka kui nõus..


Minu meelest tasuks sellise bankrolliga veel NL-10 ainult mängida. Korraga on küll võimalik rohkem võita ning edasiminek võib tänu sellele kiirem olla, kuid samas on jälle suur kukkumise oht ning alt uuesti alustada on väga raske.

farik666
27.01.09, 22:10
tean täiesti, eelmine kuu see juhtuski.. aga NL10 ei paku pinget enam eriti..

-andres-
27.01.09, 22:36
Tuleb väike downswing ja su väike BR on suhtkoht surnud :(. Aga loodame parimat, et tabad korralikku jooksu ja saad hakkama :).

virx747
28.01.09, 01:19
300-ga ilmselt saab hakkama. Aga jah, kuidagi turvalisem on ilmselt suurema BR-ga. Ise kangutasin NL10 500-ni ära, läksin kohe täiega NL20-sse ja enne ei lõpetanud kui olin 5000 käega 380 peal. Nüüd võtsin endale ülesandeks NL10-s taas 450 peale minna ja siis uuesti NL20 shottima hakata.

Lihtsalt põhimõtte pärast teen nii ;) Tahtejõu kasvatamine või nii. On küll nüri NL10 taas mängida.

Kuidas olete teinud: kas avanud mingil päeval kohe 8-10 NL20/25 lauda või alustanud mõne lauaga NL10 kõrvalt?
Kuna ise kasutan skripti, millega aktiivne laud tuleb ette (nagu Estpatriku videos), siis on suht raske erinevate limiitidega laudadega mängida. Seepärast siis avasin kohe kõik NL20 lauad.

-andres-
28.01.09, 01:57
Detsembri viimasel nädalal läksin NL20sse täie rauaga, Jaanurai esimene nädal mängisin seda ning teisel nädalal täie rauaga nl30sse. Nüüd plaan Veebruari alguse või keskpaigas nl50 shot võtta ning kui õnnestub, siis nl50 täiega panema hakata.

ranka
28.01.09, 01:59
Kusjuures need teemad ei tohiks stickyd olla, sest need teemad peaksid olema populaarsed ja topis, kui on selle limiidi mängijaid ning kui hakkame kogu aeg stickideks tegema siis ühel hetkel ongi terve esileht sticky teemasid täis.

Ja küsimus - kas ma tohin selle pealkrija ära vahetada: "20NL - 50NL grinderite nurgake", sest erinevates tubades on erinevad limidiid - osades on $0.1/$0.2, teistes $0.10/$0.25 ja samuti on 50NL enam-vähem sama mänguga, mis 25NL - ainult natuke nitim.

-andres-
28.01.09, 02:08
Ma arvan, et vabalt, sest nl20-50 liikumine ei tohiks ka meeletult pikaaegne protsess olla, sealt edasi aga küll :).

farik666
28.01.09, 09:05
muidugi jah!

antnx
28.01.09, 10:34
Wow...ise mässan 800$ BR-iga NL20 ja tegelikult pole ka see piisav BR. Nl50 Tuleb siis kui 2k täis

Fortune
28.01.09, 12:53
Wow...ise mässan 800$ BR-iga NL20 ja tegelikult pole ka see piisav BR. Nl50 Tuleb siis kui 2k täis


See on ülesliikumiseks küll hea ja ohutu moodus, aga samas ega ma ei usu et see nl25 ja nl50 vahe nüüd nii metsik on. Ise proovisin starsis kohe nl50-t kui oli miinimum 20 bi-d koos, ehk siis 1k$. Algul oli kerge scared money tunne küll ja veitsa vist kukkusin, aga kiiresti sai end nl25-s tagasti töötatud ja uue shotiga läks juba kõik käima ja must sai nl50 regular. Ehk siis mis ma selle pika jutuga tahan öelda, et 2k on imo liiga palju ja nl25s läheb tohutu aeg selle raha kokku saamiseks, soovitan sul nt mingi 1,2-1,3k ära teha ja siis üks nl50 shot võtta. Äkki veab ja läheb mäng kohe käima, siis võid nl25-ga hüvasti jätta ja nagu ranka kunagi ütles, kui uude limiiti lähed, siis tee samasugust mängu nagu ennegi tegid, pole mõtet mingeid hulle lükkeid teha või hullult blinde kaitsta, pigem veitsa rohkem algul foldida ning ettevaatlikult mängida ja kui ükskord tunnetus käes, siis läheb jälle vanatmoodi edasi.

taipupole
28.01.09, 13:54
Ärge ronige NL50 tasemele, vähemalt see ja järgmine kuu. Aitäh.

CTXrix
28.01.09, 14:00
Ärge ronige NL50 tasemele, vähemalt see ja järgmine kuu. Aitäh.


Tahad ise NL50 kunn olla...vähemalt niikaua, kuni Toweri viimane boonus otsa saab? :)

-andres-
28.01.09, 14:03
Ärge ronige NL50 tasemele, vähemalt see ja järgmine kuu. Aitäh.


Mis sul Toweri's screenname on? :)

taipupole
28.01.09, 14:15
Tahad ise NL50 kunn olla...vähemalt niikaua, kuni Toweri viimane boonus otsa saab? :)


Obvious, mulle piisab sellest, et seal niigi kaks-kolm eestlast juba hullavad :D

Tigrano
28.01.09, 15:09
Obvious, mulle piisab sellest, et seal niigi kaks-kolm eestlast juba hullavad :D


Koos on lõbusam ;D

ranka
28.01.09, 21:57
tegelt jube naljakas on vaadata :) kaks kuud tagasi antnx pusis ja oli hädas, et ei tule see mäng kuidagi ja nüüd juba 20NL ja $800 roll.

Üldse väga väga suur areng on toimunud ja kui areng nii jätkub, siis aasta lõpuks on 100NL ja suuremad limiidid täidetud eestlastest ja ehk see on ka verstapuuks, et enam "eestlase" nimega ei seosta donke, mis paraku hetkel nii on.

Aga edu kõigile ja loodame väga edukat aastat ja juba ootan 1000NL grinderite nurgakest :P

-andres-
28.01.09, 22:31
Kui ma selle foorumiga liitusin ei biitinud ma nl4 taset. Oktoobri lõpus panin viimased säästud 25Euri Trio kontole.
Tänaseks olen saanud mõned sajad $ tubadest kolimistega ning paari cashoutiga pangaarvele, samas peatselt on plaan liikuda NL50sse, rolliga veel 1-2sada $ grindida. Seega tõesti, koos on kergem ning kui millalgi foorumi mingi tants ja trall tuleb, siis minu poolt on Rankale ja Tigranole õlud garanteeritud.

antnx
28.01.09, 22:38
+1

Ja kui ranka joob midagi kangemat siis saab seda ka. Viski ja kaardid, viski ja kaardid :D

Metsapull
28.01.09, 22:41
Mul on NL-25 viimasel ajal kõik metsa läinud ning hetkel on küll selline tunne, et üle NL-10 ei suuda ühtegi taset biitida ja kui peaks suutma, siis ma arvan, et üks pikem downsing mõjuks vaimule arvatavasti väga hävitavalt, sest tundub, et allamäge minekut mu vaim ära ei kannata ning kõrgematesse limiitidesse, kus tase veelgi tihedam ei tasu küll ronida.

Lühidalt öeldes tuju on null ning ainus hea asi on see, et trios olen suutnud väikese bankrolli tekkida, aga seda peamiselt tänu weekend rankingule ning natuke on tulnud ka sit and go-de pealt.

virx747
29.01.09, 00:34
+1

Ja kui ranka joob midagi kangemat siis saab seda ka. Viski ja kaardid, viski ja kaardid :D


Kas pokkeris pole hooaega?
Siis saaks pidada hooaja lõpetamise ja alustamise pidusid, nagu muudel spordialadel standard.
Vähemalt PokkeriProd.comil võiks olla hooaeg.
Rankal ja Tigranol pidu pärjad kaelas ja ma arvan, et välja tegijaid jätkub :)

Tigrano
29.01.09, 00:48
Kas pokkeris pole hooaega?
Siis saaks pidada hooaja lõpetamise ja alustamise pidusid, nagu muudel spordialadel standard.
Vähemalt PokkeriProd.comil võiks olla hooaeg.
Rankal ja Tigranol pidu pärjad kaelas ja ma arvan, et välja tegijaid jätkub :)


Lahe, selline tunne, et hakka või kohe pidu organiseerima ;D

ESTPatrick
29.01.09, 01:34
mina joon rummi, kui keegi plaani välja teha

-andres-
29.01.09, 01:35
Kui näitad kuidas Opeliga driftida saab, siis on kõik võimalik.

Tigrano
29.01.09, 01:40
Kui näitad kuidas Opeliga driftida saab, siis on kõik võimalik.


Seda pulli tahaks isegi näha ;D

ESTPatrick
29.01.09, 02:11
Kui näitad kuidas Opeliga driftida saab, siis on kõik võimalik.


see vajab eritingimusi, äärmiselt libe põrand, äärmiselt kerget opelit (kõik kola välja) ja äärmiselt suurt platsi et opel ikka välja keeraks ja purjus vaatajaid et kiirused tunduksid suuremad.

annan oma panuse uue video seeriaga, mis keskendub siis madalama limiidi mängijatele ja et asi oleks reaalsem siis proovin enne video 1-2h lauas mängida ja siis video käivitada

-andres-
29.01.09, 02:24
see vajab eritingimusi, äärmiselt libe põrand, äärmiselt kerget opelit (kõik kola välja) ja äärmiselt suurt platsi et opel ikka välja keeraks ja purjus vaatajaid et kiirused tunduksid suuremad


;D ;D
Lisame vaatajatele rohkem alkoholi ja saab ka raske Opeli ja kerge parklaga hakkama :D.

ranka
29.01.09, 04:19
Kas pokkeris pole hooaega?
Siis saaks pidada hooaja lõpetamise ja alustamise pidusid, nagu muudel spordialadel standard.
Vähemalt PokkeriProd.comil võiks olla hooaeg.
Rankal ja Tigranol pidu pärjad kaelas ja ma arvan, et välja tegijaid jätkub :)


No saaksime teha ju mingid suuremad üritused, mis tähistavad hooaja algusi/lõppe. Näiteks foorumi turniir (???) ja see peaks lõppema suve poole ja kes suvel ikka pokkeriga jurada viitsib, siis võiksii olla hooaja lõpetamine :)

masterpuppet
29.01.09, 04:31
Foorumi kokkusaamised oleksid väga 5+ tegevused, saaks ka reaalselt käe pihku panna ning öelda, et sa kurat oled minust parem. :D

RudiTurbo
29.01.09, 09:42
Foorum on juba nii suur, et suve ajaks võiks hakata mingit kokkusaamist plaanima küll :)

pikk28
29.01.09, 09:42
käpp ka

farik666
29.01.09, 20:58
Foorumi kokkusaamised oleksid väga 5+ tegevused, saaks ka reaalselt pihku panna ning öelda, et sa kurat oled minust parem. :D



hästi vajutad ;D

leho57
08.03.09, 07:49
aii suurest igavusest nuusutan ka praegu NL25 ääremaid... kuigi BR ei luba. aaga kaon sealt kohe minema ka :D igaks juhuks, enne kui miskit hullu juhtub

Tigrano
08.03.09, 12:00
aii suurest igavusest nuusutan ka praegu NL25 ääremaid... kuigi BR ei luba. aaga kaon sealt kohe minema ka :D igaks juhuks, enne kui miskit hullu juhtub


Kindlasti ainult nuusuta, sest muidu nagu ütlesid võib kehva bankrolliga miskit hullu juhtuda.

leho57
08.03.09, 14:25
kuule jah, sain duubli ja tulin tulema. liiga scared money tunne oli peal.

pendula
09.03.09, 12:11
Kaks nädalat tagasi otsustasin proovida NL20 taset Toweris. Bankroll oli selle kohta küll väga madal, aga tegin reegli et kui kohe -2BI kukun, siis tõmban saba jalge vahele ja jooksuga NL10 tagasi. Esimesed viis-kuus päeva läks üllatavalt ilusasti. 320$ pealt 620$ peale naksti. Viimased viis-kuus päeva olen aga break-even kõik päevad lõpetanud. Ei edasi, ei tagasi. Luckbox ei ole ka suurem asi olnud, aga tunnen, et mäng kuidagi logiseb. Tõenäoliselt on üks leak Flop-Cbet, mis 80% ringis ja võiks väiksem olla. Kui see ära callitakse, siis üldjuhul ma air'iga Turnis olen Check-Foldi harrastanud ja sinna see raha lähebki.

Olen püüdnud aru saada, kuidas mängida Turnil näiteks 40/4 tüüpi ja 10/9 tüüpi tegelaste vastu.
40/4 tüübi kohta kirjutas Tigrano üsna selge juhise. Õhuga pole eriti mõtet nende vastu Flopil ja veel vähem Turnil raha potti panna, sest nad callivad su ikka ära. Samas kui on käsi, tuleb panustada rohkelt ja see makstakse nende poolt kinni. Kuna ma pole seda väga kaua testinud, ei oska veel midagi öelda. Olen ka Turnil agressiivsust näidanud ja poti maha võtnud. (Paljude puhul aga on käte arv liialt väike ka olnud, et teda sellesse tüüpi paigutada).
10/9 vastasega teda obv käe peale panna kergem. Ja kui esimese tüübiga võrrelda, siis Flopil harrastab mu betti raiseda, mida 40/4 tüüp minu arust teeb väga harva. Sellisel juhul muidugi on juba flopil minu poolt easy Fold kui ei hittinud.

Kumma vastu longrunis Turn C-bet on kasumlikum? Oletame, et 30% ajast panustad õhuga.

40/4 vastu kaotad tõenäoliselt palju, kuna tihti callib lõpuni ja hitib Turnil või Riveril. Samas nende vastu ka võidad rohkem, kuna maksavad sulle tihedamini seti kinni.
10/9 vastu kaotad vähem, kuna suudad tema vastu turnil poti maha võtta. Ka võidad vähem, sest ta ei calli su bette ära.

Kummaga aga ikkagi agrom olek kasulikum? Kui saab üldse nii küsida.

Tigrano
09.03.09, 12:29
Kaks nädalat tagasi otsustasin proovida NL20 taset Toweris. Bankroll oli selle kohta küll väga madal, aga tegin reegli et kui kohe -2BI kukun, siis tõmban saba jalge vahele ja jooksuga NL10 tagasi. Esimesed viis-kuus päeva läks üllatavalt ilusasti. 320$ pealt 620$ peale naksti. Viimased viis-kuus päeva olen aga break-even kõik päevad lõpetanud. Ei edasi, ei tagasi. Luckbox ei ole ka suurem asi olnud, aga tunnen, et mäng kuidagi logiseb. Tõenäoliselt on üks leak Flop-Cbet, mis 80% ringis ja võiks väiksem olla. Kui see ära callitakse, siis üldjuhul ma air'iga Turnis olen Check-Foldi harrastanud ja sinna see raha lähebki.

Olen püüdnud aru saada, kuidas mängida Turnil näiteks 40/4 tüüpi ja 10/9 tüüpi tegelaste vastu.
40/4 tüübi kohta kirjutas Tigrano üsna selge juhise. Õhuga pole eriti mõtet nende vastu Flopil ja veel vähem Turnil raha potti panna, sest nad callivad su ikka ära. Samas kui on käsi, tuleb panustada rohkelt ja see makstakse nende poolt kinni. Kuna ma pole seda väga kaua testinud, ei oska veel midagi öelda. Olen ka Turnil agressiivsust näidanud ja poti maha võtnud. (Paljude puhul aga on käte arv liialt väike ka olnud, et teda sellesse tüüpi paigutada).
10/9 vastasega teda obv käe peale panna kergem. Ja kui esimese tüübiga võrrelda, siis Flopil harrastab mu betti raiseda, mida 40/4 tüüp minu arust teeb väga harva. Sellisel juhul muidugi on juba flopil minu poolt easy Fold kui ei hittinud.

Kumma vastu longrunis Turn C-bet on kasumlikum? Oletame, et 30% ajast panustad õhuga.

40/4 vastu kaotad tõenäoliselt palju, kuna tihti callib lõpuni ja hitib Turnil või Riveril. Samas nende vastu ka võidad rohkem, kuna maksavad sulle tihedamini seti kinni.
10/9 vastu kaotad vähem, kuna suudad tema vastu turnil poti maha võtta. Ka võidad vähem, sest ta ei calli su bette ära.

Kummaga aga ikkagi agrom olek kasulikum? Kui saab üldse nii küsida.


No 40/4 vastu turn bet on mõttetu õhuga, kui ta just selline foldija tüüp ei ole, kelle fold to cbetile % on suur. Ja miks sa tahad õhuga võita suuri potte, see ajab variatsooni lakke ja ma ei näe mingit mõtet, bluffida passiivset callingstationit, kelle vastu pole fold eqytit. Tavaliselt on sinu range kõvasti ees tema rangest ja chekkides showdownile võid võita poti või siis hitid midagi riveris.

10/9 vastu saad kindlalt juba turnil cbettides aru, kas tal on midagi või mitte, sest nad kardavad jubedalt ja kui nad on callinud flopi, siis turni naad enam ilma nutsita või väga hea draw-ta nii naljalt ei calli, foldivad tihti isegi JJ ja QQ, kui oled jubedalt agressiivsust näidanud. Samuti kardavad igat kaarti või selliseid ohtlike floppe, kui turn tuleb A, K ja neil on jj või qq, siis turnis foldivad nad üldjuhul sinu cbeti peale oma jj, qq jne. Seega järeldus, kui sul on õhk, siis tihti saad sellised mängijad foldima. Kindlasti tuleks jälgida jälle tema fold to cbet statti, milline on tema mängustiil, kas ta on kerge foldija või mitte.

pendula
09.03.09, 12:47
Tundus endale ka, et olen võibolla liialt agro olnud seal, kus see pole õigustatud.
Hakkan täna seda parandama mängu juures. Agressiivsus suunata õigel ajal õigesse kohta. Mitte liialt lammutada ja lahmida.
Hakkasin mõtlema, et kuna olen oma Late Positioni VPIP-d teadlikult kõrgemaks ajanud, siis obv ka sellest tingituna on agressiivsuse küsitavus postflopis suurenenud ja tuleb otsuseid rohkem kaaluda.

zyxxx
09.03.09, 12:50
Tundub, et mina olen asjadest õigesti siis aru saanud. Olen tähelepannud, et alates NL30-st meeldib tegelastele suht sageli minu cbeti raiseda, mis alati ei tähenda üldsegi seda, et neil oleks nuts käes vaid vastupidi, arvatakse et bluffin ja foldin peale minraiset kiiresti ära. 40/4 tüüpide cbetide vastu kasutan ise suht sageli minraiset ja tundub, et suht kiiresti folditakse selle peale käsi ära.

Tigrano
09.03.09, 13:02
Tundub, et mina olen asjadest õigesti siis aru saanud. Olen tähelepannud, et alates NL30-st meeldib tegelastele suht sageli minu cbeti raiseda, mis alati ei tähenda üldsegi seda, et neil oleks nuts käes vaid vastupidi, arvatakse et bluffin ja foldin peale minraiset kiiresti ära. 40/4 tüüpide cbetide vastu kasutan ise suht sageli minraiset ja tundub, et suht kiiresti folditakse selle peale käsi ära.


Hmm, kui 40/4 betib või cbetib, siis tal on mingi Monster tavaliselt ja re-raise teha peab olema väga kõva käsi, põhimõtteliselt NUTs, tavaliselt tuleb ikka otsida põhjust foldimiseks, sest üdini passiivne mängija ei hakka lambist bettima ega cbettima.

zyxxx
09.03.09, 13:07
Hmm, kui 40/4 betib või cbetib, siis tal on mingi Monster tavaliselt ja re-raise teha peab olema väga kõva käsi, põhimõtteliselt NUTs, tavaliselt tuleb ikka otsida põhjust foldimiseks, sest üdini passiivne mängija ei hakka lambist bettima ega cbettima.


Vaatan loomulikult tema cbet flopi protsenti ja kui see on kõrge, siis teen raise, kui madal siis otsin põhjust foldimiseks. 40/4 võib ju olla siiski flopi cbet suht sagedane või saan ma milleski valesti aru?

EDIT: sain vist valesti aru algul, see 40/4 teine number on vist agressiivsus mitte preflop raise? siis on arusaadav.

Tigrano
09.03.09, 13:24
Vaatan loomulikult tema cbet flopi protsenti ja kui see on kõrge, siis teen raise, kui madal siis otsin põhjust foldimiseks. 40/4 võib ju olla siiski flopi cbet suht sagedane või saan ma milleski valesti aru?


No sellised tõstavad ju preflopis ainult hea käega üldjuhul QQ+, ning cbet tugeva käega on ju hea ja cbet peabki kõrge olema neil selliselt mängides. Nüüd Sina lähed ja bluffid, ilma tugeva käeta, mida ei tohi fishi vastu teha, kui ta on preflopis tõstnud.

Aga kindlasti võiks callida preflopis, kui fish on tõstnud, mingite 56s, 68s jne selliste kätega, et kui hitime, siis oleme võidumehed, sest fish ei suuda oma qq+ elusees foldida.

pendula
09.03.09, 13:37
EDIT: sain vist valesti aru algul, see 40/4 teine number on vist agressiivsus mitte preflop raise? siis on arusaadav.


Ei, see 4 ma mõtlen ikka preflop raise.

virx747
09.03.09, 14:43
IMHO second barreli laskmine õhuga on microlimitis mittevajalik tegevus, kuna siin jätkub hulgaliselt fishe ning kasumit on võimalik ka lihtsamalt teenida. Second barrel on keeruline käik, mida tehes peab ilmselt suutma juba väga hästi vastaseid käe peale panna ja lauda lugeda.

40/4 vastu jah pole väga mõtet seda kaaluda, kui tal just showdowni vaatamine alla näiteks 18% pole.
10/9 kohta Tigrano ütles kõik.
Muuseas huvitav, kui palju Tigrano ise NL50-s kasutab 2. ja 3. barreleid?

Tigrano
09.03.09, 15:27
IMHO second barreli laskmine õhuga on microlimitis mittevajalik tegevus, kuna siin jätkub hulgaliselt fishe ning kasumit on võimalik ka lihtsamalt teenida. Second barrel on keeruline käik, mida tehes peab ilmselt suutma juba väga hästi vastaseid käe peale panna ja lauda lugeda.

40/4 vastu jah pole väga mõtet seda kaaluda, kui tal just showdowni vaatamine alla näiteks 18% pole.
10/9 kohta Tigrano ütles kõik.
Muuseas huvitav, kui palju Tigrano ise NL50-s kasutab 2. ja 3. barreleid?


Sõltub vastastest, flopist, turnist jne, aga kindlasti kasutan, aga mitte ülemõistuse palju, eriti kindlasti mõtlen 10x, kui õhuga hakkan vastast panustama, et kui suur võimalus on, et vastane foldib ennem showdowni, mis turn või river paneks teda foldima jne. Kindlasti tuleb sarnast taktikat kasutada ka TAGide vastu, kes armastavad callida flop cbeti, nii muuseas, siis peaks juba 2 barrel ka nende jaoks olema relvastuses.

Samas, kui mul on suht okei käsi, mitt õhk, siis armastan rohkem chekkida turni, sest näen, et saan sedasi rohkem valuet, eriti OOP olles.

zyxxx
15.03.09, 19:36
Oeh... noo ei beadi ma NL30-t mitte üldse, selline kopikas on ees, et mine lihtsalt lolliks ;D
Kuu alguses tundus, et kõik toimib, aga nüüd on ikka täielik jama majas.. -8bi juba alla tulnud...

http://img255.imageshack.us/img255/4329/nl30.jpg

virx747
15.03.09, 19:56
Oeh... noo ei beadi ma NL30-t mitte üldse, selline kopikas on ees, et mine lihtsalt lolliks ;D
Kuu alguses tundus, et kõik toimib, aga nüüd on ikka täielik jama majas.. -8bi juba alla tulnud...


Mul väga sarnane graafik väga sarnaste numbritega, samas kohas, samas limiidis :D
Ega siin pole muud kui "lõuad pidada ja edasi teenida" kui klassikuid tsiteerida. Küll ta tuleb, peaasi, et plussis.

goldec
15.03.09, 20:00
Mul TÄPSELT samasugune graafik NL25s :D

pendula
16.03.09, 11:43
Proovisin minagi nädalavahetusel NL30-s mängida ja korra nuusutasin huvi pärast paari lauaga ka NL50 mängu. Midagi head sellest ei sündinud. Korra võtsin isegi NL50-s ühe All-inni omale koju ja kuradi hea tunne oli (TT-set vs AA). Aga paari tunniga oli mäng jälle miinuses.
Ei ole veel minu jaoks need levelid. NL20-s tunnen end seevastu juba üsna koduselt ja jätkangi seal veel paar kuud kindlasti ma arvan.
Ühe päeva järgi ei saa järeldusi teha, aga tundus et NL30 ikka on natuke teine mäng kui NL20 (praegu mängin Heypokeris). Mis teised arvavad?

virx747
16.03.09, 11:55
Mängin ka Heypokeris hetkel. Tänaseks siis mängitud 75k kätt NL20 ja nüüd 30k kätt NL30. Julgeks väita, et on küll vahe, ainult positiivses suunas :) Ongame NL20 on suht kehv laudade valik ja mäng suht kinnine isegi julgeks õelda. NL30 minuarust küll kõvasti fishisem ja mäng kohati isegi liiga loose, nii et tuleb tihti vaadata, kas on mõtet preflop tõsta jne. Ka tulemused näitavad, et NL30 bb/100 parem kui NL20-s. Ma arvan küll, et võta julgelt neid paremaid NL30 laudu juurde kui BR vähegi lubab, võid ju 20 või 25-ga sisse osta.

BuildUp
16.03.09, 12:42
Mängin ka Heypokeris hetkel. Tänaseks siis mängitud 75k kätt NL20 ja nüüd 30k kätt NL30. Julgeks väita, et on küll vahe, ainult positiivses suunas :) Ongame NL20 on suht kehv laudade valik ja mäng suht kinnine isegi julgeks õelda. NL30 minuarust küll kõvasti fishisem ja mäng kohati isegi liiga loose, nii et tuleb tihti vaadata, kas on mõtet preflop tõsta jne. Ka tulemused näitavad, et NL30 bb/100 parem kui NL20-s. Ma arvan küll, et võta julgelt neid paremaid NL30 laudu juurde kui BR vähegi lubab, võid ju 20 või 25-ga sisse osta.


Hakkasin meenutama kuidas mul oli ja võin öelda kõik täpselt sama, mis virxil. :)

Mis eriti naljakas, siis imo bb/100 järjest tõuseb, mida kõrgemale lähen. No vähemalt kuni nl50ni on tõusnud. Ei tea, mis siis saab kui nl100. ;D ;D ;D

pendula
16.03.09, 13:46
Mängin ka Heypokeris hetkel. Tänaseks siis mängitud 75k kätt NL20 ja nüüd 30k kätt NL30. Julgeks väita, et on küll vahe, ainult positiivses suunas :) Ongame NL20 on suht kehv laudade valik ja mäng suht kinnine isegi julgeks õelda. NL30 minuarust küll kõvasti fishisem ja mäng kohati isegi liiga loose, nii et tuleb tihti vaadata, kas on mõtet preflop tõsta jne. Ka tulemused näitavad, et NL30 bb/100 parem kui NL20-s. Ma arvan küll, et võta julgelt neid paremaid NL30 laudu juurde kui BR vähegi lubab, võid ju 20 või 25-ga sisse osta.


Teen proovi ja eks näis, mis tulemused on. Flop Cbetti pean siis aga allapoole võtma kui mäng väga loose. Praegu 84%.

Tigrano
16.03.09, 15:13
Teen proovi ja eks näis, mis tulemused on. Flop Cbetti pean siis aga allapoole võtma kui mäng väga loose. Praegu 84%.


No Sa oled suht NITi stiiliga, seega peabki olema cbett % suur, sest sinu range on väga väike võrreldes vastaste omaga.

pendula
16.03.09, 15:43
No Sa oled suht NITi stiiliga, seega peabki olema cbett % suur, sest sinu range on väga väike võrreldes vastaste omaga.


Statid teises arvutis, aga umbes 14/11 peaks viimasel ajal olema mäng. CO ja Button üle 20 midagi.

Tigrano
16.03.09, 15:45
Statid teises arvutis, aga umbes 14/11 peaks viimasel ajal olema mäng. CO ja Button üle 20 midagi.


Siis hakkab juba tulema ja oled kõvasti ikka ranget laiendanud.

pendula
16.03.09, 15:59
Siis hakkab juba tulema ja oled kõvasti ikka ranget laiendanud.


Jah, siin ongi mul vaja tööd teha Postflop mängu juures, sest otsustamine on keerulisemaks läinud.

Tigrano
16.03.09, 16:07
Jah, siin ongi mul vaja tööd teha Postflop mängu juures, sest otsustamine on keerulisemaks läinud.


Jah, see ongi kõige tähtsam ja ei tule üleöö need teadmised ja oskused.

pendula
16.03.09, 16:11
Jah, see ongi kõige tähtsam ja ei tule üleöö need teadmised ja oskused.


Ja jah, tuleks need teadmised ja skill sama kiirelt nagu teinekord tilt peale tuleb :)

Tigrano
16.03.09, 16:16
Ja jah, tuleks need teadmised ja skill sama kiirelt nagu teinekord tilt peale tuleb :)


Saan see nädal lõpuks kauaoodatud kõrvaklapid kätte, mis peaks tagama hea heli kvaliteedi videode tegemisel. Siis katsun teha videosi ;)

pendula
16.03.09, 16:25
Ootan huviga. Mingi 25NL või 30NL tasemelt võiks üks kindlasti olla. Huvilisi on kindlasti palju. Ja mingi 6 lauda korraga vast, muidu vaatajad ei jõua kõike jälgida ja sa ei saa võibolla piisavalt pikalt lahti seletada liigutusi.

Tigrano
16.03.09, 16:28
Ootan huviga. Mingi 25NL või 30NL tasemelt võiks üks kindlasti olla. Huvilisi on kindlasti palju. Ja mingi 6 lauda korraga vast, muidu vaatajad ei jõua kõike jälgida ja sa ei saa võibolla piisavalt pikalt lahti seletada liigutusi.


Ma juba katsetasin ja mõtlesin, et teen kõik 4 laua omad ainult. Sest tahaks üldist mõttekäiku juurde rääkida, mitte ainult käte mängimist.

pendula
16.03.09, 16:30
Ma juba katsetasin ja mõtlesin, et teen kõik 4 laua omad ainult. Sest tahaks üldist mõttekäiku juurde rääkida, mitte ainult käte mängimist.


Jah, nii veel parem.

zyxxx
16.03.09, 16:49
Ei poisid aitab naljast, mina kolin NL10-sse tagasi. Mul on juba täielik depressioon peal sellest NL30-st. Täna jälle -2,5BI-d miinust. Kokku juba -12BI.
Ise ka ei usuks, et nii halvasti võib minna...

http://1.bp.blogspot.com/_-ea5gGAJhEY/Sb5i7DfM07I/AAAAAAAAI1Y/6OvgIs5CtAg/s1600/nl30.jpg

Tigrano
16.03.09, 19:27
Ei poisid aitab naljast, mina kolin NL10-sse tagasi. Mul on juba täielik depressioon peal sellest NL30-st. Täna jälle -2,5BI-d miinust. Kokku juba -12BI.
Ise ka ei usuks, et nii halvasti võib minna...

http://1.bp.blogspot.com/_-ea5gGAJhEY/Sb5i7DfM07I/AAAAAAAAI1Y/6OvgIs5CtAg/s1600/nl30.jpg


Huvitav, millega oled eksinud või on halb run lihtsalt.

zyxxx
16.03.09, 21:48
Huvitav, millega oled eksinud või on halb run lihtsalt.


Mitte ükski käsi lihtsalt ei pea donkide vastu ja see omakorda ajab nii tilti. TPTK ja kahe paariga käed peaksin lihtsalt ära foldima, sest donk saab alati midagi paremat kokku. Run on ka väga halb, kolm korda järjest on KK vastas AA olnud ja seda suva donkide käes.

Nõutuks võtab, aga eks tuleb paremaid aegu oodata ja uuesti shotti võtta.

Tigrano
16.03.09, 21:56
Mitte ükski käsi lihtsalt ei pea donkide vastu ja see omakorda ajab nii tilti. TPTK ja kahe paariga käed peaksin lihtsalt ära foldima, sest donk saab alati midagi paremat kokku. Run on ka väga halb, kolm korda järjest on KK vastas AA olnud ja seda suva donkide käes.

Nõutuks võtab, aga eks tuleb paremaid aegu oodata ja uuesti shotti võtta.


Selliseid asju kahjuks juhtub. Kindlasti saab alati paremini mängida jne, samuti ka donkide vastu, aga midagi pole teha. Eelmine kuu ka ise jooksin nagu jumal, see kuu pole eriti mänginud, aga tulemused on jubedad olnud need üksikud päevad, kui olen mänginud. Kindlasti ka mindset ei ole praegu kõige parem, seega katsume iga kord, kui uut sessi alustame kõik eelneva unustada ja anda endast 101%, kui jälle nässu läheb, siis katsume jällegi, mitte negatiivselt mõelda ja endale sisendada.

pendula
17.03.09, 10:26
Mängin ka Heypokeris hetkel. Tänaseks siis mängitud 75k kätt NL20 ja nüüd 30k kätt NL30. Julgeks väita, et on küll vahe, ainult positiivses suunas :) Ongame NL20 on suht kehv laudade valik ja mäng suht kinnine isegi julgeks õelda. NL30 minuarust küll kõvasti fishisem ja mäng kohati isegi liiga loose, nii et tuleb tihti vaadata, kas on mõtet preflop tõsta jne. Ka tulemused näitavad, et NL30 bb/100 parem kui NL20-s. Ma arvan küll, et võta julgelt neid paremaid NL30 laudu juurde kui BR vähegi lubab, võid ju 20 või 25-ga sisse osta.


Tegin eile seal NL30-s sessi ja tundub nii nagu ütlesid. Ise tegin ka paar-kolm päris haiget käiku alguses. Ühe hullema Tigrano vastu :). Nendega läks mingi 2BI kaduma. Aga kokkuvõttes jäin plussi päevaga, kuigi oma mänguga ei saa üldse rahule jääda. Jätkan siin grindimist. Laudade valik on igal juhul parem kui NL20-s.
Mängisin samal ajal 5$ turniiri ka. Nädalas paar korda olen ikka teinud (iga tööpäev kell 21.00, 20 000$ guaranteed). Viimasel ajal nagu vastu seina jooksmine see. Eile siis läks natuke paremini ja peale kahte tundi mängu oli stack tubli ning pocketpair 55 käes. Flop xx5. Ma obv AI. Vastane call. Tal pocket 99. Turn 9. Ma out ja rahadeni oli veel 17 väljalangejat vaja oodata. Nice.

Rage
30.03.09, 16:34
kas NL25's kehtib ka veel ranka tabel seles ulatuses, et 22+ läheb igalt positsioonilt openraise ja ühe limperi puhul ka raise? mis limiidist seda osa kokku tõmmata.. ehk hakata väikeste pocketitega limpima? viimasel ajal tikun NL25 saama päris kõvasti 3betisid, siis tunnen, et hakkan nende väikeste pocketitega hätta jääma..

urmo1
30.03.09, 16:58
nl 25 kindlasti kehtib kuni nl 50ni vähemalt võid selle tabeli järgi korraliku kasumit teha.

-andres-
30.03.09, 16:59
Pigem on asi vastupidi. Mida kõrgemale lähed, seda rohkem ja agressiivsemalt sa oma pocketeid mängima pead hakkama.

Tigrano
30.03.09, 20:35
Pigem on asi vastupidi. Mida kõrgemale lähed, seda rohkem ja agressiivsemalt sa oma pocketeid mängima pead hakkama.


Just mitte ei kaota midagi ära, vaid tood aga juurde ja juurde. Ranka tabel ehk ongi liiga karm just micro meeste jaoks ;D

RudiTurbo
02.04.09, 01:24
kas NL25's kehtib ka veel ranka tabel seles ulatuses, et 22+ läheb igalt positsioonilt openraise ja ühe limperi puhul ka raise? mis limiidist seda osa kokku tõmmata.. ehk hakata väikeste pocketitega limpima? viimasel ajal tikun NL25 saama päris kõvasti 3betisid, siis tunnen, et hakkan nende väikeste pocketitega hätta jääma..


NL25's veel kindlasti ning hetkel mulle tundub, et NL25's pole vaja eriti 3 bettida muud peale AA, KK. Mõnekümne tuhande käe pärast võin kinnitada, kas see on tõsi :)

Tigrano
02.04.09, 10:11
NL25's veel kindlasti ning hetkel mulle tundub, et NL25's pole vaja eriti 3 bettida muud peale AA, KK. Mõnekümne tuhande käe pärast võin kinnitada, kas see on tõsi :)


See ei saa tõsi olla, pigem kohe õppida korrektselt mängima, valmistudes suurtemate limiitide alistamiseks.

lebovend
02.04.09, 10:17
See ei saa tõsi olla, pigem kohe õppida korrektselt mängima, valmistudes suurtemate limiitide alistamiseks.

Kas mitte ei peaks siiski igas limiidis mängima optimaalselt vastavalt limiidile, mitte valmistuda
ette mängides stiilis, mis tulevikus on võib-olla võitev, aga antud hetkel kahjumit toov.
Minu enda üks suurim viga ongi see, et mängin microlimiidis, nagu oleksin telestaar HSPs.

Tigrano
02.04.09, 10:34
Kas mitte ei peaks siiski igas limiidis mängima optimaalselt vastavalt limiidile, mitte valmistuda
ette mängides stiilis, mis tulevikus on võib-olla võitev, aga antud hetkel kahjumit toov.
Minu enda üks suurim viga ongi see, et mängin microlimiidis, nagu oleksin telestaar HSPs.



No 3 bettimine ainult aa ja kk on ju täiesti mööda, micros peab samuti kätelt valuet võtma, eriti kui enamus on kehvad mängijad, kes nii või naa callivad saastaga, seega mitte seda tehes kaotaksime kindlasti valuet. Samuti on micros olemas kõiki mängijatüüüpe, keda on ka suurtemates limiitides ja kui meil on oskusi nende vastu mängida, siis saame ka rakenedada taktikaid, mida võib kasutada suurtemates limiitides.

Lihtsalt on küsimus, kas mängija ise oskab neid oskusi rakendada ja õiges kohas, õige mängija vastu ära kasutades.

Ja ma arvan, et see on natuke kahtlane, et mängid nagu telestaar ja oled kahjumit toov, sest mäng on ikka sama, vastased on samad, ainult vähem häid mängijaid, seega tuleb kohandada oma mäng vastavalt lauale, teooria on ikka sama, ainult blindid on teised ;)

lebovend
02.04.09, 10:39
Ma siiski siinkohal ei rääkinud mitte ainult 3bettimisest erinevates limiitides, vaid
üleüldiselt mängustiilist. See on nagu Patricku videodki ju, et olenevalt lauasuurusest
JA limiidist mängib siiski erinevat mängu.

Öelda, et High Stakesil ja Microl pole peale blindide suuruse eriti vahet, on minu arvates siiski
vale.

Ning kus kohas olen ma selle mulje jätnud, et ma kahjumit toov olen? ;)

Tigrano
02.04.09, 12:58
Ma siiski siinkohal ei rääkinud mitte ainult 3bettimisest erinevates limiitides, vaid
üleüldiselt mängustiilist. See on nagu Patricku videodki ju, et olenevalt lauasuurusest
JA limiidist mängib siiski erinevat mängu.

Öelda, et High Stakesil ja Microl pole peale blindide suuruse eriti vahet, on minu arvates siiski
vale.

Ning kus kohas olen ma selle mulje jätnud, et ma kahjumit toov olen? ;)


Eks jah erinevused on suured, aga tahtsin rõhutada, et mängija tüübid on seal kõik olemas, seal on NITID, TAGID, LAGID, WEAK-TIGHT, FISHID, DONGID, isegi shortstackerid, seega saame rakendada suht sarnast taktikat mida kõrgemal mängides, antud mängijatüüpide vastu. Kui ta on ikka NIT, siis ta ka on NIT seal samas micro limiidis. Kindlasti ei ole head mängijad TAGid või LAGid nii head, kui kõrgemal, sest üldjuhul puuduvad kogemused. Samuti on neid häid mängijaid laudades kõvasti vähem.

Kuna aga üldjuhul on laudades ainult kehvad mängijad, ning summade vahed on nii suured, tänu millele callitakse nii lightilt jne, siis mängu strateegia on muidugi erinev, sest laua koosseis on juba nii kirju, et peabki erinev olema.

Ma lugesin kiiruga, et oled antud hetkel kahjumit toov, sest mängid nagu telestaar ;D Anna andeks, kui solvasin ;D

ranka
14.04.09, 14:06
Grinderite nurgad ei ole enam stickyd, sest ma ei näe ühtegi põhjust, miks peaks nad olema näha kõigile!

antnx
14.04.09, 14:57
See grinderite nurk võiks rohkem elada.

virx747
14.04.09, 15:02
See grinderite nurk võiks rohkem elada.


Eks meist endist oleneb see.
Pole nagu midagi tarka õelda, võin õpetada kui kellegil huvi on, kuidas NL50-s 70k kätt null winratega mängida.

Potsataja
14.04.09, 15:59
võin õpetada kui kellegil huvi on, kuidas NL50-s 70k kätt null winratega mängida.


Rakeback/boonus siiski ju normaalne ?

virx747
14.04.09, 17:43
Rakeback/boonus siiski ju normaalne ?


Boonus jah sellise mahu pealt häbematult hea mul, kõvasti üle eesti keskmise palga.

Rahapada
15.04.09, 16:34
kahju, et mäng ise nullis on...

rohkem poldki midagi öelda, tahtsin vist teemat lihtsalt kõrgemale saada
oleks tööd vähem teha mängiks ka juba vaikselt 30nl'is, aga sinna jõuab vast järgmise kuu jooksul, vms

kollane
15.04.09, 17:15
üritan siis täna natuke oma vana lauaarvutiga grindida. soovige edu.
nädal aega pole praktiliselt mänginud
eile jooksis kokku kui 8 lauda võtsin täna proovin 6-ga ;D

pendula
16.04.09, 11:18
Kollane, kuidas läks? Kas 6 lauda suutis raal käima lükata?
Enda grindimisest niipalju, et olen NL30 ja allapoole ei kavatse enam kukkuda. Selle kuu eesmärgiks sai püstitatud +1K$. Kolm päeva tagasi olin juba tiba graafikust ees. Kaks viimast päeva on aga miinust näidanud ja nüüd olen täpselt poole peal. Midagi hullu pole, aprilli ongi järgi jäänud veel pool. Samas ei tahaks rahulduda selles limiidis vähemaga kui 1K$ kuus. Näis näis.
Üritan täna mitte kolmandat järjestikust miinuspäeva teha. See annaks juba hea litaka meeleolule ja eesmärgile.

Ahjaa, Towerilt kiri reload boonuse pakkumisega postkastis. Peab ära kasutama.

Tigrano
16.04.09, 11:34
Kollane, kuidas läks? Kas 6 lauda suutis raal käima lükata?
Enda grindimisest niipalju, et olen NL30 ja allapoole ei kavatse enam kukkuda. Selle kuu eesmärgiks sai püstitatud +1K$. Kolm päeva tagasi olin juba tiba graafikust ees. Kaks viimast päeva on aga miinust näidanud ja nüüd olen täpselt poole peal. Midagi hullu pole, aprilli ongi järgi jäänud veel pool. Samas ei tahaks rahulduda selles limiidis vähemaga kui 1K$ kuus. Näis näis.
Üritan täna mitte kolmandat järjestikust miinuspäeva teha. See annaks juba hea litaka meeleolule ja eesmärgile.

Ahjaa, Towerilt kiri reload boonuse pakkumisega postkastis. Peab ära kasutama.


Hakkab tulema, esimesed rahanumbri moodi asjad hakkavad juba paistma ;)

rohelinekonn
16.04.09, 11:50
ma ikka siin kah paaril laual üritan NL50 proovida. Lõpuks hakkab looma kah mingi 10K käsi küll olen ainult teinud aga vahepeal jooksin -10BB/100 nüüd olen saanud juba plussi ja enesekindlus hakkab tulema. Loodetavasti kuu lõpust saab ametlikult NL50 edasi liikuda ja ei pea tagasi enam vaatama.

pendula
16.04.09, 13:27
Ma NL50 jään veel selgelt nõrgaks. On proovitud. Bankroll ka ei luba veel. Scared money. Kindlasti 2-3 kuud veel NL30-s kogun end ja täiendan.

rohelinekonn
16.04.09, 13:43
Kuna mängin unibetis siis seal on NL20 ja järgmine on juba NL50 ei saa midagi vahepealset valida.

kollane
19.04.09, 10:58
Kollane, kuidas läks? Kas 6 lauda suutis raal käima lükata?
Enda grindimisest niipalju, et olen NL30 ja allapoole ei kavatse enam kukkuda. Selle kuu eesmärgiks sai püstitatud +1K$. Kolm päeva tagasi olin juba tiba graafikust ees. Kaks viimast päeva on aga miinust näidanud ja nüüd olen täpselt poole peal. Midagi hullu pole, aprilli ongi järgi jäänud veel pool. Samas ei tahaks rahulduda selles limiidis vähemaga kui 1K$ kuus. Näis näis.
Üritan täna mitte kolmandat järjestikust miinuspäeva teha. See annaks juba hea litaka meeleolule ja eesmärgile.

Ahjaa, Towerilt kiri reload boonuse pakkumisega postkastis. Peab ära kasutama.


Avastain alles nüüd, küsimuse. Vana arvuti kannatas ikka ära enamvähem.
Kuu teisest nädalast ikka väga sitasti koguaeg läinud, vist esimene suurem downswing vms. 10buy- pm.
sain õnneks vana laptopi korda hetkel, eile oli esimene plusspäev. vahepeal oli tunne, et kerge bustosse lend.
nii kui 100k kätt kokku sain,õnnistati kohe downswingiga. vahepeal oli mõte 20NL ronida, aga ei teinud seda. loodan et kuu lõpetan ikka plussis. vahepeal hakkasin kahtlema juba enda mängus.
kolisin nüüd heypokkerisse, võtsin 500 boonuse, algselt sai tigranoga räägitud et lähen redkingsi aga 800 boonus oleks liiga karm minujaoks, vb ei jõua mängida nii palju ja siis tühi tampimine. kool vaja ära lõpetada ja igast sündmusi siin tulemas.
eile istusime ka ühes lauas- uus nimi mul natseestist :D
ma pole varem öösel mänginud ongames, aga tundub et veel hullem donkfest kui päeval . ühes lauas oli eile tunne, et ma vist ainuke kes mingit beati jagab. kõigil statid mingi 75/0 :D


pendula vistka oma msn privasse

BuildUp
19.04.09, 13:37
ma pole varem öösel mänginud ongames, aga tundub et veel hullem donkfest kui päeval . ühes lauas oli eile tunne, et ma vist ainuke kes mingit beati jagab. kõigil statid mingi 75/0 :D



Irw. Obv on öösel hullem donkfest kui päeval. Eriti magus on mingi 3-4 ajal, siis on ikka sellised mehed lauas, et oioi... :D

Tigrano
19.04.09, 14:57
Koguaeg on donkfest ;D Ma ei viitsi küll enam ööseti üleval olla ;)

RudiTurbo
19.04.09, 22:44
Mul oli vahepeal halb magamisrütm tekkinud ja ärkasin aina hommikuti :D

Eile mängisin üle pika aja öösel ja oi blae, vahe on ikka suur ja fishine päevaga võrreldes :)

Sellised VPIPid olid starsi laudades, et uskumatu, üx laud oli vist isegi selline, et ainult üx regular oli peale minu ja seal oli super positsioon ka, kõik jorsid olid enne mind ja regular ja mingi väheke tightim vend olid peale mind. Ning siis oli veel üx istekoht, kus vaheldumisi käisid 80 VPIPiga vennad läbi, dream table :)

Praegu on kanakoivad ahjus ja kui kõht täis, siis läheb rünnakuks jälle :)

pendula
20.04.09, 15:47
Avastain alles nüüd, küsimuse. Vana arvuti kannatas ikka ära enamvähem.
Kuu teisest nädalast ikka väga sitasti koguaeg läinud, vist esimene suurem downswing vms. 10buy- pm.
sain õnneks vana laptopi korda hetkel, eile oli esimene plusspäev. vahepeal oli tunne, et kerge bustosse lend.
nii kui 100k kätt kokku sain,õnnistati kohe downswingiga. vahepeal oli mõte 20NL ronida, aga ei teinud seda. loodan et kuu lõpetan ikka plussis. vahepeal hakkasin kahtlema juba enda mängus.
kolisin nüüd heypokkerisse, võtsin 500 boonuse, algselt sai tigranoga räägitud et lähen redkingsi aga 800 boonus oleks liiga karm minujaoks, vb ei jõua mängida nii palju ja siis tühi tampimine. kool vaja ära lõpetada ja igast sündmusi siin tulemas.
eile istusime ka ühes lauas- uus nimi mul natseestist :D
ma pole varem öösel mänginud ongames, aga tundub et veel hullem donkfest kui päeval . ühes lauas oli eile tunne, et ma vist ainuke kes mingit beati jagab. kõigil statid mingi 75/0 :D




pendula vistka oma msn privasse


Vaatasin jah, et keegi sellise naljaka nimega kaasmaalane istub lauas. Me vist väga piike ei ristanud seal? Ei mäleta.
Panin msn-i kontaktiks.

Rage
18.05.09, 16:09
mhm.. kolisin siis poole oma BRiga FTP'sse.. siiani mängisin igasugu "mudasaitides" ja FTP üllatas mind krdi tightide laudadega... hea on kui miski 4-5 lauda leian mil HEM näitab laua keskmiseks VPIP 20-25% p.s. FTPs on 9max ja 8max lauad, enda VPIP kõigub 12-14% kandis..

ehk siis tunnen huvi kaasvõitlejate laudade kohta, kes NL25'te või siis ka NL50'te mängivad.. mis keskmise VPIP'ga laudades te mängite? ja millisest piirist allapoole ei taha minna?

virx747
18.05.09, 17:21
mhm.. kolisin siis poole oma BRiga FTP'sse.. siiani mängisin igasugu "mudasaitides" ja FTP üllatas mind krdi tightide laudadega... hea on kui miski 4-5 lauda leian mil HEM näitab laua keskmiseks VPIP 20-25% p.s. FTPs on 9max ja 8max lauad, enda VPIP kõigub 12-14% kandis..

ehk siis tunnen huvi kaasvõitlejate laudade kohta, kes NL25'te või siis ka NL50'te mängivad.. mis keskmise VPIP'ga laudades te mängite? ja millisest piirist allapoole ei taha minna?


Hetkel Ongame NL50 HEMi table manageri järgi 15% laua panen juba kinni. 16% vaatan kui on üle 3 regulari, siis võib kah kinni minna. Üldiselt üle 20% nii väga tihti ei olegi, keskmine ilmselt 18-20%. Ma ei tea, millest see oleneb, aga mingil ajal on enamus lauad näiteks 18-22% ja samas võib olla järgmisel nädalal täpselt samal kellaajal enamus lauad 15-18%.

Tavaliselt ikka 3-4 lauda leiab 20-25%. Pole täpset arvestust pidanud, panen siin mälu järgi.

vennike
18.05.09, 18:04
mhm.. kolisin siis poole oma BRiga FTP'sse.. siiani mängisin igasugu "mudasaitides" ja FTP üllatas mind krdi tightide laudadega... hea on kui miski 4-5 lauda leian mil HEM näitab laua keskmiseks VPIP 20-25% p.s. FTPs on 9max ja 8max lauad, enda VPIP kõigub 12-14% kandis..

ehk siis tunnen huvi kaasvõitlejate laudade kohta, kes NL25'te või siis ka NL50'te mängivad.. mis keskmise VPIP'ga laudades te mängite? ja millisest piirist allapoole ei taha minna?


ma kahman omale mingi 18 lauda ette ja hakkan ebasobivaid kinni panema kui vpip langeb alla 16% või lauas pole yhtegi vana, kelle vpip oleks yle 40%. Nädala sees on ikka kordades nutusem kui nädalavahetustel.. nuputangi, kuidas seda asja sättida. Variant et nädala sees enese harimisega tegeleda, mingi 4 lauda korraga ette võtta ainult ja ajusid ragistada kuidas regulare lüpsta ja nv siis lasta autopiloodil 18 lauda..

NL25 @ PS

antnx
19.05.09, 10:29
Ega nii ongi , et nittides laudades tuleb ise väga looseks minna ja vastased hulluks ajada - siis hakatakse sinu vastu 88 all in minema

Rage
19.05.09, 10:49
Ega nii ongi , et nittides laudades tuleb ise väga looseks minna ja vastased hulluks ajada - siis hakatakse sinu vastu 88 all in minema
jeap.. pean jälle alla 4 laua peale kolima.. uue stiili selgeks saama ja siis võib tagasi suurema hulga laudade peale ronima..

rohelinekonn
19.05.09, 13:19
Ega nii ongi , et nittides laudades tuleb ise väga looseks minna ja vastased hulluks ajada - siis hakatakse sinu vastu 88 all in minema


Nõustun selle väitega eile kurat sain laksu kõvasti ja kuidagi ei maksnud need nitid regularid pappi välja. Tõmbasin ennast mõnusalt loosiks ja kõik hakkas jälle kulgema. Muidugi siis mängisn mõnel laual ainult ja jälgisin kellega kui loos tuli olla.

Rahapada
19.05.09, 15:13
kas bb/100'le oli nl50nes kõrgem kui nl30nes?

toweris/heypokkeris ikka annab leida laudu... hommikuti... õhtuti pole aega mängida... pagan, ma ei jõua suve ää oodata, saaks vaid vabamalt aega planeerida...

aga nl20 on muidu lõbus, ja kui laudu ei ole, sis teed ise juurde, mingi aja möödudes on lauad lambaid täis, keegi otsustas nt mu JJ vastu 95o'ga re-raise all in teha, mulle meeldis väga ;D mh bi kukkus, mis oli naljakas...

Rage
04.06.09, 14:11
kas OOP setminemine on halb praktika?

viimasel ajal olen NL25's hakanud sellist asja tegema, et kui ees üks limper, siis madalata pocketitega mitte ei raise vaid limbin järgi ja 90% juhtudest keegi tagant raiseb, ma callin.. nüüd kui pihta saan, on teine mees agressor, kes enamasti ka cbeti laskab ja mul on hea check-callida või check-raiseda sõltuvalt vastasest ja lauast ja saan poti suuremaks ja set makstakse tõenäoliselt kinni.. kui ma ise pfis raiseksin, siis olen ise agressor ja flopis kui pihta ei saa jään vast cbetist ilma või ei maksta mu seti kinni.

Tigrano
04.06.09, 14:23
kas OOP setminemine on halb praktika?

viimasel ajal olen NL25's hakanud sellist asja tegema, et kui ees üks limper, siis madalata pocketitega mitte ei raise vaid limbin järgi ja 90% juhtudest keegi tagant raiseb, ma callin.. nüüd kui pihta saan, on teine mees agressor, kes enamasti ka cbeti laskab ja mul on hea check-callida või check-raiseda sõltuvalt vastasest ja lauast ja saan poti suuremaks ja set makstakse tõenäoliselt kinni.. kui ma ise pfis raiseksin, siis olen ise agressor ja flopis kui pihta ei saa jään vast cbetist ilma või ei maksta mu seti kinni.


Kui mõni Nit või kõva agro vend eest limbib, siis tõenäoliselt on neil väga kõva käsi seal ja limbin ka ise tihti järgi, sest tõstmine ei anna mitte midag OOP, esiteks veel tagant võib 3beti saada, utg vennad teevad 3beti jne, floppi ei näe agro mängu puhul väga tihti. Sellist järgi limpimist OOP väikeste paaridega pean ise kasumlikumaks tihti.

Edit: Kindlasti standart mäng on ikka iga paariga tõsta.

farik666
13.07.09, 16:27
kas keegi teab kust saaks deucescrackedi Nolani videosid tasuta?

rohelinekonn
13.07.09, 16:35
kas keegi teab kust saaks deucescrackedi Nolani videosid tasuta?


sa saad teha omale konto ja 7 päeva on free trial, vähemalt kuu tagasi oli.

farik666
13.07.09, 17:12
vaatasin jah... noid videosid vist downloadida ei saa arvutisse... ??

pastilaa
13.07.09, 17:13
Saab ikka alla laadida.

rohelinekonn
13.07.09, 18:11
vaatasin jah... noid videosid vist downloadida ei saa arvutisse... ??


Alla saad laadida nii palju kui tahad 7 päeva jooksul. Varu kohe kõvasti ketta ruumi ja tõmba segaseks vaatamist terveks aastaks.

farik666
14.07.09, 04:57
7 tasuta päeva saab aint siis kui ostad selle "monthly" paketi..... "basic accountiga" saab vaadata aint mingi paar minutit igat videot ja alla ei saa ka miskit downloadida..

masterpuppet
14.07.09, 06:17
Sa ei pea seda ostma, lihtslat katkestad tellimujse ning raha sult ei võeta, aga 7 päeva saad ikka kasutada. Hetkel kuritarvitan samuti nende lahkust.

farik666
14.07.09, 07:50
väga hea... kust seda katkestada saab?

Keiss
14.07.09, 10:11
kas OOP setminemine on halb praktika?

viimasel ajal olen NL25's hakanud sellist asja tegema, et kui ees üks limper, siis madalata pocketitega mitte ei raise vaid limbin järgi ja 90% juhtudest keegi tagant raiseb, ma callin.. nüüd kui pihta saan, on teine mees agressor, kes enamasti ka cbeti laskab ja mul on hea check-callida või check-raiseda sõltuvalt vastasest ja lauast ja saan poti suuremaks ja set makstakse tõenäoliselt kinni.. kui ma ise pfis raiseksin, siis olen ise agressor ja flopis kui pihta ei saa jään vast cbetist ilma või ei maksta mu seti kinni.

Absoluutselt, väikeste paaridega utg raisemine pole minu arvates kuigi mõistlik, sest KJ ei saa sel juhul ise raiseda ning tihti saab vaid blindid ning ei mingit actionit. Samuti väga tihti mingidshortid panevad ka all-ini ning siis on alati raske callida kui selja taga võib mõni monster veel ärgata ning juurde lükata. Samuti mingid agrod cbetivad ilma hittimata nagunii kui seti saan ning tihti poovad end ise üles lihtsalt.

Keiss
14.07.09, 10:19
Kuna mängin unibetis siis seal on NL20 ja järgmine on juba NL50 ei saa midagi vahepealset valida.


Mis nime all sa Unibetis mängid?

-andres-
14.07.09, 11:05
Ärge ainult openlimpige, siis juba pigem foldige väiksed pocketid.

masterpuppet
14.07.09, 12:32
väga hea... kust seda katkestada saab?



Profiili alt paned end subscription ja voilaa.

antnx
14.07.09, 13:09
Absoluutselt, väikeste paaridega utg raisemine pole minu arvates kuigi mõistlik, sest KJ ei saa sel juhul ise raiseda ning tihti saab vaid blindid ning ei mingit actionit. Samuti väga tihti mingidshortid panevad ka all-ini ning siis on alati raske callida kui selja taga võib mõni monster veel ärgata ning juurde lükata. Samuti mingid agrod cbetivad ilma hittimata nagunii kui seti saan ning tihti poovad end ise üles lihtsalt.



Open fold 22-66, UTG, UTG+1? Samas väga oluline vahe on kas mängid FR-i või 6maxi

Marek
14.07.09, 13:20
Open fold 22-66, UTG, UTG+1? Samas väga oluline vahe on kas mängid FR-i või 6maxi


FR soovitatakse jah 22-66 UTG ja UTG1 ära visata

leits
14.07.09, 18:06
FR soovitatakse jah 22-66 UTG ja UTG1 ära visata


ise foldin üli arva ... open raise on suht standard minu puhul 22-66 :)

Lutzky
14.07.09, 18:20
6max: 22-66 @ UTG RAISE!

leits
14.07.09, 19:58
tra .. vaatasin .. juuni - juuli cashaudid = 2900$ .. ja ma imestan mix ma veel nl25s olen ;D ;D ;D v2hem riias käike oleks ilmselt vastus sellele

pastilaa
16.07.09, 11:51
NL25 kui vähegi võimalik pole vist küll veel see limiit, kust üldse cashoutida imho?

leits
16.07.09, 11:52
tea saab ikka .. kui migni 60bi kuus teed võid ju selle 500$ v2lja habada kui vaja

pastilaa
16.07.09, 12:06
Taseme poolest habaks sa ilmselt juba NL100 60bi kuus ja mugiksid kaaviari burksi asemel :D.

leits
16.07.09, 12:08
Taseme poolest habaks sa ilmselt juba NL100 60bi kuus ja mugiksid kaaviari burksi asemel :D.


õnneks ma ei söö kaaviari :) rõve **** on .. ei tea mis inimesed seal n2evad .. olen seda paluga vms kallist jama ka proovind .. vapsjee ei meeldi :D

Panen ilusa graafiku siia .. ennem kui downswing peaks kaela j2lle lendama (ptui ptui ptui). Ise ole rahul .. pole never yheski limiidis suutnud 40BI teha (tegelt ma olen aint NL25 ja NL50 elus aint mängindki) :D

http://www.upload.ee/image/131695/oujeeebeibe.jpg

Keiss
16.07.09, 12:31
Juunis 50+BI + muud hüved juurde, elab ära küll. Burksi ei pea sööma.

Loomulikult saab cash outida selles limiidis aga parem oleks kui seda ei teeks muidugi :)


Pocket paari foldida? Miks? ???

Ilus graafik leits, mul oli midagi sarnast aint eurodes ja väheke teravama tipuga ning ca 100k käsi nii, et volüümi oli :)

leits
16.07.09, 13:06
Tõmbaisn 1k hiiteriga veel ~+3bi ... aitab küll, jätan teistele grinderitele ka raha ... ei jõua mängida ka enam .. väsimus annab tunda

r3o
21.07.09, 16:02
tegelen hetkel downswingimisega, mille juurde käib loomulikult et head käed ei pea vastu jne.
Uurisin veidi statistikat ja huvitav on veel middle paaride statistika. Floppi vaadates seti või parema hittimine on käinud nii:

Hand Times Flopped Set One In
QQ 35 1 35
JJ 31 1 31
TT 35 3 11,7
99 33 1 33

vapsik
24.08.09, 20:39
Kas keegi veel starsis NL-25t ka aktiivsel laseb?

Ma mõtlesin, et järgmine kuu võiks teha väikse võistluse, et endal oleks rohkem motivatsiooni korralikuks grindiks:
Idee veel üsna algne, aga võistlus võiks näha välja midagi sellist, kes saab näiteks 1000$ kõige varem kokku, kui see ei sobi siis võib ka midagi muud välja pakkuda ning vahele võiks panna näiteks sümboolsed 25$ või 50$ (ehk siis üks BI NL-25s või NL-50s).

Oleks keegi sellisest assjast huvitatud?

leits
24.08.09, 22:33
mõttetu, kes saab mingi summa ennem kokku .. pigem 100k kätt ja kes näitab paremat bb/100'öe vms ... ise ilmselt ei saa .. kool algamas

Tigrano
24.08.09, 22:34
mõttetu, kes saab mingi summa ennem kokku .. pigem 100k kätt ja kes näitab paremat bb/100'öe vms ... ise ilmselt ei saa .. kool algamas


Mida see lause tähendab?

leits
24.08.09, 22:38
deep värk, loe uuesti

pkmarek
24.08.09, 23:02
ok ok, aga grinderite teine hooaeg tuleb see aasta v? ;D

vapsik
25.08.09, 11:11
mõttetu, kes saab mingi summa ennem kokku .. pigem 100k kätt ja kes näitab paremat bb/100'öe vms ... ise ilmselt ei saa .. kool algamas


Ma küll nii pikalt ei viitsi punnida ja kui poole peal on piisav BR olemas, et kõrgemasse limiiti minna, siis vaevalt keegi viitsib kuskil NL-25 võistluse pärast edasi punnida.

kollane
30.08.09, 00:09
ma võiks järgmine kuu teha küll mingi värgi Vapsik
paneks siis miski soliidse miski 1-2 Buy ini vahele kumb ennem 1000 jõuab kui jõuan ;D

vapsik
30.08.09, 00:20
ma võiks järgmine kuu teha küll mingi värgi Vapsik
paneks siis miski soliidse miski 1-2 Buy ini vahele kumb ennem 1000 jõuab kui jõuan ;D




Ma mõtlesin ümber, peale tänast enam graafikuid ei pane kuhugi (vähemalt mõnda aega).

kollane
30.08.09, 00:29
Ma mõtlesin ümber, peale tänast enam graafikuid ei pane kuhugi (vähemalt mõnda aega).



mõtle uuesti ümber ;D
keegi viitsib teha siis võiks teada anda

vapsik
30.08.09, 00:39
mõtle uuesti ümber ;D
keegi viitsib teha siis võiks teada anda


Rohelinekonn näitas ka huvi, äkki saad temaga kaubale.

Ma juba igal pool olen seda välja kuulutanud ja ei taha oma sõnu süüa.

vapsik
18.09.09, 13:50
Kas kellegil on suurem sample starsi mängija yyysikorixyyy kohta? Kui on siis oleks põhistattide eest tänulik. (VIP/PFR/agg/3bet jne, flopi cr % huvitab ka). Võimalikud readid on ka teretulnud.

Fortune`i käsilane
22.09.09, 22:30
Oskab keegi soovitada sobivat kohta NL25 mängimiseks, hetkel Starsis, aga tahaks kuskil veel proovida, näha, kuda tase on. Mõistagi raske minna Starsi softilt kuhugi sita softiga kalamerre, sellepärast uuringi, kus on sobiv kvaliteedi ja taseme suhe?

vapsik
22.09.09, 22:49
Mis starsis häda on?

Softi poolest peaks FT suht mängitav olema.

rrrr
23.09.09, 10:04
0Poker pidi kalane olema. Ja soft keskmisest parem.

daljoh
23.09.09, 12:37
FT soft on väga hea minu arust....ma ei kujuta ette muidugi kuidas seal mingi selline asi nagu 24-multitabel töötab ja kas üldse töötab!?

Aga muidu on väga hüva!

nikitheone
23.09.09, 15:01
FT on 16 lauda max, kui saadad supporti kirja

rohelinekonn
23.09.09, 15:30
FT on 16 lauda max, kui saadad supporti kirja


kas mitte 19 ei olnud see nr? Võin eksida pole ammu tegutsenud seal

masterpuppet
23.09.09, 15:50
kas mitte 19 ei olnud see nr? Võin eksida pole ammu tegutsenud seal


16 lauda on 100% :)

vapsik
04.10.09, 15:33
Olen ma ainus, kes ei viitsi limiidis üles liikuda?

Pmst oleks võinud juba augusti kuust saadik olla NL-50 regular, aga ikkagi lasen NL-25s ning ausalt öeldes pole hetkel mingit viitsimist/motivatsiooni NL-50 mängimiseks.

Pahvak
04.10.09, 15:40
Olen ma ainus, kes ei viitsi limiidis üles liikuda?

Pmst oleks võinud juba augusti kuust saadik olla NL-50 regular, aga ikkagi lasen NL-25s ning ausalt öeldes pole hetkel mingit viitsimist/motivatsiooni NL-50 mängimiseks.


Mul oli starsis sama jama. 40k kätt üritasin neid rege abuseda, aga jooksin nullis ja mõtlesin, et oma mängu peab kõvasti parandama (laude vähendama ja tile modes mängima). Üks probleem, miks ma ei beatinud oli, et ei suuda tekitada reade multitabledes stack laotusega ja readid on vajalikud, sest nitte ja tage on ka mitut sorti. Samas need regid nii head ka pole, setminevad JJ-ga nagu ma avaks oma kätest ainult 5%. ;D

kollane
04.10.09, 16:21
Olen ma ainus, kes ei viitsi limiidis üles liikuda?

Pmst oleks võinud juba augusti kuust saadik olla NL-50 regular, aga ikkagi lasen NL-25s ning ausalt öeldes pole hetkel mingit viitsimist/motivatsiooni NL-50 mängimiseks.



kuidas su hommikune sess läks? vaatasin toksisid ka muga samades laudades

pastilaa
04.10.09, 16:38
Olen esimesed väiksed sessid NL50 teinud. Tuleb nõustuda, et vähemalt päevasel ajal on ikka jube nitine olukord vs NL25. NL10 vs NL25 nii erinevad ei olnud minu meelest. Regularide seas paistab silma suhteline ettevaatlikkus. 11/5 mehi on tunduvalt rohkem kui 13/10. Cbeti üldse ei austata. KQs callitakse tuimalt squeeze oop jne. Edasiminek oleks kindlasti vajalik ja huvitav, sest lõppeks see NL25 mäng on ju lausidiootidelt raha võtmine. Kedagi "üle mängida" eriti seal ei tarvitse.

P.S ise olen ka ameerika mägedega nullis hetkel.

vapsik
04.10.09, 17:00
kuidas su hommikune sess läks? vaatasin toksisid ka muga samades laudades


Mingi 0,5BI tuli ära suure punnimise peale, aga üldse ei viitsi seal, aga NL-25 ka enam ei suuda korralikult mängida. PMst 10BI-d olen hävinud, millest vähemalt pool on täiesti niisama ära antud.

Pahvak
04.10.09, 17:02
Mul ka veider NL25 toksida kui roll juba NL100 vääriline.

kollane
04.10.09, 17:27
$0.25/$0.5 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($17.10)
UTG+1 ($56.95)
MP1 ($55.40)
MP2 ($50)
MP3 ($100)
CO ($56.70)
BTN ($24.70)
Hero ($50.05)
BB ($51.75)

Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is SB 9 :heart: 9 :spade:
1 fold, UTG+1 raises to $1.50, MP1 calls $1.50, 4 folds, Hero raises to $7.50, 1 fold, UTG+1 raises to $13.50, MP1 folds, Hero goes all-in $50.05, UTG+1 calls $36.55

Flop: 6 :diamond: J :heart: 10 :heart: ($102.10, 2 players, 1 all-in)

Turn: Q :diamond: ($102.10, 2 players, 1 all-in)

River: 9 :club: ($102.10, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $102.10
Hero shows three of a kind, Nines
9 :heart: 9 :spade:
UTG+1 shows a straight, Nine to King
Q :heart: K :heart:

UTG+1 wins $99.10 ( won +$49.05 )

Hero lost -$50.05
MP1 lost -$1.50



sai ka täna ühe regulariga madistatud, jube agro vennike oli ja koguaeg laksis mulle 3bete 4bet, read oli õige ja coinflip ära ei tulnud kahjuks

kollane
04.10.09, 17:34
see üks regular
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/ibiza007

unreal palju vennike mängib ikka, koguaeg on laudades , mingi narkomaan vist magada üldse ei mõista

pastilaa
04.10.09, 17:40
Nii ilus graafik ka. Ta peaks laudu juurde võtma.

vapsik
07.10.09, 00:47
Mõttet urgas see NL-50, ma ei saa aru, mis jama sellega on. Iga kord lähen seal kõvasse tilti ja spewin kohutavalt.
Täna suutsin jälle 3BI-d seal maha mängida.

pastilaa
07.10.09, 01:09
On tõesti nõme pleiss. NL25 on nagu armas pesa. Soe, oma ja alati ootel...

pikk28
07.10.09, 08:13
On tõesti nõme pleiss. NL25 on nagu armas pesa. Soe, oma ja alati ootel...

:D

kollane
07.10.09, 10:05
läksin ka eile tilti väheke proovisin HU , endaarust sain hea fishi kes annab kiirelt raha ära. mina midagi hittisin siis vana foldis
Kaotasin ikka üle 1,5 BI insta tilt ja lauad kinni..

üldse oli FR ka eile ikka marusant jooks, FR jäin küll plussi aga HU tegi omatöö :D:D

RistoR
07.10.09, 12:13
Mõnusad shotid sai eile võetud NL50-s. Kui seni, küll väikse sämpli kohta läx väga hästi Nl50s, siis eile oli ikka täielik katastroof. Kolm korda set vs set, siis veel ühe seti vastu tõmmati ime rida riveri peal kokku ja muu bullshit. -5bi on fun mingi 1,5 K käe kohta :o. Lasen pea longu ja rooman tagasi nL25te

pikk28
07.10.09, 13:33
mis rolliga muidu shotid võtsid? 2k või 1,5k ? ma enne 2k ei lähe. arvestades seda, et ma pean tegema iga kuu kuskil 500+ daalaseid cash oute, siis ma niipea shoti vist ei võta.

RistoR
07.10.09, 14:04
Mängimise roll 2.5k kandis. Ausalt öeldes plaanisin ise minna alles 3k juures. Aga kuna seni oli läinud iga kord hästi kui mänginud 3-4 lauda Nl25 kõrvale, siis eilne rikkus tuju ära ikka küll. Aga noh selge ka see, et üks hetk pidi mingi allakäik tulema. Jooksin enne eilset seal viimased 6k kätt 14bb/100le (see siis eelmisel kuul Nl25 kõrvalt, sämple on küll väike aga tubli ;D, sest külastasin limiiti ka üsna harva) Lihtsalt 1,5 k käe juures hävida 5 BI lööb mindseti nii *****. Eriti kui oled alles limiiti mängima hakanud. Sai mõnusalt oma selle kuu Nl25 kasumit hävitatud.

rrrr
07.10.09, 15:01
Roll oli ca 3,8 kui ennast NL50-sse istutasin. Kusjuures tegin seda 1.september ja kuigi jooks on saast (hetkel roll kõigest 4.2 koos rakebackide ja muu stuffiga) - EI VAATA TAGASI! Ma saan selle näruse NL50 6-maxi FulTildis selgeks isegi kui ma peaks ka oktoobri nagu septembri nullis nühkima. Hoian distsipliini ja muudan strateegiat kui vaja aga tagasi ei lähe. Kui muidugi roll alla 3K ei kuku. Sest NL50 on võti NL100-sse.

pikk28
07.10.09, 18:51
Mängimise roll 2.5k kandis. Ausalt öeldes plaanisin ise minna alles 3k juures. Aga kuna seni oli läinud iga kord hästi kui mänginud 3-4 lauda Nl25 kõrvale, siis eilne rikkus tuju ära ikka küll. Aga noh selge ka see, et üks hetk pidi mingi allakäik tulema. Jooksin enne eilset seal viimased 6k kätt 14bb/100le (see siis eelmisel kuul Nl25 kõrvalt, sämple on küll väike aga tubli ;D, sest külastasin limiiti ka üsna harva) Lihtsalt 1,5 k käe juures hävida 5 BI lööb mindseti nii *****. Eriti kui oled alles limiiti mängima hakanud. Sai mõnusalt oma selle kuu Nl25 kasumit hävitatud.

oukei, overrolled ;)
kui starsis mängid, siis mis nimi on seal?

vapsik
07.10.09, 18:56
oukei, overrolled ;)
kui starsis mängid, siis mis nimi on seal?


RistoR ja ei ütleks, et ta eriti overrolled on.

RistoR
14.10.09, 00:49
oukei, overrolled ;)
kui starsis mängid, siis mis nimi on seal?


Seleta kuidas overrolled? ristor jah kasutjanimi seal

farik666
14.10.09, 02:06
selles suhtes et overrolled, et sellega võiks juba NL100 lasta

RistoR
14.10.09, 11:37
selles suhtes et overrolled, et sellega võiks juba NL100 lasta


No 40-50 BI pole IMO overrolled. Muidugi võib minna 30 BIga vabalt mängima, aga eks see igaühe enda otsustada. Mina ei läheks. Piisab ühest mõnusast sitast runist ja tagasi eelmise limiidi poole juba vaatadki

ranka
14.10.09, 17:00
No 40-50 BI pole IMO overrolled. Muidugi võib minna 30 BIga vabalt mängima, aga eks see igaühe enda otsustada. Mina ei läheks. Piisab ühest mõnusast sitast runist ja tagasi eelmise limiidi poole juba vaatadki


Nõus. Mina isiklikult pean overrollituks olukorda, kus sul on 100+ BI arvel, alla selle oled underolled.

kivisaba
15.10.09, 06:52
Nõus. Mina isiklikult pean overrollituks olukorda, kus sul on 100+ BI arvel, alla selle oled underolled.

overrolled tähendab ikka seda et sul on liiga palju raha arvel, et sinu otsuste kvaliteeti hakkab see mõjutama sama, mis underrolled ainult, et pappi on rohkem
ehk siis peab olema mingi vahemik kus sa oled lihtsalt rolled ehk tunned mugavalt limiidis kus oled

kollane
22.10.09, 17:41
mingid head artiklit teab keegi donk beti kohta?

Fortune
23.10.09, 21:07
mingid head artiklit teab keegi donk beti kohta?


Isegi huvitatud, ei oska fishide donk betidele üldse reageerida.

Fortune`i käsilane
23.10.09, 21:10
Ja viimane post oli minult, millegi pärast olin sõbra kasutajaga sees, samas moderaatorid kindlasti võiksid kaaluda Fortunile bänni panemist kahe konto omamise eest. =)

Marek
23.10.09, 23:58
mingid head artiklit teab keegi donk beti kohta?


Kindlasti sa tead seda, aga vb keegi pole lugend veel http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/cotw-lol-villain-donked-into-me-582272/

kollane
23.10.09, 23:59
Kindlasti sa tead seda, aga vb keegi pole lugend veel http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/cotw-lol-villain-donked-into-me-582272/


ty

vapsik
27.10.09, 17:00
Kes niisama raha tahab, see astugu starsi NL-25st läbi. Nii häid fishe pole mitu nädalat seal näinud.

-andres-
27.10.09, 18:11
Kes niisama raha tahab, see astugu starsi NL-25st läbi. Nii häid fishe pole mitu nädalat seal näinud.

Koolivaheaeg lol.

kivisaba
27.10.09, 20:30
Kes niisama raha tahab, see astugu starsi NL-25st läbi. Nii häid fishe pole mitu nädalat seal näinud.

kle ega ei saa kurta jah

vapsik
29.10.09, 02:08
Starsi NL-25 paistab täitsa biiditav limiit olevat:

http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/nl-25-2.jpg

Bikewarrior
29.10.09, 05:08
Starsi NL-25 paistab täitsa biiditav limiit olevat:

http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/nl-25-2.jpg


muljetavaldav. mul on sama käte arvu juures 4x madalam winrate.

Ahangama
21.11.09, 15:42
Kui palju siin oleks nl25 grindereid kes oma mängu veidi arendada tahaksid?
Mõte järgmine: igaüks teeb enda mängust ala 30 min video ja kogu punt annab tagasisidet üksteise videote kohta, ehk mõni PROgi ütleks sõna sekka.

Tigrano
22.11.09, 15:44
Mina oleksin käpp ja ise võin nl25 või nl50 video teha, sest viimased kuud Starsis ei saa enam aru mis toimub. Nl25 viimati mängisin mingi 4 aastat tagasi ja eelmisel kuul taastasin seal mindsetti üle pika aja.

Selle aasta esimene pool mänginud Starsis vaikselt Ongame kõrvale NL50 ja siis nüüd viimased kuud andsin volüümi, et supernova ära teha ja tulemusi pole. Alati olen mänginud 24 laual korraga aga nüüd paar viimast kuud 200k kätt on täielik kaos. Variatsooni vältimiseks olen mängu kõvasti nitimaks tõmmanud varasemaga võrreldes.

See reede kaotasin 13 BI, kui fishe oli lademetes, lihtsalt unreal. Seega ehk tuleb väike enda ja teiste video analüüsimine tõesti kasuks.

See aasta nl50 Starsis ja alates punasest joonest viimased paar müstilist kuud nl50.

http://pokkeriprod.com/tigrano/pildid/rigged.jpg

Supsti
22.11.09, 16:21
Minagi oleksin käpp, sest viimasel ajal päris korralik swong kallal ja vahepeal sai juba kindlalt mõeldud, et ma ei biidi seda nl25.

McFoldberg
22.11.09, 16:22
Mina oleksin käpp ja ise võin nl25 või nl50 video teha, sest viimased kuud Starsis ei saa enam aru mis toimub. Nl25 viimati mängisin mingi 4 aastat tagasi ja eelmisel kuul taastasin seal mindsetti üle pika aja.

Selle aasta esimene pool mänginud Starsis vaikselt Ongame kõrvale NL50 ja siis nüüd viimased kuud andsin volüümi, et supernova ära teha ja tulemusi pole. Alati olen mänginud 24 laual korraga aga nüüd paar viimast kuud 200k kätt on täielik kaos. Variatsooni vältimiseks olen mängu kõvasti nitimaks tõmmanud varasemaga võrreldes.

See reede kaotasin 13 BI, kui fishe oli lademetes, lihtsalt unreal. Seega ehk tuleb väike enda ja teiste video analüüsimine tõesti kasuks.

See aasta nl50 Starsis ja alates punasest joonest viimased paar müstilist kuud nl50.

http://pokkeriprod.com/tigrano/pildid/rigged.jpg







I can beat that.

Mul on Starsi NL50-s 300k+ kätt BE.


[ ] Poker skills

Lutzky
22.11.09, 16:41
jõhker, arvasin juba, et mul on jube sitt jooks. gg.

Pahvak
22.11.09, 17:30
Ma võiks ka video teha NL25-50 ja et asi efektiivne oleks peaks iga osaleja andma pärast korraliku tagasiside igale videole.

-andres-
22.11.09, 17:35
Võta laudu vähemaks :/.

Rahapada
22.11.09, 20:18
kindlasti annaks tagasisidet, kuigi ma nt mängin vaid 10nel laual...

läpaka väike ekraan, ja stack mode vajaks liialt harjutamist, pealegi praegu 10 lauda, lasen hemmi järgi kuskil 9-10 bb / 100

kardpleier
22.11.09, 20:50
Kui palju siin oleks nl25 grindereid kes oma mängu veidi arendada tahaksid?
Mõte järgmine: igaüks teeb enda mängust ala 30 min video ja kogu punt annab tagasisidet üksteise videote kohta, ehk mõni PROgi ütleks sõna sekka.

ma oleks käpp vist nl25, mängul oleks vaja areneda

taavi
23.01.10, 15:29
No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($25)
Hero (UTG+1) ($31.04)
MP1 ($28.82)
MP2 ($32.60)
CO ($17.20)
Button ($26.44) 13/8/1.4 161 3bet 9, buttonilt 18
SB ($25.32)
BB ($35.25)

Preflop: Hero is UTG+1 with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, Hero bets $1.25, MP1 calls $1.25, 2 folds, Button raises $4.50, 2 folds, Hero calls $3.25, 1 fold

Flop: ($11.05) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero checks, Button bets $12, Hero raises $26.54 (All-In), Button calls $9.94 (All-In)

Turn: ($54.93) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($54.93) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $54.93

Results:
Button had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Kings).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (flush, Ace high).
Outcome: Hero won $56.79


Board: 6d Ad 9d
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 45.411% 44.27% 01.14% 12273 315.00 { QcQd }
Hand 1: 54.589% 53.45% 01.14% 14817 315.00 { JJ+, AKs, AKo }


wp?




Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($36.98)
MP1 ($20.60)
MP2 ($53.02) 28/21/2.2 281
MP3 ($38.65)
CO ($34.14)
Button ($12.08)
SB ($48.26)
Hero (BB) ($35.42)
UTG ($14.84)

Preflop: Hero is BB with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
3 folds, MP2 bets $0.85, 4 folds, Hero raises $2.40, MP2 raises $5.40, Hero calls $3.60

Flop: ($12.60) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero checks, MP2 bets $7.25,



Hero folds

Hea või halb fold?
4beti järgi panin vastase AA/KK peale...

Total pot: $12.60

Results:
MP2 had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif.
Outcome: MP2 won $19.22

tonis
23.01.10, 16:53
Teises käes on imo parem preflop nuppe panna või foldida. Callil ei näe väga mõtet, kui sellisel flopil foldid. Lähed ju pmst 2 outi püüdma siis.

Rahapada
23.01.10, 18:53
imo 3bet tiba väike, ja villain tegi 4beti, mitte 5beti... kui oleks juba 4bet su poolne ja sa ta 5beti callind, peaks nkn pf üle poole stäcki sees olema, ning foldi anyway ei näeks... pf... vähe andmeid

taavi
23.01.10, 19:09
imo 3bet tiba väike,

Potlimit, seepärast väike.

ja villain tegi 4beti, mitte 5beti...
Parandasin ära.

flipmachine
03.02.10, 22:14
Keegi on liikunud 6max-ist FR ? kui raske ja vaevaline see üleminek on ?

hoss23
03.02.10, 22:21
NL25 pole miskit vaevalist. ühed fishised paigad mõlemad

flipmachine
03.02.10, 22:29
noo paregu ei biidi ma fishe ega regulare 6max-is ..

k2snakalle
14.02.10, 02:05
1)Tundmatud vastased:
Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 9 players - View hand 535188 (http://www.thehandconverter.com/hands/535188)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $9.75
BB: $28.40
UTG: $24.65
UTG+1: $11.10
UTG+2: $26.75
Hero (MP1): $25.00
MP2: $8.05
CO: $9.00
BTN: $5.80

Pre Flop: ($0.45) Hero is MP1 with A :club: Q :spade:
3 folds, Hero raises to $0.95, MP2 raises to $1.65, 1 fold, BTN calls $1.65, 2 folds, Hero calls $0.70

Flop: ($5.40) A :spade: 3 :club: 8 :heart: (3 players)
Hero??
Q oleks palju rohkem flopis meeldinud.
Nii nurka surutud käsi nagu. PF foldida ei saa ja ka flopis nagu eriti foldida ei saa, samas ta PF 3bet viitas AK-le.

2)Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 535203 (http://www.thehandconverter.com/hands/535203)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $6.35
SB: $4.40
BB: $15.00
UTG: $8.40 28/6/0.5 90kätt
UTG+1: $13.40
UTG+2: $26.50
MP1: $25.40
MP2: $25.45
Hero (CO): $31.65

Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with A :club: T :spade:
UTG calls $0.25, 4 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, SB calls $1.15, 1 fold, UTG calls $1

Flop: ($4.00) 6 :club: K :club: 9 :club: (3 players)
SB checks, UTG bets $7.15 all in, Hero??

Kas on mõtet masti püüdma minna või easy fold?
Mingile paarile pihta saanud ja nutflush draw, siis mina oleks kindlalt callinud? (õige?)

pastilaa
14.02.10, 02:14
Miks sa esimeses käes nuppe ei teinud pre? Floppi nende stackide vastu mängida ei saa niikuinii. Teises käes arvuta pot oddse ja saad toreda vastuse :).

k2snakalle
14.02.10, 02:31
OMG ja mul ei tulnud kordagi mõtet PF nuppe teha esimeses käes.
Aga mis siis teha kui käes näiteks AT? PF nagu ikka foldida ei taha, aga samas nuppudeks jama käsi...
Ja teine käsi on nii nagu arvasin, et pot oddsid ei luba mul mitte kuidagi callida :)

rmartin
14.02.10, 09:10
lihtsalt eneseharimiseks uurin, mis see iva nuppude tegemisel esimese käe puhul oleks? Hirmutada vastased välja või mängida tõenäolise coinflipi peale või midagi veel? Aitäh!

zyxxx
14.02.10, 11:03
Mind ka natuke teeb murelikuks, et miks ma peaksin AQo-ga preflopis tundmatu vastase vastu all-in minema? Väikese stackiga mängijad on ju enamuses suht tightid ja päris õhuga ei tõsta.

Näiteks:

Hand 0: 56.753% { 66+, AJs+, AJo+ }
Hand 1: 43.247% { AQo }

masterpuppet
14.02.10, 14:35
Kui on tegemist shortstackeriga, siis on range nii kitsas. Kuid antud stacki suurus viitab, et tegemist dongiga. Iga kell lasen sealt 4bet-nupud. Dead money ka veel mängus ju.

pastilaa
14.02.10, 16:15
Kui on tegemist shortstackeriga, siis on range nii kitsas. Kuid antud stacki suurus viitab, et tegemist dongiga. Iga kell lasen sealt 4bet-nupud. Dead money ka veel mängus ju.

+1

k2snakalle
15.02.10, 02:18
Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 5 players - View hand 536941 (http://www.thehandconverter.com/hands/536941)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $7.10
SB: $50.20
BB: $6.35 45/9/inf 10kätt
UTG: $18.95 Tundmatu
Hero (CO): $29.60

Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with Q :heart: Q :diamond:
UTG raises to $0.50, Hero raises to $1.85, 2 folds, BB calls $1.60, UTG calls $1.35

Flop: ($5.65) T :club: J :heart: K :club: (3 players)
BB bets $4.50 all in, UTG calls $4.50, Hero calls $4.50

Turn: ($19.15) 4 :spade: (3 players - 1 is all in)
UTG bets $4.50, Hero calls $4.50

River: ($28.15) J :club: (3 players - 1 is all in)
UTG bets $8.10 all in, Hero folds

Minu arust halvasti mängitud käsi, palun andke nõu mis oleks võinud teisiti teha.
Tundub nii raha põletamisena.

dabljuu
15.02.10, 19:27
Saan kah nüüd siin threadis sõna võtta ;)

NL25 alguses käivad asjad sedamoodi mul, tore "ajaviitmise limiit" küll, või kuidas see ESTPatrick oma videos ütles.

http://www.upload.ee/thumb/399510/NL25algus1.JPG (http://www.upload.ee/image/399510/NL25algus1.JPG)

http://www.upload.ee/thumb/399515/NL25_algus2.JPG (http://www.upload.ee/image/399515/NL25_algus2.JPG)

Siin NL25 ongi sellised kõikumised kuni 4 buyinni normaalsed või kuidas Teil alguses lood olid? Graafiliselt ja muidu ka, emotsioone mäletate, esimesed kuud?

Muidu stardikuu uues limiidis ise kokkuvõttes siiamaani on arenenud sedasi :

http://www.upload.ee/thumb/399601/NL25veebr.JPG (http://www.upload.ee/image/399601/NL25veebr.JPG)

janek174
15.02.10, 19:33
Siin NL25 ongi sellised kõikumised kuni 4 buyinni normaalsed või kuidas Teil alguses lood olid? Graafiliselt ja muidu ka, emotsioone mäletate, esimesed kuud?

http://www.upload.ee/image/399569/xxx.JPG

Minu selle kuu NL25 graafik. 4BI kõikumised on siin vist vähe öeldud, aga no eks ma olen paras fish kah.

leits
15.02.10, 19:35
ei taha kyll halvasti öelda, kuid tundub et sa teed midgai valesti
ja janek mis juhtunud, niii VÄHE käsi sinu kohta ju :D

dabljuu
15.02.10, 19:44
Hullumaja :eek:, tõesti andke andeks , et oma 4 buyinnise murega tülitasin :p

pastilaa
15.02.10, 19:53
250k käsi NL25 ja suurimad miinussessid ongi 4BI, üle 5BI langust ei ole olnud. selles limiidis ei saagi tulla, kui mäng enamvähem

janek174
15.02.10, 20:05
ja janek mis juhtunud, niii VÄHE käsi sinu kohta ju :D

No juua on ju ka vahepeal vaja...

k2snakalle
16.02.10, 22:17
Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 540329 (http://www.thehandconverter.com/hands/540329)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $9.65
UTG: $43.20
UTG+1: $11.00
Hero (MP1): $25.00
MP2: $29.45
CO: $26.20
BTN: $11.80 21/2/3.5 85kätt
SB: $38.30

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with Q :club: Q :diamond:
1 fold, UTG+1 calls $0.25, Hero raises to $1.10, 2 folds, BTN calls $1.10, 2 folds, UTG+1 calls $0.85

Flop: ($3.65) T :diamond: 2 :club: 3 :club: (3 players)
UTG+1 checks, Hero bets $2.75, BTN calls $2.75, UTG+1 folds

Turn: ($9.15) 7 :diamond: (2 players)
Mida teeb hero sellise vastase (kelle call on päris ohtlik flopis)? Kui betime siis oleme igatepidi commited tema vastu... et lihtsam aru saada oleks, siis villianil järgi 7.95$

vapsik
16.02.10, 22:30
Paneme AI. Ta üsna loose vastane siiski ja ootaks FD-d calli ja ei usu et seal ka AT, JJ või isegi 99-d foldib.

pastilaa
16.02.10, 22:37
Nõus eelkõnelejaga. Kindlasti pikas perspektiivis siin igati kasumlik lüke selliste stackide vastu.

k2snakalle
16.02.10, 22:40
ok, sain isegi turnis nupud sisse. Ja vastu vaatas 3-de set
Aga kui vastas oleks TAG pooliku stackiga? Mingi 11/8 vend ntx. Mõni üksik selline ka liigub. Vist ikka AI? niisama bettida ei saa, sest isegi 1/2pot bettides peame tema raise-allin callima.

ranka
17.02.10, 01:05
Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 540329 (http://www.thehandconverter.com/hands/540329)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $9.65
UTG: $43.20
UTG+1: $11.00
Hero (MP1): $25.00
MP2: $29.45
CO: $26.20
BTN: $11.80 21/2/3.5 85kätt
SB: $38.30

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with Q :club: Q :diamond:
1 fold, UTG+1 calls $0.25, Hero raises to $1.10, 2 folds, BTN calls $1.10, 2 folds, UTG+1 calls $0.85

Flop: ($3.65) T :diamond: 2 :club: 3 :club: (3 players)
UTG+1 checks, Hero bets $2.75, BTN calls $2.75, UTG+1 folds

Turn: ($9.15) 7 :diamond: (2 players)
Mida teeb hero sellise vastase (kelle call on päris ohtlik flopis)? Kui betime siis oleme igatepidi commited tema vastu... et lihtsam aru saada oleks, siis villianil järgi 7.95$

Easy shove

k2snakalle
17.02.10, 01:33
lihtsalt üks väike küsimus (võibolla on see loll, aga mis teha) ..ütleme, et tegu on NL. Kumb oleks parem..kas kõik nupud sisse või 8$ bet, ehk millisel juhul saaksime rohkem nõrgemaid käsi callima?

variatsioon
17.02.10, 01:35
lihtsalt üks väike küsimus (võibolla on see loll, aga mis teha) ..ütleme, et tegu on NL. Kumb oleks parem..kas kõik nupud sisse või 8$ bet, ehk millisel juhul saaksime rohkem nõrgemaid käsi callima?

pigem see 8$ bet.. siis vastane vaatab et tal on valiku võimalus. kas callida või raisida.

k2snakalle
17.02.10, 01:47
kui ma 8$ betin seal, siis tal on valikuvõimalused, et kas call 7.95$ või fold. raisimist tal küll valikuvõimalustes pole.

Selle all-in mõtlesin seda, et selline loosemapoolne vend-samas ta ikka jagab mingit matsu. Võib minu all-inst vaadata pot on nii suur ja ta peab callima. (vahel nad ei jaga matsu välja, et see tegelikult pole nii)

variatsioon
17.02.10, 02:06
aap.. siis betiks mingi 7.5 või 6$
aga pigem AI kui 8$ imo :P
AI pannes donk võib arvata et sa üritad teda ära hirmutada.

Hullapple
22.02.10, 20:30
tere,

Kas keegi NL25 beativ mängija oskab öelda mis on suurimad erinevused NL10 ja NL25 vahel. Siiani olen NL 10 grindinud kuu aega ja suudan seda beatida. Olen võtnud ka mõned shotid NL25 ja sealt pole mitte kui midagi head tulnud. täna tegin siis 3 tunnise sessi -4 BI tuli mis kolises. Kusagilt olen kuulnud ytlust et kui biidid NL10 siis NL25 ei tohiks ülejõu käia. Praegusel hetkel tundub mulle mission impossible olevat.

Lisan siia ka oma põhi statsid, äkki on neist abi leidmaks yles põhjuse miks NL25 ei taha tulla.

http://img715.imageshack.us/img715/1743/statsb.th.jpg (http://img715.imageshack.us/i/statsb.jpg/)

vapsik
22.02.10, 20:45
NL-25 on rohkem rege ja samuti mängivad paremini kui NL-10 regid. Fishid täpselt samad.

Hullapple
22.02.10, 20:52
NL-25 on rohkem rege ja samuti mängivad paremini kui NL-10 regid. Fishid täpselt samad.

Fishide koha pealt tundub nii olevat jah et NL25 fish on märks parema mänguga kui NL10 fish. Sest enamus kaotused saangi fishide vastu, kus olen olnud liigne optimist arvates TPTK voi kaks paari on nende vastu nuts. Aga praegune miinus näitab seda et ei ole need asjad nii lihtsad.

Pahvak
22.02.10, 21:00
No Vapsik ütles ju, et fishid on samad.

raidov
25.02.10, 13:55
Pole enam paar kuud NL25 mänginud, aga mulle tundus küll, et NL25 ja NL10 vahel väga suurt vahet ei ole, pigem tundus mulle NL25 isegi lihtsam... NL50 ja NL100 on sama teema, väga vahet ei ole ja vähemalt minu jaoks on NL100 isegi lihtsam..

Kõige suurem vahe on NL25est üles liikudes...

Hullapple
25.02.10, 20:50
No olen nyyd vaikselt NL25 harjuma hakanud. Eel pool toodud statside postituses -273$ olen suutnud 10k käega ajada -120$. Aga ikkagi ei tunne ennast seal veel päris koduselt. Endiselt donkan donkidele oma raha sest ma ei taha neid tihti peale uskuda ja callin nad 2nd paariga maha. Aga noh, loodan et asi paraneb.

zyxxx
26.02.10, 01:30
Ise ka juba kuu aega üritanud NL25-te jooksma saada, Pokerstarsis sain 2 BB/100 kätte, FTP-s ei ole suutnud seni break evenist paremini mängida.

Konso
26.02.10, 04:41
Hakkasin ka täna NL25 shottide võtmisega peale, tegin tunnikese ning - 1 BI. Kräkiti mu ässad ära, rohkem preflop all inni ei saanud. Mängisin 8l laual ning tundus, et fishe on vähem kui NL 10nes aga kellaaeg oli ka 0300-0400. Tundus, et austatakse 3bet`i vähe rohkem kui NL 10nes aga no see esmamulje. Midagi jubedat nagu polnud

Hullapple
26.02.10, 15:21
Mis võiks olla NL25 optimaalne open raise suurus?
Esimestel katsetel raisisin ise 0,75 peale, selle suurusega aga tulid tihti peale multiway potid ja otsustasin open raise tõsta 1$ peale.
Samas olen näinud et mitmed regularid ja mõned kogenud mängijad siit foorumiski avavad 0,85 või 0,90.
Oskab äkki keegi ära seletada miks üks avangu suurus teisest parem?

rohelinekonn
26.02.10, 15:26
0,85 on pot limitsi ma arvan. 0,75 vast on tõstetud co või buttoni peal. Muidu kõik viisakad regularid tõstavad ikka 4bb ehk siis 1$ +0.25 per limper

pikk28
26.02.10, 21:29
kui sa tõstad 4BB + limperid, siis on sul tunduvalt lihtsam saada riveris allinni kogu stackiga.
ma tõstan UTG kuni MP+2-ni 4BB ning CO ja BT 3BB - vargused on odavamad.

Hullapple
27.02.10, 14:41
kui sa tõstad 4BB + limperid, siis on sul tunduvalt lihtsam saada riveris allinni kogu stackiga.
ma tõstan UTG kuni MP+2-ni 4BB ning CO ja BT 3BB - vargused on odavamad.

tänud, kõlab hästi

ranka
28.02.10, 20:53
Mina teeks avangtõsted maksimaalselt 3BB. Kui tahad olla loosem või trikim siis minraise on ka hea.

Kui on üks limper siis maksimaalselt tõstaks 5BB peale aga endale meeldib 4BB peale. Kui on rohkem limpereid siis ma reeglina pane 6BB peale, vahest harva natuke rohkem.

k2snakalle
03.03.10, 00:37
Mõlemad siis kenad fishid. Küsimus siis, et kuidas mängite floppi ja turni?
Praegu vaadates, siis flopis vist peaks ikka cbettima.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 565948 (http://www.thehandconverter.com/hands/565948)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $25.50
SB: $2.80
BB: $5.40
UTG: $22.30
UTG+1: $5.00
UTG+2: $5.80
Hero (MP1): $25.00
MP2: $6.15
CO: $14.50

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with 7 :spade: 7 :heart:
UTG calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, CO calls $1.25, 1 fold, SB calls $1.15, 2 folds

Flop: ($4.25) 9 :diamond: T :heart: 8 :heart: (3 players)
SB checks, Hero checks, CO bets $1.75, SB calls $1.55 all in, Hero calls $1.75

Turn: ($9.30) J :spade: (3 players - 1 is all in)
Hero?

Edit: Ise siis mõtlesin, et kõige õigem oleks flopis olnud cbettida ja kui CO oleks raise teinud, siis foldinud. Kui aga callinud flopi cbeti, siis second barrel ja call shove. On mu mõttekäik enamvähem õige?

Roomet
04.03.10, 04:08
Flop: check/fold

k2snakalle
04.03.10, 14:18
palun põhjenda. niisama c-f ei anna mulle midagi

kardpleier
04.03.10, 14:34
turnis paneks 7.50 - AI . kuna mõlemad dongid on siis ei tohiks foldida top paari ,2 paaari ja flushi kaarti riveril väga odavalt ei tahaks anda. kui CO agro siis check raiseks

mislinn
04.03.10, 15:13
Mina ei tahaks üldse sellises lauas mängida. Vali ikka laudu kus on rohkem fullstacke.

Käe kohta nii palju, et iga kord cbetiks flopi ja foldiks raise peale.

k2snakalle
04.03.10, 16:24
Laud on küll jura, lihtsalt tegime noname-ga ühisessi ja siis jäi tableselect jamaks mõnes kohas + shortied võisid alles sinna tulla ja juba ootasin kuni blind minuni jõuab.

Cbetid flopi, vend callib.. mida teed turnis? AI?

mislinn
04.03.10, 16:44
Ilmselt enam ei tahaks sinna raha panna ja üritaks maha checkida, aga kui on donk, siis callin, kui ta ise lükkab.

k2snakalle
05.03.10, 02:12
Ma ei saa nüüd üldse aru su mõttekäigust. Me cbetime flopil 2 dongi vastu. Mõlemad callivad (üks all-in) ja turnis parandame oma kätt märgatavalt ja siis üritad maha checkida, miks me üldse siis cbetime 2vastase vastu kui turnis meile hea kaardi(mitte kõige parema) puhul tahame maha checkida.

Roomet
05.03.10, 15:08
palun põhjenda. niisama c-f ei anna mulle midagi

c/f, et vältida rasket olukorda. Usun, et fishid said üsna tihti oma rangega flopile millelegi pihta ning turnis loodad sa näha vaid kolme kuute.

$Lauri$
05.03.10, 16:24
Ma tükk aega mõtlesin selle käe üle ja ei saa absoluutselt aru, miks peaks üldse mõtlema cbeti peale. Üks halvemaid floppe üldse. C/F obv.

leits
05.03.10, 16:30
ma shoveks

k2snakalle
05.03.10, 16:40
c/f, et vältida rasket olukorda. Usun, et fishid said üsna tihti oma rangega flopile millelegi pihta ning turnis loodad sa näha vaid kolme kuute.
Kui fishid said millegile pihta oma ranges flopis, siis mul jummala savi kas turni tuleb 6 või J. Minu arust kui ta läks oma gutshut poissi püüdma, siis good for him. Fishil võib ju vabalt olla siin paar, 2paari, flushdraw (ning ka set muidugi).

leits
05.03.10, 17:37
c/c sellisel boardil on imo worst way how to play it .. c/f

dabljuu
14.03.10, 16:42
NL25 mängin 2 kuud ja mul on küsimus middle pocketite kohta, need pidavat olema ühed raskestimängitavad käed turniiripokkeris aga kuidas on cashgames ja full ringis? Toon konkreetselt kaks näidet :


1) Vastane solid , aga 2$ne 3-bet nagu väike, kisub jälle nupp calli pole mul, raske on maha panna, või peab südame kõvaks tegema ja mucki ära laskma? Plaan calliks on muidugi no set, no bet aga samas on teine argument ka inglise keeles OOP = no action.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($7.05)
BB ($4.65)
UTG ($25)
UTG+1 ($36.25)
MP1 ($3.30)
MP2 ($29.40)
Hero (CO) ($29.75)
Button ($25.10) 7/3/inf 60 kätt

Preflop: Hero is CO with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
4 folds, Hero bets $0.75, Button raises $2, 2 folds, Hero




2) Siin ma vaatan vastase statsi, eriti aggro oma, 3,5 - tundub, et kui hitin seti siis, võib stäkkide peale paugutamiseks minna ? Õige või vale mõtlemine, callida on täpselt 9 bb-d mis peaks olema nibin-nabin piir seti hittimiseks?

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($20.80)
MP3 ($25.35)
CO ($5.40)
Button ($30.80) 23/20/3.5 147 kätt
SB ($25)
BB ($4.25)
UTG ($13.90)
Hero (UTG+1) ($28.25)
MP1 ($29.25)

Preflop: Hero is UTG+1 with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
1 fold, Hero bets $0.75, 4 folds, Button raises $2.25, 2 folds, Hero ?


Vat selline asi hakkas enda mängus silma, te panete sellised taskud mucki iisilt või mis?

Jennifer
14.03.10, 17:09
Mind huvitavad ka sellised käed!

Kotkas1000
14.03.10, 17:29
Vastane on nii nit, et parimal juhul saad sa siit coinflipi AK, AQ näol. Mina viskan mucki sellised käed. Kui plaanid callida no set no bet põhimõttel, siis võid ju kaaluda siin callimist any pocketiga alates 22. Aga see ei ole enam pikas perspektiivis kasumlik ju.

noname
14.03.10, 17:33
Ära vaata,palju sa preflopis sisse oled pannud,vaid palju sul callida on.

Ise callin Full Stackide vastu kuni 6bb tõste ilusti maha.Isegi OOP,ja sellisel juhul siis setminema.
Kui vastasel flopi cbet kõrge on,siis madalal flopil võid c/r teha!?!?

noname
14.03.10, 17:35
Õige või vale mõtlemine, callida on täpselt 9 bb-d mis peaks olema nibin-nabin piir seti hittimiseks?



Vale sul on callida 6bb,et floppi näha.
Call.