PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod- SK Tapa 29.05 14:30 Kalevi kunstil



Leheküljed : [1] 2

muruntau
05.04.11, 11:58
See on ametlik FC Pokkeriprod liiga- ja karikamängude teema.

Juba see laupäev on ajalooline päev, kui pokerdajate esindusvõistkond FC Pokkeriprod teeb liigadebüüdi võõrsil samuti meeste seltskonnas uustulnate Levadia III vastu. Mäng toimub maarjamäe vutikomplaksi kunstmurustaadionil, mis asub poolel teel linnast Piritale, kell 19.30.

FC Levadia kolmanda esinduse uurimisel meie skaudid väga head tööd teinud pole (st neid ennast pole), aga nii palju me siiski teame, et tegu on esiliiga hirmu Levadia II duubliga, kelle treenerina teeb debüüdi pikaaegne Eesti koondise esikahur Indrek Zelinski. Võistkond ise koosneb Levadia noortest kasvandikest, kelle sünniaastad on 1993 ja 1994. Nende noorte ja vihaste, klubipüramiidis kõrgemale pürgida ihkavatemängijate pidurdamisega ei saa meil kindlasti kerge olema, sest vastased on küllaltki tõenäoliselt ühed pretendendid kolmanda liiga kohtadele ja miks mitte ka liiga tiitlile!

Meie seevastu oleme teist noorust läbi elavad veteranid, vähemalt tänaste vastastega võrreldes, niisama hobipelajad ja muidu jalkadongid. Trenni oleme teinud, sõprusmänge ka, väga suuri üllatusi tulla ei tohiks. Läheme väljakule eelkõige kaitsest lähtuva mänguformatsiooniga, aga ei kohku ka tagasi iga võimaluse eest ise rünnakule asuda. Kindlasti anname noortele kuttidele lahingu ja plaan on teha sellest mängust Zelinskile nii häbistava treenerikarjääri alguse, et ta kohe ameti maha paneks :D

Tule sinagi koos sõpradega laupäeval, kell 19.30. Maarjamäe staadionile omadele kaasa elama!


FC Pokkeriprod liigamängud algaval hooajal:

Tallinna FC Levadia III - FC Pokkeriprod 09.04 19:30 [Maarjamäe kunstmuru - Kose tee 4, Tallinn]

FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 15.04 18:30 [Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn]

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod 24.04 11:00 [Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn]

FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05 14:30 Kalevi st kunstmuru

Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 [Lasnamäe SPK kunstmuruväljak - Peterburi tee 15, 11411 Tallinn]

FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi st kunstmuru

FC Kiiu - FC Pokkeriprod 19.05 19:00 [Kuusalu KK staadion - Kuusalu]

FC Pokkeriprod - SK Tapa 29.05 14:30 Kalevi st kunstmuru

Tallinna FC Twister - FC Pokkeriprod 05.06 17:00 Kalevi st kunstmuru

FC Pokkeriprod - JK Suema Cargobus 12.06 14:30 Kalevi st kunstmuru

JK Loo - FC Pokkeriprod 15.06 18:30 [Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik]

FC Pokkeriprod - Tallinna FC Levadia III 24.07 14:30 Kalevi st kunstmuru

Viimsi FC Igiliikur - FC Pokkeriprod 31.07 11:00 [Maarjamäe kunstmuru - Kose tee 4, Tallinn]

FC Pokkeriprod - Tallinna JK Piraaja II 07.08 14:30 Kalevi st kunstmuru

JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 13.08 12:00 Kalevi st kunstmuru

FC Pokkeriprod - Tallinna FC Anži 21.08 14:30 Kalevi st kunstmuru

Ambla Vallameeskond - FC Pokkeriprod 28.08 13:00 [Ambla st - Ambla alevik]

FC Pokkeriprod - FC Kiiu 04.09 14:30 Kalevi st kunstmuru

SK Tapa - FC Pokkeriprod 11.09 15:00 [Tapa st - Spordi 8, Tapa, Lääne-Virumaa]

FC Pokkeriprod - Tallinna FC Twister 18.09 14:30 Kalevi st kunstmuru

JK Suema Cargobus - FC Pokkeriprod 25.09 12:00 Kalevi st kunstmuru

FC Pokkeriprod - JK Loo 02.10 14:30 Kalevi st kunstmuru


Võistkonna ja varustuse pildid:

http://img861.imageshack.us/img861/184/img0344s.jpg

http://img694.imageshack.us/img694/9522/img0346lc.jpg

muruntau
05.04.11, 23:21
Staadionil on ka pealtvaatajatele tribüünid olemas, peaks saama vaikselt õllegi lasta (suht salaja siiski vist)

Kutid, kas meil sellist venda ka on, kel oleks jalas neljatonnised putsad ja peas kilo geeli? Vana äraproovitud ja end tõestanud salarelv neljandas liigas edu saavutamiseks. Kui meil ka ei peaks õnnestuma esimeses voorus suurelt häbistada enda vastaseid, siis meil on vabandus olemas: puudub selline sell võistkonnas.

Tigrano
05.04.11, 23:41
Vaatan, et hirm on suur aga olete palju vaeva näinud ja juba esimesel aastal liigat läinud mängima, seega minuarust igasune tulemus on positiivne ja jääb ainult soovida edu kõigile ;)

lenC
05.04.11, 23:46
+1..+6 °C
Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab enamasti lörtsi. Puhub loodetuul 7-12, rannikul 12-17, puhanguti 20 m/s. Õhutemperatuur on +1..+6°C.

See veits sucks, aga võib juhtuda, et olen sõbraga tulemas.

WeThePeople
05.04.11, 23:57
kui kõik plaanipäraselt läheb tulen pärast oma mängu isegi kohale :)

muruntau
08.04.11, 10:24
Jalkaliit pani lõpuks korrigeeritud liigakalendri üles, mis on esimesse posti lisatud. Karikamängudest annan teada, kui loosimine toimunud on. Esimene kaugem võõrsilmäng on meil 19.05. (neljapäev) Kuusalus kell 19.00.

Edit: Ja tulge muidugi vaatama, kui võimalik. Oleks tore kuulda hüüdeid PP'de rakeback lehest :) Kusjuures mul on tunne, et mängueelne flipp tahab tulla :D

raunsz
08.04.11, 11:15
Nägin ka unes Zelinskit tiltamas oma poiste pärast. :D Ja ma lõin värava.

OuMaiGaad
09.04.11, 11:45
Edu teile tänaseks!

muruntau
09.04.11, 12:26
Tänud, läheb tarvis! Kuradi hea ilm on ikka, võiks õhtuni hoida sellist.

K2snakas
09.04.11, 20:44
7-1 siis. kommentaare sooviks:P

Oliverk
09.04.11, 20:54
1 lõid Levadia poisid endale ise?

soouni
09.04.11, 21:12
K2sna käisid vaatamas?

raunsz
09.04.11, 21:14
K2sna käisid vaatamas?
loe: soouni tõrjet nägid?

K2snakas
09.04.11, 21:16
ei k2inud. jalgpall.ee vaatasin tulemust.

soouni
09.04.11, 21:22
vapsee kiire tulemus ikka.

lol at raunz

muruntau
11.04.11, 12:52
FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 15.04.2011 kell 18.30. @ Kalevi kunst

FC Pokkerprod õnnistab enda esimese kodumängu sisse mänguga meile juba tuttavate vastastega viimsist, väsimatute kuttidega Igiliikurist. Hooaja ettevalmistuse käigus sai nendega Wismari hallis tehtud üks sõprusmäng 5+1 formaadis, mille enda pooliku koosseisuga kaotasime 0-18.

Kas Prod saavad revansi? Kas loputame seekord neid suuremalt kui nemad meid tookord? Või tuleb meil ka seekord Eesti oma Perpetum mobile'le alla vanduda?

Teeme igatahes kõik, et vastastele seekord väärikamalt vastu astuda!



7-1 siis. kommentaare sooviks:P

Kommentaarid leiab meie FB lehelt (http://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/fc-levadia-iii-7-1-fc-pokkeriprod/124257074316146)

Prodcom
11.04.11, 14:46
Kindlasti pea püsti mehed:P Aga jah tegu on kindlasti selle liiga ühe tugevama meeskonnaga.Aga nagu öldakse siis pall on ümargune::D:D

kait
14.04.11, 16:25
Pole kindel, kas mängu alguseks jõuan, vaja tööl olla. Aga teiseks poolajaks proovin kindlalt kohal olla. Homme selgub täpsemalt, aga arvestage sellega.

muruntau
15.04.11, 16:01
Edu meile!

muruntau
15.04.11, 19:56
FC Pokkeriprod 0 - 9 Viimsi FC Igiliikur. Mõne aja pärast pikem kommentaar tulekul.

muruntau
15.04.11, 21:20
Mäng algas FC Pokkeriprode jaoks kohutavalt: kohe esimesel-teisel minutil sai vastaste väga kiire paremäär vägagi lihtsalt meie vasakkaitsjast mööda ja 0-1 oli tõsiasi. Samas me ei lasknud sugugi pead norgu, panime edasi ja ülejäänud poolaja mängisime vastastega peaaegu võrdselt. Igiliikuritel paar võimalust oli, nad ikka domineerisid, aga sama reaalsed võimalused olid ka meil. Siiski nende kogemus ja meie kogenematus lõi lõpu eel taas esile, kui nad taas meie lihtsaid vigu ära kasutades viimase kahe minutiga 2 väravat lõid. Poolajale mindi niisiis seisult 0-3.

Teine poolaeg algas umbes sealt, kust esimene pooleli jäi, vastaste nüüd juba suurema domineerimisega. Kui üks värav välja arvata, suutsime vastaste rünnakuüritusi ikka niivõrd-kuivõrd nurjata. Umbes 65. minutil sai vigastada muruntau, meie keskkaitsjast kapten, kellele paraku väärilist asendust ei olnud. Järgmised kümmekond minutit õnnestus meil veel vastaste rünnakutelaviini tõrjuda, aga kui nad väravaluugi avasid, siis nad enam pidama ei saanud. Meie mäng lagunes täielikult, kaitse lekkis rohkem kui Titanik peale kokkupõrget, joosti ringi nagu peata kanad, omasoodu vahetati positsioone, kuigi uutel positsioonidel mängida ei osatud ja tehti veelgi absurdsemaid asju. Viimase 15-20 minutiga 4 väravat, gg.

Ei tahaks siiski lõpetada negatiivse tooniga. Tänane esimene poolaeg näitas, et kui me endasse usume, siis suudame ka liiga soosikutega peaaegu võrdselt mängida. Vahest viskab sit.a sisse ja mõni värav vastastele on meie praeguses staadiumis paratamatu, küll aga korraliku enesekindluse ja tahtmise juures ei ole me nii kehvad midagi. Küll see enesekindlus ka ajaga tuleb ja vead ka vähenevad, ei imestaks, kui me siiski juba hooaja esimesel poolel mõned punktid kotti paneks.

Edit: lõpu eel löödi siiski viis, mitte neli väravat

Max
15.04.11, 22:03
Vähemalt oleme kogemuse võrra rikkamad. Mäng näitas et kaitseliini vahetus ei ole eriti tark tegu; loodetavasti sellest ka saame õppust. Veel 1-4 mängu ja usun et suuremad lekked saab kõrvaldatud ning jalgpalli taolise tulemuse välja mängitud. Ja miks mitte üleolevate vastastel kott pähe tõmmata :D
Peaasi et õpitakse vigadest ning küll ka tulemus tuleb.
Üks soovitus et ühe mängu prooviks saata veeretas ette vastaseid lõhkuma ning väravaid lööma. Kui kellegile see variant ei sobi siis paneme kahe ründajaga nii et veeretas ka ees. Temas näen võtmemängijat kes suudab vastaseid lõhkuda ja nendes hirmu tekitada.
Kaotada pole meil midagi, ainult võita punkte. On võimalus õigeid positsioone meestele leida katseeksitusmeetodiga.
Hetkel näen olukorda nii et Meelis ei sobi tippründesse. Samas on see tingitud hetkel sellest minunägemuselt et tipprünne pigem on söötude jagaja ning hetkese satsiga peaks mõlemasse ääre poolikusse nn ründajad panema.
Ehk hetkel nii et kui Meelis keskel palli töötleb siis on juba kaks äärt ees seega teeks ettepaneku veeretase keskel ees lõhkujaks ja söödujagajaks panna ning kasvõi parem ja vasak nn tippründajad. Minunägemuselt peaks see toitma.

Mis arvate kas on mu jutus iva või ajan niisama lolli mulli siin?

muruntau
15.04.11, 22:23
Võib küll proovida jah. Veeretas tahtis ise ka vist rohkem ründes mängida, ma ise surusin ta kaitsesse, kuna arvasin, et tema lõhkumisest on seal rohkem kasu :D Järgmine kord teeme veidi lahtisema joonisega mängu kah, neli kaitsjat ja üks kaitsev poolik, Meelis võib siis ründavat poolikut mängida. Loodetavasti saan ise korda ka järgmiseks mänguks ja siis raisk ei lagune ära vaid pressime piraajad vaaladeks!

Btw, kui saame millalgi ka nimed särkidele, peaks Melli seljale ikka Luuavars kirjutama :D

Max
15.04.11, 22:59
Meelis sa pole mingi superstaar. Kui sa ei taha et teistel mott ära kaoks siis ära mölise mänguajal teistega. Või kui isegi näed kui keegi midagi valesti teeb ja õpetad, küll ta kuulda võtab. Aga kui sulle öeldakse ja sa paugud vastu siis wtf sa teistega üldse paugud. Hoia siis parem suu kinni kui teised sitta keeravad ja kui ise ka keerdad sis peaksid sellest aru saama mitte vastu paukuma.
Sa oled tippründaja kes peaks tühjalt kõigerohkem tööd tegema mitte vastupidi. Võta jalad persealt välja ja liiguta ennast mitte ära sõima teisi et nad sulle jalapeale söötu annaks. Pole vaja mänguajal motti veelrohkem alla tõmmata kui me oleme kaotusseisus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adam_q
17.04.11, 17:18
keegi ükspäev ütles, et madalamates liigades taktikast/positsioonidest rääkida on sama, nagu Daily 90grand freerollil II leveli mõtlemist aretada

timz0333
17.04.11, 17:48
keegi ükspäev ütles, et madalamates liigades taktikast/positsioonidest rääkida on sama, nagu Daily 90grand freerollil II leveli mõtlemist aretada

Ei teagi kumb on rumalam, kas see kes nii ütles või see kes seda ütlust edasi räägib.

adam_q
17.04.11, 18:13
kuna kõik mängivad teil oma vabast ajast/tahtest, siis vist pole õigustatud mölisemine ja käsutamine jne?

muruntau
18.04.11, 13:42
Ega meil põhjuseta mölisemist, põhjendamata kamandamist ja isiklikuks minemist ei ole, aga mingil määral tuleb võistkonnas ka karmimaid sõnu kasutada ja kamandada, et asjad tehtud saaks. Näiteks, kui ütlen, et toome väravad ära trenni tegemiseks, siis ise lähen alati esimesena juurde väravat vedama ja kui keegi ei viitsi mängus või trennis pingutada, siis see kes sellele tähelepanu juhib parem pingutab ise ikka korralikult. Kogu aeg lihtsalt pole võimalik endast 100% anda, siis on hea küll, kui keegi teine seda meelde tuletab, et nt selja taga on vaba mees vms. Üldiselt on selline poliitika, et mänguoskuste pärast ei toimu mingit mölisemist, aga kui on näha, et mängija ikka ei viitsi pingutada, siis on sellele tähelepanu juhtimine ainult õige. Erandiks on ehk see, kui keegi trennis suudab erakordselt geniaalse omaväravaga maha saada :D

See värk, et kuidas saab jalka pärast isiklikuks minna on minu jaoks küll üle mõistuse. Vene satside standard, et räme sõim valesöödu luhtunud võimaluse pärast on minu meelest lihtsalt absurd.

muruntau
18.04.11, 13:49
Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal

Kolmandas voorus külastame Tallinna ainust kalade nimelist võistkonda. Selgitame välja, kas piraajad kuuluvad haide või vaalade sugukonda ;)

Jätke laupäevaks neti fishid rahule ja püüame live'is kala! :D

jozik
18.04.11, 14:28
Ma saan aru, et sa vihjad minu imelisele löögile trennis?

Aga mölisemisel ja mölisemisel on vahe sees. Siinkohal parafraseeriks klassikuid: Mängi, aga ära mölise. Ma kujutan ette kui kui meie staar luuavars ( siinkohal kõige suurima lugupidamisega meie ainukese värava autori vastu ) või kes tahes, suudab mööda lüüa selge värava võimaluse, siis ei usu et talle peaks eraldi välja tooma kui mannetu mees ta on. Ma usun, et meie meeskonna kõikidel liikmetel on olemas analüüsi võime ja nad suudavad ka end realistlikult analüüsida. Ei usu, et keegi peab meist ennast maailma parimaks jalgpalluriks. Okei, muruntaul tundub küll vahest reaalsusega kauged suhted olema. Me kõik teeme vigu ja iga kord ei pea neid vigu meelde tuletama, sest uskuge mind, meestel püsivad lollused meeles. Kui kellelegi ei meeldi minu tögamine, siis tulgu ja öelgu mulle otse välja. Seega Veeretas jääb alati minu silmis simuleerijaks, mina olen teiste silmis jõhkard ( siiani vist ainukese kollase kaardi omanik ) kellel vahest suu kinni ei püsi, Karu kohta lihtsalt pole sõnu jne aga krt jääme sõpradeks.

Pikk ja lohisev jutt lühidalt kokku võtta: üks trenn enne mängu möliseme omavahel palju jaksame, mängu ajal kergelt lõõbime üksteist.

Mehed peaksid vahest käituma nagu naised: ei tohi kõike südamesse võtta, peab ikka suhu võtma. Siis saab kas alla neelata või siis välja sülitada

kait
19.04.11, 22:11
Ma tahan hüppeliigesele veidi puhkust anda ja lähen nädalavahetusel üldse Tartusse muude hobidega tegelema. Eelmises liigamängus sai natuke viga tehtud ja ma tean üsna kindlalt, et lõhun ta ära, kui mängin.

Kehv tunne on mitte tulla, aga parem tark seismine, kui loll jooksmine. Mängige viie poolikuga ja ehk tasuks Meelist poolikus proovida? Ees võib keegi teine ka joosta, meil on viis vahetust.

raunsz
19.04.11, 22:14
Veeretas äkki ette?

edit: ise kohal.

Max
19.04.11, 23:12
Ma samuti suure küsimärgi all kas saan tulla, aga see selgub reede-laup ommik. Vb saan poolepealt tulla. Kui selgub annan kindla vastuse. Aga loodan et Ilves mängib, siis saab ilusti äärepooliku koha ära täita.

Max
19.04.11, 23:14
Võiks millalgi proovida et keskel ees söödujagaja ning äärtelt tormavad kaks ründajat. Kuna 1 kohtunik ka sis suluseisu joonel arvan et mitu korda jätab vilistamata ning miks mitte skoorida nii

veeretas
20.04.11, 18:14
See mäng liigun siis jah ettepoole. Kohapeal vaatab, mis positsiooni täpsemalt, aga plaanis on vähemalt paar korda vastaste karistusalas filigraanselt kukkuda ja pärast käsi laiutada, eks paistab kas tuleb mulle kollane või penalti:cool:

WeThePeople
20.04.11, 21:26
Mõni jäädvustus teie toksimisest Igiliikuriga - http://fotoalbum.ee/photos/vomps/sets/1142649/

muruntau
20.04.11, 21:51
Igiliikuri FB'st leidsin ühe nende värava meie vastu.
K-zqnktd1n8

Neil on mingi osa mängust ka DVD peal, Eero pidi mulle ka sellest koopia orgunnima mingiks hetkeks. Samas, sellestsamast lõigust võiks juba keegi väikest käe lugemist teha wink-wink

soouni
20.04.11, 21:59
ai minu pask oli see

ranka
21.04.11, 03:21
Maybe jäi kahe silma vahele aga kus see sportland arena täpselt asub? Kui laupäeval ilus ilm siis tuleks hea meelega mängu vahtima ja stata kõrvale õlli jooma.

EDIT: võtan pasuna ka kaasa ja siis karjun üksinda, et muru suru vastane vastu muru!

raunsz
21.04.11, 03:30
Täpselt A le coqi kõrval kunstmuru plats!

ranka
21.04.11, 03:53
Aa siis tean. Proovin kohale vajuda, maybe meelitan pumper jms. ka. Loodame ilusat ilma.

soouni
21.04.11, 07:44
EDIT: võtan pasuna ka kaasa ja siis karjun üksinda, et muru suru vastane vastu muru!


Hetkel vist ei teagi kas muru üldse muruplatsile pääseb ta olevat vigastusega oudis ja täidab seekord treenerikohustusi nagu ma aru sain. Kuid võin ka eksida!

muruntau
21.04.11, 13:40
Ranka, tulge muidugi, iga ilmaga :D. Mida platsi kõrval veel hõikuda, võib leida siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6726-Aita-v%C3%A4lja-m%C3%B5elda-FC-Pokkeriprod-h%C3%BC%C3%BCd-v%C3%B5i-tunnuslauset

Enda osaluse kohta ei julge ise ka veel kindlat midagi öelda, käisin just traumapunktis ja õnneks on tegu siiski ainult põrutusega, kuigi see segab praegu isegi kõndimist tuntavalt. Seega eriti ei tahaks nagu mängida, aga kui meil peaks tulema koosseisuga probleeme (nt Kait ei tule kindlalt ja kaitseliinis võib veel puudujaid olla), siis lasen valuvaigistit peale, tõmban tugevdusvöö ja annan endast 70-80% ikka ära platsil. Kui palju kedagi vastu muru suudan suruda on muidugi teine küsimus :D

Max
22.04.11, 13:55
Suure tõenäosusega ei jõua mänguajaks TLN. Uurin veel lveselt kas ta tuleb mängule. Mudu äkki satsiga läheb raskeks

raunsz
22.04.11, 13:56
Palju meid kokku tuleb üldse?:S
Ma kohal

soouni
22.04.11, 14:04
ma ka kohal, rauns lisa mind msni rsk, või sa juba peaksid seal olema aga miks ma ei näe sind ah.

muruntau
22.04.11, 14:07
Peab uued kutid mängijateks regama, kehv lugu, et juba nii varakult väikseid probleeme, võtan järgmiseks korraks blanketid kaasa, öelge siis sõpradele, et nad pildid võtaks! Max, aja Ilves ikka kohale!. Ise olen täiesti olemas, alustan põhist.

ilves
22.04.11, 20:10
Proovin oma debüüdi ka siis ära teha homme :)
Mis kell ja kus kokku saame (sees, väljas)

muruntau
22.04.11, 22:55
Igal mängul paluks olla tund aega varem kohal, homme siis 15.00. kusagil Sportland Arena ja Alecoqi vahelisel alal vms. Tund aega varem, et saaks rahulikult sooja ka teha enne mängu + veidi taktikat ja saaksin võistkonna ankeedi kõikide osalejatega ära täita. Kui keegi tuleb näiteks 15 min enne mängu ja enda tulekust teada ei anna, siis selleks ajaks on ankeet juba kohtuniku käes ja enam mängu ei saa.

ranka
23.04.11, 03:53
Ranka, tulge muidugi, iga ilmaga :D. Mida platsi kõrval veel hõikuda, võib leida siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6726-Aita-v%C3%A4lja-m%C3%B5elda-FC-Pokkeriprod-h%C3%BC%C3%BCd-v%C3%B5i-tunnuslauset

Enda osaluse kohta ei julge ise ka veel kindlat midagi öelda, käisin just traumapunktis ja õnneks on tegu siiski ainult põrutusega, kuigi see segab praegu isegi kõndimist tuntavalt. Seega eriti ei tahaks nagu mängida, aga kui meil peaks tulema koosseisuga probleeme (nt Kait ei tule kindlalt ja kaitseliinis võib veel puudujaid olla), siis lasen valuvaigistit peale, tõmban tugevdusvöö ja annan endast 70-80% ikka ära platsil. Kui palju kedagi vastu muru suudan suruda on muidugi teine küsimus :D

Pean siiralt vabandama aga ei jõua, sest 17:00 toimub meil PokkeriProde koosolek :(

kardpleier
23.04.11, 11:30
mul kubemelihase venitus. vaatama proovin tulla

The_Meer
23.04.11, 11:37
jõuan umbes 15.30 mängule

soouni
23.04.11, 11:48
mul kubemelihase venitus. vaatama proovin tulla

tunnen kaasa! mega sick vastik venitus!

Max
23.04.11, 14:10
Järgmine mäng peaks esialgsetel andmetel kindlalt kohal olema. Aga edu tänaseks ja hoidke taga puhtana!!! :D

raunsz
23.04.11, 17:50
0:2 kõigest ! :cool:

Rando
23.04.11, 18:16
krt oleks põlv korras annaks ka mingi hetk oma panuse.

soouni
23.04.11, 19:11
RAUNSZ ON JUUSTUPOISS!

ilves
23.04.11, 20:01
Raunsz peab jõusaali külastama hakkama, et korralikult keha panna :P

soouni
23.04.11, 20:19
Raunsz peab jõusaali külastama hakkama, et korralikult keha panna :P

ANDERO ka

Max
24.04.11, 14:12
Ma ka :D Peab vist suuremaid alkopudeleid ostma hakkama mida tõsta :D

veeretas
24.04.11, 14:31
Ma ka :D Peab vist suuremaid alkopudeleid ostma hakkama mida tõsta :D

mhm, ei ole vaja osta mingeid 0.33L Tuborgeid vaid kohe 2L Walteri mürsud:D

ilves
24.04.11, 14:51
+1 :D

muruntau
24.04.11, 17:47
Ja kui juba joote, siis ikka kakelge kah. Tõstab agressiivsust + aitab kehavõitluses, seega kasulik.

ranka
24.04.11, 18:53
Ou, tehke üks mäng Flop FM-i vastu. Need seal ju enamus dieedil, peavadki trenni tegema, et harjutada vaikselt tartu kõnniks või siis kaotada paar kilo. Liialt saates haukusid ning tore oleks näha Flop FM vs PokkeriProd.com mängu. :P

soouni
24.04.11, 18:55
hea mõte küll aga 3 vs 11 on väheke ebavõrdne:D
peab esitama neile väljakutse.

ranka
24.04.11, 19:17
hea mõte küll aga 3 vs 11 on väheke ebavõrdne:D
peab esitama neile väljakutse.

No otsigu omale sealt tegijaid juurde, saavad pokernewsist vms. kuskilt ka äkki.

Max
24.04.11, 20:07
Flop FM + nende saates käinud külalised vs Meie :D

ilves
24.04.11, 20:12
Igastahes :)

ranka
24.04.11, 20:19
No hakkake pihta siis. Kasvõi paksude marss vs pokkeriprod.com vms :) seal ju mängijaid küll, svenza oleks kapten jne.

soouni
24.04.11, 20:26
Kutsuks sind siis ranka meie poole mängima :)

muruntau
24.04.11, 20:30
Väga hea idee, Soouni, tee neile väljakutse. Ma panen ise väljaku kinni, otsin kohtuniku, et kõik oleks nagu õige värk. Võiks juba järgmine kuu ära teha. Näitame neile, nad ei biidi neljanda liiga tagaotsa satsi levelit ka unenäos :D

Võimalik, et peame mängu nädala sees pidama, sest staadionid on päris hõivatud.

soouni
24.04.11, 20:39
Teeme jep väljakutse neile ja kui nõus siis mõtlesin ka et mingi 3 või max 4 nädalat annaks aega siis neil et punt kokku saada ja siis pidada maavõistlus : )

Max
24.04.11, 23:00
Kui nad peaksid nõus olema sis oleks ilus selleks ajaks nende logod särgile saada. Niiöelda logo sisseõnnistamis maavõistlus :D

soouni
25.04.11, 00:23
Just just Mäx poiss siis saaks pidulikult üle anda ka särgid neile!

pennu1
25.04.11, 09:29
Meelis sa pole mingi superstaar. Kui sa ei taha et teistel mott ära kaoks siis ära mölise mänguajal teistega. Või kui isegi näed kui keegi midagi valesti teeb ja õpetad, küll ta kuulda võtab. Aga kui sulle öeldakse ja sa paugud vastu siis wtf sa teistega üldse paugud. Hoia siis parem suu kinni kui teised sitta keeravad ja kui ise ka keerdad sis peaksid sellest aru saama mitte vastu paukuma.
Sa oled tippründaja kes peaks tühjalt kõigerohkem tööd tegema mitte vastupidi. Võta jalad persealt välja ja liiguta ennast mitte ära sõima teisi et nad sulle jalapeale söötu annaks. Pole vaja mänguajal motti veelrohkem alla tõmmata kui me oleme kaotusseisus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alles täna avastasin siin selle foorumi ja Max paneb mind imestama. Mängu ajal sa noogutad ja nõustud kõigega ja peale mängu tuled(siis kui on endal tuju kaotuse pärast täitsa null) siin mind täiega sõimama.HALE.

pennu1
25.04.11, 10:04
Niih minu ja Reigo peale jäi mängu arvustamine,mina ütlen et viimane mäng(Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod) oli meie parim mäng senini,kooseis oli super ja mehed andsid endast koguaeg 100%.

Ma kasutaja nimesi kõigil(kui ongi kõigil)ei tea,nii et kasutan mõnel inimesel neid nimesi mille alusel neid ise tean

1.Annuka Andri-sai hästi hakkama ja suutis neid palle ilusti ülespoole toodud:hinne 8
2.Hindre Styven-tuli vahetusest mängu,oli olukordi kus ta ei saanud hakkama,lasi mehe mööda joosta ja siis hakkas judot tegema:): Hinne 7
3.Holberg Andero-tuli vahetusest sisse ja sulandus ilusti mängu: Hinne 8
4.Ilves-Esimene liiga mäng temalt ja sai ilusti hakkama,parempoolik sobib talle väga hästi:Hinne 8
5.Karu-No nii,Karu oli üks kaitsetest kes paistis kõige rohkem silma,oli kuulda tema juhendamisi kaitseliinis.Au poisile et ikka mängis lõpuni,kuigi mainis et vist ei taha/ei jõua:Hinne 8,5
6.Muru-Mängis esimese poolaja,pool vigasena(julge samm)aga samas sai väga hästi hakkama ja oli kuulda ka juhendamist: Hinne 8,5
7.Reigo Nõu-Tuli vahetusest mängu ja hakkas kohe keskväljal mängu ilusti omama,vahetusmeestest paistis tema kõige rohkem silma:Hinne 8,5
8.soouni-No tema on meie meeskonnas hetkel asendamattu:) hoidis ära jälle kõige hullemast:Hinne 9
9.Mario Palm-Tegi ka enda parima mängu seniste peetud mängude käigus:hinne 8
10.jozik-Teenis kollase,aga see näitab,et ei ole aukartust vastaste ees.tubli poiss:D:hinne 8
11.raunsz-Said hakkama,aga aega võttis(kui saad aru mida mõtlen,muidugi naljaga:D) paarkorda sipsis karistusala lähedal mida me endale lubada ei saa.Hinne 8
12.Veeretas-no tema võtileb nii nagu jaksab,aga vahest pingutab üle(mõtlen just nagu jõulise mängu kohapealt)muidu super mäng:Hinne 8,5
13.Mairo Tori-Oli kuulda juhendamis häält ja oli isegi värava võimalus,mees jõudis kõike:):Hinne 8,5
14.Meelis "Luuavars" Valdmann-oli olukordi kus ei saanud hakkama ja endalegi imeks oli liiga palju lõhkumist keskväljal.Tööd tegi tavalisest natuke rohkem.Hinne 8 (nüüd vabandan meeste ees kes said natuke karmimaid sõnu minu käest mänguajal,olin vihane enda peale,mitte teie)

Terv.
Meelis

muruntau
25.04.11, 10:05
Ei hakka mingit isiklikku sitta ajama, see on nii põhikool. Kehtib kõigi kohta. Kui on midagi öelda, siis argumenteeritult seletad enda poindi lahti ja seal ka asi lõppeb.

muruntau
25.04.11, 10:12
Hindamise koha pealt, püüdke veidi realistlikumad olla :D Minu arust me ei mänginud nii hästi midagi, lihtsalt vastane oli eelmistest selgelt nõrgem. Näiteks endale ma ei annaks ausalt öeldes 10 palli skaalal üle 5 küll, suht silmapaistmatu olin enda taseme kohta, jäin kehavõitluses endast väiksematele alla (ei saanud vigastuse tõttu keha panna) ja ka töövõime jäi selgelt alla arvestust. Selle hindamise mõte peaks ju olema mängijate konkreetsete vigade välja toomine, et saaks nendest õppida, mitte ülistuslaulu laulmine. Ise võtaks paljudelt teistelt ka 1-3 punkti vähemaks :D

pennu1
25.04.11, 10:19
no parim mäng senini võrreldes teistega:D Ühekorra võib ju kommi poistele anda:D

raunsz
25.04.11, 10:39
Andsin endast kõik ikka terve mäng. Jõust jäi obv puudus. Tunnistan, et pärast seda asfaldil kukkumist (jälle), veidi läks raskemaks küll. Ma ei vingu, lihtsalt mainin.
Põhjus miks vahepeal ise mehi ette võtsin (10seki jooksul läksin ühest poisist 2x jalge vahelt ka läbi :D) /hoogu maha võtsin/ tagasi mängisin, et pisut meie meeskonnal ka palli hoida.
Järgmine mäng lähme juba esimesi punkte (mitmuses) võtma! :)

pastilaa
25.04.11, 11:01
Seis on selge - puuri täislöömisest ja liiga kottipanemisest on puudu veel minu mängusekkumine. Tulen ja vormistan ära pühapäeval. Muru - mida ma registreerimiseks tegema pean?

The_Meer
25.04.11, 11:01
Me peaks äkki nii yritama,et kaitse vendi yritada mängu jooksul mitte vahetada. Teha enamik vahetusi keskpool kaitses. Näiteks, et vend teab et ta mängib aint yhe poolaja ja rabeleb nii, et nina verist väljas. Keskpoolikus on kõige raskem fyysiliselt mängida, jooksma peab koguaeg nq orav rattas. Eelmine mäng oli minu arust yks suurimaid puudusi see,et me lõpus ei suutnud enam tagasi joosta ja keskpoolikuid ei jõudnud hakkida enam. Obv ma ei taha öelda, et me kaitses nyyd briljantsed oleme,seal me kobatseme ka korralikult. Point on see, et kui suvi tuleb, ilmad palavad ja võhma ei ole, siis mängu lõppus võib neid väravaid tulla nq vändrast saelaudu.

pennu1
25.04.11, 11:05
Andsin endast kõik ikka terve mäng. Jõust jäi obv puudus. Tunnistan, et pärast seda asfaldil kukkumist (jälle), veidi läks raskemaks küll. Ma ei vingu, lihtsalt mainin.
Põhjus miks vahepeal ise mehi ette võtsin (10seki jooksul läksin ühest poisist 2x jalge vahelt ka läbi :D) /hoogu maha võtsin/ tagasi mängisin, et pisut meie meeskonnal ka palli hoida.
Järgmine mäng lähme juba esimesi punkte (mitmuses) võtma! :)

selles on sul raunsz õigus,palli peab hoidma meie meeskonna käes,isegi rahuliku taga sööduga.See toob mängu tuju rohkem sisse meestesse.Tühjalt palli taga ajada,väsitab rohkem,kui palliga mängides,see on vana tõde!:)

muruntau
25.04.11, 11:47
Seis on selge - puuri täislöömisest ja liiga kottipanemisest on puudu veel minu mängusekkumine. Tulen ja vormistan ära pühapäeval. Muru - mida ma registreerimiseks tegema pean?

Võta homme kaks passipilti + koopia ID kaardist kaasa. Kohapeal pead veel ära täitma mängija kaardi ja registreerimise ankeedi ja ongi korras. Käin mingi hetk jalkaliidust läbi.

Ühtlasi, see on ka viimane kord kui ise käin jalkaliidus mängijaid registreerimas. Tõepoolest ma ei viitsi iga mängija pärast eraldi käia Alecoqil, ilma autota nagu olen, see tripp võtab mult 2,5-3h. Nii et Ilves või max teatage enda sõbrale ja Meelis sa ka enda sõbrale, et homseks passipildid + isikutunnistuse koopia. Vastasel juhul peavad mängijad ise vormistama kõik korralikult ära ja EJL'ist templiga mängijakaardikaardi ja registreerimislehe minu kätte tooma.

Edit: Sain just Kardpleierilt vastuse, et Jüri vigastus on osutunud oodatust tõsisemaks ja ta taasliitub meiega alles millalgi suve lõpu poole. (Jüri on see kutt, kes käis meil ühe korra trennis, ei jõudnud veel palligi puutuda kui kukkus õnnetult puusa peale. Sama kutt, kes käis karkudega meie mängu Igiliikuriga vaatamas ja meist ühispildi tegi.) Edu talle paranemisel!

jozik
25.04.11, 12:25
Teeks ka väikese analüüsi mängu kohta:


I poolaeg

Mäng algas kaitsele rabedalt. Kohae alguses said vastased meist läbi ja jumal tänatud, et nad ei hakanud väravaalt pommi lööma, vaid üritasid kuidagi pehmetl peale lüüa ja Mario sai joonelt palli puhtaks löödud. Peale esialgset šokki sai taastutud ja asjad kuidagi käima saadud. See mäng oli meie parem äär nõrk. Ei ole mina teab kui kindel, Ilvesel on ka hetkel vorm vägagi madal, Andri ( kes Muruga kokkuleppel pidi rohkem paremale kaitsesse taanduma) oli käed jalad keskel tegevust täis, Mairo toetas mind keskkaitsjana väga hästi. Esimene värav on minule siiani pinnuks silmas. Kuidagi see pall veeres, kas auti või siis üle otsajoone. Igastahes Karu kamandas mind ette posti ( edaspidigi võiks nii jääda, et äärekaitsjad võtavad siis nurgalöökide ajal esimest ja tagumist posti ), kui juba olid vastased palli lahti mänginud ja said kasti nurgast vabalt lüüa. Peab kiitma vastast, sest löök oli hea. Edasi käis sebimine nii siin kui seal. Siis kui vastased tulid vasakult, tundus mulle alati, et poolikud jõudsid vasakul poolel rohkem appi kui paremal poolel. Ma ei katsu sellega ennast vabandada,et miks ma halvasti mängisin, aga see oli väikene tähelepanek. Palli lahtimängides, said esimese palli enamasti kätte vastased ja kui mängiti lühikeselt minu ääärt pidi, siis ei leidnud ma kas kellelegi sööta või siis uimerdasin liialt ja sellest tulid jamad. Mingi hetk purjetas vastane vasakult läbi ja lõi teise värava. Karu oskab seda paremini kommenteerida. Ja juba esimesel poolajal ma jõhkrutsesin, kohtunik andis mulle kaks viga kui ma ei eksi ( tundub et ma mängin jõhkralt). Muidu esimesel poolajal sai kaitse lõpuks asjad käima. Suudeti üksteisele abi pakkuda ja suhtlus käis. Kui Karu ei karjunud et tõuseme, siis tegin seda mina. Kui oli vaja liini hoida, siis vennalikult röögiti üksteisele, et seda jälgitaks.

Teine poolaeg hakkas meil paremini liikuma. Tulid vahetused, kus siis Muru ja Ilves läksid välja. Peale seda läks vähemalt paremal äärel asi paremaks. Suutsin ma isegi palli sööta normaalselt ( asi oli võibolla lihtsalt minus endas kinni aga siiski). Andero suutis pakkuda sööduvõimalusi ja tõmbas minult sellega vastaseid eemale. Andri tulek kaitsvaks poolikuks tõi ka kergendust kaitsele. Kuigi vastane üritas palju rünnata saime kudagi hakkama. Oli ka palju õnnelikke juhuseid meil. Natukene riskantseks läks vahepeal see liini asi. Vastased olid pidevalt sulus ja kohtunik vilistas neid suluseise ka ära, aga paaril korral said nad väga ohtlikult ründama. Mingi hetk korjasin ma ka oma kollase kaardi ära ( nende nr 17 oli meister näitleja). Samas vahest lekkis kaitse ka koledasti. See kuidas vastane sai keskelt läbi ja äärekaitse pidi karistusalas pikali heitma ( mille peale ka vastase nr 17 pikali heitis). Muru sai selle peale koha kolm halli karva endale, õnneks kohtunik sai õnneks aru, et vastane näitleb. Peale kollase kaardi saamist tegi Muru õige otsuse ja vahetas mind natukese aja pärast välja.

Üleüldiselt hea mäng, tugev 6 puntki kümnest. Kaitsele annaks 7 ja eesliini poistele 5 punkti.


PS karul põlv paistes, vaatab kuidas pühapäevaks terveks saab ja mina olen siis kaartidega järgmisest mängust väljas =)

ranka
25.04.11, 12:52
Ma täna rääkisin Soouniga skypes ja jutt läks veidike sponsorite peale. Ma ei ole kõige õigem mees rääkima aga mis on minu mõte?

Ma saan aru, et täiesti alguses on vaja natuke rohkem investeeringuid (varustus näiteks, logo välja töötamine jne), et meeskonnale riided selga panna ja pallid kätte anda. Lisaks meeskond on veel uus, ebakindla koosseisuga ja seetõttu raskem rahasid koguda. Aga kui esmased investeeringud on käes siis minu arvates ei tohiks üldse sponsorite raha peale loota, seda ei tohikski küsida vaid hoopis vastupidi: meeskond peaks alguses enda poolt rohkem panustama.

Mida rohkem meeskond panustab enda resursse seda rohkem on meeskonnal huvi käia trennis, areneda ja näidata võimalikult häid tulemusi. Kui pidevalt sponsorid maksavad enamus kuludest siis meeskond freerollib. Mängijad on panustanud vähe ja võivad "lasta tuimalt üle", sest see ei ole ju nende raha ja seetõttu areng on väga väikene.

Tagasi selle juurde kui ise panustatakse. Sel juhul nagu ütlesin areng on oluliselt kiirem, huvi trennis käia suurem ja huvi näidatah äid tulemusi suurem. Nii kasvab meeskonna vaim, distspliin ja ühtekuuluvuse tunne ning tekib tugeva vundamendiga võistkond. Vaadates pikemat perspektiivi on igal sponsoril suurem huvi toetada tugevaid kui nõrku meeskondi. Muidugi pidev sponsorluse küsimine, eriti avalikult ei ole ka hea klubi nimele. Viimane kord Flop.fm-is kus naedi teid välja 9:0 vms. jutuga ning eelnevalt öeldi, et PokkeriProd FC otsib sponsoreid on üpriski kibeda maiguga.

See on minu arvamus. Alla ei tohi anda, pead ei tohi norgu lasta isegi kui vastased on tugevamad. Kui saate ühe "HU SNG" pähe siis see on alles short-term, tuleb õppida vigadest ning uuesti lahingusse minna. Kui liialt ebakindel siis võib alati otsida omale nõrgemaid vastaseid. Too väljakutse idee ongi hea, et vastased on nõrgemad ja teiseks saate näidata neile, et mis puust Te olete. Ühesõnaga saavad näidata nad, kas nende suu on ikka seal kus on ka nende teod :)

muruntau
25.04.11, 13:40
Eks me võtamegi edaspidi sponsori otsimist passiivsemalt ja vaiksemalt, eelmine nädal juba võtsin meie FB'st ka maha sponsorile tabi ja asendasin selle meie pokkeritausta omaga. Tegelikult me ei otsinudki sponsorit enda kulude vähendamiseks, ikka võistkonna uuele tasemele viimiseks, et saaks treenerit palgata. See ongi meie üks nõrku lülisid, et pole ühtegi väga kogenud kutti, kes treeninguid ette näitaks, peame ise põlve otsas valmis nikerdama kõik harjutused ja seega ei saa paratamatult nii kasulikke harjutusi teha kui treeneriga võistkonnad. Samas treener maksaks kuus nii €150-200 ja seda me enda rahadest hetkel kindlasti maksta ei saa.

Tegelikult me nii kehvas positsioonis ka ei ole, et meil oleks hädasti sponsorit vaja, väikse kokkuhoiuga tuleme enda seni kogunenud miinusest ka mõne kuuga välja uute meeste toel. Samuti ei taha enam igat ettevõtet ka enda sponsoriks. Näiteks OO lasi peale enda huvi üles näitamist meil oodata mitmeid nädalaid enda vastust ja siis peale esimest mängu ütles, et kuna meil tulemused sitad, siis ei tule välja. Sellest on selgelt aru saada, et meie nägemus ja väärtused ei ühti, meie eesmärk on pakkuda sportimisvõimalust kõigile pokkerihuvilistele ja nende sõpradele tulemustest sõltumata, OO'l tundub olevat enda klientide tervisest nii pohhui kui olla võib. Lisaks veel nende mõnitavad pakkumised, mille odav müügimehelik sõnastus ei jäta kahtlusevarjugi, et nad peavad pokkerimängijaid ajusurmas degennideks. Ma ei näe väga võimalust, kuidas nii erineva arusaamaga ettevõttega oleks edaspidi koostöö võimalik.

Seega jah, hetkel enam aktiivselt ei otsi sponsoreid, tuleme omade jõududega ilusasti välja.

WeThePeople
25.04.11, 14:27
Muru, esmajärgus võiks minna PAFi või Trio jutule, teiste tubade suhtes valdaks mind skepsis, iseenesest olete ju PAFile ideaalne sihtrühm - te olete harrastuspokkeri mängijad enamjaolt ja äsja turule tulnud tuba kes ka flop.fmi inteka kohaselt harrastuspokkerit soosib. Ja summa mida küsida ei pea ilmtingimata suur olema või küsima seda kuupõhiselt. Nt algne paarsada euri pluss iga võidu pealt mingi summa (selleks peab muidugi võitma ka aga ehk motiveerib rohkem). Võib olla oled sa nende kahe toa jutul juba käinud ka ja ega sa ei peagi üksi seda tegema, teisi ettevõtlike härrasid võiks sisuliselt ka meeskonnas olla.

Ja selle mängu hindamise pealt oleks ka Muruga nõus. Enamus hindeid kõrgemad kui Eesti koondisel pärast häid tulemusi. Vastane polnud päris sellest puust mis esimesed ja kiitmiseks ehk põhjust pole, olgem kriitilisemad ja seda mitte halvas mõttes.

Esimesel hooajal on kõigil raske, eriti veel kui liigakogemusega poisse praktiliselt pole ning seda õhkub teie igas mänguelemendis. Mainin ära, et olen käinud kahel teie mängul, tulen ilmselt ka mitmele veel, edu.

Prodcom
25.04.11, 16:14
Jozik mitmes kaart see oli? Mängu peaksid vahele jätma kolme kaardiga.

jozik
25.04.11, 17:34
Kuule jah, teine kaart. Seega platsile tulen. Loodame, et see kolmas ei tule nii pea.


Meie meeskonna jõhkard Joosep

Max
25.04.11, 17:40
Alles täna avastasin siin selle foorumi ja Max paneb mind imestama. Mängu ajal sa noogutad ja nõustud kõigega ja peale mängu tuled(siis kui on endal tuju kaotuse pärast täitsa null) siin mind täiega sõimama.HALE.

Irw mängus ma pole kordagi noogutanud. Tean et pole mõtet vastata või öelda mis minuarust õige kuna sa nagunii mänguajal ei nõustu sellega. Vahet pole mis öeldakse, arvad ikka et teised teevad valesti. Pigem see hale

muruntau
25.04.11, 18:18
Unustasin öelda, et neil, kes tahavad, et homme ära registreeriksin tuleb ka €16 kaasa võtta, see on registreerimistasu jalkaliidus.

pastilaa
25.04.11, 18:31
Unustasin öelda, et neil, kes tahavad, et homme ära registreeriksin tuleb ka €16 kaasa võtta, see on registreerimistasu jalkaliidus.

Kui homme uute tossudega trenni tuled, siis teame küll, kuhu need "registreerimistasud" lähevad!

Peen huumor obv!

pennu1
25.04.11, 19:38
Irw mängus ma pole kordagi noogutanud. Tean et pole mõtet vastata või öelda mis minuarust õige kuna sa nagunii mänguajal ei nõustu sellega. Vahet pole mis öeldakse, arvad ikka et teised teevad valesti. Pigem see hale
Ja siia sõimama tulla,see teeb sinust kõva mehe,näkku ei peagi ütlema midagi.
Ja muidugi ma arvan et kõik teised,peale minu,teevad valesti.see on ju ilmselge,et ma millegagi rahul ei ole,ainult mina oskan! Sa mõtled ka mis sa kirjutad?

Max
30.04.11, 22:46
Nonii mehed; Mott on laes mänguks või teete jõudu õllekannu tõstes alles??? Lähme näitame kalevlastele et igiliikuri vastu 1-0 võit oli nendel eksitus :P Tõmbame koti pähe neile:D ja sahistame võrku. Kui isegi juhtub et nad löövad ühe ära sis paugutame 3 vastu kohe :D

raunsz
30.04.11, 23:11
'Nõus, mott laes ja võit käes!

KristjanLaas
30.04.11, 23:42
olen teie poolt.

$$$
01.05.11, 00:50
EDIT: nvm , vist ei jõua ka, arvasin, et kalevi esiliiga mäng on peale teie mängu ;(

kait
01.05.11, 08:33
Ei jõua ikkagi mängule, pean Tartus kartulit võtma (või siis autot veidi kokku laduma, et garaažipinda vabastada). Vorm on ka veel pooles vinnas, palju rabada ei jõua niikuinii.

Proovige ikka rohkem palli hoida ja mõtestatult oma mängu mängida. Poolikust ja eesliinist võib rahulikult tagasi sööta jne.

pastilaa
01.05.11, 11:17
Tulen löön puuri täis. Ja kui pingil pean olema, pole ka hullu - siis löön kellelgi sahtli tühjaks.

inward
01.05.11, 11:24
Ei jõua ikkagi mängule, pean Tartus kartulit võtma (või siis autot veidi kokku laduma, et garaažipinda vabastada). Vorm on ka veel pooles vinnas, palju rabada ei jõua niikuinii.

Proovige ikka rohkem palli hoida ja mõtestatult oma mängu mängida. Poolikust ja eesliinist võib rahulikult tagasi sööta jne.

Kartulit võetakse sügisel, maha pannakse kevadel/suvel.

muruntau
01.05.11, 21:34
pole vist foorumist tulemus läbi käinud, 0-6 meie poolt vaadatuna.

raunsz
03.05.11, 08:33
Täna trenni ei tule ning kui homme mängule suudan siiski tulla, siis arvestaks vahetusest tulekuga ja natukese mänguajaga.
Suutsin ka haigestuda kenasti.

pennu1
03.05.11, 11:36
kuna keegi mängu kohta midagi ei kirjuta,siis teen ise otsa lahti.

Kaitse lekkis ja Veeretas ei suutnud :D :D

No see oli mõeldud kalevi mängu kohta:)

raunsz
03.05.11, 12:36
kuna keegi mängu kohta midagi ei kirjuta,siis teen ise otsa lahti.

Kaitse lekkis ja Veeretas ei suutnud :D :D

No see oli mõeldud kalevi mängu kohta:)
Mina ka ei suutnud. Kaks 50%-list võimalust oli, aga ei suutnud max võtta.

pennu1
03.05.11, 12:40
Mina ka ei suutnud. Kaks 50%-list võimalust oli, aga ei suutnud max võtta.

No ühe peaga söödu andsid mulle küll hea(tuleb hetkel meelde) millele sain isegi varba õrnalt vastu ja palli natagi värava poole suunata,aga kahjuks Fail :D

veeretas
03.05.11, 13:03
Ok, paar sõna siis mängust:
Kõigepealt väike vahemärkus, mitte ühtegi mängu ei mängi enam ilma pikapesu või põlvekaitsmeteta. Põlvelt tuli mängu ajal nahk maha ja praegu eriti ebamugav ja valulik liigelda.

Aga mäng iseenesest meeldis. Lõime ca 10 suht normaalset väravavõimalust, millest ära suutsime lüüa 0 :D va üks omavärav. Eks kaitsele vajutas pitseri ka keskkaitsja, kes kohati topelt nägi ja kelle hingeõhust vastased ka juba tuikuma hakkasid:D

pastilaa
03.05.11, 15:21
Võtan ka enda debüüdi keskväljakul kokku kiirelt - aeglane ja suht pask :D. Mängida oli muidu igati tore ja proovin ka edaspidi tulla abiks kui saan (karikasse seekord mitte). Aga keskväljale oleks fyte sugust venda vaja kindlasti - mängu juhti ja venda kes ise kõvasti ehitaks. Oled sa kindel fyte, et sa ei viitsi? Iseenesest mingit hullu lisakohustust ju pole ja see mäng nv on ka lihtsalt üks asjalikum trenn kui rääkida neljandast liigast.

pastilaa
03.05.11, 15:26
Lisaksin veel niipalju, et üldiselt olid kõik täitsa tublid ja nii mõnigi kord oli tunne, et mäng saadi juba käima. Soouni esimene poolaeg oli ka igati OK (väravatest kõik kaitse kalad). Rünnakul ja äärtel oli asi juba täitsa hea - pall liikus ja momendid tulid. Vormistamisoskus oli muidugi null :D.

Max
03.05.11, 21:48
Tra suutsin ka vastu posti kõmmutada :( ning 2 või 3-s värav ka tuli nii et liiga kergelt lasin ehitada äärel. Aga võrreldes sellega et esimene mäng Levadiaga peksti ainult pikka sis mängu areng on meeletu olnud juba.

Tänase trenni ohverdasin selleks et saaks homsed asjad ära aetud ning mängualguseks kohale jõuda. Õnneks sai eile natuke liigutatud ja väikest mängu tehtud.

muruntau
04.05.11, 21:32
TJK Legion 14 - 1 FC Pokkeriprod

Rõhk siis viimasel numbril. Ega väga paremat pole loota ka kui vastas on Chuck Norrise ja Diadema ristsugutised, kes domineerivad haigemalt kui jõhkraim dominatrix kõige hardcore'imas BDSM teemas.

Esimene poolaeg oli eriti hull, korra palli kaotad ja tulemus on teada: värav. Korra jooksed aeglasemalt kui Usain Polt: värav. Kasutad palli omaks võtmisel kahte või rohkemat puudet: värav. Need kutid ei eksi.

Teine poolaeg algas nelja kiire väravaga, peale mida nende mäng veidi rahunes ja saime ise ka mängima hakata. Vahepeal oli isegi 20-25 min periood, kus surusime veidi rohkemgi kui nemad, välk lõi samma kohta teist korda (ehk luuavars lõi värava) ja oli veel hulgaliselt võimalusi. Lõpu eel hiiter lõppes, löödi veel kaks ja 14-1 oli tõsiasi.

Iseenesest oli väga kasulik mäng, näitas väga hästi ära, kus me jalgpallipüramiidis asume: ikka päris kuradi all. Teinekord vaatad küll meistrite liigat ja küsid, et kuidas nad ära ei löö vms, aga nagu see kehv argument oli: proovi ise ära teha. Pole nii lihtne midagi.

Eks see mäng andis tegelt juurde kah, näitas päris selgelt ära, et on vaja ikka palju kuradi kiiremalt tegutseda, kui tahta tulemust saavutada. Need kes platsil käisid enamasti ikka pingutasid ka täiega ja usun, et saime kõik veelgi paremaks mängijaks (olgu IV liiga keskmise mängija tase 1, meie keskmine on siis 0,2, korruta seda 1,1ga ja saad tulemuseks 0,22 :D). Ei, pole hullu, kui sai naljagi platsil tehtud ka 10-0 kaotusseisus, siis sellised biidid meid ei murra.

kait
04.05.11, 21:47
Teise poolaja kogemuse järgi võin öelda, et oleme õigel teel, ehitame lühikesega mööda maad ja paanikasse lähme järjest vähem. Ka teise liiga satsi vastu.

Veidi segane on kaitse (kokku)mäng, sest palju väravaid löödi lihtsalt läbijooksult. Ehk oleks abi, kui trennis oleks n.ö. põhikaitseliin pidevalt samas meeskonnas.

Max
04.05.11, 23:37
Jäi mulje et algne kaitseliin oli nagu eksperiment, vähemalt enne pole seda näinud. Seega usun et ka nii on ja sellega sai ikka alt mindud. Nägin samas et osadel oli ikka pabin sees et 2 liiga sats vastas ning kui palli sai sis lihtsalt lõi kiirelt minema et ei tuleks temakohalt kala.
Seega loeks sõnad peale, vahet pole mis vastane aga pole mõtet karta. Tõsta pea ülesse ja kui mehi läheduses pole siis tõuse ise. Täna kahjuks kaitsed samas ei pakkunud ka väravavahile et saaks maast mängida. Tuletas meelde Levadia vastu mängu. Nagu näha õhus pole me erilised mängijad ja kindlalt tuleks hakata väravast maast ehitama hakata. Oleks aeg vaikselt sellele mõelda. Kui üks äär pakub ja teine mitte sis loogiline et nillitakse seda söötu kohe. Loodetavasti mängukindlus ei kadunud ja unustatakse see mäng.
Ning samuti tuleks arvestada sellega et kui suvi hakkab saabuma siis paljud ei saa mängule tulla(töö, naised, rand , välismaa jne) ja neile kes kindlad mängijad oleks neile ka harjumiseks mänguaega anda piisavalt.
Aga no oleks võinud hullem olla ja samas oleks võinud parem seis olla, seega 5 pallisüsteemis 3---- annaks

muruntau
05.05.11, 00:13
Eks kaitse oli täna nagu ta oli jah, ega meil palju paremat pole võtta ja nii kõva vastase vastu poleks meil keegi teine ka kaitses paremini hakka saanud. Plaan polnudki niiväga umbkaitsega peale minna vaid ka oma mängu teha, selle pärast ka nelja kaitsega läksime.

Sellest on muidugi kahju, et karikamängus ainult kolm vahetust võimalik oli, aga need, kes mängust kõrvale jäid, need olid ka kohal olnutest kõige vähem trennides-mängudel kohal käinud. Sellest ka valik teisi neile eelistada. Ei saa nagu öelda, et nad niiväga kindlad mängudele tulijad on, sest senised teod näitavad pigem vastupidist. Ma sellega kindlasti ei kahtle nende tulevases mängudel-trennidel osalemises, aga selline on jalgpall, et igaüks paraku platsile iga kord ei saa, pidi valiku tegema. Enda koht platsil tuleb välja teenida, mitte et näitan nägu ja pean seetõttu kohe platsil olema. Nt Andero, keda kasutasin paremal poolikus täna kus ka Ilves võiks mängida, on seni käinud pea 100% kui mitte täis 100% trennides ja mängudel ja näidanud ka korralikku arengut peale kergelt krobelist algust, ei näinud mingit põhjust Ilvest temale eelistada.

Muidu veel üks faktor mänguaja arvestuses on ka võistkonna organisatoorse poole peal osalemine, nii et julgustan kõiki võtma veidi suuremat rolli võistkonnas, ise harjutusi ette näidates, mängude kokkuvõtteid kirjutades, sponsorite otsimisel, FB's kribades, kuidas iganes. Ma ise kõike ei jõua, need ülesanded ära jaotatult ei võta kuigi palju aega ja neid on tegelikult fun teha ka.

Siiski kavatsen edaspidi ka rohkem rotatsioonipoliitikat kasutada ja kõikidele veidi võrdsemalt mänguaega anda. Meil kedagi väga silmapaistvat võistkonnas ei ole, nii et mõni mäng puhkust hooaja jooksul senistele põhimeestele ei tohiks väga löök allapoole vööd olla. Pühapäevasel mängul nt alustab varust Veeretas, kes on samuti eeskujulik trenniskäija + näitab trenne ette ja mänginud seni (vist) 100%, aga tahaks teistele ka veidi rohkem aega anda. Vbla veel keegi sõltuvalt kohale tulevast koosseisust.

Ja tänane enne mängu värk, et 5-6 tüüpi ajasid põhisatsist eraldi juttu enne mängu soojenduse ajal, bitchisid niisama ja togisid ka veidi palli, selline suhtumine ei lähe mitte!!! Võistkond teeb koos asju! Kui varumehed ei taha koos võistkonnaga mängueelset soojendust teha, siis ärge tü.a imestage, et te varumehed olete! Edaspidi teeme kõik koos harjutusi enne mängu, kellele see ei sobi, ärge parem tulge mängule! Hõikasin teid paar korda, oli kuulda küll. Pärast sellist pulli veel vinguda pärast, et miks mängu ei saa, no wtf! Mitte midagi isiklikku, saate ehk isegi aru, et pole päris see suhtumine. Ja mingit mölisemist ka eriti platsi kõrvalt kuulata ei taha, see jutt siis eelkõige Joosepi kohta. Su mängutase ei ole nii kõva, et põhis olla ja sa tead seda ise ka, mölisemine seda ei paranda. Tänu teenetele võistkonna ees oled isegi saanud rohkem mänguaega kui su võimed lubaksid.

Max
05.05.11, 01:12
Mina siiski ütleks Joosepi kohta kiidusõnu, aitab minu ja kaitsevahelist auku lappida kui vaja ja töötab kaitses; siiani keegi seda kohta niihästi pole täitnud.
Aga see soojendusasi tuli jutuks sellepärast et ma olin juba 15-20 minutit sooja teinud ja siis sa vist hüüdsid et davai kõik ritta sooja tegema. Olin juba enne harjutused läbi teinud ning mul 5 minutist jooksmisest ja venitamisest ei piisa et maksimumi anda; sellepärast ka tegin korralikult ja pikemalt et vigastuste saamine oleks minimaalne ja ei tekiks olukorda kus kramp tuleb jalga. Liiga lühikese venitamise ja harjutamise asemel valin siiski pigem ise soojenduse tegemiseks pikemalt ja korralikumalt. Arvatavasti nii ka jääb kui lühisoojendusi kavas teha.

Afeen1989
05.05.11, 06:18
Kas jõugule uusi/uut mängijat pole juurde tarvis? Ise olen vähe kauem jalgpalli mänginud kui pokkerit nii 10a.:)

Vabandust leidsin foorumist parema koha kus seda küsida.

jozik
05.05.11, 07:34
Mölisen väljaku kõrval ainult läbi huumoriprisma, samamoodi nagu on Muru mängu tutvustused FB´s. Ja parem möliseda väljaku kõrval enne mängu kui väljaku peal mängu ajal. Soojenduse seisukohapealt varumeestele võivad arvamused lahku minna. Varumehed peaksid meil peamiselt väravavahti soojendama.

Läbi vaidluste jõuame tõe juurde, seega kui miskit näed laita ,siis tule ja aita!


Peale mängu sai joonekohtunikuga räägitud, ta ütles, et oleks kaitses paremini joont hoidnud, oleks ka rohkem suluseise saanud. Mängu seisukohalt ütleks nii palju, et vastased konkreetselt lihtsalt jooksid meid üle. Mind jooksevad kõik üle, aga ka meie meeskonna kiiremad mehed nägid pidevalt vastaste kandu.

pennu1
05.05.11, 10:19
ei tea,kas peaksin ka hakkama solvuma et mind mingiks luuavarreks kutsutakse??..hmm?või võtaks huumoriga edasi?

The_Meer
05.05.11, 11:06
Muru, miks sa Joosepi kallal võtad:D. Ple kyll Joosepi suust peale huumoriprisma mölina midagi halvustavalt kuulnud. Pigem lähed sa ise oma kommentaaridega mängukõrvalt liiale. Ja pealegi Jossil vb see võhmapool on tiba nõrguke veel, aga minumeelest ta positsioonivalik ja mängulugemine ning võitlusvaim platsil korvavad selle.

ilves
05.05.11, 11:58
Ka koondisemängudel üldjuhul vahetusmehed teevad väravavahile sooja või on põhimeestest omaette, neil pole väga mõtet ennast higiseks ajada ja siis pingile jälle istuma minna. Maxi jutt ka jumala õige, 5min venitada pole mõtet, tema ja mõned teised hakkasid juba varakult sooja tegema nagu ka vastasmeeskond, mitte ei passinud tühja :) no offence!

jozik
05.05.11, 12:24
Nagu ka enne mainisin, siis läbi arutamise ja kerge aasimise jõuame kaugele. Eks peab ikka vihjama et ma aeglane ja paks, siis suurem motivatsioon midagi ette võtta. Mina olen alati valmis kuulama ( muidugi alati võib ka midagi vastu öelda, siis ärge solvuge, ma lihtsalt seda tüüpi inimene kellel peab jääma viimane sõna ) ja kõige paremad õpetaad olete teie kallid meeskonna kaaslased. Kõige paremini näevad mängu vahetusmehed. Nad peaksid julgelt rääkima mida nad nägid ja mida peaks muutma.


Seega arutame edasi probleeme ja mingi hetk saavad need lahendatud.

muruntau
05.05.11, 13:47
Ma ei taha enda aega eriti vaidlemisele kulutada. Mul ei pruugi olla õigus, aga seni kuni keegi teine ei taha võtta üle vastutust meeskonna komplekteerimise + klubi organisatoorse- ja finantspoole eest, jääb lõplik sõna mulle.

Praegu jääb nii, et vahetusmehed teevad koos põhikoosseisuga enne mängu sooja. Ja ka kõik põhimehed. Ja pole mingi vabandus, et tahad rohkem venitada. Reegel on, et tuleb tund aega varem kohale tulla, need kes rohkem venitada tahtsid tulid 30-40 minutit enne. Tulge õigel ajal ja teil on piisavalt aega ennast lahti venitada. Seega ei näe eriti alust jutul, et pole piisavalt aega lahti venitada. Jutt, et mina ei viitsi võistkonnaga koos sooja teha ja nii ongi õige ei jäta ruumi mitmetimõistetavuseks: tegu on võistkonna tegemistest kõrvale hoidmisega ja võistkonna korrale vastuvaidlemisega, mida üritatakse peita vigastuse vältimise taha. Lühidalt vägagi iseka käitumisega. Kui varumees ei näe põhjust mängueelsest trennist osa võtta ja mängu eel võistkonnaga higistada, siis milline treener saaks näha tal põhjust väljakul higistada? Minu arust on täiesti loomulik ja ka väga õigustatud reaktsioon see, et kui ei viitsi enne mängu pingutada, siis ei ole põhjust ka väljakul pingutada. Sest kui juba enne mängu ei pinguta, kuidas saab üldse eeldada väljakul pingutamist? Nii et edaspidi tulge õigel ajal kohale, saate paarkümmend minutit venitada ja siis juba ühissoojendus ja harjutused. Ei ole minu arust ebareaalne nõudmine.

Mis puutub väravavahile sooja tegemisse (ja selle vabanduse taha pugemisse), siis õigetes võiskondades pole see mitte varumeeste roll vaid varuväravavahi oma. Väravavahile saab ilusasti 1-1le sooja teha ja nii, et väravavaht peab palju rohkem hüppama ja pingutama kui nii, et 4-5 meest kaugelt kaootiliselt peale peksavad (ei usu, et ka koondisemängudel päris sellist pulli tehaks). Saame ka meie nii hakkama, et 1 varumees teeb väravavahile lähiharjutusi ja hiljem vv osaleb võistkonna löökide ja standardolukordade harjutustes.

Mis puutub vihjesse minu tühja passimisse, siis ma ei nimetaks võistkonna mänguankeedi täitmist, TJK esindajaga meie trennigraafiku paikapanemist ja vastasmeeskonna treenerile edu soovimist enne mängu väga tühja passimiseks vaid iseenesest mõistetavateks asjadeks, mida klubi eestvedaja peab tegema. Sry, seda ei tee ühe minutiga ära ja vihje nende tegevuste mõttetusele ei pretendeeri kaugeltki reaalsuse tabamisele. Nõu offenss smaili

Lühidalt jah, ärme ürita siin mingeid intriige ja asju kiskuda, unustame iseka käitumise ja teeme asju nagu meeskond. Kui keegi arvab, et oskab paremini teha, siis põhjendagu korralikult ära, siin ma head põhjendust ei näinud.


Edit: täpsustan veelkorra üle, et mind ei häirinud mitte niiväga see, et ühisest soojendusest ja harjutusest osa ei võetud. Kui lihtsalt pole võimalik varem kohale tulla, siis paarkümmend minutit on võib-olla tõepoolest mõistlik ainult venitustele kulutada. Mis häiris on osade suhtumine, et võistkonna kord ja ühised harjutused neile ei kehti. See on võistkonnale sülitamine ja enda võistkonnast tähtsamaks pidamine, läbini isekas käitumine. Kui kõik hakkaksid niimoodi enne mängu isetsema ei tuleks mängust mitte midagi välja. Selle pärast tuleb ka selline värk välja juurida.

Afeen1989
05.05.11, 13:50
Veidi segane on kaitse (kokku)mäng, sest palju väravaid löödi lihtsalt läbijooksult. Ehk oleks abi, kui trennis oleks n.ö. põhikaitseliin pidevalt samas meeskonnas.[/QUOTE]

Selle jaoks on olemas kaitsja ja ründaja harjutused.kaitse peab mängudel tegema kunstliku suluseisu(4 liigas samas suht 50-50 kuna ei võeta alati suluseisu ära).Ja meeskonna kokku mäng on väga oluline, piisavalt trenni ja natuke mängu praktikat küll siis hakkab mäng sujuma. Ja eks seda võhma tarvis ka palju , aga seda saab lihtsalt ise treenida õhtul kasvõi 30 min jooksu rahulikult siis ma garanteerin ,et mingi 6nädalaga vahe selgelt näha ja suudad palli paremini valdada. Edu :)

Max
05.05.11, 14:24
Muru loe nüüd oma viimane tekst uuesti ja mõtle järgi. Hetkel tuleb välja et sa keelad korraliku soojenduse tegemise mul ning eelistad külmalt kangete jalgadega platsile jooksmist. Sellise jutuga hakkan kahtlema kas ikka sattusin õigesse kohta kui eelistatakse vigastusi.
Loe uuesti; mõtle järele ja vb suudad järelduse teha.
See et ma 20-25 min korralikult sooja teen ei tohiks nagu maha teha mind sellepärast.

jozik
05.05.11, 14:27
Vaidlema peab ja tõesti argumenteeritult.

Ütleme ausalt mängu aeg oli ikkagi suhteliselt kehva. 1800 on töötavale inimesele suhteliselt halb aeg. Isegi jõudsin kohale maksimaalselt 15 minutit enne mängu algust. Kuigi sain töölt varem tulema, aga kahjuks ei saanud koduuksest sisse ja siis oli vaja naisele järele sõite jne jne. Plaanisin varem kohale jõuda. Kui kohale jõudsin, siis suht otsejoones läksin ka vahetusmeeste pingi poole. Vahepeal sai ka pallid riburadapidi maha poetatud. Siis hakkasime Meelisega palli toksima. Natukene sai Murut aasitud, et ma algkooseisu ei saanud ( kes meist ei oleks kurb?) ja siis kuna teadsin et vahetusest peale minek ja Meelisel ka, siis hakkasime kergelt palli toksima omavahel. Mingi hetk liitusid palli toksimisega paar teist meest. Ausalt ei mäleta, et Muru oleks kutsunud sooja tegema teistega koos. Ta võis seda teha, aga ausalt ei mäleta, et oleks seda kuulnud.

Ei taha kellegi vastu lugupidamatu olla ja Muru teened meeskonna ees on tõesti suured. Kuid samas ütlesin Murule ühe asja kohta, mis mulle üldse ei meeldinud, eelmine mäng juba otse näkku. Nagu ikka öeldakse, enne kui kukud teisi kritiseerima, siis mõtle enda tegude peale. Paha tihti on nii, et see, mis sind teiste juures kõige rohkem häirib, on tegelikult see asi mida sa ise ka teed.


Suhtlus on tugeva meeskonna alus. seega iga mees tehku suu lahti ja rääkigu.

Pühapäeval võtame võidu ära.

pennu1
05.05.11, 14:45
Vaidlema peab ja tõesti argumenteeritult.

Ütleme ausalt mängu aeg oli ikkagi suhteliselt kehva. 1800 on töötavale inimesele suhteliselt halb aeg. Isegi jõudsin kohale maksimaalselt 15 minutit enne mängu algust. Kuigi sain töölt varem tulema, aga kahjuks ei saanud koduuksest sisse ja siis oli vaja naisele järele sõite jne jne. Plaanisin varem kohale jõuda. Kui kohale jõudsin, siis suht otsejoones läksin ka vahetusmeeste pingi poole. Vahepeal sai ka pallid riburadapidi maha poetatud. Siis hakkasime Meelisega palli toksima. Natukene sai Murut aasitud, et ma algkooseisu ei saanud ( kes meist ei oleks kurb?) ja siis kuna teadsin et vahetusest peale minek ja Meelisel ka, siis hakkasime kergelt palli toksima omavahel. Mingi hetk liitusid palli toksimisega paar teist meest. Ausalt ei mäleta, et Muru oleks kutsunud sooja tegema teistega koos. Ta võis seda teha, aga ausalt ei mäleta, et oleks seda kuulnud.

Ei taha kellegi vastu lugupidamatu olla ja Muru teened meeskonna ees on tõesti suured. Kuid samas ütlesin Murule ühe asja kohta, mis mulle üldse ei meeldinud, eelmine mäng juba otse näkku. Nagu ikka öeldakse, enne kui kukud teisi kritiseerima, siis mõtle enda tegude peale. Paha tihti on nii, et see, mis sind teiste juures kõige rohkem häirib, on tegelikult see asi mida sa ise ka teed.


Suhtlus on tugeva meeskonna alus. seega iga mees tehku suu lahti ja rääkigu.

Pühapäeval võtame võidu ära.

ma mäletan veel seda,tulin sulle vastu platsile(hakkasin minema soojendust tegema) ja küsisin et kas võtit on vaja,aga sul ei läinud vaja. läksin tagasi pingi poole,et võti kotti panna,hakkasin sulle rääkima kooseisust,kes kus mängib.jutu käigus veeretasime palli.Kui jutt oli räägitud enamvähem,olid poisid juba sooja ära teinud ja kisasid palle juurde,et mingeid peale lööke teha.Siis ma otsustasingi mitte teistega liituda ja veeretada rahulikult Joosepiga koos palli,kuna külma jalaga peale löömine on palju ohtlikum,kui külma jalaga kerge sööt(üksi joonele sipsima minna on ka imelik ja kui oleksingi läinud,oleks selleks ajaks kui lõpetan mäng peale hakanud :) ). Ja selliseid asju ei juhtu koguaeg.Kurjustamine oleks õigustatud kui see oleks olnud juba mingi 20 kord äkki.Seda,miks teisi veel liitus,ei oska mina öelda.

inward
05.05.11, 15:28
Mäng toimub Dvigatelis Majakas jah ? Võibolla tulen pühap. õllega vaatama :D

kait
05.05.11, 15:55
Olgu öeldud, et Muru on teinud väga kõva töö ära (tean, olen samas rollis olnud) ja olgu öeldud, et ma ise pole teab mis hea eeskuju olnud mängudele jõudmise osas.

Siiski mõned tähelepanekud:
1) Meeskonnavaim, ühtsus ja distsipliin on tähtsad, aga me mängime oma lõbuks ja oleme alumise otsa amatöörid. Ma arvan, et pole vaja põhimõtetega pilli lõhki ajada.
2) Ma olen mänginud meeskondades, kus vahetusmehed ei tee enne mängu intensiivset soojendust, vaid kerget ja põhimeeskonnast eraldi. Samal ajal, kui põhimeeskond soojenduse käigus palli mängib/peale lööb, aitavad kiiremini palle ära tuua ja ette anda. Ka väravavahile võib soojendust teha. Ei leidnud, et meeskonnal oleks midagi selle tõttu viga olnud või et tulemused oleksid võinud paremad olla.
3) Ma ei ole seni suutnud leida selget korrelatsiooni meeskonnale orienteeritud mängustiili ja platsivälise käitumise vahel.
4) IV liigas natukenegi mõistlikult mängides ei ole sooja praktiliselt üldse vaja teha. Nagu kogemus näitab, mängitakse seda isegi mittekaines olekus. Viide punktile 1.

Afeen1989
05.05.11, 16:30
Ega ta õigem ole jah, tõmbad nina täis siis lähed mängule ja ei mingit sooja põrutad esimesele vastu tulevale pallile täie jõuga ,et selline mõnus rebend tuleks. Ja noh eks see ole ,et amatöör meeskond jne ,et for fun. Aga miks alati kaotades kõikide meel natuke morn on`? ja miks mehed oma vahel sõimavad mängu ajal.( no pole käinud teie mängu vaatamas aga igas meeskonnas on nii). Meeskond tähendab meeskonda ja kui on meeskond siis tee mis tahad aga disipliin peab olema.Nii on kõigil lihtsam.

veeretas
05.05.11, 18:33
Ei viitsi pikalt trükkima hakata. Mängul olen suure tõenäosusega kohal ja ütlen oma mõtted seal.


Kas jõugule uusi/uut mängijat pole juurde tarvis? Ise olen vähe kauem jalgpalli mänginud kui pokkerit nii 10a.:)

Vabandust leidsin foorumist parema koha kus seda küsida.
Siin teemas jäi see küsimus tähelepanuta(välijalkas vastasin) aga kui huvi on siis järgmine trenn võid kohale tulla ja vaatab edasi. T kell 20.00, Tallinnas wismari 15a.

veeretas
05.05.11, 18:38
Mäng toimub Dvigatelis Majakas jah ? Võibolla tulen pühap. õllega vaatama :D

Jep, peaks see koht olema.

muruntau
07.05.11, 17:50
Mäng jah majakas, Lasnamäe SPK kunstmuruväljak - Peterburi tee 15. Kohale saab näiteks trammidega 2 ja 4, peatus on väga tõenäoliselt Majaka Põik (kus tramm Peterburi teele pöörab).

Max, dunno kust sa loed välja mu eesmärgi kõigile vigastusi saada. 5-10 min venitusi värke soojenduse alguses ja siis 5 min veel enne mängu on täiesti mõistlik kogus. Võib ju ka tulla juba hommikul staadionile joogat tegema, aga 100% vigastusi ei väldi see niikuinii. Teatud distsipliin ja meeskonnatöö peab olema võistkonnas, kui iga vend enne mängu omas nurgas end sügaks ja soojendaks, ei saa nagu võistkonnast ja võistkonnavaimust eriti rääkida.

Aga las see teema jääb. Homme siis 15.30 kohal olla ja teeb ka enne mängu veidi mõtestatumalt harjutusi. Niipea kui ~10'l on riided vahetatud hakkavad venitused, pärast mida kerge kvadratt, pallihoidmine, löök ja standardolukorrad. Ja standardolukordi teeme ikka ka mõistlikumalt. Senine lihtsalt värava all passimine on vale seetõttu, et koha pealt ei saa löögile jõudu taha, peame ikka kasti joone pealt hakkama sisse jooksma ja jooksu pealt lööma. Ja kaitsjad peavad olema nagu takjad!

Homme unustame enda erimeelsused ära ja anname vastastele lahingu!

P.S. Joosep, sa ütlesid, et vaata enda vigu enne. Enda positsioonilt on tihti raske enda vigu märgata, ära karda neid mulle välja öelda. Kindlasti olen palju vigu teinud võistkonda orgunnides ja kindlasti tuleb neid veel, aga kui vigu ei tee, siis neist ei õpi kah. Et jah, anna teada, mis sinu arust valesti on, mu eesmärk on ka teha seda võistkonda nii hästi kui võimalik, mitte lihtsalt enda tahet peale suruda.

muruntau
07.05.11, 18:21
Seekord teeb ka max arvu vahetusi, et ikka kõik kohale tulnud mängida saaksid. Ja proovib anda neile rohkem mänguaega, kes eelmine kord ei saanud seda. Nt Tarmo alustab seekord Mario asemel, kes eelmine kord mingisuguse jalavigastuse sai ja Ilves saab nt teise poolaja äärepoolikut mängida. Üritab mänguaega võrdsemalt jagada, et oleks ikka kõigil motti käia.

Enamus võistkondades pole võistkondade eesmärk kõigile kohalolijatele mänguaega jagada vaid juba hästi kokku mänginud põhivõistkonnaga maksimaalse tulemuse nimel mängida. Selles suhtes oleme meie pigem erand, et teeme lubatud arvu vahetusi ära ja jagame mänguaega küllaltki võrdselt vastavalt oskustele ja osalemisele võistkonnas. Olen isegi olnud võistkonnas vahetusmehe rollis niimoodi, et pole rohkem kui viies mängus järjest üldse platsile saanud ja ei kobisenud midagi (meil seevastu ainult ühes mängus on jäänud kahel mängijal platsile saamata). Tuleb kannatlikku meelt varuda ja enda koha eest võidelda, küll siis ka mänguminutid kasvavad!

Al Pacino motiveerib taaskord!
WO4tIrjBDkk

pennu1
07.05.11, 18:36
Sel ajal kui teie oma viimased õlled alla neelasite käisin mina kaemas Ambla-Kalevi mängu.Vaatasin kuidas Ambla kutid mängivad(ikkagi meie järgmise nv vastane):)

pastilaa
07.05.11, 18:57
60% vs 50% võimalus, et jõuan ka mängule homme - võimalik, et täpselt alguseks (tulen otse ühelt ürituselt väljaspool Tallinnat. kindlasti eluvormis).

The_Meer
07.05.11, 19:25
Olen täna terve päeva palaviku käes vaevelnud. Praegugi lyrbin mingit coldrexi vms. Suht suure tõenäosusega homseks konditsiooni ei saa.

Max
07.05.11, 20:13
Sellessuhtes kui mulle tundub et piisavalt soojendust kõigiga ei saa tehtud siis teen omaette kuna aastad tagasi jäi just vigastyse tõttu jalka pooleni ja kui külmalt pean minema sis varsti sama asi, millega ma ei taha riskida. See on selleks põhjuseks. Omme olen kohal, aga ei tea palju mängida saan. Oleneb vahetustest palju kohal kuna jube nohu ja väike palavik aga eks enesetundest näeb.

raunsz
07.05.11, 20:35
Ma 2 päeva järjest jalkat mänginud ja valmis.
Ideaalis tuleksin sisse teisel poolajal vahetusest, aga kui vaja, suudan ka 90 minti mängida.

soouni
07.05.11, 21:26
Saan ma õigesti aru, et mäng toimub homme Tallinna pae gümnaasiumi juures oleval jalkaplatsil jah?

muruntau
07.05.11, 23:34
Mäng jah majakas, Lasnamäe SPK kunstmuruväljak - Peterburi tee 15. Kohale saab näiteks trammidega 2 ja 4, peatus on väga tõenäoliselt Majaka Põik (kus tramm Peterburi teele pöörab).


Ning Max, ok, see teeb asja palju mõistetavamaks. Enne ma ei saanud lihtsalt nii suurest venitamisvajadusest aru. Siis võib erandi küll teha. Endalgi kunagi lõpetas vigastus "karjääri" ära.

ilves
08.05.11, 09:30
Hommik, ma täna kahjuks ei saa tulla, kuna ikka külmetus sees ja pole mõtet 40% jõuga mängida :)
Ennem ilusti terveks ikka! Edu teile!

veeretas
08.05.11, 13:09
vaatan, et madalate liigade tase on suht kõikuv. Meie järgmine vastane Ambla kaotas karikas 0:1 Visadusele, kes liiga kõrgemal(ehk suht hea esitus minu arvates) aga nüüd tegid Kalev juunioritega 1:1 viigi. Ja igiliikur ei suutnud teine mäng väravaarvet eeldatavalt nõrgema vastu avada.

pennu1
08.05.11, 13:23
vaatan, et madalate liigade tase on suht kõikuv. Meie järgmine vastane Ambla kaotas karikas 0:1 Visadusele, kes liiga kõrgemal(ehk suht hea esitus minu arvates) aga nüüd tegid Kalev juunioritega 1:1 viigi. Ja igiliikur ei suutnud teine mäng väravaarvet eeldatavalt nõrgema vastu avada.

Käisin vaatamas kaleviga mängu..Ma ei imesta et kõigest 1-1 jäi,kui Amblal ei taha mitte keegi väravat lüüa,vaid otsivad viimast söötu..neil puudub mees kes lööks ära. sama värk oli olnud ka Visaduse vastu.

raunsz
08.05.11, 13:29
vaatan, et madalate liigade tase on suht kõikuv. Meie järgmine vastane Ambla kaotas karikas 0:1 Visadusele, kes liiga kõrgemal(ehk suht hea esitus minu arvates) aga nüüd tegid Kalev juunioritega 1:1 viigi. Ja igiliikur ei suutnud teine mäng väravaarvet eeldatavalt nõrgema vastu avada.
standard variatsioon ju:D


Päiksepaisteline jalkailm ootab! :)

nikitheone
08.05.11, 14:38
tulen tüdrukuga vaatama mängu

Afeen1989
08.05.11, 18:26
Tahaks juba tulemust teada mäng peaks läbi olema.

eluvend
08.05.11, 18:27
0:3

muruntau
08.05.11, 18:30
FC Anzhi 3 - 0 FC Pokkeriprod.

Küllaltki okei mängupilt juba meie poolt, kaitses hakkasime juba peaaegu hakkama saama, vahepeal sai eespool ka ehitatud ja võimalusi loodud, mis seekord paraku ei realiseerunud. Vastased olid kindlasti tugevamad, kui Piraajad, kellele 0-2 kaotasime. Siiski peab ütlema, et õnn oli täna pigem meie poolel, sest vastastel oli häid võimalusi hulgi aga nende realiseerimisvõime ei olnud teab mis tasemel. Kohtuniku kohta võiks ka midagi öelda, aga las see parem jääb, ei süüdista teda kindlasti kaotuses.

Afeen1989
08.05.11, 18:31
Ma jah just vaatasin Eesti jalgpalli liidu lehelt. Vähe sitasti aga vähemalt ei saanud sauna. Mis siis juhuts ? Ees ei löönud olukordi ära ? või vastane lihtsalt nii palju parem? Keegi võiks kokkuvõtte teha :)

Max
08.05.11, 18:39
Tra küll, ei suutnud kindla olukorra ära lüüa. Ei saa seda kaant eest :P Mis sitasti see uuesti ja paremini :D Aga väga mängitav vastane oli vastas.

raunsz
08.05.11, 18:52
15 cm lahtuas mind goal of the seasonist. :D
Jah, peamängus ja trügimistes ma jõuline ei ole, aga andsin endast vähemalt kõik.

muruntau
08.05.11, 19:03
raunsz, kaugelt tundus pigem veidi üle poole meetri :D

Ise sain ka kaitses juba mingit moodi hakkama, positsioonivalikus, markeerimises ja võitluslikkuses eelkõige on veel puudujääke, aga hakkab looma. Samuti peaksin ise rohkem palli küsima ja avama. Endale meeldise mu see hüpe lõpu eel, kui vastane oli saanud palli sooune kätest läbi lüüa ~9lt meetrilt ja veidi kaugemalt joostes jõudsin hüppega vähem kui pool meetrit enne väravat palli ära lüüa.

nikitheone
08.05.11, 19:17
see oli väga kõva muru! õlle pidi kurku kinni jääma, kui nägin seda

pennu1
08.05.11, 19:24
vabandan poiste ees,et ei olnud minu päev ja ei saanud neid kõrgeid palle ilusti maha,muidu oleks ära sahistanud.ma poleks elusees uskunud et 3-0 jääb rohkem kripeldama kui 8-0

soouni
08.05.11, 19:24
RIIST KÜLL!

pastilaa
08.05.11, 20:37
Kõvasti asjalikum mäng, kui eelmine kus osalesin. Eriti hea mulje jättis keskkaitsepaar Muru ja Veeretas. Veeretas oli ka minu meelest selle mängu parim meie poolelt.

Üks mõte, mida kaaluda - äkki Meelise jaoks parim koht oleks ründajate tagune keskmine poolik? Esiteks oled sa üks tehnilisemaid ja mängu jagavamaid vendi ja keskväli on endiselt suht krüptoniit meil minu meelest. Samuti sa ühena vähestest juba juhid mängu ka platsil. Tunduks lüke, mis võiks võistkonnale tervikuna palju juurde anda.

Max
08.05.11, 20:51
Kaitse ei tohi omavahel rääkimise ära unustada, kui vaja meest appi sis kohe tuleb hüüda sellest. Esimesel poolel hüüdsin ise platsikõrvalt vahepeal. Kui selle õpib ära et öeldakse et mees seljas ja et kõik seda ka teevad ja suhtlevad platsil sis võib juba asja saada

soouni
08.05.11, 21:01
Ma tahan ka mängida platsil ehk kes tahaks mõne järgmise korra väravalukku kinni hoida?

pennu1
08.05.11, 21:04
pärast Kaidu välja võtmist kadus ka keskväli silmnähtavalt

jozik
08.05.11, 21:24
No viimase värava võib julgelt minu arvele kirjutada. Siiani ei saa sellest lollist lükkest aru.

muruntau
08.05.11, 21:45
Pastilaa, see idee on varem ka läbi käinud ja oleme seda ühes mängus ka proovinud. Kehv lugu on meil see, et meil ei ole teist õiget ründajat, kes suudaks palli piisavalt kiiresti surmata ja ka otsustavalt peale lüüa. Tookord proovisime veeretast ja eks võib teda teine kord ka ees proovida, et ta jõuga läbi läheks, aga ideaalne variant see ka minu arust päris ei ole.

Luuavars (:D), teisipäeval näitan veeretase kõrvalt ka paar söödu ja söödu omaksvõtu harjutust ette, loodetavasti tulevad kasuks.

Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.

pennu1
08.05.11, 22:09
Pastilaa, see idee on varem ka läbi käinud ja oleme seda ühes mängus ka proovinud. Kehv lugu on meil see, et meil ei ole teist õiget ründajat, kes suudaks palli piisavalt kiiresti surmata ja ka otsustavalt peale lüüa. Tookord proovisime veeretast ja eks võib teda teine kord ka ees proovida, et ta jõuga läbi läheks, aga ideaalne variant see ka minu arust päris ei ole.

Luuavars (:D), teisipäeval näitan veeretase kõrvalt ka paar söödu ja söödu omaksvõtu harjutust ette, loodetavasti tulevad kasuks.

Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.

Muru üks parimad kommentaare ja sõnu sinu poolt!!:) kõik on täiesti õigesti öeldud:)

ilves
08.05.11, 22:25
Saaks selle ühe kuti ka liigasse, siis oleks 2 VV

pastilaa
08.05.11, 23:04
pärast Kaidu välja võtmist kadus ka keskväli silmnähtavalt

Seda ma ei tea, miks ma just Kaidu asemele läksin- minu meelest oli ta ka väga hea.

muruntau
08.05.11, 23:16
Kaidul pole ka võhma nii palju, et täis mäng keskväljal rabeleda, ega keskväli mingi kaitse pole, kus võid samas kohas passida ja vastaste siblimist niisama pealt vaadata.

veeretas
09.05.11, 11:15
Mängupilt oli jah vist siiani parim. Enda esimese poolajaga olen rahul, teise lõpus tundsin natuke väsimust, ehk tuleb rohkem jooksmas käia.
Vastaste kohta ka paar sõna, tundus, et olid päris sõbralikud. Tundus et juba esimesel poolajal pakkus üks nende mängija 1:1 viiki vist. Ma küll väga hästi vene keelt ei oska
aga midagi sellist nad ütlesid: по морду хочешь? давай сделаем aдйн aдйн! :D

muruntau
09.05.11, 19:52
Hei! on aeg kokku leppida, kuidas me järgmine neljapäev Kuusalusse FC Kiiule külla sõidame! Mäng algab neljap 19.05. kell 19.00. Kuusalu KK staadionil Kuusalus. Pakuks, et bussi pole mõtet tellida, läheks oma autodega. Kes on kindel tulija ja saab oma autot pakkuda?

Jagaks finantspoole kuidagi nende mängijate vahel, kes ka mängule tulevad, et annate €3-€5 vms autoomanikule bensukulude katteks.

nikitheone
09.05.11, 20:32
mul naine roolis ja bemm, võime tulla. aga ilmselt stardime tallinanast mingi kell 17.00, sest siis lõppeb mul töö.

soouni
09.05.11, 21:24
Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.

Mind ei saagi väga platsil mängimas näha ju kui ma hetkel üritan pealelööke tõrjuda liigas mis küll välja ei tule tänu minu kesistele oskustele. Kindlasti mul pole erilisi oskuski platsil olla nii nagu ka väravavahina. Ma ütlen, et mul pole mingit ABC-d olemaski et üldse võiks väravaht olla ning ka platsil samuti kuid ka me oleme alles arenev tiim ja minu arvates umbel pooltel meie tiimist pole samuti aimu kus õigesti positsioneerida platsil kuidas mis teha ja edasi mõelda.
Ning ma pakkusin ennast heast tahtest, et võin tõrjuda seni kuni uue VV saame või siis suveks ma lihtsalt lahkun teie juurest ja olete sunnitud leidma. Ma ei kiida ennast, kuid tõesti arvasin ja arvan, et olen VV koha pealt hetkel parem olnud kui vigastuse küüsis vaevlev Gerd. Loodame, et ta paraneb kiiresti ja saaks uuesti väravasse asuda. Kui ma eksin andke andeks kutid ja võite kedagi teist sinna panna ja olen teie cheerleader hea meelega. Olen tahtnud alati mil te trenniga algusest peale liitusin olla väljaku mängija.
Seega nüüdsest sel hetkel mil teil trennis käin veel siis ütlen, et ma teen platsil trenni kaasa mitte ei ole väravas. Et te teaksite lihtsalt soovin oma mänguoskusi ja tehnilist poolt arenedada sellega ehk ABC-d luua. Siis ehk ma ei jää liiga palju teist maha ja on võimalik kunagi saavutada tase millega sobiksin platsile. Olen heameelega edasi ka senikaua väravas mil ma siin olen veel aga lihtsalt me erilised võidumehed nagunii pole veel ja pole vist palju paluda natuke mänguaega vahelduseks ja keegi saab proovida ka liigamängus väravavahi ametit, ehk saab ka tunda mis tunne on seal olla kui aind pall on koguaeg sinupoole teel ja mis kõike vigureid veel tehakse.

Ja mis muide meistriliiga vaatamist räägid siis kõik peavadki seda vaatama ja muid igast liigasi veel plus lisaks vaatama ja just soovitav kui palju võimalik näha oma positsiooni mehe mängust. Ma käin regulaarselt sportland arenal mänge vaatamas madalamate liigade plus KÕIK HOMME VAATAMA KARIKA FINAALI A LE COQ arenale aga krt meil see aeg trenn nii et jääb ära kahjuks.

Hetkel sidelõpp

Max
09.05.11, 21:54
+1 Soounile
Ta on meie satsile palju andnud ja kindlalt kes aidanud kaasa satsi mittelagunemisel. Ise näen ka temas pigem platsimängijat mitte väravavahti. Usun et ta suudaks ennast näidata ja ühe poolaja enne äraminekut peaksime talle kindlalt kinkima, kui mitte isegi enamus mänguajast.
Vb tema ongi just see võtmeisik kes peaks kaitse ja poolikute vahel augu lappima. Meil kaotada pole midagi ning kui muru võttis karikamängus sellise katsesatsi algkoosseisu siis kindlalt Soounile tuleks see võimalus anda.
Kui ei anta võimalust siis varsti hakkab sats lagunema- selles olen ma rohkem kui kindel. Ja trennides peame rohkem mängule keskenduma, kuna selline algaja sats nagu meie õpib ainult mängimisega enamus platsinägemuse ja sealt ka tehakse vigadest ise analüüs. Küsige ükskõik kellelt kes kõrgemas liigas mängib/mänginud et kui alustada mudaliigas siis peamine rõhk on mängimisel, mängimisel ja veelkord mängimisel. Vb see et Fyte koguaeg tahab rohkem et trennis mängitakse tundub absurdne, aga kui nüüd esimese aasta satsina ennast võtta mida me ka oleme siis tal on täielik õigus asjas.
Kui ei usu mind siis uurige targematelt ja osavamatelt; muudmoodi platsinägemist ja olukordi reaalsuses ei õpi!!!

pastilaa
09.05.11, 21:58
Väga nukker post Soounilt, aga ära ole kurb - ma olen ka väga kehvas vormis! Sa pole ainuke, elu on ikkagi ilus! Mu meelest oled sa väravas täitsa nummi - vaevalt kedagi nii head leiaks meie seast. Ausalt.

P.S. võin järgmine kord mõnda teist positsiooni ka mängida - tipuründajalt tuli põhjendatud kriitikat ja mul on suht savi ka - peaasi et rahmeldada saaks platsil! ainult selle kõige magusama - väravavahi koha välistaks eos...

soouni
09.05.11, 21:59
Maxpoiss nõustun, et peame palju mängima see on ainuke viis suurendada platsi nägemist ja tajumist. Kuid siiski mina isiklikult paneks veel rõhku ABC-le mida pol mul ega 85% meie satsist ehk siis harjutused nagu omaks võtt, jooksupealt ette võtmine, ühe puutega sööt jne kõige standartsemad olukorrad, sunnitleda ennast väikeste alal kiirete mängudega kiiret mõtlemist. Jne. Minu arvamus mis arendaks meid.

EDIT: ++++ kõvasti julgust ja enesekindlust!!!

fyte
09.05.11, 22:07
ehk siis harjutused nagu omaks võtt, jooksupealt ette võtmine, ühe puutega sööt jne kõige standartsemad olukorrad, sunnitleda ennast väikeste alal kiirete mängudega kiiret mõtlemist. Jne.
Eks mänguolukordades need paranevadki, tuleb lihtsalt teha erinevaid variatsioone mängust nagu kord Veeretas mainis - nt miniväljakutel 4v4 jms, nii saab igaüks palju rohkem palli ning nõnda arenebki. Ei saaks just öelda, et viimastes trennides tehtud harjutused kuigi efektiivsed oleks olnud, ja seal pole eriti miskit imestadagi, sest ega keegi meist treener ju ei ole.

Max
09.05.11, 22:08
Ja tra siin ei saa keegi öelda et keegi oleks satsin vormist väljas kuna ümmargune ja kandiline on ka vorm!!!!!!! Julgeb keegi ümber lükata?

Potsataja
09.05.11, 22:14
Ei no jah. Lugesin ma ma järgnevat postitust:


Värske Põhkulehti

http://www.upload.ee/image/1325672/pohkulehti.png

Ja ei saanud poindile täitsa pihta. Õnneks nüüd saan.

soouni
09.05.11, 22:34
Max poiss rahu rahu sul on õigus!!!
Vähemalt ma ei julge vastu väita!

Muidugi purjusolemine pole tõesti vorm.


Väga nukker post Soounilt, aga ära ole kurb - ma olen ka väga kehvas vormis! Sa pole ainuke, elu on ikkagi ilus! Mu meelest oled sa väravas täitsa nummi - vaevalt kedagi nii head leiaks meie seast. Ausalt.



Oi pastilaa ma olen meelitatud, et ma väravas nummi olen. Aga kulla sõber ma pole kurb vaid lihtsalt ma ei arva, et ma nüüd siin nii sitt kah olen ma teen regulaarselt jooksu trenni nagu meie juht murutau tema eeskujul muidugi jooksen. Võidu kogume võhma ning teiseks arvan, et vääriks ka natuke mängu aega olen olnud põhimõtteliselt FC aegade algusest liige olnud, vahepeal küll puudusin kuu-kaks trennist aga nüüd aktiivselt tagasi olnud. Panen ka ego sellekohapealt, et palli käsitlus oskus ning taju ja mis muud maha tehti vastab samale tasele nagu enamus meestele meie trennis. Meil pole mingeid staare kelle skill oleks kellegi teisest peajagu kõrgem.

Ma lihtsalt tõesti heast tahtest pakkusin ennast väravasse kuna ehk aitas midagi aga noh ma ei tea kas aitas.



Eks mänguolukordades need paranevadki, tuleb lihtsalt teha erinevaid variatsioone mängust nagu kord Veeretas mainis - nt miniväljakutel 4v4 jms, nii saab igaüks palju rohkem palli ning nõnda arenebki. Ei saaks just öelda, et viimastes trennides tehtud harjutused kuigi efektiivsed oleks olnud, ja seal pole eriti miskit imestadagi, sest ega keegi meist treener ju ei ole.


Just ma olen ka poolt et väga aktiivselt need mängu aitavad ning rõhku peab suunama nende just nende spetsiaalsete mini mängudega. Kuigi tuleks kombineerida sisse midagi või värki. Sest paljusi elementaarseid asju tuleks kergelt harjutada trennis sest ega keegi meist kodus ise väga ei harjuta asju kui just sõpradega niisama toksimas ei käi ja seal ei trikita.
Minu arvamus oleks see, et fyte ja Kait kes on ühed kogenumad mehed meie trennist võiks kordineerida natuke meie trenne või ehk rohkem verbaalselt tähelepanu tooma asjadele mis on olulised kuna nad on väga hea kogemusega. Liigamängudes kait on platsil on teie mängupilt teie sest ta paneb käima mängu. Tõuseb meie enesekindlus ja teeme olulisemalt paremat mängu.


+

Ma pakuks välja ühe lineupi mänguks mis mulle meeldiks ja mis arvan et oleks hea!
See on minu arvamus millisena mina tahaksin meeskonda platsil näha.

-----------------------------------------------------------------------------------

Rünne : kardpleier veeretas
Keskel: raunzszzszszs pastilaaa reigo max
Kaitse: mario mairo kait murutau
VV: soouni

that would be my dream team of fc pokkeriprod



oke hetkel lõpetan mõte kokku jooksnud nii kaua kirjutanud.

jaagup17
09.05.11, 22:37
Mina soovitan teil kellegi parem jalg välja treenida ja rõhku panna standardolukordadele.

ilves
09.05.11, 23:10
Rääkisin teise VV'ga, ta lubas pildistamas ära käia ja paberid sisse viia, nii et souni, enam pole vaja enam reedeti überis joomas käia :D saad vb ikka platsile :D

soouni
09.05.11, 23:15
Rääkisin teise VV'ga, ta lubas pildistamas ära käia ja paberid sisse viia, nii et souni, enam pole vaja enam reedeti überis joomas käia :D saad vb ikka platsile :D

Parm vaiki:D

Lämme see nv koos!

Max
09.05.11, 23:27
Tuleks kontrolliks ka kas alkol veel sama kraad sees nagu vanasti :D Nagu vanem spetsialist ikka :D irw :D
Üks reaalne lahendus oleks meil satsis ka see et igale kohale paneme max 2 mängijat. Kui mõlemad mängul kohal sis nad ise panevad paika kes palju mängivad. Kui kuskil mees puudu ja mingile kohale 2 sis saab kohe mõlemad sisse lükata. Kui mehi 2 sis lepitakse kokku omavahel lihtsalt et kes tunneb et suudab algul vastast töödelda korralikult ja kes vahetusest läheb annab selle lõpliku Knock out matsu vastasele teises raundis :D

ilves
10.05.11, 10:26
:D ma see nv ei saa, lähen saarde kahjuks

muruntau
10.05.11, 14:07
Ei no jah. Lugesin ma ma järgnevat postitust:
Ja ei saanud poindile täitsa pihta. Õnneks nüüd saan.

Mulle põhkulehti huumor meeldib :) Eks see kõrvaltvaatajale näibki naljakas, kui saame 14-1 tappa ja räägime arengust.

Kõrvaltvaatajale, kes meie tegemistel silma peal pole hoidnud tundub kindlasti, et suht fail üritus meie võistkond, aga mulle endale, ja usun, et ka kogu meeskonnale on see ainult puhas win. Veidi rohkem kui pool aastat tagasi ma ei teinud üldse trenni ja üksi jooksmas või jõukas käimiseks mul poleks mingit motti olnud. Sai tehtud jalkavõistkond. Isiklikust vaatepunktist teen praeguseks juba nädalas 5 korda trenni ja füüsiliselt pole ennast kunagi paremini tundnud. Võistkonna eestvedajana pole ka nagu väga põhjust häbi tunda, arvestades meie eelnevate aastate sportlikke saavutusi, ehk siis nende puudumist, on äärmiselt positiivne, et kõik tahavad trennis käia, paremaks saada ja ka kaasa mõelda kuidas võistkonnana areneda ning saab pulli kah omajagu. Seda kõike vaatamata sellele, et iga nädal haledalt tappa saame. Enamus taolises situatsioonis võistkondi oleks juba lagunemise äärel. Meil on iseloomu!

Ega ka jalka pole selline ala, kus lihtsalt lähed tuimalt peale ja kohe biidid mängu suure kaarega, ka siin on vaja kõva tööd teha. Kõik meie vastasvõistkonnad on aastaid kokku mänginud ja aastaid olnud aktiivselt sportlikud, loota, et arvuti tagant välja hüpanud grinderite kamp hakkaks (niivõrd-kuivõrd) sportlasi nende alal kohe biitima ei ole väga reaalne. Ja me oleme kõik valmis selle nimel tööd tegema. See võistkond ei ole loodud paari mängu perspekiiviga, pigem mitme aastase perspektiiviga. Esimene aasta on lihtsalt sisse elamise aasta, saab sporti ja funi, äkki isegi mõne punkti kunagi, samuti ka ettevalmistusaasta järgnevateks, kui juba läheme rohkem tulemuse peale mängima. Juba praegu ei jää me ka enda liiga keskmikele mängupildilt eriti palju alla, lihtsalt kogenematus ja kehvem füüsiline vorm põhjustavad omajagu vigu, mistõttu ka meile tihti ära lüüakse.

Võiks ju kiruda olusid, et pole sponsorit jne, ei saa iga kuu kaks korda nädalas ühist trenni teha, aga iga algus on raske. Ja meid see ei häiri! Teeme oma asja edasi ja meile meeldib see. Kui saame endale ise korraliku põhja alla, küll saame ka sponsoreid, korralikumalt trenni teha ja ehk isegi ühe enam-vähem treeneri palgata. Me liigume sel teel. Küll tulemused ka tulema hakkavad, kui kõik ikka tahavad pingutada.

Üldiselt need, kes meie tulemuste üle nalja on teinud ei tegele ise spordiga. Meie ka ei tegelenud, vähemalt me alustasime! Meile meeldib see vaatamata, et veel tulemusi pole. Elutervet huumorit peabki tegema, aga osade irvhammaste puhul tundub see olevat hapude viinamarjade teema, tehakse nalja seetõttu, et ise ei suudeta/taheta/viitsita trenni teha.

soouni
10.05.11, 16:01
ME pole kindlalt mingi fail!!!

Afeen1989
10.05.11, 17:33
Siia sobiks minu vanaema lohutus sõnad kui kunagi sai mängult mossis/vihase tujuga tuldud. " Keegi peab ju kaotama ka " :) nii nummi!
Aga kutid 3-0 ei ole ju halb võrreldes 14-1. Küll varsti varsti võetakse skalp kellegilt.

pastilaa
15.05.11, 09:36
Õnnestus eilse "ilusa" ilmaga korralikult külmetada. Pange pallid puuri! Gl!

Afeen1989
15.05.11, 10:21
Nii Esimene võit siis Pokkeriprodele ;) Kus muidu PP koduväljak asub ?

raunsz
15.05.11, 10:44
Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn

Afeen1989
15.05.11, 11:54
Sry minu paha. Ei vaadanud pealkirja hoolikalt :D Kõik Pokkeriprod siin foorumis siis Kalevi Kunstmurule :)

soouni
15.05.11, 17:28
Hell on olla :S

Provoker
15.05.11, 17:31
tulemus?

taavi
15.05.11, 17:34
tulemus?

0-4 (http://jalgpall.ee/league.php?b=IV.E&page_id=46)

WeThePeople
15.05.11, 17:34
0-4 Amblale

taavi oli kiirem

soouni
15.05.11, 17:54
WTP sa mängid Amblas?

Mis nr kui jah.

veeretas
15.05.11, 18:03
Oli suht jõuline mäng. Soouni nüüd suht peene häälega poiss:) Neljast ambla väravast kaks olid tulid neile õnnega pooleks. esimene neist oli nende poolt ebaõnnestunud sööt, mis otsustas värava tahanurka kerida. Teine tuli sellest kui väravavaht jooksupeale antud palli puhtaks üritas lüüa aga õnnetuseks vastu vastast lõi ja sealt ka pall väravasse läks. Samas tuleb kohe meelde ka kaks päris kindlat väravamomenti meie poolt, kus healt positsioonilt löödi väravavahile kätte. Lisaks veel mõned poolikud võimalused. Ega me kaitses ka puhtad poisid ei olnud aga samas söödumäng näitab jätkuvalt paranemismärke ja
ootan huviga neljapäevast mängu Kiiuga(täna mängisid Anziga ja kaotasid 6:1). Seal siis võimalus teha vigadeparandused ja noppida punkte.

WeThePeople
15.05.11, 18:14
WTP sa mängid Amblas?

Mis nr kui jah.

5

Afeen1989
15.05.11, 19:27
Kas tulemas pikk ülevaade ka mis juhtus kuidas juhutus ja mis peaks muutma ?Mis taktikat muidu mängisite?

pennu1
15.05.11, 19:56
Oli suht jõuline mäng. Soouni nüüd suht peene häälega poiss:) Neljast ambla väravast kaks olid tulid neile õnnega pooleks. esimene neist oli nende poolt ebaõnnestunud sööt, mis otsustas värava tahanurka kerida. Teine tuli sellest kui väravavaht jooksupeale antud palli puhtaks üritas lüüa aga õnnetuseks vastu vastast lõi ja sealt ka pall väravasse läks. Samas tuleb kohe meelde ka kaks päris kindlat väravamomenti meie poolt, kus healt positsioonilt löödi väravavahile kätte. Lisaks veel mõned poolikud võimalused. Ega me kaitses ka puhtad poisid ei olnud aga samas söödumäng näitab jätkuvalt paranemismärke ja
ootan huviga neljapäevast mängu Kiiuga(täna mängisid Anziga ja kaotasid 6:1). Seal siis võimalus teha vigadeparandused ja noppida punkte.

Ma ei saa aru miks pidid need löögile just koguaeg keskele minema:S...piinab!

Afeen1989
16.05.11, 17:23
5

Kas Ambla meeskonnal on vanad Paide Kumakese särgid?
Mul nagu meenub ,et kunagi treener ajas taga neid särke ,et Ambla meeskonnale vaja , see oli vist eelmine aasta.

WeThePeople
16.05.11, 17:27
Kas Ambla meeskonnal on vanad Paide Kumakese särgid?
Mul nagu meenub ,et kunagi treener ajas taga neid särke ,et Ambla meeskonnale vaja , see oli vist eelmine aasta.

eelmine aasta olid jah, see aasta aga...

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224185_197932210251377_100001037987989_589607_7011 601_n.jpg

soouni
16.05.11, 20:00
FC Pokkeriprod peate leidma asendus väravavahi neljapäevaseks kohtumiseks FC Kiiu vastu. Ma ei saa kahjuks tulla. Ootamatu tähtis asi tuli vahele.

Afeen1989
16.05.11, 22:02
eelmine aasta olid jah, see aasta aga...

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224185_197932210251377_100001037987989_589607_7011 601_n.jpg

Metsa Viki treener ?

WeThePeople
16.05.11, 22:04
Ta on näpunäiteid käinud andmas ja üldse suureks abiks olnud kuid otseselt treener ta meil ei ole.

Afeen1989
16.05.11, 22:16
Iseseisev meeskond siis jah. Mingit treenerit pole isegi mängudel ?

WeThePeople
16.05.11, 22:23
Seda ma küll ei öelnud. Mängiv treener on meil olemas. Kuna elame kõik suht üle Eesti laiali siis koos pidevalt trenni teha ei saa, kuid nii palju kui kannatab teeme ikka.

Afeen1989
16.05.11, 23:10
Okei, uurisin lihtsalt ilma veidike:)

nikitheone
17.05.11, 08:06
mis neljapäeval siis transpordiga teeme? paistab, et kõigil olemas, ma ise autoga vast ei tule siis.

muruntau
17.05.11, 10:19
Autosid peaks olema küllaga. Aga andke kõik autojuhid siia foorumisse teada, kust mis kell te saate inimesi peale võtta. Kellaaeg peaks jääma orienteeruvalt 17.00. kanti. Keegi võiks kusagilt kesklinnast võtta, nt Veeretas Mustamäe poolt, Mario Lasnakalt jne. Näitame ise aktiivsust üles enda autode peale klappimisega, see on igaühe enda vastutada, et ta ikka autole jõuaks.

nikitheone
17.05.11, 10:25
muru tuled siis ka marioga? ma tulen ka ise temaga siis

muruntau
17.05.11, 10:28
Nii sai kokku räägitud küll, jah. Täna veel kinnitab üle, et mis kell ja kus täpsemalt.

pastilaa
17.05.11, 10:40
Ma endiselt tatine ja köhane, nv-ks loodaks mänguvormi saada.

veeretas
17.05.11, 11:01
Ma endiselt tatine ja köhane, nv-ks loodaks mänguvormi saada.

Pastilaa mäng on neljapäeval. Mis arvad kas selleks ajaks saad terveks?
Mis Kiiule minekusse puutub siis viiest kohast kaks on täis ja juurde võiks näiteks võtta mustakalt Maxi, Ilvese ja Tarmo. Trennis saab ka veel rääkida.

pastilaa
17.05.11, 11:17
Pastilaa mäng on neljapäeval. Mis arvad kas selleks ajaks saad terveks?

Hetkel tundub küll kahtlane. Kui Dr.Phil ja Pendli Felix vahepeal imet teevad, annan teada.

Max
17.05.11, 13:57
Täitsa hea oleks mustakalt peale saada ja ilves ka vist platsis. Aga eks täna saab rääkida. Tarmo kohta hetkel info puudub

Reix
18.05.11, 11:33
Kui keegi soovib auto peale saada mustamäelt või kuskilt selle lähedalt siis andke teada :D 2 kohta vaba

Godspeed_EJ
18.05.11, 11:36
Peaks ka vaatama tulema, FC Kiius mängivad paar endist klassivenda ja tabeli järgi vaadates peaks võrdsete heitlus tulema.

kardpleier
18.05.11, 13:12
Kui keegi soovib auto peale saada mustamäelt või kuskilt selle lähedalt siis andke teada :D 2 kohta vaba

ma tuleks su auto peale. saada PM et mis kell ja kus ning oma mobiili number

Reix
18.05.11, 13:36
ma tuleks su auto peale. saada PM et mis kell ja kus ning oma mobiili number

Kus sa ise muidu asud, ma ise magistrali lähedal...aga annan siis numbri, et saab homme helistada ja täpselt kokku leppida.
nr. 5252561

kardpleier
18.05.11, 14:49
tänud. asun ise torupilli selveri juures.

kait
19.05.11, 09:05
Ärge täna minuga arvestage, olen tööl ja mõistlikul ajal ei jõuaks.

jozik
19.05.11, 12:37
Kui ma ei eksi siis see staadion asub siin http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&bbox=577556.348453476,6589510.85983067,581763.3797 03476,6592299.92233067&e=580297.07108967&n=6591212.27677999&name=Untitled&symbol=toop&color=ff3300&alpha=80&search=%7B%22page%22:0,%22query%22:%7B%22text%22:% 22kuusalu%22%7D,%22object%22:%7B%22e%22:590375.000 0004687,%22n%22:6588133.999980315,%22ttip%22:%22Ku usalu%20vald,%20Harju%20maakond%22%7D%7D#tc3

tundub et tegemist on päris muru platsiga =). Seega poisid: me suitsu ei tee, suitsu ei tee

Max
19.05.11, 12:44
Vaatasin ka et muru väljak. Läheb huvitavaks. Eriti kui vihma peaks tulema :D
Kes teeb täna pikima liu??? :D

muruntau
19.05.11, 13:08
Vastaste kohta kuulsin, et pidid individuaalsetelt oskustelt täitsa okeid olema, aga aeglased. Seega plaan on selline, et kõik pingutravad eespool täiega, võitleme iga palli eest ja ehitame ise. Muidugi teeme ka palju vahetusi, sest koosseis tuleb päris hea, ainult Kait ja Pastilaa on põhivendadest puudu.

Muru stata on ka (Y), saab mugavalt tacklida ja slide'ida ilma Rakvere lihatööstusele konkurentsi pakkumata.

Romka
19.05.11, 14:07
Kiiukad joovad tavaliselt end enne mängu täis :D.

Godspeed_EJ
19.05.11, 15:18
Kiiukad joovad tavaliselt end enne mängu täis :D.

Laim.

Kiiukad on vahest lihtsalt laupäevastel mängudel reedest veel "konditsioonis" :)

Romka
19.05.11, 15:57
No nad on mulle lugusi rääkinud kus nad enne mängu ka viina lahendavad aga tõsi, et need vist olid varasematest hooaegadest, seda hooaega pidi tõsisemalt võtma :D.

muruntau
19.05.11, 20:54
Taaskord pidime vastaste paremust tunnistama, 2-3 seekord meie poolt vaadatuna. Esimene poolaeg olime meie selgelt paremad, teist poolaega valitsesid juba vastased. Meil oli imo rohkem võimalusi, millest sai ka kaks ära kasutatud, samas kaitses suutsime taas 2-3 väga rämedat kala teha, mis põhimõtteliselt olidki vastaste ainsad reaalsed võimalused ja seekord nad paraku suutsid need ära kasutada. GG

soouni
19.05.11, 21:02
kes skooris?

jozik
19.05.11, 21:08
reigo oli vist mõlema autor

muruntau
19.05.11, 21:08
Reigo lõi mõlemad. Esimene poolaeg sai nende kastis korralikult äksõnit ja Reix sai kahe reboundiga maha. Kardpleier lõi veel peaga latti ja võimalusi oli teisigi.

Ise olin teine poolaeg keskväljal suht tühi koht, edaspidi jään ikka kaitsesse omade liistude juurde, kus tulen küllaltki okeilt toime. Paar korda kaotasin ka palli liiga aeglaselt tegutsedes.

-andres-
19.05.11, 21:11
Tulin kohale võitu vaatama, palju puudu ei jäänud, aga paraku piisavalt :D.

Reix
19.05.11, 21:17
kradi perse, paar olukorda jäävad kripeldama...4-3 meile oli lähemal kui oleks osanud arvata, kuid mis teha seekord olid kiiukad paremad...aga mis seal salata super mäng meie poolt..jätkame samas vaimus, sest praegu läheb meie kokkumäng ainult paremuse poole ja seda iga mänguga ;)

pennu1
19.05.11, 21:17
tuleb 2 olukorda meelde kus oleks võinud isegi juhtima minna,aga paraku ei tulnud ühes olukorras söötu ja teises olukorras kahjuks võttis kohtunik suluseisu.Kogu meeskond oli tubli ja Mariot peab eraldi kiitma:)

inward
19.05.11, 21:30
Mariot, kui endist klassivenda mäletan, et oskas ka ründes päris hästi mängida;). Aga ilmselt ,siis kasutegur meeskonna jaoks on suurem tal kaitses mängides :)

pennu1
19.05.11, 21:32
Mariot, kui endist klassivenda mäletan, et oskas ka ründes päris hästi mängida;). Aga ilmselt ,siis kasutegur meeskonna jaoks on suurem tal kaitses mängides :)
No see kord pidi ta hakkama saama VV-s:)

Max
19.05.11, 21:52
Suutsin küll 4 mängijat korraga ette võtta a tra ühe oleks võinud isegi ära kõmmutada. Ja see Meelise värav mis peale vilet oli kaheldav kas sulg. Söödu ajal minuarust polnud, aga no kohtunik ka inimene ja kaheldavad olukorrad vilistas ära. Aga vähemalt lagunemist ei olnud. Ootan juba kunstipeal Kiiuga madinat

raunsz
19.05.11, 21:57
Murul oli mõnus mängida isegi.


Väga hea mäng ka, varsti ka tulemused ja punktid.

pastilaa
19.05.11, 22:34
Edasi ainult võidud - super!

muruntau
20.05.11, 01:16
Murul oli mõnus mängida isegi.


QFT, Tore, et minu heaolu peale ka keegi mõtleb ;) Ilma naljata tuleb ka nõustuda, ainsad kohad, mis peale mängu valutavad, on need, kuhu ka peale astuti vms. Mitte mingid staadioni põhjustatud värgid.

Hooaja selleks pooleks on eeldatavalt nõrgematega mängud mängitud. Nüüd veel kaks (eeldatavat) keskmikku: Tapa (järgmine @ 29.05 14:30) ja Suema ning kaks liiga liidrit FC Twister ja JK Loo ja siis kuu ajane puhkus peale jaani. Ärme laseme motivatsioonil kindlasti langeda tänasest tulemusest, paneme toorelt edasi ja küll ka punktid tulevad.

Max
20.05.11, 02:40
Minusilmis kes meist ainukesena üle võib sõita on Tapa; Twisterile võime kohe kindlalt oma sisu näidata :D Ja suema kohta olen suht neutraalne- kui korralik sats meil sis miks mitte hambaid ja talla korke näidata(või sis osade kohta siledat talda :D). Loo mängib oma üüber minväljakul bingo lotot milles meil võib ka jackpot kukkuda aga eks seda paistab veel :D
Järgmine nädal veel ei tea kuidas ja kas trenni jõuan kuna pärnukandis sest pikem mängudepaus ja ehitusel annan oma abikäe. Samas teen kohaliku satsiga müramist. usun et tapa vastu olen kohal samas ei tea mis olekus. Vb võtaks satsi rivistuse ja algkoosseisu sis omapeale, kuna 27-28 ma kindlalr konditsioonis ple aga üritan mängule ikka :D
Paneks end korra proovile satsi mängule panekuks ühe kõvema vastase suhtes :D
Minusilmis Tapa lõpetab hooaja kas 1. või 2. ja kaartide jagamises oleme meie just põhiliseks faktoriks. Kui nemad tulevad mütsiga lääma siiism lajatame neile läki-läkiga vastu.
Kokkuvõtteks Tapa vastu Fail on norm aga teistevastu saun ei ole aksepteeritud!!!
Ja tapavastu kui ma tunnen et minust platsil pole asja siis sõiman teil näod platsiääres täis :D kui on põõhjust :D Niiet püksirihmad pingule :D

veeretas
20.05.11, 07:42
Jah pill, mis alla tuli neelata oli suht mõru võit oli võimalik ja väga reaalne. Esimene värav tuli vastastel individuaalsest sooritusest: karistuslöögist. Teised kaks kaitsjate prohmakatest. Nende esimese värava puhul positsioneerisin mina valesti nende kiirrünnaku ajal ja peale äärelt tulnud tsenderdust pääses vastane vabalt löögile. Teise värava puhul lasti väravavahi poolt antud pikk pall põrkesse ja sealt enam puhtaks lüüa ei suudetud. Aga esimese ca 60 minutiga võib väga rahul olla, mängupilt oli ilus. Kuid minu arvates hakkas asi allamäge veerema peale vahetusi, eriti just keskväli mis anti käest. Mängu alustanud Kaspar tegi väga hea mängu ja Muru, kes alustas kaitsest, teda vääriliselt kahjuks asendada ei suutnud (tundsime puudust nii Pastilaast kui Kaidust). Kiita võib ka Maxi, Meelist ja Reigot kes ründes väga head tööd tegid.
Aga pingutame ja teeme trenn edasi ning väljakult lahkudes sai Kiiule soovitatud, et kui Kalevi staadionile tulevad, siis võtku vihad kaasa, sest on plaanis neile üks korralik saun kütta:D
Selle poolt olen ka järele jäänud mängudega enne vaheaega võiks koosseisu enamjaolt paika saada. Kui viimastes mängudes olin enamjaolt mänginud keskkaitses, kuid nüüd siis äärekaitses. Mängu algus oli minu poolt väga rabe. Just positsioonivalikul ja tulemus ei lasknud kaua oodata.

Max
20.05.11, 15:14
Ommikul ärgates lõi põlve sama valu mis kunagi jalka teekonna lõpetas :(
Loodan et see ainult lühiajaline, aga hetkel korralikult kõndida küll ei saa; aga loodan parimat

jozik
21.05.11, 09:09
Kes tahaks homme trenni teha ja mängida?

Paikade valikus oleks kas siis Pelgulinna gümnaasiumi või 32 KK platsid. Ma ise pakuks ajaks kella 1900 paiku.

Andke teada, mis kohta te eelsitaksite ja mis kella aega.

veeretas
21.05.11, 10:21
Arvatavasti oleks tulija. Erilist vahet pole kumb plats ja kell 19 sobiks ka.

pennu1
21.05.11, 11:00
natuke tahaks ennast liigutada küll:) mul nagu vahet pole kumb stata:D

jozik
21.05.11, 17:20
Aga saaks siis 1900 kokku pelgulinna gümnaasiumi väljakul

pennu1
21.05.11, 21:08
ehk siis pühapäev 1900??..saan ehk Reixi ka kaasa:)

jozik
21.05.11, 22:12
kuule jah, ma katsun ka enda sõpru juurde sebida. mida rohkem seda uhkem

pennu1
22.05.11, 12:55
Aga mis sorti trenni tahad teha,kas nagu korralikku või nö "meietrenni" :D ? Palju rahvast üldse tulemas on? Kas seal aeg kinni pandud ja kas peab ka maksma? :) Ja kas ma pean oma kuulsust kellegagi jagama ka?:D

jozik
22.05.11, 12:59
maksma ei pea, eks see trenni vorm kujuneb sellest välja palju mehi kohale tuleb. Kuulsuse jagamiseks läheb siis kui me hakkame platsi puhtaks peksma

veeretas
22.05.11, 13:43
Tulen kohale. Võibolla tuleb Mairo ka.

edit: fyte peaks ka tulema