PDA

View Full Version : *** Rush Poker strateegia/küsimused jms***



variatsioon
06.04.11, 09:49
otsustasin et hakkan rush pokkerit õppima.

alustan siis 4xNL100 FR.
kellegil on mingeid nõuandeid anda?
ja kõiksugused lingid rush pokkerist oleks väga teretulnud(artiklid, videod, 2+2 strategy,etc)



kas vanasti PTR trackis rushi?
tahaks kuidagi regid ära color codeda.

Pahvak
06.04.11, 12:06
Miks? Rakeback on magusam? :P

Tarq666
06.04.11, 12:27
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5586-Statistikapededele-%28andke-ideid%29

Äkki aitab!

Ise kasutasin ka Notecaddy trial versiooni ära, mis samuti töötas.
http://www.notecaddy.com/

variatsioon
06.04.11, 13:00
Miks? Rakeback on magusam? :P

11.00-17.00 on nii halvad lauad NL200s FRs.
rush peaks tol ajal softim olema sest reg mängim max 4x rohkem laudu kui fish.


http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5586-Statistikapededele-%28andke-ideid%29

Äkki aitab!

Ise kasutasin ka Notecaddy trial versiooni ära, mis samuti töötas.
http://www.notecaddy.com/

HUD mul töötab ilusti.
ja notecaddyga pole midagi teha kui ei tea kes on reg/fish jne.
thanks tho.

redskruf
06.04.11, 13:37
Kõige rohkem on hakanud CR neid rushi videosid tulme, tsekka sinna!

variatsioon
06.04.11, 14:00
I will. thanks.

mis te sellest arvate et "Rush stunts your poker growth"


Rush stunts your poker growth - Maybe the biggest disadvantage to Rush Poker is the fact that it stunts your growth as a poker player. If you're happy grinding rake and winning a little and making a decent earn at $1/$2, then Rush Poker is great.

If however you would like to move up in stakes and improve as a poker player, Rush Poker is not for you.

To succeed in middle stakes and beyond you have to develop reads and use your reads against your opponents. Rush Poker teaches you to treat all of your opponents as equals. If you try and treat everyone the same at medium stakes and above you're going to bust your roll pretty fast.

Rush Poker is a great game and can be really fun to play. But you have to know what you want to be as a poker player to decide whether or not you should switch to the game full time.

Priidix
06.04.11, 14:08
http://forumserver.twoplustwo.com/174/poker-goals-challenges/moving-up-through-unl-2011-a-949246/

Vähe abi aga ... natuke infi on ka siin. Huvitav lugemine!

rrrr
06.04.11, 15:40
I will. thanks.

mis te sellest arvate et "Rush stunts your poker growth"

Ei arva nii. Tuimalt readideta on võimalik tampida ju ka tavalaudades. See peaks ju sul tohutu eelis olema kui viitsid Rushis readida samal ajal kui teised seda ei tee. Tõsi ta on, et näiteks mina mängin õhtu jooksul 6-maxis rushis 2K kätt ja seda 4-500 erineva mängija vastu. Ses suhtes jäävad ära kindlasti gameflow readid. Sihukesed valmis genetud ja hiirekliki kaugusel olevad raportid on tohutult abiks. Isegi minusugune kobakäpp on plusspoolel mängija. Näiteks kuidas tüüp on 26x flopil donganud ja vastane pole kohe foldinud:
http://img862.imageshack.us/img862/5073/babah3.png

Äkki keegi tunneb ära. Eesti mängijaga tegu.

variatsioon
06.04.11, 15:55
huvitav raport.
aga mida sa täpsemalt sealt vaatad(mida HUDis pole)?
ja kas mängides ka või pärast mängijaid analüüsides?

___

CR on pmt ainult 2 head FR NL200+ videot:
http://www.cardrunners.com/poker-videos/live-sessions-rush-full-ring-part-1-damn-ringer/
http://www.cardrunners.com/poker-videos/live-sessions-rush-full-ring-part-2-damn-ringer/

rrrr
06.04.11, 16:40
huvitav raport.
aga mida sa täpsemalt sealt vaatad(mida HUDis pole)?
ja kas mängides ka või pärast mängijaid analüüsides?



___


Noh, HUDis on et tüüp on raisenud cbeti 15 juhul 100-st, mis on suht average Joe. Ma klikkan raporti lahti ja näen, millega ta reaalselt seda teinud on või kuidas turnis käitunud. Kui sul on konkreetselt näha raportis, et tont betib riveril vs sinu check õhuga 2-st 2 korda, siis minu silmis ta ka juba nende väheste andmete põhjal respekti enam ei saa. HUDi najal ma seda inffi ei saa kasutada sest sample on väike ja hud ei ütle mis ta käe tugevus on.

Ca aasta tagast kribasin endale keskkonna kus ma saan taolisi raporteid ehitada. See kasutab HEMi andmebaasi. Sisuliselt kui mõni huvitav idee tuleb, siis 10 minutiga on uus raporti liik valmis. Raport genereerub ise (noh nuppu tuleb ikka vajutada). Mängu ajal saan vastava inimese raporti lahti klikkides tema HEMi note ikooni asukoha kohal (skript). Andmeid saab värskendada ka mängu ajal.

Sellel Verneeril on seal DC veel teinegi video 3betitud potis mängimise kohta (kui see nüüd oli rushis)

Pahvak
06.04.11, 19:24
Noh, HUDis on et tüüp on raisenud cbeti 15 juhul 100-st, mis on suht average Joe. Ma klikkan raporti lahti ja näen, millega ta reaalselt seda teinud on või kuidas turnis käitunud. Kui sul on konkreetselt näha raportis, et tont betib riveril vs sinu check õhuga 2-st 2 korda, siis minu silmis ta ka juba nende väheste andmete põhjal respekti enam ei saa. HUDi najal ma seda inffi ei saa kasutada sest sample on väike ja hud ei ütle mis ta käe tugevus on.

Ca aasta tagast kribasin endale keskkonna kus ma saan taolisi raporteid ehitada. See kasutab HEMi andmebaasi. Sisuliselt kui mõni huvitav idee tuleb, siis 10 minutiga on uus raporti liik valmis. Raport genereerub ise (noh nuppu tuleb ikka vajutada). Mängu ajal saan vastava inimese raporti lahti klikkides tema HEMi note ikooni asukoha kohal (skript). Andmeid saab värskendada ka mängu ajal.

Sellel Verneeril on seal DC veel teinegi video 3betitud potis mängimise kohta (kui see nüüd oli rushis)

OMG. Tundub päris geniaalne. Tahan endale ka sellist asja.

rrrr
06.04.11, 20:22
OMG. Tundub päris geniaalne. Tahan endale ka sellist asja.
Diil. Tee mind pokkermiängijaks v vähemalt pootsmaniks :)

Aga teemasse. Üks tähelepanek - kui ma RUSHi peale üle läksin, siis hämmastas mind see, et Cbeti ja 3-beti efektiivsus oli oluliselt madalam. Vahe oli vist mingi tubli 10%. Mitte et need raiped oleks loosed olnud aga lihtsalt see range, millega kaasa tuldi oli oluliselt tightim. Vähemalt 6-maxis. Ahjaa - fishidele ei saa enam vasakule käele istuda :)

variatsioon
07.04.11, 06:49
Noh, HUDis on et tüüp on raisenud cbeti 15 juhul 100-st, mis on suht average Joe. Ma klikkan raporti lahti ja näen, millega ta reaalselt seda teinud on või kuidas turnis käitunud. Kui sul on konkreetselt näha raportis, et tont betib riveril vs sinu check õhuga 2-st 2 korda, siis minu silmis ta ka juba nende väheste andmete põhjal respekti enam ei saa. HUDi najal ma seda inffi ei saa kasutada sest sample on väike ja hud ei ütle mis ta käe tugevus on.

Ca aasta tagast kribasin endale keskkonna kus ma saan taolisi raporteid ehitada. See kasutab HEMi andmebaasi. Sisuliselt kui mõni huvitav idee tuleb, siis 10 minutiga on uus raporti liik valmis. Raport genereerub ise (noh nuppu tuleb ikka vajutada). Mängu ajal saan vastava inimese raporti lahti klikkides tema HEMi note ikooni asukoha kohal (skript). Andmeid saab värskendada ka mängu ajal.

Sellel Verneeril on seal DC veel teinegi video 3betitud potis mängimise kohta (kui see nüüd oli rushis)
ja seda kõike jõuad 20seciga?
rush tundub suht kiire mäng et raportites surfata vahepeal.

variatsioon
07.04.11, 10:06
kuidas selle PFR sizega on.
annab mingite progredega raise size telle hankida?
või võib lihtsalt pres halvemate lehtedega vähem raisida?


ja kuidas keskmine 150BB+ rushi mängija deepstackida oskab?

rrrr
07.04.11, 11:47
ja seda kõike jõuad 20seciga?
rush tundub suht kiire mäng et raportites surfata vahepeal.
Jah jõuab. Klikk playeril - kõrval on brauser, mille tabi laaditakse mängija raportid, edasi klikk soovitud raportil - raportid on tänavate järgi grupitud ja värvitud, et nad oleks lihtsamini leitavad. Kui on raske spot, siis teised RUSHi lauad lähevad sitouti, klikkan timebanki ja lasen silmadega kiirelt üle. Tavaliselt on playeri kohta vähe raporteid. Kui aga ikka 5K käsi on mängija kohta, siis võiks teda olla silmitsetud juba piisavalt, et mitte hakata aruannet kui värsket ajalehte lugema.


kuidas selle PFR sizega on.
annab mingite progredega raise size telle hankida?
või võib lihtsalt pres halvemate lehtedega vähem raisida?

Jah, see on mul ka tehtud... aga mitte raportina vaid automaatse notena. Cbeti size ja käe tugevust analüüsib ja kui sealt on koorunud välja number, mis tõesti on usaldusväärne (üsna karmi kontrolli tegin), siis need mängijad märgistatakse automaagiliselt ära. Hetkel on ainult 6-l mängijal note küljes. Pre kohta pole viitsinud teha muud kui aruande, et millega (või kuidas ta edasi käitub) ta openib min.


ja kuidas keskmine 150BB+ rushi mängija deepstackida oskab?
On sikke ja on lambaid. Võib jääda mulje, et lambaid on rohkem sest neid ülepaare ju ei näidata kui neid folditakse.