PDA

View Full Version : muruntau - projekt noliferist edukaks inimeseks [Low stakes HU Cash]



muruntau
28.01.09, 00:46
Hakkan ka siin midagi päeviku taolist pidama.

Pokriga olen tegelenud praeguseks umbes neli kuud, Harringtonid, Sklansky ja esimes SSi NL osa olen läbi lugenud ja omadega NL20s. Roll on praeguse seisuga veidi 300 euri peale, kuu alguses oli vist kusagil 80euri juures (või peaks siin taalades rääkima? ei viitsi konverteerida iga kord ja ehk saab aru). Alguses sai mängitud freerolle, millega midagi erilist ära ei tulnud, siis sai kantud nii Starsi kui triosse paar korda 500 eegu kaupa raha, mis sai ka maha mängitud. Alguses sai mängitud rohkem SNG'sid ja väiksemaid turnasid (Härrington loetud, järelikult olen ju turnamees, lol), millega sai mõnda aega jamatud kuni jälle busto olin, siis nii detsembri teises pooles hakkasin cashi mängima. NL4s algas asi halvasti ja hävisin miski kolme-nelja BI jagu, närv läks mustaks ja loogilise jätkuna sai võetud enda 40-50 eurise rolliga shotid NL10sse. Hakkas kohe minema. Õnneks. Enne kui roll üle 100 euri jõudis oli ju kohe loogiline ka NL20s shotte hakata võtma. Mis mikskipärast ka kohe õnnestus. Enamuses trios mõlemas limiidis samad näod, küllap seetõttu. Viimane kord kui Hem veel trio käsi mul lugeda suutis oli bb/100 kusagil üle kümne. Heater või midagi taolist. Praegu teengi mõlemas limiidis õhtuti 1-2K käsi ja kuidagi kahtlaselt stabiilselt liigub roll ülesse (kui üks käik NL50sse kusagil 150 eurise rolli juures välja arvata, lol). Turnadel midagi suuremat hittinud ei ole, paar korda on finaallauast tulnud üle saja taala aga need rahad sai küllaltki kiirelt maha mängitud

Mingi sissejuhatus on tehtud, mingi hetk panen statse ja graafikuid ka kui selle ära õpin ja Hemi soetan (praegu saaks panna kuu esimese poole statse ja värke aga nagu öeldud peab selle panemise endale veel selgeks tegema)

Ei saa ka Rankat, Tigranot ja Lenc'i tänamata jätta kogu selle asja ajamise eest. Päris ägeda kommuuni olete loonud! Isegi passin selles foorumis päevas tunnike või rohkem.

Nagu siinkandis vist öeldakse: Edu laudades!

rohelinekonn
28.01.09, 00:56
Edu sullegi laudades. Aga paistab et sul liiguvad asja üpris edukalt üles poole.

muruntau
28.01.09, 04:35
nojah, saigi vara hõisatud, päev lõppes umbes seal kus algas. 267 lt 272ni, tipp kusagil 313 juures. Viimane käsi oli mul kaks ülemist paari versus top set. Ei osanud seda oodatagi, sest potis oli kolm inimest ja agressiivsust hakkas üles näitama hoopis kolmas tüüp. Veidi sai muidugi ise ka lollust tehtud ja sellest õpitud. nt Muusikuga sai 20s ragistatud ja talle pool BId antud kui tal flopis polnud midagi (Q9 vist) ja sai riveriks kokku kolmiku. Tüng selle käe juures oli veel selles, et ma limpisin enda keskmise pocketiga ja tema raises kusagil keskel Q9ga. Callisin ta riveri beti maha teadlikult kaotava käega et näha mis asjadega ta mängib. Pärast talle eriti hingamisruumi ei andnud, restealisin K6s'dega ja nii edasi. Üldse oli täna kuidagi agrom mäng ja kui varem sain enda cbetidele enamasti folde, siis pärast südaööd vbla paar foldi tuli, enamasti ainult reraised. Kui ei cbettinud vaid reraisesin täiesti reaalse käega siis tuli AIsid järjest. Peab midagi välja mõtlema. cbeti kohti rohkem valima, agromate reraisesid/AIsid rohkem callima jne. Siiamaani peale enda agressiivsust olen küllaltki kergelt käest lahti lasknud kui saan vastupanu (osalt kindlasti väiksema BRi tõttu kui liimiidi jaoks vajalik, variatsioon ei tule nii mängides just kasuks), aga tänane vastupanu ei saanud olla kogu aeg reaalsete kätega. Mitte et mul endal midagi alati oli, aga siiski. Mõtlemisainet igatahes on. Samas vbla peaksin hoopis tightimaks minema mõneks ajaks, siis saab nende vastaste vastu kes seda saiti ei külasta vana imago pealt veidi nende agrotsemist taltsutada. Sellise tasemega tüüp kes suudaks sessi jooksul mitu korda mängu kiirust muuta ma veel ei ole, vähemalt ei tule see veel piisavalt tihti meelde, nii et teha erinevad sessid erineva tempoga oleks vbla ok?

Head ööd igatahes!

Ja tänan rohelist konna tervituse eest!

Muusik
28.01.09, 06:10
heh.. madistasin sinuga laudedes veits :D

pikk28
28.01.09, 08:56
edu sulle! Eile sai suga madistatud küll. Ma siis pikk28

muruntau
29.01.09, 03:52
Roll nüüd 272lt 293ni. Oleks võinud ka vabalt suurem olla, aga sessi alguses sai liiga üle mõeldud mingite metateemadega ja korra sai ka ühele suurele stäkile restealimise ebaõnnestumisel BI ära antud. Viimasel paaril päeval on restealimine kuidagi väga kummaliseks mul läinud ja pärast esimest tundi tehtud pausi ei hakanud sealt enam eriti kavaldama. Aga mingi hetk peab restealimisest maitse suhu saama ja ei pea seda kaotatud raha sugugi asjatult kulutatuks.

Siis nitina edasi ja nii 20 eurosest miinusest ilusasti plussi. Eriti meeldis mulle viimane käsi, millega tegin kolm fishi tühjaks ühe hoobiga. Floppasin 44ga maja 334 flopis ja teised kõik üksteise võidu tahtsid rahast lahti saada, lol. See oli ka ühtlasi minu suurim pot NL10's, 20 taala umbes tuli.

gert23, mida sa selles käes, kus sa 66ga surusid madalal tekstuuril, mõtlesid? Sest ma ju näitasin välja et mul oli see mis oli, ülepaar. Kuigi ma olin suht kindel et taga olen siis callisin sind lõpus ainult sinu väikse panuse tõttu (oli vist pool potti), oleks veidi rohkem bettind, ma oleks foldinud (puhtalt oddside tõttu, kui arvan, et on suurem kui 1/3 võimalus, et su käsi ei ole minu omast parem, siis tasub mul callida ja enda varasema loose mängu põhjal arvasin, et surud mind kergemalt). Nii et teinekord kui sul on hea käsi minu vastu, siis tee väiksem panus ja ma võib-olla callin jälle;D

Muusik, sul pole mõtet mult kolm ringi järjest blinde varastada, sest siis mu 3bet range tõuseb juba 93o'ni. LOLLOLOL Ja läks läbi.

Pulli sai igatahes.

P.S. Loodan, et edaspidi selliseks grafomaaniks ei jää, alguse asi, ehk annate andeks :D

pikk28
29.01.09, 09:34
jah, mõtlesin tõesti jälle üle. Vägisi panin sind AQs peale. Krt mingis NL10-s hakkan mingisugust metagame tegema ja suurt bluffi korraldama. Eile kaotasin selliste bluffide tõttu mingi 30 doltsi :(
Kutsun end korrale :) Edu sulle!

muruntau
09.02.09, 22:56
Igaõhtune 2K turna trios. Arvake ära kes chipleader on?

Mul siis 32K chippe ja järgmiesl alla 20ne, tund algusest. Äkki jäuan seekord isegi rahadesse ;D

Tigrano
10.02.09, 03:25
Igaõhtune 2K turna trios. Arvake ära kes chipleader on?

Mul siis 32K chippe ja järgmiesl alla 20ne, tund algusest. Äkki jäuan seekord isegi rahadesse ;D


Kuidas läks?

Foux
10.02.09, 11:33
Ilmselt tähistab juba kuskil

muruntau
10.02.09, 12:26
Oleks see vaid nii...

Pärast teist tundi olin ikka liider, siis ei tulnud tund aega midagi ja veritsesin. Mingi hetk jälle tuli, sain ainult blinde ja obv et pidi suckout tulema kohe. Lõpp oli klassika: ft käige väiksem stäkk ja esimese käega OUT. Baibai...

Paar päeva hoian turnadest eemale.

Muidu pole ka see kuu midagi erilist olnud, roll on 356 euri peal. Lootsin, et ehk saab selle kuu lõpus kuhugi Triost edasi liikuda, kõige tõenäolisemalt FT'se NL25'e, aga väga tõenäoliselt ei vea välja. Kuna seal NL10's pole midagi teha, siis oleks edasi liikumise miinimum 1000 taala, aga sellega läheb veel aega.

muruntau
14.03.09, 16:56
väike update

praegu teen põhiäksõnit Starsis. Nagu graafikute/eesmärkide teemas sai mainitud, siis kuu alguses tuli ühe 2 taalase turna esikoht ära starsis, mis tõstis sealse 8 taalase rolli 300 peale. Easy come easy go, sai kohe NL25 mindud, midagi kaotatud, siis NL10, mida ka kohe biitima ei hakanud, Omaha, pole mõtet vist lisada, et seda ei biidi ma, absoluutselt. Siis sai SNG'de juurde mindud, kus päeval regularidega võideldes sai reigi jagu miinusesse jäädud. Siis sattusin mingi päev õhtul peale 22.00 turbo sngsid taguma ja hakkasin neid biitima. Vähemalt midagi biidin starsis. :D Tavaliselt 10 lauda korraga, sest ei suuda teha turbodes lõpusituatsioone üle 5-6 samal ajal. Vahepeal kusagil 80 peal käinud roll on nüüdseks 400 alla tõusnud, Silverstar kätte saadud ja Goldstar on ka reaalne kuu lõpuks. Selle nädala kasum oli 250 dollari ringis, mis annab põhjust arvata, et 3,4 taalaste turbodega on võimalik teenida kuus oluliselt üle keskmise Eesti sissetuleku. Ok, jooks oli mõneti üle keskmise, aga samas sai alguses bubble situatsioonis ja veidi enne seda ka täielikke lollusi tehtud. Õhtuti täitub minutis neid isegi 5-6 tükki ja regulare võib lauas olla ainult 1-2.

Seega teekski õhtustele starsi Turbo sng'dele siinkohas reklaami, sest:

1) Regulare vähe, tase lihtne
2) Vajalik väiksem roll kui NL10 jaoks ja teenistus võib olla sama suur/suurem
3) kestus tavaliselt 40 minuti ringis, ehk võimalik tunniteenistus suurem kui normaalkiirusega SNG'del
4) Kuna teenustasud (reik) suhteliselt kõrged, siis võimalik ka saada kõrgemat rakebacki (Silver/Goldstar tase reaalne, platinumi jaoks keskmiselt vaja 125 turnat päevas iga päev, kellelgi ehk õnnestub)

Miinus oleks see, et sellel tasemel väga palju mängu juurde ei õpi, küllaltki tuim nühkimine. Vähemalt neile, kes SNG'dest midagi jagavad. Aga hea hüppelaud järgmistele tasemetele.

muruntau
14.03.09, 19:51
ma just vaatasin, et eilse mänguga olin suutnud end SNG leaderboardil Marsi tasemel 17.ks nühkida High orbitil. Vaadates eelmise nädala tulemusi, siis peaks esikahekümnesse jääma ja 30 taala kukkuma. High orbitil arvestatakse 100 mänguste blokkidega. Arvatavasti on seal vähem või rohkem edukaid regulare ikka sadades, nii et päris hea esimese nädala kohta. Kõrgemate kohtade saamine on aga puhtalt hea jooksu ja igasuguste flippide kukkumise küsimus, nii et küllaltki ideaalilähedane tulemus. Sest esikümme tähendaks keskmiselt 4 esikoha punktisumma kümne mängu kohta saja mängu jooksul. Järgmine nädal üritaks ka Low orbitil (20 mängu blokid) tulemust saada, seal läheb arvesse ainult 5 esimest blokki. Niisama, sportlikust huvist ;)

pikk28
15.04.09, 11:18
kuda eile siis cash olympsis lõppes?

RudiTurbo
15.04.09, 11:23
No see low orbit on täielikult luckboxi värk, ma olen ühekorra olnud seal top3, 15 SNG'd 20st vist cashisin, no lihtsalt kõik kaardid, mis kukkuma pidid, kukkusid ära :D Kuigi tegelikult olid isegi veel mõned neljandad kohad, kus läks midagi metsa.
Tegin 3$ 10 inimese Turbo SNG'si see aeg.

High orbitil vist jäin napilt esikümnest välja , kuskil screenshot olemas.

muruntau
15.04.09, 14:09
pikk28, kirjutasin sellest eile YES teemas ;) Mitmendaks sa turnal jäid, jõudsid vist rahadesse?

Rudi, paras joppamise asi jah need rankingud seal, enam ei viitsi küll neid kohti taga ajada.

RudiTurbo
15.04.09, 14:11
pikk28, kirjutasin sellest eile YES teemas ;) Mitmendaks sa turnal jäid, jõudsid vist rahadesse?

Rudi, paras joppamise asi jah need rankingud seal, enam ei viitsi küll neid kohti taga ajada.




Pakun, et high orbit on tõelise skilliga mängijale siiski tehtav 2-4 tabledes ning mitte turbosi laxides.

Aga , kes nädala aja jooxul viitsib 100 tourneyt kokku trükkida 2-4 tabledes :P

muruntau
15.04.09, 14:19
yep

muruntau
28.05.09, 04:50
Nonii. Swongist tahtsin rääkida. Õigemini mitte swongist aga selle põhjustest.

Muidu kirjutasin ainult siis kui midagi hästi läks aga proovin nüüd sellest vanusest välja saada ;D


Niisiis. Paar korda on tehtud B ja C kategooria mängu, aga igatahes olen kaotanud viimase kahe nädalaga 20-25% enda rollist, st nii $1,5k. Turnadega obv. Pole lihtsalt umbes 150 mängu jooksul kordagi FT'se jõudnud. Millest konkreetsemalt siin rääkida tahaks on BR mänedžment MTT turnade puhul. Saadaksin siinkohal väga siiralt perse kõik tüübid, kes arvavad, et MTT mängija BR peab olema 100 kordne buyin. Fuck that shit. Kurat ei. Turnade puhul kasumi teennimiseks on vaja jõuda finaallauda teatud sagedusega ja soovituslikult võimalikult kaugele finaallauda. Aga starsis +2000 suuruse fieldiga turandes on täiesti reaalne swonks, et ka 200 mänguga ei jõua sinna või kui jõuab siis saab tagumise otsa koha ja ikkagi on kuni 50% rollist läinud. 100 kordne buyin üle 1000 fieldiga turnade puhul on BS. Tee supikööki ja kodutute varjupaika kus saad tšättida tüüpidega kes slowplaysid ässasid.

Matat selle taga ei oska teha, aga pakuks, et Starsis nt 50 taalaste turnade tasemel regulaarseks mängimiseks raha teenimise eesmärgil peaks roll olema vähemalt $10k kui mitte 15. Või olen ma julm donk, wannabe bankrollnitt ja peakski kohe minema supiköögi järjekorda?

RudiTurbo
28.05.09, 06:29
Ma usun samuti, et Starsi huge fieldide puhul peab seda rolli ikka kõvasti rohkem olema kui 100 buy ini.

Sa full tilti ei taha proovida, seal fieldid ju tunduvalt väixemad? Tõmbab variatsiooni kõvasti kokku ma pakun :) FT'si peaks tulema nagu muda Sinusugusel mängijal!

muruntau
28.05.09, 12:06
Jah kuhugi mujale liikumisele olen isegi mõelnud. Kuhugi kus 10-30 taalaseid turnasid päevas ikka jaguks kõvasti ja osaleijaid oleks nii 500-1000 ringis, mõned suurema fieldiga ka. Mõni MTT SNG kõrvale ja polekski väga hull. Peab veel uurima turnade graafikuid erinevates tubades, field size'e jnejne.

Proovin veel nädal aega Starsis, üle 20 taalaseid ei tee, 10 taala rebuy, mis seni oli kohustuslik jääb ka välja, üks-kaks 5 taala rebuyd õhtu jooksul. Ja kindlasti mitte nii, et õhtu jooksul 200-400 taala eest turnadele osta ja siis saada 15-20st turnast 2 sitast rahakohta ROIga õhtu kohta -66%. Järgmine nädal proovin iga päev turnade alla panna päevas mitte üle 100 taala. Kvaliteet vs kvantiteet. Vahepeal sai ennast paar korda tabatud turnalt välja kukkumast mõtteviisiga "ah, mul parem turna algab, isegi kui sel m...il siin 8 taala turbos on midagi callin ta maha, ma mängin suurema auhinna fondiga turnasid niigi edasi". Sellisest suhtumisest peab vabanema. Pühapäeva jätan erandiks, siis võib proovida õhtul 80G'd ja kui satikates peaks joppama ka Millionit. Sunday Millionit polegi proovinud, peab seda ka korra kogema. Kui joppab.

muruntau
27.05.10, 01:51
Hakkan uuesti päevikut pidama. HU SNG'd siis teemaks nagu mõned veel mäletavad.

Peale stake lõppu pole nagu väga sõna võtnud. Aprilli kuu sai lohh turnagämblor oldud, SNG teenistus uppus kõik turnadesse (võiks nagu ju öelda, et läksin skilliga ikka peale, aga Starsis on kõik turnad by default gamblid, kui just BR +$10k ei ole ja +20 turnat ei tee päevas). Paaris tildihoos olen BR'i isegi alla 20 taala suutnud lasta, kust selle aga micro SNG'dega jälle üles ehitasin. See kuu olen suutnud turnadest suuremalt jaolt hoiduda, kuigi nii 50-100 sai ikka tehtud neid, mis jäid isegi mõnesaja taalaga plussi.

SNG'de poole pealt on päris positiivselt läinud. Kuu alguses oli BR kusagil $20-$50 vist, sai tehtud €2,14 ja $6,25seid, mis hakkasid kohe minema jälle, 15 BI'ga 11,5stesse ja hiiter jätkus, jätkub siiamaani, ROI on olnud julgelt üle 15%. Täna näiteks olen jõudnud teha ainult kaheksa mängu, aga kõik võitnud. See kuu olen välja kandnud midagi üle $600 ja BR on $435 peal. Kui ei peaks pidevalt välja kandma oleksin juba 23stes. Samas volüümiga on suht s..asti, täpseid numbreid ei tea, aga mänge kõigest 300-400 ringis. See on ka põhjus, miks uuesti päevikut pidama hakkan. Plaan on hakata lasma keskmiselt 30 SNG päevas, mis nii lihtsas limiidis ei tohiks mingi probleem olla, kuu lõikes sean eesmärgiks 750 SNG'd. Enda rekordkuul olen lasknud ka üle tuhande, nii et midagi ületamatut ei ole, kuigi siis sai 2tabletud omajagu, enam seda pulli ei tee.

Päevikut peangi selleks, et oleks rohkem distsipliini ainult SNG'dele pühenduda ja hoida turniiriraiskadest eemale. Võtan ühe shoti veel Baltic festivalile ja siis edaspidi teen turniire ainult max kahel pühapäeval kuus. Sest vaadates OPR'is tüüpe, kes lasevad aastas 1-2k micro ja low stakes turnasid, jäävad umbes $3-5k plussi (sedagi heal juhul), siis tekib küll küsimus, et nagu wtf?, absurd ju! Ise olen sarnane tont olnud, seega tean millest räägin. Kuigi ma sellest esimest korda ei räägi, nõrk nagu olen. Seega alaku skalbijaht, kes näeb mind nädala sees turnasid mängimas, siis esimesele märkuandjale $25.

Igatahes, edu teile ja mulle ka!

Edit: ei leidnud võimalust teema pealkirja muutmiseks, pealkirja taga võiks olla [$11,5 HU SNG], kui keegi modedest peaks viitsima muuta seda.

nomerlot
27.05.10, 02:14
Edit: ei leidnud võimalust teema pealkirja muutmiseks, pealkirja taga võiks olla [$11,5 HU SNG], kui keegi modedest peaks viitsima muuta seda.

Päevikute listis tee oma päeviku nime kõrval topeltklõps, siis saad muuta.

muruntau
27.05.10, 02:59
tänud!

pikk28
27.05.10, 10:19
edu muru!

timz0333
27.05.10, 20:37
Edu jh 1000 mängu kuus on küll suht no life minu jaoks, lol mul volüüm 150 aga jh aega ka vähe...

muruntau
27.05.10, 20:51
tänud. BR@$475, kohe vabanemas $50 stellar ja kui 25 BI koos võtan 5BI shoti 23stesse. Loodetavasti kaua ei lähe ja jään sinna püsima.

muruntau
01.06.10, 13:04
omajagu mänge juba 23'stes tehtud, jooks võiks veidi parem ainult olla...

PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB (t1110)
Hero (BB) (t1890)

Hero's M: 63.00

Preflop: Hero is BB with 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
SB calls t10, Hero bets t80, SB calls t60

Flop: (t160) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero bets t80, SB raises to t180, Hero calls t100

Turn: (t520) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, SB bets t850 (All-In), Hero calls t850

River: (t2220) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: t2220

Results:
SB had 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, Queens).
Hero had 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, fives).
Outcome: SB won t2220

timz0333
01.06.10, 13:29
pokerdevil soovitas 55 OOP raiseda?

muruntau
01.06.10, 13:46
nope, 77+, aga see oli mängu umbes 20. käsi ja ma polnud veel kordagi saanud kätt millega vastase limpi karistada.

Char
01.06.10, 13:50
kus kohas see pokerdevil nõu annab?

kuulaks ka tarku sõnu

muruntau
01.06.10, 13:57
meil oli stake + coaching diil paar kuud tagasi. Hetkel tal ühe teise selle foorumi kasutajaga midagi sarnast toimumas, ei usu, et ta väga kedagi rohkem õpetada jõuaks/viitsiks.

muruntau
03.06.10, 05:02
vaikselt hakkab tulema, 150 mängu umbes tehtud $23stes ja kõhutunde järgi ehk 10-12 BI plussi. Täpselt ei oska öelda, träkkereid'kräkkereid ei kasuta. $23sed on ikka oluliselt raskemad kui 11,5sed, fishid on tihti paremad kui regid eelmisel tasemel, regidest rääkimata. Samas, mitte midagi ületamatut, 11,5stes ei pidanudki enam eriti mõtlema ja lasin lihtsalt tuima grindi, siin tekitab konkurents jälle motivatsiooni õppida: olen jälle hakanud videoid üle vaatama, 2+2s käima.

Negatiivse poole pealt olen vahepeal ka omajagu $'i turnadesse uputanud, kust ma kunagi ju midagi hittida ei või. Karmavõlg eelmisest aastast I guess. Edit: gämbleri paradoks: kasutan "hasartmängust" teenitud raha enda "hasartmängu" mõningase sõltuvuse rahuldamiseks :) Nojah, samas keegi ei käse ju ka turnade mängimise bänni unustada peale panna enne tsüklit :)

muruntau
03.06.10, 09:55
paar linki:

http://forumserver.twoplustwo.com/58/heads-up-nl/skates-points-critical-points-villains-3-betting-behavior-674360/

http://forumserver.twoplustwo.com/58/heads-up-nl/pooh-bah-post-3bet-shoving-ev-math-577189/

PokerDevil
14.06.10, 20:30
Kuidas läheb?

muruntau
15.06.10, 05:43
Peale viimast posti oli kolimine, mille jaoks pidin suurema osa BR'ist välja kandma. Obv järgnes doomswitch ja tagasi 6,25stesse jälle. Paar päeva saigi mikros veedetud ja nüüd lasen 11,5seid, õnneks korraliku hiiteriga.

Teisest küljest on sõbra sünnipäev + jaan tulemas, mis tähedab jälle poole BR'i välja kandmist ja seda, et 23sed jäävad mõneks ajaks kättesaamatuks. FML

muruntau
10.08.10, 15:38
väike update. Vahepeal sai bustolandile paar korda väga lähedal käisud, korra oli isegi viimane $2,2 tules ja seda alles eelmise kuu lõpus. Pärast seda on donk aga hiiteri peale sattunud ja tänu paarile toetavale turnahitile on roll piisav $34,5ste jaoks. Et aga roll on suuremas osas saadud turnadega teen selle nädala lõpuni veel 23seid ja kui midagi katastrofaalset vahepeal ei juhtu võtan siis käsile 34,5sed.

Motivatsioon head mängu teha on suurem kui kunagi varem ja siiani olen umbes 60 mänguga 23stes üleval umbes 15 BI. Vahepeal $6 ja $11seid lastes ei käinud kordagi 2+2s, sest neis ei tunne kellelgi enda ees skilli eelist, siis nüüd on 2+2 ka uueks koduks taas saanud.

Edu kõigile ja mulle!

soouni
10.08.10, 15:46
Good luck!

PokerDevil
10.08.10, 15:59
Väga kena.

muruntau
11.08.10, 17:36
tänud! btw, PokerDevil, kuidas endal läheb? Tagasi 115stes ma loodan!

Endal on kuumuti jätkunud ja päevaga veel 6-7 BI juurde tulnud ja well, tõstsin enda SNG'de limiidi 34,5 peale. Homme õhtust siis 34,5stes, yeah!!!

muruntau
13.08.10, 02:50
kuna sai külas käidud ja õues omajagu õlle võetud, siis jäi tänaseks shotiks ainult üks mäng 34stes. Vastane soliidselt kaotav. Samas ei teinud ühtegi viga peale 3xmise kuni 25/50ni ja võitsin ainult tänu sellele, et kaks flippi koju tulid. See lõi sita vedelaks ja panin insta 12h bänni. Loodetavasti ei mängi kõik fishid seal sama hästi kui mina :D.

Vähemalt sain õlleraha tagasi ja veidi peale.

hoss23
13.08.10, 08:52
Krt sa oled ikka shõumees.
Loodan siiralt, et hakkad biitima kohe 34-seid!

muruntau
13.08.10, 17:39
vähemalt kellegi petan ära, et ma täisnolifer ei ole :D Ise ikka mängid veel?, kuidagi vaikne oled viimasel ajal olnud.

Väga täna ei mänginud, ainult kolm mängu, seda seetõttu, et 3st kolm kõik ära tulid. Ei ole veel harjunud +1k eek päevadega ja tuleb mingi tõrge ette. Umbes, et olen korraliku päevateenistuse kätte saanud ja nüüd võib lebosse visata. Samas + oli ainult 3 BI. Peab harjuma hakkama ja vahest ka 7-8 BI või rohkem pluss päevi tegema. Teine põhjus lõpetamiseks oli obv see, et +$1,7k nädalat peab tähistama ka :p

BTW, viimasest kümnest mängust on 10 ära tulnud (6 $23 ja 4 $34,5). Pole raske mängida, kui iga flipp ära tuleb.

hoss23
13.08.10, 17:56
Kuule mängin ikka ise ka. FTP-s NL25, nagu koguaeg. Sinna arvatavasti mädanen ära ka. Vaatan, et peab varsti su käest coachi teenust küsima sümboolse summa( loe:õlli) eest :D

ranka
16.08.10, 10:08
Kes oli linnas koomas kui siga? :D

muruntau
17.08.10, 00:23
mina :D Mäletan vaid, et patrickuga jõudsin paar lauset vahetada ja edasi on tühi maa :redface:


Hoss, teoreetiliselt võib coachimine mingi hetk vabalt kõne alla tulla, aga tahaks enne $57,5stes kanda kinnitada. Loodetavast juhtub see juba kuu-kahe jooksul. Praeguse seisuga ~40 mängu tehtud $34,5stes ja üleval ~7-8 BI. Kuigi jah, coachida oskaks ainult HU SNG'sid, 100 BB pokkeris imen vilinal :p

Üks käsi ka vahelduseks

PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) (t1795)
SB (t1205)

Hero's M: 11.97

Preflop: Hero is BB with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
SB calls t50, Hero checks

Flop: (t200) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero checks, SB bets t200, Hero calls t200

Turn: (t600) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero checks, SB checks

River: (t600) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero checks, SB bets t905 (All-In), Hero calls t905

Total pot: t2410

Results:
SB had 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, eights and fives).
Hero had 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (two pair, nines and fives).
Outcome: Hero won t2410


Vastane oli passiivne ja kaotav väikse sämpli põhjal, pre oli raisenud 20% umbes. stääbis minbetiga kui oli hästi pihta saanud. Riveril ägisesin ikka omajagu, aga ei tahtnud väga masti uskuda ja muud ta väga ei esindanud.

muruntau
17.08.10, 19:39
Uues limiidis juba 15 BI plussi kolme-nelja päevaga ja ROI veits alla 30%. Peab meeldima.

PokerDevil
17.08.10, 22:31
Seksikas start. Gogogo.

muruntau
20.08.10, 13:18
25 BI plussi hetkel. järgmine nädal proovin mingi hetk tõenäoliselt $57,5seid. See nädal on ka jooks küll veidi parem kui hea olnud, aga mul on endal tunne ka, et natsa ikka biidin seda taset. 40 BI on olemas järgmiseks tasemeks, väga BR nit ei viitsi olla (kui poleks pidanud välja võtma oleks üle 50 juba koos).

pikk28
20.08.10, 13:21
normaljok dude. keep it going!

hoss23
20.08.10, 16:11
Somebody is on the heater.
Kuna linna poole asja ja väiksed treeningtunnid, õllid teeme?
Ise kolmas september merele.(soovitavalt enne seda)

muruntau
20.08.10, 16:57
Võiks küll. See nv mul väike tripp Pärnumaale ja järgmine nv tõenäoliselt Tartusse, kuidas järgmise nädala kolmapäev või neljapäev sobiks? Ise nüüd netist paariks päevaks eemale.

Edit: Tegelt vahet pole võib kasvõi esmaspäev

PokerDevil
20.08.10, 17:00
Kui nüüd 57'stes ka algus hea, siis kenasti välja kasvanud. :D

alaska
20.08.10, 18:43
Päris hästi paned!!!

FreakyJason
20.08.10, 18:55
Edu muru

muruntau
24.08.10, 23:59
Tänud! Väike update ka.

Esmaspäev oli minu üks s...maid päevi üldse, täpsustada vist ei ole vaja :D, sai veidi turnasid ja muid SNG'sid ka lastud kus jooks oli umbes sama. Downswing koos paari pühapäevase turnaga umbes $450.

Täna olin lõpuks täiesti kaineks saanud, ei saanud asja nii jätta ja jooks õnneks pöörduski. Päev + $500, tõenäoliselt ka BI'de arvestuses parim, +8BI $34,5stes ja 57,5stes sain viiest viis. Jooksu oli ja vastased enamasti fishid. Nice! Ühtlasi uurisin käimasolevate mängude mängijaid, et eraldada terad sõkaldest ja vähemalt tunde kätte saamiseni suuremat regidega võitlust vältida. Loodan, et saan mängu ka siin käima.

muruntau
11.09.10, 07:16
Mõtlesite, et teen järgmise sissekande? Ei tee!

Olge mõnusad :)

FreakyJason
11.09.10, 07:17
Muru! Peolt saabusid? Hoss tervitab ka :D

muruntau
14.09.10, 22:46
Kuule oli jah peolt tuldud. Hoss sulle ka tervisi! Millal maale tagasi jõuad, peaks mõned õlled ikkagi võtma :)

Ise olen nüüd vist umbes 300 mängu ära teinud 57,5stes ja ROI peaks kusagile 5% kanti vast jääma seni. Arvan küll, et kõrgem ROI on minu jaoks täiesti saavutatav siin, fishe ikka on ja regid ka niiväga head ei ole.

davaiks!

PokerDevil
14.09.10, 22:48
Edu 57'stes. Ega seda limiiti karta pole mõtet jah. Fishe leidub ja regularid on lihtsalt regularid. Ega eriti kaugemale käest ei mõtle vahest üritavad bluffida ka. :)

muruntau
05.10.10, 18:25
Mõned viimased päevad olen proovinud HU cashi. Algus vähemalt on lootustandev olnud, umbes 3k käega +$800 taala. Poole sellest juba NL100 HU's. Mõnda ega vähemalt kavatsen cashi peale jääda, sest miks peaks flippama regidega kui saab ka enamus ajast fishidega madistada?

alaska
05.10.10, 19:19
Õige ta on, good luck. Kuigi su husng tulemus on ju väga hea. Tegid vahepeal palju turnasid, lootsid suurt hitti või meeldivad sulle turnad põhimänguna?

pikk28
05.10.10, 19:19
tubli muru! murule meeldib gambleda

muruntau
05.10.10, 19:52
Tänud! Ma teen turnasid vahelduseks jah, isegi liigagi palju. Kuigi nendes mu eelis väga suur ei ole. Gämblor kahjuks jah mingil määral. Vähemalt tulen ikkagi toime (ja turnad on viimasel ajal toitnud ka). Mingit flippamist või kasiinomänge siiski ei tee põhimõtte pärast juba.

HU SNG's, mulle tundub praegu, oleks mu tunniteenistus madalam kui cashis fishidega madistades ja olles nii 3-5% ROI peal nagu ennast hetkel arvan olevat $57,5stes, on ka variatsioon oluliselt hullem.

alaska
05.10.10, 21:21
Ok, anna siis ikka teada, kuidas HUSNG-HU CASH läheb, eks meil kõigil tuleb see tee varsti ette võtta, HUSNG lõppevad ju 5500$ juures ära.:biggrin:

muruntau
04.11.10, 16:40
Ettevaatust, pikk!

Viimased paar aastat olen olnud laisk noliferist lohhgämbler. Päevas +10h arvuti taga ära raisata pole mingi probleem, nädalavahetustel mutta on olnud standard, tüdrukut pole mul aastaid olnud, suhted sugulaste ja ülikooliaegsete sõpradega on hääbunud, hääbumas või muidu kehvas seisus. Kodust väljun kaks korda nädalas: üks kord poodi ja üks kord jooma, korteri koristus, mis seisnes ainult tolmu imemises ~korra kuu. Liigagi paljudes asjades olen olnud tuulelipp. Kõik see algas koos masuga, kui börsil teenitud kasumid haihtusid, jäid vaid võlad. Öeldakse, et võita palju ja siis kaotada on palju hullem kui et pole kunagi palju olnudki. Väga tõsi! Sai ka 2006 jäetud ülikool pooleli, sest börsil lihtsat, liigagi lihtsat raha leidus, teenisin enda esimese milku. Elu oli lill. Pidu sai läbi, lill närtsis, masendus saabus, jõudsin aegamööda sinna, millega seda lõiku alustasin.

Poolteist aastat olen üritanud pokkerimänguga jälle rajale saada ja mingil määral on see õnnestunudki, üle keskmise teenin mõnda aega juba. Arvasin, et et nüüd juba on midagi. Samas tühi tunne jäi, sest mu elus mingit muud põhimõttelist muutust ei olnud. Olen samasugune mõttetu mees, nagu enne. Ja ma sain sellest aru. Sain aru, et sellest ei piisa, kaugeltki mitte, mitte minu jaoks. Oli vaja kardinaalset muutust. Sellest muutuse protsessist tahakski siin rääkida.

Olen nüüdseks S. R. Covey raamatu "The 7 Habits of Highly Effective people" kahe nädalaga läbi lugenud. Väga võimas kraam!. Raamat räägib sellest, et tõelist muutust ette võtta, peab muutma kogu enda mõttemaailma, paradigmat, enda "prille," läbi mille maailmat näed. Mõttemaailm peab põhinema, olema juurdunud üleüldistel inimlikel printsiipidel, mis on kõikjal erinevates kultuurides põhimõtteliselt samad, ja millelt lähtuvad kõik inimese teod ning harjumused ja millelt anda hinnang enda tegudele ja harjumustele. Enda käitumist ei tohi lasta kõigutada argimuredel, televiisorist tuleval jural, teistest ega millestki muust, otsused peavad ainult enda sisemise "kompassiga" kooskõlas olema. See on pidev protsess, mis käib üle kivide ja kändude, aga tuleb alati endaks jääda, sealjuures alati ennast teadlikult analüüsides ja teadlikult kõiki otsusi enda väärtuste järgi tehes. (Kui tundub kuidagi common sense filosofeerimisena, mis see põhimõtteliselt ka on, siis andke andeks, ma pean selle lihtsalt enda jaoks läbi kirjutama, et see meelde tuleks ja paremini meelde jääks).

Alguses tuleb endale välja mõelda mõistlikke lubadusi endale ja teistele ja neid järjepidevalt täita, ainult nii on võimalik enda enesehinnangut tõsta ja mingit rahulolu leida. Tuleb asendada enda vanu harjumusi järjest kasulike harjumustega, ainult nii on võimalik täiuslikkusele läheneda.

Olgu, raamatust rohkem ei räägi, läheks liiga pikaks, siin võtsin kokku ainult esimese peatüki. Nüüd sellest, kuidas ma seda rakendanud olen. Alguses lugesin mingil määral, sain asjadest päris hästi aru, aga käitumist muutsin ainult mõnes aspektis. Siis jõudsin raamatus kohani, kus räägiti, et stiimuli ja reaktsiooni, põhjuse ja tagajärje vahel olevast tühimikust, ruumist. See ei olnud taaskord midagi põhimõtteliselt uut, aga pani asja üle järgi mõtlema. See tühimik olen mina, mina pean selle muutuse tegema. Ja siis otsustasin mitu asja, mis raamatu lugemisese algusest saadik on mu peas valminud. Neist õige pea.

Inimese vajadustes on neli põhimõttelist külge, need esinevad nii ida kui lääne filosoofiates: füüsiline/majanduslik, vaimne, sotsiaalne/emotsionaalne ja hingeline. Need kõik peavad olema rahuldatud, muidu ühe rahuldamata jätmine avaldab negatiivset mõju teistele ja inimesele terviklikult. Seega, minu lubadused endale igas valdkonnas:

Füüsiline/majanduslik: Organiseerida foorumist jalgpallitrenn, saada see korralikult käima, teha see kõik koos fun'iks sportlikuks ürituseks ja viia see niikaugele, et meil oleks võimalik liigasse minna (vaikselt hakkab looma). Käia nädalas lisaks trennile veel 3-4 korda jooksmas, arendada enda vastupidavust selliseks, et juba järgmine suvi läbiksin ühe maratoni! Maraton on lubadus! (olen kaks viimast päeva järjest jooksmas käinud, võhma on küll vähevõitu, aga tekib juurde). Majandusliku poole pealt suuri eesmärke veel ei tee, senine $1,5k on rahuldav, praegu on ka tähtsamaid asju. Aga kolm tundi mängu iga päev! (siiamaani suht feil, parandan ennast)

Vaimne: Lugeda iga päev mõttega vähemalt kolm tundi. Siiamaani tulen toime ja loodetavasti lugemisvõime ka taastub, ja paraneb. Ülikooli ajal sai ikka loetud, Hiina ja Kreeka hõumisid, prantslasi ja 20 sajandit ka (jah, õppisin filosoofiat :redface: :biggrin:). Pikem eesmärk oleks see, et oleksin võimeline enda kursavendade ja -õdedega rääkides ka neile intellektuaalselt midagi huvitavat rääkima (Mõlemad kursavennad on juba doktoris, nii et eesmärk ei ole kergete killast). Baka ajal lugesin teistega võrdselt, olin ürituste organiseerija ja värki.

Sotsiaalne/emotsionaalne: Iga nädal vähemalt üks isikliku elu win. Vanavanematega suhete parandamine (ema on mul surnud ja isa on paras erijuhtum, millele mu hammas niipea peale ei hakka, kuigi ka selles suunas püüan lahendusi leida). Ülikooliaegsete sõpradega suhtlemise taastamine. Siiamaani pole midagi saavutanud, aga kohe nädalavahetusel on esimene võimalus, lähen Tartusse.

Hingeline: Iga päev vähemalt pool tundi mõtiskleda enda lubaduste, väärtuste üle; otsida uusi väljakutseid ja võimalusi. Siiamaani võib rahule jääda, mõne päevaga olen enamuse eelnevast kas just välja mõelnud, aga meelde tuletanud, endast taas üles leidnud.

Mõned üldised lubadused ka:
Pokkeriprode annetuskasti lisada kuu lõpus 1000 EEK
See kuu alkoholi ei joo, kui joon, siis annetus insta 5k peale.
Arvuti taga peale mängimise max 2h päevas, millest enamus Jalka ja siinsamas teemas
Ei turnadele see kuu v.a. 2-3 BCOOPi turnat.
Selliseid lubadusi endale veel anda ja neid pidada.
Keskmiselt pool tundi päevast enda korteri koristamisele.
Ja siin teemas vähemalt 2-3 päeva tagant ülevaadet anda.

pastilaa
04.11.10, 16:49
Edu elus!

nikitheone
04.11.10, 16:50
meeldib.
edu sulle

ranka
04.11.10, 16:52
super post!

kardaanirist
04.11.10, 16:57
solid post indeed!

edu eesmärkide täitmisel!

Pahvak
04.11.10, 17:03
Väga hea. Hoia meid siis ka kursis. :)

$$$
04.11.10, 17:07
vana oled?

muruntau
04.11.10, 17:21
Tänud kõigile! Sain selle kõik ära rääkida, loodetavasti see aitab mul edukamalt toime tulla ja äkki inspireerib veel kedagi!


vana oled?
24

Tahtsin selle teksti lõppu panna, aga ununes. Need muutused võtan ette seetõttu, et elu mu lõpul oleks kellelgi ka minu kohta midagi öelda, midagi head, et ma ise saaksin öelda midagi sellist:

t6Lp4w8wyy0

alaska
04.11.10, 17:28
GL!

low-flow
04.11.10, 18:19
Edu, biidi life-i kõrge winratega!

pikk28
04.11.10, 18:55
gl ka minu poolt! superb post kindlasti!

rohelinekonn
04.11.10, 19:00
deep shit, tore midagi sellist lugeda kah siit foorumist. Olen kindel et paljud said inspiratsiooni sinu postitusest eks hoia kursis meid kui +ev on ja kuidas endale lubaduset täitmine läheb.

camu
04.11.10, 19:13
Tundsin selles pikas postituses väga palju ennast ära.
Kahju mõneti!

soouni
04.11.10, 19:18
Väga nice ostsin ka endale taolise raamatu kuu aega tagasi endale ja ütlen, et väga nuts. Endale soetasin Paul Mckenna raamatu 'Muuda oma elu seitsme päevaga'
Väga kasulik!

Keep up good work!

junkman
04.11.10, 19:57
Super post!
Edu sulle!!

atsetoon
04.11.10, 21:15
respect!

muruntau
05.11.10, 01:25
Loen just järgmist Covey raamatut, "8. harjumus" ja sain just ühe ahhaa efekti, mida tahaks jagada.

Teemaks oli distsipliin. Enamusele inimestest seostub distsipliin vabaduse puudumisega, see "tapab spontaansust" või "distsipliin on kohustus, mitte vabadus." Vabadus tähendab nende jaoks tihti tähtsamate pikaajaliste sihtide ja kohustuste unarusse jätmist, et anduda lühiajalistele naudingutele, et neil on vabadus valida hetkenaudingud.

Tegelikkuses on asi hoopis vastupidi. Need, kes suudavad enda lühiajalised ihad maha suruda, töötada pikaajalise eesmärgi nimel, ainult nemad on tõeliselt vabad. Distsiplineerimatud inimesed on enda tujude, himude ja kirgede orjad, kes vajavad järjest suuremat pauku, et kaiff kätte saada. Distsiplineeritud inimene aga saab "paugu" kätte ka eneseteostusest tööl, hobis, kus iganes, tal on võimalik valida palju erinevamate meelelahutusviiside vahel, sest ta oskab neid nautida (nt minul ei ole vabadust minna ooperisse, sest ma ei oska seda nautida), ta on õppinud neid nautima. Rääkimata sellest, et distsipliiniga kaasnev kõrgem rahaline sissetulek annab suurema valikuvabaduse.


Mitte midagi täiesti uut ja ootamatut, aga umbes selliselt väljendatuna oli see minu jaoks tõsine motivatsiooniboost.

Edit: Kõige tähtsam jäi distsiplineeritud inimese vabaduse suhtes ütlemata. Tal on võimalus valida ka eitav vastus naudingule. Ja see ongi tõeline vabadus.

muruntau
05.11.10, 14:53
Käisin taas jooksmas täna, kolmas päev järjest siis. Seekord juba 2,5km, varem tegin 1,5-2km. Mis aga veelgi positiivsem on, on see, et seekord ma peaaegu ei pidanudki sundima end jooksma minema. See hakkab harjumuseks muutuma. Väga positiivne selles suhtes, kui kasulik tegevus kinnistub niimoodi, et ei pea selle peale enam mõtlema ja seda tehes saab vabalt muude asjade peale mõelda. Kusjuures mõned kuud tagasi tuli mulle umbes korra kuus pähe, et võiks jooksmas käia, aga tegudeni ei jõudnud kunagi. Mõtteviisi, paradigma muutmine on ikka väga võimas asi. Nagu väljend on: "See avastus on evolutsiooniline, aga tulemus on revolutsiooniline."

Kehv lugu on see, et lugenud olen täna vähem kui plaanisin ja arvuti taga olen olnud veidi kauem kui plaanisin. Peab end veel rohkem sundima.

peete82
05.11.10, 15:25
respect, mees.

Kas sa tööle ei ole mõelnud minna? Et nagu kaasneks parem sotsiaalne suhtlus vms.
Kas iga päev jooksmine liiga ülekoormav ei ole?

Helmps
05.11.10, 15:33
respect, mees.

Kas sa tööle ei ole mõelnud minna? Et nagu kaasneks parem sotsiaalne suhtlus vms.
Kas iga päev jooksmine liiga ülekoormav ei ole?

rahulikus tempos, kerge sörkjooks kindlasti ei ole.

Provoker
05.11.10, 18:52
ma hakkasin ka paari nädala eest jooksma. Viimati oli selline kogemus sõjaväes. Esimene kord lasin mingi 1,8km teisel korral juba 4 juurde ning vähem eriti ei tahagi joosta kuna pool tunnikest tundub kuidagi väheks jäävat. Pigem panen ühe ringi veel otsa varsti.

muruntau
09.11.10, 13:59
respect, mees.

Kas sa tööle ei ole mõelnud minna? Et nagu kaasneks parem sotsiaalne suhtlus vms.
Kas iga päev jooksmine liiga ülekoormav ei ole?

Iga päev mõistlikult tehes ei ole kindlasti liiga koormav. Peab enda piire teadma hästi.

Töö kohta nii palju, et need kohad, mida tahaksin, neile ei ole mul piisavalt kvalifikatsiooni ja need mida ma saaksin, neid ma jälle ei taha. Ma üritan end jõudu-mööda täiendada ja mõned ideed mul mõttes liiguvad ka, kuhu edasi minna, aga liiga vara on neist rääkida. OO teemasse tegin soovitusi ja usun, et oleksin neile mängijate seisukoha esindamisel piisavalt kasulik, et mõistlik palk välja õigustada. Aga sinna ei tahaks ma minna nii, et ei saaks reaalseid win-win lahendusi mõlemale poolele pakkuda ja ettevõttele ka reaalselt kasulik olla. Seal tahaks olla otsustusprotsessis aktiivne lüli.


Nädalavahetusel sai Tartus sugulastel külas käidud üle pooleteise aasta ja ka ülikooliaegsete sõpradega kokku saadud.

Kõigepealt siis probleemidest, milles teatavasti peituvadki väljakutsed ja võimalused (kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem, või kuidas see väljend oligi):
Ei suutnud veel saada eriti head kontakti enda vanade sõpradega, vana keemia oli kaduma läinud. Osalt mu kehvenenud suhtlemisoskuse tõttu, osalt ahenenud silmaringi tõttu.
Esimese osa vastu aitab ainult rohkem suhtlemist. Üritangi mõlemat kombineerides paremate tulemusteni jõuda. Kui kolm enese efektiivsemaks muutmise raamatut läbi on, hakkan rohkem tähelepanu pöörama ka ilukirjandusele, ajaloole, majandusele ja teistele teemadele, mis on mulle ikka huvi pakkunud. Samuti kvaliteetfilme rohkem vaatama, esimene on juba tõmmatud:"Au Revoir les enfants." Alguses võib küll raske olla end sundida filmi lõpuni vaadata, aga usun, et tulen ikka toime sellega.

Positiivse poole pealt tuleb kindlasti välja tuua see, et kuigi käisin Tartus kõik urkad läbi, ei tekkinud mul kordagi isegi kiusatust alkoholi järele. Suutsin ainult jõhvikamahla libistades isegi zavoodi välja jõuda ja alles kella kuue paiku magama saada. Muide, reede oli vist mu elus esimene kord, kus ma ise kaine olin sel ajal kui teised jõid. Seega veel üks reaalne muutus on toimumas. Tänan siinkohal taaskord "7 harjumuse" raamatut. Nagu ütles ka Einstein (ligikaudu nii): Meie ees seisvaid kõige suuremaid probleeme ei ole võimalik lahendada sellelt mõtteraamistikult, millelt need probleemid on tekkinud." Väga tõsi ja enda mõttemaailma muutmine on ikka väga efiektiivne viis reaalsete muutuste saavutamiseks.

Paar asja veel:
Üritan endale hetkel selgeks teha Google Calendar'i, et paremini enda aega planeerida ja kõik vajalikud tegevused sobivale ajahetkele panna. Täna esimest korda kasutan seda ja päris mõnus on, distsiplineerib oluliselt paremini, kui lihtsalt teades, et see päev on need asjad vaja ära teha.
Suitsetamine: kui praegune pakk läbi saab, jätan maha.

Mängu poole pealt: rohkem bumhunti, rohkem A game'i ja vähem eestlastega madistamist ja neile raha spewimist.


Teeksin siinkohas ka Pokkeriprode Tallinna Jalgpallile reklaami: väike samm inimkonna jaoks, aga suur samm sinu jaoks. Tulge!

raunsz
09.11.10, 14:17
Tubli, et jooksed! Väga hea aeroobne koormus.
pole kogu topicut lugenud, Sa kuskil kõrgkoolis ei käi?

muruntau
09.11.10, 14:26
Tubli, et jooksed! Väga hea aeroobne koormus.
pole kogu topicut lugenud, Sa kuskil kõrgkoolis ei käi?

TÜ filosoofia jäi pooleli.

CTXrix
09.11.10, 16:06
"Meie ees seisvaid kõige suuremaid probleeme ei ole võimalik lahendada sellelt mõtteraamistikult, millelt need probleemid on tekkinud."


Viimase aja parimaid tsitaate, mida lugenud olen.

Väga sümpaatne päevik ja tekst sul siin. Edu!

Pahvak
09.11.10, 16:15
Päevikul on suur potentsiaal!

Helmps
12.11.10, 03:29
tore näha, et asjad liiguvad paremuse poole. :)

muruntau
15.11.10, 06:06
Kõigepealt jällegi probleemsest.

Arvuti taga olen liiga palju olnud, pole veel täie tõsidusega päevaplaani jälginud (nagu postituse kellaajastki näha, aga selle põhjuseni jõuan varsti), mänginud olen minimaalselt, laupäeval siiski tegin kümmekond suitsu, intellektuaalsemate filmide vaatamiseni siiski ei jõudnud. Alguse asi, suured muutused on toimunud ja 100% enda eesmärkide jälgimist ei lootnudki, aga need on vaid kehvad vabandused. Ja ma ei taha olla vabanduste mees, vaid tegude mees. Algaval nädalal tegutsen kindlasti paremini!

Positiivsest.
Nädala personaalne win läks enamvähem korda, seletasin natuke vanavanematele enda muutumisest ja rääkisin avameelselt asjadest, mis mind nende puhul mõneti häirisid. Jõudsime kõrgemale arusaamise tasandile ja suhtlemine läks kohe palju paremaks. Üritan edasi liikuda sealt kuhu jäime see nädal.

Üks asi, mis päevaplaani jälgimist ja mängimist segas oli äriidee tekkimine. Konkreetsemalt ei tahaks rääkida sellest esialgu, sest tegu küllaltki lihtsakoelise asjaga, mida on lihtne kopeerida. Ütlen vaid niipalju, et korraliku executioniga ja vältides liigseid kulusid oleks finantspool päris robustne. Base case scenario järgi saaks kahe kuuga käibe +50KEEK juurde, poole aastaga jõuaks +200k käive ja 50k kasumit kuus. Ja see oleks alles algus. Esimese faasi finantseeringule sain põhimõttelise nõusoleku ka vanavanematelt, kui suudan asja käima saada ja idee neile maha müüa saaks ehk rohkemgi. Paari päevaga suutsin päris palju aspekte ka välja mõelda alates turustuskanalitest ja töötaja(te) motivatsioonipaketist (loodetavast juba peale 3-4 kuud jõuab asi nii kaugele, et saab ühe inimese tööle võtta) kuni turunduse, edasiste väljavaadete ja paljude detailideni. Nõrku kohti on veel muidugi omajagu, legaalne aspekt, turundus (selle kallal peab omajagu tööd tegema, sest reklaami eelarve on 0) ja efektiivsete meetodite omandamine on neist tähtsamate seas. Õnneks tutvusringkonnas on kaks inimest sarnase asjaga väiksemates mahtudes tegutsenud, neilt saan omajagu küsida ja pean otsima üles paar vana sõpra, kes saaks teistes punktides aidata. Üks juura taustaga lapsepõlve sõber on, temalt saaksin arvatavasti abi ja kuna ta mängib ise jalgpallis kolmandat liigat oleks tõenäoliselt võimalik ka Pokkeriprode Jalgpallile üks sõpruskohtumine kokku leppida. Liiga optimistlikuks ei tasu muidugi hakata, plaanid tuleb kõigepealt täide viia ja millegi täideviimisega pole ma mitu aastat juba hiilanud, tegelikult vist kunagi mitte. Kõige raskem saab olema arvatavasti esimesed kaks kuud, siis selgub, kas see ala mulle üldse sobib ja kui palju on minus ettevõtjat.

Tõsiselt hea tunne on, et tuli taas ettevõtlik vaimsus peale ning sai brainstormitseda ja seetõttu ei ole ka kahju raisatud mängu- ja lugemisajast ning segamini läinud päevarütmist.

Viimasel ajal ei ole pokkeris eriti motivatsiooni tekkinud, see kuu olen ehk 1k kätt mänginud. Mulle vähemalt praegu tundub, et ettevõtlus sobiks mulle paremini kui pokker, seal oleksin ma kindlasti motiveeritum enda potentsiaali ära kasutamisest kui tuimalt arvuti taga kaarte mängides. Samas äriplaani tekkimine andis motti juurde ka pokkerit mängida, nüüd on eesmärk olemas, mille jaoks raha koguda.

Järgmise nädala eesmärgid, lisaks varasematele:
päevaplaan paika;
0 suitsu;
Google Calendar muuta harjumuseks,
vähemalt 3h mängu,
paari vana sõbraga ühendus leida (läheks nädala personaalse wini alla ja oleks ka äriidee puhul kasuks),
Äriideed edasi arendada,
Enda eesmärkide vastu mitte üheski aspektis eksida.

muruntau
28.11.10, 15:35
Korraks vilksatas peast läbi mõte, et peaks peale viimase aja täiesti põhjendamatuid isiklikke rünnakuid minu vastu paaris teemas ehk vähem siin foorumis käima ja ehk jätma ka päeviku pooleli. Aga see oleks liiga nõrk. See näitaks, et mind huvitab inimeste arvamus, kellel tegelikult ei olegi arvamust. Las koerad hauguvad, neil ei ole kambakesi ka võimalust minu vastu, teie argumendid on sama tugevad kui purjus Coca räuskamine OO teemas. Kamoon, hääletage kasvõi see mincash aasta pokkerisündmuseks kui tahate, see ei muuda fakti, et see on ainult mincash. Kui keegi mind seetõttu heiteriks või kadedaks kutsub, siis ta ei oska lihtsalt asju perspektiivi panna. Teisest küljest big up 4 Imre, kes tegi tõepoolest superseeria!

Endast. Seekord ei viitsi eepost kirjutada.
Mäng hakkab minema jälle, viimase nädalaga +~$1k.
Trenni poole pealt rikkus vigastus selle nädala kõik plaanid ära.
Lugenud olen ka küllaltki vähe, ehk 200 lk viimane nädal.
Äriplaanist niipalju, et esimese proovisaadetise sain kätte, tootja/tarnijaga piirnev osa osutus oodatust palju kiiremaks ja mõistlikumaks, aga kvaliteet jällegi andis väikse tagasilöögi. Esialgu hoian ooterežiimis bisnissit.
Olympicu teema kohta niipalju, et CEO'le sai kiri saadetud eelmine nädal, aga vastust ei ole tulnud. Sel teemal teen ühe viimase katse veel, kirjutan seekord Pajumaale, pakun välja veel mõned uuendused ja panen selle kirja ka OO teemasse. Kui mind siis ka ei võeta, siis annan alla, küllap ei oska ma siis end müüa või siis need kõrvad, millele rääkida üritan, ei ole kuulmiseks mõeldud (kahtlustan küll viimast varianti, aga see on tõenäoliselt minu luul lihtsalt :P).

Davai, edu!

lenC
28.11.10, 16:27
Kind of weak on alguses kokku arvutada, mitme krooniga nad kambapeale miinuses on ja siis nimetada seda "ainult mincashiks"

muruntau
28.11.10, 17:29
Kind of dumb on neist rääkida ka sellises toonis, et nüüd maarjamaa mehepojad käisid kaugel maal Eestile respekti, feimi ja sulli toomas ja asi nii suure kella külge panna.

Ja paranda kui eksin, aga peale imre tegude ainus mainimist väärt saavutus on mincash. Pole vist vaja midagi midagi lisada.

Edit: ja point, mis kõige imelikum on, on see, et mincashi ülistatakse taevani, aga turnavõidule ei pöörata eriti tähelepanugi.

alaska
28.11.10, 17:46
Millest sa üldse räägid? Tahad delfisse kah kandideerida?

qbj0hn
28.11.10, 17:47
Mincash jah,aga so what?Väga kõva tulemus imo.
Je tegemist oli 36st mängijast 4nda kohaga.Mitte mingi 2 tuhande osalejaga 500sas koht ja mincash...
Lisaks veel karta on,et seal turnal on ikka suhteliselt tugev field ja seal 36 seast neljandaks tulla,respect.Arvestades veel seda,et mees tegi normaalset mängu mitte ei luckboxinud ja live mängu kogemus on teistega võrreldes kindlasti väike.Kumb sulle lugedes rohkem silma jääks netis,kas 10$ donkamendil esimeseks tulnud vend või sunday millionil mingi esimese saja hulka tulnud vend?
/thread

lenC
28.11.10, 17:52
Ma pole täpselt kursis, kus neid vägevaid tegusid kajastatud, aga see, et ta Delfi pokkeriosas on, peaks olema iseenesestmõistetav. Ühtlasi on seal ka mõlemast rahalisest auhinnast esilehel uudis(Codecci mincash küll rohkem esiplaanil, aga eeldan, et see on sellepärast, et see uudis on hiljem ilmunud).

Mis puutub turniirivõitude kajastamisse, siis nii on see aegade algusest igal pool samamoodi olnud, et räägitakse võidust, mitte sellest mitu päeva enne seda oli mängija ilma suure võiduta olnud(kaotanud). Mina kui pokkerimängija loomulikult tervitan sellist lähenemist ja kui keegi käiks reisidel mängijatega kaasas ja kirjutaks kõik tulud/kulud märkmikusse, siis neid uudiseid ei avaldataks lihtsalt.

Juhul kui ma sain valesti aru ja sa mõtled kodumaise pokkerimeedia asemel hoopis meie foorumit ja kuidas me Codeccile kaasa elasime, siis sa oled way out of line. Meie lihtsalt toetasime sõpra/foorumikaaslast eelkõige, seetõttu ka vähesem huvi teiste eestlaste vastu.

Tarq666
28.11.10, 18:03
Las koerad hauguvad, neil ei ole kambakesi ka võimalust minu vastu

¤¤¤

Ära mingil juhul postitamist jäta. Minu arust Sa võidad omanäolise suhtumisega pigem austust. Lihtsalt ma ei käi iga su posti juurde +1 ja (Y) tegemas. Samas on Sinu tekstid väga õpetlikud ja motiveerivad.

muruntau
28.11.10, 23:11
Tänud Tarq!

Lenc, nõustun, et mõnes kohas sai üle piiri mindud ja vaieldud lihtsalt vaidlemise pärast. Ma ei taha tegelikult kellegi tulemust alavääristada mingil kombel. Ei suutnud isegi kohe selgelt väljendada, mis mu point oli. Point oli see: OO Tartu freerollijate kokkutuleku teemas keegi paaripostimees ütles midagi sellist: "Turna on juba sellepärast mõistlik ,et võitja vms saab suht normilt rikkamaks ja muidugi selle õnnestumisel hakatakse üha enam vb neid korraldama ,mis omakorda arendavad eesti pokkerit."

See kutsus esile üldise naeru, räägiti pikast perspektiivist jnejne. Nüüd kui ma vihjasin Codecci wellis, et EPT'l gamblimine ja selle toetamine "shoti võtmise" argumentidega on tegelikul 1-1ne naerualuseks saanud mängija mõtteviisiga, sattusin naerualuseks seekord hoopis mina! Täpselt sama situatsioon, ainus erinevus summa suuruses ja kogu foorum on ühtäkki hoopis vastupidise arvamusega! Milles teema, suurem summa kaotab inimestel ratsionaalse mõtlemise (iseenesest ei ole see nii suur midagi, sellega ei saavuta isegi "läbimurret keskklassi")? Iseseisva mõtlemise puudulikkus? Obv võiks ka enne kellegi heiteriks ja kadedaks kutsumist tema teksti läbi ka lugeda.

pastilaa
28.11.10, 23:47
Jälgin ja loen kah su tegemisi huviga, aga seekord ma ei saa eriti probleemist ja selle püstitusest aru.

Oletame, et mu väike unistus on näiteks WSOP ME mängimine - ma panen selle jaoks raha kõrvale. Lähen sinna ja naudin seda õhkkonda - maailma tähtsamat pokkeriturniiri. Proovin mängida selle juures veel parimat pokkerit milleks olen võimeline. Suure tõenäosusega on see uskumatu kogemus ja elamus - nii õpetlikus plaanis kui puht meelelahutuslikus.

Sedalaadi suured turniirid minu meelest ei ole lihtsalt juba eos 1:1 võetavad netis grindiva MTT pro mõõdupuude järgi.

Mis sa arvad, paljud WSOP ME võitjad on mänginud seal BR managemendi reeglite järgi? Nonsens ju.

muruntau
29.11.10, 00:04
Ega probleemi iseenesest olegi, vaidlus algas sellest, et kas ma olen kade või ei ole, kui ma ütlen, et vähemalt 1-4 (vägagi tõenäoliselt kõik neli) eesti mängijat EPT'l ei järgi BRM reegleid :P Codecci wellis arvati, et ma olen kadedusest lõhkemas :D Ma olin muidugi piisavalt loll, et üritasin tõestada, et ma väga kade sellepärast ei ole, et teised BRM reegleid ei järgi :D

Sinu teiste pointidega olen täiesti nõus.

ranka
29.11.10, 00:15
Jälgin ja loen kah su tegemisi huviga, aga seekord ma ei saa eriti probleemist ja selle püstitusest aru.

Oletame, et mu väike unistus on näiteks WSOP ME mängimine - ma panen selle jaoks raha kõrvale. Lähen sinna ja naudin seda õhkkonda - maailma tähtsamat pokkeriturniiri. Proovin mängida selle juures veel parimat pokkerit milleks olen võimeline. Suure tõenäosusega on see uskumatu kogemus ja elamus - nii õpetlikus plaanis kui puht meelelahutuslikus.

Sedalaadi suured turniirid minu meelest ei ole lihtsalt juba eos 1:1 võetavad netis grindiva MTT pro mõõdupuude järgi.

Mis sa arvad, paljud WSOP ME võitjad on mänginud seal BR managemendi reeglite järgi? Nonsens ju.

Muruntau mõte on, et bankrolli managmenti arvestades mängisid kõik üle rolli. That's the point. Loogiline, et WSOP'il enamustel ei ole ega hakkagi olema piisavalt rolli, et seda bankrolli managmendi järgi mängida. Aga need turniirid ei olegi long run turniirid, sest ainuüksi WSOP ME mängimiseks jääb inimese elueast väheseks, et long run saavutada.

Need kes tahavad saavutada long runi sarnaste turniiridega - WSOP ME, EPT, Aussie jne. See tähendab, et mängivad $5000+ sisseostuga turniire päevast päeva neil on olemas selleks roll või vähemalt siis sponsorlepingud.

Kadeduse jutt on minu arvates täiesti rumal ja liialt utoopiline tundub mulle see, et keegi ei saanud muruntau pointist aru.

adam_q
29.11.10, 09:26
Base case scenario järgi saaks kahe kuuga käibe +50KEEK juurde, poole aastaga jõuaks +200k käive ja 50k kasumit kuus.

mäletan aegu, kui sai isegi taolisi numbreid heietatud :)

mis valdkond, kui saladus pole?

muruntau
29.11.10, 18:21
Valdkond on riietus (import). Nendes numbrites kasutasin tööjõukuludena 0'i, kuna ainult ise töötaks ja elamiskuludeks kasutaksin ainult pokkerist teenitud rahasid. Obv maksude minimeerini 0'ni on ka esialgse äriplaani lahutamatu osa. Maksud on ikka väga kohutavad asjad, kui üritada kõike legaalselt makstes teha lendavad kohe kulud lakke ja vaja oleks ikka väga kõva ideed, et üldse üritada.

muruntau
30.11.10, 22:36
Alati on meeldiv lugeda konstruktiivset kriitikat, sellest saab nii mõndagi enda kohta teada. Samas mul on tunne, et mulle on mõnes kohas ehk ülekohut tehtud, neid kohti üritan selgitada.

Maheaatom ütles OO teemas, et lähenen probleemile märkuste ja hoiakutega stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks." Need märkused ja hoiakud ei olnud algusest minu jutu lisandid, need tulid alles hiljem. OO ettevõtmisi analüüsides jõudis järjest rohkem kohale, kui lihtne oleks tegelikult OO bisnissi puhul teha väga paljusid asju väiksemate kuludega kiirema ajaga saavutades kordades paremaid tulemusi. See on lihtsalt uskumatu! Veelgi uskumatum on see, et kui neile kõik põhjalikult lahti seletada, ei järgne mingeid muutusi. Nagu OO eesmärk ei olekski kasumit teenida, klientidele head teenust osutada, areneda konkurentsivõimeliseks jõuks netipokkeri maastikul, vaid oleks OO töötajatele mõnusat äraolemist pakkuda. Mingi hetk tundus mulle, et mind kotib OO hea käekäik rohkem kui OO’d ennast. Minu jaoks on ülimalt frustreeriv näha, et head nõu ei võeta kuulda, vaid selle eest saab ainult vaikimist, tegevusetust ja pe..etäie sõimu. Nimetage seda ebaküpsuseks või nartsissismiks, minu korduvad sama poindi üle toonitamised OO teemades on puhtalt OO jõuetuks tegeva passiivsuse tagajärg. Sama asi juhtuks iga inimesega, kes üritab iseseisvalt panust anda, aga talle lihtsalt näkku naerdaks. Ma tean väga hästi, et ma ei ole käitunud kõige paremin pidades silmas eesmärki seal tööd saada. See pole kunagi mu põhieesmärk olnudki, mu eesmärk on kogu aeg olnud seal muutusi läbi viia.

Nartsissismiks ja ebaküpsuseks võiks suhtumist, „et mina teeksin paremini“ pidada siis, kui mu sõnadel poleks katet, kui ma tegelikult ei jagaks matsu. Ma olen nartsissismiga pidanud teadlikku võitlust pikka aega ja tean päris hästi mis see on - see ei ole praegune juhtum. Ma olen lugenud +10k lk majandusõpikuid, analüüsinud +25k lk ettevõtete majandusaruandeid ja teinud seda päris hästi (makrot ma sama hästi küll ei jaganud, aga seda olekski ühelt inimeselt palju loota). Ma tean päris hästi, mis eristab edukat ettevõtet edutust. Oleksin ma praegu investori rollis ja OO oleks eraldiseisvana börsil, liigitaksin selle pooletunnise tutvumise järel rämpspennistokiks, mida saaks maast lahti ainult haibiga.

Üks näide, mis peaks hajutama kahtlusi minu küpsuse suhtes: ma olen lahkunud enda töökohalt, kuna teadsin, et mõni teine inimene täidaks seda kohta ettevõtte jaoks paremini. Masu ajaga mu tööülesanded muutusid ja ei olnud enam niiväga minu isiksusega sobivad, ma oleks võinud seal vabalt edasi töötada, aga otsustasin, et ettevõtte hüvanguks loobun enda kohast. See otsus oli minu jaoks finantsiliselt tõsiste negatiivsete tagajärgedega, aga ma tegin selle ikkagi teadlikult ära. Kuna minu teadmised ja praktilised oskused piirnesid investeerimisega, tähendas see otsus teadlikult rohkem kui aastaks töötuks jäämist. Ma olen nõus kihla vedama, et enamus inimesi reaalselt ei kaalukski sellist võimalust.

Rage, kui sa pidasid ebaküpsuse all silmas seda, et ma HCC’le peale tema umbes seitsmendat minu suunas isiklikku kommentaari lõpuks vastu ütlesin midagi, siis kui kaua su enda kannatus vastu oleks pidanud? 10, 50, 100 isiklikku rünnakut? Ma ei nimetaks enda kommentaare HCC aadressil ebaküpseteks, vaid pigem effektiivseteks. Vastasin talle sellises kujundite keeles, mis niimoodi kohale jõuab, et järgmine kord ta mõtleb paar korda järele, enne kui isiklikult mind ründama hakkab. Mul ei olnud ei nende kommentaaride kirjutamise ajal ega ka preagu tema vastu mitte vähimatki. Täiesti nõus, et üldise sündustunde järgi kaugeltki kõige paremini ma ei käitunud, aga ma usun, et sel on parim tulemus pikas perspektiivis.

Kokkuvõtteks, ma ei kavatse edaspidi OO’ga seonduvates teemades sõna võtta rohkem kui korra 3 kuu jooksul. Ma ei ürita rohkem sinna tööle saada, kui seal tuleks muutuste vastu samasugust ........ läbi teha, pole asi seda vaeva väärt. See ei ole kaotus minu jaoks, see on võimalus, tegelen enda äriideega edasi. Pigem on see kaotus neile. Ma ei ütle seda mingisuguse ebaküpsuse või nartsissismiga, vaid puhtalt enda väärtusest teadliku oleva enesekindluse pealt.
Edu!

Rage
30.11.10, 23:46
edu sulle isiklikes tegemistes ja loodame et sul foorumikisa pärast nüüd motivatsioonilangus ei tekkinud oma elu kvaliteedi ja eesmärkide parandamisel..

aga mulle jäi paari viimase päeva jooksul silma rohkem kui üks post, mis ei näidanud välja mitte kõige küpsemat suhtumist.. peace