PDA

View Full Version : Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL



ranka
07.04.11, 14:52
Arvan, et enda kohta eriti kirjutama ei pea. Kes veel ei tea siis full-ringi olen mänginud aastaid. Holdem Manageri/Poker Tracker 3 graafikuid full ringist enam alles ei ole ning seetõttu kasutan PTR andmebaasi:

http://bit.ly/bcZvEy ('http://bit.ly/a0NkvW ')

Sealt maalt kust algab "break-even" joon on väikeste limiitidega heads-up eelnev siis full-ring. $2/$4 - $3/$6 oli winrateks ~1.5 PT/BB (3 bb/100), alla selle suurem. See on ka põhjus miks ma coaching ainult 100NL-ini.

September 2010 hakkasin mängima headsupi 100NL, hetkel mängin 200NL-600NL ja enamasti bumhundin. Winrateks 6.8PT/BB millega olen ise päris rahul aga tahaks veitsa kõrgemat, vähemalt 8PT/BB.

Graafikud (esimene dollarites, teine big bettides):

Dollarid:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/coachdollar.jpg

Big Betid (kaks korda suurem kui big blind):
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/coachBB.jpghttp://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/coachingBB.jpg

Kuidas coachin?

Kõige enne tuleb leppida kokku aeg. Selleks saatke mulle PM või kui omate mu MSN/Skype kontakti küsige sealt (kontaktid saab ka läbi PM-i). Samuti on Teil kindlasti vaja mikrofoni, MSN/Skype ja mõnda ekraanijagamise programmi (Mikogo/Teamviewer).

Eelistan kõige rohkem coachida läbi replayerite või veel parem video. See tähendab, et lindistate oma mängust video (ilma helideta) ja pärast vaatame koos läbi. Samamoodi saab kui saadate mulle sessiooni käed ning vaatame läbi replayeri aga sel juhul mitmel laual mängides võivad käed tulla vales järjekorras ning mu andmebaasis ei pruugi olla neid reade/käsi, mis teil lauas oli. Seega video on parim lahendus.

Live sessioone (üks mängib, teine vaatab) ma eriti ei eelista, sest seal läheb väga palju infot kaduma kuna tulevad uued käed pidevalt peale ning keerulistemate situatsioonide jaoks ei jää piisavalt palju aega. Samuti "külma jooksu" ja standard olukordade korral raiskame väärtuslikku aega.

Mida peaks silmas pidama video tegemisel?

Heads-upi mängige maksimaalselt kahel laual, full-ringi maksimaalselt kuuel ning lauad peaksid olema üksteise kõrval (tile funktsioon). Mängige oma tavalist mängu - ei mingeid fancy liigutusi vms. Sellest ei ole coachingu sessiooni aeg kasu. Samuti arvestage, et umbes 30 minutiline video läbi vaatamisel kujuneb ühe tunniseks coaching sessiooniks.

Lisaks soovitan coaching sessiooni teha ühe tunni kaupa. Teeme tunnikese ära, mõtlete ja mängite ning siis võtate uue. Sest nii on aega mõtete ja küsimuste tekkimisele ning ei tule liiga palju infot peale.

Kui palju maksab üks tund?

Tunnihinnaks on $50 ning ei ole mitte mingit hinnaalandust. Erandiks on vanad õpilased, kellega on coachimine poolik ja nemad saavad kuni 1. juunini vana hinnaga ehk $25 tunnis.

Kõik tagasisde ja küsimused palun siia teemasse.

PS! Olen mänginud ka 6maxi aga väga vähe käsi, et öelda midagi selle kohta. Seepärast ma 6maxi eriti õpetada ei taha.

-andres-
11.04.11, 17:13
Ranka palus edasi öelda, et tal oli täna coaching sess lubatud, kuid kahjuks ta täna ei jõua. Tulid tähtsad asjad vahele, aga soovi korral teeb tänaseks kokkulepitud inimesega homme poole hinnaga.

andu_andu
11.04.11, 18:32
aga palju sa kaotanud oled ?

hrlohe
11.04.11, 20:34
Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.

ranka
12.04.11, 12:13
Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.

Kõige enne ühe tunnine video läheb reeglina kahe tunniseks ning see kaotus/võit diil on kuidagi kummaline. Ei ole kahjuks nõus :(

raidov
13.04.11, 03:15
Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.


Päris omapärane pakkumine :D

muruntau
13.04.11, 09:36
Päris omapärane pakkumine :D

Mitte omapärane, vaid päris otsekohene tingimine. Ei näe mingit põhjust, miks Rankal peaks olema 12 posti mehele midagi tõestada, ise oleks ka ilma pikemalt mõtlemata üle t..a saatnud.

Ints
13.04.11, 12:10
+1
Esimeses postis ju selgelt kirjas, et mingit hinnaalandust pole .

Cash87
13.04.11, 14:31
Pealegi, kui ta võidab siis saabki ju maksta, miks nõuda veel tasuta õpetussõnu? :D

altzie
13.04.11, 16:17
Tegin rankaga esimese coaching-sessi - 6table nl100FR video analüüsimise. Korralikult ja selgelt lahti seletatud olukorrad ja mõned vajalikud näpunäited. Olin viimasel ajal liiga robotlikku stiili mänginud. Kindlasti aitas see sess mitmes olukorras paremini aru saada, miks ja mida teha.

hrlohe
16.04.11, 05:23
muruntau: ma arvan et kõige paremini õpib siis, kui mängid sessi ära ja pärast näed millega vastane mida tegi ja miks. Kui sa said aru et siin midagi tõestada vaja on ja mu pakkumine väljakutse oli, kogu postitusi +1+1+1+1,, ime 110 tuhat ***** ja poe iga teema all rankale, vb saad kunagi moderaatoriks.
ints: kirjas on jah et pole, aga kui tekib mõte et mingi diil või pakkumine teha, peaks selle vastava teema alla kirjutama. kirjutasingi järgmised küsimused/mõtted praivat messina. vb oleks pidand seda kohe tegema, lähtusin lausest et küsimused selle teema kohta palun siia kirjutada. ma arvan et su postitus on üsna mõttetu ja mitte midagi ütlev niiet ei saagi aru miks sa seda teed. umbes et takka kiita vms.
cash87: kui mängiksime ja kui ranka võidaks, siis ju maksaksingi. igati mõistlik coachi hind. tundus normaalne pakkumine millest ranka oma graafikut ja skille hinnates keelduma ei peaks ja see annaks mulle vb nats motti juurde kui sellise mängija vastu mängida saaksin. õppimise pärast see pakkumine tehtud saigi. raha saab lihtsamini bumhuntides.

Pahvak
16.04.11, 11:53
Ja miks sa arvad, et ranka võidab 1h sessi jooksul?

ranka
16.04.11, 13:26
Ma lihtsalt ei näe mõtet oma aega raisata. Mängin tunnike, õpetan tunni ja saan kas $50 + võidud või mitte midagi. Parem mängin oma regulaar limiiti, kus tunnis saan $40-$70.

Jah võib ka nii teha, et mängime omavahel ja arutame aga sel juhul kanname rahad pärast tagasi ning maksame ikka tunnitariifi alusel. See tähendab, et üks tund mängu maksab $50 ja pärast arutamisel ka tund $50. Sinu puhul aga ma seda ei saaks rakendada kuna sa ei ole mu jaoks usaldusväärn, et rahasid edasi-tagasi kanda ja peaksid kasutama vahendajat, mis eeldaks $500 puhvrit.

hrlohe
16.04.11, 15:17
pahvak: ei pruugi, aga tal peaks eelis olema.
ranka: reigi sel juhul maksaksime kahepeale?

emmimees
16.04.11, 15:22
Play money peale ei sobi HU mängida omavahel?

pastilaa
16.04.11, 16:52
lohe - su pakkumine on pehmelt öeldes solvav lihtsalt. miks peaks ranka oma aega raiskama kellelegi tõestamaks, et tal on piisavalt pädevust antud vallas? "kui mina võidan, teeme tasuta" - super idee.

KristjanLaas
16.04.11, 17:15
Ideel oleks jumet, kui pakkumine oleks näiteks, et Ranka võidu korral saab Ranka 3x usd, mis ta võitis (number lambist, aga tundub õiglane.)

muruntau
16.04.11, 17:19
muruntau: ma arvan et kõige paremini õpib siis, kui mängid sessi ära ja pärast näed millega vastane mida tegi ja miks. Kui sa said aru et siin midagi tõestada vaja on ja mu pakkumine väljakutse oli, kogu postitusi +1+1+1+1,, ime 110 tuhat ***** ja poe iga teema all rankale, vb saad kunagi moderaatoriks.
...


Kui sinu pakkumine pole tingimine, siis mis veel on tingimine? Sinu pakkumine eeldab, et Rankal oleks midagi tõestada, olenemata sellest kas sa ise sellest aru saad või mitte. Ja isikliku rünnaku eest minu suhtes tõstatan küsimuse, et ehk oleks sobilik sulle 24h bänn.

hrlohe
16.04.11, 18:09
see variant oleks vist normal et 50$ tunnise mängu eest ja edasi $50/h arutamise eest, aga kindlasti tahaks siis ranka vastu sp mängida, et pärast näha olukordi tema seisukohast video näol, kui rankale see sobiks ofc, vb väike lisavaev see video käima panna ja seda jagada, usun et ta tuleks vastu selle koha pealt. raha tagasikandmine oleks ok küll kui see mängu ei muuda ja rahad väga lihtsalt sisse ei lähe.

pastilaa: ranka vastu sp, et tema selle coachi siia pakkus ja ilmselt oskab iga oma liigutust, mis minus küsimuse tekitaks, põhjendada. see võiks olla selline mäng kus tekiks palju ebastandartseid olukordi. sellepärast temaga mängida tahangi, et arvan, et tal on piisavalt pädevust, kuidas sa aru ei saa. Ma üritan lihtsalt sellest coachist maxi võtta. igatahes tahaks 1h mängida, pärast olukorrad läbi arutada ja video ise uuesti läbi vaadata, aga kogu see teema koos reigiga läheks mulle 200$ ilmselt, mõtlen kas käin selle raha välja.
klaaspro: see oleks siis vist ok kui rohkem käsi oleks ja mingi challenge teema, et ranka ma biiiidin sind ja maksan sulle 3x usd kui võidad, siis ta ei saaks ju teoreetiliselt keelduda sest limiit tema jaoks väike ja oddsid on nii head + ma teen longrun -ev otsuseid(millepärast ma seda coachi ju tahangi). 1h jooksul mängib jooks nats liiga suurt rolli et mingit ülemängimist/paremust määrata ja see oleks mulle sp väga riski bisness. isegi kui tahaks proovida, ei saaks sellega nõus olla. (bankrollmanagement)

muruntau: +1

ranka
16.04.11, 18:09
pahvak: ei pruugi, aga tal peaks eelis olema.
ranka: reigi sel juhul maksaksime kahepeale?

Reigi maksab kaotaja. Selle summa, mis võitja võitis kannab kaotajale tagasi.

ranka
16.04.11, 18:12
see variant oleks vist normal et 50$ tunnise mängu eest ja edasi $50/h arutamise eest, aga kindlasti tahaks siis ranka vastu sp mängida, et pärast näha olukordi tema seisukohast video näol, kui rankale see sobiks ofc, vb väike lisavaev see video käima panna ja seda jagada, usun et ta tuleks vastu selle koha pealt. raha tagasikandmine oleks ok küll kui see mängu ei muuda ja rahad väga lihtsalt sisse ei lähe.

pastilaa: ranka vastu sp, et tema selle coachi siia pakkus ja ilmselt oskab iga oma liigutust, mis minus küsimuse tekitaks, põhjendada. see võiks olla selline mäng kus tekiks palju ebastandartseid olukordi. sellepärast temaga mängida tahangi, et arvan, et tal on piisavalt pädevust, kuidas sa aru ei saa. Ma üritan lihtsalt sellest coachist maxi võtta. igatahes tahaks 1h mängida, pärast olukorrad läbi arutada ja video ise uuesti läbi vaadata, aga kogu see teema koos reigiga läheks mulle 200$ ilmselt, mõtlen kas käin selle raha välja.
klaaspro: see oleks siis vist ok kui rohkem käsi oleks ja mingi challenge teema, et ranka ma biiiidin sind ja maksan sulle 3x usd kui võidad, siis ta ei saaks ju teoreetiliselt keelduda sest limiit tema jaoks väike ja oddsid on nii head + ma teen longrun -ev otsuseid(millepärast ma seda coachi ju tahangi). 1h jooksul mängib jooks nats liiga suurt rolli et mingit ülemängimist/paremust määrata ja see oleks mulle sp väga riski bisness. isegi kui tahaks proovida, ei saaks sellega nõus olla. (bankrollmanagement)

muruntau: +1

Aa lisaks üks halb asi on sellel. Olen mänginud video eesmärgil sõprade vastu (kus mõlemad teevad videot) ja kui puudub eelnev kogemus siis on need kõik videod perse läinud. Ei tehta enam enam OMA mängu vaid üritatakse olla siis trikid või hoopis üle või alahinnatakse vastast. Seepärast õppevideona võib see olla üpriski mitte hariv ja rohkem enteritanemtnvalue. Lisaks veel see, et kui sa tead, et mängid for play money siis kaob raha effekt ära.

Soovitaks sellist varianti ainult mängijatele, kes ei ole kunagi HU-d mänginud ja ei oska adjustida anyway. Siis on suht "tasuta" õpe.

hrlohe
16.04.11, 18:16
okei see oleks väga super imo. oled selle video teemaga nõus, et teeme mõlemad videod ka, mul oleks sellest palju abi. ja keda sa vahendajaks tahad keda mina ka usaldada saaksin?

hrlohe
16.04.11, 18:19
aga teeme need videod ära, tee vähemalt sina video, mina suudaks enda a-geimi teha ma usun, sulle ei tohiks probleem olla

hrlohe
16.04.11, 18:32
ma olen üsna kindel ikka et ma tahan seda coachi, pean praegu minema, aga võtan private messiga ühendust ja räägib täpsemalt millal sulle sobiks

ranka
16.04.11, 18:34
Vastan messagele tõenäoliselt homme, hiljemalt esmaspäevaks.

ranka
23.06.11, 18:10
Alates tänasest on mu coaching tund €100 - full ring ja heads-up mängudele. Samuti pakun €1000 paketti, kus ma õpetan mängija täielikult välja. Ma ei hoia tagasi mite midagi ja räägin täpselt, kuidas ja miks ma teen ning kindlasti usinalt coachingsesse. Alguses pöörame tähelepanu teooriale ja hiljem iseseisvale praktikale, kuhu vahele tulevad ka sessioonid.

Kui oled õppimisvõimeline ja on olemas pokkerialgteadmised (just mõisted cbetid, 3betid, HEM-i kasutamisoskus) siis need tulevad kindlasti kasuks ning kui on natukenegi nutti siis HU mängudes 5-11PT/BB on garanteeritud. Lisaks kui oled mõistlik vend, kellele tõesti meeldib õppida ja mitte ei vahi suu lahti siis jõuad samale tasemele kui mina mõne kuuga ja edaspidi saame arutada käsi kui juba mängiaj vs mängija, mitte õpilane vs õpetaja.

Kui ei ole õppimisvõimeline ja arvad, et ma panen sulle teadmised pähe "niisama" siis ei soovita võtta seda €1000 paketti.

PS! Investeering tasub kindlasti ära. Kui natukenegi volüümi panete siis €1000 peaksite teenima esimese 3 kuuga tagasi. Ja rõhutan, et ma ei hoia mitte midagi tagasi, mitte midagi. Mul on saladusi, mida ma ei ole mitte kunagi avalikult öelnud ja muidugi ma ei hakka ka rõhutama, et "oh see oli see saladus". See tuleb ise välja kui standard õppejuures.

Aa ja kui elate Tallinnas siis coaching sessid võivad toimuda isegi lives, et saada parem ettekujutus, kuidas asi käib. Jah - headsupis on väga palju ka "out-of-table" mängu.

VisaHing
24.06.11, 01:28
nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?

WeThePeople
24.06.11, 02:32
nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?

heategevust tehakse teistes valdkondades.

ranka
24.06.11, 03:32
heategevust tehakse teistes valdkondades.

Täpselt nii. Tasuta võikusid ei ole olemas ja tõesti kui mina oleksin see vend, kes tahaks coachi ma võtaks selle vastu. Kui pärast seda coachi ikka ei ole rahul siis ütleks see raha mulle, et pokker ei ole minu jaoks. Kui "õnnestub" siis sama raha toob tagasi väga kiirelt.

WeThePeople
24.06.11, 10:10
See vb privaatne info aga palju üldse nt alla nl50 coachi võetakse?

ranka
24.06.11, 14:46
See vb privaatne info aga palju üldse nt alla nl50 coachi võetakse?

Ikka.

pastilaa
25.06.11, 22:20
nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?

Mine uuri 2+2 või mistahes foorumites võitvate mängihate hindu. NL100 saad hea venna tunnid HEAL juhul $125-150/h. enamus tõelisi bosse võtavad külmalt $200+. Mis sinu arvamus siin loeb nüüd? Siin foorumis coachingu hinnad on HEATEGEVUS niigi teistele kaasmaalastele. Gtfo ja Rankale GL!

muruntau
26.06.11, 11:07
nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?

Coachimise vaatamine ainult kuluna on väga vale arusaam coachingust. Coachingut tuleb vaadata puhtalt kui investeeringut, investeeringut enda teenimisvõimesse. Kui nüüd vaadata €1k puhtalt kui kuluna võib see tõepoolest madalama limiidi mängijale overkill tunduda, aga kui vaadata seda investeeringuna, mis toob end tagasi 2-3 kuuga, on asi hoopis teine.

Tegelikkuses on raske leida rohkem tasuvat investeeringut kui investeerimine enda pokkeriskilli. Deposiiti panemine toob tagasi aastas nt 3%, aktsiaturg keskmiselt 10%, väikeettevõtluses vahest leiab mõne nišhi, kus on ka võimalik +100% ROI'd saada, aga see on ka pigem jõhker erand ja ajutine kui midagi garanteeritut ja kindlat. Pokkeri coachi võtmine aga tasub väga tihti ära juba ühe kuuga, mis teeb aastaseks ROI'ks kui (ainult lihtintressiga võtta, aga pigem võiks isegi liitintressiga võtta) 1200%. Ok, nii head investeeringut ka väga tihti ei saa, aga suures enamuses tasub coach ära juba 2-3 kuuga, nii et võib võtta keskmiseks ROI'ks coachi puhul 500% p.a. See on 50x parem kui aktsiad ja 150x parem kui deposiit. Nii et kui inimene ei taha panna raha enda coachimise alla aga tahab panna seda deposiidile teeb ta majanduslikust vaatepunktist pika perspektiivi suhtes VÄGA SITA otsuse.

Nt ma ise olen võtnud endale eesmärgiks panna 20% enda pokkeri sissetulekust coachi alla, aga ideaalis peaks see protsent veel kõrgem olema, eriti madalamate limiitide mängijatel. Sügisest panengi suurema % väga tõenäoliselt. Tegelikult kavatsen ka kirjutada pikema teksti teemal pokkeri coach kui investeering, sest sellest saadakse ikka väga valesti aru vaadates kui tagasihoidlikult seda kasutatakse.

E-Kunn
26.06.11, 11:18
Coachimise vaatamine ainult kuluna on väga vale arusaam coachingust. Coachingut tuleb vaadata puhtalt kui investeeringut, investeeringut enda teenimisvõimesse. Kui nüüd vaadata €1k puhtalt kui kuluna võib see tõepoolest madalama limiidi mängijale overkill tunduda, aga kui vaadata seda investeeringuna, mis toob end tagasi 2-3 kuuga, on asi hoopis teine.

Tegelikkuses on raske leida rohkem tasuvat investeeringut kui investeerimine enda pokkeriskilli. Deposiiti panemine toob tagasi aastas nt 3%, aktsiaturg keskmiselt 10%, väikeettevõtluses vahest leiab mõne nišhi, kus on ka võimalik +100% ROI'd saada, aga see on ka pigem jõhker erand ja ajutine kui midagi garanteeritut ja kindlat. Pokkeri coachi võtmine aga tasub väga tihti ära juba ühe kuuga, mis teeb aastaseks ROI'ks kui (ainult lihtintressiga võtta, aga pigem võiks isegi liitintressiga võtta) 1200%. Ok, nii head investeeringut ka väga tihti ei saa, aga suures enamuses tasub coach ära juba 2-3 kuuga, nii et võib võtta keskmiseks ROI'ks coachi puhul 500% p.a. See on 50x parem kui aktsiad ja 150x parem kui deposiit. Nii et kui inimene ei taha panna raha enda coachimise alla aga tahab panna seda deposiidile teeb ta majanduslikust vaatepunktist pika perspektiivi suhtes VÄGA SITA otsuse.

Nt ma ise olen võtnud endale eesmärgiks panna 20% enda pokkeri sissetulekust coachi alla, aga ideaalis peaks see protsent veel kõrgem olema, eriti madalamate limiitide mängijatel. Sügisest panengi suurema % väga tõenäoliselt. Tegelikult kavatsen ka kirjutada pikema teksti teemal pokkeri coach kui investeering, sest sellest saadakse ikka väga valesti aru vaadates kui tagasihoidlikult seda kasutatakse.

Puhas kuld!!!

VisaHing
26.06.11, 13:16
Mine uuri 2+2 või mistahes foorumites võitvate mängihate hindu. NL100 saad hea venna tunnid HEAL juhul $125-150/h. enamus tõelisi bosse võtavad külmalt $200+. Mis sinu arvamus siin loeb nüüd? Siin foorumis coachingu hinnad on HEATEGEVUS niigi teistele kaasmaalastele. Gtfo ja Rankale GL!

No sorry sai pea kohe näkku kargama.
Mai ole tõesti kursis vb hinnakirjaga ja tõesti arvasin, et 100 eur on natuke palju, ntx nl50 mängijale kasvõi aga ok.

Poke
26.06.11, 14:49
ranka võtaks omale coachiks igakell, nendes vanades videodes jne oskas väga hästi kõike seletada ja lahti rääkida jne, aga micromehena poleks mul 10$/h-gi maksta

DaBeat
26.06.11, 20:13
Micromehed ostke mõni korralik pokkeriraamat ja saate ka varsti rankat coachiks võtta.

VisaHing
27.06.11, 21:49
mul üks nuts raamat tänu millele ma coachin aravatavasti varsti hoopis Rankat :).

ranka
27.06.11, 23:15
mul üks nuts raamat tänu millele ma coachin aravatavasti varsti hoopis Rankat :).

Ootan huviga. Tõenäoliselt €1000 pakett on nüüdseks välja müüdud. Kellega MSN/Skype olen rääkinud need teavad. Üle 3-4 inimese ei jõuaks anyway võtta.

Vend on huvitatud natuke pokkerist. Kunagi mängis aga vist hakkab taas kirg kasvama. Tal teadmised nullilähedased, reedel Pärnus räägin temaga põhjalikumalt ja on plaan ka temast teha etalon, kes tõestab, et see pakett on seda raha väärt. Aa ja kui mingil puhul peaksin failima (õpilane arvab, et see ei ole seda raha väärt) siis olen nõus €1000 ka tagasi maksma. Aga olen 100% kindel, et nende õpilastega, kellega rääkisin MSN seda ei juhtu never.

Annan teada kui uued spotid paketile vabad.

Codecci
28.06.11, 02:33
Ootan huviga. Tõenäoliselt €1000 pakett on nüüdseks välja müüdud. Kellega MSN/Skype olen rääkinud need teavad. Üle 3-4 inimese ei jõuaks anyway võtta.

Vend on huvitatud natuke pokkerist. Kunagi mängis aga vist hakkab taas kirg kasvama. Tal teadmised nullilähedased, reedel Pärnus räägin temaga põhjalikumalt ja on plaan ka temast teha etalon, kes tõestab, et see pakett on seda raha väärt. Aa ja kui mingil puhul peaksin failima (õpilane arvab, et see ei ole seda raha väärt) siis olen nõus €1000 ka tagasi maksma. Aga olen 100% kindel, et nende õpilastega, kellega rääkisin MSN seda ei juhtu never.

Annan teada kui uued spotid paketile vabad.
Mis su venna kogemus pokkeriga siiamaani muidu on?

ranka
28.06.11, 02:43
Mis su venna kogemus pokkeriga siiamaani muidu on?

Ei saanud küsimusest täpselt aru aga loodan, et suudan vastata. Full ringi on mänginud 10NL ja 20NL mitukümmend tuhat kätt minu tabeli järgi. Mänguga jäi break-even, kasum tuli rakebackist. Eriti midagi ei õpetanud, pm. andsin kätte ainult lingid.

Codecci
28.06.11, 03:03
Ei saanud küsimusest täpselt aru aga loodan, et suudan vastata. Full ringi on mänginud 10NL ja 20NL mitukümmend tuhat kätt minu tabeli järgi. Mänguga jäi break-even, kasum tuli rakebackist. Eriti midagi ei õpetanud, pm. andsin kätte ainult lingid.
Jep seda tahtsingi teada. Olen ise ka proovinud paari inimest pmst nullist HU bumhunteriks teha, aga siiani olen ebaõnnestunud, samas pole seda võtnud täie pühendumusega a'la igapäevaselt kontrollinud kuidas tal läheb, live sessid jne. Kindlasti on see tehtav enamiku inimeste puhul kui oled valmis vaeva nägema ja väga huvitav saab olema kõrvalt jälgida progressi :p

ranka
28.06.11, 03:26
Jep seda tahtsingi teada. Olen ise ka proovinud paari inimest pmst nullist HU bumhunteriks teha, aga siiani olen ebaõnnestunud, samas pole seda võtnud täie pühendumusega a'la igapäevaselt kontrollinud kuidas tal läheb, live sessid jne. Kindlasti on see tehtav enamiku inimeste puhul kui oled valmis vaeva nägema ja väga huvitav saab olema kõrvalt jälgida progressi :p

Praeguste õpilastega on mul vedanud, sest kõikidel on juba muude mängude kogemused olemas ja need on väga sügavad. Täiesti nullist. Ma mõtlen siis inimene, kes on ainult telekast pokkerit vaadanud ja kogemus on vääääga väikene. Hmm.. Teda ma ei julgeks kindlasti õpilaseks võtta. Kõige enne laseksin tal siis endaga töötada, et tekikiks miski sample, kust hakata lõngakera arutama ja see paneks teda ka mõistma, et kas ta ikka tahaks pokkeriga edaspid itegeleda või mitte.

Arvan ka seda, et headsupi on kõige lihtsam inimestele õpetada, sest erinevalt full-ringist või 6maxist on ainult üks vastane, üks positsioon ehk peame koondama oma energia ainult ühele vastasele ja põhimõtteliselt kahele positsioonile. Muude mängude puhul on muutujate arv lihtsalt nii suur, et õpilasele, kellele puuduvad kogemsued on kole raske kogu teemat selgeks teha vaid seal loeb pigem tema mäng ja otsimine vigu tema mängust, mitte ehitama seda nullist.

Üleüldse pean ütlust "algajad alustagu full-ringist, sest see on kergeim mäng" on täiesti vale. Mängijad peaksid alustama mängust, mis neile meeldib ja minu arvates full-ring on keerulisem kui HU. 6maxi kohta ma ei oska öelda aga kindlalt ka keerulisem kui HU. Sest absoluutselt pead sa mõtlema, kes on sinu ees ja kes on sinu taga. Mis on tema stäkk, mis on tema "statid"? Samuti pead arvestama, et kes on sinu taga. Sa ei saa callida tihti kui keegi alati squeezeb või sa ei saa avada 3x, kui taga on 4 shortiet. Samuti pead hakkama arvestama nende "positsiooni" tundlikusega. See on kõigest preflop.

Postflop tekib erinevaid situatsioone. HU potid OOP, IP. Mway potid samuti OOP ja IP ning nüüd pead leidma parima viisi oma käe mängimiseks, kus pead ka arvestama iga vastasega. Üks infokillu mitte nägemine vib maksta sulle palju-palju raha. HU-s täpselt sama, et kui ei pane midagi tähele jääb raha saamata või kaotad raha aga seal on kõigest üks muutuja, seal on ainult HU pot, seal oled sa kas OOP või IP. Seal on kas vastane agro või passivine, kas ta on loose või tight jne jne.

Kui suudad ühte vastast jälgida siis võiks liikuda järgmisele levelile: multitableda või siis proovida "õnne" full-ring/6max mängudes ,kus tänapäeva edu seisneb heas winrates massmultitabledes. Muud moodi suht mõttetu mäng.

Pahvak
28.06.11, 09:59
Aga mis mäng mindseti poolest kõige kergem algajale on? Algajatel on ju nn 'lastehaigused' põdemata. :P

andu_andu
28.06.11, 11:02
HUSNG-d on imo kindlasti raskem algajale õpetada kui FR nittimist, sest seal on ranged nii laiad ja algajatel suht raske mängida enamus käsi õigesti. Lisaks koguaeg effective stacki muutmised ja väga lai valik erinevaid vastaseid, kelle vastu tuleb erinevalt adjustida jne jne.

Hakkasin ka tegelema coachimisega hiljuti. Õpilased on mõlemad juba ennast pokkeris piisavalt tõestanud, et ma viitsiksin nendega tegeleda. Ei kujutaks ette seda peavalu, kui peaks coachima kedagi täiesti nullist. Mõtlen, et kas teha ka tunnipõhist coachimist, aga eriti vist eestalased ei viitsi maksta $100-150/hrs sellise asja eest ja alla selle nagunii ei viitsiks vist. Sinu $50/h tundub ikka väga hea pakkumine ja imestan, kui sul ei oleks pikka järjekorda FR vendasi.

inward
29.06.11, 02:37
Tõesti tore näha, et korralikud pokkeriprod erinevaid mänguformaate coachivad, aga jube kahju, et mõni kõva esindaja 6maxi suhtes midagi pakkunud pole (huvilisi oleks kindlasti k.a ise). Kunagi ammu vist oli Estpatrickul ka mingi coaching tunnitasuga, ei tea kas see kehtib siiani jne....

ranka
30.06.11, 06:02
HUSNG-d on imo kindlasti raskem algajale õpetada kui FR nittimist, sest seal on ranged nii laiad ja algajatel suht raske mängida enamus käsi õigesti. Lisaks koguaeg effective stacki muutmised ja väga lai valik erinevaid vastaseid, kelle vastu tuleb erinevalt adjustida jne jne.

Hakkasin ka tegelema coachimisega hiljuti. Õpilased on mõlemad juba ennast pokkeris piisavalt tõestanud, et ma viitsiksin nendega tegeleda. Ei kujutaks ette seda peavalu, kui peaks coachima kedagi täiesti nullist. Mõtlen, et kas teha ka tunnipõhist coachimist, aga eriti vist eestalased ei viitsi maksta $100-150/hrs sellise asja eest ja alla selle nagunii ei viitsiks vist. Sinu $50/h tundub ikka väga hea pakkumine ja imestan, kui sul ei oleks pikka järjekorda FR vendasi.

HUSNG on kindlasti keerulisem, kuna stäkid ja blaindid pidevalt muutuvad ning seoses sellega ka ranged. Lisaks ei saa vastast valida ja tõenäoliselt ka variatsioon suurem.

2ves
01.07.11, 01:14
Praeguste õpilastega on mul vedanud, sest kõikidel on juba muude mängude kogemused olemas ja need on väga sügavad. Täiesti nullist. Ma mõtlen siis inimene, kes on ainult telekast pokkerit vaadanud ja kogemus on vääääga väikene. Hmm.. Teda ma ei julgeks kindlasti õpilaseks võtta. Kõige enne laseksin tal siis endaga töötada, et tekikiks miski sample, kust hakata lõngakera arutama ja see paneks teda ka mõistma, et kas ta ikka tahaks pokkeriga edaspid itegeleda või mitte.

Arvan ka seda, et headsupi on kõige lihtsam inimestele õpetada, sest erinevalt full-ringist või 6maxist on ainult üks vastane, üks positsioon ehk peame koondama oma energia ainult ühele vastasele ja põhimõtteliselt kahele positsioonile. Muude mängude puhul on muutujate arv lihtsalt nii suur, et õpilasele, kellele puuduvad kogemsued on kole raske kogu teemat selgeks teha vaid seal loeb pigem tema mäng ja otsimine vigu tema mängust, mitte ehitama seda nullist.

Üleüldse pean ütlust "algajad alustagu full-ringist, sest see on kergeim mäng" on täiesti vale. Mängijad peaksid alustama mängust, mis neile meeldib ja minu arvates full-ring on keerulisem kui HU. 6maxi kohta ma ei oska öelda aga kindlalt ka keerulisem kui HU. Sest absoluutselt pead sa mõtlema, kes on sinu ees ja kes on sinu taga. Mis on tema stäkk, mis on tema "statid"? Samuti pead arvestama, et kes on sinu taga. Sa ei saa callida tihti kui keegi alati squeezeb või sa ei saa avada 3x, kui taga on 4 shortiet. Samuti pead hakkama arvestama nende "positsiooni" tundlikusega. See on kõigest preflop.

Postflop tekib erinevaid situatsioone. HU potid OOP, IP. Mway potid samuti OOP ja IP ning nüüd pead leidma parima viisi oma käe mängimiseks, kus pead ka arvestama iga vastasega. Üks infokillu mitte nägemine vib maksta sulle palju-palju raha. HU-s täpselt sama, et kui ei pane midagi tähele jääb raha saamata või kaotad raha aga seal on kõigest üks muutuja, seal on ainult HU pot, seal oled sa kas OOP või IP. Seal on kas vastane agro või passivine, kas ta on loose või tight jne jne.

Kui suudad ühte vastast jälgida siis võiks liikuda järgmisele levelile: multitableda või siis proovida "õnne" full-ring/6max mängudes ,kus tänapäeva edu seisneb heas winrates massmultitabledes. Muud moodi suht mõttetu mäng.

mõnus ülevaatlik lähenemine pokkerile. ise sain pokkeri nakkuse ühelt oma sõbralt.
pool aastat ei saanud midagi praktiliselt aru ja ei pühendunud õppimisele ka.
aasta aega tegin FR for fun ja isu sai täis. Nüüd on soov reaalselt raha teenima
hakata pokkeriga. Töö käib.

ranka
01.08.11, 13:54
Kuu aega õpilased olnud ja nüüd lisan siia pisikese kokkuvõte.

Mõlemad alustasin 50NL ja liikusin kuu keskpaiku 100NL. Plaan on mõlema õpilase puhul, et vähemalt augusti lõpuks on neil mingigi sample 200NL-is ja HILJEMALT septemberi lõpuks peavad nad 200NL olema. Reaalsuses tahaks näha, et vähemalt üks õpilane juba selle kuu jooksul oleks 200NL ning tõenäoliselt see ka juhtub.

Õpilasel A on hetkel downswing külas, B-l upswing aga tõenäoliselt toimub lähitulevikus korrektuur. Graafikutelt, mis kohe postitan on näha, et nad käivad sisseostude järgi täpselt samat sammu. Edu neile! Täna liitus ka kolmas õpilane ja tema graafikuid näeme alles augusti lõpus.

Õpilane A:

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/Graph.jpg

Õpilane B:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/juuli.jpg

Mr_Kenny
01.08.11, 14:10
Well done ranka!

Maigah
09.08.11, 14:03
väga ilusad graafikud! Mis sa arvad, kaua sul praeguste õpilaste koolitamisega aega läheb, et millal sa oleksid nõus uusi võtma 1000eur variandiga? Või on sul mingi kilomeetrine järjekord uksetaga juba :) igatahes see 1000eur pakett tundub igati mõistlik

ranka
09.08.11, 15:05
väga ilusad graafikud! Mis sa arvad, kaua sul praeguste õpilaste koolitamisega aega läheb, et millal sa oleksid nõus uusi võtma 1000eur variandiga? Või on sul mingi kilomeetrine järjekord uksetaga juba :) igatahes see 1000eur pakett tundub igati mõistlik

1000eur varianti enam kahjuks ei eksiteeri aga kuna ei ole uusi slotte siis ei tea veel õiget hinda. Õpilaste kohta niipalju, et õpilane X jõudis juba 200NL ning nüüd viimastel päevadel tuli $1200 downswing külla. Liikus tagasi 100NL (rolli on küll 200NL jaoks) aga kuna ta ei ole harjunud veel nii suurte summadega siis otsustasime, et mängib 100NL kuniks võidab 2-3BI ja siis uuesti üles 1-2BI stoplossiga kuniks downswing on läbi. Õpilane Y mängib 100NL ja kaotas kuu alguses pea kahe päevaga $1000. Aga noh heads-up on selline nagu ta on, võlgu ei salli, raha võitis tagasi ja praegu sõuab pärituult ning paari buy-ini pärast liigub ka esimest korda 200NL.

See ongi nii naljakas ja samas õiglane, et mõlemad õpilased liiguvad põhimõtteliselt ühte sammu. Vahest on üks sammukese ees, teinekord taga aga üldpildis samal joonel. Seega kui kõik läheb hästi siis selle kuu lõpuks peaksid nad 200NL mängima. Samm-sammul 'kaugenen' neist s.t. et lasen neil järjest iseseisvamalt mängida, sest kunagi peavad nad üksinda hakkama saama. Seega sweatimissesse jääb järjest harvemaks ja ainult juhtudel, kui neil 'tilt' (sellist sõpra või mentorit on kõigil HU-s vaja, kui sa old tildis aga vastas deep fish siis oleks hea kui keegi mängu jälgib) või väga 'trouble' vastane.

Coachingu loen lõppenuks nende puhul siis kui mõlematel on 400NL roll olemas ja sealgi shotid võetud ning rahaga harjunud. Edaspidi on nad võitvad mängijad ning minu teadmised on otsas, et neid õpetada ja siis jätkub tavapärane HU mängijate sõprussuhe, kus sweatitakse, arutatakse käsi ja jagatakse mõtteid.

harryahven
09.08.11, 16:10
kehtib 20bi brm?

ranka
09.08.11, 16:21
kehtib 20bi brm?

Ainult shoti võtmisel.

Maigah
09.08.11, 16:53
kahju, et ei eksisteeri seda 1000eur varianti enam, see oleks kindlasti väga hea investeering :)

timz0333
09.08.11, 17:42
Ta ei saa seda pakkuda, milfid lõhuvad ukse maha.

fyte
09.08.11, 21:22
Ta ei saa seda pakkuda, mirfid lõhuvad ukse maha.
FYP

zhaq
14.08.11, 09:19
v6taks isegi paketi kohe kui peaks koht vabanema.

vapsik
14.08.11, 10:29
Kas 100€ on hetkel 1h hind ning kas paketi asju plaanid veel teha?

ranka
14.08.11, 10:55
Paketi hinda ei oska veel öelda, miinimum €2000. Oleneb kõik nüüd ka sellest kuidas järgnevad ~30 päeva lähevad. Mida paremini, seda kallim on pakett. Tunnitasu on hetkel €100 aga sedagi plaanin tõsta.

Lisaks võib-olla hakkame pakkuma tasulisi kohti Skype õppetuppa. Hind ei ole veel selge, asjaosalisteks on siis mu õpilased ja mina. Aga see eeldab rohkem tööd ja tasutauuringut, kuna see ei ole läbulaager.

leits
14.08.11, 16:05
aga mis 2.5€ eest saaks

privador
14.08.11, 16:27
Ranka kas sa couchingu tuludest tulumaksu ka maksad:) Aus nagu oleks:)

Godspeed_EJ
14.08.11, 22:10
Ranka kas sa couchingu tuludest tulumaksu ka maksad:) Aus nagu oleks:)

Jep, couching on lucrative business.

Kui aega üle jääb Ranka, siis sooviks sellist. Maksan sulas.

http://farm1.static.flickr.com/105/314307125_ab0f87d852_o.jpg

isenseven
15.08.11, 15:35
Paketi hinda ei oska veel öelda, miinimum €2000. Oleneb kõik nüüd ka sellest kuidas järgnevad ~30 päeva lähevad. Mida paremini, seda kallim on pakett. Tunnitasu on hetkel €100 aga sedagi plaanin tõsta.

Lisaks võib-olla hakkame pakkuma tasulisi kohti Skype õppetuppa. Hind ei ole veel selge, asjaosalisteks on siis mu õpilased ja mina. Aga see eeldab rohkem tööd ja tasutauuringut, kuna see ei ole läbulaager.

in b4 Jose "Girah" Macedo

ranka
24.08.11, 20:11
Väike update ka. Algsed 2 ja pärast lisandunud õpilane kõik mängivad 200NL. Coaching on läinud nüüd rohkem iseseisvuse peale - mul ei ole enam neile midagi rääkida ja sweating sesse toimub vähem ja vähem. Pigem ainult siis kui mõni vastane sõidab kellestki üle siis hea railida, et ei tiltaks.

Võtsin ka neljanda semi-õpialase "freerollima". See tähendab, et kui õpilane kaotab rohkem €1000 või rohkem saab ta rahad tagasi, kui hakkab võitma jäävad raha mulle. Õpilase eripära teistest on see, et ta on eluaeg toksinud pokkerit rohkem huvipärast, ei ole õppinud eriti ja samuti ei ole kunagi pokkerit võtnud proffesionaalselt. Saanud kuskilt miski hiti, kiirelt cashout, täispeaga tiltanud ja rahasid mänginud - no täielik semi-fish. Samuti käib ta hetkel tööl ja ei plaani tööd quitida vaid pokkerit võtta kui lisatulu allikana.

See on siis mu enda kondiproov, et kas suudan ka semi-fishi pöörata võitvaks. Hetkel tundub juba suht raske ja keeruline aga arvan, et saan hakkama. Kui sellega ka hakkama siis proovin freerollitada kellegi täiesti algaja võitvaks.

PS! Kui mängija meelega mängib rahasid maha (näiteks €500 miinsus ja näeb, et nüüd kui kaotab €500 veel siis on talle see +EV raha maha mängida) siis rahasid tagasi ei saa. Kui loogika mehed ei saa aru, et mismõttes kaotab ju €1000 ja saab €1000 tagasi ,et kuidas +EV. Mõelge nii, et kui keegi varastab Teie kontolt ära €500 (vahet pole kas selle mängis maha) siis mõtleb, et nüüd €500 olen ilma. Võitma nii või naa ei hakka aga tahaks siis vähemalt oma rahasid tagasi ja dumpib meelega kellegile €500 maha, et nii mõnusat kasumit nautida. Seda ei juhtu. Kõik jooma peaga mängud, meelega tilt, lohakas security või chipdumping - kanna oma kaotusi ise.

ranka
24.08.11, 20:13
Lisaks veel Skype õppegrupist. Esialgne hind on €100 aga ei ole viitsinud sellega tegeleda, sest tõesti tahaks antud gruppi toredaid ja mõtlevaid inimesi. Hetkel istume seal kolmekesi, kõik sujub megalt. Aetakse pokkeriteemat, eluteemasid kui ka niisama pulli juttu. Siiani klapib ja sobib ideaalselt, õhkkond on lausa meeldiv ja seetõttu peame mitu korda ennem mõtlema kas ületame selle piiri või mitte.

VisaHing
24.08.11, 21:51
midagi sarnast ei ole plaanis teha?

http://forumserver.twoplustwo.com/187/tournament-sng-poker-coach-listings/new-guarantee-you-crush-poker-i-go-busto-free-coaching-profits-1063855/

ranka
24.08.11, 22:09
Sorry ei. See on mass coaching, mis on halvem personaal coachingust. Makstakse tohutult üle. Maksa parem suvalisele video saidile $30, vaata kogu sind huvitav mängude materjal üle ja saad suurema väärtuse. Vaata viimased 10-15 videot, mõtle täiega kaasa, loe läbi kommentaarium saad ka suurema value. Lisaks ei saa mass-coachingut ühelt vaid mitme erineva coachi vaatenurki.

Teiseks enamus videosaitide coachid on läbipaistvad (PTR/OPR/SC info). Gordon kahjuks mitte (postitanud ainult ühe graafiku, SN-d hidden v.a. everesti oma, mida PTR ei tracki + lisaks pea 2 aastat vana pokkerikogemus). Kindlasti on võitev aga kuna ta viimati mängis 2009-ndal aastal pokkerit ja lubab jäämäed kokku: arvan, et ei tasu ära. Noobi võitvaks teeb aga see lagi.

See minu arvamus.

ranka
24.08.11, 22:24
Ei meeldi poste editida pärast aja möödumist, eriti kui tähtsat öelda. Aga kui tahad valuet siis mina olen näinud CR-is väga häid HU videoid: Markuis. Kindlasti on mujal saitidel ka (seda võiks keegi siin öelda ja põhjendada miks ning tuua välja ka screen-named) aga puudub endal kogemus.

Kui jälgida Markuise mängud siis vaatajale tundub kõik nii lihtne ja loogiline. Ei mingied mõttetuid bluffe, calle, raise - mitte midagi. Point on selles, et ta loeb käsi nii hästi. Milwaukee2 HU video dragthebaris samasugune - kogu match jookseb tema järgi. Selles ei ole süüdi kaardijooks vaid tema loogiline mõtlemine ja hand reading. Mõlemad härrad strateegiliselt on nagu öö ja päev - milw avab 56% käsi, markus 70%. Milw cbetid 80% ja on väga agro, markuis see eest valib cbeti kohti hoolikmalat.

Nende kahe mängija võrdlus:
http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/markuis.jpg

Seega on täiesti ükskõik, mida sa HU-s teed. Peaasi, et sul on basic selge ja oskad natukenegi käsi ja tüüolukordi lugeda ega mõttetult ei spewi. Täpselt sama kehtib mistahes mängu juures ja iga mängija on oma mängult täiesti erinev! Kõigile ei sobi tight mäng, kõigile ei sobi loose, kõigile ei sobi agro ega passive.

Gordon seda teebki ,et õpetab kõiki ja eriti HU-d kus sõltub sitaks vastasest mängima üht tüüpi mängu, mis on veel vägagi exploititav. Soovitan alati võtta ennem odavam variant - vaadata läbi mõni video ja küsida foorumist baasikut. Kui baasik selge siis edasi arendada end läbi videode ja/või foorumi. Ja siis kui tunned, et lagi ees või tulemused ei ole need võtta omale coach, kes praagib sinult vead välja. Seda aitab ka tegelt sõber.

Codecci
26.08.11, 14:53
Alguseks vb ok, aga mõlemad tüübid rämedad nitid ja nagu näha siis SSNL-ist kõrgemale oma nit stiiliga ka ei lähe, seega kõrgemal vast ei toida. Isiklikult hakkaks kohe korralikku mängu õppima mis ka midstakesis toidab ja ei raiskaks aega ajutise stiili õppimise peale.

ranka
27.08.11, 03:25
Alguseks vb ok, aga mõlemad tüübid rämedad nitid ja nagu näha siis SSNL-ist kõrgemale oma nit stiiliga ka ei lähe, seega kõrgemal vast ei toida. Isiklikult hakkaks kohe korralikku mängu õppima mis ka midstakesis toidab ja ei raiskaks aega ajutise stiili õppimise peale.

Fish on igal limiidil fish. Markuis mängib 100% kõigi mängijat evastu (ei quiti kedagi) ja reeglina 4-6 tableb. Seega IMO ei ole see päris nii.

Codecci
28.08.11, 12:30
Fish on igal limiidil fish. Markuis mängib 100% kõigi mängijat evastu (ei quiti kedagi) ja reeglina 4-6 tableb. Seega IMO ei ole see päris nii.
Wrong. -10BB/100 kaotaja @ midstakes võib 50NL HU-s olla parem paljudest regularidest, high-stakes meeste mõistes "fish" võib olla parem kui paljud midstakes regularid jne.

Tigrano
28.08.11, 13:01
Teie väitlustest saavad kõik targemaks, jätkake samas vaimus :)

ranka
28.08.11, 19:23
Wrong. -10BB/100 kaotaja @ midstakes võib 50NL HU-s olla parem paljudest regularidest, high-stakes meeste mõistes "fish" võib olla parem kui paljud midstakes regularid jne.

Ära näri tähti.

Mu point oli selles, et need samad 10PT/BB vennad võidaksid ka 1knl (võib-olla mitte 10PT/BB aga 5PT/BB ikka) ning Markuis ei quiti 100 ega 200NL mitte midagi ning 6TABLEB! Tõenäoliselt mõlemad mängijad (milwaukee kindlalt) ei ole üles liikunud kuna mängivad ainult ühel saidil ja/või HU ei ole nende põhimäng ning seetõttu jääb see volüümi taha.

Seega mõlemad, eriti Markuis crushib totaalselt 100-t ja 200-at. Ning nagu näha on neil limiitide kaupa winraqted täpselt sama - seega fish on fish igal limiidil. HU on all about table selection ja sellest moodutubki su winrate.

Provoker
03.09.11, 10:45
Kuna 1h sul 100€, siis kas on võimalik, et sama coaching sessiga võtaks osa 2 huvitatut kes selle pooleks maksaksid?

ranka
03.09.11, 16:03
Nope.

Unfinished
09.09.11, 04:34
Võtsin ka neljanda semi-õpialase "freerollima". See tähendab, et kui õpilane kaotab rohkem €1000 või rohkem saab ta rahad tagasi, kui hakkab võitma jäävad raha mulle. Õpilase eripära teistest on see, et ta on eluaeg toksinud pokkerit rohkem huvipärast, ei ole õppinud eriti ja samuti ei ole kunagi pokkerit võtnud proffesionaalselt. Saanud kuskilt miski hiti, kiirelt cashout, täispeaga tiltanud ja rahasid mänginud - no täielik semi-fish. Samuti käib ta hetkel tööl ja ei plaani tööd quitida vaid pokkerit võtta kui lisatulu allikana.





Kirjelduse järgi tundub Alvin olevat :P

Ghost0
30.12.11, 20:10
Kirjutan ka väikese tagasiside, seda oleks pidanud juba paar kuud tagasi tegema, aga jah...parem hilja kui mitte kunagi.:rolleyes:

Coaching on nüüdseks ammu läbi. See on tänaseks päevaks sujuvalt üle läinud üsna atiivseks skype grupiks. Seal arutame teiste õpilaste ja rankaga üksteise käsi, railime üksteist kui abi vaja või lihtsalt muud teha pole..

Ranka on supercoach. Vaatama sellele, et ma nägin ise ka kõvasti vaeva ja arenesin korralikult ei suutnud ma kogu infot omandada, ega läbi töötada, mis mulle ette söödeti. Sessid olid toredad, rankal jutt jooksis ja koguaeg seletas ja küsis. Miks ma seda teen, tee seal seda jne jne. Mingit kiirustamist ei olnud, kõigest rääkis võimalikult lihtsalt ja vajadusel kordas igapäev sama asja. Naerda sai ka sitaks, kas siis oma lolluste üle, kui loll vastane on või millegi muu üle. Mäletan, kuidas ranka küsis ükskord, miks selle vastasega mängin ja ma ei osanud vastata lol :D

Üsna suur üllatus oli see, kuidas ranka mindseti ravis - kui tilt, downer või pikerm BE stretch. Pmst igakord kui tuju sitt oli suutis ta selle paremkas teha. Läbi tema nõuannete on tiltamist kindlasti vähemaks jäänud.

Üldiselt oli coaching väga edukas. Alustades oli mul NL50 roll ja vähem kui kuuga võtsin juba NL200 shote. Isegi fullringis on mu mäng totaalselt muutnud. Kui keegi tunneb, et on oma mänguga hädas siis olen kindel, et kasvõi 1-2 tundi ranka coachi võib kõvasti kasuks tulla.

ranka
30.12.11, 20:20
thank you!

redskruf
23.10.12, 12:57
Olen Rankale teinud kaks videot(ja teen veel), millele ta pärast peale rääkinud minu tegemistest laudades. Ja info mis sealt tuleb on tõesti kulda väärt. Esimese videoga sain suuremate lekete jälile. Väärt asi on see, et kui midagi videost aru ei saa saab skypes üle kysida ja seletab väga täpselt lahti! Soovitan kindlasti kõigile, kes tahavad oma mängu parandada!
Raha on seda väärt ja see tuleb insta laudades tagasi ;)
Ty

ranka
25.10.12, 22:24
Olen Rankale teinud kaks videot(ja teen veel), millele ta pärast peale rääkinud minu tegemistest laudades. Ja info mis sealt tuleb on tõesti kulda väärt. Esimese videoga sain suuremate lekete jälile. Väärt asi on see, et kui midagi videost aru ei saa saab skypes üle kysida ja seletab väga täpselt lahti! Soovitan kindlasti kõigile, kes tahavad oma mängu parandada!
Raha on seda väärt ja see tuleb insta laudades tagasi ;)
Ty

Tänud.

Kui kellegil on veel huvi, siis coachin FR ja HU up to €100. Hetkel ma live sessiooni ei soovi teha, sest ma tunnen, et need ei ole nii efektiivsed. Efektiivsem variant on, kui õpilane teeb oma mängust video (ilma helita), sest siis ta mängib ilma pingeta ja keskendub rohkem mängule, kui õpetustele. Mina loen hiljem peale ja selle suurim pluss on, et saab mängu pausile panna ning mõnda olukorda sügavamalt seletada.

Igale sessile järgneb Skype/MSN vestlus. Kõige enne pärast video tegemist ja siis pärast seda, kui õpilane on video läbi vaadanud.

Hinnaks on €35/h ja see sisaldab endast:

60 minutilist peale loetud videot
skype vestlust ennem video üle andmist
skype vestlust pärast video vaatamist


TÄHELEPANU: Mängin hoopis teisti, kui enamus foorumist ja õpilane peab olema LOOV. S.t. peab mõistma, et teooretilised lahendused ei toimi praktikas - betsizing, balanseerimine, equity arusaam. Lisaks mäng on väga agressiivne, aga samas pm. bluffivaba ning peab olema valmis tegema "spew" liigutusi. Jutumärkides kuna foorumites ratetakse need mängud spewks, aga tegelt ei ole.

Info saamiseks saatke PM või siia foorumisse. Järgmised 3 päeva ei vasta, sest siis eemal.

variatsioon
05.12.12, 02:52
võtsin 3h coachi.
5+
Soovitan!

rynno
05.12.12, 15:13
hu kohta : väga nitiseid hu mängijaid fännad. parem otsi kompetentsem stiil. 56% ja 75%ish buttonit avada ja alla 40% BB,ole nüüd.. alates midstakes hakkab imidz ja stiil laudade hoidmisel rolli mängima HU-s seega sellise stiiliga võid laudadest ka suu puhtaks pyhkida ( va stars jm kus initsiatiivi laudadel pole ) sest sellise stiiliga oled ja jääd üheks nõrgemaks MSNLHU regiks kellelt kõik lauad koguaeg ära võetakse. pealegi ranka, ma arvan et sa mõistad, et fish võib olla fish aga loeb ka see, kes teda cruhsib. mõni vend crushib fishi 10bb/100, samas mõni parem ja lahtisema stiiliga mängija korjab talt 20+bb/100le.
Tahtsin ausa vastuse kirjutada,no offence

ranka
05.12.12, 15:36
hu kohta : väga nitiseid hu mängijaid fännad. parem otsi kompetentsem stiil. 56% ja 75%ish buttonit avada ja alla 40% defendida,ole nüüd.. alates midstakes hakkab imidz ja stiil laudade hoidmisel rolli mängima HU-s seega sellise stiiliga võid laudadest ka suu puhtaks pyhkida ( va stars jm kus initsiatiivi laudadel pole ) sest sellise stiiliga oled ja jääd üheks nõrgemaks MSNLHU regiks kellelt kõik lauad koguaeg ära võetakse. pealegi ranka, ma arvan et sa mõistad, et fish võib olla fish aga loeb ka see, kes teda cruhsib. mõni vend crushib fishi 10bb/100, samas mõni parem ja lahtisema stiiliga mängija korjab talt 20+bb/100le.
Tahtsin ausa vastuse kirjutada,no offence

Jutt jumala õige, aga loe teema pealkirja - ma ei coachi midstakesi.

Paar crushivad regi:
http://www.pokertableratings.com/party-player-search/kabasn [SB: 61, BB: 30, cbet: 61]
http://www.pokertableratings.com/bodog-player-search/PrettyFurCoat [SB: 60, BB: 25, cbet: 50]

Ei viitsi rohkem otsida. Foorumist leits ja hllapple sama stiiliga.

Tho HUd olen coachinud viimase aasta vältel ainult 1h, ja siiski olen õpetanud 100% OTB avamist ;)

rynno
05.12.12, 16:06
saan aru, et sa ei coachi midstakesi, aga milleks õpetada stiili, mis on pole jätkusuutlik? see oli mu point
milleks õppida stiili, mille sa pead paari limiidi pärast välja vahetama,kui tahad kunagi kõrgemale tõusta ?
LOL @ 25% vpipBB, need on tõsiselt nit nitovitsid, kes suudavad ainult nii head winrated näidata, sest party on niivõrd fishine tuba.

ranka
05.12.12, 16:18
saan aru, et sa ei coachi midstakesi, aga milleks õpetada stiili, mis on pole jätkusuutlik? see oli mu point
milleks õppida stiili, mille sa pead paari limiidi pärast välja vahetama,kui tahad kunagi kõrgemale tõusta ?
LOL @ 25% vpipBB, need on tõsiselt nit nitovitsid, kes suudavad ainult nii head winrated näidata, sest party on niivõrd fishine tuba.

Arvan, et see on esmakordselt HU mängijale kõige lihtsamini õpetatav stiil ja ta alustab low-stakesist. Edasi tuleb õppida/areneda nagu iga mängu puhul.

Samamoodi sa täiesti algajale [kes teeb esimest kord tutvust pokkeriga] 3bettimist, 4bettimist, vaid alustad tightilt, et ta saaks sotti mis asjad on positsioonid ja miks ning kuhu. Alustatakse micro-stakes, arendes liigutakse edasi.

EDIT: ja on ka inimesi, kes ei soovigi mid-stakes jõuda.

rynno
05.12.12, 20:11
oki :) fair enough, lihtsalt huvitas.

overbet
05.12.12, 21:19
Kas see 35€ on kogu pakett koos video ja vestlustega? Või kui näiteks 1h pikkusele videole peale lugemine võtab 1h 30min+ vestlused veel pool tundi, siis läheb kokku 70€?

ranka
05.12.12, 21:20
Kas see 35€ on kogu pakett koos video ja vestlustega? Või kui näiteks 1h pikkusele videole peale lugemine võtab 1h 30min+ vestlused veel pool tundi, siis läheb kokku 70€?

Teed video, millele ma peale loen, kui 1h täis, panen seisma. Edasi räägime skypes, kokku €35/h.

Hetkel tho paus, kuna ajapuudus.