PDA

View Full Version : PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed



ranka
28.01.09, 02:50
Tervist,

Täna, 28-ndal jaanuaril, 2009 avalikustasime lehe: http://www.pokkeriprod.com mis on meie index ja pealeht. Põhimõtteliselt tegime selle lehe valmis põlveotsas kasutades tuntumaid CMS-se ning litsentseeritud templatet :) Seega välimus, disain, lahendused jms. on mõneski kohas soovida.

Kuna tänasel päeval (s.h. ka lähituleviku plaanid) on meie poliitika suunatud rohkem aktiivse pokkeirkommuuni arendamisele, ausale ärile (pean siis silmas ausaid pakkumisi) ja pokkeri, kui oskusmängu promomisele, siis me ei näe mõtet ehitada "võimas webileht", kuna:
1) me teeme kõike sisuliselt tasuta ja seetõttu puuduvad meil resursid (nii rahalised- kui ka inimresursid) ehitada võimas webileht;
2) kui meil oleks võimas webileht ei oleks meil tänasel päeval sellega, mitte midagi peale hakata sponsorlepingute puudumiste tõttu;

Ja isegi kui me suudaks mõlemad punktid täita (kindlasti suudaks, vähemalt osalistelki), siis sisuliselt me hakkame täitma "järgmise affiliate saidi" eesmärki, kus esmane eesmärk on raha välja pressimine ja neid saite leidub interneti maailmas rohkemgi, kui üks - booring IMO.

Edaspidi proovime lehte täiustada/paremaks muuta nii kuidas jaksame, viitsime ja jõuame ning sealjuures võtame kuulda kindlasti Teie arvamusi, ettepanekuid ja kriitikat. Ja nagu ma enne rõhutasin oleme hetkel põhimõtteliselt tasuta töölised, siis seetõttu veebilehel me miskit ametlikku möga suust välja ei aja ning proovime jääda originaalseks, kirjutades tekste võimalikult vabas vormis.

Tagasisidet oodates,
Ranka

lenC
28.01.09, 03:13
epic!

-andres-
28.01.09, 03:30
Nu pole viga :). Algus tehtud ja annab vaid paremaks minna.
Nüüd tuleb vaid hoogsalt lisata igasugu materjali ning uudiseid, et külastajatel oleks kohe esmatutvus põnevam ning tekkiks isu siin toimuva vastu.

Btw, üritan enda blogi ka aktiivselt uuendada, nii et kui viitsimist ja jaksu, siis võid ka selle sinna lisada. Ja mingi kamm ka nendega, kui panna kõik, siis näitab kõigile 5 artiklit.

ranka
28.01.09, 03:45
See "5" seal lõpus tähendab seda, et peale clickkides ta kuvab ainult viimaseid viite artiklit ja selle jama võin üldse sealt ära võtta.

Teiseks ma lisasin ainult blogid, mis on viimase poole aasta jooksul näidanud end aktiivselt ja seega peaksid olema tõesti aktiivsed blogid. Kui keegi tunneb, et ta blog on puudu võib siia lingi panna ja me mõtleme üle ja ümber :) Samuti, kui keegi tunneb ennast puudutanud ja talle ei meeldi, et ta blog seal nimekijas on siis võib ka vabalt siin selles teada anda (või saata PM) või siis mail:
admin@pokkeriprod.com

Metsapull
28.01.09, 03:55
Esmapilgul tundub olevat päris muhe pealeht. :)

Midagi halba ei oska küll kosta, aga vaja veel täpsemalt uurida seda.

ranka
28.01.09, 04:03
Ära nüüd sihilikult vigu otsima hakka :)

variatsioon
28.01.09, 05:26
Meie leht aga orienteerub ainult turniiripokkerile
aga cash??? :)

Või ma olen jälle juhtmes??

variatsioon
28.01.09, 05:33
PokkerPord -> ranka/tigrano/blogid

kes see "blogid" on? :)

ranka
28.01.09, 05:59
PokkerPord -> ranka/tigrano/blogid

kes see "blogid" on? :)


Liige

ranka
28.01.09, 06:23
aga cash??? :)

Või ma olen jälle juhtmes??


See viga jah, hetkel peast päris soust ja kindlalt ei viitsi torkima minna, kuna tegin miskit ajukat tõlketööd ja ajud kärsanud. Mõtlesin tegelt selle all "sportlikku pokkerit" aga kuna inglise keeles tuntakse seda rohkem, kui "Tournament Poker'i" ehk turniiri pokkeri all, siis seega kodustasin selle laenu. Olen seda ka varem kasutanud ja pole sõimata saanud :) Aga luban, et parandan ära.

Ja seda vaja rõhutada sellepärast, et tavainimene ei tee vahet pokkeril ja automaadi pokkeril, tema jaoks on kõik kaardimängud hasart - ja õnnemängud.

hotcocacola
28.01.09, 09:25
asi areneb :)

Marek K.
28.01.09, 09:55
Kui võtan blogid ja siis sealt alt enda blogi 5 viimast postitust, siis kuvab ranka blogi 5 viimast postitust :P

RudiTurbo
28.01.09, 10:13
Päris hea lihtsa disaini ning silmale atraktiivse välimusega leht.

pikk28
28.01.09, 10:17
kodukas on parem, kui enamus firmadel, millede eest on tasutud 30k+ eeki. Nagu näiteks meie firma kodukas mis on paras BS.
Eriti arvestades seda, et see on nn põlveotsas tehtud :)
i like it!
Edu Teile edaspidi!

Maheaatom
28.01.09, 10:52
Tegijate tunnustuseks ütlen, et see sait on juba praeguseks saavutanud vähemasti "Eesti 2+2" austava nimetuse.

Maheaatom
28.01.09, 11:00
kodukas on parem, kui enamus firmadel, millede eest on tasutud 30k+ eeki.

Nõus, on palju lehekülgi, mis näevad ikka tõeliselt jubedad välja ja mille eest on makstud hingehinda. Sageli on põhjuseks see, et ettevõtte turundusega tegeleb bossi parima sõbra grillkanast tibi, kes heal juhul ka pisut mõne "biznis-kooli" lõhna nuustutanud ning peab end kohe arvestatavaks tegijaks; aga ka see, et omanikud on juba vanemad inimesed, kes "neid va arvuteid nii hästi ei tunne" ning on lasknud mõnel osaval müügimehed endale kirve selga lüüa.

Fortune
28.01.09, 11:44
Väga kõvv, eriti veel fakt, et teete seda omast vabast tahtest ja oma vabast ajast. Praeguseks võib öelda, et kui juba nii kaugele on tuldud, siis ainuke tee viib edasi.

Aristotep
28.01.09, 12:25
Ülemine osa on väga bueno. Kuid all võiks need uudised üksteise kõrvale kokku tõmmata. Praegu kuvab mul uudised vasakul pool üksteise all ja paremal haigutab lihtsalt tühi kasutamata ruum.

EDIT: Avasin lehe FF-ga ja seal kuvab normaalselt. Operaga kuvas ülalpool kirjeldatult.

Lutzky
28.01.09, 12:28
klassika

antnx
28.01.09, 13:19
EPIC LOOT W00T 1337


Aga mää... minu blogi polegi :(

kxrvits
28.01.09, 13:21
Väga korralik leht. Eriti meeldib esimene pilt :). Tulevikus võiks tulla ka uudiste rss sööted.

FreakyJason
28.01.09, 13:27
Good Job, Guys! Recept ::)

Tigrano
28.01.09, 13:33
Mina isiklikult ei olenud varem ühtegi webi lehte teinud aga, kui aus olla, siis midagi üle mõistuse ei ole, muidugi päris nullist teha oleks väga raske ja aega kuluks tohutult, sest vaja php jne põhjalikult selgeks teha. Kuid nüüd enamvähem asi käppas ja ranka jagab samuti suht hästi seda webi asja, siis edaspidi on lihtne uuendada, muuta lehekülge vastavalt vajadusele, ilma, et peaks kedagi kolmandat paluma ja ootama, millal üks või teine asi saab tehtud. Kolmandatele isikutele ei saa kunagi loota nagu elu on näidanud.

Ning väga rõõmustav on näha, et siiani on Teile jäänud suht positiivne esmamulje lehest. Paljud kindlasti vaatavad, et momendil vägapalju lugemist, huvitavat jne lehel ei ole, selle peale võib öelda, et ärge muretsege, kõik on aja küsimus. Samuti pokkeriprod ei ole väga kaua eksisteerinud, isegi pole üritusi tiimiga olnud, seega kindlasti iga päev annab midagi uut ja huvitavat.

Samuti sooviks teada, mida arvate logost ;D

Kindlasti ootaks palju tagasisidet ja ideid, siis on ka kergem lehekülge arendada.

Aristotep
28.01.09, 13:37
Logo on väga viis :)

antnx
28.01.09, 13:46
Tahaks logo juba foorumi päisesse palun.

Tigrano
28.01.09, 13:47
Logo on väga viis :)


Logo variante oli tegelikult üle 10, kuid kõik jäid kuidagi selle logo varju.

Tigrano
28.01.09, 13:50
Tahaks logo juba foorumi päisesse palun.


See on puhtalt minu block veel, sest ei suutnud rankale öösel saata logo ilma taustata, et sulanduks ilusti foorumi tausta värvide sisse ;D

tahanvaadata
28.01.09, 14:26
Väga kõva värk ju :o! Ei ole sõnugi.

kollane
28.01.09, 14:31
Mulle ka meeldib, aina paremaks läheb asi. Edu

ranka
28.01.09, 17:11
Kui võtan blogid ja siis sealt alt enda blogi 5 viimast postitust, siis kuvab ranka blogi 5 viimast postitust :P


Sorry, my bad. Sul ei olnud RSS feed avalik ja siis võtsin oma blogilt snitti. Parandatud nüüd.

BuildUp
28.01.09, 20:43
Mulle meeldib. :)

taavi19
28.01.09, 22:25
Ilus ;) :)

RudiTurbo
29.01.09, 04:42
Tiimi pilt on muide jube hea ning maratoni uudise pilt on ka sitaks hea, tekitab kohe isu osaleda :)

Uniquest
29.01.09, 12:36
Hea töö!
See chip seal logo keskel on väga kena, et öelda vähimat. :-*

rohelinekonn
29.01.09, 12:43
Väga ilus ja hea töö. Natuke peab muidugi harjuma sest foorum on selliste mahedate värvidega ja pealeht üpris kirevatega.

Tigrano
29.01.09, 13:11
Pasitab, et olete suht rahul ja logo ka meeldib, mille üle tõesti hea meel. Nüüd vaja ainult lugemist sinna sokutada ;D

ranka
29.01.09, 14:02
Pasitab, et olete suht rahul ja logo ka meeldib, mille üle tõesti hea meel. Nüüd vaja ainult lugemist sinna sokutada ;D


Täna peame siis
a) kas viimasteks jääma
b) või esimesteks saama

siis peaks olema kirjutada küll ja küll.

marguzz22
29.01.09, 14:51
jaa ilus, ainult teema selles, et kui foorum liiga suureks muutub on algust pandud meie hukatusele, siin hakkab tomuma läbu, süim ja mölin nagu pokernewsi foorumis, seal vapsjee nagu wild wild west. Uutele liikmetele tuleb panna postituse piirang, et liiga palju uusi teemasid ei arutatakse, ala on stickyd ja seal vastused olemas kõik, ilma, et alati 10 korda 1 ja sama asja küsima peaks..


aga jah stickysid teha rohkem jne... kasvõi 2p2 tõlkida!

ranka
29.01.09, 14:58
Foorumi kasvades kasvab ka kindlasti adminnide ja moderaatorite pagas. Praegusel hetkel kasutajate modereerimise kohapealt adminne eriti vaja juurde ei lähe, kuna tundub (vähemalt mulle, kui ei ole andke teada), et asjad on suhteliselt korras ja kontrolli all.

Stickyde koha pealt olen täiesti nõus.. Aga me ei saa kindlasti võrrelda enda foorumit 2p2 foorumiga, sest kuskilt kuulsin, et 2p2 foorumis on 100k kasutajat, meil aga pool tuhat ning 2p2 on eksiteerinud aastaid (ma ei tea daatumeid aga eks ta sinna 5-6 aasta kanti on). Ühendada aastad + suur kasutajate pagas, siis sealt tulebki välja väga head ja võimsad stickid, millega ükski muu foorum paraku tänasel päeval konkureerida ei suuda.

Ja muideks enamus suuri teemasid või vähemalt enamus materiale pärineb 2p2 foorumites kasutajatelet, mitte adminnidelt. Adminnid on need, kes on korjanud need materialid kokku ning pannud ühte kokku.

antnx
29.01.09, 15:49
Aga ma ootan ikkagi logo siia päisesse.

Tuul
29.01.09, 17:53
Ma olen siis ainuke, kelle arvates veebileht ja logo kesised on, või ainuke, kes välja ütleb

alaska
29.01.09, 18:23
mulle väga meeldib.

Yokker
29.01.09, 23:03
Norm...vaatan ,et asi areneb pos. suunas edasi ;)

-andres-
29.01.09, 23:12
Lugesin muidu seda ajalugu ja tuli üks huvitav fakt meelde. Sa olid kunagi mõned käed Pokernewsi postitanud, kõige esimese käemängu läbi viinud, siis jäi mingi paus sisse. Mingi päev avastasin selle shoutboxi su bloxist, mis seal asetses, kirjutasin, et ole mees ja tee uus käemäng ja siis sa selle foorumi tegidki :D.

Tigrano
30.01.09, 11:43
Ma olen siis ainuke, kelle arvates veebileht ja logo kesised on, või ainuke, kes välja ütleb


Väga hea, mis täpsemalt ei meeldi? Selleks see küsitlus ongi, et aina paremaks ja paremaks teha veebilehte. Igasugused mõtteavaldused on teretulnud.

kilu6
30.01.09, 12:10
Vaatasin ka, esileht päris kena ju.

Ainult see küs on, et milleks see esileht?

1. Uute foorumi kasutajate ligimeelitamiseks? Milleks?
2. Foorumi tegevuse kopeerimiseks sinna? Aga foorumi kasutajad vaatavad hoopis viimaseid lisatud teateid ja ei vaata seda esilehte
3. Blogide roll - jah, see nagu õige koht sellele. Siiamaani vaatan seda rolli küll ranka vanast blogist, sest sealt kõige mugavam, näeb esimesi lauseid.
4. Uudised? Mis uudised? Hakkate PokerNewsiga konkureerima või? Uudised, et kellel sünnipäev ja kellel bad beat tuli?
5. Igasugu promod (money money), affiliatindus jne, no selleks on õige koht (aga samas nagu deklareerite, et see pole eriti teie lehe eesmärk).
6. Lahe oli lehte teha ja saab siin kõigilt kiita? Ja noh, kui olemas on, las siis olla.

2+2 esilehel on teatavasti lingid:
1. Kirjastus ja raamatute promo - teil raamatuid pole. Tulevad?
2. Foorum - teil sama.
3. Strateegia ajakiri, ma ei tea, mis see 2+2 ajakiri on, teil pole.
4. Bonus programm, seda teil on Toweri teemal miskit.
5. Blogindus - teil sama.
6. Pokercast - oot kas keegi hakkab uudiseid vorpima, et kes foorumi turniiride seerias sai hea käe viimasel nädalaturniiril?

Aga isegi 2+2 puhul ei vaata peaaegu keegi seda esilehte.

Tahan öelda, et foorum on nii hea, et mingit esilehte sellele pole vaja.

Kõik muud teemad tunduvad teisejärgulised, va igasugu affiliatendus, mille jaoks on vist tõesti parem, et on mingi ilus leheke, et kliki siia ja raha ja moosi tuleb. Aga raha kokkuajamise linkidele te pole nagu rõhunud siiamaani (mis mulle meeldib), nagu seda teeb Pokernews ja teised suuremad affid.

masterpuppet
30.01.09, 12:58
Kilu6'le.

Ma usun, et antud esilehe kõige suurem eesmärk on pakkuda mingisugunegi info täielikele pokkerivõhikutele, et neil tekiks tahtmist kiigata ka foorumi poole ning seetõttu ka pokkeripisiku poolt vallutatud saada.

Kui esilehel oleksid sada värvilist bannerit ja karjuvad FREE MONEY sildid, siis võib kindel olla, et 90% võhikutest peab seda mingiks imelikuks scam leheks, kus tuleb eemale hoida, sest nende arvates on Pokker ju hasartmäng.

ranka
30.01.09, 12:58
Vaatasin ka, esileht päris kena ju.

Ainult see küs on, et milleks see esileht?


Vastan siis ükshaaval.


1. Uute foorumi kasutajate ligimeelitamiseks? Milleks?

Minu arvates on standard, et igal foorumil või ükskõik millisel internetis tegutseval "ettevõttel" (olgu selleks firma, foorum, reklaamindus, muu komuun) on olemas esileht. Seda juba sellepärast, et teha oma lehekülg nähtavaks näiteks suurtes otsingumootorite kataloogides. Samuti esileht annab esmase info, et millega üldse tegeletakse, mis eesmärgid jne. Ja ligimeelitamiseks - milleks vaja ligmeelitada? On meil siin suuri bännereid? On meil siin suuri reklaam teemasid peale tower'i teema??



2. Foorumi tegevuse kopeerimiseks sinna? Aga foorumi kasutajad vaatavad hoopis viimaseid lisatud teateid ja ei vaata seda esilehte

See, kes käis enne foorumis võib ka edaspidi käia AINULT foorumis, kasutades aadressi: http://foorum.pokkeriprod.com ja ta ei pea pealehele üldse minema, kui ei taha.



3. Blogide roll - jah, see nagu õige koht sellele. Siiamaani vaatan seda rolli küll ranka vanast blogist :)


Siin pole midagi kommenteerida :D



4. Uudised? Mis uudised? Hakkate PokerNewsiga konkureerima või? Uudised, et kellel sünnipäev ja kellel bad beat tuli?

Ei ja jah. Sest kindlasti ei hakka me sama mahukaid ja tihedalt uudiseid kirjutama, kui PN, sest see ei ole meie eesmärk. Plaanime kirjutada ainult kõige tähtsamatest uudistest, mis ei tohiks külmaks jätta mitte kedagi - näiteks WSOP Main Event, mingi pommuudis (näiteks analoogne UIEGA) ja ka vahetevahel kõige huvipakkuvamatest - kohe meenub ühe härra üritus, kus ta mängis 600,000 kätt kuus ning neid uudiseidki lihtsalt linnulennult üle, ei midagi nii detailset, kui PNI-is.



5. Igasugu promod (money money), affiliatindus jne, no selleks on õige koht (aga samas nagu deklareerite, et see pole eriti teie lehe eesmärk).

See ei ole meie eesmärk aga kindlasti me ei saa reklaamist üle ega ümber, võtame näiteks suure ja tuntud TIGRANO Tower'i (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,27.0.html) teema, kus on meie affilate lingid sees. See siis tähendab seda, et me reklaamime Tower'i pokkerituba ja meeltaime omale mängijaid ning siit saame järeldada seda, et me oleme oma pealehel "võssa pannud" veel enam, valetanud!

Aga kas sa oled näinud kuskil netis analoogset teemat, kus affiliate manager on detailselt kirjeldanud pokkeritoa softi, boonuseid, mängijate arvu jne. sealjuures kirjutanud sellest täiesti ausalt ning välja toonud absoluutselt kõik head ja vead (see on eriti tähtis, sest millegipärast ei taheta veadest rääkida). Veelenam, affiliate manager ise mängib täpselt samas toas ning on vastanud absoluutslet igale kui viimasele küsimusele, mis seal teemas küsitud ja isegi tunduvalt kiiremini ja proffesionaalsemalt, kui Tower'i ametlik klienditugi annab. Mina ei ole selliseid veel netis leidnud aga mine sa tea - ehk kuskil on olemas aga kindlasti mitte Eestimaal ja kindlasti mitte suurtemates foorumites. Isegi 2p2-s ametlikud rakeback saitide/pokkeritubade teemades ei anta nii täpset nõu - sest reeglina rakeback saidid küll teavad oma saidi poliitikast aga näiteks mängijate arvust, laudade arvust, tasemest, punnidest ei tea nad midagi. Samuti enamus affiliatesid annab oma lingi ja peale seda on kõik - sina oled ennast selle lingiga kleepinud ja rohkem abi ei saa.

Seega reklaami on ja jääb ning sellest me ei saa üle ega ümber. Aga reklaami osakaalu hoiame minimaalsena ning tõenäoliselt "lambikad" siin midagi reklaamida ei saa. Selle lambikate all ma pean siis silma seda, et keegi X tuleb pakub Y dollarit, et kleebitaks Z jutt/banner foorumisse/lehele/kuhu iganes.



6. Lahe oli lehte teha ja saab siin kõigilt kiita? Ja noh, kui olemas on, las siis olla.

Kindlasti mitte.



2+2 esilehel on teatavasti lingid:
1. Kirjastus ja raamatute promo - teil raamatuid pole. Tulevad?
2. Foorum - teil sama.
3. Strateegia ajakiri, ma ei tea, mis see 2+2 ajakiri on, teil pole.
4. Bonus programm, seda teil on Toweri teemal miskit.
5. Blogindus - teil sama.
6. Pokercast - oot kas keegi hakkab uudiseid vorpima, et kes foorumi turniiride seerias sai hea käe viimasel nädalaturniiril?

Tahan öelda, et foorum on nii hea, et mingit esilehte sellele pole vaja.

Kõik muud teemad tunduvad teisejärgulised, va igasugu affiliatendus, mille jaoks on vist tõesti parem, et on mingi ilus leheke, et kliki siia ja raha ja moosi tuleb. Aga raha kokkuajamise linkidele te pole nagu rõhunud siiamaani (mis mulle meeldib), nagu seda teeb Pokernews ja teised suuremad affid.


2p2 võrdlusest ei saa aru... Tahad väita, et me kopeerime 2p2-d? Nii me võiks ju võrrelda põhimõtteliselt igat lehte, kus on foorum - kasvõi näiteks miski lehmakasvatuse saidiga.

Tagasiside on alati teretulnud aga sinu kommentaar kahjuks ei andnud mitte mingisugust tagasisidet peale selle, et foorum saab eksiteerida ilma pealeheta. See on lihtne ja loogiline aga ma ei saanud aru sellest, et mida ja veel-enam MIKS me muutma peame. Peaksime esielehe maha võtma? Kui jah, siis miks?

Ma leian, et "sisutühi" leht, mis kirjeldab kolme lausega saidi eesmärki ja juhatab foorumisse on parem, kui ilma pealeheta foorum. Kui keegi peaks komistama lihtsalt pealehele, mis viib otse foorumisse (nagu enne oli), siis ta ei pruugi üldse süvenedagi - vaatab, et ah jälle üks inglise keelne foorum, et ma seda ei otsi, ma ikka tahan leida strateegiat. Ometi oli foorumis kõik olemas aga oleks ta komistanud pealehe otsa, oleks ta veetnud seal lugedes kahte lauset minuti ja see võib-olla täiesti piisav, et edasi jõuda õigesse kohta.

ranka
30.01.09, 12:59
Kilu6'le.

Ma usun, et antud esilehe kõige suurem eesmärk on pakkuda mingisugunegi info täielikele pokkerivõhikutele, et neil tekiks tahtmist kiigata ka foorumi poole ning seetõttu ka pokkeripisiku poolt vallutatud saada.

Kui esilehel oleksid sada värvilist bannerit ja karjuvad FREE MONEY sildid, siis võib kindel olla, et 90% võhikutest peab seda mingiks imelikuks scam leheks, kus tuleb eemale hoida, sest nende arvates on Pokker ju hasartmäng.


+1. Jõudsid natuke ette, kui oma pikka kommi kirjutasin, su esimest lõiku kirjeldan ka oma pika jutu viimases lõigus :)

Tigrano
30.01.09, 13:05
Mõtteid on palju, küll jõuab kunagi ka teostada, et esilehele oleks põhjust järjest rohkem ja rohkem kiigata.

RudiTurbo
30.01.09, 13:37
Uudised on kindlasti head ka foorumisiseste ürituste kajastamiseks. Nagu näiteks maratoni tulemused ka esilehele üles panna. See foorum on juba arvatavasti ühe kõige võimsama ja andekate mängijate koguga Eestis ning kui siin foorumisesiselt võita mõningaid tournasi või whatever üritusi, siis kindlasti on Su nimi väärt jõudmaks teiste inimeste silme ette :)

Kes teab, vb ühel päeval on üx Eesti pokkeri suurüritustest Ranka ja Tigrano pokkerliiga, mille võitmine on paljudele Eesti pokkerimängijatele suur eesmärk ja unistus.

Samuti annaks lehele panna tulevikus mingid Eesti online mid stakesid pingeread vms. Aluseks võtta tableratings.com site ntx ja kui sealt on võimalik mingi automaatse scriptiga Eesti mängijate tulemusi võtta näiteks või whatever. Kui ei ole, siis on võimalik ka manuaalselt teha igakuiseid tabeleid jne. Kuskil edetabelis olemine kindlasti paneks paljusi mängijaid pingutama oma mängukvaliteedi nimel :)

jukuke
30.01.09, 13:40
igati hea, Omanäolisus on esialgu säilinud jääb loota et see on nii ka edaspidi

kilu6
30.01.09, 14:05
Ok, mis ma ikka kobisen. Eks üks esilehekülg võib ju olla ka. Lihtsalt keep it simple, põhirõhk võiks ikka foorumil olla mu meelest.

Vist jäi mulje, et tahan maha teha, mis te teete. Pole nii. Lihtsalt mulle tundus, et nendele, kes seda foorumit hakkavad kasutama, ei pea veel eraldi seletama, mis see on. Aga ehk on teil ka õigus ja siiski peab. Et mõni ei leia üles või ei saa alguses pihta.

Otsingumootoris näidatakse asju järjekorras vastavalt sellele, kui palju seal aadressidel klikitakse. Foorumilehekülg hakkab seal olema vist eespool esilehest, kuna esilehe traffic ei ole nii suur? Või pannakse www.pokkeriprod.com ja foorum.pokkeriprod.com Googles kokku sama nimetuse alla?

Võrdlus 2+2 ga oli lihtsalt selles, et mulle tundus, et 2+2 puhul ei ole ka sellel esilehel suuremat vajadust, kõik vajalik on nende foorumi all juba olemas.

Tuul
30.01.09, 14:48
Väga hea, mis täpsemalt ei meeldi? Selleks see küsitlus ongi, et aina paremaks ja paremaks teha veebilehte. Igasugused mõtteavaldused on teretulnud.


Kõik see on minu arvamus ja ei pretendeeri objektiivsusele:
Taust on kole ja segab keskendumist,
menüü on kole ja aeglane ning lingid tulevad poolläbipaistva taustale, mis seguneb ülejäänud koduka tekstiga ja raske on menüüd lugeda.
Piltide vahetus esilehel on inetu ning pildid vahetuvad jõnksutades, samuti saab pilte vedada ära vasakule äärde, kui tower boonuse alt avada mõni pilt, avab ta selle samas aknas ja tagasi minnes on leht jällegi nullis.
Tekst on ühtlaselt kehvalt loetav, ainuke loetav tekst on piltide vahetuse kõrval esilehel.
Logo minule ei meeldi ja on väikselt kehvalt arusaadav.

Tigrano
30.01.09, 15:29
Kõik see on minu arvamus ja ei pretendeeri objektiivsusele:
Taust on kole ja segab keskendumist,
menüü on kole ja aeglane ning lingid tulevad poolläbipaistva taustale, mis seguneb ülejäänud koduka tekstiga ja raske on menüüd lugeda.
Piltide vahetus esilehel on inetu ning pildid vahetuvad jõnksutades, samuti saab pilte vedada ära vasakule äärde, kui tower boonuse alt avada mõni pilt, avab ta selle samas aknas ja tagasi minnes on leht jällegi nullis.
Tekst on ühtlaselt kehvalt loetav, ainuke loetav tekst on piltide vahetuse kõrval esilehel.
Logo minule ei meeldi ja on väikselt kehvalt arusaadav.


Taust selliseks kindlasti väga kauaks ei jää arvan, sest musta tausta asemel oli see praegu kiirelt parim lahendus.
Samuti ripp menüüde läbipaistvuse on olnud plaanis lähiajal tumedamaks muuta, pole jõudnud.
Piltide vahetuse kohta ei oska midagi öelda, seal saab aega reguleerida kui kiirelt pildid vahelduvad, samas arvan, et annab särtsu juurde lehele.
Teksti loetavus paraneb kindlasti, kui taustavärvile leiab parema lahenduse.
Logo suurust saab alati muuta, samas tundus et väikselt on stiilsem ;D

Kloonike
31.01.09, 00:36
Noscript, noflash jms addonidega Firefoxis näeb ka leht väga kole välja.

Tigrano
31.01.09, 00:39
Noscript, noflash jms addonidega Firefoxis näeb ka leht väga kole välja.


See on vist paljude lehtede probleem.

JanRose
03.02.09, 14:54
palju õnne uue ja ilusa lehekülje puhul! .)

JR

antnx
03.02.09, 15:16
Tahan foorumi logo foorumi päissesseee

Tigrano
03.02.09, 15:27
Tahan foorumi logo foorumi päissesseee


Homme, kui ärkad on olemas, sest praegu lähen trenni kohe kohe ;)

antnx
05.02.09, 07:46
Ärkasin juba 5-endal veebruaril

Tigrano
05.02.09, 10:16
Ärkasin juba 5-endal veebruaril


Vahepeal juba oli logo aga paremal pool, selle simple machines forum asemel. Sinna vist ei sobi tahtsin rankaga läbi arutada, et panna logo vasakule äärde, ranka oli päeva eemal ainult. Täna peaks asja saama.

kollane
05.02.09, 12:29
oooo midagi on tekkinud meile juurde ;D

Tigrano
05.02.09, 12:35
oooo midagi on tekkinud meile juurde ;D


Just katsetan, kui suurelt panna. Nüüd on väiksemalt ei tea, kas sobib rohkem.

Tigrano
05.02.09, 12:36
See praegu nats proportsioonist väljas krt >:(

kollane
05.02.09, 12:36
See praegu nats proportsioonist väljas krt >:(


jup , eelmine oli parem

ranka
05.02.09, 12:45
TIGRANO suckib photoshopis :) :)

antnx
05.02.09, 12:53
Veits halb kvaliteed logol :( ma mõtlen pildi mõttes. nagu udune oleks vms

leits
05.02.09, 13:17
selleks tuleks teha vektoris logo, st suurendamisel ja vähendamisel kvaliteet ei halvene

Tigrano
05.02.09, 13:18
TIGRANO suckib photoshopis :) :)


Nii on jah, peab grindima veel seal, ennem, kui skill tuleb ;D

Aristotep
05.02.09, 13:24
Kas rohkem ääre poole ei annaks nihutada? Kuidagi imelikult keskel on praegu...

Tigrano
05.02.09, 13:28
Kas rohkem ääre poole ei annaks nihutada? Kuidagi imelikult keskel on praegu...


Ikka saab, kohe katsetan. Praegu teen väiksemaks ja panen ääre poole.

leits
05.02.09, 13:36
raisake see 500 või 600 eeki ning tehakse see logo (joonistatakse) vektorisse. siis on igal pool hea kasutada, kui vaja väikselt, üli suurelt, kvaliteet on alati hea

Tigrano
05.02.09, 13:40
raisake see 500 või 600 eeki ning tehakse see logo (joonistatakse) vektorisse. siis on igal pool hea kasutada, kui vaja väikselt, üli suurelt, kvaliteet on alati hea


See ongi vektoris, mis iganes suuruses võib kasutada.

ranka
05.02.09, 13:48
TRA VEKTORIS??? eSIMEST KORDA KUULEN EHK MÕTLETE IKKA TSENTRIS?

Tigrano
05.02.09, 13:50
TRA VEKTORIS??? eSIMEST KORDA KUULEN EHK MÕTLETE IKKA TSENTRIS?


Logo on tehtud Adobe Illustratoris, mis võimaldab kasvõi kõik suurendada või vähendada miljon korda, kvaliteet jääb nii nagu tehtud.

Tisko
05.02.09, 15:32
TRA VEKTORIS??? eSIMEST KORDA KUULEN EHK MÕTLETE IKKA TSENTRIS?

vektorgraafika = info pole pidipikslites vaid.. noh, maitea, keerulisemalt üles ehitatud :P
(imo)

Tuul
05.02.09, 18:01
ma ei saa aru, miks pokkeriprode logo peal on paljas naine?
Naljaga võib ju mõelda, et pokkerimehed on nii kõvad vennad ja saavad naisi kõvasti ja siis logo peal on paljas naine, aga tegelikult?

taavi19
05.02.09, 18:34
ma ei saa aru, miks pokkeriprode logo peal on paljas naine?
Naljaga võib ju mõelda, et pokkerimehed on nii kõvad vennad ja saavad naisi kõvasti ja siis logo peal on paljas naine, aga tegelikult?

Minuarust on ka naisest üksi vähe, liiga soft, mees võiks ka olla

broadcast
05.02.09, 18:38
Internet Exploreriga näen mina ainult vasakul suurt valget ristkülikut koos žetooniga...

Oliverk
05.02.09, 18:40
Internet Exploreriga näen mina ainult vasakul suurt valget ristkülikut koos žetooniga...

Internet Explorer on evil ka.

broadcast
05.02.09, 18:42
Internet Explorer on evil ka.

Ma vaikselt juba harjutan end Firefoxile üle aga raske on! ;D Kuradile juba sõrm antud kunagi, naljalt enam tagasi ei anna! :D

Tigrano
05.02.09, 21:11
ma ei saa aru, miks pokkeriprode logo peal on paljas naine?
Naljaga võib ju mõelda, et pokkerimehed on nii kõvad vennad ja saavad naisi kõvasti ja siis logo peal on paljas naine, aga tegelikult?


Muidugi paljas, panen suure logo varsti üles. Tühi zetoon oli masendav, see sobis sinna ideaalselt.

Tigrano
05.02.09, 21:12
Internet Exploreriga näen mina ainult vasakul suurt valget ristkülikut koos žetooniga...


Tulin trennist just ja kohe uurin milles asi, arvatavasti faili tüüp pgn ei meeldi explorelile.

Tigrano
05.02.09, 21:24
Minul näeb logo nii, mozillaga, kui windows internet exploreriga, kas teil mingid vanemad versioonid, kellel probleeme?

kollane
05.02.09, 21:26
mul näeb ka mõlemaga.

broadcast
05.02.09, 22:00
Minul näeb logo nii, mozillaga, kui windows internet exploreriga, kas teil mingid vanemad versioonid, kellel probleeme?

Oli jah, mul natuke vanem versioon. Pole sellele eriti tähelepanu pöörand varem. Nüüd on ok. :)

Tuul
05.02.09, 22:19
Muidugi paljas, panen suure logo varsti üles. Tühi zetoon oli masendav, see sobis sinna ideaalselt.


Aga kuidas on paljas naine pokkeriga seotud, peale selle, et ta sobib logo peale ideaalselt? Minu arvates natuke labane.
Kunagi näiteks kui tulevad logoga särgid või muu kraam ja siis on särgi peal suurelt logo, kus on paljas naine peal... nagu Swank Poker oleks, ainult et isegi neil on logo peal ainult naise pea.

kollane
05.02.09, 22:29
pole paljas , neeger on ju

Tuul
05.02.09, 22:29
jah, neegritel on riided naha külge õmmeldud

Marek K.
05.02.09, 22:40
paljas naine sobib v2ga h2sti. siis kui lambi inimene satub lehele, siis vaatab, et oh pokkeriprod saavad keppi ka, mitte pole k6ik syrrealistlikud elder gigid!

Tisko
06.02.09, 00:29
paljas naine sobib v2ga h2sti. siis kui lambi inimene satub lehele, siis vaatab, et oh pokkeriprod saavad keppi ka, mitte pole k6ik syrrealistlikud elder gigid!

counter-intuitive/counter-productive imo

kõige rohkem häiribki ka mind see naine seal (kuigi seejuures on mul siiski pohhui, see foorum on enivei SEE foorum).

jrgn hell
06.02.09, 00:37
paljas naine sobib v2ga h2sti. siis kui lambi inimene satub lehele, siis vaatab, et oh pokkeriprod saavad keppi ka, mitte pole k6ik syrrealistlikud elder gigid!


irw, chipi peal on naine ja kohe järeldus,e t pokkerimängijad saavad keppi. Naljakas noh ja ma ei tea miks, aga mulle tuli sellega mitteseonduvalt meedle, kui sõbrad olid kommis ja istusime sadamas ja üks näitas teisele taevas suurt täiskuud ja teine ei näinud midagi
where´s the logic - don´t ask me


kõik on super

Tigrano
06.02.09, 00:50
Inimesed on erinevad, maitsed on erinevad, kõigile ei saa kõik meeldida, see ongi asja point. Kui me hakkame natuke rohkem mõtlema, et millega ei ole naised seotud, siis vist ei loeks neid ühe käe näppudel ka üles.

Autod-naised
Baigid-naised
Kasiinod-naised
Üritused-naised
Reklaam-naised

Kuidas on küll autod, baigid jne seotud mingite bikiinis naistega?

Kas jõuab kohale, et miks on ehitud, autod, baigid, F1, reklaamid, veebi esilehed, kasiinode baaridaamid, plapalapla seotud naistega, sest see müüb ja on fun, kes pelgab seda nendel tavaliselt võib esineda mingeid komplekse, seda on ka kirjutanud targad inimesed.

Kusjuures neid logosi oli palju ja selle konkreetse logo sisse sai ka paigutatud kaarte, jätta zetoon tühjaks, välja sisse kõike, see ei olnud see, kõik see oli nii tavaline. Elu peab olema fun, niikauad kui oleme noored ja ka pokkerimängija elu on fun, kus on peod, naised, kasiinod, reisimine jne üks osa elust, seega ma arvan, et see naine sobib 101% sinna aga see on minu arvamus.

Marek K.
06.02.09, 01:16
irw, chipi peal on naine ja kohe järeldus,e t pokkerimängijad saavad keppi. Naljakas noh ja ma ei tea miks, aga mulle tuli sellega mitteseonduvalt meedle, kui sõbrad olid kommis ja istusime sadamas ja üks näitas teisele taevas suurt täiskuud ja teine ei näinud midagi
where´s the logic - don´t ask me


kõik on super


Jah, sest mul üks tuttav ütles, et tema arvates on online pokkerimängijad parajad elder gigid, kes ei jaga elust muhvigi ja kellel päris elu pole. See väide muidugi vale vähemalt minu arust. Aga lihtsalt tõin sellise naljaka näite, et paljud inimesed ju teevad igast lambi asjade järgi järeldusi. Kasvõi see, et keegi avaldas arvamust et naine logol tähendab miskit kerge porri teemat vms, ma ei m2leta ka t2pselt ja pohui ma megaunine ööd

Tigrano
06.02.09, 01:25
Jah, sest mul üks tuttav ütles, et tema arvates on online pokkerimängijad parajad elder gigid, kes ei jaga elust muhvigi ja kellel päris elu pole. See väide muidugi vale vähemalt minu arust. Aga lihtsalt tõin sellise naljaka näite, et paljud inimesed ju teevad igast lambi asjade järgi järeldusi. Kasvõi see, et keegi avaldas arvamust et naine logol tähendab miskit kerge porri teemat vms, ma ei m2leta ka t2pselt ja pohui ma megaunine ööd


Jah, mis esimesena kellegil pähe tuleb, mul näiteks porrr ei tule, sõltub mõttemaailmast.

Tisko
06.02.09, 03:18
TIGRANO, kui tähelepanelikult lugeda ja asi kokku võtta, siis jääb kõlama see: Pokkeriprod.com logo peal on naine seepärast, et seda "kaubamärki" hästi müüa..?

Tigrano
06.02.09, 03:44
TIGRANO, kui tähelepanelikult lugeda ja asi kokku võtta, siis jääb kõlama see: Pokkeriprod.com logo peal on naine seepärast, et seda "kaubamärki" hästi müüa. Kinnita, on siis nii?

Ma räägin üldisemalt, nagu universum, rohkem ei saa kommentaarida kahjuks.

Rigged
21.02.09, 16:56
Midagi pole whineda, alguse asi, pole viga midagi. Esileht suht meelitaski foorumit lugema kui aus olla.

ranka
21.02.09, 18:37
Midagi pole whineda, alguse asi, pole viga midagi. Esileht suht meelitaski foorumit lugema kui aus olla.


Tere tulemast foorumisse!

Ja mul on küsimus, et kuidas meie lehe üldse leidsid?

vsiu100
06.03.09, 13:50
soovin, et privadori blogi pandaks blogi listi

CTXrix
06.03.09, 15:52
soovin, et privadori blogi pandaks blogi listi


nõus, ta paneb filot - different, peab meeldima.

ranka
06.03.09, 17:26
soovin, et privadori blogi pandaks blogi listi


Done.

Daatumeid ei anna aga järgmisest nädalast hakkame lehega tõsisemalt tegelema ja seetõttu mingi aeg muutub lehe kujundus. Kui palju, missuguseks jne, seda veel ei saa öelda aga suure tõenäosusega võib ka natuke foorumi kujundus muutuda.

taavo
07.03.09, 11:15
Seda kõike selleks, et meie järelpõlvede seas oleks maailmatasemel pokkerimängijaid, kes jõukasid absoluutsesse tippu.

Firefoxi kasutades, pealehelt foorumi nupu peale vajutades avab uue tabi. Meelega tehtud?

ranka
07.03.09, 15:08
Seda kõike selleks, et meie järelpõlvede seas oleks maailmatasemel pokkerimängijaid, kes jõukasid absoluutsesse tippu.

Firefoxi kasutades, pealehelt foorumi nupu peale vajutades avab uue tabi. Meelega tehtud?


Fixing typo hiljem ja võtan selle new tabi värgi maha.

markosa
07.03.09, 15:49
Kasutan ise Operat, mul avab ka uue tabi. Mina seda uue tab-i värki maha ei võtaks, kuna foorumist tagasi Pokkeriprod.com-ile mingit linki vist pole, või on?

ranka
07.03.09, 20:32
Kasutan ise Operat, mul avab ka uue tabi. Mina seda uue tab-i värki maha ei võtaks, kuna foorumist tagasi Pokkeriprod.com-ile mingit linki vist pole, või on?


Uue saidi tulekuga peakski kõige esimene muudatus olema see, et sait ja foorum hakkavad olema ühte värvi ning kogu aeg saaks navigeerida nii pealehe ja foorumi vahel.

EDIT: Ja see tagasimineku värk ei olegi hetkel nii oluline. Kuna meie saidi väärtus seisneb foorumis, kui pealehel.

taipupole
06.05.09, 14:07
See ei tööta: http://marek.pokkeriprod.com/

Kas peabki mitte töötama?

P.S. Listis ei tööta Grind It! link, viskab http://cf.ee/suspended.page/

ranka
06.05.09, 14:23
See ei tööta: http://marek.pokkeriprod.com/

Kas peabki mitte töötama?

P.S. Listis ei tööta Grind It! link, viskab http://cf.ee/suspended.page/


Tänan tagasiside eest. Kui Marek'it näen, siis esimesel võimalusel küsin, miks ta blogi maha võttis - kas tehniline jama või lõpetas blogimise. "Grind It!" blogil on tehnilised probleemid, mis peaksid loodetavasti lahenema selle nädala lõpus.

PS! Tuletan veelkord meelde, kes tahab oma blogi linki meie kodulehe pealehel (http://www.pokkeriprod.com) "Muud Blogid" sektsioonis, siis selleks tuleb lisada meie foorumi (http://foorum.pokkeriprod.com) või pealehe (http://www.pokkeriprod.com) link oma blogi ja anda sellest teada kas siin foorumis või emailile: admin@pokkeriprod.com

Kui Te aga olete elukutseline pokkerimängija, peate blogi ja tahate, et Teie blog oleks meie kodulehe pealehel (http://www.pokkeriprod.com) sektsioonis "Elukutseliste Blogid", siis selleks saatke email: admin@pokkeriprod.com (või andke teada muul viisil - post/sõnum foorumis näiteks) ja lisan blogi nimekirja. Elukutselised pokkerimängijad ei pea panema viidet oma blogi meie lehele.

Parimat,

PokkeriProd.com Tiim

ranka
13.09.10, 10:44
PUMP!

Viimasel ajal oleme arendanud PokkeriProd.com pealehte ja minu arvates on muutunud see paremaks. See on pelgalt minu arvamus ja tahaksin kuulda ka teiste arvamusi ning vastuseid küsimustele:

Kas praegune pealeht meeldib?
Mis on puudu?
Mis on üle?
Mis meeldib väga?
Mis häirib väga?

Ootame ettepanekuid.

E: igaks juhuks ütlen, et äkki keeegi ei tea. Pealeht asub: http://www.pokkeriprod.com/ :)

Pahvak
13.09.10, 11:54
E: igaks juhuks ütlen, et äkki keeegi ei tea. Pealeht asub: http://www.pokkeriprod.com/ :)

Selline tunne, et ongi meelest läinud, kuna bookmarksides on "new posts" link. Muidu on pealeht üsna asjalik ja uudiseid tuleb ka piisava kiirusega.

raaids
16.09.10, 01:50
Kust kohast vanemaid blogisi näha saab...ei suutnud hetkel leida peale 5 viimati uuendatud blogi.

KeRRRt
16.09.10, 08:40
Kust kohast vanemaid blogisi näha saab...ei suutnud hetkel leida peale 5 viimati uuendatud blogi.
yeah. tahtsin ka just kurtma tulla, et vana süsteem oli 20x parem, kui praegune. muutke palun tagasi

Tigrano
16.09.10, 10:01
Jah olen nõus, sest ise ka ei vaadanud igapäevaselt blogisi ehk 1x kuus ja uue süsteemiga ei ole vanu blogisi näha.

Muudame tagasi või paneme kuidagi blogide listi lingina saadavaks.

kuco
16.09.10, 10:25
Paneme kuidagi blogide listi lingina saadavaks.

+1

"VIIMASED 5 BLOGI" võiks olla link ja sinna minneks kuvab kõiki blogisid

ranka
16.09.10, 10:54
yeah. tahtsin ka just kurtma tulla, et vana süsteem oli 20x parem, kui praegune. muutke palun tagasi

Vana süsteem on 20x parem kui meil on nimekirjas maksimaalselt 20 blogi, üle selle ajab lehe mõttetult pikaks.

Praeguse süsteemiga võin panna ka 1000 blogi ilma, et leht pikaks läheks ja praeguse süsteemi eelis vana süsteemi ees on, et näiteks sven21 pole 100 aastat bloginud, mistõttu on ta blog mitteaktiivne. Mitteaktiivseid blogisid ei ole mõtet pealehel hoida aga kui ta peaks uuesti blogima hakkama siis paljud tahaksid kindlalt lugeda. Seepärast on praegune süsteem parem.

Teiseks viis blogi on täiesti paras, sest päevas üle kahe-kolme erineva blogi uuendust ei tule. Käi igapäev lehel ning ükski blogi post sul kahesilmavahele ei jää.

Lõpetuseks tahaksin lisada, et olen praeguse probleemi olemasolust teadlikd (tänud olwynile ja rohelisekonnale) aga ma ei ole veel lahendust leidnud. Õigemini ma ei ole otsinudki, sest hetkel on natuke tähtsamate priorteetidega töid kui tolle lingi leiutamine. Lingi leiutamine ise on lihtne aga, et too feedreading toimuks ka siis on natuke raskem.

sinisebra
10.10.10, 16:30
Rohkem rõhku võiks panna avalehe postituste kvaliteedile.
Ei jäta professionaalset muljet.
Tundub nagu pealehte täiendaks Forrest Gump.

nt.

http://www.pokkeriprod.com/2010/10/09/pokerstars-uuendab-oma-tarkvara-lahipaevil/

Tigrano
10.10.10, 17:04
Rohkem rõhku võiks panna avalehe postituste kvaliteedile.
Ei jäta professionaalset muljet.
Tundub nagu pealehte täiendaks Forrest Gump.

nt.

http://www.pokkeriprod.com/2010/10/09/pokerstars-uuendab-oma-tarkvara-lahipaevil/

Jah nõus eks üritame paremini. Ajaga saame vilumusi ja kindlasti uudiste, artiklite, kodulehe välimus ja sisu kvaliteet muutub.

lypsja
10.10.10, 23:07
mis te hakkasite pealehe artikleid guugliga tõlkima või :))) või keegi teeb peenet huumorit?

ranka
11.10.10, 00:09
Jah nõus eks üritame paremini. Ajaga saame vilumusi ja kindlasti uudiste, artiklite, kodulehe välimus ja sisu kvaliteet muutub.


mis te hakkasite pealehe artikleid guugliga tõlkima või :))) või keegi teeb peenet huumorit?

Minu süü, pekske mind.

nomerlot
11.10.10, 09:44
Vähe moodsam wordpressi skin võiks avalehel tõesti olla, see praegune on vist mingi 4-5 aastat tagasi tehtud.
Wordpressile on tehtud igasugu poppe portaalikujundusi, ole mees ja vali:)

ranka
11.10.10, 15:02
Vähe moodsam wordpressi skin võiks avalehel tõesti olla, see praegune on vist mingi 4-5 aastat tagasi tehtud.
Wordpressile on tehtud igasugu poppe portaalikujundusi, ole mees ja vali:)

Kindlasti on olemas paremaid aga praegusel hetkel oleme olnud hetkelise skinniga rahul ja seetõttu ei ole viitsinud ka uut otsida. Kui sul häid ideid või pakkumisi siis võid alati nendega välja tulla ja kaalume neid tõsiselt.

nomerlot
11.10.10, 15:51
Otseselt mingit kindlat theme'i ei hakka soovitama, sest eks te ise teate oma plaane ja vajadusi paremini, aga miks mitte mõõduka raha eest üks pro-theme osta, mida uuendatakse WP versiooni uuenedes, pakutakse supporti, osadel saad photoshop-kujundusfaili kaasa, SEO peale on ehk rohkem mõeldud jne

Osad tuntumad premium WP-theme tegijad:
http://www.woothemes.com/
http://www.elegantthemes.com/
http://www.studiopress.com/