PDA

View Full Version : Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa



pastilaa
07.04.11, 20:54
Mängin ise Starsis NL100FR sama nime all ja teen seda nö hobi korras (momendil mõneks ajaks NL50 kuna sai üks vägev reis pokkerirahadest tehtud). Seni minu mängitud kõik FR käed Starsis:


Seni olen teinud päris mitu treeningdiili ja niisama coaching-sesse. Enamus diile on olnud suhteliselt edukad - loodetavasti mõni eelmistest treenitavatest annab ka teemas kommentaari.

Pakun treeningut kuni NL50FR mängijatele ja hinnaga €35/h või €90/3h. Mida ja kuidas teeme, sõltub sinu senistest tulemustest (mida saame enne sessi üle vaadata).

PM kel huvi.

P.S. Ütlen kohe ära, et kui vähegi võimalik - mine ja proovi Ranka onu juures treenida, sest tema on kordades targem!

EDIT: lisan enda viimase ca 1,5a graafiku starsi FR (NL25 ja NL50 2013 septembri seisuga): http://www.upload.ee/image/3576166/My_Currency_Won_in_USD_over_Hands_Played_for_19081 3.jpg

pastilaa
07.04.11, 21:12
Inimesed on ilusad ja head - püüan ka mina. Teen ühe mikro FR mehega tasuta tunnise sessi ilusaks sissejuhatuseks. Saada veenva põhjendusega PM ja teeme millaski sessi ära.

k2snakalle
07.04.11, 21:56
sai isegi aasta tagasi pastilaaga coaching diil tehtud. Mulle väga meeldis ja ilma tema õpetusteta ei oleks praegu seal kus praegu olen. (teenin oma leiva lauale sellega)
Neile kes kõhklevad võin öelda, et ei mingeid kõhklusi...see väike investeering tasub ennast 110% ära ja teenite selle raha palju hõlpsamini tagasi kui arvate. Lihtsalt mängus on omad leakid mida te ise ei märka, pastilaa terav silm leiab need üles!

kardaanirist
07.04.11, 22:18
olen ka pastilaalt coachingut võtnud ning sain palju palju palju targemaks. nagu k2snakalle väitis, siis selline investeering tasub kindlasti ära.

pastilaa
07.04.11, 22:54
Inimesed on ilusad ja head - püüan ka mina. Teen ühe mikro FR mehega tasuta tunnise sessi ilusaks sissejuhatuseks. Saada veenva põhjendusega PM ja teeme millaski sessi ära.

sess tuleb bluelite - ga

Rokkar19
08.04.11, 14:59
Oleks ka ennast pakkunud, kuid hiljaks jäin (alles praegu panin seda teemat tähele). Aga edu !

sawcrish
08.04.11, 17:29
Olen teinud 50k diili Pastilaaga ja õppinud nii palju juurde, et seda on raske sõnadesse panna.

Diili käigus tegin rekordkuu profiti poolest, rekordpäeva ning tildi probleemid olid olematud.

Soovitan kindlasti

superkuul
08.04.11, 19:35
Olen võtnud ühe sessi juba aga paistab et on veel vaja et biitida nl25 korralikult. Lähiajal sooviks ka ühte sessi võtta siis :)

Kotkas1000
09.04.11, 13:58
Meie oleme Pastilaaga teinud aastake tagasi NL25 2 sessi ja kunagi hiljem vaatas ta mu mängu NL100 limiidis ja jagas näpunäiteid. Fakt on see, et enne ma olin jooksnud BE mingi 300K kätt ja peale sesse pastilaaga olen täna NL100 4,5bb/100 võitev. Julgen soovitada teda kõigile siinsetele mikromeestele, kes on hädas ja ei saa ise jagu oma probleemidest. Pastilaa on selline mees, et ta teab, mida räägib ja ta oskab oma mõtteid suurepäraselt õpetatavale edasi anda. Ühe sõnaga - super coach!!

Provoker
09.04.11, 17:23
kiidan ka omalt poolt. Enne diili olin BE isegi kaotav mängija ja boonustega tiba plussis. Peale diili on PTR sujuva tõusu üles võtnud. Oskaks Pastilaa veel volüümi keeramist ka õpetada oleks super. Mängisin isegi NL100 juba vahepeal kuni oli vaja raha hakata investeerima. Loodan seal peagi tagasi olla. Ühesõnaga kasutage võimalust kui teile seda pakutakse.
PS mina ei saa aru miks nii vähe €/h küsid. Asi on palju rohkem väärt.

vapsik
09.04.11, 17:40
Heategevus obv. Oleks mul pastilaa coachimis skill, siis küsiks poole rohkem.

virukunn
09.04.11, 21:02
grrr... kui kaotama hakkan, siis ostan :D

con
09.04.11, 21:27
mees teab millest räägib + seletab väga hästi, soovitan.

pastilaa
10.04.11, 00:56
super. ty

Italiandude
10.04.11, 05:32
Kui sul hourly 100NLs 13$ on kas siis 25€ tunni eest veidi palju pole?

Tarmonator
10.04.11, 06:34
Kui sul hourly 100NLs 13$ on kas siis 25€ tunni eest veidi palju pole?

LOL...eestlane on ikka kade rahvas.
Poest ostad NIKE särgi ka 25€ eest kuigi hiinlane teeb selle valmis vähem kui 1€ eest. Elu on karm et sa teaks.

k2snakalle
10.04.11, 08:30
Kui sul hourly 100NLs 13$ on kas siis 25€ tunni eest veidi palju pole?

just priceless :biggrin:

Provoker
10.04.11, 10:28
Kui sul hourly 100NLs 13$ on kas siis 25€ tunni eest veidi palju pole?

Kui coaching sess läbi on kas siis mängid uute teadmistega ainult niipalju et oma 25€ tagasi teenida?

pastilaa
10.04.11, 11:25
Kui sul hourly 100NLs 13$ on kas siis 25€ tunni eest veidi palju pole?

Kõik on suhteline. Ma lihtsalt odavamalt oma aega ei saa hinnata. SN rakebackiga tuleb muide hourly just sinna numbri kanti. Glglgl ja tänud muretsemast :).

Godspeed_EJ
10.04.11, 13:40
Kui sul hourly 100NLs 13$ on kas siis 25€ tunni eest veidi palju pole?

Sassi neljas tulemine?

Italiandude
10.04.11, 16:06
No offence, lihtsalt mõtlen mille pealt see nr tuleb.

fyte
10.04.11, 16:27
No offence, lihtsalt mõtlen mille pealt see nr tuleb.
Ja ikka ei suutnud vastust oma küsimusele siis leida? O_o


Ma lihtsalt odavamalt oma aega ei saa hinnata. SN rakebackiga tuleb muide hourly just sinna numbri kanti. .

Italiandude
10.04.11, 16:29
Ja ikka ei suutnud vastust oma küsimusele siis leida? O_o

Thanks bro you're genius!

Pahvak
10.04.11, 16:36
Ma ei näe põhjust miks peaks vähem küsima, sest coaching tõesti töötab ja näiteks 1h nädalas ei tohiks NL25-50 mehele väga kulukas olla. Kallis on see võrreldes Eesti palganumbritega, aga pokkerimängijale ei maksa palka eestlane (va metamehed).

Tigrano
10.04.11, 17:33
Kui anda enda teadmisi kellegile ära, siis minumeelest võiks või on isegi normaalne kysida rohkem kui seda on enda keskmine tunni hinne.

Samuti võiks edaspidi mitte risustada seda teemat lollustega, et tõsine teema päris offtopicuks ei läheks.

qbj0hn
10.04.11, 19:51
pastilaa kohta ei oska öelda,kindlasti hea õpetaja.
Aga muidu soovitan alati coachimist,kõige rohkem abi mu mängule see toonud.

karookas
21.04.11, 21:13
Lihtsalt mängus on omad leakid mida te ise ei märka, pastilaa terav silm leiab need üles!

just seda olekski vaja

ridariässa
21.04.11, 22:25
Tere, pakuks väikest diili kui sobib::)
Sooviks saada tunnikese nädalas coachi, rahaga teeks nii, et 2 bb sisse ja edaspidi 50k käe tagant 25euri 1bb/100 käe kohta, kuuga tuleb50k kätt, kui ei mõju siis see esimene 2bb on ikka olemas, mäng toimuks nl25.

pastilaa
22.04.11, 14:02
Tere, pakuks väikest diili kui sobib::)
Sooviks saada tunnikese nädalas coachi, rahaga teeks nii, et 2 bb sisse ja edaspidi 50k käe tagant 25euri 1bb/100 käe kohta, kuuga tuleb50k kätt, kui ei mõju siis see esimene 2bb on ikka olemas, mäng toimuks nl25.

Ei sobi. Trenni saab tunni alusel ainult. Gl!

Potik
23.04.11, 09:24
Rush tuleb ka kõne alla?

pastilaa
23.04.11, 23:55
Rush tuleb ka kõne alla?

ei oska seda

pastilaa
24.04.11, 14:24
Vahepeal olen u 10ne mängijaga sessi teinud. Kui keegi teist viitsib - andke märku. Kas oli kasu ka, kuidas on olnud tulemused peale sesse jne - ei jõua eraldi uurida ise.

P.S. Võib ka julgelt kritiseerida ja tümitada!

con
24.04.11, 16:51
See 15-20 min mis sai tehtud(pidin katkestama), tänu sellele sain juba 3beti 4.5% peale(ennem ~3). Lisaks kaitsen blinde 3bettides kõvasti rohkem, LPst 3bet blufin, sain steali paremaks(betsizing ja vastased), flopi cbeti osas pole enam mõndasi vigu mis ennem tegin, raisen flope kordades rohkem(drawid, backdoorid), cbetin multiway potte kõvasti rohkem jne.

Umbes 7k kätt ja +11bi selle ajaga(alates 5k) on ette näidata:
http://www.upload.ee/image/1294683/sdadssa334.jpg

Mis peamine - kõvasti enesekindlust tuleb juurde.

tonis
26.04.11, 21:23
Soovitan ka. Põhimõtteliselt võiksin täpselt sama jutu kirjutada siia mis con kirjutas :P + tableselection ka nüüd parem

50CandyJoe
02.05.11, 20:01
Kindlasti soovitaks! Tegin vaid tunnise sessi, aga juba selle ajaga sain palju targemaks. Varsti plaanis uued sessid võtta.

Fabulous
02.05.11, 20:06
Kas videoreview'd ka teed?

pastilaa
02.05.11, 22:26
Kas videoreview'd ka teed?

kui sa mõtled seda, et saadad mulle video ja siis koos vaatame selle üle - pole ise teinud, küll aga olen rankale ja ühele teisele coachile oma mängu kunagi nii näidanud. peaks hakkama saama põhimõtteliselt.

Fabulous
02.05.11, 23:38
Ma mõtlesin pigem niimodi, et mina saadan sulle ilma hääleta video, sina loed oma arvamuse peale ja siis saadad mulle tagasi.

pastilaa
03.05.11, 09:42
Ma mõtlesin pigem niimodi, et mina saadan sulle ilma hääleta video, sina loed oma arvamuse peale ja siis saadad mulle tagasi.

selge - sedasi ei viitsi. esiteks on parem ikka asju koos arutada ja teiseks - nagu senine praktika on näidanud, siis minu salvestustealaste teadmistega läheks ilmselt terve päev et see asi korralikult ära teha.

leits
04.05.11, 14:12
Mindseti ka coachid v2

pastilaa
04.05.11, 14:41
Mindseti ka coachid v2

Tegime Leitsiga esimese mindseti sessi. Imo peaks juba sellelt värselt pildilt Leitsi näost näha olema, et oli abi:http://static.cargurus.com/images/site/2008/09/11/00/23/1991_bmw_m5_4_dr_std_sedan-pic-5685.jpeg

Pahvak
04.05.11, 15:26
Nägu on küll rõõmus, aga bemm on nüüd üks mudel vanem? Samas hea coach ongi kallis.

nomerlot
04.05.11, 15:47
Variatsioon tõmbas küll mudeli allapoole, aga näe, mindset hoiab näo naerul. Tundub, et oli hea sess.

leits
04.05.11, 17:11
Nägu on küll rõõmus, aga bemm on nüüd üks mudel vanem? Samas hea coach ongi kallis.

ei sama käkk ikka mis ennem :D

pastilaa
27.06.11, 16:46
Väike remark: kustutan enamik pokkerialaseid kontakte ära MSNis, sest ei saa enam aru, kes on kes ja paljude eesnimed kattuvad sõprade omaga lol. Seega, kui edaspidi olen pikalt offline, siis PMi teel võin skype kontakti jagada.

romario
27.06.11, 18:04
Väike remark: kustutan enamik pokkerialaseid kontakte ära MSNis, sest ei saa enam aru, kes on kes ja paljude eesnimed kattuvad sõprade omaga lol. Seega, kui edaspidi olen pikalt offline, siis PMi teel võin skype kontakti jagada.

Lihtsam on ära sildistada ning inimesed erinevatesse kategooriatesse jagada, muidu tõesti võimatu aru saada, et kes on kes.

Foux
17.02.12, 12:48
Videoaalüüs + 1h ühissess ja tunnen juba, et mäng 10x paranenud. Ei oleks kuidagi arvanud, et coaching võib nii lihtsalt ja kiiresti mu mängu kordades paremaks muuta. Soovitan tuliselt. Iga kopikat ja enamgi väärt!

bluelite
06.03.12, 16:13
.

taipupole
07.03.12, 21:47
Kõige parem on nii, kui mina õpetaks ja siis pastilaa ütleks, et mis ma valesti õpetasin (tuntud ka kui mortal kombat combo). PM meile!

raudtee(EST)
27.06.12, 22:46
Mai algul võtsin pastilaalt 4h coachingut NL25 (videoanalüüs+3h ühissessidele) . Pärast seda mänginud 100K kätt, winrate on tõusnud 3-lt üle 6. Seejuures 100K käe jooksul sai kohatud -18bi alla EV jooksu.
Igati kasulik coaching oli, soovitan!

pikk28
28.06.12, 09:12
palju sul pastilaa h maksab? Võid PM-da ka kui ei julge siin vastata

Oll
17.07.12, 03:00
Võtsin ka kaks 1,5h-st sessi pastilaalt viimase nädala jooksul (üks NL25 ja teine NL50-100). Kui üldiselt olen ise biitinud 12-tabledes NL25-te üpris mugavalt, siis ikkagi sain nii kõvasti kasulikku inffi juurde, et ei jõuagi ära oodata, mis suurema sample size'i peale saab. Praegu on mängitud 30k kätt NL25-100 ja wr on 10.6BB/100.
Nt. see tableselectimissüsteem, mida tema õpetab, peaks olema keelatud. See on liiga effektiivne fishide vastu.

Niisiis, kui minul oli kahest tühisest sessist nii palju kasu, siis kindlasti madalamate limiitide või väiksema kogemusega mängijatele oleks sellest tohutu kasu.
Soovitan.

P.S. mõlema sessi jooksul teenisin coachi tunnitasu tagasi + veel extra.

ESTPatrick
08.09.12, 12:18
kas see table selecti coach töötab ka 6maxis? kui jah siis tahaks ka

mislinn
10.09.12, 15:59
Ma oleks ka table selecti osast huvitatud, võid mulle pm-i hinna panna ja umbkaudse aja mis kulub asja selgitamiseks

q_q
10.09.12, 16:13
omg

Kotkas1000
10.09.12, 17:25
omg

Milles küsimus? Enamus grindereid ei oska tableselectida korralikult. Seal omad nipid-nõksud, kuidas seda eriti tõhusalt teha.

mislinn
10.09.12, 17:55
Tegelikult ma suht kindel et oskan, aga äkki on midagi lisada

pastilaa
10.09.12, 18:22
Tegelikult ma suht kindel et oskan

ma arvan ka. lihtsalt osad mängijad, kes 24 lauda lasknud näiteks pikemalt ei ole sellele teemale tähelepanu pööranud ja ei ole seda olulist aspekti nii tähtsaks pidanud. kogu see teemapüstitus siin on mulle endalegi veidi naljaka trollimisena tundunud, aga hea küll :P

siis lühidalt, kuidas ise selectinud olen (enamike jaoks pole siin midagi uut ilmselt):

* vähemalt üks 40bb+ fish paremale käele (oluline esimesena isomise+pos pärast). erand, kui lauas mõni tõsine hull või mitu head fishi. kui kriteerium pole täidetud, siis üldjuhul sit out next bb ja uus laud

* lobbys ei vahi laua keskmist vpip jms vaid ainult seda, kuidas leida värskeid fishe (poolikud ja uued lauad. teen ka ise uusi). kui poolikuid laudu piisavalt pole, siis paljudesse waitinglistidesse ja lepin ainult eelmise punkti kohase lauaga

* märgistan kõik mängijad. peamised on 2 värvi (reg vs fish), aga veel mõned abiks. abiks taas lobbys tundmatute ja fishide leidmise jaoks

mõned väiksed vigurid veel, aga eks igaüks leiutab ise.

ranka
10.09.12, 18:29
Niipalju, kui ma olen mänginud, siis ma ei näe lihtsalt põhjust valimiseks. Isegi keskmine reg on kohutavalt halb ja sellel on põhjus, miks ta 25NL-i regular on - teeb ise ka suuri vigu. Sitemaid laudu, mis mäletan on sellised: 14/12, 14/12, 9/7, 17/3, 12/1 jne. Laud on tight aga suurte leakidega tight mängijad.

Teiseks, kui isegi laud on pask, kus eelis on väikene siis ikka leidub seal üks pastilaa, kes lauast lahkub parematele jahimaadele ja väga kiirelt see koht täitub fishiga. Need kaks punkti kokku panna: regularid ei põhjusta peavalu + fish tuleb ise - ei näe mõtet.

Ma ei tea, kas sa oled ise eksperimenteerindu aga võiksid - ära selecti ja anna siis teada, kuidas ja kui palju tulemused muutuvad? Äkki ei olegi mõtet paari lauda kinni panna, loovutada long runnis väga väikena osa winratest aga selle arvelt saad pikemas perspketiivis rohkem käsi ehk kasum jääb samaks võib-olla isegi paremaks.

Table selection tuleks siis arvesse võtta, kui tõesti, lauad on, kus eelist ei leia ehk 14/12 tüüpi tight regularid, kes oskavad hästi 3bettida ja postflop mängida.

PS! Loomulikult on alati table-selection hea aga minu arvates 25NL on see overrated, samuti 25NL-is 24 tablemine on mõttetus, eriti kui sa oled seda teinud kauem kui kuus kuud ja winrate on pask. Siis on midagi valesti ja tuleks mõelda, et miks sa ikkagi limiidist ei ole üles liikunud ja miks tulemused on halvad.

KristjanLaas
10.09.12, 18:33
Isegi keskmine reg on kohutavalt halb ja sellel on põhjus, miks ta 25NL-i regular on - teeb ise ka suuri vigu.

Sama jutt käib siis ka 90% kordadest hero kohta ja ta ei oska neid exploitida, seega ikkagi oluline tableselect temale.

Ehk kui 200st 25te tuled, siis obv pole oluline tableselect, sest vs 25 reg on edge suur. 25 reg vs 25 reg ei ole.

pastilaa
10.09.12, 18:37
PS! Loomulikult on alati table-selection hea aga minu arvates 25NL on see overrated

nl50 ja nl100 minu meelest ilma enam ei tööta. ja endiselt ma pean end ka nende limiitide mängijaks (olen ka sel aastal mänginud). nl25 osas nõus, aga puusalt pakun, et vahe on umbes poole kordne. kui mu wr selectides on 12-14bb/100, siis ilma ma arvan, et poole nadim kindlasti. lisaks on max swingid olnud 400k käe peale -12bi. nl100s aga kus 4bb/100 oli suurem -25bi.

suuresti on see piiri tõmbamise küsimus - vb jah nl25 on see overrated, aga kes kõrgemal tahavad mängida ja phil iveyd või mendid pole, peavad selectima. mugav on muidugi seda mitte teha.

ranka
10.09.12, 18:38
Sama jutt käib siis ka 90% kordadest hero kohta ja ta ei oska neid exploitida, seega ikkagi oluline tableselect temale.

Ehk kui 200st 25te tuled, siis obv pole oluline tableselect, sest vs 25 reg on edge suur. 25 reg vs 25 reg ei ole.

No, kui sa oled 12/2 tüüp, siis sa peaksid keskenduma oma obvious leakide parandamisele, mitte table selectimisele. 200NL näiteks, kus on enamus regid suht solid ja "obvious" leakid puuduvad ning nende parandamine ja järgmisele tasemele nõuab rohkem vaeva, siis loomulikul on mõttekam ja kergem table-selectida + vähendad nii variatsiooni.

Ühesõnaga, ei pea olema 200NL kogemust, et et 12/2 tüüpe exploitida ja mitte ise olla 12/2 tüüp. See ekstreemne näide aga väga palju on väga tight mängijaid, väga paljud callivad väga suuri bette ja väga paljud ei oska valuet võtta ega betsizingut seada.

Kui ma 5 aastat tagasi 25nl mängisin siis mängupildis on näha ainult kahte erinevust: rohkem shortstacke ja natuke rohkem 3bettimist. Viimane tõenäoliselt tuleb 3bet stati lisamisest.

ranka
10.09.12, 18:43
nl50 ja nl100 minu meelest ilma enam ei tööta. ja endiselt ma pean end ka nende limiitide mängijaks (olen ka sel aastal mänginud). nl25 osas nõus, aga puusalt pakun, et vahe on umbes poole kordne. kui mu wr selectides on 12-14bb/100, siis ilma ma arvan, et poole nadim kindlasti. lisaks on max swingid olnud 400k käe peale -12bi. nl100s aga kus 4bb/100 oli suurem -25bi.

suuresti on see piiri tõmbamise küsimus - vb jah nl25 on see overrated, aga kes kõrgemal tahavad mängida ja phil iveyd või mendid pole, peavad selectima. mugav on muidugi seda mitte teha.

Esimese osa pead eksperimenteerima. Teise puhul on väide tõene, ma ei tea, kust maalt lauad muutuvad solidiks ehk kus maalt nõrgemad obvious leakidega regularid ära süüake. 100NL on juba kindlalt solid, 50NL not sure, pole mänginud.

noname
11.09.12, 05:43
Ranka ilmselgelt teenid tunnis rohkem,kui selektid.
regulare ja fishe ikka võrdlema ei tasu hakata.

Foux
30.11.12, 22:49
Veebruaris hakkasin Pastilaa all õppima. Olin nats üle BE nit nl25es enne ja tänu tema lekete lappimisele tulid aprill ja mai mu esimesed 1k$+ kuud mänguliselt ilma boonusteta. Põhimõtteliselt mõtlesin, et olen kuningas ja nit'isin rõõmsalt, kui suuremad lekked oli eemaldatud.
Suvega jõin siis rolli maha.
September + 1/3 oktoobrit roomasin nl5st tagasi üles. Olin roostes ja iseseisvalt biitisin nl25te ainult 2.5bb/100 60k käe peale. Ühest ühissessist kuu keskel ei piisanud, kuid 31okt ja 1nov oli läbimurre ja ülejäänud on minevik.

Statid-värgid enne läbimurret:
http://www.upload.ee/image/2869946/b4IfoundJesus.png

Peale (see kuu siis):
http://www.upload.ee/image/2869958/novstatid.png

Ja novembri graph:
http://www.upload.ee/image/2869875/november2012.jpg


E: Ehk siis, mis ma öelda tahan on, et kuigi ma ei taha hunnik häid eestlasi nl25te mu ajusid seksuaalselt ahistama, Pastilaa on jube hea coach ja te peaks talle hunnik raha andma.

pastilaa
01.12.12, 10:50
tyty - omaltpoolt tuleb ainult kiita fouxi lahtise pea ja kiire taibu eest. edu kiirel edasiliikumisel!

sawcrish
01.12.12, 12:24
Võtsin nüüd eelmise kuu jooksul 4-5 korda coachi ja sain lõpuks ka ise NL25 FR biitijate seltskonda.
Lihtsalt öeldes - parim kuu pokkeris.

Aga kiidan coachi - ta oskab enda teadmisi edasi anda sel moel et neid suudaks ka omandada kordi kehvem mängija.
Pastilaa coachi paar tundi ja NL25-s hakkab.....




http://s17.postimage.org/8u1aew4kv/NL25_best.png (http://postimage.org/image/ly6urkwmj/full/) photo hosting sites (http://postimage.org/)


....Printer tööle
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/312/936/ef4.gif

pastilaa
01.12.12, 13:48
lol mis gif. tyty ja gl kõrgemal 6maxis!

urmasarmasingel
06.01.13, 15:59
pastilaa has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

internet hakkab täis saama?

Oliverk
06.01.13, 16:02
tal PM kustutamise coachi vaja.

pastilaa
06.01.13, 16:37
peaks korras olema nüüd

hakkameimema
01.02.13, 00:36
Sai ka võetud eelmise kuu jooksul mõned korrad coachi ja minu kogemus:

Esmalt, hinna ja kvaliteedi suhe täitsa paigast ära... (Tegemist siis seni elu parima investeeringuga, tasus ära juba esimese tunniga)

Teiseks, ei soovita kindlasti kellelgi võtta coachi... (Enda actioni pärast mures :D)

Panen siis siia selle kuu nl25 tulemused ka:

http://www.upload.ee/image/3033971/jaanuar.jpg


Tervitused ja suured tänud pastilaa-le ja meie koostöö jätkub kindlasti...

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lv2grnE9e11qa7v3oo1_500.gif

Kotkas1000
01.02.13, 01:16
Nice :) Pastilaa on suhtkoht meister omal alal tõesti!

SANGPOMM
07.02.13, 02:58
Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas standard coachimine sul välja näeb? kas live sess, või tsekid hand historyt vms? :)

verdum
08.02.13, 20:31
Regulaarne pokkeri mängija nüüd 1.5 aastat. Alustasin FR NL10st ning iga kord kui NL25te jõudsin- tõmmati ilma lahkelt tervitamata kott pähe ja saadeti alla tagasi. Viimased pool aastat olin Nl16e regular winratega suts alla 3BB/100. Lugesin foorumeid vaatasin õppevideosid, kuid tulemused paranesid väga aeglaselt. NL25 olukord aina kordus ja kordus. Päike ei paistnud kusagilt. Detsembris otsustasin coachi järgi proovida. Kütsin pastilaaga 6 sessi ja peale 50k oli Nl16 winrate 7.6BB/100 blah. Naeratus hakkas lõpuks vaikselt näole tulema. Jaanuaris kolisin üle Nl25 te and this time around it was different. Tänu uutele teadmistele oli mängimine tunduvalt põnevam ja funim- sai kohe ka rekord arv lehti mängitud 130k ning tasu oli 2200.- bucksi ilma reigita. Plaan oli ka graph üles lükata(enne ja pärast), kuid seoses HEM`i database kalale kadus hand imp/exp üle 60k jaanuaris mängitud käe kuhugi õhku ära.
Enne esimest coaching sessi ei hakanud oma ootuseid väga k6rgele ajama ning nüüd mõtlen,et sellise summa eest pole elus kasulikumat diili küll kusagil pakutud:).Pastilaa käpa all oli areng kiirem kui kunagi varem. Parandati statse, kõrvaldati mitmed leakid, avati hoopis uued uksed teatud käte mängimisel, tõsteti enesekindlust jne. Mis kõige tähtsam - olen esimest korda oma tulemustega rahul. Elu võib päris stressi rohkeks kiskuda, kui oled full time grinder, kulutad kõvasti aega ja närvi, kuid tasu kogu vaeva eest on minimaalne. Kui aga pastilaa sugune tegelane sellise väikese summa eest abistavat kätt on valmis ulatama, tasuks sellest võimalusest kindlasti kinni haarata.Nii et for all u real life micro grinders who are in trouble u know what`s the deal yo. Oled pai laps ja kuulad ilusti sõna on kuu lõpuks pokkeri maastikul täiesti upgradeitud tegelane.
Sain makstud raha eest kordades rohkem, kui oodata oskasin ja oleksin pidanud võimalust juba tunduvalt varem kasutama- for real. Nii et peatse kohtumiseni ja veel kord suur tänu.


Kuna tegu pole kõige agarama postitajaga - tänaks siinsamas ära ka kõiki teisi mõistlikke prode liikmeid, kes foorumis head mõtteainet pakuvad ja kohta elus hoiavad. Ja muidugi ka Mr.Pokkeriprod RRR`i ennast. Respect and all the best from verduuuum.

pastilaa
08.02.13, 21:22
Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas standard coachimine sul välja näeb? kas live sess, või tsekid hand historyt vms? :)

kõike eelnevaid olen teinud - mida ja kuidas, see selgub iga mängijaga eraldi, vastavalt vajadusele

SANGPOMM
14.03.13, 01:11
Sain ka coachi, väga tore tüüp, leiab kohe standard vead üles ja annab head infot kuidas kõige rohkem fishe kottida! Soovitan soojalt! Järgmise korrani!

superkuul
15.04.13, 14:24
Võtsin ka pastilaalt coachi. Tegime 100 k käe diili ja juba näha statside kui ka graafiku pealt, et suur vahe ikka sees. Sai ikka palju vigu ülesloetud jne. Enam-vähem juba biidin aga ikka veel vigu leidub. Soovitan kõigile , igaljuhul tasub ära . Paari tunniga saab juba ikka päris selgeks.
Jaanuar 2013. http://imageshack.us/photo/my-images/194/resultsjaanuar.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/195/superkuuljaanuarstatsid.png/

ja nüüd 100 käe lõppedes

http://imageshack.us/photo/my-images/268/resultsne.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/820/superkuulstatsid.png/

Et kes vähegi tahab paremaks saada siis tasub ära. Näha graafikutelt :)

Tegemist siis Nl25 pokerstarsis

pastilaa
15.04.13, 14:33
wp!

ranka
15.04.13, 15:42
Küsin täpsustuseks: jaanuari graafik on siis enne ja teine pärast coachingut?

Väga ilus töö. Arvan, et pastilaa parim low-stakes FR coach Eestis ja üks parimaid ka maailmastaabis.

superkuul
15.04.13, 16:35
just nii, jaanuar ennem coachingut ja teine pärast coachingut.

Ints
15.04.13, 18:25
mitu h coachingut oli selle aja jooksul ?

superkuul
15.04.13, 18:40
Ikka oli . Ei lugenuda aga mingi 7-8 äkki. Aga 2 coachi tunniga sai juba kõik selgeks enamvähem. Siis postitasin igal ajal käsi talle kui küsimärgi all oli :)

SANGPOMM
16.04.13, 03:07
Tõsi ta on, Ranka millal sa jälle coachi pakette tegema hakkad?

ranka
16.04.13, 03:59
Tõsi ta on, Ranka millal sa jälle coachi pakette tegema hakkad?

Maybe järgmises elus :)

sorm
17.04.13, 17:05
Maybe järgmises elus :)

Ühesõnaga tuleb kiirelt organiseerida selle lõpp? Kas sa ise ka ikka pingutad, et paned korralikult jooki jne. ?

timz0333
08.05.13, 12:08
6Maxi ei coachi?

pastilaa
08.05.13, 14:13
ei

kardaanirist
08.05.13, 15:40
endal tuli kerge swing vahepeal ja enesekindluse saamiseks võtsin ka mõned tunnid. kiidusõnad, mis muud. isegi kui pole ülisuuri leake, siis nipet näpet saab ikka parandada. soovitan.

Majandaja
10.12.13, 12:37
Võtsin Pastilaalt 3 tundi coachingut. Sain hea ülevaate enda väiksematest leakidest ning näen nüüd palju lisakohti, kus raha vedeleb lauas, mis aitab kõvasti kaasa NON-SD joone laugemale kulgemisele. Julgen kõigile soovitada!

ropka11
12.12.13, 17:44
Käisin ka Pastilaa juures ravil.Varsti Sul igas sadamas oma sõber õlledega ootamas.Tänud veelkord!

Ballahollic
15.01.14, 04:03
Kas teenus on veel päevakorras ja kas hind on 35€/h?

pastilaa
15.01.14, 08:39
on

SimbaM
04.08.14, 18:59
Hea asi. Soovitan.

trasadonkad
29.09.14, 06:11
absolute nuts, soovitan!

50CandyJoe
12.10.14, 21:15
Kindel investeering, mis tasus juba esimese kuuga kuhjaga ära.

korrastaja
11.11.14, 22:18
Legend!

pastilaa
30.12.14, 13:35
panen siia ka kes OT veel ei näinud - üleskutse neile, kes mängivad mikro limiitide full ring rahalaudu. kui oled seal hädas ja tahad abi saada, siis saada mulle PM oma soovi ja pokerstarsi kasutajanimega. suure huvi tõttu plaanis teha veel mõned videod ja on vaja paari mängijat, kelle käsi arutada, mängu analüüsida õppematerjalides. huviline saaks abi tasuta ja hiljem ka tasuta videosi vaadata. PM-e ootan homse õhtuni.

SANGPOMM
08.01.15, 15:01
kas said? preagu alles avastasin

pastilaa
08.01.15, 16:06
sain

Xavi
09.01.15, 11:42
Tore et uus seeria tuleb. Ootame huviga. Aeg ajalt saab eelmist seeriat ka ikka üle vaadatud.

pastilaa
09.01.15, 12:25
Tore et uus seeria tuleb. Ootame huviga. Aeg ajalt saab eelmist seeriat ka ikka üle vaadatud.

rõõm kuulda :)

Whiterider84
11.01.15, 21:42
Ei jõua ära oodata :D nii suures ootuses :D

pastilaa
05.04.15, 11:22
võtan poolmuidu kaks mikromeest mõneks ajaks abistada. kes tunneb, et hädas kuni NL50 limiitides ja viitsib intensiivsemalt enda mänguga/õppimisega tegeleda, PM. kes ees, see mees!

lambitont
08.04.15, 16:55
kuulutas siin, et teeb pool muidu. mõtlesin et miks mitte. ei ole kunagi halb koos mängida ja kuulata nõuandeid edukalt mängijalt.
pastilaal on hea lihtne strateegia, mis mulle meeldib. ei aja asju üleliia keeruliseks.

kindlasti võtan tulevikus veel mõned tunnid.

altzie
15.04.15, 15:46
Vaatasime koos mängu üle ning kindlasti väga väärt õpetussõnad. Sai mitmed vead kõrvaldatud ja ebakindlust kõvasti vähendatud. Põmst lambitondi jutule ka +1.

Cele
31.05.15, 12:30
Sai ka koos Pastilaaga FR hullamas käidud. Soovitan soojalt. Väga süstemaatiliselt ja muhedalt läheneb asjadele. Plaanis kindlasti mõned tunnid veel võtta :)

pastilaa
31.05.15, 16:01
ty! glgl!

janarr5
17.12.15, 17:21
Võtsin hiljuti coachingut ning sai eemaldatud mitmed leakid mida ise tähele ei pannudki,millega kaotasin väga palju raha pikas perspektiivis.Seega soovitan kindlasti võtta mõned tunnid ja igasugused pisivead eemaldada. Mängud on muutunud üsna raskeks ning iga bb/100-le juurde saada winrates on ülioluline.
Kindlasti tulevikus plaanis mõni tund juurde võtta:)