PDA

View Full Version : NL100: ülepaar agro fishi vastu flopil omades kindlaid reade



low-flow
08.04.11, 15:55
Üsna tavaline agrofish, meeldis mängida suuri potte suht olenemata oma käest ja 3-betile ei foldinud kunagi. Betsizing oli vahepeal täiesti random. Näitas alati oma kätt kui oli suurema poti võitnud ilma showdownita.

Noted:
LO PSB tugeva käega, aga ka totaalse õhuga.
LO PSB ja insta min 3bet flopil kahe paariga (2 korda ~100 käe jooksul)

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $136.30
BB: $165.25

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with Q :spade: Q :heart:
Hero raises to $3, BB calls $2

Flop: ($6.00) 9 :heart: T :club: 5 :spade: (2 players)
BB bets $6, Hero raises to $19, BB raises to $32 (instant bet), Hero ...

Kuna ma HU-s algaja, siis ei oska ise arutelu alustuseks palju välja pakkuda, ootaksin targemate mõttekäike. Kui palju peaks oma notesid siinkohal usaldama ja kas see muudab kontkreetses olukorras midagi, et oleme natuke deepima kui 100bb? Ja muidugi, mis liini võtaksite (kui lihtalt call, siis mis on plaan järgnevateks tänavateks)?

timz0333
08.04.11, 16:11
Kui mul on selline read nagu siin antud siis ma calliks selle flopi. Põhjusega, et ei eelda väga palju käsi mida me biidime ja kui biidimegi siis me ei kaota väga palju valuet, abiks oleks siin muidugi see kuidas oled näinud teda mängimas TP käsi OOP? Kas ta AT/KT/JT/QT 3betiks siin flopis? Meil 2 blokkerit nut drawle ka ja see vähendab ta blufi tõenäosust veelgi.

Ilma readita raiseks flopi ja as played tahaks callida ja foldida turnid mis meid/teda ei aita, sest ei eeldaks enam ühtegi bluffi.

timz0333
09.04.11, 20:26
Wtf 83 vaatamist teemal ja 1 vastus, mehed võtke ikka sõna huvitava käe juures.

MeelisV
09.04.11, 21:38
Ma notedest ei saa eriti hästi aru ja tahaks lisa statse näiteks flopi donkbeti kohta. Muidu ülepaar suht nuts HUs ja laud pole ka just üli ohtlik. Ma arvan, et see donk ei foldiks seal mingeid str draw + ülekaar(t/did) või TP käsi ning turnil võib palju halbu kaarte tulla, näiteks A, K, J, T, 9, 8. Seetõttu tõstakski mingi $75 peale ja calliks shove.

alaska
09.04.11, 22:05
Selline vastane mängib sellist eelmise käe readide mängu. Näiteks kui bluffib riverit, kui draw kokku tuli, ja näitab kätt, siis järgmine kord valuebetib samas olukorras. Ühesõnaga ta ei mängi väga boardi, tal on kiired otsused alati ja ta tunnetab hästi oma imaget ja handranget vastase silmis igal hetkel. Seega muutub ülitähtsaks see, mis on just paar kätt tagasi juhtunud, kuidas ta käitus eelmine kord, kui ta donkbettis jne. Selline "feelplayer", kelle vastu matemaatiline pokker ei toimi absoluutselt, aga keda on väga kerge üle mängida, kui gameflowle hästi pihta saad.
Näiteks kui gameflow lubab, siis võib siin vabalt mängida minraise mängu, kus kordamööda tõstate üksteist üle, kumbki ei usu, et teisel on midagi väga head, lõpuks jõuate allin ja tal on AT. Või TT:-)

low-flow
09.04.11, 22:53
Mängsin ilma HUDita, nii et konkreetseid statse pole kahjuks. HU meeldib mulle tihti ilma HUD-ita mängida, sest mängin ainult 1 laual 1 vastase vastu ja statside puudumine sunnib vastase mängu süvenema ja märkmeid tegema. Endale tundub vähemalt, et märkan nii palju rohkem nüanse vastase mängus võrreldes sellega kui HUD käib ja saan alati statsidele toetuda.

Note-d kirjutan pikemalt lahti, ehk said tõesti natuke segased:
Lead out pot size bet tugeva käega, aga ka totaalse õhuga.
Lead out pot size bet ja instant minimaalne 3bet flopil kahe paariga (2 korda ~100 käe jooksul)

Donkbettida meeldis talle palju ja tavaliselt pani alati pot olenemata oma käest. Selle kohta kuidas ta tõmbeid mängib mul info puudus. Top pair no kickeriga donkbettis pot 2 tänavat ja blank riveri checkis (tõenäolislt plaaniga check/callida, aga ma checkisin järgi).

Tänan mõttekäikude eest. MeelisV pakutud liin on selline intuitiivne, ehk loogiline mõte, mis HU-s dongi vastu flopil ülepaariga agressiooni tunda saades tekib, ja see liin pole kindlasti mitte paha. timz0333 pakutud variandis on see probleem, et me ei tea turnil, mis kaardid meid aitavad - iga laua paardumine, J ja Q võivad olla meile nii head kui ka halvad lehed.

EDIT: Huvitav postitus alaska. Polegi kunagi ühegi dongi mängu selle vaatenurga alt näinud, aga sinu jutt võib väga hästi just näiteks selle vastase kohta sobida. Vb mõtlen nüüd ise üle, aga täpselt nii tunduski, et ta mängis. Samas ta võis muidugi täiesti randomilt mängida, nagu suur osa donke, ilma ühegi teo põhjusele mõtlemata. :P