PDA

View Full Version : NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?



k2snakalle
09.04.11, 04:55
CO - suht lambi fish, vähe käsi
BTN - 13/13/4 25k kätt, 3bet 8, squeeze LP-st 10%!!, cbet flop in 3bet pot 75%


PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

MP: $76.20
MP+1: $103.80
LP: $16.00
CO: $57.20
BTN: $43.50
SB: $48.85
BB: $73.35
Hero (UTG): $50.70
UTG+1: $58.25

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has Q:club: Q:heart:

Hero raises to $1.50, fold, fold, fold, fold, CO calls $1.50, BTN raises to $6.00, fold, fold, Hero calls $4.50, CO calls $4.50

Flop: (18.75$, 3 players) 9:heart: 4:heart: J:heart:

Hero checks, CO checks, BTN bets 10.5$, Hero???

MeelisV
09.04.11, 16:40
3bet 8% on ikka küllaltki suur, eriti 25k käe kohta. Aga kuna ta on reg ja tõenäoliselt on tal sinu kohta ka infot ning ta teab su UTG ranget enamvähem imo, siis kardan et foldiks siin. Ise olen taolistes olukordades tihti AA, KK otsa jooksnud. Pealegi on CO ka käes ning ta võis PrF vabalt pocketiga callida ning seti hitida. Flushi oudid ei saa ka väge reaalsed olla. On suht tõnäoline, et kellegil A:heart: või K:heart: on.
Oleks käes vaid BTN, siis tõsiselt kaaluks flopil broke minemist, sest ta squeez ja 3bet on nii suured.

levis
09.04.11, 19:44
Ma preflop never ei calliks, eriti oop ja kui vaadata bu stacki, siis on see fold või shove, ise valiks viimase vist.

Cash87
09.04.11, 20:12
preflop shove? why?

MeelisV
09.04.11, 21:43
preflop shove? why?

Mul on ka QQga PrF nuppude panek vastu näppe andnud alati :D Standard, et seal AA, KK, harva ka AK vastas. See jutt ei kehti muidugi shortstackerite vastu (kuni 60-70bb).

k2snakalle
09.04.11, 22:16
Ma preflop never ei calliks, eriti oop ja kui vaadata bu stacki, siis on see fold või shove, ise valiks viimase vist.

No pf call on seal suht ainuke variant (fold ka ofc, aga liiga hea käsi antud venna vastu, et mucki lasta). Broke minnes saame coineri või oleme taga.

Callides hoiame fishi sees + usun, et kui 3way 3bet pot, siis squeezer panustab vaid hea lehega. Ja hea flopi korral saame turnis fishiga allin minna kui vaja :)
Lihtsalt seekord tuli selline flop ja käsi tundus hea, aga samas tihti oleme seal beat. Sest kõige sitem millega BTN betib seal flopis on ilmset AK (üks ärtu) ja sellegi vastu puhas coiner.
Lükkasin ise stovesse sisse ja tema range vastu oleme vähemalt 69-31 taga ja ilmselt FE puudub.

MeelisV
09.04.11, 22:23
Lükkasin ise stovesse sisse ja tema range vastu oleme vähemalt 69-31 taga ja ilmselt FE puudub.

Seda tuleb ka ju silmas pidada, et CO ka veel peale Herot tegutsemas.

levis
09.04.11, 22:28
Minu arvates squeezer cbetib siin reeglina ja hero positsioon on katastroof.
Mis puudutab preflop shove, siis kui arvame, et bu range on 4%+ võib-olla isegi mõned crap käed sees, siis shove on igati +EV ja nii lihtne see ongi.

suitsutihane
09.04.11, 22:38
kui me UTG raise flatiks ja UTG squeeze peale foldib siis võid shoveda ja loota et BTN callib lihtilt, antud juhul jätkab ta ainult AA ja KK 4bet shove peale seega +EV ta olla ei saa, value puudub, mis siis et squeesimis range lai, lihtne ju

levis
09.04.11, 23:07
kui me UTG raise flatiks......
Hero on UTG, ei saa mõttest aru.

k2snakalle
09.04.11, 23:39
sain aru küll mis ta mõtles... mõtles hoopis teist olukorda, mis ei olnud selle käega seotud.

Ta mõtles, et kuskil teises käes kui ntx UTG avab ja cc pf QQ-ga... ja selline vend tagant squeezib ja UTG foldib, et siis on shove +ev, kuna btn võib lightilt callida

levis
10.04.11, 00:26
Fishi nimel callimise vastu mul tegelikult ei ole midagi, aga seda juhul kui me teame, et tegemist on ultra-fishiga, kes stackib ennast lightilt. Antud juhul me ju ei tea seda.


sain aru küll mis ta mõtles... mõtles hoopis teist olukorda, mis ei olnud selle käega seotud.

Ta mõtles, et kuskil teises käes kui ntx UTG avab ja cc pf QQ-ga... ja selline vend tagant squeezib ja UTG foldib, et siis on shove +ev, kuna btn võib lightilt callida
Selge, nüüd sain ka aru, mulle vaja ikka puust ja punaselt teha :)

Kui ta 3betib ~4%, aga shove peale jätkab ainult KK+, siis on vist asi nutune ja sellisel juhul ei tasu shoveda.

Ma ei oska arvutada, aga kes oskab ja viitsib, siis võiks arvutada, et kui.....
Vastane 3betib 4.2%-ti (ütleme 99+,AQs+,AKo) ja callib shove 2.1% kätega KK+,AKs,AKo, ehk siis foldib 50%, siis kas shove on Herole +EV või -EV?
KK+,AK vs QQ on 60% vs 40%

Iga kord kui vastane foldib, siis Hero võidab 8.25$
Aga palju Hero kaotab kui surub 40% vs 60% vastase 43.5$ stacki vastu..
natuke vähem? Siis ikkagi +EV? :cool:

Ahangama
10.04.11, 03:20
Shoveda küll ei tohi, kui siis ainult 4bettida(mis fold to 4bet?) kui madal siis võime ise hoopis light shovesi callida

levis
10.04.11, 03:42
Shoveda küll ei tohi, kui siis ainult 4bettida(mis fold to 4bet?) kui madal siis võime ise hoopis light shovesi callida
Kas sa arvad, et 4beti peale paneb button lightimalt stacki sisse? Või fish callib 4beti?

Ahangama
10.04.11, 03:46
Kui ta foldib 4betile vähe, siis...ta ju peab rohkem trikitama. Preflop call 3bet peaks siin siiski parim variant olema,