PDA

View Full Version : P2nts alustab NL2.



P2nts
11.04.11, 12:44
Tervist tutvustan siis ennast natuke ja enda postituse eesmärki.
Olen P2nts 24 ja alustasin pokkeri Õiget mängimist väga hea juhendajaga.Kavatsen siia postitada siis oma küsimused ja käed ja muud sellist millele sooviks nõu kuidas saaks arendada ennast.

Alustuseks paluks nõu mis statsidega inimesed tembeldada kelleks..

Fish
TAG
LAG
NIT
DONK
ja veel kui keegi puudub..

statsid kellest ma aru eriti ei saa on siis järgmised..

20/0/0.5 ja käsi 33
41/10/3.5 ja käsi 30
23/4/3.3 ja käsi 53

ja ehk mõni nõuanne ka mida soovitatakse ja kuidas märkida...ütlen teile kohe ära et alles alustasin ja siiani olen tegelenud sellega ainult hobikorras ja läbi mõtlemata ja ilma hemita..

suitsutihane
11.04.11, 12:48
kui ma ei eksi siis peaksid Tigrano videod sisaldama vastuseid kõikidele su küsimustele (pole päris kindel, kellelgi seal olid igatahes just selle kohta videod)
http://www.pokkeriprod.com/videod-2/
tere Pänts

P2nts
11.04.11, 13:14
Tean vaatasin tema videosi ja sain temalt väga head nõu ka,tänud:)

tonis
11.04.11, 14:46
Tervist tutvustan siis ennast natuke ja enda postituse eesmärki.
Olen P2nts 24 ja alustasin pokkeri Õiget mängimist väga hea juhendajaga.Kavatsen siia postitada siis oma küsimused ja käed ja muud sellist millele sooviks nõu kuidas saaks arendada ennast.

Alustuseks paluks nõu mis statsidega inimesed tembeldada kelleks..

Fish
TAG
LAG
NIT
DONK
ja veel kui keegi puudub..

statsid kellest ma aru eriti ei saa on siis järgmised..

20/0/0.5 ja käsi 33
41/10/3.5 ja käsi 30
23/4/3.3 ja käsi 53

ja ehk mõni nõuanne ka mida soovitatakse ja kuidas märkida...ütlen teile kohe ära et alles alustasin ja siiani olen tegelenud sellega ainult hobikorras ja läbi mõtlemata ja ilma hemita..

Esimene tüüp on pigem fish imo. Teine tüüp kaldub rohkem donki poole ja viimane tüüp tundub selline fishine lag imo.

Ints
11.04.11, 16:14
Kõik need on PFR passivsed fishid, 2 viimast on postflop agressiivsed.

con
11.04.11, 16:14
vpip alla 20 on selline kelle käest sa raha kergelt kätte ei saa üldiselt, need sind ei huvita, mul on nad punaseks märgitud nagu ka regularid.

20-30 vahel on selline kahtlane, üldiselt suurema samplega jääb järjest vähemaks neid kes sinna vahemikku jäävad. pmst kui vpip on 2x+ suurem kui prf siis on tõenäoliselt halb mängija aga 23/0 mees sind ikkagi ei huvita, on palju paremad variante.

30+ vpip on fish, selliste vastu tahad igal võimalusel mängida.


aga tigrano videod vaata raudlselt läbi, see notemise osa oli väga hea.

nomerlot
11.04.11, 16:23
kui ma ei eksi siis peaksid Tigrano videod sisaldama vastuseid kõikidele su küsimustele (pole päris kindel, kellelgi seal olid igatahes just selle kohta videod)
http://www.pokkeriprod.com/videod-2/
tere Pänts
+1 kasutan ise ka Tigrano süsteemi ja ei tunne, et midagi puudu või üle oleks.

suitsutihane
11.04.11, 17:30
panen veel 2 senti ,pm on kõik need vennad fishid, kuna ühelgi normaalsel mängihal VPIP PFR vahe nii suur pole. pea silmas et 30-50 kätt on väike sample ja 20/3 võib reaalselt 14/11 TAG olla, 11/9 võib sellise käte arvu peale 40/30 jooksta
aga tavaliselt esimene on passiivne fish, saad valuebetida münusalt ja foldida ta bet/raise peale ilma made handita.
teine on donk, agressiivne, klõpsib vahest lambi nuppe ja bluffib, vahest tuleb value asemel potsize kontrollida ja bluffcatchida, mõelda alati kuidas käsi edasi mängib kuna riveril on ta võimeline bettima kogu oma range
kolmas vend on suht samasse auku kui teine aga valib oma kaarte natuke rohkem ja vigurdab-bluffib tõenäoliselt vähem.
*
ja nit on väga väikse VPIPga, proovib oma sette hittida, ala 8/6, 11/9, 13+ hakkab TAG (ala 15/12) poole liikuma, LAG (mängib lihtsalt rohkem lehti kui TAG (18/14 ei olegi enam nii lihtne range peale panna, rääkimata siis 20/17) ehk on loosem, reeglina teenib non-showddown winningsiga vastasele survet avaldades ja foldima sundides raha, see vajab head käte lugemis oskust ja mängu tundmist

kaval-ants
11.04.11, 20:29
Seletage mulle, mis vahe on fishil ja dongil? Minu jaoks fish=donk=banaan=lammas=mida iganes...heal lapsel mitu nime, aga kokkuvõttes tähendavad kõik lihtsalt halba mängijat.
Ka on näiteks 14/12 ühe jaoks TAG, teise arvates Nit - ehk siis peaksid ise endale piirid paika panema, kuidas sa kedagi nimetad.

Ise kasutan järgmist märgistust:
värv 1 - VPIP kuni 10
värv 2 - VPIP 11-18
värv 3 - VPIP 19-29
värv 4 - VPIP 30+
värv 5 - VPIP 50+
värv 6 - vilets regular, VPIP ca 10-20
värv 7 - tegelased, kelle VPIP ca. 18-29 aga pfr on alla 10. näit 19/4, 25/6 jne.

Ints
11.04.11, 20:34
Mul on donk pandud agro alla, nt ~30/~30, fishid on passiivsed ~30/10 vms.
2+2 foorumis oli hea artikkel selle kohta, ei leia ülesse enam.

kardaanirist
11.04.11, 20:39
mul on ka kolm värvi.

sinised - eestlased
punane - inimene, kellelt raha väga kergelt ei saa
roheline - inimene, kes jagab raha (ehk siis donk/fish või kuidas ise nimetada tahate)

ja kui kohtan totaalset jõuluvana (VPIP 80+), siis panen notesse kirja lihtsalt "rahakott".

Konso
11.04.11, 22:33
sinised - eestlased
punased - head regid
oranžid - mitte nii head regid (passivsemad varastamisel, 3bettimisel jne)
rohelised - fishid
helesinised - jõuluvanad, vpip/pfr ala 50/1 60/5 jne

bluelite
11.04.11, 23:07
Mis infot see teile annab, kui eestlased siniseks panete?

kardaanirist
11.04.11, 23:22
midagi väga ei anna. vanast harjumusest rohkem kui mõned metamised on esinenud.. eesti mängijaid on nagunii tavaliselt päris head ja selles mõttes on juba hea kui näen kohe ära, et lauas istub üks. niisama endal ka tore vaadata kui mõni eestlane kuskil istub. saab juttu puhuda. : D

Tyler Durden
12.04.11, 01:02
Minulgi on juurde jäänud harjumus eestlased sinisteks märkida:)

Owner85
12.04.11, 01:34
sama siin:)

P2nts
12.04.11, 13:02
Suur tänu,alguses vahetub inimesi päris palju ja suht raske on neid panna mingile kohale sest 10 minuti jooksul vahetub 3 inimest ja pm callitakse kõike mida teed.vv siis mõned kes mängivad väga it mängu...

con
12.04.11, 13:08
colorcode on ainult selleks, et lobbyst laudu valida, lauas sa vaatad hudi. sel põhjusel pole ka mõtet 7t erinevat värvi panna imo. mul on põhiliselt ainult punased ja rohelised. samuti pole tähtis, et alati saaks õigesti värvi pandud- saad seda iga kell muuta.

ma märgin jooksvalt ja sessi lõpus panen alati "sit out next bb" mitte "sit out and close" see aeg kui viimased lauad veel käivad colorcoden+sulgen järjest laudu.

P2nts
12.04.11, 13:59
oskab mulle keegi lahti seletada kuidas tuua hemi kasutades välja tuua käed ja siia postitada?

Zyklon1939
12.04.11, 14:15
hem-is teed käe aktiivseks, parem click - copy hands to clipboard ja siis lähed nt http://www.handconverter.com/ pasted sinna ja converdid. Siis kopid converditud käe ja paste siia

P2nts
13.04.11, 00:54
okei suur tänu nüüd saan postitada probleemseid situatsioone ka siia ja nõu küsida..

P2nts
22.04.11, 11:50
tere proovisin täna siis mägida..ja situatsioon oli selline

MP2 pealt sain oma JJ 4BB tõstele reraisi BTN pealt x4BB
mis oleks sellises olukorras kõige mõistlikum teha...
vastasest ei tea midagi..
kas üldse JJ on hea reraisi vastu kui ei oma positsiooni?

ristik
22.04.11, 11:52
JJ ei ole hea. alla KK ei ajaks üldse stacki sisse kui vastast ei tea. Kui on näha, et vastane on ikka täitsa ohmoon, siis võib vahest ka JJ sisse suruda, aga üldiselt oota ikkagi paremat kätt sellistes kohtades.

P2nts
22.04.11, 13:00
Hetk tagasi oli uuesti olukord kus olin
MP3 JJ tegin tõste 5BB ja aiult UTG tuli kaasa,
flop 10 8 2 tegin cbeti pot size UTG Callis
river 3 ei mingit masti tõmmet ega midagi UTG chek tõstsin 75% pot, pot nüüd 1.4dollar ehk 70BB UTG call
turn A,selge tal äss käes tõstis 25BB...
selge on see et tal A käes...

P2nts
22.04.11, 13:00
kuid mis oleks õige teha siin?..või mis ma valesti tegin..vastane samamoodi uus midagi ei tea tema kohta

K2snakas
22.04.11, 13:05
tee omale selgeks mis on flop, turn ja river:) või et mis järjekorras need tulevad:)

P2nts
22.04.11, 13:13
oh sry ma kirjutasin seda samal ajal mängides ja ei pannud tähele eriti,aga no saite pointist aru ja küsimusest..olukorra järjekord on õige kuid sõnad vales kohas..:)

bluelite
22.04.11, 13:50
Pisike soovitus sulle. Mängid oma mängu ära, peale mängimist vaatad oma käed üle. Kui leiad midagi ksüitavat, siis converdid selliseks, et saaksid foorumisse selle panna ja siis lisad selle SIIA (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/22-Full-Ringi-M%C3%A4ngijate-Foorum), tehes iga küsitava käe kohta eraldi teema. Usu mind, selliselt saad oluliselt parema tagasiside, kui selliselt, kuidas sa seda praegu teed.

GL

P2nts
22.04.11, 13:55
tänud ja ma proovisin seda kuid miskipärast on mul seal error,ütleb et no data found do convert smth..

qbj0hn
22.04.11, 20:28
[ ] Blog

Kallas
23.04.11, 11:35
Meenutab rohkem nagu päevikut. <- Oled sellele mõelnud ?