PDA

View Full Version : Uus tuba



Swicheroo
29.01.09, 15:30
Tere. Mul tekkis nüüd selline mõte, et võtan PKRist esialgu raha välja ning kannan uude tuppa, sest ostan kuu lõpus HEMi ja pole raha, et igasugu lisa programme PKRile osta. HEMiga loodan kõvasti oma mängu arendada. Küsiks siis seda, et millist tuba soovitaksite väga algajale(REAL MONEY kogemust alles mõned nädalad)? Krediitkaarti mul pole seega peaks maksmine toimuma läbi mingi saidi. Praegu on mul moneybookersi accout aga võib ka mujale minna peaasi, et süsteem sama oleks. Ja üks asi HEMi kohta ka. Kas HEMis on olemas nii HUDi võimalus kui ka käte analüüs?

marguzz22
29.01.09, 15:43
miks sa uue teema teed, loe teemad ,kuhu minna kui ongame boonused kovad ! seal palju head infot! phmt raha saad sisse kanda igalepoole ju läbi moneybrookersi, eeldusel et ikka 18a oled

pikk28
29.01.09, 15:46
tere tulemast parimasse foorumisse maailmas!
Mina soovitaksin sulle Unibet või siis Triobeti. Tase kehvake (triobetis on see tõusnud kõvasti tänu sellele foorumile), arveldamine lihtsamast lihtsam ning NL5 laudu on ka Unis nii et tapab.
Hem töötab tõrgeteta ning jah HUD on HEMil kaasas.
Edu laudades!

marguzz22
29.01.09, 15:52
alguses vbl jah parem sinna tõmmata! ennem käi kodukandis siis kipu külapeale:D

lenin
29.01.09, 17:02
kas unibetti papi kandmine eesti pangast on sama kiire kui trios?
kuidas tase võrraledes trioga on? rahvast on rohkem/vähem? - nl5-nl10

marguzz22
29.01.09, 17:25
tase on sama ju 1 ja sama võrk kõik on sama , samad lauad, samad mängijad see 1 microgaming vürk

Rinoa
29.01.09, 17:46
Tere

Unibetis ei saa kohe raha kätte nagu triobetis saab. Triobetis laed raha ja saad kohe kätte aga unibetis läheb ca üks päev aega

ment52
30.01.09, 00:57
tase on sama ju 1 ja sama võrk kõik on sama , samad lauad, samad mängijad see 1 microgaming vürk

Unibetis ja triobetis on holdemi lauad erinevad.

Swicheroo
01.02.09, 12:36
Läksin siis triobeti aga ma ei oska käte informatsioon kopeerid converterisse, et siia foorumisse mõni neist postitada. Oskab keegi aidata?

kollane
01.02.09, 13:01
Läksin siis triobeti aga ma ei oska käte informatsioon kopeerid converterisse, et siia foorumisse mõni neist postitada. Oskab keegi aidata?


www.weaktight.com kopeeri sinna käsi,
kui käsi kopeeritud, siis siis vali sealt PT foorumi jaoks, siis saad kõige sobivama selle foorumi jaoks.
Pead ainult tühikud vahele panema.nt. K (tühik) club

Swicheroo
01.02.09, 13:04
aga kuidas triobetist copida seda infi? Ma teen sealt oma history lahti aga kopeerimisvõimalust ma ei leidnud.

kollane
01.02.09, 13:06
aga kuidas triobetist copida seda infi? Ma teen sealt oma history lahti aga kopeerimisvõimalust ma ei leidnud.



valid käe sealt ja salvestad arvutisse, mina olen nii teinud.

Swicheroo
01.02.09, 13:12
No blätt, olen tuim. Kuidas sa salvestad neid arvutisse? Või oskad sa seletada kus see salvestamissnupp on?

kollane
01.02.09, 13:16
No blätt, olen tuim. Kuidas sa salvestad neid arvutisse? Või oskad sa seletada kus see salvestamissnupp on?


Paned sealt view last X hands, siis show hand history. otsid käe ülesse mida tahad kasutada, siis export hand history(see on all ääres kui ei näe) ja siis salvestad ära.

Swicheroo
01.02.09, 13:22
Ok tänud. Ma vaatasin My accounti alt historit ja sealt ei saanud exportida aga nüüd leidsin õige koha üles.

Tigrano
01.02.09, 15:55
tere tulemast parimasse foorumisse maailmas!
Mina soovitaksin sulle Unibet või siis Triobeti. Tase kehvake (triobetis on see tõusnud kõvasti tänu sellele foorumile), arveldamine lihtsamast lihtsam ning NL5 laudu on ka Unis nii et tapab.
Hem töötab tõrgeteta ning jah HUD on HEMil kaasas.
Edu laudades!

Varsti terve hunnik sharke, kes esindavad loomulikult Eesti lippu ;)

50CandyJoe
07.02.09, 18:03
1) Kumb on parem rake poolest, kas Uni või Trio kui mängida mikrolimiidis (nl10)

2) Kui kiirelt mängiks 100 eur sign-up boonuse Unis lahti. NL 10 ja 8-9 lauda korraga.

Rage
07.02.09, 18:35
kui sa tahad triobetis NL10 FR laudu mängida.. siis 8-9 lauda unusta ära, seal ainult 3 NL10 lauda täidetud ongi ja krdi tightasse täis..

50CandyJoe
07.02.09, 19:01
kui sa tahad triobetis NL10 FR laudu mängida.. siis 8-9 lauda unusta ära, seal ainult 3 NL10 lauda täidetud ongi ja krdi tightasse täis..


Mängin juba mõnda aega (loe paar kuud) 8-9 lauaga Trios NL10 ja eriti ei ütleks, et tightassid koos on.

Starsis muidugi tase kõigub rohkem samal limiidil.

pikk28
07.02.09, 22:26
Mängin juba mõnda aega (loe paar kuud) 8-9 lauaga Trios NL10 ja eriti ei ütleks, et tightassid koos on.

Starsis muidugi tase kõigub rohkem samal limiidil.


ma arvan et sa mängid 6 maxi. 10NL FR laudu pole seal niipalju

50CandyJoe
08.02.09, 00:02
ma arvan et sa mängid 6 maxi. 10NL FR laudu pole seal niipalju


sry, muidugi 6 max :D

ranka
08.02.09, 06:39
1) Kumb on parem rake poolest, kas Uni või Trio kui mängida mikrolimiidis (nl10)

2) Kui kiirelt mängiks 100 eur sign-up boonuse Unis lahti. NL 10 ja 8-9 lauda korraga.



TrioBet, kuna UniBetis on eurolauad.

Rage
08.02.09, 16:41
niihh.. mul triobetis eesmärgid täidetud.. ehk 300 euri koos.. kahjuks seal NL10 ja NL20 FR laudasid vähe... seega plaanis esialgu pool BRi, ehk 150 euri välja kanda ja kuskil mujal õnne proovida.. mis oleks kõige soodsam minusugusele grinderile..

mängiksin FR NL10 laudasid 4-6 tükki korraga.. ühes kuus tuleb kuskil 20k handisid.. olen kuulnud et Full Tiltis on NL10 laudades rake suurem, ehk sinna ei tasu minna, olen kuulnud, et PokerStarsis on madalal levelil rakeback suht olematu.. ehk ühesõnaga, mis tuba võiks hea olla.. ja kust ma leian näiteks mingeid referral linke, mille kaudu esimese deposiidi puhul veel mingeid soodukaid saab?

kollane
08.02.09, 18:57
niihh.. mul triobetis eesmärgid täidetud.. ehk 300 euri koos.. kahjuks seal NL10 ja NL20 FR laudasid vähe... seega plaanis esialgu pool BRi, ehk 150 euri välja kanda ja kuskil mujal õnne proovida.. mis oleks kõige soodsam minusugusele grinderile..

mängiksin FR NL10 laudasid 4-6 tükki korraga.. ühes kuus tuleb kuskil 20k handisid.. olen kuulnud et Full Tiltis on NL10 laudades rake suurem, ehk sinna ei tasu minna, olen kuulnud, et PokerStarsis on madalal levelil rakeback suht olematu.. ehk ühesõnaga, mis tuba võiks hea olla.. ja kust ma leian näiteks mingeid referral linke, mille kaudu esimese deposiidi puhul veel mingeid soodukaid saab?



On teema olemas juba, mina läheks sinuasemel toweri , liitu ikka ranka tigrano lingi kaudu. Algne boonus seal hea ju , ning palju fshe samut. Mängi boonus lahti siis vaata edasi, laudu on seal palju ja fishe veel rohkem.