PDA

View Full Version : NL50 TPTK flopil



MeelisV
14.04.11, 01:07
Vastane:
http://www.hot.ee/ventses/Pokker/stat.png


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($50)
BB ($50.75)
Hero (UTG) ($50)
UTG+1 ($52.40)
MP1 ($52.65)
MP2 ($58.70)
MP3 ($58.05)
CO ($28.55)
Button ($55.45)

Preflop: Hero is UTG with K:club:, A:club:
Hero bets $1.50, 2 folds, MP2 calls $1.50, 5 folds

Flop: ($3.75) 2:club:, 5:spade:, K:spade: (2 players)
Hero bets $2.50, MP2 raises $8, Hero :confused:

k2snakalle
14.04.11, 01:21
meeldiks siin näha, et palju antud tegelane flopil raiseb. Kui palju, siis easy call ja revalueate turn.

MeelisV
14.04.11, 01:26
http://www.hot.ee/ventses/Pokker/stat1.png

levis
14.04.11, 01:57
Minu arvates ta setmineb pre, millega ikka 16/12 callib siin, väga harav kui mingi suited connectors või vahel flatib pre KK+,AK. Küsimus, et kui ta 7% tõstab cbetile, siis isegi seti floppamise % on suurem kui 7% lol, võimalik, et callib üsna palju setiga ja semi-bluffib või niisama bluffib ning kompab maad pisikese pocketiga cbeti peale.
Ise foldiks siin väga kergelt, sest oop on siin väga raske jätkata ja kohe tõesti stackile minna ei taha. Samas K kõrge boardil ma ei usu eriti, et antud mängija pisikese pocketiga bluffima kukkus.

Ahangama
14.04.11, 03:17
Kerge fold ka siin.

low-flow
14.04.11, 03:47
Antud vastane on postflop ikka väga passiivne. Foldiks.

Kui oleks natuke agresiivsem regular vastas, siis easy call ja re-evaluate turn, aga selle härra vastu pole fold kindlasti viga. Korralik sample, nii et statsid usaldusväärsed ka.

suitsutihane
14.04.11, 04:06
see on päris huvitav tegelane muidu :D, oma donk-lead-c/f liiniga ja kui sust paremal istub siis printinng money ta stiili vastu :D, anyway ma foldin siin muidu 100%, raise cbet 5% :P

rrrr
14.04.11, 13:40
Liiga passiivne raiseja (regular pottides 5%). Call open ole ka just teab mis laes. Ta ei raiseks KQ/KJ ega flushdrawd siin. Ainult made hande.

pastilaa
14.04.11, 13:52
meeldiks siin näha, et palju antud tegelane flopil raiseb. Kui palju, siis easy call ja revalueate turn.

su plaani häda selles, et kui ta ka fd-ga peaks olema, siis turnis saad enamasti uue paugu. kuna kangelase range on nii tugev, siis kahtlane, et ta siin bluffida otsustab - ta ranges ei näe lihtsalt väga kahtlast sodi.

MeelisV
14.04.11, 14:24
Kuna tegemist oli normi vastasega, siis ma teadsin, et ta teab, et mu UTG range võib väga tugev olla seal flopil (AK, AcQc, AA, KK, 22, 55). Ning kuna vastane callis PrF (AK, AcQc, AA, KK ootaks 3beti- Vastase 3bet 3%/MP pealt 2%, mis ongi need käed), siis ta 22/55 setmainimise tõenäosus on üli suur, seega Hero foldis! Usun, et oli hea fold.

k2snakalle
14.04.11, 19:59
su plaani häda selles, et kui ta ka fd-ga peaks olema, siis turnis saad enamasti uue paugu. kuna kangelase range on nii tugev, siis kahtlane, et ta siin bluffida otsustab - ta ranges ei näe lihtsalt väga kahtlast sodi.

Jah.
Aga tõesti hakkad foldima seal kui reguar kelle flopi raise on mingi 18-20% teeb ületõste?

pastilaa
14.04.11, 20:05
Jah.
Aga tõesti hakkad foldima seal kui reguar kelle flopi raise on mingi 18-20% teeb ületõste?

Antud vastasel on ju preflop avaja vastu flopi raise 5%! Üldjuhul on see lihtne fold ikkagi. Kui ei, siis põleb vaikselt raha.

k2snakalle
14.04.11, 21:46
Muidugi antud vastase vastu on see easy fold.
Kui sa mu esimese teksti nüüd uuesti läbi loeksid, siis näed, et see hetk ei teadnud ma palju ta flopi raise on ja ütlesin ka, et kui on suur siis call.
Pärast tuli välja, et see 5% ja siis on hoopis teine teema.

pastilaa
15.04.11, 12:13
Muidugi antud vastase vastu on see easy fold.
Kui sa mu esimese teksti nüüd uuesti läbi loeksid, siis näed, et see hetk ei teadnud ma palju ta flopi raise on ja ütlesin ka, et kui on suur siis call.
Pärast tuli välja, et see 5% ja siis on hoopis teine teema.

Alati tasub kogu teema hoolega läbi lugeda tõesti enne vastamist :D.

MeelisV
15.04.11, 13:58
Ei tea kas tasubki käe postitamisel kogu kollast lehte anda, sest mul lauas mängides on otsuse vastu võtmiseks aega loetud sekundid ja teised lauad popivad ka ette. Ma ju ei jõuaks lauas sellist pikka analüüsi teha. Heal juhul leiaks kollase lehe pealt 1-2 statsi ülesse. Muidu silme ees siis ainult need statsid mis esimeses postis näha.

qbj0hn
15.04.11, 14:01
Snapfold.Siin pole jah pikalt mõelda.Eelnevalt juba seletati miks.

ristijeesus
15.04.11, 14:16
Heal juhul leiaks kollase lehe pealt 1-2 statsi ülesse. Muidu silme ees siis ainult need statsid mis esimeses postis näha.

Vaatan, et sul hud-is fold to CB stats olemas, klõpsa sinna peale, siis tuleb ette ainult cbetiga seotud statistika.

MeelisV
15.04.11, 15:46
Vaatan, et sul hud-is fold to CB stats olemas, klõpsa sinna peale, siis tuleb ette ainult cbetiga seotud statistika.

Tõsi! Steali puhul kasutan seda kogu aeg. Eks mul kogemuse taha jääb praegu kõikide statside täielik kasutamine.