PDA

View Full Version : MÜÜDUD/KristjanLaas müüb kuni 70% Betfair Live Main Eventist.



KristjanLaas
14.04.11, 12:20
Tervist,

Otsustasin siis ära, et peab ikka homme selle Main Eventi ära mängima.
Siiski pole ma päris nii balla, et kogu BI ise tahaks maksta ja seega pakungi teile võimaluse osta osakuid.
Müün siis kuni 70% osakuid ja nii mitu % ostad, nii palju ka võidad. Ehk €4800 võidu korral näiteks olles ostnud 20% saad sa 4800/5, mis teeb €960.

Müün 10%lisi osakuid ja mängin turniiri kui vähemalt 40% saab müüdud.

10% maksab €55.

Maksta saab:

Pangaülekanne

Kristjan Laas ´´´´´´´´´´´ Krediidipank. (Selgitusse kasutajanimi ja mitu %)

Full Tilt Poker

Username Klaaspro - $73


Aega maksta 15 aprill 14.00ni, ehk homseni.

Seni olen siin foorumis teinud 3 suuremat stake, 2 on lõppenud üle $1000 kasumiga ja kolmas HU stake Codecciga break even ja lõpetasime varem.
Lisaks sellele 4 rush MTT stake-i foorumis mitteaktiivse liikmega, millest kõik peale ühe lõppesid kasumiga ja nelja stake keskmine kasum oli $2000.
Üks HU stake veel andu_andu-ga, mis lõppes $600 kasumiga.
Hetkel andu_anduga veel üks HU stake pooleli.

Kuigi tegemist on vaid ühe turniiriga, siis eelnevad staked kinnitavad, et jagan pokkerist nii mõndagi ja vaatamata sellele, et pole veel nii suure BI-ga turniiri mänginud ei pea ma enda võimalusi kellegi teise omast kehvemaks.
Live turniire pole väga mänginud veel ega suurt edu saavutanud, aga Eesti meistrivõistlustel mängisin kahte eventi ja HU evendil õnnestus tulla 5 kohale.

Edu kõigile kes osa võtavad ja tänud neile, kes läbi minu osa võtavad.


Müüdud:

andu_andu 20% (€110, sulas)
Codecci 20% (€110, pangaülekanne)
Runnar 30% ($219 FTP)

ranka
14.04.11, 14:11
Edu! Vaata, et taaskord ei eksi :)

KristjanLaas
14.04.11, 14:12
Tänud, lisan mõned täpsustused ka.

andu_andu
14.04.11, 15:20
võtan 20%, maksan sulas

Codecci
14.04.11, 15:27
1:1 müüd eks, ehk siis buy-in on €550? Kui jah siis võtan ka 20%, panen panka hiljem.

KristjanLaas
14.04.11, 15:30
1:1 müüd eks, ehk siis buy-in on €550? Kui jah siis võtan ka 20%, panen panka hiljem.

1:1 jah, 20% kirjas.


võtan 20%, maksan sulas

sssuper oled.

runnar
14.04.11, 15:56
eks ma võtan siis viimased 30%, kannan tilti

Poke
14.04.11, 16:05
oi kui kiiresti osteti osakud ära:)

Palju edu turnal.

KristjanLaas
14.04.11, 16:14
eks ma võtan siis viimased 30%, kannan tilti

Panin kirja


Tänud kõigile, kes ära võtsid ja glglgl.

yolpa
15.04.11, 03:04
mida krdit, mingit side ei taha juurde võtta, ma võtaks kogu side evendi.

qbj0hn
15.04.11, 05:22
Jama, et varem ei märganud oleks ta ostnud kindlasti :(.

Edu turnal!!!

Pahvak
15.04.11, 11:56
Sick image on Laasil, läks nagu soe sai. :redface:

KristjanLaas
16.04.11, 13:44
Terv,

Mõned key handid ja kokkuvõte.

Esimese leveli lõpuks olin kukkunud juba 5k peale, peale seda kui KdJd-ga floppi vaadates oli board J J 8d 4d ja riveril tuli blank.
Siiski jättis vastane suhteliselt tugeva mulje ja olin riveri beti peale päris lähedal foldimisele, aga siiski tundsin, et ta võib end tugevalt tunda ka kätega, mis minust nõrgemad on ja tegin calli (betis suhteliselt vähe ka, u 5000)

5k pealt kukkusin 2.6k peale kui riveril imre suure beti top2-ga lihtsalt kinni maksin (Kuni selleni checkiti) ja Imrel set oli.

Seega oli suhteliselt ime, et veel elus püsisin selleks ajaks, küll vaid 2.6k-ga, aga seegi asi, chip and a chair. Blindid olid 75-150.

2.6k pealt sain duubli kui 569r boardil donkbetisin BB peal olles T8ga 4 mängija vastu all-in ja 62o callis. Turni säras aga 7 ja sain umbes 7k peale sealt.

Natuke peale seda leidsin buttonilt AxQh, leits avab 500 ja mina ja BB callime.
Flopp on 892hh, BB checkib, leits cbetib 1100 ja mina shoven 6600, BB foldib ja leits mõtleb pikalt ja callib QxJx. Turn A ja river J ja sain juba 16.5k peale.

Natuke aega edasi, stack oli u. 18k ja blindid 150-300, kõik foldivad minuni ja avan buttonilt 700 88-ga, BB (kes mängis igat kätt preflop callides) callib. Flopp J8x, betin 1500, BB callib. Turn Q, betin 2500, BB callib. River blank BB checkib ja ma shoven(vastasel järgi u. 10500) kuna tean, et saan makstud, eriti kuna olen 2 korda shovenud allini (1 korra esimesel levelil JTT86sss boardil Ax9-ga ja näidanud ja teine kord 2668 boardil check-raise shove 35-ga ja näidanud )kõik ühe teise vastase vastu) ja korra callis imre mu 1825 beti 600sse poti 3da paariga õigesti). Vastane mõtles pisut ja callis näidates J2o.
Selle käega sain siis umbes 40k peale.

Tunne oli juba päris hea ja mida blindid edasi, seda rohkem varastada andis ja olin raise-cbetidega end 52-53k peale saanud kui tuli järgmine käsi. Kõik foldivas minuni ja ma avan CO pealt 67s ja BB callib. Flop A82s, BB check, mina check. Turn 9s BB bet 1100, mina call. River Tc, BB bet 2600, mina raise 8000, ja BB mõtleb pisut ja shoveb 16k, ma callin ja vaatan, et vastasel As3s, super, seat open. Siis hüüab dealer BB peale osutades NUTS ja mina jään lolli ilmega vaatama, et kust otsast nuts. Siis näen boardi uuest ja Tc on hoopis Ts. Seega 2600 asemel, mis ma õiget kaarti nähes oleks maksnud kaotasin ma lisaks veel 15k. Päris tobe olukord oli ja olin päris pettunud enda lohakuses. Kukkusin u. 31k peale.

Natuke aega edasi ja olin end jälle saanud kuskil 40k peale ning avan early-mid positsioonist TT-ga 900 (Blindid 200-400)
ja minu vasakut kätt istuv härra tõstab 2300 vms, ta oli ainuke mängija kelle vastu ma tahtsin mängida käsi (st. ta kippus ülehindama oma käte tugevust ja ei kohanenud väga vastavalt lauale), aga TT oli kuidagi nii nõme käsi, et ei teadnud mida peale hakata sellega. Callida ei tahtnud väga, kuna board võib tulla imelik ja shove tundus ka natuke ebameeldiv kuna pigem ta callib lightilt ülekaartidega ja pean flippama. Siiski kuna ma olin tema vastu OOP, siis tundus shove kõige mõistlikum, kuna nagu juba mainitud ülehindas ta oma käsi ja TT on tema calling range suhtes piisavalt hea käsi, pluss mul oleks kaotuse korral jäänud alles u. 20k. Shovesingi allin 21k ja vastane callis AJo. Board blank ja sain juba 60k peale, mis oli u. 2x avg stack. Laud murdus ja viidi uute lauda.

Uues lauas hakkas kiire ja lõplik häving, kus tegin oma turniiri esimese mängulise suure vea. Early pos raiseb 1500 (blindid 300-600) ja mina kohe tema paremalt käelt callin QcJc. Henri Käsper buttonilt 3-betib 4200 peale ja ealry pos foldib. Pole Henri vastu varem väga mänginud, aga kunagi oli tema vastu meeles käsi, kus ta tegi samamoodi KTo-ga ja callis sellega veel mu 5-bet allini maha. Seega pidasin teda võimeline olevat teha seda suhteliselt lightilt, aga otsustasin siiski floppi mängida, kuna tema oli ka üle avg. stack. Flopp Axx, ei hittinud ja mõtlesin, et okei annan alla ja ei hakka seda siin varastama (kuna image oli juba olemas ja pigem tahtsin heade kätega makstud saada), checkin ja Henri checkib vastu. Hakkasin mõtlema, et okei sellisel juhul on tal siin TT-AA, kuna lightilt squeesides oleks ta seda boardi cbetinud. Turn K ja mõtlesin, et okei TT-QQ on siin juba päris keeruline jätkata ja tegin sellise väikese 4000 beti ja hakkasin esindama AQ-d. Selle peale Henri aga raises 15k ja siin oleks pidanud alarmid tööle hakkama. Tankisin pikalt ja mõtlesin, et millega ta nii suurelt betib? AA-ga ta ei teeks seda, kuna ei ole väga käsi millelt valuet saada. Ainus loogiline käsi oli KK või complete bluff. Mõtlesin pikalt pikalt ja otsustasin lõpuks shoveda, kuna mingil põhjusel veensin end, et pigem on see complete bluff või käsi, mis callida ei saa ja kui mitte, on mul vähemalt 4 outi for the nuts. Henri callis ja näitas AK, river blank ja mina kukkusin 22k peale.

Ülejärgmine käsi on mul AQ mid pos ja blindid 400-800 ja tundmatu mängia avab 2k, mõtlen pikalt kas callida või shoveda ja otsustasin, et ei saa callida vaid oma heade kätega ja reraiseda kehvadega, muidu teen asja vastastele pisut liiga kergeks. Vastane mõtles pikalt ja callis lõpuks AK-ga. Flop oli Q-high, aga turni kohe K ja gg.

Kukkusin välja päeva eelviimasel levelil ja tänud kõigile kes stakesid, sain kinnitust, et väikeseid adjustmente tehes saan ka live turniiride beatimisega hakkama. Vabadnust, et seekord ära ei tulnud:(

andu_andu
16.04.11, 15:06
gg, ise langesin viimasel levelil 15 minutit enne päeva lõppu. 3betshovesin 22bb-d JJ ja vastasel oli AA gg. Täna 6-max üritus.

Codecci
16.04.11, 15:33
GG ja hea ülevaade, teinekordki!

VisaHing
17.04.11, 14:48
gg jah. Aga palju osavõtjaid oli ja palju peale day 1 järele jäi muidu.

hotcocacola
18.04.11, 04:48
võta pangaandmed esimesest postist ära (igaxjuhux :) )

privador
18.04.11, 10:43
hmmz kui vastane paneb a3 ai peale sinu reraisi, siis ma ei tea ma vaataks ikka tol momendil kaarte enne kui nupud sisse panen. Võib vabalt juhtuda, et mul on jäänud midagi märkamata vms...
Ma nüüd ei tea, aga henri mängib 3betitud potte suht kindlalt. ERITI veel 3 betitud potte kus ta reraisib sind kuskil tänaval ja pannes turniirielu maksma!!
AK läbi tsekkimine axx flop on suht standard, et vastane lolliks läheks, mis tal ka õnnestus.
Vahest on lausa kade vaadata kuda imre ja henry duubleid saaavad turkadel:P

aga samas mulle meeldib su agressiivne stiil

KristjanLaas
18.04.11, 10:57
Jah, rääkisin Henri endaga ka peale seda ja ta ütles ausalt, et ei tee seda seal kunagi kehva käega.
Mängisin seda kätt kehvalt vastavalt iseenda alusetult pandud valele readile Henri kohta.
Selle lõpetan ma edaspidi ära ja ei lahterda kedagi ilma mingisuguse põhjuseta, sest see käsi maksis mulle pmst turniirielu (pot oli üle 70k). Kogu eelneva turniiri ei olnud ühtegi liigutust põhjuseta teinud ega ilma kindla readita.