PDA

View Full Version : NL50 KK PreFlop otsuse ees



MeelisV
14.04.11, 18:49
Vastased:

http://www.hot.ee/ventses/Pokker/HAND.png

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($49.50)
MP1 ($50)
MP2 ($76.55)
CO ($23.55)
Button ($85.35)
SB ($54.50)
Hero (BB) ($50)
UTG ($20)

Preflop: Hero is BB with K:heart:, K:spade:
1 fold, UTG+1 bets $1.50, MP1 raises $5.25, 2 folds, Button raises $14, 1 fold, Hero :confused:

ristijeesus
14.04.11, 19:11
BTN on küll väga loose vend, aga 4bet vaid 1%, range 0,2%, mis on uskumatult väike. Ta 4betib venda kelle 3bet pole ka midagi suurt ja kes omakorda 3betib EP avajat ning isegi kui me anname talle tema kohta laia range KK+, AKs oleme me kõvasti taga. Mina foldin pikemalt mõtlemata.

Hullapple
14.04.11, 19:30
+1

Minugi jaoks lihtne fold, seda enam oleme sisse pannud kõigest 1bb.
Vastaste 3/4b statsid on ikka nii väikesed et ei imesta kui siin ühel on KK ja teisel AA või QQ ja AA.

Easy fold igaljuhul.

Jinxers
14.04.11, 19:46
ah et ühel AK ja teisel KK? Äkki mõlemil KK ja split 3ways? Ma shipiks.

timz0333
15.04.11, 09:02
Siin on 99% ajast kellegil AA.

Maakas
15.04.11, 10:24
Olin NL 10s analoogses olukorras KKga. Ise suutsin foldida aga kui PF action läbi sai, siis 2 venda oli AI KK vs AA.

low-flow
15.04.11, 13:09
Kui BU just AK-ga cold 4-betima ei läinud (mis on üsna ebausutav), siis on siin vastastel AA ja AA või AA ja KK nende kitsa range ja hero käes olevate kuningate tõttu. Ma kusjuures HEMis natuke filterdades avastasin, et mul pole 300k+ FR käe peale sellist olukorda olnud. Kui tuleb siis peab kogu oma mõttejõu foldi poole suunama.

qbj0hn
15.04.11, 13:36
Buttoni rangest oled kindlalt ees siin ja MP1-l siin alla AK pole kunagi midagi.

Küsimus ka selles mis sinu statsid talle võivad näida?Kui sul loosed statsid ta võib QQ-d ka 3 bettida seal, aga see oleks siis ta bottom of range.

Kui buttoni asemel oleks samasugune vend nagu MP1 siis on easy fold.Samas ma foldiksin siin ka, aga peab mõtlema läbi lihtsalt rohkem.
Ainukesed olukorrad kus ma KK foldin preflop ongi pmst sellised kus on 3 bet ja 4bet nittidelt ees.

low-flow
15.04.11, 13:42
Buttoni rangest oled kindlalt ees siin ja MP1-l siin alla AK pole kunagi midagi.

Küsimus ka selles mis sinu statsid talle võivad näida?Kui sul loosed statsid ta võib QQ-d ka 3 bettida seal, aga see oleks siis ta bottom of range.

Kui buttoni asemel oleks samasugune vend nagu MP1 siis on easy fold.Samas ma foldiksin siin ka, aga peab mõtlema läbi lihtsalt rohkem.
Ainukesed olukorrad kus ma KK foldin preflop ongi pmst sellised kus on 3 bet ja 4bet nittidelt ees.

1. Mis info põhjal me BU rangest siin kindlasti ees oleme?
2. Kes võib QQ 3betida tulenevalt hero loosedest statsidest?

Meil on ees cold 3-bet ja cold 4-bet, hero pole isegi veel actinud selles käes, ma arvan, et lugesid kätt natuke valesti.

qbj0hn
15.04.11, 13:47
Siuke loose 30/19 vend on küll minu raamatus semi-fish.Täiesti kindel olen selles, et meil on BTN-st parem käsi seal.

No kui hero jookseb mingi 20/18 siis ma tihti 3betin for value QQ-ga.Aga siukse venna puhul on seal ranges ainult 3 kätt:AK,AA,KK.

low-flow
15.04.11, 13:56
Siuke loose 30/19 vend on küll minu raamatus semi-fish.Täiesti kindel olen selles, et meil on BTN-st parem käsi seal.

No kui hero jookseb mingi 20/18 siis ma tihti 3betin for value QQ-ga.Aga siukse venna puhul on seal ranges ainult 3 kätt:AK,AA,KK.

VPIP/PFR 30/19 ei mängi cold 4-bet puhul mitte mingisugust rolli, kui tal on 3k+ sample peale 4bet range 0,2% Sama moodi tõlgendatakse tihti valesti seda kui mõni mängija avab hästi palju käsi siis tihti eeldadakse, et järelikult 3betib ka palju ja ei anta 3betile respekti. Fakt on see, et tuleb vaadata ikka konkreetset statsi, eriti kui meil on nii suur sample olemas. Mina panen tema rangeks KK+.

Teisest väitest ei saa endiselt aru. Kuidas MP peal istuva vastase 3beting value range muutub sõltuvalt BB peal istuva hero statsidest?

qbj0hn
15.04.11, 13:58
Nvm vaatasin kätt valesti selle teise näite puhul.....

Aga muidu kui MP1 seal käes poleks ma ei mõtleks sekunditki ka ja mõtleks ainult sellepeale kuidas BTN-ga stacke sisse saada.Siukse venna vastu ei saa lihtsalt foldida KK-d.

Ma ei foldi KK-d standard olukorras isegi mingi regi vastu, kuidas ma siukse venna vastu siis foldin?

Ainuke kord kui ma KK preflop foldingi ongi siis kui 3bet ja 4bet on ees,umbes taolised olukorrad.

low-flow
15.04.11, 14:13
Oleks tädil rattad all, oleks trollibuss. Mis see siia puutub, mis olla võiks, ainult konkreetne olukord on ju arutluse all. :D

Ma ei ole 300k FR käe peale veel põhjust leidnud KK pre foldida, aga nagu ma juba ennist kirjutasin, et pole ka olnud olukorras, kus ees on cold 3-bet ja cold 4-bet (isegi mitte mingitelt agrofishdonkidelt) ja mina hoiaks veel actimata olles käes KK. Aga kuna siin on välja toodud selline olukord, siis mainisin, et see oleks see koht, kus mina tõenäoliselt foldiksin.

Aga me vist enam-vähem nõustume üksteisega ka, nii et jamh. Jätan sulle veel dialoogi viimase sõna kui soovid, aga ega me kumbi enam miskit uut infot ei tooda, kordame lihtsalt iseennast (ja üksteist). :P

qbj0hn
15.04.11, 14:15
Antud olukorras foldiks yep.MP1 on maailma suurim nit.

Lisaks oleks huvitav teada mis tegid ja kui foldisid ja vastased panid nuppe mis neil käes olid.

MeelisV
15.04.11, 15:44
Ma ei ole 300k FR käe peale veel põhjust leidnud KK pre foldida, aga nagu ma juba ennist kirjutasin, et pole ka olnud olukorras, kus ees on cold 3-bet ja cold 4-bet (isegi mitte mingitelt agrofishdonkidelt) ja mina hoiaks veel actimata olles käes KK.
Keegi reg siin FR foorumis ütles, et ta foldib PreFlop KK ühes kuus mingi 2-4 korda ja enamus korrad ka täppi pannud. Seda kes nii ütles, selle nime ei mäleta :)


Antud olukorras foldiks yep.MP1 on maailma suurim nit.

Lisaks oleks huvitav teada mis tegid ja kui foldisid ja vastased panid nuppe mis neil käes olid.
MP1 just maailma suurim nitt ei ole, aga üsna tight on küll :) Mul nitiks märgitud need, kelle VPIP jääb suure sampeli puhul alla 10%.
Ma foldisin jah ja MP+1 oli AdKd ja BTN AhAc. Ise arvasin ka, et BTN on nõrgem kui MP+1. Ei saa üldse aru, kuidas tal 30/19 statsidega, 3.3k käe juures saab 5 BI plussis olla. Väiks heater, I guess. Board oli Td6d2h 7c 8s.