PDA

View Full Version : KAS me kunagi napsu ka koos võtame?



marguzz22
29.01.09, 15:49
Pole plaanis kunagi tulevikus mingit koosistumist teha?Napsu võtta?tallinn võiks see koht olla, sest ranka ja estpatrick hüppavad nagunii oopelisse, oopel sellise sõiduga peaks hakkama saama ju :D

kollane
29.01.09, 15:53
tahaks näha kuhu see loomaaed(head mõttes) ära mahub, talvel.
kindlasti ranka, tigrano mõelnud. aga kahtlen et see lähiajal juhtub, aga mine sa tea :)

ranka
29.01.09, 15:54
Minu obljää ajad on läbi :D

leits
29.01.09, 15:55
obv kui me tuleme siis bemm j22b tartu. aga äkki otepää kanti, siin talve poole kena :)

kollane
29.01.09, 15:56
Minu obljää ajad on läbi :D


tulevad uued paremad

marguzz22
29.01.09, 15:57
need krdi talvemajakesed kuhu mahub 20+ inimest maksab 1500 eek vist ongi variant kuhugi kaugele minna või kuhugi pealinna lihtsalt pubisse jooma ja niisama juttu rääkida/näod selgeks saada

antnx
29.01.09, 16:54
Estpatrick pole pärnust.

Ja kui ta läheb siis ma ka temaga

Me ühekandi mehed ikka

Ja võiks teha kuskil kesk-eestis siis kõigil ühepalju maad tulla ;)

marguzz22
29.01.09, 16:57
lol :D kesk eestis pekstakse meid kohalikus pubis surnuks:D

-andres-
29.01.09, 17:55
Kuskil Tallinnas võiks Pubis vms esimese värgi ikka ära teha. Siis juba saab mingit korralikkumat varianti läbi arutada. Ma arvan niimoodi.

marguzz22
29.01.09, 17:57
jep lihtsalt pubis istumine joomine , pärast kes viitsivad kluppi?või mis ta arvate, ranka nagu ma arusain ei ole sellest vaimustunud ja kavatseb end vajrata?

masterpuppet
29.01.09, 18:28
Oleks isegi tartu poolt tulemas. :D
Seega, tahaks ka opljää ära näha. :D :D

leits
29.01.09, 21:20
mis pubi opbv kehakultuuriosakonda.

ok2aa
29.01.09, 21:52
tartu maantee äärne kose baariputka

hotcocacola
29.01.09, 22:01
ma tahaks ka neid fishe näha :D

TaaviK
29.01.09, 22:08
Peab selle ideepeale täitsa mõtlema. Ise olen vaheldumisi Tartus ja Tallinnas. Soovitan teil ikkagi esialgu piirduda Eesti suurlinnaga. Mõnes pubis paar lauda kinni panna pole üldse halb mõte.

kollane
29.01.09, 22:33
jep ma ka päris tihti tlnas, kui klapib kõik siis võtan osa minagi

marguzz22
29.01.09, 22:34
laua/de kinnipanemine ei maksa midagi, lihtsalt leppida kokku kõigile sobiv kuupäev ja tulla kokku:)

antnx
29.01.09, 23:58
+1

Codecci
30.01.09, 00:24
in before wat

Tigrano
30.01.09, 12:53
lol :D kesk eestis pekstakse meid kohalikus pubis surnuks:D


Ha Ha Ha, eile ka, kui ESTpatrick turniiril teise koha oli teinud ja me kuskile kahtlase väärtusega baari läksime WOODSTOCK vist oli koha nimi, kus oli palju selliseid pikkade juustega ja väga karvasi mehikesi, mis iseenesest oli juba hirmutav ;D, siis patrick pidi ikka paarikümne kilo eest 500 eeguseid karvaste ees baarileti juures lehvitama, ime, et ta ellu jäi, muidugi meid oli mingi 100tk ka kaasas, seega kui urka kohta läheme peame samuti 100 matsiga minema ;D

Samas urka kohta on raske strippareid värke vedada jne ;D

PS: eile oli suur nälg ja see woodstckkkkkkk irw ha ha ha oli selline koht kus pidi süüa saama, ha ha ha, arvake ära mida pokkeriprod sõid, ha ha ha, KILU VÕILEIBU LOOMULIKULT

Aristotep
30.01.09, 12:54
Woodstock nüüd küll mingi urgas ei ole ;P

Tigrano
30.01.09, 12:56
Woodstock nüüd küll mingi urgas ei ole ;P


Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha

antnx
30.01.09, 13:03
Legendaarne koht!

BuildUp
30.01.09, 13:07
Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha


ROFL

Codecci
30.01.09, 20:03
Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha

Cliffnotes: Aristotep kuulab metalit ;D

ranka
30.01.09, 21:49
jep lihtsalt pubis istumine joomine , pärast kes viitsivad kluppi?või mis ta arvate, ranka nagu ma arusain ei ole sellest vaimustunud ja kavatseb end vajrata?


Mis mõttes nagu? Kust sellise readi said? :P

ESTPatrick
31.01.09, 14:23
üldjuhul ma olen oma elus alla 5 korra joomisele ära öelnud kui mul muud plaani pole olnud ja opelimütsi ostsin ka soomes motomessilt endale ja ka opelitraksid, niiet nüüd olen valmis mees.

marguzz22
31.01.09, 20:31
kas meil on konsensus, et viina tuleb võtta millalgi ? mul sess läbi nii,et pohhui iga nv kasvõi:D

ESTPatrick
31.01.09, 23:36
Mina viina ja šhampust ei joo, kõik muud joogid ilmselt on minu lemmikmargid

peokuningas
31.01.09, 23:49
Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha


Ma küll ei mäleta sellist asja :D

A mulle isiklikult sellised kohad meeldivad, kus hallist massist erinev rahvas käib. Maitse ja harjumuse asi.

Mu lemmik peokohad ongi vist paljude jaoks piisavalt urkad või grazyd kohad: Woodstock, Kuku klubi, Levist väljas, X-baar, Zavood, Valli baar, Angel, Kultuuritehas ja Kultuurikatel :)
Rock cafes ka vahel päris ägedad kontserdid. Ja paar kuud käisime mere pst kandis miskis noorte hiphopi urkas mis tundus ka suht äge koht olema. Nimi oli vist Protest. Privador kui noori naisi tahad saada, siis soovitan sinna sammud seada :)
Von Krahl on ka muidugi päris lahe koht.

Kui keegi teab kohti (Tallinnas, Pärnus või Tartus), mis mu listi täiendama sobiks, siis tulistage julgelt.

ranka
31.01.09, 23:54
Ma olen peokunniga ühel meelel. Muideks see protest ja levist väljas on minu arvates nuts kohad. Angel on ka muidugi üpriski kõva koht ja see ei ole mees, kes pole korra angelis käinud :)

alaska
31.01.09, 23:55
Kindlasti juuksur, see on ikka nii huvitav koht peo alustamiseks. Levist väljas on peo lõpetamine. vahele jäävad kõik eelpoolnimetatud.

ESTPatrick
31.01.09, 23:56
Ma küll ei mäleta sellist asja :D

A mulle isiklikult sellised kohad meeldivad, kus hallist massist erinev rahvas käib. Maitse ja harjumuse asi.

Mu lemmik peokohad ongi vist paljude jaoks piisavalt urkad või grazyd kohad: Woodstock, Kuku klubi, Levist väljas, X-baar, Zavood, Valli baar, Angel, Kultuuritehas ja Kultuurikatel :)
Rock cafes ka vahel päris ägedad kontserdid. Ja paar kuud käisime mere pst kandis miskis noorte hiphopi urkas mis tundus ka suht äge koht olema. Nimi oli vist Protest. Privador kui noori naisi tahad saada, siis soovitan sinna sammud seada :)
Von Krahl on ka muidugi päris lahe koht.

Kui keegi teab kohti (Tallinnas, Pärnus või Tartus), mis mu listi täiendama sobiks, siis tulistage julgelt.


underground tartus

ranka
31.01.09, 23:58
LOL. Pärnus ma ei oska ühtegi sellist baari või pubi öelda. Ehk aleksander või siis veerev õlu aga põhimõtteliselt on need ikka sellised pärnulikud vaiksed urkad, et ei ole sellist kõvat andmist nagu tallinnas. Rahvas kuidas passiivseem ja linn on juba kella kahest tühi ning siis kõik baarid kinni peale lehtla, mis ei kannata mitte mingisugust kriitikat.

peokuningas
01.02.09, 00:05
Kindlasti juuksur, see on ikka nii huvitav koht peo alustamiseks. Levist väljas on peo lõpetamine. vahele jäävad kõik eelpoolnimetatud.


Juuksur on jah selline natuke vaiksem ja viisakam koht aga peo alustamiseks väga mõnus (kuigi mul enamus pidusid algavad kodus tervitusnapsidega ;D)



underground tartus


Sinna me sattusime ükskord aastavahetusel. Tundus jah päris lahe koht olevat. Aga millegi pärast tekkis seal veeuputus ja siis pidi edasi liikuma järgmisse kohta - Maailma. Kus oli iseenesest ka päris raju pidu. Söögikohana ka Maailma mõnus, a pidudel peale selle ühe korra pole käinud.

A ja meenus, et Tartus selline tore koht nagu Genialistide klubi.

Tigrano
01.02.09, 01:27
Ma olen peokunniga ühel meelel. Muideks see protest ja levist väljas on minu arvates nuts kohad. Angel on ka muidugi üpriski kõva koht ja see ei ole mees, kes pole korra angelis käinud :)


Ming **** klubi või?

taipupole
01.02.09, 01:28
A ja meenus, et Tartus selline tore koht nagu Genialistide klubi.


Mis nüüd on kunagise pärmivabriku hoones. Väga gruuvi.

Tigrano
01.02.09, 01:39
Mis nüüd on kunagise pärmivabriku hoones. Väga gruuvi.


Ei saa usaldada pärmivabriku hoonet ::)

Nii on jama ikka, parem läheme kuskile rootsi laevapeale, et keegi koju ei saa kimada ;D

ESTPatrick
01.02.09, 01:54
Ei saa usaldada pärmivabriku hoonet ::)

Nii on jama ikka, parem läheme kuskile rootsi laevapeale, et keegi koju ei saa kimada ;D


parvlaevad on head, fikseerivad peo kestvuse ilusti ära , nii õle 3-4 päeva ei tohiks väga kesta ükski paadisõit vist

Tigrano
01.02.09, 01:56
parvlaevad on head, fikseerivad peo kestvuse ilusti ära , nii õle 3-4 päeva ei tohiks väga kesta ükski paadisõit vist


Jep, selles asja point ongi, pole kuhugi põgeneda ja tavaliselt need üritused saavad olema väga lõbusad.

ESTPatrick
01.02.09, 01:59
nõrgematel meestel hea halba olemist ka põhjendada üle parda oksendamisega, merehaigus on sitt haigus. tean.

Tigrano
01.02.09, 02:04
nõrgematel meestel hea halba olemist ka põhjendada üle parda oksendamisega, merehaigus on **** haigus. tean.


Kusjuures mul veepeal väga pähe joogid ei hakka ei tea mis kala see on ;D

ESTPatrick
01.02.09, 02:07
mul ei hakka kuskil seni kuni õlut ja kanget segamini ei võta ega palju värsket õhku ei saa

erandid muidugi on kord kuus

Tigrano
01.02.09, 02:10
mul ei hakka kuskil seni kuni õlut ja kanget segamini ei võta ega palju värsket õhku ei saa

erandid muidugi on kord kuus


No aga sul on ju üliõpilase aeg üleelatud, kus on möödapääsmatu, et joogi trenni ei tee.

ESTPatrick
01.02.09, 02:16
veel elan õpilaspõlves vähemalt 1 eksami saan veel teha enne kui eksmati saan ja kui selle ära teen siis 2 eksamit kolmes aines veel võimalik teha ja kõik läbi saan antud kordade jooksul siis alles pääsen väljakukkumisest, jube palju coinflippe on vaja vastu pidada

ranka
01.02.09, 02:19
Ming pe*e klubi või?


obv

ESTPatrick
01.02.09, 02:27
pole küll suurem angli fänn kuid teinekord peaks paremate meestuttavatega selle ringi siiski ette võtma, sest näha on vaja seda ilmatsirkust igast kandist

Tigrano
01.02.09, 02:31
obv


Täiesti sickkk

ESTPatrick
01.02.09, 02:35
Täiesti sickkk


ütleks et lihtsalt standard

PS, milal ma 3. tärni saan juurde, palju pean veel spämmima?

Tigrano
01.02.09, 02:36
ütleks et lihtsalt standard


Hahahha jubedus

ranka
01.02.09, 02:38
pole küll suurem angli fänn kuid teinekord peaks paremate meestuttavatega selle ringi siiski ette võtma, sest näha on vaja seda ilmatsirkust igast kandist


Seal on tsikke ka muideks, kui just valel õhtul sisse ei satu, kui peod ainult poistele :)

peokuningas
01.02.09, 12:10
Seal on tsikke ka muideks, kui just valel õhtul sisse ei satu, kui peod ainult poistele :)



Just nimelt. Selle pärast ongi hea koht, et naised tulevad sinna tantsima ja lõbusalt aega viitma ja teavad, et homomeestega saab tantsida-suhelda ilma, et peaks ennast kui lihaletis tundma.
Ja siis saadki seal neid (naisi) sebida suht edukalt. Ütled näiteks et sul poiss-sõber kodus ja et tahad sõbrakalli-musi teha ja siis kogemata "satud" suudlema ja ütled, et see suudlus vist muutis su orientatsiooni ära ;)

Üks sõber, kes esimest (ja vist ka viimast) korda Angelisse sattus oli jube ehmunud ja uuris kohe, et kas ta peab ka meestega tantsima ;D

Tigrano
01.02.09, 15:57
Põhimõtte pärast ma kuskile Angelisssse ei roniks, isegi kui seal mingeid tibisi oleks.

jrgn hell
01.02.09, 16:03
kui teha siis peaks kindlasti just valli baari ja levika poole sihtima

valli baarist võib keskerakonna parmudega pärast karja keldrisse lõõtsamees petsi ka kuulama minna

Tigrano
01.02.09, 16:17
Ja igasugused key ja **** jutud täis, kaine, kivis jne peaga on ikka fucking nõmedad, öak

marguzz22
01.02.09, 16:23
mis valli baari krt see mingi urgas ju, lähme parem kuhugi normaalsesse lounge, stereo vms? Või kui lounged ei sobi siis kuhugi normaalsesse baari/viisakasse, vallikas on mingi 50a meeste nostalgitsemiseks

Tigrano
01.02.09, 16:30
mis valli baari krt see mingi urgas ju, lähme parem kuhugi normaalsesse lounge, stereo vms? Või kui lounged ei sobi siis kuhugi normaalsesse baari/viisakasse, vallikas on mingi 50a meeste nostalgitsemiseks


Valik on tõeliselt nigel aga bravo lounge on minujaoks stiilsem, bumerang, alexander, siis seal riia mnt on maxima vastas mingi koht, mis on päris normaalne. Ülejäänud on UKU juku tasemel ;D

leits
01.02.09, 16:34
suure-jaani ... baar Arturi Juures

marguzz22
01.02.09, 16:36
jeps , ma arvan,et valime 1 korraks ikka mingi normaalse koha, mehed kellele meeldib mööda pimedamaid kohti käia, võivad sinna ju siis pärast minna( uku kohvikud ja muud urkad), nii,et kesklinnast võiks valik teha mõne normaalse koha jaoks. stereo, bravo, vanasti oli sohva baar ma ei tea mis sinna nüüd tehti väga mõnus koht, 24(radissoni 24 korrus, seal veic kallid joogid aint 120eek on mojito - mitte midagi tapvat) 1buyin nl10:D

Tigrano
01.02.09, 16:38
Ma läheks tallinna avenüüüüüüüüüüüüüüüüüüü baari veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel, hahhahah

ranka
01.02.09, 19:08
Põhimõtte pärast ma kuskile Angelisssse ei roniks, isegi kui seal mingeid tibisi oleks.


Väga halb mõte. Minu arvates pärnu ööklubid on veel suuremad pedeklubid, kui angel. Seriously.

ranka
01.02.09, 19:10
jeps , ma arvan,et valime 1 korraks ikka mingi normaalse koha, mehed kellele meeldib mööda pimedamaid kohti käia, võivad sinna ju siis pärast minna( uku kohvikud ja muud urkad), nii,et kesklinnast võiks valik teha mõne normaalse koha jaoks. stereo, bravo, vanasti oli sohva baar ma ei tea mis sinna nüüd tehti väga mõnus koht, 24(radissoni 24 korrus, seal veic kallid joogid aint 120eek on mojito - mitte midagi tapvat) 1buyin nl10:D


Kusjuures mulle organiseeritud peod eriti meeldi :S Ma ei tea miks :( Pigem sellised, et oh ei ole miskeid plaane, lähen teen ühe õlle ja siis leiad end kolme päevased tsüklist :P Hulga lõbusam IMO.

Tigrano
01.02.09, 19:15
Väga halb mõte. Minu arvates pärnu ööklubid on veel suuremad pedeklubid, kui angel. Seriously.


hahhaha, vaevalt küll, sest enamus on ainult naised, kes Pärnu klubides ´käivad, mehi võrreldes on nendega ikka vähe ja ***** vaevalt seal käivad, kui mehi pole hhahaha

BuildUp
01.02.09, 19:36
hahhaha, vaevalt küll, sest enamus on ainult naised, kes Pärnu klubides ´käivad, mehi võrreldes on nendega ikka vähe ja ped*d vaevalt seal käivad, kui mehi pole hhahaha


Strand pidi teema olema. :D

ok2aa
01.02.09, 21:08
ma põhimõtteliselt ei käi kohtades kus õll juba 50 eeki maksab va restod. urkad on üle prahi

leits
01.02.09, 22:14
ma ei käi kohtades kus õll alla 100 eegu maksab

-andres-
01.02.09, 22:22
Ma tavaliselt rihin peo alguse sinna kus 2 õlle on 1 hinnaga, kui valikutest juba rääkida :D.

Codecci
01.02.09, 22:37
Pärnu Bravo ööklubi mõtlete? FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU kui mõtlete :)

Tigrano
01.02.09, 22:39
Ma panin mööda veits, vahepaeal surkisin Pärnu urkaid sisse, sorry mehed ;D

kollane
01.02.09, 22:55
Pärnu Bravo ööklubi mõtlete? FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU kui mõtlete :)



mis bravol viga on siis ?

privador
01.02.09, 23:36
Aga miks Mirage ei sobi.Kasiino ilusti all saab -gamblimine kohe käe jala juures.Ma mäletan küll,kuidas tibid kes ülevalt alla tulid Naxerile silma tegid ,eriti veel kui ta max bettidega BJ lammutas:)

Tigrano
01.02.09, 23:42
Aga miks Mirage ei sobi.Kasiino ilusti all saab -gamblimine kohe käe jala juures.Ma mäletan küll,kuidas tibid kes ülevalt alla tulid Naxerile silma tegid ,eriti veel kui ta max bettidega BJ lammutas:)

Naxer on jumal ju, eriti veel tibid kohe nägid, et max bettidega lammutas ahhahha, ütle ausalt privador, et see on nali.

Codecci
01.02.09, 23:44
mis bravol viga on siis ?

Julm urgas, ilgelt pisike, meeste osakaal 5x suurem kui naiste jne. Obv sattusin väga valel ajal sinna (Sexpeditsioon), aga ei tahaks uskuda, et muul ajal ka kuigi normaalne on.

ranka
02.02.09, 04:39
Julm urgas, ilgelt pisike, meeste osakaal 5x suurem kui naiste jne. Obv sattusin väga valel ajal sinna (Sexpeditsioon), aga ei tahaks uskuda, et muul ajal ka kuigi normaalne on.


Ütlesin, et pedeklubi.

Privador: Mis ajast bravo all kasiino on? Sa ajad miragega segamini ning see mirri kasiino on ka paras urgas ning igasugused imelikud inimesed seal koos.

See ei ole fun, Pärnu pole peolinn, siin võib suvel olla, siin võib elada, kui sa veedad oma vanaduspõlve aga kokkusaamiseks ja möllupanemiseks mõttetu urgas.

Tigrano
02.02.09, 10:58
Ütlesin, et pedeklubi.

Privador: Mis ajast bravo all kasiino on? Sa ajad miragega segamini ning see mirri kasiino on ka paras urgas ning igasugused imelikud inimesed seal koos.

See ei ole fun, Pärnu pole peolinn, siin võib suvel olla, siin võib elada, kui sa veedad oma vanaduspõlve aga kokkusaamiseks ja möllupanemiseks mõttetu urgas.


Priva kirjutaski ju, et Mirages. Ma arvan, et naad Naxeriga rohkem seal käinud, kui me kokku ;D

marguzz22
02.02.09, 12:03
olgem ausad, normaalse koha leidmisega tallinnas probleeme pole, lähme kuhugi lounge joome ennast täis ja vaatame mis elu toob, kõva oleks ju saaks tuttavaks ja näeks nöod ka ära! algul nimedega vbl probleem,

Tigrano
02.02.09, 12:08
olgem ausad, normaalse koha leidmisega tallinnas probleeme pole, lähme kuhugi lounge joome ennast täis ja vaatame mis elu toob, kõva oleks ju saaks tuttavaks ja näeks nöod ka ära! algul nimedega vbl probleem,


Jah, peale viimast live turniiri, kui sai paljusi foorumi liikmeid näha silmast silma, on nüüd poole lõbusam suhelda. Ise küll pole tln baarides eriti käinud aga arvan samuti, et tln probleeme ei teki.

privador
02.02.09, 12:12
Võib kuskil klubis üürida VIP saali-samas on ta eraldatud ja kui vajadus võib ka rahva hulka minna.
Nt Venus clubi Martini private ruum http://www.venusclub.ee/club.php?menu=prices

Tigrano
02.02.09, 12:15
Võib kuskil klubis üürida VIP saali-samas on ta eraldatud ja kui vajadus võib ka rahva hulka minna.
Nt Venus clubi Martini private ruum http://www.venusclub.ee/club.php?menu=prices


Päris seff, mulle meeldib.

peokuningas
02.02.09, 13:15
Võib kuskil klubis üürida VIP saali-samas on ta eraldatud ja kui vajadus võib ka rahva hulka minna.
Nt Venus clubi Martini private ruum http://www.venusclub.ee/club.php?menu=prices


Priva mis värk sul nende fancy klubidega on? Vead sealt oma fake imagoga grillkanu koju?

Ja Venus club tundub ise mingi räige urgas (mitte heas mõttes urgas) ja see Martini private ruum mingi eriline fa-fa-fa koht. Ja pealegi kui me sinna läheme, kuhu me kõik oma Ferrarid, Aston Martinid ja limud pargime?

P.S. See fake imago ei olnud sõimuna mõeldud, lihtsalt Privador on tihtipeale foorumis seletanud(unistanud), et võiks klubides käimise puhul mingid kallid ülikonnad ja käekellad muretseda, et naisi saada.

ok2aa
02.02.09, 13:32
Priva mis värk sul nende fancy klubidega on? Vead sealt oma fake imagoga grillkanu koju?

Ja Venus club tundub ise mingi räige urgas (mitte heas mõttes urgas) ja see Martini private ruum mingi eriline fa-fa-fa koht. Ja pealegi kui me sinna läheme, kuhu me kõik oma Ferrarid, Aston Martinid ja limud pargime?

P.S. See fake imago ei olnud sõimuna mõeldud, lihtsalt Privador on tihtipeale foorumis seletanud(unistanud), et võiks klubides käimise puhul mingid kallid ülikonnad ja käekellad muretseda, et naisi saada.


lmao need käekella vennad on ridic. enamus neist niikuinii joovad samamoodi enne peole minekut köögis lauaviina ja võltsivad täispeaga hollywoodi vip templeid. cmon privador - fckthat, tõmba end kivisse ja mine krahli vms, saad palju lihtsamalt keppi ja funni.

privador
02.02.09, 13:49
Teate,minule ei sobi nn mingi odav mittekvaliteetne läbu.Vb olen nn aadliseisusest,aga selline odav täisjoomine ja kuskil urgastes ringi käimine,kus pesitsevad mingi getokiht ei paku pinget.
Ma olen teist yhtteist vanem ja eks ma saan ka teist aru.Mul ka 18-aastaselt ehk veri vemmeldas ja oli ka lõbus kuskil hängida kaubanduskeskustes(poolik hõlma all) ja jaurata iniimestega ,kes on, olid täielikud sisutyhjad läbuantonid.
Üritusel peab mingi sisu olema.Lisaks kumab kõigist ettevõtmistest välja sõna "odavus".Häid üritusi odavalt ei saagi üldjuhul

lenC
02.02.09, 13:54
kuna siit tugev enamik käivad ülikoolis või on umbes selles eas, et rulli eriti ei tiksu, siis kardan, et me pole piisavalt ballad, et sinuga pidutseda.

btw, kas venuses pmst ainult venelased ei käi? ???

edit: välja arvatud Codecci

masterpuppet
02.02.09, 14:00
Venus peaks venelaste lemmikkoht olema jah, aga võiks küll kõvasti arvestada ka ülikooli "saastakihiga". Tõesti poleks mingit tonnat välja lasta, et ainult mingi kuradi ruum rentida. :)

ok2aa
02.02.09, 14:01
venus on tiblaurgas täielikk.

privador: bonbon ja mõni "odav" koht on põmst täpselt samasugused. lmao hollywood ja muu pask pole ju mingi kvaliteetmeelelahutus - seal on litsid, eneseimetlejad/näitajad ja kohalikud staarneegerpallurid, kellele on tähtis, et teised näevad neid 150 kroonised kokse joomas.

Tigrano
02.02.09, 14:13
P.S. See fake imago ei olnud sõimuna mõeldud, lihtsalt Privador on tihtipeale foorumis seletanud(unistanud), et võiks klubides käimise puhul mingid kallid ülikonnad ja käekellad muretseda, et naisi saada.


+1 Ei ole vaja kallist käekella jne, ise peab normaalne olema.

peokuningas
02.02.09, 14:15
Teate,minule ei sobi nn mingi odav mittekvaliteetne läbu.Vb olen nn aadliseisusest,aga selline odav täisjoomine ja kuskil urgastes ringi käimine,kus pesitsevad mingi getokiht ei paku pinget.
Ma olen teist yhtteist vanem ja eks ma saan ka teist aru.Mul ka 18-aastaselt ehk veri vemmeldas ja oli ka lõbus kuskil hängida kaubanduskeskustes(poolik hõlma all) ja jaurata iniimestega ,kes on, olid täielikud sisutyhjad läbuantonid.
Üritusel peab mingi sisu olema.Lisaks kumab kõigist ettevõtmistest välja sõna "odavus".Häid üritusi odavalt ei saagi üldjuhul


Nojah, eks siin ole mõttemaailma ja harjumuste asi. Samuti on "odavus" ja "mittekvaliteetne läbu" väga suhtelised mõisted.
Mul küll ei ole ühelgi peoõhtul üle 2K kroone kulunud (vist), mis minu jaoks ei ole väga odav pidu, kuid samas olen ka pidu pannud sisuliselt 0 krooniga. Ja ma ei saaks öelda, et üks pidu oleks teisest parem olnud. Ja tegelikult ei tee peost head pidu mitte papp mis sul taskus on vaid seltskond, muusika, amtosfäär jms.

Ja ma usun, et neid sisutühje inimesi oma kuldsete (või üle kullatud) kettide ja bling-bling vidinatega, kellel silmis täiesti tühi pilk, millest kuvab nende suur "intelligentsus" ja kes oskavad rääkida sulle võibolla ainult sellest kui kõvad mehed nad on, kui palju neil pappi on ja kui kõva autoga nad ringi sõidavad , võid sa kuskil fancydes kohtades kordades rohkem kohata kui urkabaarides. (Võimalik et ma olen liiga stereotüüpides kinni).

Ja huvi pärast küsiks kui vana Sa oled :)

Tigrano
02.02.09, 14:20
Nojah, eks siin ole mõttemaailma ja harjumuste asi. Samuti on "odavus" ja "mittekvaliteetne läbu" väga suhtelised mõisted.
Mul küll ei ole ühelgi peoõhtul üle 2K kroone kulunud (vist), mis minu jaoks ei ole väga odav pidu, kuid samas olen ka pidu pannud sisuliselt 0 krooniga. Ja ma ei saaks öelda, et üks pidu oleks teisest parem olnud. Ja tegelikult ei tee peost head pidu mitte papp mis sul taskus on vaid seltskond, muusika, amtosfäär jms.

Ja ma usun, et neid sisutühje inimesi oma kuldsete (või üle kullatud) kettide ja bling-bling vidinatega, kellel silmis täiesti tühi pilk, millest kuvab nende suur "intelligentsus" ja kes oskavad rääkida sulle võibolla ainult sellest kui kõvad mehed nad on, kui palju neil pappi on ja kui kõva autoga nad ringi sõidavad , võid sa kuskil fancydes kohtades kordades rohkem kohata kui urkabaarides. (Võimalik et ma olen liiga stereotüüpides kinni).

Ja huvi pärast küsiks kui vana Sa oled :)



Jällegi +1

marguzz22
02.02.09, 14:46
ÄRGE JAURAKE VIISAKAS KOHT JA ASI ANTS, MINGIT ÜÜBERBLINGI POLE VAJA SAMUTI KUHUGI URKASSE KA MINEMA EI PEA SELLEKS, ET ENNAST "MAALÄHEDAMASENA" VÕI "REAALSEMANA TUNDA" TAVALISE LOUNGE VÕTANE, JOOME KÄRSAD TÄIS JA ARUTAME MAAILMA MURESID:d

leits
02.02.09, 15:26
hullava naise baar põltsamaal

ESTPatrick
02.02.09, 15:39
Riia või Tallinna olümps

marguzz22
02.02.09, 15:45
ma olen 20 ja ei saa sissse :(

peokuningas
02.02.09, 15:48
Riia või Tallinna olümps


Kusjuures ma enne ei uskunud, et kasiinodes võib lõbusaid pidusid olla. Ranka kogu aeg rääkis, et jube äge kasinnis pidu panema. Ma mõtlesin, et ta natuke imelik on.

Aga need korrad kui ise turnal sumistanud või siis teisi oodanud on olymps päris heaks peo alguse kohaks kujunenud :)

Aga siin jah see jama, et alla 21 ei saa sisse. A lätis vist vanusepiir 18? :)

lenC
02.02.09, 15:48
ma olen 20 ja ei saa sissse :(

riiga saad, 18 jah

antnx
02.02.09, 15:51
Sel juhul pakun ma välja, et tulge tartu. Saame teha siin Olympsis väikse cashilaua pärast linnapeale jooma ja tudengineidusid sebima(Y). Kõik hea käe ja jala juures ning ei pea meeletuid vahemaid taksoga sõitma, et kuskile jõuda. 100 kr saab ükskõik kuhu terve linna piires.

marguzz22
02.02.09, 16:14
mul tallinnas nii,et juba 60eek saab kesklinnas.mustakale koju jube odavaks on taksod läinud, eile oli häbi taksistile linnast mustakale tipi juurde sõites 45 eek anda ja viskasin 70 eek lihtsalt kahju vaadata

ranka
02.02.09, 23:31
Sel juhul pakun ma välja, et tulge tartu. Saame teha siin Olympsis väikse cashilaua pärast linnapeale jooma ja tudengineidusid sebima(Y). Kõik hea käe ja jala juures ning ei pea meeletuid vahemaid taksoga sõitma, et kuskile jõuda. 100 kr saab ükskõik kuhu terve linna piires.


lol@cash ja prast. No way, purjus peaga ikka rull ja oasis ning siis edasi linnapeale kraave kaevama.

Tarmo
03.02.09, 00:08
Sel juhul pakun ma välja, et tulge tartu. Saame teha siin Olympsis väikse cashilaua pärast linnapeale jooma ja tudengineidusid sebima(Y). Kõik hea käe ja jala juures ning ei pea meeletuid vahemaid taksoga sõitma, et kuskile jõuda. 100 kr saab ükskõik kuhu terve linna piires.

+1

Tarmonator
03.02.09, 00:26
+2

Codecci
03.02.09, 00:38
Nojah, eks siin ole mõttemaailma ja harjumuste asi. Samuti on "odavus" ja "mittekvaliteetne läbu" väga suhtelised mõisted.
Mul küll ei ole ühelgi peoõhtul üle 2K kroone kulunud (vist), mis minu jaoks ei ole väga odav pidu, kuid samas olen ka pidu pannud sisuliselt 0 krooniga. Ja ma ei saaks öelda, et üks pidu oleks teisest parem olnud. Ja tegelikult ei tee peost head pidu mitte papp mis sul taskus on vaid seltskond, muusika, amtosfäär jms.

Ja ma usun, et neid sisutühje inimesi oma kuldsete (või üle kullatud) kettide ja bling-bling vidinatega, kellel silmis täiesti tühi pilk, millest kuvab nende suur "intelligentsus" ja kes oskavad rääkida sulle võibolla ainult sellest kui kõvad mehed nad on, kui palju neil pappi on ja kui kõva autoga nad ringi sõidavad , võid sa kuskil fancydes kohtades kordades rohkem kohata kui urkabaarides. (Võimalik et ma olen liiga stereotüüpides kinni).

Ja huvi pärast küsiks kui vana Sa oled :)


QFT, mu parimad peod on olnud ka ~ 50-kroonised :)

Aga lounge mõte ja Riia tunduvad kõige paremad, kuskil Veenus klubis ruumi rentimine tundub suht orb... Sellised etteplaneeritud asjad, et "rendime ruumi ja istume õhtu otsa seal" peod on tavaliselt kõige sitemad, kuskile lounge maha, mõned õlled-kokteilid ja vaatab mis edasi tuleb on tavaliselt win :)
Või siis Riiga, võõras linnas on tavaliselt kõva möllu panna ja kasinnis ka omamoodi mõnus bustoks minna :P

ESTPatrick
03.02.09, 01:36
riia obv parim, kasinnis tasuta alks, mingi turna donkament ja kaasaelamised on ilmselgelt nuts, mina teen mõne 5 high bluffi ka alati kaasaelajatele , seda luban.

täispeaga donkamendid on kõige parem õhtu algus. proovitud korduvalt.

antnx
03.02.09, 01:41
+1

-andres-
03.02.09, 01:46
Kui Riia oleks teemaks, siis ise saaksin sellele mõelda vast ehk järgmises kuus, sest see enam eriti odav lõbu ei tuleks. Samas loomulikult võib alati 5 korda järjest punane tulla või number 7 tulla, kui tunne on ja raha ongi tasutud, kuid hetkel ma suht vaene üliõpilane :D.

paradigmlost
03.02.09, 06:23
Riia tripi v6iks uuesti korraldada keegi jah:D.. seekord oleks k2pp

antnx
03.02.09, 14:09
Tegelt ma arvan, et me jäämegi siia jutustama ja ilastama aga kokku ei saagi.

Tigrano
03.02.09, 16:28
Tegelt ma arvan, et me jäämegi siia jutustama ja ilastama aga kokku ei saagi.


Kokkusaamine ei ole probleem, küsimus on rohkem millal arvan.

antnx
03.02.09, 16:30
Ehk peaks küsitluse tegema või juhtkond kindla kuupäeva määrama? Ja võiks teha kohe nimekirja kes tuleb ja kus jne.

pikk28
03.02.09, 16:30
no ma peale 5. veebruari käpp

leits
03.02.09, 16:50
Ma alates 25 veb olen nõus ükspuha millises eesti kasinnis, riiga tahtsime juba ükskord ammu minnam ranka vedas alt, muidu oleksime läinud.

lenC
03.02.09, 16:58
äkki viitsite 21./28. minna riiga kasinni, standartne laupäevane 50 lati turna, hiljem cashi, jooki koguaeg(obv sest tasuta) jne. Võib ka odavamale turnale minna, et saaks tummiselt kulistada ikka...

leits
03.02.09, 17:40
21 pyhaj2rve kalastus, 28 oleme juba bratisölava

Tigrano
04.02.09, 00:41
21 pyhaj2rve kalastus, 28 oleme juba bratisölava


Irw, seda pulli võiks isegi teha, ma vana kalamees.

ranka
04.02.09, 01:07
Mina ei tea aga mulle ei meeldi suured "organiseeritud" kokkusaamised, et ala suur punt saab kokku, siis mängivad miskeid murumänge söövad, teevad ühe turniiri, joovad end lakku täis ja kaovad ära. Kõik siis ühe koha peal :S Dunno aga see tundub nii mage mulle, eriti veel seltskonnas, kus enamus seltskonid on meessoost :) Parem siis juba lihtsalt teha väikseid trippe, lampi kokku saada ja lihtsalt mööda urkaid käia.

Kolmandaks kui ise midagi sebida, et sebida place, majutus, söögid värgid, miski kava, siis on see nii tülikas orgunnijale - koguda raha, pidada nimekirja, sõita edasi tagasi, uurida ja siis lõpus veel umbes tutvustada kohta või siis vastutada mingil määral koha ees - nii ei saa stressivabalt pidu panna.

Kui teha suur kokkusaamine, siis teha
a) lenC pakutud idee, et kuskil kasiinos - siis iga mees on oma rahaga, oma vastutus jne, keegi ei pea kedagi valvama, vaatama või millegi eest vastutama ning kõik saavad stressivabalt pidutseda. Saab edasi puntidena või koos linnapeale möllama või mida iganes. Miinus on see, et sellisele "kokkusaamisele" ei tule eriti palju rahavast ja sisuliselt ongi see lihtsalt pundiga möllamine

b) sebima läbi miski firma/isiku, kes sebib kõik asjad ette valmis ja vastutab ise - kogub rahad, sebib kohad, majutuse söögid jne. Tellis maja strippareid ja litse täis, weedi, alkot ojadena ning oleks lihtsalt sõbralik kokkusaamine. See võiks olla huvitav aga nõuab kindlasti natuke suuremat eelarvet ja hind on krõbedam ning paljudel ei pruugi seda raha olla ning olekski jälle järgmine pundi pidu.

c) kolmas võimalus teha TSOP taoline turniir AINULT meie foorumikasutajatel. Et registreeruda saavad ainult need, kellel on näiteks X posti meie foorumis. See oleks tegelikult isegi kõige huvitavam variant IMO, kus saab algul pokerdada, õltsi rahulikult lasta ning siis laili minna või puntidena linnapeale möllama :)

Aga igasugu suvemajakased ja kummikeksud mulle ei meeldi.

Tigrano
04.02.09, 01:14
Mulle meeldivad kõik varjandid, kord ühte, siis teist jne.

leits
04.02.09, 01:20
mina tahan rankaga yhte tuppa!

ranka
04.02.09, 01:23
mina tahan rankaga yhte tuppa!


Minuga ühte tuppa??? Ma tavaliselt magan laua ääres :P

leits
04.02.09, 01:24
OBV .. pisang apelsinimahlaga + viina sisse ... see niidab kõik maha

Tigrano
04.02.09, 01:35
Minuga ühte tuppa??? Ma tavaliselt magan laua ääres :P


Ma vaatasin jah, et kui tln pärnu kimasime hakkas ranka sulle kell 6 öösel helistama hahaha

ranka
04.02.09, 01:48
kell 6 ja öösel? Wait wut?

antnx
04.02.09, 09:23
lol aga siis ei saagi kokku saada kui me ei orgunni. Mingi kuupäev ja esialgne plaan võiks ikka olla. Turniir on väga hea mõte! aga selleks ka vaja mingit kohta ja sebimist ning orgunni.

Mõtteid?

marguzz22
04.02.09, 09:26
b) sebima läbi miski firma/isiku, kes sebib kõik asjad ette valmis ja vastutab ise - kogub rahad, sebib kohad, majutuse söögid jne. Tellis maja strippareid ja litse täis, weedi, alkot ojadena ning oleks lihtsalt sõbralik kokkusaamine. See võiks olla huvitav aga nõuab kindlasti natuke suuremat eelarvet ja hind on krõbedam ning paljudel ei pruugi seda raha olla ning olekski jälle järgmine pundi pidu.

c) kolmas võimalus teha TSOP taoline turniir AINULT meie foorumikasutajatel. Et registreeruda saavad ainult need, kellel on näiteks X posti meie foorumis. See oleks tegelikult isegi kõige huvitavam variant IMO, kus saab algul pokerdada, õltsi rahulikult lasta ning siis laili minna või puntidena linnapeale möllama


nEED on variandid, tegelt maja rentimisega pole mingit probleemi, nõmmel on näiteks villa, mis maksab vist 6000 eek öö(syyr seal saab pokkerit mängida, viina juua, naisi tuua ja pärast linna minna, seal pole peale muusika midagi ära lõhkuda)


kui tuleb näiteks 20 inimest on see ainult 300 eek kärss + oma alko, + turniiri buyin :D

marguzz22
04.02.09, 09:27
http://www.hot.ee/villarent/

privador
04.02.09, 10:11
6k ,kas t]esti nii odavalt saab?
Pinda ju majal ikka kovasti

vsiu100
04.02.09, 10:21
http://www.hot.ee/villarent/


ex-whorehouse for sure.

taipupole
04.02.09, 11:04
Lõpetage see joomine ära. Ise juba suured inimesed.

ok2aa
04.02.09, 11:16
http://www.villa24.ee/index.php-option=com_content&task=view&id=24&Itemid=40.htm

antnx
04.02.09, 11:34
Pink Tanki tahaks

ranka
04.02.09, 11:53
+1

marguzz22
04.02.09, 12:00
kas see villa meile sobiks või ? seal saaks ju pokkerit ka mängida jaj uua

lenC
04.02.09, 12:04
orgunnige keegi ära ja küll me kohale tuleme imo

RudiTurbo
04.02.09, 13:35
Peaasi, et Niki esinema tuleb!

privador
04.02.09, 13:39
6 kilo maja eest on ju väga ok.
Suht lumme kusta pokkeriprodele
Ja ruumi seal tundub sitaks olema

antnx
04.02.09, 13:39
orgunnige keegi ära ja küll me kohale tuleme imo


Nice. Ma tahaks ka nii!

marguzz22
04.02.09, 13:40
lol orgunnige ära, tegema peaks ikka nii,et teeme hääletuse millal sobib kokku tulla, kes tuleksid ja siis tehakse ettemaks näiteks RANKA arvele, kes siis kannab selle sinna villa arvele(rankat ju kõik usuvad, või lenC või tigrano), muud rahaga midagi pole

privador
04.02.09, 13:44
koht 6k
diskor 0-2k ma eeldan?
söök 2-3k?
jook 3k+
Kogu eelarve mingi 12-15k?

Tonn näkku?

antnx
04.02.09, 13:46
Koht 6k
Arvuti+kolarid=0 eeku ( ma võin ka DJ olla)
Söök = Säästukast või niisama salatit veidi( ega sööma ei lähe)
Jook = viinad ja kokad, kes tahab võib oma kangema kaasa võtta

lenC
04.02.09, 13:48
ma arvan et 25 inimest tuleb ikka kokku, seega privadori eelarve järgi 500 kulli per face, mis on ju igati mõistlik. Liigselt kokku hoida pole ka tarvis, kui küsimus on mõnes sotis minu meelest

vsiu100
04.02.09, 13:51
asjal on sardellipeo lõhn......

pikk28
04.02.09, 13:54
asjal on sardellipeo lõhn......

:) paku siis midagi paremat välja

marguzz22
04.02.09, 13:55
asjal on sardellipeo lõhn......



;D ;D ;D no ***** me saamegi kokku ju et 1teist näha ära tuttavaks saada jne, ega tõepoolest naisi ple kuskilt sinna võtta , litse ma ka tellima ei hakka:D sõbrannadele ütlen öu tulge pokkerifoorumi kokkutulekule rikkad poisid kohal:D


tra kui sa naisi tahad mine klubisse vms, selle peo eesmärk ei ole mitte naiste käest nikku saada vaid ikka foorumikaaslased ära näha, niisama väike pokah ja viin ja weed ja chilkl

paradigmlost
04.02.09, 13:57
t2pselt mingi 5/6 sotti n2kku pole kyll mingi probleem.. eriti selle foorumi tegelaste jaoks:D. ja s66k on tegelt ikka ysna t2htis, sitaks hea ju n2ksida midagi turna ja joomise k6rvale.. keegi ei tule ju peole mingi oma toitudega ja nii vaid oma alkoga obv.. rummi ja koolat pole probleem ju kaasa v6tta piisavalt ..:_P

marguzz22
04.02.09, 13:58
jep joogid ise aga toidu võib midagi näksi odavat osta igaüks võtab endale 1 pudeli ntx kes ei joo võtab spridi

Keiss
04.02.09, 14:01
See Villa värk oleks väga hea. Klubis oleks liialt mürarikas. Seal ei kuule enda mõtteidki. Klubisse võib hiljem potsatada kui tuju peaks tekkima. Samuti mingid lõdva kummiga tüdrukud jätaks mängust välja parema meelega. Saun ja pokker ning väike vein oleksid küll väga meeldivad. Miski 500-1000 eeku oleks päris ok. Väikseid suupisteid võib olla, aga päris sardelle pole vaja nii, et võime selle sardellipeo mõtte unustada ;)
Ma oleks käpp, kuskile Riiga hetkel ei viitsiks küll vedada end.

RudiTurbo
04.02.09, 14:16
Ei see on hea idee, et igaüks ütleb oma tuttavatele sõbrannadele, et davai pokkeripoiste pidu, rikkad poisid kohal ;D

Siis pärast on 5-6 naist näo peale kaasas ja tulemus 25 meest ja 125 naist :D

BuildUp
04.02.09, 14:22
Samuti mingid lõdva kummiga tüdrukud jätaks mängust välja parema meelega.

Muidu läheks veel truuduse murdmiseks?! :D

antnx
04.02.09, 14:23
miskid liblikad võiks olla aga hiljem liituda või sebida kuskilt. Tahaks intelligentset juttu aretada nendega :D

kollane
04.02.09, 14:25
keissile strippar marko või oli marco ? :D

alaska
04.02.09, 14:27
keissile strippar marko või oli marco ? :D


võtame mõlemad...

Keiss
04.02.09, 14:28
Ei mulle lihtsalt ei lähe peale sellised naised mis teha. Mingi väärikus peab ikka naisel olema.

leits
04.02.09, 14:37
tallinna kandist on lihtsam litse saada, vaataks sinna poole? tartus suht tuuga nendega.

vsiu100
04.02.09, 14:43
njah, minu jaoks on viin, weed ja poiste pundiga nina viltu tõmbamise aeg läbi. ja live pokker, ilma motivatsioonita ja väljaspool kasiino pakutavaid tingimusi(diiler, korralik laud,chipsid jne) ajab innnssssta tilti(aeglane jagamine, libedad lauad, jne).
imo on 2 mõistlikku varianti: kas pidu, kus on jook, neiud(ilma mingi tagamõtteta!, seltskonna mõttes), rahvast, seiklemine siin-seal, huvitavad kohad jne

või

viisakam kokkusaamine, kus mängida pokkerit ja saab tuttavaks, ajada mõistliku juttu( mida "kivis" noormehe suust vaevalt tuleb)

aga selline poiste disko(LMAO), viinad, weed jne ja siis pokkerit mängida....... :-\

igasugu stripparid ja muidu lohakad neiud on ka out.


tra kui sa naisi tahad mine klubisse vms, selle peo eesmärk ei ole mitte naiste käest nikku saada vaid ikka foorumikaaslased ära näha, niisama väike pokah ja viin ja weed ja chilkl


ei taha nikku. aga selles stiilis pidu on kuidagi ne rõba,ne mjasa.

ok2aa
04.02.09, 14:47
paljaste tissidega naised diileriteks

Rage
04.02.09, 14:56
vsiu kommentaar ütles kõik... täspelt nii ongi...

Keiss
04.02.09, 15:07
Ma olen üldjoontes vsiuga päri ning endale samuti ei paku pinget viin cocaga ja säästumarketi salat ning mingid odavad naised. Mulle on ikka meeldinud kõrgemaid mäetippe vallutada.

Aga selle pärast pole veel vaja pidu ära jätta. Väike pokaal veini alguses tervituseks ning peale sauna õlu ja mitte täisjoomine ning saame seal live pokkeri turniiril hakkama küll. Kes esimestena välja kukuvad need on diilerid. Nii, et väike motivatsioon ka ;)

Pärast turnat võib iga mees ju käpa maha panna kui heaks arvab või koju minna/parki/klubisse - kuidas keegi.

Tarmonator
04.02.09, 15:11
Keissil norm jutt (Y)
Aga pahatihti ei tule sellisest paanist midagi välja ehk et siis kui on võimalik ennast kinni tõmmata esimeste tundidega, siis nii se kipub ka minema ;D

Aga muidu tsenaarium pokker-saun-õll-klubi/pubi/park/pidu majas/vms on vastuvõetav.

ESTPatrick
04.02.09, 15:14
korraldatud üritused on paremad , siis saab puhata ka vahepeal.

pakutud : laevareis või kasinni külastus turnaga.

hea lihtne, ei pea ise tõmblema , sest kui ma lähen välja tahaks ma ikka puhata

privador
04.02.09, 15:27
Olen selles mõttes nõus vsjuga.Sellistel nn gay õhtutel pole mingit sisu.
See,kes ei taha naisi vaadata võib ju mustad prillid ette panna ja kaartidele keskenduda,keegi ei keela ju ilusa naisterahava pealt pilku ära keerata:P

Kui mul endal oli synna siis tahtisn et meeste naiste suhe oleks ca 40:60
Miks nii?Kui seltskonnas on nt 2 libu,siis võin pea anda,et läheb mentaalseks kukepoksiks.Selle vastu ei saa-loodusseadused
Kui naisi on jälle liiga palju siis on oht,et läheb "sõbrannatamiseks"

Kust siis naisi saada.Eks kõige pealt tuleb nn naistemeeste vsju,maheaatom vms pöörduda,et and oma telefoni korralikult järgi vaataksid.Kui telefonides lasub tyhjus või mingil põhjusel naistemehed on kitsid oma kontaktide väljajagamisel,siis tuleb enne pidu nn" tööd "teha,kas siis raadiohääle või klubikylastuste kaudu.

Mul on nt elav näide paar aastat tagasi.Pidasin synnat ja et ma eriline naistemees pole,siis oma väheste vahenditega suutsin siiski sõbranna naiskaaslasega kohalemeelitada.Kui sõbrad(vägagi hea libekeeled) tulid "tühjade kätega" siis ma andsin neile kiirelt korraldusi naisi tuua.Et peopaik asus vanalinnas,siis tunni aja jooksul sebsiid nad mingi ca 10 naist!!osad tänavalt....Ma ei tea kuda nad seda suutsid,aga vähemalt realiseerisid oma skilli,milles nad head on..Naise olid head(ei pipardanud) osad ei põlanud ka palja ülakehaga basseini külastada jne

pikk28
04.02.09, 15:30
Olen selles mõttes nõus vsjuga.Sellistel nn gay õhtutel pole mingit sisu.
See,kes ei taha naisi vaadata võib ju mustad prillid ette panna ja kaartidele keskenduda,keegi ei keela ju ilusa naisterahava pealt pilku ära keerata:P

Kui mul endal oli synna siis tahtisn et meeste naiste suhe oleks ca 40:60
Miks nii?Kui seltskonnas on nt 2 libu,siis võin pea anda,et läheb mentaalseks kukepoksiks.Selle vastu ei saa-loodusseadused
Kui naisi on jälle liiga palju siis on oht,et läheb "sõbrannatamiseks"

Kust siis naisi saada.Eks kõige pealt tuleb nn naistemeeste vsju,maheaatom vms pöörduda,et and oma telefoni korralikult järgi vaataksid.Kui telefonides lasub tyhjus või mingil põhjusel naistemehed on kitsid oma kontaktide väljajagamisel,siis tuleb enne pidu nn" tööd "teha,kas siis raadiohääle või klubikylastuste kaudu.

Mul on nt elav näide paar aastat tagasi.Pidasin synnat ja et ma eriline naistemees pole,siis oma väheste vahenditega suutsin siiski sõbranna naiskaaslasega kohalemeelitada.Kui sõbrad(vägagi hea libekeeled) tulid "tühjade kätega" siis ma andsin neile kiirelt korraldusi naisi tuua.Et peopaik asus vanalinnas,siis tunni aja jooksul sebsiid nad mingi ca 10 naist!!osad tänavalt....Ma ei tea kuda nad seda suutsid,aga vähemalt realiseerisid oma skilli,milles nad head on..Naise olid head(ei pipardanud) osad ei põlanud ka palja ülakehaga basseini külastada jne


uskumatu! mida sa sööd, et sellist juttu ajad? :)

privador
04.02.09, 15:40
paljaste tissidega naised diileriteks
Peab olympicust uurima,mis raha eest mõni diiler on nõus eevaülikonnas kaarte jagama?

pikk28
04.02.09, 15:41
Peab olympicust uurima,mis raha eest mõni diiler on nõus eevaülikonnas kaarte jagama?

:) seal üks suht suurte tissidega venelane jah. Enne ainult kontrolli et liiga ei ripuks.

marguzz22
04.02.09, 16:37
te ajate ikka täieliku sooja, no mul pohhui te ei pea keegi tulema siis kui vähemalt 15inimest nõus kokku tulema siis selle ka ära ju võiks teha,
ma ei tea milles probleem kas sa nikku regulaarselt ei saa või mida, iga faking pidu ei pea naised olema, selle peo eesmärk nagu foorumi liikmete nägemine aga okei, vsiu ja ma ei tea kes veel siin seda lolli juttu ajasid



MIS MA EI TOHI POKKERI KÕRVALE VIINA JUUA JA WIIDI TEHA V, ET LIVE EVENT OMAVAHEL PEAB OLEMA KAINE V, KEEGI EI KEELA SUL JUUA JA OMA LIBUGA SINNA TULLLA, TRA MEIE MÕTE JU SAADA KOKKU TEHA 1 LIVE TURNIIR POKKERIFOORUMLASTE VAHEL JA SIIS JUUA VÄIUKSEST NAPSU JA PÄRAST KES TAHAB LINNA MINNA VÕI KOJU VÕI KARUTÜRASSE

KOGU ASJA MÕTE ONGI LIIIIIIVE TURNIIIIR POKKKERIFOOORUMLASTE VAHEL VIIN JA LIBUD ON SINNA JUURDE ***** KÜLL KRDI TOHMANID


MA PROOVIN PUUST JA PUNASEST ETTE TEHA

1) eesmärk pidada foorumlaste vahel live turna
2) live turna juurde võib igaüks osta endale juua, viina wiidi mida iganes et lõbusam oleks
3) pärast live turnat võib sealt villast ju minna kes kuhu ***** tahab
4) kõigile meelepärast varianti ei ole olemas, alati leiab keegi midagi valesti
5) me ei pea seda korraldama kui 15 inimest kokku ei leia ja põhivana lenC ja ranka ja Tigrano ei taha tulla


KELLELE EI SOBI VÕI **** MINNA

k1ly
04.02.09, 16:40
http://www.hot.ee/villarent/


See koht on küll väga ok , olen ise seal päris mitu korda viibinud kursapidudel . Seal on avatud ka baar , kus müüakse erinevaid alkohoolseid jooke suhteliselt soodsa hinnaga . Aga mis puutub nö vorstipidudesse , siis olen ka mina vsiuga ühel arvamusel.

leits
04.02.09, 16:42
Nahui te tahate siis? Lipsud ees, käest kinni ja ümber kuuse tantsida? Obv et nokki joome end, mingit veini limpsida ja juustu närida ning keelt kõrva ajada võite oma naistele.


see villa on jumala normaalne. tellime mõne strippari, sebime litsid v2lja ... mina tahan kyll korralikku üidu .. mingit poolkõva varianti pole mõtet korraldadagi. Kes ei taha see ei pea ju tulema ning võib kodus naist sõkkuda. Kui pidu siis juba korralikult nagu patrick ytleb. Ma võin villa orgunnimise enda peale vvõtta kui vaja, st orgunnin ajad ja v2rgid .. nii paljugi oleks kasu.

No ma ytlen ausalt ma olen poissmees, mind ei koti midgai. obv kui ma t2is olen siis on insta naiste mõtted peas ... seega mingit gayfuck pidu pole kyll vaja.

kollane
04.02.09, 16:43
Nahui te tahate siis? Lipsud ees, käest kinni ja ümber kuuse tantsida? Obv et nokki joome end, mingit veini limpsida ja juustu närida ning keelt kõrva ajada võite oma naistele.



täpselt sama mõtlen

taipupole
04.02.09, 16:43
KOGU ASJA MÕTE ONGI LIIIIIIVE TURNIIIIR POKKKERIFOOORUMLASTE VAHEL VIIN JA LIBUD ON SINNA JUURDE ***** KÜLL KRDI TOHMANID


http://www.wikihow.com/Calm-Down

http://farm1.static.flickr.com/123/352840552_7a9a0a6ec7.jpg

antnx
04.02.09, 16:45
Mina olen sellinne avatud maailmavaatega mees, et mul on savi kas lipsud ees või lipsud maas. Olen nõus viina jooma ja säästuka salatit aga mulle pole vastu ka Veini trimpamine ja valgehallitusjuust. Ma igal juhul käpp - nii tulemises kui ka kokkusaamises annaks käppa ja ütleks näost näkku foorumikaaslasele tere.

marguzz22
04.02.09, 16:47
Mina olen sellinne avatud maailmavaatega mees, et mul on savi kas lipsud ees või lipsud maas. Olen nõus viina jooma ja säästuka salatit aga mulle pole vastu ka Veini trimpamine ja valgehallitusjuust. Ma igal juhul käpp - nii tulemises kui ka kokkusaamises annaks käppa ja ütleks näost näkku foorumikaaslasele tere.


+1

ESTPatrick
04.02.09, 16:49
5) me ei pea seda korraldama kui 15 inimest kokku ei leia ja põhivana lenC ja ranka ja Tigrano ei taha tulla [/b]





oot ma tahan ka nii kuulsaks saada kui lenc ranka ja tigrano

leits
04.02.09, 16:49
midagi teha ie ole, peo juures on alati naisi vaha mignist hetkest alates..

k1ly
04.02.09, 16:50
te ajate ikka täieliku sooja, no mul pohhui te ei pea keegi tulema siis kui vähemalt 15inimest nõus kokku tulema siis selle ka ära ju võiks teha,
ma ei tea milles probleem kas sa nikku regulaarselt ei saa või mida, iga faking pidu ei pea naised olema, selle peo eesmärk nagu foorumi liikmete nägemine aga okei, vsiu ja ma ei tea kes veel siin seda lolli juttu ajasid



MIS MA EI TOHI POKKERI KÕRVALE VIINA JUUA JA WIIDI TEHA V, ET LIVE EVENT OMAVAHEL PEAB OLEMA KAINE V, KEEGI EI KEELA SUL JUUA JA OMA LIBUGA SINNA TULLLA, TRA MEIE MÕTE JU SAADA KOKKU TEHA 1 LIVE TURNIIR POKKERIFOORUMLASTE VAHEL JA SIIS JUUA VÄIUKSEST NAPSU JA PÄRAST KES TAHAB LINNA MINNA VÕI KOJU VÕI KARUTÜRASSE

KOGU ASJA MÕTE ONGI LIIIIIIVE TURNIIIIR POKKKERIFOOORUMLASTE VAHEL VIIN JA LIBUD ON SINNA JUURDE ***** KÜLL KRDI TOHMANID



Teema pealkirjas ja sissejuhatuses polnud sõnagi kirjas live turniirist . Igal ühel on õigus oma arvamust avaldada ja kui sulle kellegi arvamus ei meeldi , siis sa ei pea kohe seda teemat risustades räuskama hakkama .

vsiu100
04.02.09, 16:51
margus ole viisakas. ja kui sa peaks midagi minu libudest veel mainima, siis usu mind, sa ei taha, et ma tuleks sinna peole, kus oled sina.

ma proovisin selgitada, et pooldan pidu, mis on pidu või pokkeri mängu, mis on pokkeri mäng.
olen mänginud nn foorumi turniiri, kus minu lauas oli paar sassis venda, kes splassis chippe, pani segast, häiris mängu jne. insta tilt ja pokkerist oli asi kaugel. ja mingit mõistliku juttu ka ei anna ajada inimestega, kes on koomas või stone.

aga keegi ei keela sul asi kätte võtta ja ära korraldada. anna konto nr ja kannan summa üle. lihtsalt avandasin arvamust, milline võiks üritus imo olla. see et see sinu arvamusega kokku ei lähe, ei tähenda, et võid solvama hakata ja isaks ära minna.

pikk28
04.02.09, 16:51
http://www.wikihow.com/Calm-Down

http://farm1.static.flickr.com/123/352840552_7a9a0a6ec7.jpg



tra ma ei suuda nii fucking naljakas :):):)
eest vasakult ranka, tigrano, lenc ja patrick. Taga juba muu pande

marguzz22
04.02.09, 16:53
margus ole viisakas. ja kui sa peaks midagi minu libudest veel mainima, siis usu mind, sa ei taha, et ma tuleks sinna peole, kus oled sina.

ma proovisin selgitada, et pooldan pidu, mis on pidu või pokkeri mängu, mis on pokkeri mäng.
olen mänginud nn foorumi turniiri, kus minu lauas oli paar sassis venda, kes splassis chippe, pani segast, häiris mängu jne. insta tilt ja pokkerist oli asi kaugel. ja mingit mõistliku juttu ka ei anna ajada inimestega, kes on koomas või stone.

aga keegi ei keela sul asi kätte võtta ja ära korraldada. anna konto nr ja kannan summa üle. lihtsalt avandasin arvamust, milline võiks üritus imo olla. see et see sinu arvamusega kokku ei lähe, ei töhenda, et võid solvama hakata ja isaks ära minna.




palun vabandust ma räägin, et foorumi turna inimene võib ju juua kui tahab, olympicus ka vennad vahest väga sassis ja loobivad samamoodi

lenC
04.02.09, 16:59
ma ütlen korra veel - kui keegi ära orgunnib, küll me kohale lendame, suht vahet pole kas on libude, stripparite või jõuluvana endaga. Lõppude lõpuks juuakse end täis nagunii. Ja mul on täiesti ükskõik, kas mingi turniir on või mitte, tundub üleliigne mõttetus.

Tigrano
04.02.09, 17:48
Rahuneme tõesti maha, sest esmatähtis on kokku saada, üksteist näost näkku näha ja vahelduseks lõbusalt aega veeta.

Kindlasti alguses, kui pole üksteist näinud on mõistlik kogu üritust vaiksemalt võtta, see oleks kõigi suhtes aus. Pärast nii või naa tekivad väikesed eraldi seltskonnad, sest inimesed on erinevad ja huvid on ka erinevad. Kellele meeldib pokkerist rääkida, kellele juua, kellele naisi passida või näppida jne, küll igaüks leiab omale sobiva seltskonna ja tegevuse.

Pole mõtet lehekülgede kaupa arutada ja vaielda, et mis võiks olla. Peaasi, et kõik oleks olemas, et millestki keegi puudust ei tunneks ja kellegil igav ei hakkaks.

leits
04.02.09, 17:53
margus ole viisakas. ja kui sa peaks midagi minu libudest veel mainima, siis usu mind, sa ei taha, et ma tuleks sinna peole, kus oled sina.

ma proovisin selgitada, et pooldan pidu, mis on pidu või pokkeri mängu, mis on pokkeri mäng.
olen mänginud nn foorumi turniiri, kus minu lauas oli paar sassis venda, kes splassis chippe, pani segast, häiris mängu jne. insta tilt ja pokkerist oli asi kaugel. ja mingit mõistliku juttu ka ei anna ajada inimestega, kes on koomas või stone.

aga keegi ei keela sul asi kätte võtta ja ära korraldada. anna konto nr ja kannan summa üle. lihtsalt avandasin arvamust, milline võiks üritus imo olla. see et see sinu arvamusega kokku ei lähe, ei tähenda, et võid solvama hakata ja isaks ära minna.



mis see repliik k2is minu kohya: "ja kui sa peaks midagi minu libudest veel mainima, siis usu mind, sa ei taha, et ma tuleks sinna" ?
1) mina ei ole su naisest vms midagi rääkinud
2) mind ei huvita su naine
3) avaldasin oam arvamust kuidas pidu teja

Tarmonator
04.02.09, 17:57
rahunege maha nüüd kõik, väga ärapanemiseks läheb see foorum kätte ära.
leits see lause ei olnud sulle nii palju kui mina aru saan.

ahjaa...kui pidu seal villas teha, siis mina tahan ka kohta kus pärast külili visata. Kas siis kainelt või ebakainelt..peaasi, et ei peaks kuskil tänaval magama, sest tartu tagasi kimada on veitsa nõrk. Isegi kui EstPatricku opeli peale saaks. ;D

Codecci
04.02.09, 17:59
koht 6k
diskor 0-2k ma eeldan?
söök 2-3k?
jook 3k+
Kogu eelarve mingi 12-15k?

Tonn näkku?

2K eest võin ise ka seda nuppu vajutada:
http://www.bardonor.com/video-games/play-button.jpg

leits
04.02.09, 17:59
Opeliga tuleks minna OBV, bmw ei ole sobilik. täna saime opeli esimese laksuga käima, joppas.
diskor minu silmis mõttetu, mulle sobib skyplus ka or siis läpakas ja sealt mussi lasta...

ESTPatrick
04.02.09, 18:02
rahunege maha nüüd kõik, väga ärapanemiseks läheb see foorum kätte ära.
leits see lause ei olnud sulle nii palju kui mina aru saan.

ahjaa...kui pidu seal villas teha, siis mina tahan ka kohta kus pärast külili visata. Kas siis kainelt või ebakainelt..peaasi, et ei peaks kuskil tänaval magama, sest tartu tagasi kimada on veitsa nõrk. Isegi kui EstPatricku opeli peale saaks. ;D


ja mis sa arvad et ma olen ühelgi peol kunagi kaine olnud ;D ;D

Tigrano
04.02.09, 18:02
Opeliga tuleks minna OBV, bmw ei ole sobilik. täna saime opeli esimese laksuga käima, joppas.
diskor minu silmis mõttetu, mulle sobib skyplus ka or siis läpakas ja sealt mussi lasta...


Jah tahaks juttu ka rääkida, mitte tümm põhjas ja ei kuule midagi hahahhaha

ESTPatrick
04.02.09, 18:20
margus ole viisakas. ja kui sa peaks midagi minu libudest veel mainima, siis usu mind, sa ei taha, et ma tuleks sinna peole, kus oled sina.

ma proovisin selgitada, et pooldan pidu, mis on pidu või pokkeri mängu, mis on pokkeri mäng.
olen mänginud nn foorumi turniiri, kus minu lauas oli paar sassis venda, kes splassis chippe, pani segast, häiris mängu jne. insta tilt ja pokkerist oli asi kaugel. ja mingit mõistliku juttu ka ei anna ajada inimestega, kes on koomas või stone.

aga keegi ei keela sul asi kätte võtta ja ära korraldada. anna konto nr ja kannan summa üle. lihtsalt avandasin arvamust, milline võiks üritus imo olla. see et see sinu arvamusega kokku ei lähe, ei tähenda, et võid solvama hakata ja isaks ära minna.



kas minu viimaste turniiride konditsioon on piisav et juttu rääkida, lihtsalt uudishimust, enda arust olin küll jooki jooonud omajagu kuid kainet mõtlemist nagu oleks jagunud

ok2aa
04.02.09, 18:35
mu arust võiks olla dj-jõuluvana-strippar kõik ühes isikus.

vsiu100
04.02.09, 18:48
no sinu konditsioon on väga ok olnud. ei saanud aru, et täis olid. reageerid adekvaatselt.
pidasin silmas PN suvepäevade turniiri. üritus ise oli väga ok, aga turniir oli minu jaoks 0. olin sinuga ühes lauas ja nagu näha oli sul ka motivatsiooniga probleeme. suutsid vähemalt välja lennata esimesena ja saada eriprize, mina olin aeglane ja jäin tagant poolt teiseks, topelt fail.

leits, see lause ei olnud obv sulle.

üldiselt on asi nii, et kuna ma ise korraldama ei hakka, siis pole vaja mu postile nii suurt tähelepanu pöörata. oleks ette näinud, poleks kirjutanud.
tulen kohale ikka(kui siinmail olen,ega pakilisi toimetusi pole) olenemata milline pidu on.

-andres-
04.02.09, 18:51
Pmst hetkel ma olen päris elus näinud siit foorumist vast ümmarguselt 3e inimest. Seega mingi maja variant tundub esimeseks korraks täitsa okei. Põhiline oleks, et näeks näod ära, saaks tuttavaks nstuff.
Ma ei näe problemaatikat, kui naistekarja ümber pole, sest ülejäänud 3nv kuus võib ju vabalt omapäi seda teha, mis süda heaks peab.

marguzz22
04.02.09, 18:54
see siis siin offtopicuks , koht see villa 7.märts lugege teemat

leits
04.02.09, 18:54
villast saab pärast iga yks kjuhu tahab minna ju peole naistesse kasinni vms.

marguzz22
04.02.09, 18:54
Pmst hetkel ma olen päris elus näinud siit foorumist vast ümmarguselt 3e inimest. Seega mingi maja variant tundub esimeseks korraks täitsa okei. Põhiline oleks, et näeks näod ära, saaks tuttavaks nstuff.
Ma ei näe problemaatikat, kui naistekarja ümber pole, sest ülejäänud 3nv kuus võib ju vabalt omapäi seda teha, mis süda heaks peab.



super

Codecci
04.02.09, 23:07
no sinu konditsioon on väga ok olnud. ei saanud aru, et täis olid. reageerid adekvaatselt.
pidasin silmas PN suvepäevade turniiri. üritus ise oli väga ok, aga turniir oli minu jaoks 0. olin sinuga ühes lauas ja nagu näha oli sul ka motivatsiooniga probleeme. suutsid vähemalt välja lennata esimesena ja saada eriprize, mina olin aeglane ja jäin tagant poolt teiseks, topelt fail.

leits, see lause ei olnud obv sulle.

üldiselt on asi nii, et kuna ma ise korraldama ei hakka, siis pole vaja mu postile nii suurt tähelepanu pöörata. oleks ette näinud, poleks kirjutanud.
tulen kohale ikka(kui siinmail olen,ega pakilisi toimetusi pole) olenemata milline pidu on.

Ükspäev mõtlesin, et kes ESTPatrick oli suvepäevadel, see vend kellel PokerNewsi kleeps ümber pea oli siis jah? ;D

vsiu100
04.02.09, 23:10
Ükspäev mõtlesin, et kes ESTPatrick oli suvepäevadel, see vend kellel PokerNewsi kleeps ümber pea oli siis jah? ;D



võis olla küll. noh kui näed, kyll meelde tuleb. kiilakas ja kiire ainevahetusega. :D

ESTPatrick
04.02.09, 23:11
Ükspäev mõtlesin, et kes ESTPatrick oli suvepäevadel, see vend kellel PokerNewsi kleeps ümber pea oli siis jah? ;D



mina see olin, kaotasin mingi kihlveo, täpselt ei mäleta mis oli

Tarmonator
04.02.09, 23:17
me tegime one-hand loteriid. kaotaja(või oli võitja) pani selle ümber pea. teise ringiga sain mina selle endale ;D

leits
04.02.09, 23:18
pokkerit väga ei viidsigi mängida seal .. tarmo käis siin mingi aeg r22kis mingist in between, see tundus poole kinom gamblemis m2ng olema, ei pea mõtlema v2hemalt.

ESTPatrick
04.02.09, 23:19
me tegime one-hand loteriid. kaotaja(või oli võitja) pani selle ümber pea. teise ringiga sain mina selle endale ;D


võitja tundub loogilisem, sest ma olen üsna hea