PDA

View Full Version : NL25, KK 4bet-flop



blizkaa
30.01.09, 07:56
BTN 19$, statte pole
Hero25$

Preflop: Hero is MP3 with K, K (Comment)
Hero raises to $1,00, CO folds, BU raises to $3,00, 2 folds, Hero raises to $7,25, BU calls $4,25.

Flop: ($14,85) Qh, Jh, 4c (2 players) (Comment)
Hero checks, BU bets $7,25,
Flopp tundus suht halb ja sealt ka aju viperus check. Mis on siinkohal parim play kui paneme villaini range AK, QQ, JJ. Et meil siis vastas siin 4AK-d ja 12-l korral set.

blizkaa
30.01.09, 07:59
8 AK-d, sry

camu
30.01.09, 08:07
Ma oleks 4beti teinud 9-10 peale ja flopil olenemata kaardist nuppe.

Teine mõte ka, flopil kütaks tema raise peale nuppe.

lenC
30.01.09, 08:11
8 AK-d ja 6(3(mis on ühe seti kombod)*2) setti.

Selle range järgi ma muckiks isegi ära, arvan et ta ei betiks AK-ga nii vähe vaid shoveks sisse, et maksimeerida fold equityt. Samas on see range ebaloogiline unknown vastase vastu, palju callitakse 4-bette AA ja KK-ga, võib ka olla AQs ja TT, nii et põhimõtteliselt oled selle rangega flippamas(kuigi TT foldib kindlasti openshovele ja taga ei betiks). Kui tal oleks AK, siis siis ta shoveks või chekiks imo, samas kui sina openjammiks, siis ta tõenäoliselt calliks shove'i ära isegi.

Nii et ma shoveks kohe flopi, sest villainitele meeldib herosid AK-dele panna ja herocalle teha. Nagu mängitud, ma shoveks ikkagi. Unknown vastaselt NL25-s võib kõike oodata, vaevalt see -EV on.

Ja nagu enne mainiti, siis 4-bet veits suurem ja kinnisilmi nuppe on parim lahendus imo.

FreakyJason
03.02.09, 09:56
Check oli jah natsa mõttetu tegu, aga igaljuhul shoveks nüüd järgi. Endal ka palju selliseid olukordi olnud.

CTXrix
03.02.09, 11:51
Nõustun eelkõnelejatega - flopi check on väga nõrk. Saan aru, et kardad JJJ või QQQ, aga checkiga panid sa ennast sellesse vastikusse decision-making olukorda. Eesmärk peaks olema, et vastane peaks ajusid ragistama siinkohal.

As played - BU raise'i peale shove.

antnx
03.02.09, 12:10
Flop pole üldse halb ju. Halb oleks siis kui seal vahiks A vastu. Hetkel seda pole. BET BET BET!

Kas kuidagi konvertida ei saaks teinekord?