PDA

View Full Version : Problem PT3ga



Hal
30.01.09, 13:56
2009/01/30 14:53:30: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.

ongamevõrgus siis
ja pmsterve kaust kus database on olems on kõik file-d ära märgitud
aru ma ei saa mis jama on

Tigrano
30.01.09, 14:07
2009/01/30 14:53:30: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.

ongamevõrgus siis
ja pmsterve kaust kus database on olems on kõik file-d ära märgitud
aru ma ei saa mis jama on


Kas mõnes teises toas toimib? into an outdated database kõlab nagu rohkem postqresql probleemi moodi.

Hal
30.01.09, 14:08
hmm
ma tõmbasin selle väiksema veisooniküll
ma eeldsin et eelmieset jääb see programm alles vms

proovn teise variandi tõmmata

Tigrano
30.01.09, 14:14
hmm
ma tõmbasin selle väiksema veisooniküll
ma eeldsin et eelmieset jääb see programm alles vms

proovn teise variandi tõmmata


postgre peaks olemas alles ehk proovid teha uue databaasi sinna nüüd ja siis ongame xxx.db faili üritama uuesti importida.

Hal
30.01.09, 15:20
tänud abi eest kõik korras

Tigrano
30.01.09, 15:32
tänud abi eest kõik korras

Vinge ja õnne turnal hea koha puhul tagan järgi, kuulsin külapealt ;)

Svenza
09.04.09, 10:49
Nii, probleem järgmine siis.
Muutsin vahepeal proovi mõttes PokerStarsi eestikeelseks. Sellega kaasnevalt kohe hand history eestikeelne ja nüüd PT3 ei saa enam munniga aru ja HUD lakkas ka töötamast. Muutsin inglise keelseks tagasi ja töötab uuesti. Vahepeal mingi 10 turniiri tulemust ära kadunud... :S
Ja öösel tagusin cashi eestikeelse versiooniga, ühtegi kätt enam juurde ei importind ja HUD andis otsad. Masendav.
Kas kellegil teisel ka midagi sellist on olnud? Igal juhul mina jätkan inglise keelsena edasimängimist.

ranka
09.04.09, 10:56
Nii, probleem järgmine siis.
Muutsin vahepeal proovi mõttes PokerStarsi eestikeelseks. Sellega kaasnevalt kohe hand history eestikeelne ja nüüd PT3 ei saa enam munniga aru ja HUD lakkas ka töötamast. Muutsin inglise keelseks tagasi ja töötab uuesti. Vahepeal mingi 10 turniiri tulemust ära kadunud... :S
Ja öösel tagusin cashi eestikeelse versiooniga, ühtegi kätt enam juurde ei importind ja HUD andis otsad. Masendav.
Kas kellegil teisel ka midagi sellist on olnud? Igal juhul mina jätkan inglise keelsena edasimängimist.


PT3 toetab ainult inglise keelseid hand history faile. Kadunud käte osas pöördu PokerStarsi klienditoe poole ja palu neil saata su viimase nädala (või mis iganes ajal sul käed ära kadusid) käed.

See teema läheb lukku, kuna meil on juba olemas PT3 ametlik teema, mis asub siin (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,108.0.html). Edaspidi postitada PT3 seonduvad probleemid PT3 teemasse.
'