PDA

View Full Version : TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



rahvavaenlane
21.04.11, 22:35
kes? mida? miks? ja kellega?

ma lähen lakkuma.

E: keegi võiks siia kava ka üles visata

Pahvak
21.04.11, 23:00
Kohal!

flipmachine
21.04.11, 23:38
Kava: http://www.studentdays.ee/kava/kogu-kava

Kohal 100%

ranka
25.04.11, 01:08
I am there, 29. aprill - 1. mai.

privador
25.04.11, 01:56
oehh Tartu kevadpäevad...noored vitukesed tulevad jälle urgudest välja ja kõik "regularid" koonduvad Tartusse.
PS ise ka Tartus

-andres-
25.04.11, 02:06
Tahaks like panna Privadori postile.

hotcocacola
25.04.11, 02:37
ROFL priva :D:D

ranka
25.04.11, 03:35
hahahahah, well done priva. muideks priva, kui sa postitusi teed siis all kohe "postita kiirvatusest" vasakul on Avalda Facebookis nupp. Ühenda oma foorumi konto facebookiga ära ning kindlasti pane linnuke oma postituste ette. Lihtsalt nuts.

pikk28
25.04.11, 06:24
hahahahah, well done priva. muideks priva, kui sa postitusi teed siis all kohe "postita kiirvatusest" vasakul on Avalda Facebookis nupp. Ühenda oma foorumi konto facebookiga ära ning kindlasti pane linnuke oma postituste ette. Lihtsalt nuts.

this!

rahvavaenlane
29.04.11, 01:51
hakkab vaikselt tunduma, et kedagi pole kohal. on siis mingid paremad rahvuslikud lakkumise kohad välja pakkuda?

ranka
29.04.11, 02:22
hakkab vaikselt tunduma, et kedagi pole kohal. on siis mingid paremad rahvuslikud lakkumise kohad välja pakkuda?

Ära oled joonud w? Viimasel ajal ei saa sust üldse enam aru, kunagi natuke sain. Suur punt juba kohal, otsi ESTPatrick üles, ju kuskil zavoodi vahel tuterdab. Homme lendan ka platsi :)

Tylos
29.04.11, 02:33
oehh Tartu kevadpäevad...noored vitukesed tulevad jälle urgudest välja ja kõik "regularid" koonduvad Tartusse.
PS ise ka Tartus

Need on kogu aeg väljas.Pigem ronivad vanad rasvamütsiga munnid välja lootuses,et mõni 18a(olgu nii kole kui tahes) neidki veel alla kolmekümneseks peab.

kjmrc
29.04.11, 07:50
1. mai paadirallil kindlasti kohal !! :D

Pahvak
29.04.11, 09:42
Need on kogu aeg väljas.Pigem ronivad vanad rasvamütsiga munnid välja lootuses,et mõni 18a(olgu nii kole kui tahes) neidki veel alla kolmekümneseks peab.

Lol.

Svenza
29.04.11, 11:09
Traaaaaaaaaaaa, tsükkel tuleb jõhker. Üks õhtu vaatasime Owneri ja Fortune ja Korgi-Paavoga jalkat... järgmine õhtu visatakse CT-st välja. Tra, tõmbasime jumala mutta eile Owneriga, läksime CT-sse Wet T-shirt competitionit vaatama. Ma ei näinud ühtegi tissi, jäin lihtsalt B-saalis magama... ilusti saadeti mind eskordiga välja
Pühapäeval pole mingit kassi, hüdro tiiger saab olema. Peaks kaineks jooma ennast

Pumper
29.04.11, 11:52
Misasja, mitu päeva juba traalivaali käib, esimene päev oli standard perses pidu (mis on vajalik teiste päevade edukaks kulgemiseks) ja nüüd juba oli normimad trallid. Eile Fortune, Estpatrick ja Leits lendasid tihti linnapeal ja tuttav maletaja ütles et ka Svenza oli kuskil olnud. Aga nüüd alles lagab paras hoog sisse kõetud juba.

emmimees
29.04.11, 12:10
Homme kell 14 kogunevad miski 1000 tsiklit raekojaplatsi ja selle ümbrusse ja kell 16 hakkab paraad, pärast Trehvis suurem mürgel.
Estpatrickut nägin eile Pool 6 ees mööda kõndimas suht sirgelt..

Pumper
29.04.11, 14:58
Nahkmehed on kohal!

ranka
29.04.11, 16:43
Traaaaaaaaaaaa, tsükkel tuleb jõhker. Üks õhtu vaatasime Owneri ja Fortune ja Korgi-Paavoga jalkat... järgmine õhtu visatakse CT-st välja. Tra, tõmbasime jumala mutta eile Owneriga, läksime CT-sse Wet T-shirt competitionit vaatama. Ma ei näinud ühtegi tissi, jäin lihtsalt B-saalis magama... ilusti saadeti mind eskordiga välja
Pühapäeval pole mingit kassi, hüdro tiiger saab olema. Peaks kaineks jooma ennast

nägime jah reporterist.

ranka
29.04.11, 16:44
Nahkmehed on kohal!

lateksipoisid ka just saabusid. lendame miskisse vuss-vussi või nurr-nurri või summ-summi. miski urkaresto pidi olema, konn ja estpatrick ning joodik leits seal joovad vist, pidi kiluvõileba saama jne.

Owner85
29.04.11, 21:33
Eilne joomine oli way to jõhker,coolerid,õlled,tequila,shamp,jäger siis mingid sipsikud mis niitsid like hell:)
svenza kadus ära(saadeti uksest välja CT-s)siis lendasin savoodi kus ,fortune,patricku ja leitsiga sai ikka toorelt keevitatud

ranka
30.04.11, 03:26
Eilne joomine oli way to jõhker,coolerid,õlled,tequila,shamp,jäger siis mingid sipsikud mis niitsid like hell:)
svenza kadus ära(saadeti uksest välja CT-s)siis lendasin savoodi kus ,fortune,patricku ja leitsiga sai ikka toorelt keevitatud

kuule sittakottikke, mul vist su numberr olemas a igaks juhuks pm-i ka, sest kui homme tots ei viici sõita, siis annaks sulle camu pusa. kui viitsime tuled kaasa ja lahendame viina jne. täma 19 totsi olid meiega, lasime kägarseksi.

camu
30.04.11, 03:27
Tulge Antsla jah:D

ranka
30.04.11, 03:47
Tulge Antsla jah:D

ja meiega tuled tartu+++?+´++ (sorry läpparil shift ja caps lock rigged9)

camu
30.04.11, 03:54
Seda peab läbi rääkima:D

Edit: Ok, ma horistontaali. Owneril peaks mu tel. nr olema, niiet kui miskit plaani võtate. siis tõmmake peale...

rohelinekonn
30.04.11, 10:05
vitud helistage

hotcocacola
01.05.11, 09:13
camu oli täna olys ca 5min, lällas, lärmas ja ropendas cashi laua kõrval......äärmiselt ebameeldiv ja nõme! Mees võta end kokku! Lõpuks saatis Trikimees ta toorelt n**** 3x ja Camu kadus :D

leits
01.05.11, 09:17
ma j2in "õnneks" haigeks .. ning laup2ev olin juba kaine poiss .. tuleb vist jumalat tänada .. ei taha teada mis teiste poiste peod teevad ..

Owner85
01.05.11, 15:30
oi jumalaauta,rohkem ei kommenteeri

Fortune
01.05.11, 18:24
jaaaaaaa linnapeale remontima leitsiga

camu
01.05.11, 23:03
camu oli täna olys ca 5min, lällas, lärmas ja ropendas cashi laua kõrval......äärmiselt ebameeldiv ja nõme! Mees võta end kokku! Lõpuks saatis Trikimees ta toorelt n**** 3x ja Camu kadus :D

My bad ja pean kahjuks omaks võtma. Sorry.

inward
02.05.11, 13:16
camu oli täna olys ca 5min, lällas, lärmas ja ropendas cashi laua kõrval......äärmiselt ebameeldiv ja nõme! Mees võta end kokku! Lõpuks saatis Trikimees ta toorelt n**** 3x ja Camu kadus :D

ROFL :D :D