PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Ilari “Ziigmund” Sahamies: “Niipea ma Full Tilti ja PokerStarsi sis



ranka
22.04.11, 02:11
Esmaspäeval Soome suurim pokkeriportaal Pokerisivut.com küsis mõned küsimused Soome pokkerimängijalt Ilari “Ziigmund” Sahamies-elt, kes mängib väga kõrgeid limiite. Eelneva päeva õhtul kaotas Sahamies PokerStarsi pokkeritoas $50/$100 Pot Limit Omaha Heads-Up mängus väga lühikese sessiooni vältel (88 kätt) üle 37 000 dollari. Suure kaotuse tõi Ilarile vastase tehtud “üks outer”. Ilari kommenteeris, et täpselt niimoodi ta [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2011/04/22/ilari-ziigmund-sahamies-niipea-ma-full-tilti-ja-pokerstarsi-sissemakseid-ei-tee/)

variatsioon
22.04.11, 11:46
$50/$100 Pot Limit Omaha Heads-Up mängus väga lühikese sessiooni vältel (88 kätt) üle 37 000 dollari. Suure kaotuse
kas tõesti 4 buy ini on suur kaotus millest peaks uudiseid tegema?

ülejäänud jutt on hea tho.

Ints
22.04.11, 13:09
Kokku on Sahamies maailma suurima rahalaudade statistika veebilehe PokerTableRatings.com andmetel PokerStarsis miinuses 306 436 dollarit (mänginud 12 584 kätt) ning Full Tiltis 110 000 käe jooksul kaotanud rohkem kui 4.5 milionit dollarit.

Põhimõtteliselt on siis tegu kaotava mängijaga ju :d

ranka
22.04.11, 20:50
kas tõesti 4 buy ini on suur kaotus millest peaks uudiseid tegema?

ülejäänud jutt on hea tho.

Tegelt see oli pigem arvamus h-stakes mängijalt praeguse olukorra kohta ning kuna tal samal ajal ka 1 outer oli, siis tasus märkimist.

to intz: seda otsustagu igaüks ise.

privador
24.04.11, 20:07
Kokku on Sahamies maailma suurima rahalaudade statistika veebilehe PokerTableRatings.com andmetel PokerStarsis miinuses 306 436 dollarit (mänginud 12 584 kätt) ning Full Tiltis 110 000 käe jooksul kaotanud rohkem kui 4.5 milionit dollarit.

Põhimõtteliselt on siis tegu kaotava mängijaga ju :d
mnjaa versioone on mitu
a)live mängudes on beatinud rikkureid
b)palju pappi on teenitud enne trakkimisperioodi(partypoker)
c)reklaamiraha

Samas on ka kõmu olnud kuulda, et kõige kõrgemad mängud polegi kõige kõrgemad mängud. Enamus kaotatud raha on nn kindlustatud nl100k mäng on hoopis reaalselt nl1k mäng. Eesmärk on saada nn pokkerimaailmas furoori, uudiseid ja kaudselt ka raha.

KristjanLaas
24.04.11, 23:04
mnjaa versioone on mitu
a)live mängudes on beatinud rikkureid
b)palju pappi on teenitud enne trakkimisperioodi(partypoker)
c)reklaamiraha

Samas on ka kõmu olnud kuulda, et kõige kõrgemad mängud polegi kõige kõrgemad mängud. Enamus kaotatud raha on nn kindlustatud nl100k mäng on hoopis reaalselt nl1k mäng. Eesmärk on saada nn pokkerimaailmas furoori, uudiseid ja kaudselt ka raha.

Viimast lõiku ei usu, aga jah PTR ei ole usaldusväärne allikas ja HighstakesDB järgi on ta ka netis u. 1mil plussis (Kindlasti oluliselt usaldusväärsem) ja vahepeal oli ligi 8mil plussis netis.


Standard 7mil usd downswing lihtsalt heh.

ranka
25.04.11, 03:42
Viimast lõiku ei usu, aga jah PTR ei ole usaldusväärne allikas ja HighstakesDB järgi on ta ka netis u. 1mil plussis (Kindlasti oluliselt usaldusväärsem) ja vahepeal oli ligi 8mil plussis netis.


Standard 7mil usd downswing lihtsalt heh.

Miks PTR ei ole usaldusväärne allikas? Tõsi, viimased 8 kuud ta enam ei tracki aga enne seda 70% käsi ikka ära imes. Muideks see prose palju ta trackimata jätab on suht ebaoluline suurte samplede peale. Statistliselt jätab ta trackimata 30% su võitvjatest ja 30% kaotavatest kätest ning long runnis tasandub see ikkagi ära. Võib-olla mitte võitudes aga winrates kindlasti.

Sama, et kui ma saadan sulle näiteks oma mängitud miljonist käest 700,000 (teen miski proge, mis randomitl kaotab 300k käsi ära) siis saad selle järgi kenasti öelda, et kas ma olen võitev ja kui suur on winrate. Kui isegi näiteks PTR trackiks ainult 1% käsi ja ma olen mänginud näiteks 100 miljonit kätt 200NL, täpselt samas stiilis ja saadan sulle 1% käsi, mis oleks miljon kätt siis isegi sellest piisaks sulle ütlemaks, et mis on mu winrate või mis ei ole. Tegelikkuses muutub miljoni käega väga palju aga kuna PTR trackib ka enamus käsi siis seetõttu on ta vägagi täpne, eriti suurte samplede puhul.

Vandalar
25.04.11, 04:10
Hmm, miks mitte? See oleks hea ja "odav" reklaam ju. High stakes vennad ostavad ennast mingi väiksema summa eest sisse aga saavad selle eest mõne nulli oma buy-inile otsa ning mängivad nö. play moneyga. Pokker on üldse nii rigged värk.

Spewmonkey
25.04.11, 04:20
Miks PTR ei ole usaldusväärne allikas? Tõsi, viimased 8 kuud ta enam ei tracki aga enne seda 70% käsi ikka ära imes. Muideks see prose palju ta trackimata jätab on suht ebaoluline suurte samplede peale. Statistliselt jätab ta trackimata 30% su võitvjatest ja 30% kaotavatest kätest ning long runnis tasandub see ikkagi ära. Võib-olla mitte võitudes aga winrates kindlasti. .

HighstakesDB hakkas oluliselt varem trackima nosebleede kui PTR seda korralikult tegi.

ranka
25.04.11, 04:34
HighstakesDB hakkas oluliselt varem trackima nosebleede kui PTR seda korralikult tegi.

Seda ma ei teadnudki.

Codecci
25.04.11, 08:13
Samas on ka kõmu olnud kuulda, et kõige kõrgemad mängud polegi kõige kõrgemad mängud. Enamus kaotatud raha on nn kindlustatud nl100k mäng on hoopis reaalselt nl1k mäng. Eesmärk on saada nn pokkerimaailmas furoori, uudiseid ja kaudselt ka raha.
Obviously bullshit või sa oled valesti aru saanud ja selle väiksema mängu all mõeldakse seda, et kõik lihtsalt müüvad üksteisest osakuid kui nad väga kõrgel mängivad.