PDA

View Full Version : Millal ja kas üldse hakata blindi vargusele vastu?



rmartin
31.01.09, 13:44
vabandan kui sellest juba kusagil juttu.

aga hiljuti sattusin lauda vennaga, kes mängis suhu õpiku mängu ja ka statsid nagu nitil. Laud muidu üsna hirmul ja mees muudkui tõstab PF ja teised aina foldivad.
Endal ühtki mõistlikku kätt ka ei tulnud.
Kas peaks ka suvalise kahe kaardiga vastu tõstma või laskma mehel möllata?
Ühel hetkel tema MP3 ja standart rise, vahepeal fold ja mina SB ja K10s, kas sellise käega peaks vastu astuma?

Marek K.
31.01.09, 14:22
mängus pole mõtet eriti isiklikuks minna, see tekitab suuri kahjumeid.. oota aga oma handi, kui närvid väga läbi siis võid suited connectoritega 3 bettida

BuildUp
31.01.09, 14:35
Mina teen nii, kui olen SB ja BB:
Kõigpealt kui limpereid pole üle 1 ja tuleb raise COlt või BTNilt, siis vaatan mehe Steali järgi. Peale seda vaatan veel kui palju ta foldib 3betile- kui see on üle 70% siis lasen kohe 3beti ja tõmban poti endale.

Muusik
31.01.09, 15:40
kui mees buttonilt mitu ringi järjest üritab varastada siis hakkan ikka vähegi normaalsema käega vastu.. siis ta enam väga varastama ei tule ja tean et kui tuleb siis tal parem käsi.

marguzz22
31.01.09, 20:57
3betin light is the key, kui vana iga ring co ja buttonilt betib ma 3betin kergelt sitemate kätega, siis muutuvad nad inimeseks

ESTPatrick
31.01.09, 23:40
3bet any2 suited on hea kui vastase 3bet to fold on 80 kanti ja steal on miski 45, siis polegi eriti vahet mis sul käes on seni kuni ta foldib, kui hakkab vastu pead ümberkohanema ja kui ta preflop callib siis flopil ma võtaks suht tightiks kui ise ei hiti ja tuleb maha miski AQJ.