PDA

View Full Version : kuidas panna shortidele vänta...



blom
25.04.11, 22:05
Mängin praegu everestis microt 2nl ja probla selles et seal on äärmiselt popp mängida 10-20bb ostuga.
Nüüd küssa "kas kellegil on strateegiat nende vastu"? Praegu ise toimetan nii et nutsiga panen pre kohe shordi stacki suuruse, sest 4-5 bb callivad nad isegi suva kaardiga maha ja ranka tabel ei kipu üldse seal funkama. olen tiba segaduses. Või tuleks ikkagi jälgida robotlikku liini sest long runnis jääb plussi?

Tarmonator
25.04.11, 23:13
nii...aga miks sulle täpsemalt ei meeldi, et nad 4-5bb igasuguse suva kaardiga maha callivad?

blom
25.04.11, 23:26
nii...aga miks sulle täpsemalt ei meeldi, et nad 4-5bb igasuguse suva kaardiga maha callivad?

Sest tavaliselt ma kaotan neile kui ma näiteks avan JJ 4bb või tõstan peale 3 limpi saan 3 calli ja olengi kaotand. See ei ole konkreetne näide. Kui on heater õnnestub natuke teenida, aga kui ei ole siis lihtsalt sind kräkitakse ära.

Tarmonator
25.04.11, 23:32
aga kui callib normaalse stackiga mängija, siis sa ei kaota?
et ainult shortidele kaotad?

blom
25.04.11, 23:44
Eks ma kaotan normaalse stäkiga mängija vastu ka aga sealt saab raha ka kui hitid. Küsimus on selles kuidas hoida neid shorte potist eemal. Rikuvad ainult luckboxi oma pisikeste panustega, muhvigi ei võida kui hitid ja multiway potis oled oma cbetist ka ilma kui proovid bluffida. Saad hoopis tõste järgi. Aga hitid ju vähem ja kui igakord karjaga floppi vaatad oledki perses omadega

variatsioon
25.04.11, 23:45
table selecti.

edit:
ma hetkel võtan NL400s shoti aga ikka ei oska shortide vastu mängida. ;)

Murdock
26.04.11, 00:02
Koli mõnda paremasse kohta ja otsi normaalsed lauad :)

blom
26.04.11, 00:04
Et siis kas liikuda limiidis ülespoole või teine tuba valida?

variatsioon
26.04.11, 00:07
Et siis kas liikuda limiidis ülespoole või teine tuba valida?

pead olema vastastest parem(õppima) ja piisavat bankrolli omama(tuim grind)

Murdock
26.04.11, 00:10
Et siis kas liikuda limiidis ülespoole või teine tuba valida?

Mõlemat soovitaks teha.See nl2 on nii rigged ja mõttetu ja vaevalt sa seal kaua jaksad olla.

blom
26.04.11, 00:23
Situatsioon ongi selline et ostsin sinna bankrolli 25 taala. Tõstsin selle 35 taala peale ja siis see langes 5 taala peale kusjuures mängustiili muutmata. Mis ma valesti tegin? Kas oleks pidanud hakkama mingi suurema kaotuse järel lihtsalt foldima ja ootama millal uuesti õnn pöördub? NL2st ei anna ju eriti allapoole ka enam liikuda

con
26.04.11, 04:23
kasuta vähemalt 20bi rule, kanna jälle 40$ peale ja võta esialgu vähem laudu nt 4tk, iga otsus mõtle läbi jne. kasuta HUDi, kui oled CO vms ja sb on 20bb ja stealie üldse ei foldi siis ära hakka torkima mingi T8s vms, esialgu mängi ainuld broadwaysi nende vastu. 4 korralikku lauda leiad sa anytime(kus seljataga pole shorte/lauas alla 2 shordi).

ära cbeti floppi kui sul pole kätt ja ta ei foldi cbetile. shorti cbetid siis võid üldse 55-60%pot cbetida nt. agro shordi biitimiseks on vaja stovet tunda, nende vastu on üsna lihtne enamvähem BE mängida kui paned nad rangele ja vastavalt sellele flippad. kui 3bb avad ja 20bb shoveb ja pot ca 25bb siis sul vaja ca. 40%+ eq.

kardaanirist
26.04.11, 09:33
Situatsioon ongi selline et ostsin sinna bankrolli 25 taala. Tõstsin selle 35 taala peale ja siis see langes 5 taala peale kusjuures mängustiili muutmata. Mis ma valesti tegin? Kas oleks pidanud hakkama mingi suurema kaotuse järel lihtsalt foldima ja ootama millal uuesti õnn pöördub? NL2st ei anna ju eriti allapoole ka enam liikuda

vaata õhtuti Reporteris järgmise päeva horoskoopi (eriti raha osa) ja siis vaatad, kas hakkad mängima või ei. kui õnn ei pöördu siis on võimalik, et pead mitu nädalat järjest foldima ennem kui õnn otsustab sinu juurde tagasi pöörduda.

nali naljaks, aga ära multiway pottides õhuga cbeti. üleüldse ole multiway pottides ettevaatlikum. samuti pane kõikidele shortidele notesi (ala 3/4bet shoveb pre "XX" käega). proovi laudadesse istuda nii, et shortstackid sinu taga ei istuks.

ja ära strateegia foorumis enam õnne osakaalust räägi

Pahvak
26.04.11, 10:22
Shortie blindil, siis co/btn avaks üldse 2bb.

tolmuahv
26.04.11, 10:30
Ma tean, et see pole tegelt üldse nali, aga NL2-s teevad shortstackerid liiga? :)

Ma olen üsna kindel, et need on mingid fake shortstackerid. Ebareaalne, et mingis võrgus istuvad väljaõppinud SS-d, kes üritavad seal oma dollar-kaks päevas teenida.

rrrr
26.04.11, 10:41
NL2-s peab short ikka kõvasti vaeva nägema, et rake biitida. Mina omal ajal trios biitisin NL4-NL10 :)

qbj0hn
27.04.11, 17:48
Parem otsi omale parem koht kus mängida ja vali lauda hoolsamalt.

Shortstackeritel on ALATI edge 100bb stackide ees.

con
27.04.11, 18:15
Parem otsi omale parem koht kus mängida ja vali lauda hoolsamalt.

Shortstackeritel on ALATI edge 100bb stackide ees.

jep. tgeelikult ei saagi vist öelda, et normaalse SSi vastu saaks päris BE mängida. showdowni saab plussis hoida aga non-sd söövad nad ikka korralikult.

qbj0hn
27.04.11, 18:34
Indeed.
Täna NL200 oli üks siuke tore vana.Kuna mängud on suht dead ja ainult 9 lauda jooksis siis polnud mingit võimalust eriti lauda ka vahetada kuna tahtsin mängida.
Sellest tingitult olin sunnitud mängima vähemalt viies lauas nii, et reg shortstacker oli mul vasakul.

Pmst võimatu nii hea shortstackeri regi vastu stealides profitit näidata blindidelt.

A'la, varastad BB-lt,vend tõmbab 3beti sisse ja kui sul midagi erilist pole siis lähebki mucki lihtsalt, sest 4bettida õhuga pole lihtsalt ruumi. Siis oled lihtsalt commited.Ei hakka ju semi-pasaga ka enam seal foldima kui vend paneb peale su 4betti AI ja sul vaja sitaks vähe juurde callida aint...
See vend hakkas koguaeg vastu mulle lihtsalt.
Kuna ta peaaegu iga ring 3bettis mind kui varastasin siis lõpuks oli siuke käsi kus ma varastasin A6-oga siis ta uuesti 3bettis ja ma otsustasin 4bettida teda.
Vend shoves ja ma snappisin ja tal KJ ja võitsin.(note, et ta stack oli siis miski 100$, päris min bi polnud).
Aga ikkagi ma oleks A6 ka shovenud ta 3beti peale ma arvan samas kui tal oleks min bi olnud.Lõhkus julmalt ära lihtsalt.
Ega see call minupoolt tuli ka umbes siukse mindsetiga, et "wtf tal ei saa ju koguaeg käsi olla"

Seega jah, suht sick on mängida nende vendade vastu.Ega need nahad shovevad pmst 66+ ja miski QJ ka insta blindilt ja siis jäädki passima ja teed oma crieng calli mingi sita ässa või paariga ja loodad, et sul on õigus.
Setmineda ka täiesti mõttetu siukste vastu näiteks.Ei anna lihtsalt piisavaid oddse siukse asi.
Samamoodi c-bettimisega.Ega kui sa c-betid ja istud oma marginaalse käe otsas ja nad panevad AI,ega need võivad seal second paariga ka AI panna ja siis istud seal ja omastarust teed jõhkralt hea foldi lol.

Kuradi parasiidid ma ütlen.

JohannesJ
27.04.11, 19:25
Imo on everest just super koht kus mängida, ülifishine ja madalates limiitides on normaalselt laudu ka.
Shordi vastu tee tuimalt sama mängu lihtsalt bluff unusta ära ja rereise=all in

Carl
28.04.11, 09:33
Ise mängin nl2 888'sas, seal üsna sarnane seis, floppi saad väga tihti a'la 4-5 venda.
Muutsin enda mängu nende vastu: Nutsu mängin mega agressiivselt, suurelt pf raise, (AK,QQ+, olenevalt istekohast ka JJ), madalad pocketid peaaegu alati limbin ning põhimõtteliselt alati näen floppi nendega ja set'i hittides mängin väga agressiivselt, makstakse tihti kinni. Üldiselt lasen väga tighti (10/5 10k handi peale) ning seni 30bb/100.

Sellist mängu on kõige parem teha multitabledes obv, ei hakka üle mõtlema etc. (9tablen ise)

blom
25.06.11, 00:26
kasuta vähemalt 20bi rule, kanna jälle 40$ peale ja võta esialgu vähem laudu nt 4tk, iga otsus mõtle läbi jne. kasuta HUDi, kui oled CO vms ja sb on 20bb ja stealie üldse ei foldi siis ära hakka torkima mingi T8s vms, esialgu mängi ainuld broadwaysi nende vastu. 4 korralikku lauda leiad sa anytime(kus seljataga pole shorte/lauas alla 2 shordi).

ära cbeti floppi kui sul pole kätt ja ta ei foldi cbetile. shorti cbetid siis võid üldse 55-60%pot cbetida nt. agro shordi biitimiseks on vaja stovet tunda, nende vastu on üsna lihtne enamvähem BE mängida kui paned nad rangele ja vastavalt sellele flippad. kui 3bb avad ja 20bb shoveb ja pot ca 25bb siis sul vaja ca. 40%+ eq.

tervitus!
Igal juhul tänud sulle con sest aitasid oma postiga mind kõige rohkem.Micros ongi see häda et keegi ei taha oma kätt ära visata ja võidab ju ainult parim. Ma seekord reloadi ei teinud vaid grindisin oma bankrolli tagasi 5 $ pealt 40$ peale. see võttis aega ainult 2 nädalat aga need pokkerstove soovitused olidki need mida ma vajasin. Sest mind tegigi nõutuks kui keegi VPIP30 vend ahistas pidevalt ja kui ranged paika sain oli nii et isegi 3bet ei valmistanud raskusi enam.
Vihjeks teistele mikromeestele ütlen niipalju et mikros ei taheta 1 paari väga lihtsalt ära visata. Vaadake laua keskmist potti ja otsustage selle järgi.
Igaljuhul edu kõigile, ka kardaaniristile sest tema idee on ju ka täiesti pandav.

blom
25.06.11, 00:34
ahjaa kes tahavad shortstack strateegiaga tutvuda siis päris hea link on:http://resources.pokerstrategy.com/Strategy/pdf/ps_nl_basic_handout_V4_en.pdf ... Et siis ambitsioonikamad saavad shotte teha ka väiksema bankrolliga