PDA

View Full Version : M: Nintendo WII(moditud)



atsetoon
26.04.11, 13:17
Müüks siis oma hästihoitud Nintendo Wii´d. Lisaks standardile on olemas 1 lisa remote ja wireless nunchuk ning balance board. Konsool on modifitseeritud, st. mängib ka isekirjutatud mänge, mida saab hunniku kaasa. Kõik karbid ja värgid on alles. Kaupa eelistaks teha käest kätte ja Tallinnas.

Vahetamisvõimalus oleks mingi normaalse läpakaga, pluss minupoolne komp.
Kui ei eksi, siis peaks alles olema ka kolmveerand aastat garantiid, selle täpsustan üle kui Eestisse saabun mai alguses.

Norm hind oleks 250 euri näiteks.

ranka
27.04.11, 15:54
Edu.

steven9405
27.04.11, 19:56
Nokia n95 vastu ei taha ? Kõik asjad toimivad viimasepeal, ning hoolduses käinud.

atsetoon
27.04.11, 20:57
Nokia n95 vastu ei taha ? Kõik asjad toimivad viimasepeal, ning hoolduses käinud.

ei

Rage
28.04.11, 14:16
mis toorikuid kasutad, et ise kirjutatud plaatidelt mängib, mul mingi werbatimi toorikutele kirjutatud mängude puhul tikub crashima.

pastilaa
28.04.11, 18:47
mis toorikuid kasutad, et ise kirjutatud plaatidelt mängib, mul mingi werbatimi toorikutele kirjutatud mängude puhul tikub crashima.

Miks te väliselt vindilt otse ei mängi? Mul 40 mängu kettal ja pole mingit plaatidega jamamist.

atsetoon
28.04.11, 21:30
Verbatim CD-

qsta
04.05.11, 08:26
Müüks siis oma hästihoitud Nintendo Wii´d. Lisaks standardile on olemas 1 lisa remote ja wireless nunchuk ning balance board. Konsool on modifitseeritud, st. mängib ka isekirjutatud mänge, mida saab hunniku kaasa. Kõik karbid ja värgid on alles. Kaupa eelistaks teha käest kätte ja Tallinnas.

Vahetamisvõimalus oleks mingi normaalse läpakaga, pluss minupoolne komp.
Kui ei eksi, siis peaks alles olema ka kolmveerand aastat garantiid, selle täpsustan üle kui Eestisse saabun mai alguses.

Norm hind oleks 250 euri näiteks.

Tere. Kas 250 hind on kauplemiseks valmis? Mis värvi wiiga on tegimist?

Ette tänades,
Martin

atsetoon
04.05.11, 13:16
Tere. Kas 250 hind on kauplemiseks valmis? Mis värvi wiiga on tegimist?

Ette tänades,
Martin

jah, kaubelda võib. värviks on standard valge.

qsta
06.05.11, 08:53
Huvi on olemas tegelikult. Hinna jaoks oleks minul 200 eurot kant. Peamiselt kuna mul selle balanceboardiga eriti tegevust ei oleks. Ma USA-s ise kasutasin seda, aga peamine otstarve Wii-l oleks mängimine läbi põhi remote'ide.

Anna natuke tagasisidet veel ja äkki nuputab mingi tehingu välja.

Tervitades,

Martin

pastilaa
06.05.11, 09:07
Huvi on olemas tegelikult. Hinna jaoks oleks minul 200 eurot kant. Peamiselt kuna mul selle balanceboardiga eriti tegevust ei oleks. Ma USA-s ise kasutasin seda, aga peamine otstarve Wii-l oleks mängimine läbi põhi remote'ide.

Anna natuke tagasisidet veel ja äkki nuputab mingi tehingu välja.

Tervitades,

Martin

Balance boardi võin sobiva hinna korral ise võtta.

Tigrano
06.05.11, 09:08
Natuke offtopic aga milline konsool oleks lastele 3-5 aastat kõige parem ehk see wii ongi?

qsta
06.05.11, 09:30
Natuke offtopic aga milline konsool oleks lastele 3-5 aastat kõige parem ehk see wii ongi?

Kui sul oleks võimalik siis vana kooli Super Nintendo ja Nintendo on tegelt head ja lihtsad ning arendavad ka.

Uue kooli mängu süsteemidest on tegelikult Wii vast lihtsam.

pastilaa
06.05.11, 10:11
Natuke offtopic aga milline konsool oleks lastele 3-5 aastat kõige parem ehk see wii ongi?

Ise olin mõnda aega tagasi täpselt sama valiku ees ja Wii kaalus teised mäekõrguselt üle. Peamiselt kuna on palju liikumst, koordinatsiooni arendavaid lihtsaid ja lapsesõbralikke mänge + sõbralt ei saa laenata PS3e FPS-e :P.

atsetoon
06.05.11, 10:28
balance board 50 ja ülejäänu 200, oleks mõeldav?

pastilaa
06.05.11, 10:55
balance board 50 ja ülejäänu 200, oleks mõeldav?

€50 on tiba palju, kui tutikas garantiiga on €80 praegu + Wii pole just kõige värskem ja popim konsool enam nagu teada. €30 oleks nõus ära võtma.

qsta
06.05.11, 10:57
185 Eurot oleks mulle super ostu hind kuna disaini poolest soosis ikkagi musta. Uuest peast on ta koos balanciga 210 eurot...loomulikult pole see moditud ega lisa pulti.

Seda siis juhul kui garantii ikka kehtib, et natuke rahu oleks sellepoolest ka olemas. Anna teada kui mõte sobiks.

Ette tänades,

Martin

atsetoon
06.05.11, 11:11
uurisin just-garantii kahjuks läbi saanud, aga kinnitan, et kõik töötab ja võin mõnenädalase garantii enda poolt anda. Kui see sobib, siis annaks 170ga ära.

qsta
06.05.11, 11:31
uurisin just-garantii kahjuks läbi saanud, aga kinnitan, et kõik töötab ja võin mõnenädalase garantii enda poolt anda. Kui see sobib, siis annaks 170ga ära.

Ma uurin täna õhtul üle siis. Sest minu jaoks oleks see garantii ikka oluline olnud. Küsin kaasat ka üle täna õhtul kui see nii kaua kannatab.

PS! Mis mängud on muidu kaasas, et kui neid väga palju on siis pole vaja kõiki nimetada, aga mõned...see aitaks pilti terviklikumaks muuta.

Ette tänades,

Martin

atsetoon
06.05.11, 11:39
Originaal wii sports, wii fit(mis läheb siis koos balace boardiga) ja Wii Play


Edit: Ülejäänu saatsin sulle PS-i

atsetoon
06.05.11, 11:40
€50 on tiba palju, kui tutikas garantiiga on €80 praegu + Wii pole just kõige värskem ja popim konsool enam nagu teada. €30 oleks nõus ära võtma.

ja 30 on okei, kui mängu maha müüdud saan

qsta
06.05.11, 11:54
Nii. Ma tegelt seda mängu ikkagi tahan ja mul lubati 150 eurot maksta kuna see vist tuleb mulle kingina. Ma püüan veel temaga rääkida, aga kuna mina otseselt ise ei maksa ja raha saan temalt siis käed kinni. Juttu tuli uue musta ostmisest mis maksab 205 eurot. Eks näis. Mängu valik on muidu väga tore.

Tervitades,

Martin

atsetoon
06.05.11, 12:04
saatsin PS-i, vist isegi mitu kogematta.