PDA

View Full Version : Lemmik söögikohad.



Leheküljed : 1 [2] 3 4

nikitheone
18.01.12, 20:19
rääkides aigla sööklates, siis perhi aatriumis on päris head toidud :P

Potsataja
18.01.12, 20:27
Rääkides haigla söögist, siis "kulbiga lärts taldrikule ja next please" pole ma 13 aasta jooksul kohanud. Samas, kui nüüd tervislik seisund välja arvata, siis Pelgulinnas olid sa õnnega koos, kui said tacapärase "Eesti Eine" asemel kohaliku keldrikorruse söögikoha praadi. Lisaks tegid nad iga päev kohapeal ise pirukaid.

rahvavaenlane
18.01.12, 20:42
Mina kasutan Vapianos võimalust panna pasta sisse endale sobivaid koostisosi, mis pole tingimata menüüs toodud söögi sees. Kuivõrd sodi on seal kõik värske ja tehakse enda silma all valmis, siis natuke eksperimenteerides saab päris hästi enda maitsele sobiva lahenduse.

kui palju seal selline ise kombineeritud pizza maksma läheb?

Cypher0
18.01.12, 23:25
Käisin Rootsi kruiisil, reisu idee oli võimalikult säästlikult lõbutseda ja seega sai otsitud tagasi tulles odavat õhtusööki. Pika mõtlemise peale sai siis võetud cafeterias päevapraad milleks oli kartulipuder, porgandi/kapsa salat, 5 lihapalli ja kaste. Toidu maksumus 10 euri ja pean tunnistama, et nii viletsat kartuli putru pole ma eales varem söönud. See oli kehvem kui need pulbrid mis poes pakutakse 60 sendi eest vms. Salatiga koos sai veel kuidagi süüa, sest kõht oli tühi, aga kui salat otsa sai siiis lõppes ka igasugune isu. Pärast muidugi kõht valutas sellst jamast, kuidas nad saavad seda praeks nimetada? Nagu kuskil haigla sööklas löödi kulbiga lärts taldrikule ja next please!

Soomlased ainult selle pudru peal elavadki kui laevaga sõidavad, sellepärast ka siuke firmaroog. Ise ka proovinud, pohmakaga läks enamvähem alla küll, aga jah kodus teeks €1.50ga samasuguse valmis prolly.:)

tolmuahv
18.01.12, 23:51
kui palju seal selline ise kombineeritud pizza maksma läheb?

Ma ei söö seal pizzat. 80% kordadest söön pollo picante pastat, lasen teha topelt kana+parmesaniga, juurde panna ananassi vms. Paar euri tuleb juurde vist kokku. Aga sellevõrra on pasta täpselt selline, nagu ma teda tahan. Minu meelest väga hea diil.

harryahven
19.01.12, 00:16
lasen ka alati topelt kana panna kas siis salatile või pastasse ja oma maitse järgi kastmeid. hetkel pikemat aega tartus ja tuli tseesari salati isu mis vapianos on väga maitsev imo. läksin siis dolce vitasse, võtsin pizzat ja salati. nii toodi salat ja midavittu tundus et kuskilt selku pakist välja kallatud huinjaa, söödav, aga mitte midagi erilist. kanafilee külm (vb peabki olema) saiakuubikud kivikõvad ja pooleldi kõrbenud ning mitte mingit maitset, pärast seda mõtlesin, et vapiano kraam ikka stone cold nuts selle kõrval, värskelt praetud kana, erinevad kastmed ja isegi see toores möll maitses paremini. tõsine pettumus. pizza oli enamvähem, ise valisin vist tiba sitad lisandid.

adam_q
19.01.12, 00:19
mul teeb naine sitaks head pastat. arvatavasti sellest ka minu arvamus.

seda ma mõtlengi. kui kodus saab paremat stuffi, mis mõtet on väljas söömas käia (ainuke boonus, et ise ei pea jebima valmistamisega) - nii on kahjuks enamus söögikohtadega ja face the fact - enamus naisi oskab paremini süüa teha, kui mingi lontkokk kuskil söögikohas. paar x olen küsinud kokalt, et kas ta oma sõpradele ka seda sööki pakuks, lihtsalt lõpuks viskab üle see kvaliteedi/raha täiesti perses suhe - kokad punastavad ainult.

P.S. küll siinsed poissmehed ka kogevad kunagi naise kokakätt - MadisErit lasi muidugi kahel tsikil ära minna mingi topivarguse pärast :frown:

kjmrc
20.01.12, 08:19
Seoses pastaga küsiks, et kus Tartus saaks head pastat, mida oleks ikka serveeritud rohkem kui 2 kulbitäit? Hind ka ei tohiks väga krõbe olla.. :P

Pahvak
20.01.12, 09:05
Seoses pastaga küsiks, et kus Tartus saaks head pastat, mida oleks ikka serveeritud rohkem kui 2 kulbitäit? Hind ka ei tohiks väga krõbe olla.. :P

Moka ja La Dolce Vita. Esimeses vähe fancymad/erilisemad pastad ja keskmised portsud, aga Dolce Vitas üsna suured portsud ja väga maitsvad pastad. Sisustuse poolest on Moka jällegi hubasem. Pastad vist alates ~6€ mõlemas kohas. La Dolce Vitas muidugi päevapastad ka, mis on odavamad.

kjmrc
20.01.12, 09:52
Vaatasin Dolce Vita kodulehte ka, seal vist pole kirjas päevapastasi jms?

Pahvak
20.01.12, 10:26
Vaatasin Dolce Vita kodulehte ka, seal vist pole kirjas päevapastasi jms?

Vaevalt jah. Käisin see nädal ja vist oli 4.50.- päevapasta, aga ise ei ostnud.

MTTSNG
20.01.12, 12:55
La Dolces sai käidud Reede 3ndat korda ja nagu jälle ma ei jõudnud oma sööki ära süüa, kogus on mõnus, aga sa kjmrc jõuad kindlalt, sa tsipa suurem mees :P

virukunn
20.01.12, 15:22
Käisin Rootsi kruiisil, reisu idee oli võimalikult säästlikult lõbutseda ja seega sai otsitud tagasi tulles odavat õhtusööki. Pika mõtlemise peale sai siis võetud cafeterias päevapraad milleks oli kartulipuder, porgandi/kapsa salat, 5 lihapalli ja kaste. Toidu maksumus 10 euri ja pean tunnistama, et nii viletsat kartuli putru pole ma eales varem söönud. See oli kehvem kui need pulbrid mis poes pakutakse 60 sendi eest vms. Salatiga koos sai veel kuidagi süüa, sest kõht oli tühi, aga kui salat otsa sai siiis lõppes ka igasugune isu. Pärast muidugi kõht valutas sellst jamast, kuidas nad saavad seda praeks nimetada? Nagu kuskil haigla sööklas löödi kulbiga lärts taldrikule ja next please!

Miks Rootsi lauda ei läinud ? Ma valetasin ennast seal 17-aastaseks ja sain 16€-ga sisse, 2 meetrine sõber valetas end 11-aastaseks ja maksis 10€. Pole mitte kunagi elus kõhtu nii täis söönud kui seal sõin.

harryahven
20.01.12, 15:29
jep easy, ise valetasin end 4 aastaseks

WeThePeople
20.01.12, 16:20
jep easy, ise valetasin end 4 aastaseks

jep väga lihtne, ma ütlesin et olen selle laeva kapten

alaska
20.01.12, 17:11
Ma valetasin ennast hotcocacolaks, kassiirid kukkusid pikali ja sain tasuta sisse.

Potsataja
20.01.12, 17:22
Ja kellelgi pole pähe tulnud mõtet ennast Pandiks valetada ?

Pumper
20.01.12, 18:06
Kassiirile tuleb õelda password "grillitud forell" ja saab alati tasuta.

timz0333
20.01.12, 18:42
Mingi vahe on ka muidu mis laevaga lähed? Plaanis järgmine kord Siljaline-i kasutada, seal ehk teised nõksud?

kardaanirist
20.01.12, 19:16
Mingi vahe on ka muidu mis laevaga lähed? Plaanis järgmine kord Siljaline-i kasutada, seal ehk teised nõksud?

seal pidavat roosa topiga tasuta sisse saama. 2 meetrine sõber sai igatahes.

ranka
20.01.12, 19:25
Ma ei hakka postitusi kustutama aga lõpetage trollimine või pumperi eeskujul tuleb järgmiseks parooliks «grillitud troll»

alaska
20.01.12, 19:27
Damn, reede õhtu on siiamaani olnud alati aeg, kus suur vend ei vaata, vaid degusteerib lauakat kusagil.

jasssass
20.01.12, 19:54
Ülejõe kohvikut soovitan, hea toit nõuka aegne miljöö, kunagi teatud kellaaegadel võis saada ka live bändi ja lõuga, enam ei tea, aga toidud peaks seal küll odavad ja maitsvad olema. Head isu!

nikitheone
20.01.12, 20:56
admiral, elevant - kommentaare?

pastilaa
20.01.12, 21:36
admiral, elevant - kommentaare?

Elevant hubane ja tore koht. Klassika.

Edit: va kord kui sain sealsest mango lassist kõhuvalu. aga mul vist oma "teema" mangoga lihtsalt

Godspeed_EJ
21.01.12, 16:45
Elevant hubane ja tore koht. Klassika.

Edit: va kord kui sain sealsest mango lassist kõhuvalu. aga mul vist oma "teema" mangoga lihtsalt

Nõus. Kahjuks on seal viimasel ajal teenindus suhteliselt kesiseks jäänud.

adam_q
24.01.12, 07:05
käisin just ühel sünnipäeval admiralis mõned päevad tagasi, seasaslõkk oli täitsa saslõkimaitsega isegi, lõhe oli täiesti kuiv ning juurdetellitud köögiviljad olid 3 paprikatükki, kurgijupp ja no broccoli, kohalik admirali viin oli laadna. nagu ikka, liiga kallis pakutava kvaliteedi kohta :) s.t. et ise seal süntarit ei peaks

leits
24.01.12, 10:34
Käisin pühapäev tallinnast tulles taas sämmi grillist mäos. Epic nuts koht. Jube hea liha + mingi epic salatikastet kaustavad seal, selline valge. Krt see neil mingi special värk vist, poest pole kunagi täpselt sellist leidnud .. noo mega hea.

Hind ka mega mõistlik ala 8-9€ suure prae eest. Kartulitega nagunii ära süüa ei jõua seega liha + salat on perfect .. Järg nädal jälle tallinna siis def. läbi sealt.

nikitheone
02.02.12, 08:49
hea uudis tallinna elanikele - http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/article.php?id=63859082 -
http://www.mychef.ee/

rohelinekonn
02.02.12, 12:04
kurat leits mul tln asja ei ole aga nüüd tahaks lihtsalt sellepärast minna et saaks sämmi sööma minna

widescreen
02.02.12, 13:48
Kus kohas tlnas see sämm asub? Pole kunagi käinud aga tundub, et peab proovima.

qbj0hn
02.02.12, 14:13
Mäos on see.

con
17.03.12, 01:33
Kahtlemata hinna ja kvaliteedi suhtelt parim söögikoht Tallinnas. Kebab on nuts, kuigi liha võiks ikka klassikaline, döner olla. Ülejäänud menüü samuti nuts. Pardifilee viib keele alla ja maksab vist 7€ :)

krt täna meenus su foorumipost ja sai seda fileed proovitud. Kokk vahetud või maitsemeeled erinevad vms aga süüa see ei sündinud. Sellele jääb alla vist isegi Karja Keldri seenepaad, kus taldriku põhja oli peidetud kaks õlist leivaviilu ja peal kõvad kurgitükid+paprika ja mingi nonsense pask.

Hea hinnaga on Tallinnas "Dubliner". Vapiano jääb kohe kindlasti alla. Vanaema juures on ka suht ok.

Liiga palju neid kohti, kus toit serveeritakse valesti või väga kehvalt maitsestatuna. Täiesti ulme.

Romka
17.03.12, 10:31
Rakveres Katariina Keldris väga head toidu. Kuskil Pikal tänaval asub.

nikitheone
17.03.12, 10:54
square kebab (vabaka all) on suht ok, kiire teenindus ja saab kõhu täis
kristiine keskuse kebabi tellides sain lihtsalt liha ja friikad, täiesti wtf. sibulat ka ei antud - otsas oli
kompressoris pole enam mõtet minna - portsud on nii haigelt väikeseks läinud
ja tacos on hea pizzad

qbj0hn
26.03.12, 21:37
Siin kandis ka nüüd mõned rämpstoidu ja muud jointid järgi proovinud.
Hetkel käinud macis, burger kingis, five guys burgersis, taco bellis ja dunkin donutsis.
Macis sama pask nagu ikka, eestis ka mulle mac eriti ei istu, hes sitaks parem imo. Ma olin täiesti pinalis ka muidugi kui seal käisin ja kettisin kõik välja. BK-s paar x käinud ja ei tea... ei ole kuidagi need burgerid istunud seal. Taco bellis ei mäletagi mis võtsin aga jube hea oli igatahes. Dunkin Donutsis paar x hommikust söönud ja kohvi on seal nuts igatahes ja mingi beekoni ja munaga eine oli ka päris hea.
2+2s soovitatakse koguaeg fastfood threadis seda five guys burgerit, et pidi parim burger olema fastfood jointidest. Testisin ära ja confirmed mõnus siuke mahlakas burger ja friikad olid ka lagi. Seal mingi siuke süsteem, et valida kas tavaline burks, cheese burger, bacon and chesseburger ja mingi 4jas varjant veel ja siis ise valid listist mis sa sinna vahele veel lisaks paned. Ise võtsin baconi ja juustuga ja lykkasin vahele veel tomatit, kurki, grilled onion, mingi muu jama veel ja super hea lihstalt.
2+2st küsisin ka fastfood threadis mingi listi kus siin kandis parimad palad ja plaanis need kõik läbi käia.

KristjanLaas
27.03.12, 00:58
Kohustuslikud proovi kindlalt ära e. pizzahut, wendys, white castle, ja(di)ck in the box, dominos ja panda express. Need kohustuslikkuse järjekorras.
Sinna lisaks subway ja starbucks, aga need standard.

qbj0hn
27.03.12, 01:18
pizzahut, wendys ja starbucks on siis samas lähedal aga need ülejäänud veits kaugemal. vend käis mul white castles ja ütles, et pidi täiesti umbes olema ja teist korda ei läheks. dominos pitsa pidi ka suht meh olema, vähemalt pizzahutiga võrreldes... tho ma käisin ükspäev mingis itaalia pizza restoranis söömas ja pliaaa pole paremat pizzat saanud, ulme.
Aga üritan mekkida need kohad kindlasti ära.

Täna sai kuskil vene poes ka käia. Müüjad kõik rääkisid vene keeles ja eriti inglise keelt üldse ei kuulnud.
Kõik poes oli vene kaup pmst. Ostsime mingied vene küpsiseid ja sefiire (neid tava poes pole näind kuskil).
Eesti juustu ja suitsuvorsti oli ka seal müüa.

KristjanLaas
27.03.12, 01:30
Mulle starbucks väga meeldis. Juba seetõttu, et igas starbucksis, kuhu sattusin, tundusid müüad supersõbralikud ja jätsid mulje, et tahavad mulle parimat kohvi teha ja lasevad unicornil vikerkaari ka peale ejakuleerida sellele extra 50c eest, kui sa vaid tahad. Olen üllatunud, et sa seal käinud isegi pole, kuna need on tõesti igas kohas, kuhu võib korraga üle 20 inimese sattuda.

kardaanirist
27.03.12, 01:32
fffffuuuu. tahaks ka.

qbj0hn
27.03.12, 01:35
Yea, suht igalpool on teenindus suht hea. Müüjal on justkui hea meel, et sa saab sinu heaks midagi teha.
Käisin kuskil ihopis (peaks ka mingi kett olema) hommikust söömas ja siis seal oli siuke varjant veel, et kui keegi ütles, et tal sünnipäev on siis 6-7 teenindajat läks laua juurde ja hakkas happy birthday laulma ja samal ajal plaksutades ja semi tantsides.

Starbucksist olen mitu x muidu mööda kõndinud, need igalpool kaubanduskeskustes ja isegi grocery storedes. Ma ei tea sugulane ütles, et dunkin donutsis on parem kohvi ja stuff kui starbucksis seega pole veel jõudnud ka. Aga proovin ära kindlasti.
Louis Ck tegi nalja ka starbucksi üle :(. Ütles, et käis mingis coolis spets kohvi kohvikus kus oli hea õhkkond ja nähti täiega vaeva ta joogi kallal, et "in starbucks they dont care anymore, they just press the button and give ur coffee"

isutuba
27.03.12, 01:39
KFC chicken wingsid ka plaanis proovida?

qbj0hn
27.03.12, 01:42
KFCs sai egiptuses ka juba käidud aga yep.

Codecci
27.03.12, 02:00
Kohustuslikud proovi kindlalt ära e. pizzahut, wendys, white castle, ja(di)ck in the box, dominos ja panda express. Need kohustuslikkuse järjekorras.
Sinna lisaks subway ja starbucks, aga need standard.
Pizza Hut #1, really? Ma 2x käinud ja mõlemad korrad olid meh, Peetri Pizza tundub ka vägevam.

KristjanLaas
27.03.12, 02:09
See pole paremuse järjekord vaid legesuse lihtsalt.
Mulle ka pizzahut ei meeldinud btw ja läbi aegade lemmik ongi peetri pizza.

edit: aga mulle ei meeldigi üleüldiselt paksud pizzad. pizzakioski "luxory" vist ainus erand.

bauss
27.03.12, 14:46
Yea, suht igalpool on teenindus suht hea. Müüjal on justkui hea meel, et sa saab sinu heaks midagi teha.
Käisin kuskil ihopis (peaks ka mingi kett olema) hommikust söömas ja siis seal oli siuke varjant veel, et kui keegi ütles, et tal sünnipäev on siis 6-7 teenindajat läks laua juurde ja hakkas happy birthday laulma ja samal ajal plaksutades ja semi tantsides.

Starbucksist olen mitu x muidu mööda kõndinud, need igalpool kaubanduskeskustes ja isegi grocery storedes. Ma ei tea sugulane ütles, et dunkin donutsis on parem kohvi ja stuff kui starbucksis seega pole veel jõudnud ka. Aga proovin ära kindlasti.
Louis Ck tegi nalja ka starbucksi üle :(. Ütles, et käis mingis coolis spets kohvi kohvikus kus oli hea õhkkond ja nähti täiega vaeva ta joogi kallal, et "in starbucks they dont care anymore, they just press the button and give ur coffee"
lol @ semi tantsides.
ajas korralikult naerma :D

vsiu100
09.08.12, 08:55
vesivärava grilli burgerid
302

+ väga easy going teenindus.

...alles nüüd avastasin..... (

eddi
09.08.12, 12:31
Ma ise seal korra käinud ja see sattus ka olema nende avamise päeval vist. Istusime sõpradega seal ainukestena ja nad rääkisid mõistlikku juttu, grillisid meie silme all liha valmis, küsisid ilusti tagasisidet hiljem.

Tundub, et kogenud grillmeistrid võtsid asja käsile ja lõid korraliku burgerikoha:)

ninasarvik11
09.08.12, 12:37
vanalinnas "EAT" pelmeenikohvik. musta puudli kõrval
E: super odav, suur kauss pelmeene+igast kastmeid peale läheb maksma u 3 eurot. Valida saab spinati,kartuli,liha,linnuliha pelmeeni vahel

fyte
09.08.12, 14:18
Vapianos oli veel aasta-paar tagasi väga ok hinnad, aga viimasel ajal märkamatult juurde pandud + uued road ka peale tulnud kallimate hindadega, nii et eriti alla 8-9 euri ei saagi korralikku toitu.. Eekide ajal oli suur pitsa näiteks 50.-

vsiu100
09.08.12, 14:38
Kui aus olla, siis on raske leida paremat pasta carbonarat(ise lasta juurde lisada neid väikeseid tomateid ja vürtsikat itaalia vorsti), kui Vapianos. Palju oleneb ka sellest, kes teeb. tundub jabur, kuna ained ja kogused ju samad, aga vahet on tunda.
Ja mu carbonara sample on väga suur :redface:. Igas uues kohas, kui on pasta isu või ei suuda valida, võtan carbonara.

Lisaks on kassas ja kokkade suhtumine ja suhtlemine pea alati väga hea ja ei pingutata üle ega olda mossis.

hinnad on viimane aasta samad olnud(vähemalt need asjad mida mina seal söön).

Tartu inimestele - raekoja platsis suudlevate tudengite välikohvikus võtsin miski koorepasta kana ja peekoniga - pasta(kana) oli haigelt hea. soovitan.
cesari salat kanaga oli ka üle keskmise.

Pahvak
09.08.12, 17:36
Tartu inimestele - raekoja platsis suudlevate tudengite välikohvikus võtsin miski koorepasta kana ja peekoniga - pasta(kana) oli haigelt hea. soovitan.
cesari salat kanaga oli ka üle keskmise.

Tartus on ikka paremaid pastakohti kui Suudlevad Tudengid. Nt. La Dolce Vita ja Moka. Carbonara on Dolces imo parem kui Vapianos. :)

pastilaa
09.08.12, 18:14
Minu suve parimad söögielamused. Hea toit ühisnimetaja ja seda eraldi välja ei too:

Taarka tarõ (hea hinnaga, hubane setu söögikoht) - Obinitsa
Põhjaka mõis (küllaltki hea hinnaga, stiilne) - Mäo kandis
Oko (hind pigem kõrge, kena koht mere kaldal) - Kaberneeme

vapsik
09.08.12, 23:32
Minu suve parimad söögielamused. Hea toit ühisnimetaja ja seda eraldi välja ei too:

Taarka tarõ (hea hinnaga, hubane setu söögikoht) - Obinitsa
Põhjaka mõis (küllaltki hea hinnaga, stiilne) - Mäo kandis
Oko (hind pigem kõrge, kena koht mere kaldal) - Kaberneeme

Baller.

pastilaa
10.08.12, 00:19
Kadedus on üks seitsmest surmapatust, juut.

vsiu100
10.08.12, 08:15
Oko - söök oli ok, koht supernuts. käisin mingi kuu tagasi, päike säras. lisaks oli teenindaja ilus blond,loomulikult päevitunud, punupatsidega, viisakas. nagu rootsi talutüdruk :p

leits
12.08.12, 20:44
Oko - söök oli ok, koht supernuts. käisin mingi kuu tagasi, päike säras. lisaks oli teenindaja ilus blond,loomulikult päevitunud, punupatsidega, viisakas. nagu rootsi talutüdruk :p

aha, ma esialgu lugesin postituse läbi (vaatamata kes postitas), mõtlesin et most def. privadurr :D

vsiu100
13.08.12, 11:30
ooo, legendiga aetakse sassi. nice.

ristik
11.09.12, 16:04
äkki keegi tahab Tallinnas mõnd hea söögikohta nimetada kus odavalt korralikku praadi saab? Eelistatud oleks siis eelkõige odav hind ja korralik ports (ega maitselgi väga viga ei tohiks olla). Võiks jääda vanalinna või lilleküla kanti. Odav õlu pubist huvitaks samuti.

KristjanLaas
11.09.12, 16:23
Tommi Grill äkki parima suhtega selles osas linnas?

maarios
11.09.12, 16:34
äkki keegi tahab Tallinnas mõnd hea söögikohta nimetada kus odavalt korralikku praadi saab? Eelistatud oleks siis eelkõige odav hind ja korralik ports (ega maitselgi väga viga ei tohiks olla). Võiks jääda vanalinna või lilleküla kanti. Odav õlu pubist huvitaks samuti.

A peab just praad olema v ?
Pizzapoisid Tondil. Ja võta üks pizzatasku... viimase aja lemmik (y)

kivisaba
11.09.12, 16:37
Tommi Grill äkki parima suhtega selles osas linnas?
kuigi suht flipp kas saad toidumürgituse või mitte

pikk28
11.09.12, 17:42
Imo vana villem parima suhtega

hoss23
11.09.12, 17:59
Pakuks Staapi ka siis juba.

Codecci
11.09.12, 19:26
Vana Villem endale üldse ei meeldi. Tommi Grillis aeg-ajalt käin, aga seepärast, et see mingi 2-ni öösel lahti... Toidud suht keskpärased ja ei ütleks, et odavad... Samas Tallinna kohta vb on ka odavad, ei oska mingit odavamat kohta väga ka soovitada.

k2snakalle
11.09.12, 20:43
mustmäel sõpruse kohvik. Hinnad odavad, toidud keskpärased, portsud normaalsed (mina saan väiksest praest kõhu täis..maksab 3.5€) Asub linna poolt minnes täpselt enne Magistrali keskust.

hotcocacola
11.09.12, 21:00
Käisin just Werneris (Tartus). Teenindus hea, eel- ja põhiroad normid, ainult et medium veise sisefilee oli liiga rare. Werneri suurimaks trumbiks on aga soodsad hinnad. Miinuseks mage ja liiga vana interjöör koos eriti kitsaste toolidega :(

10p süsteemis annaks hindeks 6,5.

bauss
11.09.12, 21:36
Käisin just Werneris (Tartus). Teenindus hea, eel- ja põhiroad normid, ainult et medium veise sisefilee oli liiga rare. Werneri suurimaks trumbiks on aga soodsad hinnad. Miinuseks mage ja liiga vana interjöör koos eriti kitsaste toolidega :(

10p süsteemis annaks hindeks 6,5.
siis peab katsetama, eestlaste põhikeiss on, et kardetakse sitaks rare teha kui tellid, medium-rare on ka pigem mediumplus

pastilaa
11.09.12, 22:11
hea ja värske filee ei saa kunagi liiga rare olla. bauss õigel teel - eesti kotleti- ja grillikultuuri tõttu ei osatagi õiget liha hinnata/nautida. kui korra ikka verivärske (verise) veise filee kerge meresoolaga minimaalselt küpsetatult oled ära maitsnud, siis minu meelest sellest paremini seda looma teha ei anna. muidugi sellist head värsket liha peab teadma, kus pakutakse.

trippin567
11.09.12, 22:16
Taco Express.

KristjanLaas
11.09.12, 22:19
Taco Express.

Pole käinud, aga kõlab absoluutselt kohutavalt tbh. ja mitte isegi salmonelloosi tõttu, mis saab.

A la nagu türKebab vms.

qbj0hn
11.09.12, 22:26
Pole käinud

Poh, et kui kunagi donkamenti käisime mängimas lümpsis ja hiljem vanalinna siis lõpetasime seal. Andres jms, imo olid sa ka.

Ecuador13
11.09.12, 22:46
hea ja värske filee ei saa kunagi liiga rare olla. bauss õigel teel - eesti kotleti- ja grillikultuuri tõttu ei osatagi õiget liha hinnata/nautida. kui korra ikka verivärske (verise) veise filee kerge meresoolaga minimaalselt küpsetatult oled ära maitsnud, siis minu meelest sellest paremini seda looma teha ei anna. muidugi sellist head värsket liha peab teadma, kus pakutakse.

Kust saab siis? Polegi kunagi rare veise fileed saanud..

pastilaa
11.09.12, 23:18
eestis olen saanud in vino veritases, controventos ja boccas. igapäevaselt ei hakka siiski hammas peale ja tegemist tähtpäevadega. kõige paremat ja eriti verist aga baskimaal - pamplonas, kus neid loomi tuntakse ja austatakse.

KristjanLaas
12.09.12, 00:01
Poh, et kui kunagi donkamenti käisime mängimas lümpsis ja hiljem vanalinna siis lõpetasime seal. Andres jms, imo olid sa ka.

Mõtetes ilmselt siis ainult. Tean seda päeva, aga mind ei olnud. Lugesin veel pokernewsist update kuidas te mõlemad top2 stackid olite ja 5min hiljem bustis vist.

tolmuahv
12.09.12, 11:03
Kust saab siis? Polegi kunagi rare veise fileed saanud..

Rare - harvaesinev.
Raw - toores.

Kaugelt kõige paremat steaki saab Eestis Pärnu mnt Argentina restoranis. Kõige parem tükk on Filet Mignon, kuigi de Lomo on ka seal väga hea. Soovitaks alatuseks võtta medium või medium-raw, mitte päris raw. Muidu võib ootamatult nii juhtuda: http://www.youtube.com/watch?v=ShLpsNpKy5I

pastilaa
12.09.12, 11:19
Rare - harvaesinev.
Raw - toores.


Erinevad lihade küpsusastmed, mida kasutatakse eelkõige veiseliha puhul

Küps (welldone) – läbiküpsenud lihalõik, pealt pruunistatud ja ka keskelt täiesti küps, liha sisetemperatuur vähemalt +71°C.
Poolküps (medium) – keskmiselt küpsenud lihalõik, pealt pruunistatud, keskmine osa pooltoores (punakas kuni roosa), liha sisetemperatuur +60…+65°C.
Pooltoores (rare) – pealt kergelt pruunistatud lihalõik, keskmine osa toores (punane), liha sisetemperatuur +50…+55°C.

http://www.grillfest.ee/portal/toiduohutus/37-toiduohutuse-tagamine.html

tolmuahv
12.09.12, 11:25
Haa, googeldasin korra - täiesti korrektne. Toores on tõepoolest pigem "rare" kui "raw". Google search results 20m vs 16m (medium rare/raw 4.5m vs 0.8m). Aga kõik viisakamad kohad nimetavad seda siiski rare steak. Ma olen eluaeg valesti teadnud, tänud harimast :)

Ecuador13
12.09.12, 12:28
Rare - harvaesinev.
Raw - toores.

Kaugelt kõige paremat steaki saab Eestis Pärnu mnt Argentina restoranis. Kõige parem tükk on Filet Mignon, kuigi de Lomo on ka seal väga hea. Soovitaks alatuseks võtta medium või medium-raw, mitte päris raw. Muidu võib ootamatult nii juhtuda: http://www.youtube.com/watch?v=ShLpsNpKy5I
rofl, aga tänud, lähen katsetan selle Argentina resto ära

hotcocacola
12.09.12, 13:22
Ma pole nt kuulnudki,et restoranis öeldaks raw :)

winnieTHEpooh
12.09.12, 14:03
mulle endale meeldib Tallinna vanalinnas GoodWin ( nuts liha + super kartulipudru ), per naze läheb mingi 30-50e tavalise lihatüki+pudru+joogi eest, filet mignoni või mõne muu kallima lihatüki eest tsipa rohkem, soovitan

ning Kosmose vastas India/Hiina restoran Kathmandu, kindlasti vaieldamatu lemmik Tallinnas hetkel

jasssass
12.09.12, 14:05
Ma pole nt kuulnudki,et restoranis öeldaks raw :)


PokerStarsi kelnerid pole pakkunud sulle rare raw flushdraw roogasid vist. Maitse asi muidugi, võib tarre saada :D

jasssass
12.09.12, 14:08
mulle endale meeldib Tallinna vanalinnas GoodWin ( nuts liha + super kartulipudru ), per naze läheb mingi 30-50e tavalise lihatüki+pudru+joogi eest, filet mignoni või mõne muu kallima lihatüki eest tsipa rohkem, soovitan

ning Kosmose vastas India/Hiina restoran Kathmandu, kindlasti vaieldamatu lemmik Tallinnas hetkel

50€ natuke vähe pole pudru ja liha eest?

E: vb tõesti kui superpudruga tegemist siis ok

winnieTHEpooh
12.09.12, 14:11
:D hind muidugi krõbe, aga elamust hinnaks ümber ei converdi nii et, ma jäin rahule :)

adam_q
12.09.12, 14:18
ma olen aru saanud, et mingitest summadest alates sa keeldud tunnistamast, et sitt oli ja otsid paaniliselt ainult häid aspekte :)

winnieTHEpooh
12.09.12, 14:20
Kui oleks halb olnud, ma poleks kirjutanud ja soovitanud seda, ei saa aru mis värk teil on?:D
50e ühe õhtu eest täiesti std välja käia Steakhousis välismaal, lihtsalt Eestis tundub see vb veidi palju...

pikk28
12.09.12, 14:21
http://pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=31322&category_id=0
mikrosõdurile must buy!

rasmer
12.09.12, 14:30
Kaugelt kõige paremat steaki saab Eestis Pärnu mnt Argentina restoranis. Kõige parem tükk on Filet Mignon, kuigi de Lomo on ka seal väga hea.

Kinnitan, et paar nädalat tagasi võetud medium Filet Mignon oli super.

hotcocacola
12.09.12, 14:37
Kunagi ammu käisin goodwinnis, jaa bueno! Hinnad peaxid jah yhed Eesti kallimad olema

ESTPatrick
12.09.12, 14:42
Kunagi ammu käisin goodwinnis, jaa bueno! Hinnad peaxid jah yhed Eesti kallimad olema

coca, miks sa parem ei ütle et sirius on su ainuke lemmik

tolmuahv
12.09.12, 15:08
coca, miks sa parem ei ütle et sirius on su ainuke lemmik

Ära nöögi, ma sõin 1998-2000a Siriuse burgerit pea iga päev. Kui sellega ära harjusid, siis ei hakanud ükski kuradi patsill ega kõhutõbi enam külge.

BuildUp
12.09.12, 15:09
Tartu poistel peaks lemmik koht olema ikka ümarlaua baar. Kiluvõileib ja pits viina.

Rigged
12.09.12, 15:14
Tartu poistel peaks lemmik koht olema ikka ümarlaua baar. Kiluvõileib ja pits viina.

Kui hommikul poest oma munad tood saad lasta tasuta ära keeta kah, või siis viinerid.

jasssass
12.09.12, 15:18
Kui hommikul poest oma munad tood saad lasta tasuta ära keeta kah, või siis viinerid.

Tartu OLY-s oli see teema just mõned nädalavahetused tagasi päevakorral :D ei mäleta täpselt kes rääkis ja miks rääkis aga lugu olevat tõsi :D

evari1
12.09.12, 16:58
Kui oleks halb olnud, ma poleks kirjutanud ja soovitanud seda, ei saa aru mis värk teil on?:D
50e ühe õhtu eest täiesti std välja käia Steakhousis välismaal, lihtsalt Eestis tundub see vb veidi palju...

No ei tea, Austraalias saab korraliku steaki 10-20 taala eest kätte. Arvestades, et sealne elu on mõnevõrra kallim, kui euroopas, siis peaks 50 euri ikka liiga suur ülehindlus olema.

winnieTHEpooh
12.09.12, 17:57
ära mine sinna siis

hotcocacola
13.09.12, 04:37
Kui hommikul poest oma munad tood saad lasta tasuta ära keeta kah, või siis viinerid.

Jap, see koht eksisteerib siiamaani (Narva mäe alguses).Seal kõik megaodav. Võimalik osta soliidset niidukit- Ekstra viina

harryahven
13.09.12, 04:47
http://www.reporter.ee/2011/07/13/tartu-umarlaua-baar-ootab-esimesi-napsutajaid-kell-seitse-hommikul/

Heroiin
13.09.12, 04:53
Jap, see koht eksisteerib siiamaani (Narva mäe alguses).Seal kõik megaodav. Võimalik osta soliidset niidukit- Ekstra viina

Ma elanud seal baari vastas kohe, kus see valge kuuekorruseline maja on.
Rõdupealt üpris vinge vaadata mis kellaaegadel liiklus toimus ja kes ringi liikusid.
Käisin kunagia ise ka sodipeaga huvipärast vaatamas, aga nii julm kusehais käis ülepea, et tulin kohe välja .

Jäämees
13.09.12, 05:00
Selliseid müstilisi kohti jagub ma arvan, et peaaegu igasse maakonda Eestis.

Pärnus on lausa 2-3 sellist lol.

pilme10
21.09.12, 14:41
http://www.japosha.ee/

kõrvalmajja tehti selline vigur, kahe nädala jooksul olen sealt 4x tellinud ja igati rahule jäänud

alaska
21.09.12, 20:28
Mis määrab toidu hinna söögikohas? Ütleme selline standardtoit, šašlõkk näiteks. Kas peaks nii olema, et lähed kuhugi sööma ja juba tead enamvähem, mis hinnatase on? Täna oli loll juhus, kus istusin maha, naine tellis ära ja ma jäin täiega kokutama hinnakirja vaadates. Lõpuks tulimegi minema, kuna tundus täielik ripoff olevat.

pikk28
21.09.12, 20:42
linnas neid ripoff kohti jätkub. Kõige hullem on see, et isegi seal ripoffi kohas ei teeni kokad ega teenindajad muhvigi.

alaska
21.09.12, 22:12
Nojah, muidugi miljöö eest peab maksma, aga kui lähed mingi kaubanduskeskuse söögikohta ja sasliku eest küsitakse 10€, siis ei tundu aus. Sööd ja vahid kuidas inimesed kingi ostavad. Algul muidugi vaatasin, et saslõkk 6.50, no ok, polegi kõige hullem, kui tellimiseks läks siis eraldi salat, eraldi kaste ja eraldi kartulid juurde. No kes see sööb seda kuiva liha seal? Meenub kunagi Viljandis ostsin burksi bussijaama putkast ja coca anti lahtises topsis, kaas ja kõrs olid eraldi hinnaga.

kjmrc
21.09.12, 22:26
Nojah, muidugi miljöö eest peab maksma, aga kui lähed mingi kaubanduskeskuse söögikohta ja sasliku eest küsitakse 10€, siis ei tundu aus. Sööd ja vahid kuidas inimesed kingi ostavad. Algul muidugi vaatasin, et saslõkk 6.50, no ok, polegi kõige hullem, kui tellimiseks läks siis eraldi salat, eraldi kaste ja eraldi kartulid juurde. No kes see sööb seda kuiva liha seal? Meenub kunagi Viljandis ostsin burksi bussijaama putkast ja coca anti lahtises topsis, kaas ja kõrs olid eraldi hinnaga.

lol :d

leits
22.09.12, 08:13
std hind 10e sasloki puhul imo eriti kui veel värskelt tehakse elaval tulel vms .. tartus sama teema et mingi 7e on liha ja siis kastmed+kartulid+salatid maksavad eraldi

alaska
22.09.12, 12:34
Ma olen tavaliselt käinud Tigrani šašlõkibaaris või Löwenruh restoranis, kus on 6.80 kokku sama asi, atmosfäär teine, tõesti tundus kahepeale viiekas rohkem maksta ja shoppavaid inimesi vahtida jama.

leits
22.09.12, 12:43
tänapäev on isegi seda nö vena aja "oldscool" sasloki nii keeruline imo saada .. kuskil söögikohad suht voimautu

fyte
22.09.12, 13:22
std hind 10e sasloki puhul imo eriti kui veel värskelt tehakse elaval tulel vms .. tartus sama teema et mingi 7e on liha ja siis kastmed+kartulid+salatid maksavad eraldi
Lol. Pokkerimängijale võib suht standard tunduda jah, aga reaalsuses teevad nt miinimumpalgal olevad inimesed €10 jaoks pea päev otsa tööd - seega suht absurdne hind imo.

ok2aa
22.09.12, 14:28
10 euri on tavalise koha kohta kallis, osmanis sain kanasaslõki 6,50'ga. see on ka minu arvates tava pubi stiilis kohtade mõistlik hinnalagi.

oohoh
22.09.12, 14:57
käisin eile faetonis, mgini aserite värk on, meeldivalt üllatunud, 7.5€ eest küll sellist portsu kanašaslõkki kartuli jms salati värgiga pole küll varem saanud kuskilt, maitses ka hää

KristjanLaas
22.09.12, 15:18
No ju siis see kesklinna šašlõkikoht ei olegi mõeldud kontingendile, kes €10 eest päev läbi tööd teevad ja kuidagi lamp on panna seda võrdlusesse, et wtf mis hinnad, tavainimesed ei saa seda lubada. Miks see restoraniomanikku peaks kõigutama kui nõudlust on. Kapitslism at its finest. Tema maksab samamoodi mitu x kõrgemat renti per m2 kui näiteks osmani omanik. Lisaks veel inimesed, kelle arust on 5€ rohkem maksta way parem kui 30min osmanisse sõita ja aknast välja vaadata ja selle peale lõpuks 1h kulutada, mida saaks hoopis otstarbekamalt kasutada (veeta aega naisega, lastega, töö, trenni, ükskõik mille peale) ning inimesed, kelle €h on way kõrgem sellest hinnavahest. Terve interneti saab täis kirjutada põhjustest, mis määrab selle hinna. 10€ pole isegi nii hull. 2 lehte tagasi rääkis winnie kohast, mis küsib 50€ kartulipudru ja liha eest.

tiigrikutsu
22.09.12, 15:39
tänapäev on isegi seda nö vena aja "oldscool" sasloki nii keeruline imo saada .. kuskil söögikohad suht voimautu

Tartus kähkukas saab sasslõki mingi 3-4 euriga + kartulid mingi .70-1e, salat jms peaks kaasas olema sellega. Paar korda söönud ja ei kurda. Selliseks lõunasöögiks täitsa kõlbab, romantilist miljööd ja peenet õhtusööki veiniga muidugi otsima minna ei ole mõtet.

alaska
22.09.12, 15:51
Ma hakkasingi rääkima sellest, kas peaks eeldama mingit hinnataset juba söögikohta sisse astudes. Minupärast olgu ta kasvõi 25€, kui mul on merevaade, vaikne muusika või midaiganes. Kui ma lähen Järve Keskusesse, siis ma eeldaks saada süüa normaalse lõuna hinnaga, mitte mingi tippkoka boonusega. Roccalmares käin kah vahest hiinakas söömas, lõuna on 3.50€, hiljem veits kallim, kõik paigas kaubanduskeskuse kohta.

leits
22.09.12, 16:25
imo see eesti ongi yli retarded .. võrreldes muu euroopa hindadega on ikka müstika .. okei alkohol/tubakas/väljas söömine on tõesti kallim mujal eu riikides, kuid fcking tavalised toiduained on sama hinnaga või isegi odavamad kuigi palga erinevus on migni 5x+ .. ansip ilmselgelt kõiges süüdi

mikk2468
22.09.12, 16:44
Pigem on Eestis toiduainete hinnad kallid võrreldes teiste riikidega, sellepärast, et turg suhteliselt väike ja äratasuvuse nimel pole mõtet müüa lihtsalt odavamalt

Pumper
15.10.12, 14:44
Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa. Meenub käik tundmatusse juuksurisse, kus vene daam tegi kõik täpselt vastupidi mis ma palusin.

Viimane kord lähen Mandarini, pole venelaste vihkaja, aga kui aru ei saa võiks vene keeles küsida ja inimlikult teenindada.

nikitheone
15.10.12, 15:07
meh, just käisin seal (võtsin riisinuudlid erineva liha ja tšili ja küüslauguga), 3 minutit ja sain toidu kätte ja päris hea oli. rääkisin eesti keeles ka
nüüd just (25 mintsa hiljem :D) käisin jälle, tellisin eesti keeles, 5 minutit ja sain kaks toitu kätte. toit jällegi hea, aint kaste võiks olla :P

hoss23
15.10.12, 15:28
Ise elan pm Mandarini kõrval. Ja käinud seal ikka väga mitmeid kordi. Aga kohapeal pole juba aastaid söönud. Pole küll kunagi suhtlemisega eesti keeles probleeme olnud. Ja alati on isegi kontrollimata kõik toidud õiged olnud.

Pumper
15.10.12, 15:40
ma elan ka siin kõrval a jube nahhaalselt pandi, never!

hoss23
15.10.12, 15:42
ma elan ka siin kõrval a jube nahhaalselt pandi, never!

kahju siis .....

vapsik
15.10.12, 17:21
Paha saab paraja palga...

fyte
15.10.12, 17:31
Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa.
+1, täiesti retarded kaader seal. Ka mulle toodi suvel vale roog lauda ja kui küsima läksin selle kohta, siis saadeti viisakalt perse :)

raaids
15.10.12, 17:48
Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa. Meenub käik tundmatusse juuksurisse, kus vene daam tegi kõik täpselt vastupidi mis ma palusin.

Viimane kord lähen Mandarini, pole venelaste vihkaja, aga kui aru ei saa võiks vene keeles küsida ja inimlikult teenindada.

Ma ei taha selle koha lähedalegi minna kuna siuke rõve õli vms hais kogu aeg ümberringi ja sees

rahvavaenlane
15.10.12, 17:53
ei roni ka sinna, seal on mitu korda puhtusega mingid jamad olnud. kliendid on mingi nakkuse saanud ja värki.

JaanusX
19.11.12, 23:55
Kuna liigun palju Tartu peal ringi eriti hommikuti siis soovitage kohti kust tasub hommikukohvi võtta.... tingimus, et saab kohvi kaasa.

WeThePeople
20.11.12, 00:07
Kuna liigun palju Tartu peal ringi eriti hommikuti siis soovitage kohti kust tasub hommikukohvi võtta.... tingimus, et saab kohvi kaasa.

coca naine teeb normi kohvi

kardaanirist
20.11.12, 10:00
Kuna liigun palju Tartu peal ringi eriti hommikuti siis soovitage kohti kust tasub hommikukohvi võtta.... tingimus, et saab kohvi kaasa.

Statoil, Sirius.

doublemint65
21.11.12, 20:38
suurem enamus toiduga/söödavaga seotud asutused müüvad ka kohvi. tuleb võtta sealt, mis parasjagu teele jääb/sihtkoha lähedal paikneb.

Solarise Lidos on head toidud, maitses.

Jeebus
21.11.12, 20:48
Solarise Lidos on head toidud, maitses.
eeeeeiii
portsjonid on üliväikesed, hind per kg on epic kõrge, pole üldse hubane koht, ebamugavad puidust toolid, Vihvit ka pole iirc

mislinn
21.11.12, 20:57
eeeeeiii
portsjonid on üliväikesed, hind per kg on epic kõrge, pole üldse hubane koht, ebamugavad puidust toolid, Vihvit ka pole iirc

Olen nõus, enam sinna oma jalga ei tõsta.

BuildUp
21.11.12, 21:13
eeeeeiii
portsjonid on üliväikesed, hind per kg on epic kõrge, pole üldse hubane koht, ebamugavad puidust toolid, Vihvit ka pole iirc

+ miljon

doublemint65
21.11.12, 21:46
aga mida siis peaks külastama kesklinnas, kui tahaks jalga puhata ja söönuks saada. hessi mitte pakkuda.

-andres-
21.11.12, 22:11
Solarises Vapiano kohe kõrval.
Vapiano>>>Lido, kui valida kumba sööma minna selles keskuses olles.

mikk2468
21.11.12, 22:22
Ise valiks ka Vapiano

Pumper
21.11.12, 22:35
Vapiano päris tihti nii täis, et pole istekohta ja nõmedalt suured lauad ka, kus pm peab kohta jagama.

Ecuador13
22.11.12, 00:08
Vapiano päris tihti nii täis, et pole istekohta ja nõmedalt suured lauad ka, kus pm peab kohta jagama.
mõnus ju kui ise oled nolifer?

Pumper
22.11.12, 00:39
Aga naisega kahekesi olen mitu korda pidanud jalga laskma.

Muudel puhkudel võib jah päris seikluslik istumine olla, kuulad teiste juttu ja mõnikord saad lastega samas lauas plätserdada:)

q_q
22.11.12, 00:50
vapianos 1x k2inud ja elusees enam ei l2he

pumperi toodud p6hjustel

Potsataja
22.11.12, 01:03
aga mida siis peaks külastama kesklinnas, kui tahaks jalga puhata ja söönuks saada. hessi mitte pakkuda.

Kui hess ei sobi, siis on ehk McDonald's parim valik?

Codecci
22.11.12, 01:26
Lido ju alati palju ülerahvastatum kui Vapiano.

-andres-
22.11.12, 01:27
No reede/laup õhtud on muidugi sellised. Samas nädalasees, eriti veel päeval pole kunagi sellist probleemi.
Pizzakoju kui täitsa üksi süüa tahad.

Pahvak
22.11.12, 08:59
Solarises on Komeet ka täitsa hea koht.

pikk28
22.11.12, 09:13
jeps, söök oli küll hea. Aga Lido küll BS imo, vapsjee ei meeldi kui toit selline poolkülm. 2x seal olude sunnil käinud ja igakord sama jama.

massacre84
22.11.12, 10:20
Ma tean tallinnas üht supikohta kus tavaline aukus silmadega regular saaks kõhu täis бесплатно :biggrin:

K08
22.11.12, 12:21
Päris palju räägitud hiina kiirsöögikohtadest. Imestan et Drumsticks siin pole.

ristijeesus
22.11.12, 13:02
On päris palju Drumstickis käidud, aga toidu maitse on väga kõikuv seal. Viimati sain krõbekana, mille kaste maitses nagu petrooleum. Rohkem seal ei käi.

The_Meer
22.11.12, 14:47
Ka viimasel ajal paar korda Drumsticksis käind ja see vastab tõele, mõnikord on nuts söök, aga just eile võtsin ka mingit toitu ja täpselt oligi see kaste konkreetne petroolium:D

doublemint65
22.11.12, 16:17
pean siis arvamuse kinnitamiseks/ümber lükkamiseks korra veel Lidos käima kuna esimene kord jäi tõesti positiivne mulje. Ehk tõesti veidi vedas ka, kuna sai laup kell 16 paiku mindud ning tõesti, saal oli suht täis aga leidus just üks vaba kahe kohaline laud liftide vastas ja sellega muret ei tekkinud. üks tuttav kiitis lido magustoite, jäi veel proovimata. tartus on asian express muhe koht, rikkalik menüü ja siiani pole toitudega prohmakaid olnud.

Codecci
22.11.12, 17:44
Mulle meeldib Lido süsteem sitaks ja seal selliseid hubaseid toite mida mujalt ei saa eriti, või vähemalt ma ei oska otsida. Mingi gurmaanide söök obv pole.

harryahven
22.11.12, 17:53
mulle meeldib see õline praekardul ja kana saslõkk seal, kerge salat ja külm kaste kõrvale ja nuts imo.

Pokutaja
22.11.12, 17:55
Dubliner imo väga hea koht. Maitsvad toidud, suured portsud, mõistlik hind. Päevakas koos kliendikaardiga 2,90 ja vähemalt mina saan kõhu alati täiesti täis ning maitse pärast pole kunagi pidanud isegi natukene nurisema.

WeThePeople
22.11.12, 17:57
mulle meeldib see õline praekardul ja kana saslõkk seal, kerge salat ja külm kaste kõrvale ja nuts imo.

nuts kombinatsioon. külm kaste on mul hapukoor tavaliselt.

masterpuppet
22.11.12, 18:25
tartus on asian express muhe koht, rikkalik menüü ja siiani pole toitudega prohmakaid olnud.

Pole seal veel kunagi käinud, aga igakord, kui mööda lähen, siis on see koht täiesti tühi. Aga konkurents on ka ikka antud piirkonnas päris hulluks aetud.

pastilaa
22.11.12, 19:40
õline praekardul

ei teagi, kumb "mittenutsim" tundub - kas kirjeldatud toit või sõna kardul...

rahvavaenlane
22.11.12, 19:49
karttul on enivei nõukaaegne igand mis keldris seisnud ja kärppsed täis munenud.

kallekusta
22.11.12, 20:01
Vanaema ütles alati
las maq ka koorahuda mynõ kardohka

harryahven
22.11.12, 21:16
ei teagi, kumb "mittenutsim" tundub - kas kirjeldatud toit või sõna kardul...

http://www.thepassivevoice.com/wp-content/uploads/2012/06/Ron-Swanson.jpg

inward
22.11.12, 21:31
Kardulil pole häda midagi. Onu ütles alati kardul, kardul ;). Hea juurvili, tuleb tervislikult valmistatult süüa lihtsalt :). Kuigi, obv vahel võib Harry poolt nimetatud toitu ka lubada endale.

harryahven
22.11.12, 21:38
olen seda 3x 2-3 aasta jooksul seal söönud, vahel lihtsalt tuleb rasvase ja rämpstoidu isu peale, samamoodi nagu rotiburksi vms, üldiselt söön kartulit vb paar korda kuus.

vapsik
22.11.12, 21:40
olen seda 3x 2-3 aasta jooksul seal söönud, vahel lihtsalt tuleb rasvase ja rämpstoidu isu peale, samamoodi nagu rotiburksi vms, üldiselt söön kartulit vb paar korda kuus.

Kui tihti kardulat sööd?

harryahven
22.11.12, 21:42
harvemini kui kartulit

nikitheone
22.11.12, 22:14
Dubliner imo väga hea koht. Maitsvad toidud, suured portsud, mõistlik hind. Päevakas koos kliendikaardiga 2,90 ja vähemalt mina saan kõhu alati täiesti täis ning maitse pärast pole kunagi pidanud isegi natukene nurisema.
Agree, tho ise käin enamasti karja keldris

hotcocacola
23.11.12, 02:52
mulle meeldib see õline praekardul ja kana saslõkk seal, kerge salat ja külm kaste kõrvale ja nuts imo.

sama siin, alati kui käin, võtan õlise praekartuli, kanasaslõki ja kylma kastme mmmm

pastilaa
23.11.12, 09:55
"õlise kardulase" regularide südametele palju jõudu siitpoolt

Oliverk
23.11.12, 10:09
sain fritüüri endale. Peaks õliseid kanakoibi ja kardulaid tegema NV.

vapsik
23.11.12, 10:09
"õlise kardulase" regularide südametele palju jõudu siitpoolt

Vähemalt sureme noorelt ja rõõmsalt, mitte pole kibestunud vanainimesed 30+ aastat.

pastilaa
23.11.12, 10:19
http://matookenation.com/wp-content/uploads/2012/08/yolo.jpg

rahvavaenlane
23.11.12, 10:20
http://matookenation.com/wp-content/uploads/2012/08/yolo.jpg


+10

Potsataja
23.11.12, 12:12
"õlise kardulase" regularide südametele palju jõudu siitpoolt

Kuu aja pärast on kõik nkn läbi, seega miks mingi südameteema pärast pead vaevata? :rolleyes:

jasssass
23.11.12, 12:33
Kuu aja pärast on kõik nkn läbi, seega miks mingi südameteema pärast pead vaevata? :rolleyes:

MIS? Maiade kalender lubas maailmalõppu? Päikesetormid?

Lähen siis Tavernasse, võtan perepizza, enne lõppu :)

vonkartoffel
04.12.12, 13:40
http://wingstopp.eu/ väga tasemel kana saab sealt. Täna õhtul jalka kõrvale parim toit.

pikk28
04.12.12, 13:43
http://wingstopp.eu/ väga tasemel kana saab sealt. Täna õhtul jalka kõrvale parim toit.
tükk aega mõelnud, et peaks ka ära proovima. Basketi vahel koguaeg reklaamivad end :)

ok2aa
04.12.12, 14:31
päris hea kana on seal jah. ideaalne spordivaatamise ja õllejoomise snäkk.

Oliverk
04.12.12, 14:42
Tegin nv ise neid. 1 kilo veel alles. Fritüüri pole mõtet väikse koguse pärast kuumaks lasta.

-andres-
04.12.12, 15:24
tükk aega mõelnud, et peaks ka ära proovima. Basketi vahel koguaeg reklaamivad end :)

Ma ka kiidan, head asjad ja mujal ei pakuta taolist asja ka.

kjmrc
04.12.12, 15:52
Missugused need head asjad seal on siis, lugesin menüüst, et pakuvad erinevaid variante "snäkkidest". Ja kui palju peaksvõtma, et reaalselt midagi kõhtu saaks? :D

-andres-
04.12.12, 16:02
Ma olen pea alati võtnud Crispy Wings ja umbes 12 tasuks võtta, kui kõht tühi .

BuildUp
04.12.12, 16:38
Palun ärge ajage isu peale.:frown:

harryahven
04.12.12, 17:49
Palun ärge ajage isu peale.:frown:

soovitaks chilli sausage-it!

Rage
04.12.12, 17:57
Little India.. Tallinnas tean, et Ülemiste keskuses avati nüüd ja Rocca Al Mare keskuses on ta ka.. fck kui hea on seal näiteks sealiha pähklitega jms.. standard karri-kana ja üllatusena ka karri-kala on superhead... ja üldse India/Hiina/Tai toidud... mmmmmmm...

Potsataja
08.12.12, 23:54
http://www.epl.ee/news/lp/ehe-hamburger-otse-ameerikast.d?id=65377176

On keegi söönud?

virukunn
09.12.12, 00:21
Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head. Lihtsalt ülisümpaatne onu on, eestlasele mitteomaselt väga sõbralik, üks kord jagas isegi tasuta coca-colat kui n2gi et paaril pohmas peaga vennal suud kuivasid. Koha peal süüa ei saa, ainult kaasa saab võtta. Ise käin nüüd küll chopsticksi ja muude kettide asemel seal.

http://www.youtube.com/watch?v=wRqlHlni48w&feature=plcp

maarios
09.12.12, 00:28
Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head. Lihtsalt ülisümpaatne onu on, eestlasele mitteomaselt väga sõbralik, üks kord jagas isegi tasuta coca-colat kui n2gi et paaril pohmas peaga vennal suud kuivasid. Koha peal süüa ei saa, ainult kaasa saab võtta. Ise käin nüüd küll chopsticksi ja muude kettide asemel seal.

http://www.youtube.com/watch?v=wRqlHlni48w&feature=plcp

Uuri elu ja saad teada kes selle sütiste tee "hiinaka" asja taga on.... ;)

inward
09.12.12, 01:06
Mis teema on sellega siis ? Ma ei viitsi uurida.

hotcocacola
09.12.12, 01:08
Marek Kolk vist?

virukunn
09.12.12, 01:09
Sorry kiire googeldamine ei andnud vastust, mida sa mõtled ?

kallekusta
09.12.12, 01:14
Sorry kiire googeldamine ei andnud vastust, mida sa mõtled ?
Madis Erit ja vennad Linnamäed

Supsti
09.12.12, 07:01
http://www.epl.ee/news/lp/ehe-hamburger-otse-ameerikast.d?id=65377176

On keegi söönud?

Olen, väga head olid.

Provoker
09.12.12, 08:06
panen igaks juhuks kirja eilse kogemuse tartu kesklinnast. Asutuseks siis sõprade juures. Tellisin kuuma singi seene salati. Toit oli üle soolatud ja osad komponendid olid ära kõrvetatud, niiet lausa krõmpsusid. Chai latte oli samas superhea. Lihtsalt infoks.

vsiu100
09.12.12, 11:49
http://www.epl.ee/news/lp/ehe-hamburger-otse-ameerikast.d?id=65377176

On keegi söönud?

liiga suur järjekord oli, kui 5 ajal peolt tulin ja läksin üle tee miskisse kohta, kus sai ka hääd burgerit. mälus peaga ei olnud vahet...............aga tundub et läheb hästi.....

akristjan
09.12.12, 18:37
Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head. Lihtsalt ülisümpaatne onu on, eestlasele mitteomaselt väga sõbralik, üks kord jagas isegi tasuta coca-colat kui n2gi et paaril pohmas peaga vennal suud kuivasid. Koha peal süüa ei saa, ainult kaasa saab võtta. Ise käin nüüd küll chopsticksi ja muude kettide asemel seal.

http://www.youtube.com/watch?v=wRqlHlni48w&feature=plcp

See väga lahe onu seal. Laseb ikka korralikku kildu vahepeal, enne oli Tondi selveris, väga hea toit. Aga wtf, kus see sütiste maxima veel on ja mis see chopstick omanike taga kommentaar veel oli, vend ise indiast ja puhas india toit

virukunn
09.12.12, 18:44
See väga lahe onu seal. Laseb ikka korralikku kildu vahepeal, enne oli Tondi selveris, väga hea toit. Aga wtf, kus see sütiste maxima veel on ja mis see chopstick omanike taga kommentaar veel oli, vend ise indiast ja puhas india toit

Kuskil seal korterite vahel on, umbes seal sütiste tn kaare keskel :D

Potsataja
09.12.12, 18:44
Sütiste Maxima on mingi nõukaaegse ABC vms. keskuse ruumides imo. Hommikul, kui uurisin siis leidsin, et tegu on chow king nimelise üritusega, mille taga võib olla Tonybet ja/või selle omanikud.

harryahven
09.12.12, 18:49
panen igaks juhuks kirja eilse kogemuse tartu kesklinnast. Asutuseks siis sõprade juures. Tellisin kuuma singi seene salati. Toit oli üle soolatud ja osad komponendid olid ära kõrvetatud, niiet lausa krõmpsusid. Chai latte oli samas superhea. Lihtsalt infoks.

just liikus facebookis jutt, et keegi oli sealt vagla toidu seest leidnud, oli veel pilt kaa. googlist lõi selle ette: http://buduaar.ee/Foorum/topic/326226

Rage
12.12.12, 11:20
Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...

Ecuador13
12.12.12, 11:32
instant oleks tagasi saatnud toidu ja midagi muud tellinud, nii fakti ette panna on ebaviisakas ja ülbe. Pealegi seda oleks nad pidanud sulle juba tellides ütlema, et neil pole grillribi.

mallikas
12.12.12, 11:40
Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...

Solid ripoff. U. 2 nädalat tagasi oli täpselt sama - ribide asemel sain ahjuliha, tho maks oli olemas.
Küsisin raha tagasi ja läksin minema.

nikitheone
12.12.12, 11:56
Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...

Hiina keel on seal hea

Jeebus
12.12.12, 11:57
Solid ripoff. U. 2 nädalat tagasi oli täpselt sama - ribide asemel sain ahjuliha, tho maks oli olemas.
Küsisin raha tagasi ja läksin minema.
mis ajast ettemaks on?

pikk28
12.12.12, 12:14
Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...
imo see place koguaeg overrated olnud. Alati kui seal käin(enamasti olude sunnil), siis alati on ripoff tunne. Iga söögiga, mis võtnud olen.

Rage
12.12.12, 12:17
jep.. ise ka mõtlen nüüd sinnapoole.. joomas käia sobib ja õlle kõrvale mingi hirmkallid kanatiivad võtta.. aga söögi osas pole seal kunagi tundnud midagi erilist.. va arvet vaadates...

Godspeed_EJ
12.12.12, 13:41
Scotland Yardi sööma minnes oled juba uksest sisse astudes bad beati saanud.

Ise käisin viimati 5a tagasi. Tellisin miski päevaprae ja kõrvale klaasi piima. Praad oli enam-vähem söödav, aga piimast esimese lonksu võtsin, siis tahtis kõik üles tulla. Kui teenindaja käest küsisin, et kas piim on halvaks läinud, siis öeldi, et võimatu - realiseerimine alles 2 kuu pärast. Obv pakuti mulle mingit keemiat täis piima, mille otstarve oli vist kohvi/latte piim or smthng.

Rage, mine järgmine kord Cantina Carrambasse ja telli Cantina Fiesta ja saab korraliku, maitsva kombo kahele, sama hinna eest.

pastilaa
12.12.12, 13:50
Scotland Yardi sööma minnes oled juba uksest sisse astudes bad beati saanud.

nii on. tavaline pubi, kus maksad restorani hinda.

rahvavaenlane
12.12.12, 14:07
kas tallinnas ka mõnda kohta kus puhtalt kalatoite pakutakse? hull kala isu on. ise ei viitsi vaaritada ja otepääle ka minna kauge.

jasssass
12.12.12, 14:12
Scotland Yardi sööma minnes oled juba uksest sisse astudes bad beati saanud.

Ise käisin viimati 5a tagasi. Tellisin miski päevaprae ja kõrvale klaasi piima. Praad oli enam-vähem söödav, aga piimast esimese lonksu võtsin, siis tahtis kõik üles tulla. Kui teenindaja käest küsisin, et kas piim on halvaks läinud, siis öeldi, et võimatu - realiseerimine alles 2 kuu pärast. Obv pakuti mulle mingit keemiat täis piima, mille otstarve oli vist kohvi/latte piim or smthng.

Rage, mine järgmine kord Cantina Carrambasse ja telli Cantina Fiesta ja saab korraliku, maitsva kombo kahele, sama hinna eest.

Mingi Briti stiilis urgas on jah, masendav koht, suvel tahtsime sõpradega sööma minna, see jäi tee peale. Lauad olid koristamata, ettekandja lihtsalt ei tule klienti teenindama. Selge see, et rahvast oli ka omajagu aga no totaalne bullshitt koht ikka.

Muidu ilmselt see piim mis sulle pakuti on mingi Briti semi-skimmed milk, seda piima võib rahulikult hoida kinnises pakendis toasoojas pea pool aastat. Eks ta üks solk ole muidugi, kergelt sinaka tooniga....nagu Fairy-t jooks

mallikas
12.12.12, 14:16
mis ajast ettemaks on?

Olen 3 korda käinud (1 kord küll tudengipokkeri ajal) ja kordagi pole veel lauateenindust saanud, olen pidanud targemaks ise letti tellima minna.

Pokutaja
12.12.12, 16:07
Harry kohvik Roosikrantsi tänaval hea koht lõunatama minna. Ise saab taldrikud täis laduda, üsna kodune toit ja lai salativalik. Võtsin väiksema taldrikutäie salatit, taldrikutäie päevapraadi (kartul, pihvid, vürtsikaste) ja keefiri. Maksin €3,10.

rahvavaenlane
12.12.12, 16:10
Harry kohvik Roosikrantsi tänaval hea koht lõunatama minna. Ise saab taldrikud täis laduda, üsna kodune toit ja lai salativalik. Võtsin väiksema taldrikutäie salatit, taldrikutäie päevapraadi (kartul, pihvid, vürtsikaste) ja keefiri. Maksin €3,10.

kas see on sama mis shveitsi majas? seal ma olen käinud mõned korrad. täitsa ok valik, ja kõhu saab tõesti 3-4 euriga täis.

leits
12.12.12, 16:10
sämmi grill. reedel käisin taaskord .. tho vanasti oli kaste kuidagi parem kudi see salati kaste on siiani nuts ..

Pokutaja
12.12.12, 16:12
kas see on sama mis shveitsi majas? seal ma olen käinud mõned korrad. täitsa ok valik, ja kõhu saab tõesti 3-4 euriga täis.

Indeed it is.

qbj0hn
12.12.12, 16:13
Käisin ka ükspäev, confirmed.
10+a seda kohta külastanud ja pole veel pettunud.

harryahven
12.12.12, 17:26
kas tallinnas ka mõnda kohta kus puhtalt kalatoite pakutakse? hull kala isu on. ise ei viitsi vaaritada ja otepääle ka minna kauge.

http://www.fw.ee/

Lowry
12.12.12, 19:18
Tartus soovitan BlackBerry Restorani. Galerii all ka söökide pildid ilusti olemas.

https://www.facebook.com/pages/BlackBerry-Restoran-Lounge/230116483739943?ref=ts&fref=ts

leits
12.12.12, 19:20
overvalued sushi imo .. yakuza on 10x parem (tokyo ehk 1-2x parem).. maitestamata sushi on nagu seakusi suus for real

pikk28
13.12.12, 09:28
seakusi mmmmmmm.......leits teab selle maitset

ristijeesus
04.01.13, 19:31
Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head.

Sattusin ka sinna. Toidud on tõesti head ja portsud ausad. Gustavo "savikoti" Fring askeldas ka leti taga ja aitas söögivalmimisele kaasa. Teinekordki.

Romka
04.01.13, 21:16
Kebabi kunn on nuts. Soovitan veel nii kaua ära käia kuni uus on, terve taldrik kuhjatakse ikka korralikulkt täis :)

Codecci
04.01.13, 23:26
Kebabi kunn on nuts. Soovitan veel nii kaua ära käia kuni uus on, terve taldrik kuhjatakse ikka korralikulkt täis :)
Minu arust küll suht crap/meh kebab oli. Kogus muidugi korralik.

mikk2468
04.01.13, 23:29
Soovitage head pitsakohta Tallinnas.

Romka
04.01.13, 23:39
Grande pitsa vanalinnas on üks parimaid Eestis imo (Steffani jääb peale ofc). Lisaks sellele on Pizzakioskid väga head, Rocas on see. Americana pitsa ka suht hea.

Pumper
05.01.13, 00:39
Tiina pizza Liivalaial, päris edukas ja suur ning söönuks saab - peetri pizzaga hinna ja kvaliteedi vahe peaks parem olema. Americana on suht maitsetu.

Oliverk
05.01.13, 00:42
Olen neid igast pizzasid proovinud. Steffani, Papa Pizza, Keilas mingi Vaffa Pizza?, igast söögikohtade pizzasid ja imo miski ei beadi Peetri Pizza Mafioso pizzat.

Romka
05.01.13, 12:41
What the fuck, tegelt ka kuidas te seda peetri pitsat süüa saate? Me oleme mitmest erinevast kohast saanud nii rõvedaid pitsasi sealt, et süda läheb pahaks.
Enamus kordasid on viga see, et pitsad lihtsalt ujuvad õlis, karp on alt läbi ligunenud kui kaasa tellid ja pitsa tükki ülesse tõstes voolab rõvedalt õli sealt maha. Üks kord lausa olid need pitsad nii rõvedad, et võtsime vaevaks need tagasi viia, viskasime leti peale need ja läksime minema. Never again.

/A jõulude öösel oli ainuke pitsa mis töötas mingi Loca pitsa, tellisime siis sealt 8 erinevat pitsat. Kõik pitsad tulid pmts valede komponentidega, enamus pitsadel oli vähem komponente kui tellitud. Ja ega maitsel ka väga kiita polnud. Juustuäärega tellitud pitsad tulid ikkagi tavalise äärega ja ääred olid täiesti ära kõrvetatud.

Jeebus
05.01.13, 12:47
kui pitsadest räägime, siis paneks kõrva taha, milline see korralikum koht siis on, kust tellida?
Peetris imo toppingut pmst üldse peal polnud, peab siis sada üks ja pool lisa peale panema, et pitsa väärilise asja valmis saada?

leits
05.01.13, 12:54
imo parim pizza ongi mida vähem kraami peal on .. see ku mingi 100 asja peal on mingi pirukas imho juba .. mulle endale meeldib peetriz ibiza pizza ja vegetariana + krevetid on ka v2ga hea ..

Ainuke pizza mis mulle ei meeldi on taverna pizza sest sealt õhukese põhjaga ei ole võimalik tellida .. Stefanisse tho peaks kunagi minema, kõik kiidavad. Ise pole veel jõudnud

nikitheone
05.01.13, 14:38
olen tellinud grandet ja peetrit, peetri ikka biidib sajaga

mislinn
05.01.13, 14:57
Ma tavaliselt võtan peetri pizzat piritalt 24h kaasa putkast, samad pitsad viimsist võetuna poole sitemad imo..

hotcocacola
05.01.13, 16:26
Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo

donkament
05.01.13, 16:37
Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo

see imelik tomatismegma, mis sirka pitsadele sinna põhja peale pannakse, ei kannata mingit kriitikat ja rikub selle pitsa täiesti ära. muidu sirka on nuts.

kjmrc
05.01.13, 17:01
Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo

Nigga please.. Anne Siriuse "Opera" pitsad ei kõlba küll kuskile ju..

bauss
05.01.13, 17:58
tartus la dolce vita pizza nuts ja not even close

leits
05.01.13, 19:07
tartus la dolce vita pizza nuts ja not even close

jeap head , kuid vahel nad uputavad selle pizza selle krdi kastmega nii üle, et muud maitset tunda polegi..

aga noh pizza huti vastu ei saa keegi :(

Potsataja
05.01.13, 19:17
aga noh pizza huti vastu ei saa keegi :(

Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud? ;)

leits
05.01.13, 19:26
Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud? ;)

ei ole, kuid itaalias olen 2-3 kohas pizzat söönd ning head nad ei olnud .. pastaga tho teinelugu .. epic nuts see seal saapamaal

Spewmonkey
05.01.13, 19:53
Pizza Hut ei mahu top10'sse ka mitte imo.

Romka
06.01.13, 01:15
Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud? ;)

Sõber käis elas ka suvel 3 kuud Itaalias ja ütles, et pitsad olid alla arvestuse Eesti omadega võrreldes.

harryahven
06.01.13, 01:56
seal vist pizzal jah vähe teine tähendus, kunagi milanos võtsin ka pizzat pepperoni vms. pizza põhi + kaste + juust ja 2-3 viilu vorsti mis olid läbimõõdult nagu miniviinerid. pmst 90% pizzast oli pealt blank, lihtsalt kastme-juustu möks

Godspeed_EJ
06.01.13, 10:53
Tallinna parimat pizzat tehakse Attimos ainec.

maarios
06.01.13, 12:12
Pizzapoisid Tondil. Teistesse poistesse pole jõudnud, aga kindlasti parem kraam kui Peetri pizza, või mingi Pizza Hut.... Ja loomaaia juures see pizzakiosk on jumala saast IMO.

Pizzapoiste pitsatasku on suht kena kõhutäis. Viimastel nädalatel see olnud mitmel korral lõunasöögiks.

Pumper
06.01.13, 12:39
Pizzapoisid Tondil.

1x käinud ja sain mingi krõbeda kooriku, nii et suulagi veritses. Manti oli ka nac vähe peal, arvestades põhja paksust, selles suhtes on Peetrikas nac peal minuarust.

ranka
09.01.13, 15:27
Sõber käis elas ka suvel 3 kuud Itaalias ja ütles, et pitsad olid alla arvestuse Eesti omadega võrreldes.

Olen ka itaalias käinud ja ükski itaalia söök ei jätnud mingit muljet, Eestis paremad. Aasia toitudega täpselt sama. Kas see ei pruugi olla sellest, et maitsemeelte, toiduainete ning tegemise erinevus? Tho parimat pizzat olen saanud Macaus Pizzahutis või mis kuradima koht see oli. Miski mereandide oma oli.

qbj0hn
09.01.13, 15:30
Vällamaal käisin mingis aasia toidukas kus teh asiaadid kõrvetasid ja oli küll super hea.
Samamoodi parim pizza mis oma elus söönud kuskil itaalia restoranis.

vsiu100
09.01.13, 15:35
Pizza Hut ei mahu top10'sse ka mitte imo.

+1


Oled kõik Itaalia memmed/taadid ja muud pizzakohad läbi käinud?

saapatallad.


Aasia toitudega täpselt sama. Kas see ei pruugi olla sellest, et maitsemeelte, toiduainete ning tegemise erinevus?

käisin miski täiesti random urgastes söömas ja nendes kilest ja puidust aguli söögikohtades on kordi maitsvamad toidud kui tänava eliitpubides. aga eks ta maitse asi ole.

qbj0hn
09.01.13, 15:44
Miks miski normaalne burksi kett eestisse ei tule. Peale seda kui wendy's ja five guys burgeris iganädalane regular olin siis eesti mac ja hess ei tule isegi close.
Mac on saast igalpool imo.

vsiu100
09.01.13, 15:51
Miks miski normaalne burksi kett eestisse ei tule. Peale seda kui wendy's ja five guys burgeris iganädalane regular olin siis eesti mac ja hess ei tule isegi close.
Mac on saast igalpool imo.

sest siin ei ole turul mahtu?
nii mõnigi USA kett on proovinud siin ja erinevatel põhjuselt asjad pakkinud.....

mikk2468
09.01.13, 16:21
vsiu milliseid USA kette silmas pead?

maarios
09.01.13, 16:22
vsiu milliseid USA kette silmas pead?

+1

alaska
09.01.13, 16:22
Väga hea et ei tule. Mingeid sõltuvus E-sid täis kogu toit neil.

maarios
09.01.13, 16:25
Mac on saast igalpool imo.

Ega jah, pean nõustuma....
aga niipalju kui reisinud, siis parim/maitsvaim McDonaldsi pakutav, mida saanud on olnud Iisraelis.