PDA

View Full Version : Lemmik söögikohad.



Leheküljed : 1 2 3 [4]

vsiu100
09.01.14, 15:46
hinnas ainult.

-andres-
09.01.14, 16:39
Sushiplaza vs teised? Kellegil kogemust? Ise pmst ainult sealt võtnud/seal söönud, sest tuttavad tegid ja siiamaani rahul olnud, samas võrrelda pole väga millegagi.

pikk28
09.01.14, 18:28
Sushi Panda ka imo ok. Ükspäev võtsin miskit lasnamäe sushit.....

BuildUp
09.01.14, 19:16
Caesari maki on väga hea.

www.sushitop.ee (http://www.sushitop.ee)

Romka
25.01.14, 18:18
http://www.squarekebab.ee/index.php
Suhteliselt uus kebabi koht Vabakal, suvest saadik vist. Koht ise näeb sitaks kena välja, ruumi palju ja toit on ka väga hea imo.
Tundub, et kliente neil väga palju ei käi, sest reklaame vist ei saa vabakale ülesse panna. Hetkel kebabi kohtadest igatahes lemmik Eestis.

Aa ja Pitsad ka ülinutsid seal.

ristijeesus
25.01.14, 19:18
Nad peaks tõesti reklaamile panustama kui sa alles nüüd selle koha avastasid :) Ma olen küll juba oma paar aastat kindlasti seal käinud, nii et nii värske koht see pole. Aga kebab on seal tõesti hea, polegi vist Eestis paremat saanud.

Romka
25.01.14, 19:52
Nii kaua? :eek: Ma ise kuulsin suvel töökaaslase käest ja ta ütles, et uus koht.

Oliverk
25.01.14, 20:12
Nii kaua? :eek: Ma ise kuulsin suvel töökaaslase käest ja ta ütles, et uus koht.

2011 suvi imo või isegi enne seda.

Romka
25.01.14, 20:48
Vähemalt hooajaga ei pannud puusse siis :D.

Cash87
25.01.14, 21:54
See tõesti päris ammu juba seal ning flaiereid jagati päris aktiivselt vahepeal.

timz0333
07.02.14, 09:02
Sattusin ka pealinna. Ja käisin 2 päeva söömas tartu mnt Vanas villemis. Mõlemal korral võtsin päeva prae. (ahjuliha/liha grillkastmes)

Ja väikese piima (siiski suur klaas) Ja kokku läks alla 5 euri kord. Meeldiv teenindus ja ootamatult võimas sisekujunudus veel otsa liita siis hinna kvaliteedi suhe 10/10 imo.

Korralik pubi söök väga mõistliku hinnaga.

ristijeesus
07.02.14, 09:32
Villemi pubid on kõik kindla peale minek, pole veel pettuma pidanud.

Codecci
07.02.14, 09:36
Ma Tartu mnt Vana Villemis korra päevaprae sain küll jube pasa... Ja sekser ka midagi erilist polnud, alla keskmise. Võib-olla bad run siis, dunno...

Õllevalik on hea tho.

karupoeg
07.02.14, 09:46
Ma Tartu mnt Vana Villemis korra päevaprae sain küll jube pasa... Ja sekser ka midagi erilist polnud, alla keskmise. Võib-olla bad run siis, dunno...

Õllevalik on hea tho.

see xl praad on jube hea. Kaste võiks ainult parem juures olla.

Ise selles Mack grillis käinud üle tee päris tihti, seal ka burgerid suht nuts ning maja jäätee ka sickolt hea (umbes nagu virgin mojito)

nikitheone
07.02.14, 13:28
Ma Tartu mnt Vana Villemis korra päevaprae sain küll jube pasa... Ja sekser ka midagi erilist polnud, alla keskmise. Võib-olla bad run siis, dunno...

Õllevalik on hea tho.

sekser ongi sitt seal, snäkkide jaoks on baieri kelder :)

leits
07.02.14, 13:30
Ma peale texase yhtegi normaalset kohta ei teagi, kus oleks head snäkid. enamus kohtades on mingi crap küüslauguleivad mis tilguvad õlist või mingi poest ostetud krabikroketid vms sitt.. juustukange ma võin kodus ka lõigata ja õlle kõrvale süüa

Jazzyl
07.02.14, 13:52
Vapiano ja Sushihouse..

Kotkas1000
07.02.14, 14:09
sekser ongi sitt seal, snäkkide jaoks on baieri kelder :)

Baieri keldris saab talvel ka nuts seakooti.

nikitheone
07.02.14, 18:07
Ma peale texase yhtegi normaalset kohta ei teagi, kus oleks head snäkid. enamus kohtades on mingi crap küüslauguleivad mis tilguvad õlist või mingi poest ostetud krabikroketid vms sitt.. juustukange ma võin kodus ka lõigata ja õlle kõrvale süüa
Texas obv nutside nuts

harryahven
19.02.14, 17:36
käisin narva mnt lähedal sesbez vms grillis, liha oli kuivema poolne ning salat way liiga äädikane 3/5. lisaks huvitav õlle eripakkumine: http://www.upload.ee/image/3897786/1799897_625161904223134_997841368_o.jpg

Kotkas1000
19.02.14, 17:56
Eile tõdesin Pirosmanis, Nõmme mäe all, et nad on jätkuvalt parim saslõkiputka terve vabariigi peal.

rahvavaenlane
19.02.14, 20:13
Eile tõdesin Pirosmanis, Nõmme mäe all, et nad on jätkuvalt parim saslõkiputka terve vabariigi peal.

see korrektne tõdemus. olen nii piros kui armeenias, gruusias saslõkki söönud. pädev koht eestis, lisaks sinna armenjannide koha loomaaia kõrval, paldiski maanteel.

leits
20.02.14, 00:02
mmm, sa bronnisid ette v .. ma 3x pole sööma saand ...

rahvavaenlane
20.02.14, 00:08
mmm, sa bronnisid ette v .. ma 3x pole sööma saand ...

paldiski maantee poolses loomaaia värava juurde mine. see väljast küll ilge plekkpann, aga sazlõkist teavad härrad rohkem kui muru pokkerist.

tiigrikutsu
20.02.14, 00:16
paldiski maantee poolses loomaaia värava juurde mine. see väljast küll ilge plekkpann, aga sazlõkist teavad härrad rohkem kui muru pokkerist.

Muru ju oskab ainult hypereid, loodan, et seal siis kiirtoitu ei tehta mulle. :S

rahvavaenlane
20.02.14, 00:23
Muru ju oskab ainult hypereid, loodan, et seal siis kiirtoitu ei tehta mulle. :S


eip, kuidas nad selle pealmise kõrvetuse teevad, on mulle arusaamatu, aga hiljem on kogu liha pehme ja mahlane.

harryahven
20.02.14, 19:25
burksi koht tlna raekoja platsis http://www.r18.ee sample üsna väike, aga parim burks mida söönud siiani, soovitan
http://www.upload.ee/image/3900012/1961834_625477707524887_2069269456_o.jpg

Romka
20.02.14, 23:03
Hind?

Jäämees
21.02.14, 00:23
Sellist peab sööma nagu madu D:

nikitheone
21.02.14, 06:34
Hind?

vt kodulehte. sõin eile burksi f-hoones, meh. ei midagi erilist, kartul oli hea.

Codecci
01.04.14, 12:25
Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D

vonkartoffel
01.04.14, 12:44
ffffsss, sain viimane kord toidumürgituse sealt

vsiu100
01.04.14, 14:05
Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D

proovi guljassi suppi ja pelmeene(erinevad).


enri o-l on lihtsalt hell kõht.

vonkartoffel
01.04.14, 19:10
f u both, toit on vana ja soojendatatakse ülesse suuremas osas.

hotcocacola
01.04.14, 21:34
+ codeccile,
Parim sushi, mida saanud olen!


+1 vsiule,
Enri O. kõht on sama nõrk nagu tema PLO skill.

vsiu100
01.04.14, 21:43
yep, olen näinud, kuidas võileivast "toidumürgituse" saab. samas ei saa välistada, et see kõik on alkoholi kuritarvitamisest.


et ot poleks, siis maitsev asi:
Raviolid ricotta ja spinatiga, seenekastmes

http://www.attimo.ee/index.php?id=103

hotcocacola
01.04.14, 23:25
Vsiu soovitas Tallinna südalinnas olevat restorani Lusikas.

Kiitus, väga, hea, maitsev ja hubane!

Romka
02.04.14, 06:52
Jesh, Lusikas soovitan kindlasti kohvi võtta, üks Eesti parimaid baristasi seal.

http://tiguteek.wordpress.com/2012/11/02/restoran-lusikas-pakub-ulelinna-kohvielamust/

Herbert Sammal
02.04.14, 07:54
Kui lemmikuks kohaks on grilli kõrval siis julgen soovitada- hangi sealiha, apelsini, sidrunit, keefiri. Tükelda siga sellisteks šašlõki tükkideks nagu on meelepärane. Pane kaussi, kalla peale keefir (et liha kaetud oleks). Kilo liha kohta 2 apelsini mahl, vähemalt 1 sidruni mahl (ise panen 2). Sool, pipar (kui tahta siis ka natuke suhkrut, kui apelsinid pole piisavalt magusad) vastavalt maitsele lisada. Hea kui saab üle öö jahedas seista, kuid häda korral piisab ka 2-3 tunnist. Mu tütar, kes lihast pmst midagi ei arva, isegi sööb meeleldi selle retseptiga saslikut :).

Et täiesti offtopic poleks- asian fännid, soovitage restorani Tallinnas. Endale meeldib India, naisele Tai köök.

tolmuahv
02.04.14, 10:25
India restorani valides on Chakra (Bremeni käigus) ilmselt linnas pikalt parim. Indiast pärit tegelased hoiavad muudest kohtadest suht eemale ja Chakrat kiidavad autentsuse pärast. Mina kiidan söögi pärast.

Kui mingeid lihtsaid nuudleid vms sodi on vaja kiirelt süüa või kaasa osta, siis Kathmandu Hill (Pärnu mnt) kärab ka hästi.

harryahven
02.04.14, 10:29
Et täiesti offtopic poleks- asian fännid, soovitage restorani Tallinnas. Endale meeldib India, naisele Tai köök.
www.chakra.ee
www.elevant.ee
Mõlemad super kohad imo

tolmuahv
02.04.14, 10:30
Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D

Kui juba Riias olete, siis Voodoost ca. 6-7 min jalutuskäigu kaugusel on Riviera restoran. Minu hinnangul parim restoran Baltikumis ja ainus, mis võiks Michelini tärni nillida. Hinnad on väga mõistlikud (€15-25 main course) söök on tõeline vahemereköök koos värske kraamiga. Nfc kust nad selle kätte saavad, aga neil on kuningkrevetid, ookeanikala, puuviljad/juurviljad kõik külmutamata ja väga hästi tehtud. Ja korralik Chablis on €6 per klaas, mille kohta ma pidin küsima, kas nad pole midagi segi ajanud.

Herbert Sammal
02.04.14, 12:08
Tänud!

harryahven
29.04.14, 21:44
https://sommeljee.wordpress.com/2014/04/22/estonia-got-its-first-vegan-restaurant/ vahelduseks nuts. Kikerherne burks ja bataadi-kookose karri maitsesid imehästi.

k2snakalle
29.04.14, 22:12
Kas nüüd lemmik, aga sai täna käidud Riveris, asub regati majas. www.riveris.ee

Ise sõin parti ja võib öelda, et üks parimaid(kindlasti suurim) mis eesti restodes saanud olen.
Naised sõid magustoiduks "mille feulle"-t ja kiitsid taevani.

Teenindus oli sõbralik/veits pingutatud aga see normull. Meeldis see koht just õhkkonna pärast, tegemist pole tippklassi restoga, aga samas viisakam kui mingid grillid ja paadid.

Jazzyl
29.04.14, 22:14
Kas nüüd lemmik, aga sai täna käidud Riveris, asub regati majas. www.riveris.ee

Ise sõin parti ja võib öelda, et üks parimaid(kindlasti suurim) mis eesti restodes saanud olen.
Naised sõid magustoiduks "mille feulle"-t ja kiitsid taevani.

Teenindus oli sõbralik/veits pingutatud aga see normull. Meeldis see koht just õhkkonna pärast, tegemist pole tippklassi restoga, aga samas viisakam kui mingid grillid ja paadid.

Kuidas hinnad tundusid ?

k2snakalle
30.04.14, 01:05
kodulehel ka hinnakiri üleval.

trasadonkad
04.05.14, 18:42
kas vahetevahel pirita kanti satuvad, siis soovitan kindlalt snack pointist burksi/pitat võtta (kui pole juhuslikult sinna juba sattunud).
vast üks parim kiirtoidurestoran üldse :p

pilme10
05.05.14, 04:05
Toit's, Kebabikunn & Japosha stocki kandis.

Rage
05.05.14, 12:39
fck nohh.. üle mitme aasta sattusin jälle Tiskre juures Lucca restorani, viimane kord kui sinna satun, rämedalt overpriced, sealiha oli suhteliselt maitsetu, lõhe oli tillukene tükk ja ei midagi erilist, eelroad prae hinnaga ja taaskord suht suvalise söökla tasemega ja menüüs eriti midagi huvitavat või head silma ka ei hakanud, keeruline valida, aga hind on ikka vihane. Sama raha eest saab oluliselt meeliülendava kogemuse osaliseks näiteks Lusikas või Pärnus Villa Vessetis vms

k2snakalle
05.05.14, 15:12
Ilmselt olen seda juba siia postitanud, aga Kunderi tänava Wingstopp. Linna parimad kanatiivad.

ok2aa
05.05.14, 16:51
fck nohh.. üle mitme aasta sattusin jälle Tiskre juures Lucca restorani, viimane kord kui sinna satun, rämedalt overpriced, sealiha oli suhteliselt maitsetu, lõhe oli tillukene tükk ja ei midagi erilist, eelroad prae hinnaga ja taaskord suht suvalise söökla tasemega ja menüüs eriti midagi huvitavat või head silma ka ei hakanud, keeruline valida, aga hind on ikka vihane. Sama raha eest saab oluliselt meeliülendava kogemuse osaliseks näiteks Lusikas või Pärnus Villa Vessetis vms

+1

doublemint65
06.05.14, 00:15
Jõgeval Pantheris megasuur juustusnitsel mmmm

Fabulous
03.06.14, 15:34
Kas BabyBackis on toitudel ka reaalselt mingit valuet või on tegemist toidukohaga mis paneb oma ülehinnatusega isegi Statoili kahvatuma? €10 näiliselt tavalise burgeri ja friikate eest või €17 suure pitsa eest ei ole just hinnad mis paneks ilma eeluringut tegemata toidukohta külastama.

Rage
03.06.14, 15:59
jah on valuet, burks on seal oluliselt suurem ja teisem kui statoilis müüdaval, tegemist ikkagi high-stakes bbq lihaga. umbes sama nagu BBQ Mac. BBQ Maci pizzadest ma võtan alati kõige väiksema suuruse, sest suuremaid ei jaksaks ära süüa. BabyBackis proovisk põrsaribisid ka näiteks, väga hea kraam.

Maxi
03.06.14, 16:15
võib-olla ma liiga nit, aga babyback way overpriced imo ja liha ei ole midagi erilist, madriidis sain 16€ eest oluliselt parema veise tüki kui babybackis sama raha eest. Paar korda ainult sellepärast seal käinud, et hea Kristiinesse parkida. Mack BBQ seevastu burgerid olid küll viimati 5+ ja oma hinda väärt, liha pole sealt võtnud.

pastilaa
03.06.14, 16:40
Kas BabyBackis on toitudel ka reaalselt mingit valuet või on tegemist toidukohaga mis paneb oma ülehinnatusega isegi Statoili kahvatuma?.

ei. restorani hinnaga saad natuke ilusamat pubitoitu

karupoeg
03.06.14, 17:08
seal trt mnt Mackis vms on küll burgerid väga head olnud alati ning imo hinda väärt. burger + friikad mingi 10 ringis

reggie
03.06.14, 17:35
Keegi rikas ei taha söögikohta investeerida, mul on hea idee :D?

leits
03.06.14, 19:45
me k2isime ka mõni nädal tagasi tabasalu baby's .. imo oli isegi sitem kui pubitoit .. rõve vintske liha

Fabulous
03.06.14, 20:56
Tänud. Samas kui järgmine kord pealinna satun, lähen proovin selle Macki ära. Seal tundub veidi parem hinna-koguse/kvaliteedi suhe olevat.

vsiu100
03.06.14, 22:58
tabasalu ja kristiine baby suht bs jh, samas pääsküla oma oli alguses ok, nüüd pole mõnda aega juba käinud.

rollkopter
05.06.14, 16:29
käisin dublineris, mitte omal soovil. oli õudne. enam ei lähe.

Jazzyl
05.06.14, 17:21
Victoria restoran lõõtsa tänaval. Lõunati parimad söögid. Hind ka vägagi mõistlik !

eddi
05.06.14, 17:22
Ei tea kas mainitud, aga Tallinnas koht nimega Hetk. Korra sai söömas käidud ja päris omapärane ja hea oli

alaska
07.06.14, 01:51
Kõige parem söögikoht on ikka oma kodu. Täitsa perses, mis hinnad. Just tellisin 6 õlut, kokku mingi 4 eur.

sadakrooni
07.06.14, 06:21
:D

Kakahirmutis
07.06.14, 06:24
Tegin ka kodus pitsat ahjus , suht nice , kehras pubis sain samamoodi maahärra pitsat ainult et jahusemalt :)

kjmrc
07.06.14, 09:18
Pahad Poisid Tartus - eile käisime ja haarasin sealt pubiroa Burgerbest - vägagi maitsev burger, julgen soovitada. Fastersi ja muu jamaga ei anna võrreldagi, hea et osatakse veel ka häid burgereid teha :D

nikitheone
07.06.14, 10:20
Käisin paar kuud tagasi Klausis söömas, Kalasadamas (http://www.klauskohvik.ee/). Gröönimaa hiidlest oli superhea

rollkopter
08.06.14, 18:17
statis kaheraudne kabanossiga suht hea

adam_q
21.06.14, 00:48
goodwin on ka over-priced. Ilma spetskastmeta või lisanditeta tavalise lõhetüki eest 30 EUR on too much ja miski veise peenise-eeskondi-mignoni eest samapalju on ka palju maksta.
tegin arvet nähes omaette nägusid, aga mitte naise ees, sest ei tahtnud kooneri muljet jätta.

adam_q
21.06.14, 00:52
kas vahetevahel pirita kanti satuvad, siis soovitan kindlalt snack pointist burksi/pitat võtta (kui pole juhuslikult sinna juba sattunud).
vast üks parim kiirtoidurestoran üldse :p

peab autosse armatuurile paneb nõudi krt, sest mõnikord öösel koju kruisides ei tule meelde lihtsalt, et sihuke asi seal velodroomi juures on. kui kiidad ka, siis peab kindlasti läbi astuma.
on ikka öösel ka lahti? :eek:

Codecci
21.06.14, 03:40
Tallinnast 30km Tartu poole sõites jääb selline koht nagu Viikingite küla - koha välimuse, oleku, menüüde ja asjadega ikka korralikult vaeva nähtud, torre vaadata kohe. Võtsin mingi panniroa mis oli minu maamehe maitse järgi ka tip-top, hinnad viisakad (praed €6-15).

pastilaa
21.06.14, 09:35
Tallinnast 30km Tartu poole sõites jääb selline koht nagu Viikingite küla - koha välimuse, oleku, menüüde ja asjadega ikka korralikult vaeva nähtud, torre vaadata kohe. Võtsin mingi panniroa mis oli minu maamehe maitse järgi ka tip-top, hinnad viisakad (praed €6-15).

jep - lastega peatumiseks ka näiteks hea huvitav koht. mis veidi häirb on see, et kogu see asi seal ilma igasuguse ajaloolise seoseta (kui viikingite küla, siis eeldaks, et seal kunagi mingi viikingite asula olnud vms). hinnad ka imo siiski teeäärse pubi kohta veidi kallid. varem ka juba maininud, aga sellel trassil parim koht hind/kvaliteet jätkuvalt Põhjaka. www.pohjaka.ee

trasadonkad
21.06.14, 22:13
peab autosse armatuurile paneb nõudi krt, sest mõnikord öösel koju kruisides ei tule meelde lihtsalt, et sihuke asi seal velodroomi juures on. kui kiidad ka, siis peab kindlasti läbi astuma.
on ikka öösel ka lahti? :eek:

kella kümneni õhtul on lahti.

leits
22.06.14, 02:51
lemmik siiani .. sämmi grill. lihtsalt epic imo .. maat tulles must be koht alati

k2snakalle
22.06.14, 03:36
Teema küll lemmik söögikohad, aga väike info tänasest kogemusest


Pädaste mõisa Meremaja Terrass & Grill. Kuulub see siis Alexandri restoraniga ühte kompleksi, mis sai aastal 2013 eesti restoranide Top50-s esikoha.

Sai väikse sündmuse puhul seal tugevat lõunat söömas käidud. EI SOOVITA
Eelroogade kohta, kui tahta, siis võib öelda et tellitud kanatiivad võinuks minutikese vähem küpseda, aga siiski maitsev oli ja viimasel ajal ühed parimad mida väljas saanud. Naised tellisid mingeid näkileibu vms, mis ei ole minu teema ja seega ei oska hinnata. Suht tavalised tundusid.

Põhiroaks Antrekoot ja küpsusastme võtsin medium rare. Lõikasin esimese tüki ja saatsin kööki tagasi. Küpsusaste oli tükil well-done ja kõvasti peale. Kui teenindajale seda näitasin ja ütlesin, et ma tellisin medium-rare, siis vabandati kohemaid ja jäin uut rooga ootama. Teine tükk oli siiski jälle kõvasti rare poole kaldu, mitte medium-rare, aga siiski maitses hästi ja arvan et ilmselt antud tüki puhul oligi rare parem kui medium-rare. Kartul oli täiesti maitsetu ja max 60g, meenutas selveri kaboikartulit. Kastme eest küsiti lisa 3€, seda oleks võinud näha-tunda ka olla, kui koonerdada söömise ajal siis jagus roa lõpuni.
Teistest roogadest, lammas oli täitsa okei olnud ning burgerit maitsesin isegi, sellel võinuks enda eelistuse järgi vürtsi rohkem olla, aga siiski oli mõnus värske maitse ja kotlet seal vahel oli parim mida burgeri vahel saanud :)
Magustoit... eriline magusa sõber ei ole, aga samas maitses õuna-tikri purukook vaniljejäätisega piisavalt hästi, et sai see ära söödud.

Teenindus oli sellise koha kohta ikka alla igasuguse arvestuse. Teenindama tuli meid püüdlik neiu, kes aga menüüst ei jaganud mitte kui midagi. Ütles et ta pole menüüga tutvunud... WTF! Sa küsid Antrekoodi eest 27€+4€kartul + 3€ kaste (+ 4€ salat) ja sa vastad et maja peenrasalat on noh sealt peenra pealt tulnud ASJAD (oskamata täpsutada, et mida need asjad siis endast kujutavad.. mudelautod, redis või oblikas?) Veinisoovitusest... mnjah. Peale köögiskäimist sai niipalju targemaks, et neil on kõik veinid kuivad... no more info. Kui õigesti mäletan, siis klaas veini maksis 12€ ja obv ei tehtud sellele mingit tutvustust (kasvõi pudeli näitamise teel, rääkimata maitsmisest) Õnneks naistele vein maitses ja seda tagasi saatma ei pidanud :) Kohalik Pöide õlu maitses päris viisakalt, tekitas tunde et tahaks korraliku leili võtta ja siis seda rüübata.
Üldinterjöör oli üpris hubane, aga sees oli natukene jahe, külmakartlikel läks pleed käiku. Naistele jäid silma kohe kortsus laudlinad (viimane asi mida vaatan, aga samas kui järele mõelda siis sellise klassiga koht võiks siiski suuta laudlinad ära triikida).

Päris palju vigisemist, aga arvestades et tegu on Tallinna vanalinna restodest pea 1,5x kallima kohaga, siis rahule ei saanud kuidagi jääda. Üldkokkuvõttes tagasi enam ei kutsu ja rahast hakkas kahju.

edit: leidsin ka menüü http://www.padaste.ee/wp-content/uploads/2014/06/SHTG-MENU-JUNE-2014-ENG.pdf

Herbert Sammal
22.06.14, 21:52
Suvel nkn paljud sõidavad pealinnast Saaremaale.. tee peale jääb Kasari kõrts vms. (enne Lihulat pisut). Suurelt "24h WC" silt näha. Sealsed burgerid on minu (ei armasta kiirtoitu tegelikult) senised lemmikud. Eriti too "megaburger" või mis iganes selle nimi on, kõige suurem ü.s. Julgen soovitada:)

k2snakalle
08.08.14, 08:44
Kus Tallinnas (kesklinn, vanalinn, kalamaja?... mida lähemal Danske panga peakontorile narva mnt-l, seda parem) saaks hommikul enne kümmet normaalselt süüa? Enamus kohad avatakse kell 11:30-12, aga "õhtusööki" tahaks vähe varem süüa.

edit: pudrust ja saiakestest ei ole huvitatud.

pastilaa
08.08.14, 09:10
Kus Tallinnas (kesklinn, vanalinn, kalamaja?... mida lähemal Danske panga peakontorile narva mnt-l, seda parem) saaks hommikul enne kümmet normaalselt süüa? Enamus kohad avatakse kell 11:30-12, aga "õhtusööki" tahaks vähe varem süüa.

edit: pudrust ja saiakestest ei ole huvitatud.

http://blog.nop.ee/menuu

r1v0
08.08.14, 12:51
jep - lastega peatumiseks ka näiteks hea huvitav koht. mis veidi häirb on see, et kogu see asi seal ilma igasuguse ajaloolise seoseta (kui viikingite küla, siis eeldaks, et seal kunagi mingi viikingite asula olnud vms). hinnad ka imo siiski teeäärse pubi kohta veidi kallid. varem ka juba maininud, aga sellel trassil parim koht hind/kvaliteet jätkuvalt Põhjaka. www.pohjaka.ee

Ei vaidle mitte mingil moel vastu Sulle põhjaka suhtes, räägin lihtsalt enda loo.
Juhtusin mööda Eestit ringi sõitma 7me soliidse Saksa härraga, üheks peatuseks oli Põhjaka mõis. Polnud seal varem käinud, ei tahtnud eriti minna kah, kõht oli täis, ning jäin neid välja ootama, pidin paar e-maili saatma kah, seega oli põhjus olemas. Umbes 5 min hiljem tuli 1 neist härradest välja ja palus, et ma kah ikka ühineksin nendega jne. Sisse jõudes sain aru, mille pärast mind sinna taheti. Menüü oli vaid Eesti keeles, Inglisekeelne puudud, ning teenindajate Inglise keel oli vaevalt põhikooli tasemel. Suht awkward oli põhjaka Eesti keeleski raskesti arusaadavat menüüd tõlkida inglise keelde ning seitsmest 4 ei osanud korralikult inglise keelt kah, niiet omavahel tõlgiti veel saksa keelde ning kogu seda pulli vaatas teenindaja lihtsalt pealt ja tellimusi esitati kas näpuga näidates või läbi minu. Hiljem pidin ma viisakusest umbes tunnikene istuma lauas kus visati nalja saksa keeles, minu teadmised saksa keelest on umbes 50-100 sõna. Prolly keegi teist sellisesse situatsiooni ei satu, aga lihtsalt teadmiseks. Muidu olid rõõmsad teenindajad ja üldse suht stiilipuhas koht.
Söök... meh, pole mingisugune eriline maitsegurmaan, ise oleks nende hindade peale viisakalt välja jalutanud (cheap ass bastard olen) ja uue koha otsinud. Järgin rohkem sellist "peaasi, et kõhu täis saab" motot. Siis tehti mulle aga söök välja, maitses hea, kõhu sai umbes viieks tunniks täis, rohkem tagasi ei lähe. Praen vanaema antud mune kodus panni peal, kõht täis, raha alles, ise kah õnnelik.

rollkopter
13.09.14, 18:22
tallinnas mingit head kohta kus värsket ja head kala saaks?

nikitheone
13.09.14, 18:46
klaus, kultuurikatla aia juures

Kotkas1000
14.09.14, 15:24
Mina käisin klausis söömas ja võtsin mingi risotto, mis oli maailma kõige sitemine kaelast alla minev toit, mis ma kunagi olen söönud. Kõik jätsin alles.

widescreen
14.09.14, 16:09
Tagasi võib ka saata.

harryahven
14.09.14, 16:20
Kalusis 3x käinud, teenindus mega aeglane, toit keskmine, rohkem ei lähe. Kui kala isu, siis pigem citymarina.ee

k2snakalle
14.09.14, 16:44
kalarestoran :confused: citymarina ... kalaga pearoogi vaid üks ja see ka standard lõhe

harryahven
14.09.14, 16:58
Okei netis pole seda kalamenüüd, kohapeal kuskil 10 erineva kala valik vms

nikitheone
14.09.14, 17:34
Mina käisin klausis söömas ja võtsin mingi risotto, mis oli maailma kõige sitemine kaelast alla minev toit, mis ma kunagi olen söönud. Kõik jätsin alles.

ma võtsin gröönimaa hiidlesta ja see oli kuradi hea. võib-olla joppas siis