PDA

View Full Version : NL30, hero holds KK



WowAwiAA
30.04.11, 16:53
http://www.pokerhand.org/?6096180

Vastane 15/13 (215)
Kartsin ma seti, kuid üldjuhul sellised mängijad ei lähe madalate paaridega sellise panuse peale setminema. KUna ülepaare sellele lauale jagus, siis otsustasin callida, väga halb tegu?? Kuis oleksin pidanud tegutsema?

Konso
30.04.11, 22:47
Pane käsi ilma tulemuseta ja otse siia foorumisse üles, saad rohkem arutelu. Flopil biidid aind JJ ja QQ

qbj0hn
01.05.11, 07:46
Yea postita käsi normaalselt järgmine kord.

Üldiselt kui sul on plaan sisse ajada nuppe siis miks sa seda esimest venda kohe ei 3beti kes flopil betib.

See, et sa callid ainult ja siis callid mingi venna 3 beti tagant järgi on super fishine ikka. Foldiks flopis või siis turnis juba kindlalt nagu. Sa ei biidi seal turnis absoluutselt mitte kui midagi lihtsalt ja su KK on täiesti väärtusetu.

15/13 vennal üldjuhul seal alla seti pole, seda enam kui ta check raiseb seal floppi. Sa biidid ainult bluffi ja see vend ei c/r blufi mitte kunagi seal kahe mängija vastu.

Üldiselt vastane mängis oma AA-d ka halvasti, sest ta biidibki aint mingit QQ-d või KK-d lol.

VisaHing
01.05.11, 11:17
RAISE Polykrates, to $,60
RAISE HERO, to $2,25 KK
FOLD Andreyts214
FOLD summary14
FOLD colopok65
CALL vilapoker, $2,10 AA
FOLD brunomik
CALL Polykrates, $1,65

Aa ma küsiks veits oft. küsimuse, et kui tihti keegi slowplayb AA-d pf ?

fyte
01.05.11, 12:20
Flopil r/call imo.



Aa ma küsiks veits oft. küsimuse, et kui tihti keegi slowplayb AA-d pf ?
Suht veider küsimus - sa ju tead ikka, et pokkeris sõltub selline vastus positsioonist, villaini tüübist, stackide suurusest jne..

VisaHing
01.05.11, 21:21
Flopil r/call imo.


Suht veider küsimus - sa ju tead ikka, et pokkeris sõltub selline vastus positsioonist, villaini tüübist, stackide suurusest jne..

Amh no ma tean jah, et olukordadest oleneb, aga kindlasti on inimesi, kes never ever seda ei tee ja on neid, kes seda teevad ikka väga tihti.

WowAwiAA
03.05.11, 19:19
Aga kui ma seal flopis 3betin, BB snapcall ja utg foldib. Siis selle turn korral, mis teen check-fold igale panusele?