PDA

View Full Version : Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS



SNOOPDOGG
30.04.11, 23:31
*NL5 @ FTP
*20BUYINI [100$]
*FORMAAT FULLRING
*PROFIT 50:50 [BONUS ; RB 60:40 MULLE]
*DEALI KESTVUS [1KUU,OSAPOOLTE KOKKULEPPEL VÕIB KA DEAL VAREM LEPPIDA/PIKEMAKS MINNA]
*LIMIITIDES ÜLESLIIKUMINE - RÄÄGIN STAKEJAGA
*STAKETAV SAAB DEALI IGAHETK KATKESTADA
*ANNA VÄHEMALT 3x NÄDALAS ÜLEVAADET OMA TEGEMISTEST

Cheating
30.04.11, 23:36
Sobib.

Good Luck!

Cheating
28.05.11, 18:05
Mis toimub?

variatsioon
28.05.11, 18:06
:D epic

kjmrc
28.05.11, 18:20
:D:D 3x nädalas selgitustöö andmine on päris edukaks kulgenud :) Järjekordne skämm ?

Cheating
28.05.11, 18:23
- *ANNA VÄHEMALT 3x NÄDALAS ÜLEVAADET OMA TEGEMISTEST" -

Sellist asja nagu pole kordagi juhtunud. Olen ise pidanud läbi PM uurima:)
Saatsin talle kirja, et lõpetame selle asja ära. Ta on vahepeal Foorumis käinud, aga mulle ta pole vastanud!

variatsioon
28.05.11, 18:25
no eks paari-30 aasta pärast õpitakse et raha pole mõtet suvalt laiali laotada ;)

oohoh
28.05.11, 18:49
Palju protsentuaalselt igasugu steikide ja diilidega sel aastal ülelaskmist olnud on :D? julgelt üle poole vist :D

fyte
28.05.11, 18:58
Lol @ Last Activity Today 17:30

Kui mingil põhjusel peaks olema tal steik miinuses, siis nõuaks kindlalt raha tagasi + vb kompensatsiooni ka ajakulu eest, kui pidid talt neid reporte ise pärima kogu aeg. :biggrin:

KristjanLaas
28.05.11, 18:58
väga haige, samas seegi seeme juba aastake kasvamas, tasus ära ilmselt.
cheatingul pole see ka vist esimene kord vastu näppe saada.

fyte
28.05.11, 19:03
Kui nüüd vaadata selle steigitava muid postitusi, siis selgub, et ta just teravaim pliiats pinalis ei ole. Ja seda pehmelt öeldes.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7526-NL10-pocket-KK-AAT-flopil?p=329820#post329820
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7527-NL30-passiivne-reg-2nd-barreldab?p=329822#post329822
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7530-11-77-metega-OOP-vs-callingstation?p=329835#post329835
jne

adam_q
28.05.11, 19:38
peaks ikka bulletproofi nn. investeerimislaenulepingu templeidi ära tegema, millega on mõtet pärast kohtusse ka pöörduda

variatsioon
28.05.11, 20:14
peaks ikka bulletproofi nn. investeerimislaenulepingu templeidi ära tegema, millega on mõtet pärast kohtusse ka pöörduda

no lambukesed leiavad ikka võimaluse kuidas oma rahast lahti saada.

Cheating
28.05.11, 20:22
Ta vist näitas mulle isegi graafikuid ja need olid positiivsed.
Kahjuks pole enam mul ühtegi kirja alles, ning ma ei mäleta täpselt miks ma teda stakesin.
Viimati kui mingi vastuse temalt sain, siis oli ta plussis 35$. Samas Scammerid ka arenevad ja leiavad uusi ideid:(

Arvan, et asi pole nii hull kui hetkel tundub:) Mul mõned tema andmed, juhul kui peaks vaja minema.

variatsioon
28.05.11, 20:25
uusi ideid?

tuimalt raha küsimine lubades midagi head vastu on minu meelest kõige vanem move nende poolt.

Cheating
28.05.11, 20:40
Ei vaidel vastu.
Olen uus siin foorumis ja vähe kursis pokkeri foorumi scammerite tegemistes. Ja kindlasti liiga lihtsalt stake andnud, arvates teenida vähe $$$.

KristjanLaas
28.05.11, 20:52
Ta vist näitas mulle isegi graafikuid ja need olid positiivsed.
Kahjuks pole enam mul ühtegi kirja alles, ning ma ei mäleta täpselt miks ma teda stakesin.
Viimati kui mingi vastuse temalt sain, siis oli ta plussis 35$. Samas Scammerid ka arenevad ja leiavad uusi ideid:(

Arvan, et asi pole nii hull kui hetkel tundub:) Mul mõned tema andmed, juhul kui peaks vaja minema.

kui tulevikus küsid graphi, siis vaata, et ikka autentne oleks, ilmselt NL2-10 graphe tuhandeid netis üleval.

redddman10
28.05.11, 21:09
uskumatu lihtsalt

Mrt1989
28.05.11, 22:27
Kurat küll närvi ajab ,et inimesed scammivad 100$ nimel , unreal lihtsalt .

Romka
29.05.11, 01:27
Täitsa idiootsus ikka.

Vandalar
29.05.11, 02:56
Võiks mingi süsteemi välja aretada, et seda vältida- keegi võiks nt. mingi selgitava ja hariva artikli kirjutada stakemise kohta.
Ühtlasi võiks välja tuua tüüpiliste scammerite käitumismallid- nt. nad kipuvad vbl natuke üliagarad olema ja kõigega kohe alustama vms.

Kriminaal
29.05.11, 02:58
Võiks mingi süsteemi välja aretada, et seda vältida- keegi võiks nt. mingi selgitava ja hariva artikli kirjutada stakemise kohta.
Ühtlasi võiks välja tuua tüüpiliste scammerite käitumismallid- nt. nad kipuvad vbl natuke üliagarad olema ja kõigega kohe alustama vms.

Ja sa tõepoolest arvad, et sinu pakutud variantidest oleks mingisugust kasu kah vä?

Vandalar
29.05.11, 03:15
Kindlasti on kasu kui inimesed teavad paremini kuidas tüüpscammereid ära tunda. Sinna juurde veel korralik isikutuvastus ja loomulikult on kasu. Risk jääb aga kasu on.

kardaanirist
29.05.11, 03:26
- saage staketavaga irl kokku kui on võimalik
- las staketav saadab eesti panka ühe sendi vms, mis tõestaks, et ta on see, keda ta väidab end olevat (hiljem kergem inimest üles leida vms)
- lased staketaval saata pildi ID kaardist/passist vms (dokumendi kõrval nt pokkeriprode username vms)
- las keegi tuntum kasutaja kinnitab, et staketav on usaldusväärne
- ei stake ühe postitusega tüüpe


enamus ajast on ju skämmi saamisel stakeja suures osas ise süüdi, et on olnud liialt laisk, hoolimatu jne.

Dzuu
29.05.11, 03:51
Cheatingul stakeingus downswing, mis teha, so goes the game :D

adam_q
29.05.11, 11:37
- saage staketavaga irl kokku kui on võimalik
- las staketav saadab eesti panka ühe sendi vms, mis tõestaks, et ta on see, keda ta väidab end olevat (hiljem kergem inimest üles leida vms)
- lased staketaval saata pildi ID kaardist/passist vms (dokumendi kõrval nt pokkeriprode username vms)
- las keegi tuntum kasutaja kinnitab, et staketav on usaldusväärne
- ei stake ühe postitusega tüüpe


enamus ajast on ju skämmi saamisel stakeja suures osas ise süüdi, et on olnud liialt laisk, hoolimatu jne.

1) steigitava pokkeribackgroundi tsekkimine peaks olema rohkem, kui niisama mingi lambigraphi uurimine, mida siia peistitakse
2) steikija tuvastab steigitava isiku (ID copy saatmine jne) ja digiallkirjadega allkirjastatakse invest.laenuleping (digiallkirja andmise puudumisel IRL kohtumine), kus kirjas steigisumma, laenu andmise tingimused, kasumi jaotamine, lepingu täitmise jälgimise meetodid ning lepingu rikkumise tagajärjed (max 2 lk) - kui on kirjas täpsed tähtajad, viivised, leppetrahvid, siis on olemas reaalne dokument, millega on ka tsiviilkohtumenetluses midagi peale hakata. kui lepingut on rikutud ja/või laenu tagastamise tähtaeg saabunud, siis saab asja anda maksekäsu kiirmenetluse korras kohtusse (ei ole midagi üle mõistuse, reaalsele istungile minema ei pea, esitamine käib ainult digitaalselt) ning kõik sellega kaasnevad kulud peab võlgnik hüvitama.

siin ongi küss, kas keegi viitsib kohtuga jebima hakata, sest kergem on anda steik niisama, ja loota, et ehk ei tõmmata lohku.

tegelikult ei ole palju hasslet, kui on olemas tüüpleping, ma ise ka ei viitsinud kmatseri 99$ steigi puhul mingit lepingut vms teha, aga tegelikult peaks võtma lisaaega, et oma perset tagada.

lisaks, kui tekib oht, et nimi võib ilmuda ametlikesse teadaannetesse menetluse käigus, siis see võib ka distsiplineerida ülelaskjat, kuna oma nimi on enamustele ikka püha

HU grinder
29.05.11, 12:37
Küsid andmed. Eksib. Karistad. Nii palju võiks endal ka oidu olla.

adam_q
29.05.11, 12:43
Küsid andmed. Eksib. Karistad. Nii palju võiks endal ka oidu olla.

kuidas sa karistad?

HU grinder
29.05.11, 12:45
Oleneb summast.

Ints
29.05.11, 13:55
No loll saab kirikus ka tappa, milleks on vaja mingi lambimardile foorumis raha jagada, saaks aru kui on juba pikajalisem kasutaja ja on ka varem korralikke tulemusi või diile ette näidata.

overgrow
29.05.11, 14:10
Pane nimi ja isikuandmed siia ülesse, seda muidugi juhul kui sa ta id kaardi koopia said. Vastasel juhul võib ta öelda, et on Pamela Anderson ka.

fyte
29.05.11, 14:50
Last Activity Today 13:01 - härra Snoopdogg logib rahulikult sisse ja surfab foorumis, kuid siia teemasse vist aega/tahtmist kiigata ei ole. lol.
Pane jah isikuandmed.

SNOOPDOGG
29.05.11, 14:57
Rahunege asi kontrolli all, pole mõtet lampi ka seletada siin

udikaz
29.05.11, 15:01
kus su 3x nädalas ülevaated siis on? kui diili punkti ei täida siis on diil katki ja pead raha stakejale tagasi kandma ju.. kõik on rahulikud, lihtsalt sinult väga moraalitu käitumine!

oohoh
29.05.11, 15:20
Rahunege asi kontrolli all, pole mõtet lampi ka seletada siin
Möla asemel pane parem tulemused ja käitu vastavalt reeglitele mitte ära leiuta mingisugust omaloomingut

Kriminaal
29.05.11, 15:22
Rahunege asi kontrolli all, pole mõtet lampi ka seletada siin

Selle postiga tegid sa stakeja kindlasti sitaks rahulikumaks.
Mis seis on siis?

SNOOPDOGG
29.05.11, 15:24
kannan tagasi raha ja kõik

Kriminaal
29.05.11, 15:24
kannan tagasi raha ja kõik

Kuna?

Cheating
29.05.11, 16:16
Vana tõmbas ennast Bustoks ja lubas tagasi maksta.
Arvan, et vana oli juba esimese 3 päevaga Busto, ning sellepärast 3x nädalas ülevaadet ei tulnud kuna polnud millegist kirjutada:)


Annan sulle ühe nädala aega, et asjad korda ajada. 05.06.2011

fyte
29.05.11, 16:18
Ei imesta, kui selline vend lihtsalt läks äksi täis, nähes 100$ ilutsemas oma kontol, cashoutis ja jõi selle maha lihtsalt.

Kriminaal
29.05.11, 16:19
Mis ta pokerplayername üldse on?

Cheating
29.05.11, 16:23
Kahjuks ma enam ei mäleta. Just mõned päevad tagasi ma puhastasin postkasti ja kustutasin kõik kirjad ära.

variatsioon
29.05.11, 16:29
:D:D miks sa üldse kõik kirjad postkastid maha peaksid laskma?

www.gmail.com

thank me later.

Cheating
29.05.11, 16:31
:D:D miks sa üldse kõik kirjad postkastid maha peaksid laskma?

www.gmail.com

thank me later.


Kas ma saan gmaili Pokkeriprod foorumi postkastiga siduda?

variatsioon
29.05.11, 16:35
no kui seda saab mingi hot.eega siis ka kindlasti gmailiga.

rahvavaenlane
29.05.11, 23:43
http://www.youtube.com/watch?v=k_xQvxiHdLM&feature=share

fyte
30.05.11, 02:04
http://www.youtube.com/watch?v=k_xQvxiHdLM
FYP.
Hea klipp muidu, meenutabki täpselt seda snoopdoggi. :)

VisaHing
30.05.11, 07:27
Rahu kõik kontrolli all, ma ammu busto. lmao. :D

Aga Cheating jah, tunnen kaasa sessuhtes. Ära jah nii lihtsalt stake paku neile võmpadele.

kjmrc
30.05.11, 08:39
Naiss.. Lasi rolli kõrgemal limiidil bustoks v? Või lihtsalt cashout ? :D

emmimees
30.05.11, 11:31
Kahjuks ma enam ei mäleta. Just mõned päevad tagasi ma puhastasin postkasti ja kustutasin kõik kirjad ära.

Nime ja elukoha kustutasid ka ära ikka?
Viska siis 5. juuni üles siia täisnimi ja elukoht kui tead neid...

Aga aru ma ei saa, miks jagatakse suvakatele lihtsalt raha ja tekitatakse peavalu sellega. Loodate rikkaks saada?

kjmrc
30.05.11, 11:34
Vaevalt NL5 stakemisega rikkaks saab :D

HU grinder
30.05.11, 12:27
Ütleme, et teed deali 50k käe peale. Avg mängija laseb 5bb/100 hüpoteetiliselt. See teeb 62,5$ per diil. Oletame, et staketav mängib vähemalt kuuga 50k kätt ära.

Seega kui võtta 20 liinitöölist, teeniks kuus vähemalt 1250$, mis pole ju iseenesest eriti halb, kui arvestada Eesti keskmist palka. Volüüm on tähtis.

kjmrc
30.05.11, 12:29
No seda küll jah, kui leiad need 20 ausat, 5bb/100 liinitöölist.. :P Kui stakeda siin 2-3 mängijat, siis summa pole väga suur.

HU grinder
30.05.11, 12:31
Samas stakeda veel muid mikromehi, nt nl2-nl25. Sng ja tourney mehed. Vahel stakeda ka nt Laasi, siis võib tulemus olla veel parem. Lihtsalt terade sõkaldest eraldamine võtab veidi vilumust ja iseloomu, kuid võrdlemisi väikese vaevaga on võimalik teenida avg palk. Nagu väike ettevõtja, igaüks ei sobigi juhiks.

Cheating
30.05.11, 12:41
Alguses oligi plaan mingi julm micro grinderite armee kokku panna:)
Aga nüüd olen aru saanud, et see väga mõtetu ja järgmine kord kui ma stake pakun, siis enam Micro meestele stake ei anna!



*05.06.2011 õhtuks avaldan nime, kui pole vahepeal ajad korda saanud!

variatsioon
30.05.11, 15:04
Ütleme, et teed deali 50k käe peale. Avg mängija laseb 5bb/100 hüpoteetiliselt. See teeb 62,5$ per diil. Oletame, et staketav mängib vähemalt kuuga 50k kätt ära.

Seega kui võtta 20 liinitöölist, teeniks kuus vähemalt 1250$, mis pole ju iseenesest eriti halb, kui arvestada Eesti keskmist palka. Volüüm on tähtis.
sa ei arvest variatsiooni.
mõni tüüp läheb bustok, teine tripeldab -> cash oudib ja sina jäädki nulli.

seda siis kui kõik oleksid asusad mängijad. aga tegelt 64% scammivad ;)

HU grinder
30.05.11, 16:07
No sama hästi võib teine vend lasta 15bb/100, ma arvan, et 5bb/100 võiks olla long run summaarne näitaja (jutt polnud lampi stakemisest - terade eraldamise koht). Mängijad ei pea ausad olema, mis sa arvad, et 64% töölistest ei scammiks oma ülemust, kui sellel tagajärgi poleks? Ma ütlesin, et see ei sobigi kõigile. Suvaline 11h päevas arvutis istuv pehmik tõenäoliselt väga lihtsalt sellega hakkama ei saa.

E: Ning ka nagu ettevõtja rolli puhul, võib ka selline pealehakkamine olla stressirohke ja tõsiselt närvesööv, seepärast too ei sobigi kõigile. Kui te ei suuda rahulikuks jääda 10BI 500 käega mutta pannes, siis ei tasu ka sellise kaliibriga ettevõtmisi alustada.

hotcocacola
30.05.11, 16:22
no mul oli sama plaan, panna 4-5 microgrinderit kokku plaaniga, et toimub solid tõus NL2-->NL10. Aga ei suutnud nii suurt riski võtta ja steikisin vaid ühte mängijat. Sain 150$ plussi vist kuu ajaga. Print...lol

Cheating
30.05.11, 18:58
Ega nii ongi, et kui ikka jagad biiti, siis leiad endale selle väikse $$$, et Microt nühkida.

con
31.05.11, 02:18
Kuna sa uus kasutaja siis tee teinekord ette teema ära kellele ja kuidas jne. las olla nädalake üleval ennem kui rahad ära kannad. Foorumikasutajad teevad korraliku background checki sulle ette ära. Kui kandidaat on asja väärt siis ei tohiks tal midagi selle vastu ka olla. Üleüldse võiks rohkem nii läheneda stakemistele. Äkki isegi reegel teha vm? Iga scammer soovib PM'is e. foorumi seljataga asja ära ajada.

kui stakeda tahad siis üks hea võimalus hetkel isegi on:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7882-MTT-stake-stars?p=340217#post340217

stakejate ROI on senimaani päris hea olnud. ma juhin lihtsalt tähelepanu, ise otsusta.

Maxi
31.05.11, 03:07
Mõtlesin ise ka suveks endale cashi stake küsida, aga vaadates mis jama siin enamus tegelasi teeb siis tundub suht ebamugav ennast scammerite meres tõestama hakata. Kui juba eos vaadatakse kui potensiaalset scammerit siis ega eriti meeldiv pole siin raha manguda või nii.

aaa, seda ka et scammeritel sõidame seina maha sierraga kui sobiva hinna pakute. Kui hetkel raha ei ole pätil siis teeme kokkulepe ja lepingu võla ja selle tasumise suhtes. Näiteks annab scammer panti naise, ämma või siis näiteks kassi ja võla tasumisel tagastame pandi. PM keda huvitab

con
31.05.11, 04:20
Mõtlesin ise ka suveks endale cashi stake küsida, aga vaadates mis jama siin enamus tegelasi teeb siis tundub suht ebamugav ennast scammerite meres tõestama hakata. Kui juba eos vaadatakse kui potensiaalset scammerit siis ega eriti meeldiv pole siin raha manguda või nii.

aaa, seda ka et scammeritel sõidame seina maha sierraga kui sobiva hinna pakute. Kui hetkel raha ei ole pätil siis teeme kokkulepe ja lepingu võla ja selle tasumise suhtes. Näiteks annab scammer panti naise, ämma või siis näiteks kassi ja võla tasumisel tagastame pandi. PM keda huvitab
wut

Cheating
31.05.11, 07:49
Mõtlesin ise ka suveks endale cashi stake küsida, aga vaadates mis jama siin enamus tegelasi teeb siis tundub suht ebamugav ennast scammerite meres tõestama hakata. Kui juba eos vaadatakse kui potensiaalset scammerit siis ega eriti meeldiv pole siin raha manguda või nii.

aaa, seda ka et scammeritel sõidame seina maha sierraga kui sobiva hinna pakute. Kui hetkel raha ei ole pätil siis teeme kokkulepe ja lepingu võla ja selle tasumise suhtes. Näiteks annab scammer panti naise, ämma või siis näiteks kassi ja võla tasumisel tagastame pandi. PM keda huvitab


lol

Pumper
31.05.11, 09:49
Tihti tehakse ka nii, et saadakse kasumit aga õeldakse et busto ja siis hea kasum endale jätte:)

Ei oska antud juhtumit kommenteerida, aga ka selline variant on.

VisaHing
31.05.11, 09:53
Tihti tehakse ka nii, et saadakse kasumit aga õeldakse et busto ja siis hea kasum endale jätte:)

Ei oska antud juhtumit kommenteerida, aga ka selline variant on.

no ptr ja sharkscope-st saab üldjuhul järgi vaadata või muudest kohtadest, et mida on mängitud. Ntx kui sorm mind stakes, siis sharkscopest nägi ta täpselt ära mitu mängu ma teinud, palju profit jne. ( aint, et noh see siis sng,mtt puhul )

emmimees
06.06.11, 12:41
Tähtaeg läbi, ehk pikendad, küll poiss lubab ära maksta, kõigil ju rasked ajad.

Aga mis ta nimi ikkagi on?

fyte
06.06.11, 12:48
*05.06.2011 õhtuks avaldan nime, kui pole vahepeal ajad korda saanud!
Sup?

Cheating
06.06.11, 17:12
SNoopDogg = MARKSON TAAVI
Summa:70€

Siiani pole ta mulle täpset päeva andnud kuna rahad tagasi kannab.

K2snakas
06.06.11, 17:17
heh, vana scammer juba juu. Mix ennem ta nime ei googeldanud, kui deali tegid?:O

Cheating
06.06.11, 17:24
Noo, eks ma saan järjest targemaks.

fyte
06.06.11, 17:29
Heh, tõsi ta on jah - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=456357

http://www.upload.ee/image/585227/taavimarkson.aka.brandy.JPG


//
Krt, ma ei saa aru kus on nende mõistus?
Retards gonna retard.

Cheating
06.06.11, 17:39
Krt, ma ei saa aru kus on nende mõistus?

hotcocacola
07.06.11, 07:34
Facebooki info:

https://www.facebook.com/people/Taavi-Markson/100001783442771?sk=photos

nikitheone
07.06.11, 08:32
2 ühist tuttavat on, if you know what i mean

suitsutihane
07.06.11, 08:32
väga nahhaalne värk mis siin toimub :S krdi ahvi näoga scammer. tahaks hirmsasti mingit organiseeritud piinlikust valmistada talle

armand0
07.06.11, 09:31
vonkartoffel siit foorumist on meie ühine sõber ja elab ka Pärnus.

Äkki ta oskab tüübi kohta mingit infot anda.

SNOOPDOGG
07.06.11, 09:45
Ja panin bustosse ja kirjutasin et tagastan raha esimesel võimalus, miks seletavad kõik nii hirmsasti, kui keegi asjasse ei puutu ?

adam_q
07.06.11, 09:50
tuli meelde klassikaline tuneunesi väljend - Noniii misasja te siplete siin foorumis???

yolpa
07.06.11, 10:02
Ja panin bustosse ja kirjutasin et tagastan raha esimesel võimalus, miks seletavad kõik nii hirmsasti, kui keegi asjasse ei puutu ?

sest sul oli sitaks aega vaikselt asja ajada

Godspeed_EJ
07.06.11, 10:05
http://completedogfood.net/wp-content/uploads/2010/07/best-puppy-food.png

suitsutihane
07.06.11, 11:12
selline ''bon voyage'' tunne on, nagu oleks seda näinud

yolpa
07.06.11, 11:35
selline ''bon voyage'' tunne on, nagu oleks seda näinud

väga haige, endal sama. Ma olen päris palju mingitel "urka turnadel" käind, äkki kuskil seal.

adam_q
07.06.11, 11:55
deja vu?

lenC
07.06.11, 12:07
ilmselgelt tsiteeriti klassikuid

adam_q
07.06.11, 12:28
lol, yeah

armand0
07.06.11, 15:56
tuli meelde klassikaline tuneunesi väljend - Noniii misasja te siplete siin foorumis???

no see vend kuulub eliiti enda lausetega.

Kui võlga küsisin siis ta ütles ,et Küprose kaardil on kinni , mingi maadleja Soomest toob , sõber sõitis just mööda , jäin see nv võlgu pidin kogu raha ära andma,

Italiandude
07.06.11, 22:35
no see vend kuulub eliiti enda lausetega.

Kui võlga küsisin siis ta ütles ,et Küprose kaardil on kinni , mingi maadleja Soomest toob , sõber sõitis just mööda , jäin see nv võlgu pidin kogu raha ära andma,

=D

hotcocacola
07.06.11, 22:48
rofl, teema l'heb kuldseks :D

mida te siplete siin.....loooooooooooooool

Cheating
08.06.11, 18:11
Tundub, et Snoop tahab ka varsti Google Top10 kuuluda:)
Kui rohkem aega leian siis korraldan selle ära!

Howie Diddot
08.06.11, 18:29
Epic

overgrow
09.06.11, 09:42
viimasel ajal väga palju scämmereid olnud, aga miks see kasutaja peab stake tagasi maksma kui ta bustosse läks, kas rikkus mingeid stake reegleid?

alaska
09.06.11, 09:46
Kui ausalt bustosse minnakse siis ei pea midagi tagasi maksma. Rikutakse mingit reeglit, mängitakse mingil arusaamatul põhjusel suurema sisseostuga turniir ja tõmmatakse oma imagele vesi peale.

K2snakas
09.06.11, 09:47
viimasel ajal väga palju scämmereid olnud, aga miks see kasutaja peab stake tagasi maksma kui ta bustosse läks, kas rikkus mingeid stake reegleid?

võiks koguteema läbi lugeda, ennem kui postitad:)

fyte
31.05.12, 18:35
Skämmer endiselt tegutseb, praegune user on tal BeYo. Olles graphi näinud, uurisin talt PMi teel skype', et confirmida tulemusi etc. Paraku pole just teravaim pliiats pinalis.



[10:47:28] Fyte: tere
[17:44:01] Taavi Markson: tere tere
[17:50:38] Fyte: helistan, sobib?
[17:52:16] *** Call to Taavi Markson, no answer. ***
[17:53:58] Taavi Markson: helistab natukese aja pärast, ma lauaarvutis ja vend naisega samas toas
[17:56:36] Fyte: ok. millal?
[18:01:28] Taavi Markson: 15minuti jooksul
[18:01:43] Taavi Markson: kirjuta siin niikaua mida teada vaja
[18:02:15] Taavi Markson: vähe teemaväline küsimus, aga kuna oled mode vast tead, kas igaüks saab pokkeriprod klubiga liituda?
[18:02:47] Fyte: vanus 21
[18:02:49] Fyte: on tingimus
[18:02:56] Taavi Markson: :)
[18:03:25] Fyte: oled kaua skype kasutand?
[18:03:31] Taavi Markson: nop
[18:03:46] Taavi Markson: kunagi kasutasin kui netis mänge mängisin ja noorem olin
[18:04:24] Taavi Markson: siis tuli mingi 3-4 aastane paus, nüüd sõbranna taanis ja hakkasin uuestima kasutama
[18:04:39] Fyte: mis perioodil see sample läbi mängitud
[18:04:45] Fyte: mis graphi foorumisse panid?
[18:04:56] Taavi Markson: hmm
[18:05:03] Taavi Markson: ftp aegadest enamjaolt
[18:05:11] Fyte: sul HEM hetkel arvutis jep
[18:05:19] Taavi Markson: jah
[18:05:57] Taavi Markson: näitan grahpi tiemwieriga?
[18:06:12] Fyte: siinsamas saad
[18:06:17] Fyte: parem klikk ja share screen
[18:06:44] Taavi Markson: oota kus kohas parem klikk
[18:06:49] Fyte: mu nime peal
[18:06:51] Fyte: vasakul tulbas
[18:07:07] Taavi Markson: ja leidsin
[18:07:36] Taavi Markson: läheb veits aega, vend tõmbab kohe minekut mu arvutist
[18:07:38] Taavi Markson: siis vahetan pc
[18:08:30] Fyte: vana oled muidu?
[18:08:34] Taavi Markson: 21
[18:08:54] Fyte: ja skaibis 18
[18:09:04] Taavi Markson: what
[18:09:28] Fyte: profiilil on siin 18
[18:09:29] Taavi Markson: lol on jah 4 veebruar 94
[18:09:29] Taavi Markson: :D
[18:09:34] Taavi Markson: 27 veebruar 91
[18:09:41] Taavi Markson: mingi lambikas dunno
[18:10:06] Fyte: on sul foorumis teisi kasutajaid ka olnud?
[18:10:08] Fyte: või uus
[18:11:20] Taavi Markson: on olnud ~aasta tagasi kui jälgima hakkasin foorumit
[18:11:27] Fyte: mis nimeline?
[18:11:46] Taavi Markson: aga ei kasutanud väga ja lugesin niisama , nyyd paar kuud tagasi hakkasin kasutama ja ei mäletanud pw
[18:11:50] Taavi Markson: hmm
[18:11:55] Taavi Markson: oot vaatan
[18:13:19] Taavi Markson: ei tea
[18:13:24] Taavi Markson: ma lihtsalt tegin aga ei kasutanud
[18:13:31] Taavi Markson: sellelt ip-lt mingi on tehtud
[18:13:40] Taavi Markson: näed vast foorumist ise
[18:13:44] Taavi Markson: kuna mode
[18:14:04] Fyte: mingi public ip tundub
[18:14:11] Fyte: snoopdogg on tuttav nimi?
[18:14:20] Taavi Markson: ei
[18:14:39] Fyte: tõesti
[18:15:45] Fyte: nice try btw
[18:15:59] Taavi Markson: ???
[18:16:19] Fyte: ei ole tuttav nimi või
[18:16:56] Taavi Markson: ei ole
[18:17:01] Fyte: oh well
[18:17:06] Fyte: kui lolliks sa mind pead? ;D
[18:17:14] Fyte: sa lasid täpselt aasta aega tagasi üle
[18:17:19] Fyte: foorumlase cheating
[18:17:26] Fyte: on võlg ära makstud?
[18:17:27] Fyte: kahtlen

Edasi tuli juba kiri: "This person has not shared their details with you." :rolleyes:


Approvemata steigi teema tema poolt:

Tere, olen foorumit jälginud ~1.5a aga pole varem mõelnud accounti peale, nüüd siis tegin ära.

Cashoutisin enda rolli, sest irl olid väiksed jamad.

Mängiksin nl4 triobet või nl5 pokerstars, diili pikkuseks ~ 1kuu(loodan selleks ajaks enamvähem nl5 rolli kokku ajada)

Profit 50:50

Limiidist alla liikumist saab investoriga arutada, kuigi see vast üsna võimatu :D

Updaten nädalas vähemalt 1x siin ja investoriga vast tihemini msn/skype.

Loodan et 1 inimene võtab ära, ei tahaks midagi poolitama hakata.

Võibolla tundub et nädal vana account ja tuleb siia kohe stake nuiama vms,aga 4real preagu stake vaja ja beadin, lasen 35k~ hands kuuga ja profit mõlemale üsna kindel

20bi 100$ algsumma siis

http://www.upload.ee/image/2379261/NL5graph.jpg


Petturi facebook - http://www.facebook.com/taavi.markson

pikk28
31.05.12, 18:39
hea töö Fyte. pmst nagu Sherlock juba!

bauss
31.05.12, 18:58
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.192977174105063.44557.100001783442771&type=3

lemmik album

vapsik
31.05.12, 19:04
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.192977174105063.44557.100001783442771&type=3

lemmik album

Vaatasin sama.

Pumper
31.05.12, 19:06
Tüüp nurub nl5 staket ja mängib nl200, sõprade kommentaarid on muidugi julmad : donkfest, freeroll jne:D

nikitheone
31.05.12, 19:06
3 mutual friends, kui vaja

Fabulous
31.05.12, 19:12
http://i.imgur.com/sGHJR.jpg

Pumper
31.05.12, 19:12
Ega ta vist eriti ei varjagi end, lihtsalt ei maksa. Ma pöörduks cheatingu asemel politseisse, kuna 100 daala on kantud (juhul kui saab tõestada). Selle eest saab krim asja. Tõenduseks tood selle teema.

Jäämees
31.05.12, 19:16
Pärnu ikka toredaid inimesi täis :D

Cheating
31.05.12, 20:18
lol... tra ma ei mõista selliseid haigeid inimesi, lihtsalt unreal.

Siiani pole TAAVI MARKSON oma võlaga mulle tagasi maksnud, ega ka ühendust võtnud.
Kui keegi huvitatud siis võin selle võla TASUTA kellegile edasi anda, kui selline asi on võimalik!?

fyte
31.05.12, 20:20
Kui keegi huvitatud siis võin selle võla TASUTA kellegile edasi anda, kui selline asi on võimalik!?
Kaugelt pole vaja otsida. http://foorum.pokkeriprod.com/private.php?do=newpm&u=574

estdonk
31.05.12, 20:29
Äh seda jörmi on pidevalt 2 paaris ka näha olnud. Ah et siuke mees siis.

Cheating
31.05.12, 20:46
Vaatasin SEB-ist järgi. Jah mul oli Tehing tehtud 01.05.2011, Saaja MARKSON TAAVI, Selgitus: Stake

estdonk
31.05.12, 20:59
Sellise infoga on vist täiesti võimalik juba kohtusse pöörduda. Anna maksekäsu kiirmenetlus sisse.
Samuti näiteks teata Pärnusse 2 Paari, et tegemist scammeriga ja et äkki saaks hoiatuse seinale panna sinna koos pildiga.

VisaHing
31.05.12, 21:30
Ta läheb siis politseisse jutuga, et:
''Stakesin ühte venda, keda ma ei tunne, 100$-iga, et ta mängiks PokerStarsis rahalaudu ja kasumi lubasime pooleks teha. Kahjuks kadus ta rahaga neljatuulepoole ja siiani pole temaga kontakti saanud. ''

Ma muidu väga loodan, et Cheating oma rahad tagasi saab ( kõige normaalsem vend üldse :D ) aga kas politsei tegelt ka hakkab asjaga tegelema kui on ette näidata vaid pangakonto väljavõttel olev tehing, mille selgitus on: stake. ??
Peaks ju olema miskisugune allkirjastatud leping ja tõendid. Politseile seda teemat anda lugeda oleks sama, mis ma laseksin sul hieroglüüfe tõlkida.

Minevik näidanud, et scammeritelt midagi tagasi saada on väga väike võimalus.

udikaz
31.05.12, 21:51
Ta läheb siis politseisse jutuga, et:
''Stakesin ühte venda, keda ma ei tunne, 100$-iga, et ta mängiks PokerStarsis rahalaudu ja kasumi lubasime pooleks teha. Kahjuks kadus ta rahaga neljatuulepoole ja siiani pole temaga kontakti saanud. ''

Ma muidu väga loodan, et Cheating oma rahad tagasi saab ( kõige normaalsem vend üldse :D ) aga kas politsei tegelt ka hakkab asjaga tegelema kui on ette näidata vaid pangakonto väljavõttel olev tehing, mille selgitus on: stake. ??
Peaks ju olema miskisugune allkirjastatud leping ja tõendid. Politseile seda teemat anda lugeda oleks sama, mis ma laseksin sul hieroglüüfe tõlkida.

Minevik näidanud, et scammeritelt midagi tagasi saada on väga väike võimalus.

sest keegi ei ole asja tõsiselt käsile võtnud.

widescreen
31.05.12, 22:09
Tean ka teda. Kui näen siis küsin mida ta korraldab siin. (kui ma kuidagi paremini abiks ei saa olla)

Cheating
31.05.12, 22:45
Politsei ja mingi Kohtu teemaga ma never ei viitsi jamad. Aga hea meelega kingiks selle võla(70€) kellegile kes suudaks selle raha temalt kätte saada, läbi tutvuste või mingil muul viisil.

*See raha on juba ammu mul maha kantud, seega loodan lihtsalt, et sellised süüdimatud saavad kunagi karistatud mis iganes viisil.

totaldonk
31.05.12, 23:23
Politsei ja mingi Kohtu teemaga ma never ei viitsi jamad. Aga hea meelega kingiks selle võla(70€) kellegile kes suudaks selle raha temalt kätte saada, läbi tutvuste või mingil muul viisil.

*See raha on juba ammu mul maha kantud, seega loodan lihtsalt, et sellised süüdimatud saavad kunagi karistatud mis iganes viisil.
Tean teda irl üsna hästi, võin võla endale võtta siis kui sobib. Kinnita kui sobib D:

Pumper
31.05.12, 23:24
Avaldus politseisse ei maksa midagi. Teiseks on olemas kogu see jutt foorumist ja msn vestlused jne. Siit on alati võimalik kutsuda paar tuttavat, kes tunnistavad, et tüüp pettis raha välja ja asi ants. Igast nippe saab proovida ja 100 daala eest on tüübil juba krim asi soolas.
Teine võimalus maksekäsu kiirmenetlus. Saab kiirelt kohtuotsuse kui tüüp sellele ei vasta ja saadki kohtutäiturile anda, kes raha väljanõuab.
Kui tüüp korra juba mingi jama kaela saab, siis teistkorda ta ikka mõtleb, enne kui tegutseb.

vapsik
31.05.12, 23:26
Tean teda irl üsna hästi, võin võla endale võtta siis kui sobib. Kinnita kui sobib D:

Miks mitte ärgitada sõpra Cheatingule raha ära maksma. Vbla ma udu ja sain valesti aru, aga see väga mööda kui Cheating jääb rahast ilma ning mingi päti sõber saab raha endale.

totaldonk
31.05.12, 23:28
Kui isiklikult tunneksin Cheatingut siis vb tõesti. Kahjuks olen ma nii laisk inimene. Tundes Taavit piisavalt hästi, tean, et minu niisama ärgitamine ei paneks teda Cheatingule maksma. Üsna tühi vaev. Aitaksid ainult teod, millel ei näe kahjuks pointi. Sry

Pumper
31.05.12, 23:31
Aga spämmiks ikka nime ka üles, et ta tuntud petturiks saaks, nagu ühe vennaga tehti, siis teavad kõik et ta scammer ja 2 paari Reginale ja neile peaks ka teada andma, et pole eriti usaldusväärne vend.

Cheating
31.05.12, 23:40
Tean teda irl üsna hästi, võin võla endale võtta siis kui sobib. Kinnita kui sobib D:

Aitad sõpra ja kustutad võla, või ikka reaalselt nõuad selle summa tema taskust?

Pumper
31.05.12, 23:43
Ära anna võlga midagi niisama ära, muidu on varsti Karli Kiin nr 2. Eriti kui veel avalikult pokkeriringkondades käib ja juba mitmendat korda jäi vahele uue pettusega.

TAAVI MARKSON ON PETIS!

totaldonk
31.05.12, 23:53
Teeksin talle tagasi. Kunagi mälus peaga vedasime pmst for fun mingi päris suure summa mai mäleta mingi 3k v 5k eek kihla täiesti tühise asja peale ja mina kaotasin. Hiljem nõudsid mingid kandid välja mult selle. Ta andis mingi % ära, et kätte saaks.

ristijeesus
31.05.12, 23:56
rofl lahedad sõbrad sul, total.

totaldonk
31.05.12, 23:58
thx :D

Maxi
01.06.12, 00:13
Kino mõelda, et osale inimrämpsule tähendab hea nimi sama palju kui teisele mehele 1 BI. mingi 100€ ei hakkaks elu sees kedagi never ever scammima ju, isegi 1000€ ega ka 10 000€ eest mitte.

Poke
01.06.12, 02:52
Kino mõelda, et osale inimrämpsule tähendab hea nimi sama palju kui teisele mehele 1 BI. mingi 100€ ei hakkaks elu sees kedagi never ever scammima ju, isegi 1000€ ega ka 10 000€ eest mitte.
aga mis piiril hakkaksid?
kedagi sinujaoks võõrast inimsst scammima, kui tead. et foorumites, ning sinu linnast rahvas ja sinu tuttavad saaksid teada, et scammisid/varastasid kellegilt x summa euros
karli kiinil on see summa 5 eurot, mis teil oleks?

oohoh
01.06.12, 03:24
Selle tohmani kandepind on üldse päris lai, siin paar aastat tagasi lasi 50 eegi kaupa cs 1.6accounte üle

estdonk
01.06.12, 08:16
Anna ikka maksekäsu kiirmenetlus sisse. Vaevalt politsei sellega tegeleda viitsiks. Maksma läheb sulle riigilõivu, mis pärast väänatakse võlgniku kraesse. Vaevalt ta sellele vastuväite esitabki. Ja kui ta ametlikult kuskil töötab saab täituri poole pöörduda ja peetakse palgast kinni. Maksekorraldusel, msni logidel ja foorumi teemal peaks olema kandepinda küll.
Ja muidugi 2 paari anna ka teada et lohh skämmib, ta seal tihe külaline.

BeYo
01.06.12, 17:55
Inetu tegu, pmisin cheatingule ja tagastan raha.


Sorry

Fabulous
01.06.12, 18:08
Inetu tegu, pmisin cheatingule ja tagastan raha.


Sorry
Minu arvates seda asja siiski nii ei tohiks jätta, et pettur teeb siia nüüd postituse stiilis "Oih, vahele jäin. Nüüd maksan raha tagasi" ja kõik on kenasti.

kardaanirist
01.06.12, 18:10
Inetu tegu, pmisin cheatingule ja tagastan raha.


Sorry

päris nii kergesti see asi küll ei tohiks käia. maksad ära küll, aga kuhugi peaks kindlasti "plekk" jääma, et sinusuguste inimestega keegi enam mingisuguseid tehinguid ei teeks. kui tööandja nime googeldab, siis võiks samuti näha olla, et mis inimesega tegu on.

BeYo
01.06.12, 18:14
arusaadav, ei saa ise ka aru miks sellise debiilsusega hakkama sain

Cheating
01.06.12, 18:31
Konto Nr. saadetud. Kui ükskord see summa peaks üle tulema, siis luban et Splitin selle Fyte´ga tänuväärse töö eest!
Eks ma siis annan siin teemas teada.

ranka
03.06.12, 07:04
Teema liigutatud ja kasutaja «BeYo» staatus piiratud.

Cheating
03.06.12, 17:53
Sain BeYo´lt sellise PMi

8ndal või 11ndal saan palka siis kindlasti makstud, aga vast saan varem kantud.

Cheating
11.06.12, 21:35
Täna sain uue kirja SNOOPDOGG´il (BeYo)

Re: Teade

Sorry l2heb rahaga natukene aega veel, aga luban et maksan tagasi!!

fyte
11.06.12, 22:58
Standard degeni jutt obv

kjmrc
12.06.12, 08:19
Kahtlane jutt tõesti.. kui eelnevalt ütles, et kindlalt saab hiljemalt 11'ndaks ära maksta kui mitte varem. :D

fyte
10.07.12, 03:26
Uudist, Cheating?

sorm
10.07.12, 15:46
11 on ju homme :D

totaldonk
10.07.12, 17:34
11 on ju homme :D

uus kuu on peal juba :D

sorm
10.07.12, 23:17
tean tean niisama trollin, sry for offtopick

Cheating
11.07.12, 21:08
haha. Võibolla alles järgmine aasta üllatab uue makse kuupäevaga:)

imthcplant
11.07.12, 21:34
:D Korras vend!