PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7

kardaanirist
03.02.12, 16:17
purge vale tulemusega sessid välja ja lase starsil saata uued käed ja lisa need manuaalselt. see on vist hetkel ainuke lahendus

atsetoon
11.02.12, 11:14
selline probleem, et hud kuvab lauda alles 5-10 kätt peale mängu alustamist, mis värk on?

N1x0n
11.02.12, 11:39
sul seadistatud äkki nii ,et alles mingist "x" kätekogusest hakkab statse näitama ? .. minu arust suht standard ,et läheb veits aega ennem kui näitama hakkab :D

atsetoon
11.02.12, 22:08
housekeepisin ja kõik on ilusam.

reggie
12.02.12, 16:22
Mida see hausekeeping täpselt teeb, on seda mingi aja tagant vaja teha?

kardaanirist
12.02.12, 16:27
korrastab databaasi vms. väga vahet ei ole, mis ta teeb. tähtis on see, et selle tegevuse tagajärjel muutub PT3 kiiremaks (nii graafikute tegemisel, HUDi kuvamisel jne).

andrus69
27.02.12, 17:21
Oskab keegi aidata PostgreSQLi probleemiga.
Oli varasemalt toimiv Holdem manager peal.
Lasin peale Pokertrackeri. Asja toimima ei saanud ja andis veateate unable to connect to database.
Lasin Pokertrackerit peale ja maha ja ei muutund midagi. Üritasin ka Postgresi maha lasta ja uuesti installeerida, kuid küsib installeerimisel mingit parooli mida ma ei kujuta ette mis on.

Pokutaja
27.02.12, 17:29
Probleem ilmselt selles, et Holdem Manager paned teise passwordi database loomisel. Pane passwordiks "postgrespass" ja vaata, kas siis toimib.

andrus69
27.02.12, 21:54
Probleem ilmselt selles, et Holdem Manager paned teise passwordi database loomisel. Pane passwordiks "postgrespass" ja vaata, kas siis toimib.

Sain toimima. oligi paroolis viga.

Vandalar
03.04.12, 23:43
Keegi viitsiks seletada, kuidas PT 3-s selle musta solid tausta HUD-il saaks kuidagi kasvõi poolläbipaistvaks? Mingi hetk sain seda kuskilt nagu slideriga muuta aga nüüd enam mitte.

kardaanirist
03.04.12, 23:48
configure > configure hud > group > translucency > solid <-----> clear

seda mõtled?

//või siis samamoodi configure hud > stats > valid tüübi (player name, PFR, VPIP vms) > properties > background?

Vandalar
03.04.12, 23:50
configure > configure hud > group > translucency > solid <-----> clear

seda mõtled?

//või siis samamoodi configure hud > stats > valid tüübi (player name, PFR, VPIP vms) > properties > background?
Ma arvan küll, et seda, sealt peaks HUD-i backgroundi läbipaistvaks saama? See must üldine background/kast mis neid state ümbritseb :)

kardaanirist
04.04.12, 00:16
sealt peaks saama jah. ma ise pole sealt midagi kruttinud. proovi ise järgi. :)

Vandalar
04.04.12, 00:21
Keegi viitsiks seletada, kuidas PT 3-s selle musta solid tausta HUD-il saaks kuidagi kasvõi poolläbipaistvaks? Mingi hetk sain seda kuskilt nagu slideriga muuta aga nüüd enam mitte.

Jätkuvalt otsin lahendust.

N1x0n
04.04.12, 08:54
Mina sain niii ,,et kui avan "Configure HUD " siis kohe esimese sektsiooni all paremas nurgas on "Translucency " ja sealt näpid kas solid v clear ..
A sellega muutub kõik kas läbipaistvamaks v siis paistmatuks ..

Vandalar
04.04.12, 11:37
Seda Translucency sliderit olen vedanud igatepidi aga enam ei muuda see midagi- alguses muutis. Kas see võib sellest olla, et mul on mitu profiili?
Teine küss veel. Kuidas hud-i asukoha saaks alati ühe koha peale salvestada, kui toal puudub default seat location? Enetis.

viki
07.04.12, 14:42
Mul impordib praegu käsi PT3st PT4.Tundub,et läheb meeletu aeg.Oskab keegi öelda,kas samal ajal saab PT3e mängimise ajal kasutada.

ranka
07.04.12, 15:50
Mul impordib praegu käsi PT3st PT4.Tundub,et läheb meeletu aeg.Oskab keegi öelda,kas samal ajal saab PT3e mängimise ajal kasutada.

Ei tea kas tohib mängida aga mul läks 2 miljoni käe importimiseks 24 tundi, siis jooksis kokku. PT4 crashas esimesed paar korda ja jätsin asja sinna paika.

viki
07.04.12, 16:04
Tänud.Mul kahe tunniga 200k 3 miljonist ära importinud.Proovin mängida ja eks näeb,mis saab.Mängisin ja statid lauda tulid.

viki
09.04.12, 18:45
Ei tea kas tohib mängida aga mul läks 2 miljoni käe importimiseks 24 tundi, siis jooksis kokku. PT4 crashas esimesed paar korda ja jätsin asja sinna paika.Mul jooksis ka PT4 algul pidevalt kokku,aga tegin Housekeepingu ja Rebuild Cache ja nüüd tundub töötavat.Võrreldes PT3ga tulevad graafikud justkui aeglasemalt.Mängida pole praegu eriti aega olnud aga mingi 15 minutit proovisin ja statid tulid lauda ilusti.

reggie
10.04.12, 15:08
Kuidas ühte konkreetset turnat trackerist eemaldada? Mängisin OOs punktide eest aga proge on veendunud, et panin 2700 taala magama ning ei hittinud.

viki
10.04.12, 18:07
Kuidas ühte konkreetset turnat trackerist eemaldada? Mängisin OOs punktide eest aga proge on veendunud, et panin 2700 taala magama ning ei hittinud.Üleval on Database ja sealt Database Management.Siis valid Purge ja otsid turna ülesse.

EestiAA
20.04.12, 18:49
pidin tegema formati sain kõik puhtaks löödud kõik käed jne.
Nüüd installisin trackeri aga hudi ei tule alla ja nagu ei loe käsi ka.
Tuvastab nagu laua nime aga ei hakka käsi lugema .
Pokerstars configuration-i alt ütleb punase kirjaga :pokerstars does not appear installed.:.
hand history directory panin sinna kus tavaliselt aga mitte midagi .
Laua nagu tuvastab ära ,aga käsi ei loe.
Import staatuse alla tuleb kui impordin mõned käed juurde ,et :Unrecognized file format.:

Ehk keegi oskab midagi soovitada?. (olen mingi 5h jamand:( ).

absoluutselt
21.04.12, 15:29
Sai uus läppar soetatud ja nüüd HH impordiga küsimus. Tõstsin folderi "Processed" uude läpparisse PT3 kausta vana asemele ja vajutasin Begin Auto Import. Kas 4real see programm hakkabki paari handi kaupa kogu historyt sisse importima? Kas mingit kiiremat lahendust asjale ei ole, hetkel tundub et 100k handi import võtab oma 3h aega (?)

reggie
21.04.12, 20:12
PT3 arvab, et ma olen back from future ja aastal 2101 olen kenasti kasumis ehk siis mingi 200 turniiri olen saja aasta pärast lasknud, saab kuskilt neid kuupäevasid parandada?

N1x0n
23.04.12, 08:04
Sai uus läppar soetatud ja nüüd HH impordiga küsimus. Tõstsin folderi "Processed" uude läpparisse PT3 kausta vana asemele ja vajutasin Begin Auto Import. Kas 4real see programm hakkabki paari handi kaupa kogu historyt sisse importima? Kas mingit kiiremat lahendust asjale ei ole, hetkel tundub et 100k handi import võtab oma 3h aega (?)

imo ca 100kätt/h peaks importima ..ja no sa seda kausta lampi asendama küll ei oleks pidanud .. manual impordist oleks piisanud kuna enivei käed lähevad Postsql-i ja processed kausta tõstmisega sa ei saavuta midagi ;)

absoluutselt
23.04.12, 11:37
imo ca 100kätt/h peaks importima ..ja no sa seda kausta lampi asendama küll ei oleks pidanud .. manual impordist oleks piisanud kuna enivei käed lähevad Postsql-i ja processed kausta tõstmisega sa ei saavuta midagi ;)

Jep proovisin ka ise peale postitamist Manual Importi ja tegi ilusti asja ära.

Pythagoras
19.06.12, 17:47
Oskab keegi nõu anda, kuidas saan Muchos Pokeri HU käed trackerisse? Ei impordi automaatselt ja kui manuaalselt panen, siis viskab errori - invalid limit. Muchoses mängin siis Merges.

viki
28.06.12, 06:39
Lihtsalt infoks,et proovisin peale mitut kuud PT4ja.Peale update tundub,et asi on palju paremaks läinud.Graafikud tulevad ülikiirelt,kui midagi vaadata tahad.Lauda tulevad ka kõik andmed ilusti.

Nylander
28.06.12, 14:15
Oskab keegi nõu anda, kuidas saan Muchos Pokeri HU käed trackerisse? Ei impordi automaatselt ja kui manuaalselt panen, siis viskab errori - invalid limit. Muchoses mängin siis Merges.

mul oli sarnane mure starsiga kui elus esimest korda trackeri peale panin, pärast pikka jebimist, jh, ikkagi asi selles et kõik asjad peavad ühtima, mapp kuhu käed lähevad ja kust tracker neid võtab

raaids
01.07.12, 01:17
Arvatavasti loll küsimus aga mis mul seadetes valesti võib olla kui sng tulemusi rahas näitab nagu ükski mäng poleks rahasse saanud, samalajal chippides ja BB-des näitab õiget graafikut.

mislinn
01.07.12, 09:18
Miks mul sessionsite all näitab ühte tulemust ja graafikute all teist? Kas asi võib olla selles, et mängin starsis euro ja dollari laudu segamini?

ranka
01.07.12, 09:21
Miks mul sessionsite all näitab ühte tulemust ja graafikute all teist? Kas asi võib olla selles, et mängin starsis euro ja dollari laudu segamini?

Jah. Ei viitsi hetkel PT3 lahti võtta aga seal on olemas statid amount_won_global/native jne. Pead need statid peale panema kui mängid erinevate valuutadega laudades.

mislinn
01.07.12, 10:24
Kasutasin seda amount won global statsi ja sain graafiku dollarites, mis endiselt ei ühti sessionsi all oleva summaga.

ranka
01.07.12, 10:42
Kasutasin seda amount won global statsi ja sain graafiku dollarites, mis endiselt ei ühti sessionsi all oleva summaga.

Seda pead mõlemal kasutama - ka graafikule pead lisama selle amount won global stati.

mislinn
01.07.12, 11:07
Graafikule lisasingi. Tahaks, et mul sessions - by time all näitaks ka summat õigesti, aga ma ei leia kust ma sinna saaks selle statsi lisada.

Poke
03.07.12, 04:01
kui mul PT4 lahti on, ja 888-s tiles cashi mängin, siis mul lauad panevad segast,
muidu tuleb see laud ette, kus action hakkab, aga kui pt4 lahti on, siis tulevad vahest random lauad lahti, ala laud kus just käsi jagati või mai teagi mis süsteemi järgi see käib, aga jube sassi ajab kõik...
keegi teab mis värk on?

Jazzyl
03.07.12, 18:50
PT3 ei impordi kuidagi mu turnasid..
Ei saagi aru milles point on.

ranka
03.07.12, 18:51
Mis on PT3 versioon? Mis pokkeritoas mängid?

Jazzyl
03.07.12, 19:01
Mis on PT3 versioon? Mis pokkeritoas mängid?

3.12.1 vist ja pokerstarsis.

ranka
03.07.12, 19:05
3.12.1 vist ja pokerstarsis.

Kõige uuem PT3 versioon on v3.13.7 beta ja selle saad tõmmata SIIT (http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.13.7.exe).

Tõmba uus versioon, installeeri ja anna teada, kas said probleemist jagu.

Jazzyl
03.07.12, 19:30
Kõige uuem PT3 versioon on v3.13.7 beta ja selle saad tõmmata SIIT (http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.13.7.exe).

Tõmba uus versioon, installeeri ja anna teada, kas said probleemist jagu.

Sain korda.
Tänud ranka!

ranka
03.07.12, 19:36
Yw, edu turniiridel! :)

udikaz
05.07.12, 14:38
mõtlesin ka siis selle PT3-e ära testida. kas soovitate 3.12.1 versiooni või 3.13.8 BETA. üldiselt beta versioonid on buge täis. kuidas PT3-ga on ?

ranka
05.07.12, 14:43
mõtlesin ka siis selle PT3-e ära testida. kas soovitate 3.12.1 versiooni või 3.13.8 BETA. üldiselt beta versioonid on buge täis. kuidas PT3-ga on ?

Alati kasuta kõige viimast versioon! PT3 beetad ei ole reeglina bugised nagu HEM'i omad ning 99.999% ajast kasutangi ainult betasid.

udikaz
05.07.12, 14:45
Alati kasuta kõige viimast versioon! PT3 beetad ei ole reeglina bugised nagu HEM'i omad ning 99.999% ajast kasutangi ainult betasid.

ok tänud. kas ma saan hem archive failid lihtsalt PT-sse imoprtida või pean mingeid ime trikke seal veel tegema?

ranka
05.07.12, 15:00
ok tänud. kas ma saan hem archive failid lihtsalt PT-sse imoprtida või pean mingeid ime trikke seal veel tegema?

Piisab HEM arhiivist aga, et oleksid 100% kindel siis ma expordiksin HEM käed ja impordiksin PT3-ega.

reggie
06.07.12, 09:41
mõtlesin ka siis selle PT3-e ära testida. kas soovitate 3.12.1 versiooni või 3.13.8 BETA. üldiselt beta versioonid on buge täis. kuidas PT3-ga on ?
Hetkel on see BETA versioon välja antud põhiliselt zoom pokkeri pärast, bugisid ei ole täheldanud.

vilistaja
19.07.12, 23:49
Kammisin foorumit nats ja ei leidnud lahendust.

Kuidas panna poker tracker 3 näitama, kuhugi laua nurka laua kohta käivaid state? A. la Avg. pot ja palju floppi vaadatakse. Loodan, et arusaadav mida saavutada tahan.

ranka
20.07.12, 05:18
Kammisin foorumit nats ja ei leidnud lahendust.

Kuidas panna poker tracker 3 näitama, kuhugi laua nurka laua kohta käivaid state? A. la Avg. pot ja palju floppi vaadatakse. Loodan, et arusaadav mida saavutada tahan.

Tee nii:


PT3 > Configure > Configure HUD
vali «Profile», mida soovid muuta
määra uue statistika grupi nimi ja vali «Show» menüüst: «Table Averages: Show on Table»
vajuta nupule «New»
klõpsa äsja loodud statistika grupil
vali lahter «Stats»
lisa need statid, mida soovid. Sinu näite puhul VP$IP

Soovitan keskmistel stattidel, näiteks VP$IP ka lisada värvid. Näiteks: 0-16 on punane, ülejäänud ajal must. See on hea laudade valikul - 0 kuni 16 VP$IP-ga lauas keskmine stat muutub punaseks ja hakkab paremini silma, et nüüd on aeg too laud sulgeda ja valida uus.

Arcticman
20.07.12, 10:57
Kas PT3'l on stat BB left vms, kammisin tükkaega aga ei leidnud seda.

ranka
20.07.12, 12:59
Kas PT3'l on stat BB left vms, kammisin tükkaega aga ei leidnud seda.

Minu teada ei ole.

mislinn
22.07.12, 10:30
Kellegil on juhtunud, et PT3 tõmbab arvuti lambi hetkel keset sessi täiesti kooma ja siis crushib? Mul mingi viimased 4-5 päeva see põhiteema, mingi errori viskab ka korra ette, aga see käib nii kiirelt läbi, et ei jõua lugeda mis seal kirjas.


// The Hud was unable to connect to configured databases. Please check your settings.

Peale seda viskab mingi runtime errori ja paneb Pt kotti.

reggie
23.07.12, 09:07
Mul vahel kisub ikka korralikult kooma, kõik prosed on graafiku peal punases ja midagi teha ei lase, võibolla peaks hausekeepingut tihedamalt tegema?
Ja peale viimast starsi update ei saa zoomis hudi käima enam, teistes laudades on olemas.

ranka
23.07.12, 18:45
Mul PT3 isegi vana risuga ja läppariga alati ideaalselt töötanud ning andmebaasid olid väga suured. Kümneid tuhandeid turniire, miljoneid käsi.

pkmarek
25.07.12, 22:21
Mul PT3 microgaming võrgus ja mure selline, et ei suuda kuidagi meelde jätta mängjate asetust lauas.... igas uues lauas on statid segamini, oskab keegi aidata?

reggie
26.07.12, 21:41
Oskab keegi soovitada mõnda head videot pt3 kohta, kuidas seda lauas paremini ära kasutada?

mislinn
31.07.12, 10:21
PT4, panen get hands while playing ja viskab sellise asja ette:

PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

Oskab keegi aidata?

ranka
31.07.12, 12:43
PT4, panen get hands while playing ja viskab sellise asja ette:

PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

Oskab keegi aidata?

Mis pokkerituba?

Minule tundub, et Sa ei ole oma käsi automaatselt ära liigutanud või ei saagi neid liigutada pikalt ning siis PT3 peab käima kõik käed uuesti üle. Tundub MicroGamingu probleem, kus salvestatakse käed ühte faili ja kui sa ise ei sea kustutamise pirianguid siis see fail kasvab mega suureks.

mislinn
31.07.12, 12:59
Starsis, ma vist sain teada juba vea..kohe proovin kas toimib ka.

atu1337
08.08.12, 15:50
Selline jama, et impordib käsi, aga HUD ei tööta. Ütleb et 'Pokerstars does not appear to be installed.' Otsisin abi googlest ja foorumist, aga ikka sama jama.
Tegin pildi ka igaksjuhuks, äkki keegi oskab aidata.
http://www.upload.ee/image/2579456/pt3.jpg

ranka
08.08.12, 15:59
Selline jama, et impordib käsi, aga HUD ei tööta. Ütleb et 'Pokerstars does not appear to be installed.' Otsisin abi googlest ja foorumist, aga ikka sama jama.
Tegin pildi ka igaksjuhuks, äkki keegi oskab aidata.
http://www.upload.ee/image/2579456/pt3.jpg

Su PokerStarsi versioon on iidamast-aadamast. Uuenda see ära, viimane versioon on v3.13.9 beta

E: sorry PT3 ,mitte starsi :)

atu1337
08.08.12, 16:06
Su PokerStarsi versioon on iidamast-aadamast. Uuenda see ära, viimane versioon on v3.13.9 beta

E: sorry PT3 ,mitte starsi :)

suur tänu Ranka :)

ranka
08.08.12, 16:28
yw, said probleemi lahendatud?

pastilaa
08.08.12, 17:13
ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...

ranka
08.08.12, 17:19
ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...

Uuendada PT3 PT4-aks läbi patchi ei saa. Pead tõmbama PT4 installeri, mis on siis tegelikult eraldi tarkvara ja peaks jooksma ka eraldi andmebaasi peal. Mingi upgrade fee on.

Kuna minul isiklikult ei ole hetkel mitte ühtegi põhjust, miks ma peaksin tarkvara uuendama siis ma seda ei ole oma laiskusest teinud (tegelikult peaksin seda tegema) siis seetõttu PT4 puhul jään hetkel vastused võlgu.

viki
08.08.12, 17:29
ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...Mul saadeti alguses PT4ja registreerimise kood.Ei mäleta täpselt mida selleks tegin.Mingi aeg sai tasuta kasutada.Tasuta aja lõppedes maksin u 50$.

atu1337
08.08.12, 18:48
yw, said probleemi lahendatud?

kurat ikka ei saanud jagu sellest jamast, nimelt on mul PT3 kräkitud versioon..

ranka
08.08.12, 18:54
kurat ikka ei saanud jagu sellest jamast, nimelt on mul PT3 kräkitud versioon..

PT3 tuleb ära uuendada - sellest pead sa kõige ennem jagu saama. Kui ei siis pead ostma PT3 (nüüd siis juba PT3), info esimeses postis. Cracki loobumisest ei saa üle ega ümber, kui tahad pokkerit natukenegi tõsiselt võtta ja progesid kasutada.

phenomenon
09.08.12, 21:32
Tõmbasin PT4 endale aga probleem selline et see programm ei tunne minu arvutis osasid pokkerisaitte ära.Ütleb näiteks "No Microgaming skins found on this computer" . Tundub et probleem on ainult Eestis legaalsete pokkeritubadega, sest Everesti ja Carboni tunneb ära , aga Triot, Olympsi ja Starsi väidab mitte olevat minu arvutis. Milles probleem?

ranka
10.08.12, 07:37
Tõmbasin PT4 endale aga probleem selline et see programm ei tunne minu arvutis osasid pokkerisaitte ära.Ütleb näiteks "No Microgaming skins found on this computer" . Tundub et probleem on ainult Eestis legaalsete pokkeritubadega, sest Everesti ja Carboni tunneb ära , aga Triot, Olympsi ja Starsi väidab mitte olevat minu arvutis. Milles probleem?

Probleem on selles, et need on väikesed või vähe levinud pokkeritoad maailma mastaabis ning PT4-le ei ole salvestatud nende tubade sätteid.

Selleks, et asi tööle hakkaks peaksid otsima hand history kaustad käsitsi üles ja need PT4-le ette söötma.

reggie
11.08.12, 16:26
Pt3 ei arvesta Everestis turnade buyinne, graafik tõuseb kyll ilusti püstloodis aga kahjuks ei kajasta reaalsust. Saab seda kuidagi parandada?

ranka
12.08.12, 16:14
Ei ole everestiga kogemust, siinkohal aitab sind google rohkem kui meie foorum.

numnuts
27.08.12, 22:45
Probleem on selles, et need on väikesed või vähe levinud pokkeritoad maailma mastaabis ning PT4-le ei ole salvestatud nende tubade sätteid.

Selleks, et asi tööle hakkaks peaksid otsima hand history kaustad käsitsi üles ja need PT4-le ette söötma.

PS saveb ilusti käsi kausta, sealt on ka võimalik manual import teha to PT4 ja kuvab kogu statistikat nagu peab, aga no automaatselt ta sellega mul hakkama ei saa. Ei detecti ära kuidagi, olenemata sellest, et olen käsitsi kõik kaustad ära sättinud. Auto importima ei hakka, HUDi ka ei ilmu. sup ma tegema pean?

phenomenon
28.08.12, 09:12
Microgamingu turnalaudadesse ei ilmugi HUDi . Vähemalt PT4ga.

vilistaja
28.08.12, 14:24
Selline küsimus tekkis, et kas pokertracker 3- ega saab kuidagi pidi käsi exportida koos statidega ka. Või tuleb käe postitamiseks ikka kõiks statsid manuaalselt juurde kirjutada?

Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?

ranka
28.08.12, 15:32
Selline küsimus tekkis, et kas pokertracker 3- ega saab kuidagi pidi käsi exportida koos statidega ka. Või tuleb käe postitamiseks ikka kõiks statsid manuaalselt juurde kirjutada?

IMO stattidega postitamine on väga halb harjumus.



Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?

Jään vastuse võlgu :(

kardaanirist
28.08.12, 18:18
Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?

pead ei anna, aga minu arust arvestab ka hilisemaid käsi.

kaval-ants
29.08.12, 17:29
Kas IPadi/Iphoneiga mängitud käed ka kuidagi PT3-e saaks panna?
PT3 for IPad?

Jazzyl
30.08.12, 12:01
PT4 ei taha mingil põhjusel mu käsi importida.
Valisin kausta ära kus käed on, ja selle peale andis kirja:

Import complete. 0 hands in 370 files were imported. (0 errors, 0 duplicates)

// Ja millegi pärast kõik käed on .text dokument.. ehk selle viga?

reggie
01.09.12, 21:35
iPoker: Error: Player chip-count does not make sense
See lause tegi tuju nii heaks.

hoss23
05.09.12, 23:14
Ei viitsi teemat sõtkuma hakata, olen nii laisk. Aga kuidas PT4-s saada see ära, et kui teed note, paned värvi külge, et kogu hudi kast ei läheks seda värvi. Tnx.

Matu
05.09.12, 23:47
kas PT4-l on ka trial ja kas ma saan seda kasutada kui mul on juba pt3 arvutis ja trial l2bi lastud?

vilistaja
07.09.12, 13:53
Keeruline küsimus nüüd, kuidas lahendada oma probleemi. Mureks see, et kui märgistan käe mängides ära ja pärast raporti kaudu selle välja otsin ning analüüsin läbi, siis kuidas teda nüüd analüüsituks märkida nii, et ta mul raporti alt enam välja ei tuleks? Loodan, et küsimus arusaadav.

bJako
12.09.12, 18:54
ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...

PT lehel logisin sisse (mingi PT forumi kontoga)
Avasin oma Order History - see oli tühi (sest tellisin mingi teise emaili aadressiga kunagi)
aga seal on Link Previous Orders
sinna sisestasin meili, mille abil tellisin omal ajal, PT3 reg koodi jne. Btw, meiliaadressi sain teada PT Help, About abil!
Leidiski üles ja pakkus ugrade -70%
Kuna mul oli Small takes, siis :
Subtotal:$59.99
Savings:$41.99
Total:$18.00 USD

Aga kas on vaja/mõtet? ilmselt muidugi millalgi vana support ja arendus lõppeb...

kardaanirist
13.09.12, 03:58
Special Upgrade Pricing For PokerTracker Owners
Players who purchased PokerTracker 3 before June 10, 2011 will receive a 70% discount on equivalent version upgrades to PokerTracker 4 prior to November 25, 2012.
Users who purchased PokerTracker 3 after June 10, 2011 will receive an equivalent version upgrade to PokerTracker 4 for free!*

pastilaa
13.09.12, 08:57
Special Upgrade Pricing For PokerTracker Owners
Players who purchased PokerTracker 3 before June 10, 2011 will receive a 70% discount on equivalent version upgrades to PokerTracker 4 prior to November 25, 2012.
Users who purchased PokerTracker 3 after June 10, 2011 will receive an equivalent version upgrade to PokerTracker 4 for free!*

kust sellist pakkumist näed?

pastilaa
13.09.12, 09:05
leidsin pakkumise kirjadest üles - kuidas seda rakendada? keegi on ostnud nüüd alega?

q_q
13.09.12, 11:17
leidsin pakkumise kirjadest üles - kuidas seda rakendada? keegi on ostnud nüüd alega?

jah

lihsalt l2hed my order history ja seal n2itab discounts

mul nyyd see 2ra kasutatud ja seega 2ra kadunud aga seal sai kohe vajutada vist proceed to pay vms

pastilaa
13.09.12, 11:22
teema selles, et mul pole vist PT saidil accounti tehtud - see peab olema nagu aru saan? ostsin kunagi trackeri pokerstrategy soodustuse kaudu

q_q
13.09.12, 11:25
hmm vist jah?

aga tee account ja siis order history alt pane link previous order

pastilaa
13.09.12, 12:46
hmm vist jah?

aga tee account ja siis order history alt pane link previous order

you are the man. tyty!

reggie
19.09.12, 18:00
Huvitav mida see lause peaks tähendama? Ei olegi lootust, et seal kunagi hudi kasutada saaks? Kas hemi ka ei toeta?

: HUD: iPoker: The HUD at Speed Poker tables has been disabled to improve the playing experience

Karlo
20.09.12, 14:01
Kas PT3 ei toimi ka turniiri mängides? Mul probleem küll PT4-ga kuid millegipärast ei kuva statse turnal ega sng lauale. ??

viki
21.09.12, 20:18
Kui seni oli PT4ga kõik korras,siis viimasel ajal on pikemate sesside ajal crashima hakanud.Hudi uutel mängijatel enam ei tule ja käsi ka nö ei processi ära.Olen pidanud HandHistory kaustast käed ise ära kustutama,et normaalselt jälle tööle hakkaks.Mäletan,et q_q kusagil teemas kirjutas,et vahel crashib.Milles viga võiks olla?

pastilaa
21.09.12, 22:07
Kui see crashimine toimub, siis kõige kiirem viis jama korda saada - tools - setup assistant - configure sites - next- (vastavalt paljudel saitidel mängid) - paar minti ja korras.

Muud kobiseda pole, aga 2x on analoogne jama endal ka juhtunud.

Karlo
23.09.12, 12:57
Kasutan küll PT4, kuid ilmselt põhiasjad on PT3-ga samad, küsiks ,et kuidas saan sisestada turniiri võidud et graafikus ka seda kuvaks? Olen aru saanud, et turniiri võite tuleb sisestada käsitsi aga kuidagi ei leia.

viki
28.09.12, 11:31
Kui seni oli PT4ga kõik korras,siis viimasel ajal on pikemate sesside ajal crashima hakanud.Hudi uutel mängijatel enam ei tule ja käsi ka nö ei processi ära.Olen pidanud HandHistory kaustast käed ise ära kustutama,et normaalselt jälle tööle hakkaks.Mäletan,et q_q kusagil teemas kirjutas,et vahel crashib.Milles viga võiks olla?Võib olla veel vähe mänginud,aga tõmbasin alla PT4 beta variandi ja nädalaga ühtegi crashimist pole olnud.

N1x0n
30.09.12, 01:36
Mul PT4 hakkab jamama siis kui lauas vähe mängijaid .. siis teen talle resa ja jälle kõik ogens :D

0ttt
11.10.12, 19:20
PT3 ei suuda tuvastada Eneti käsi, kuigi erinevalt HEMist peaks ta seda suutma? Tuttav kala kellelegi?

ranka
16.10.12, 00:43
PT3 ei suuda tuvastada Eneti käsi, kuigi erinevalt HEMist peaks ta seda suutma? Tuttav kala kellelegi?

Hiline vastus aga Eneti jaoks on vaja konverterit: Pokerplaner, mis konverdib Eneti käed PartyPoker formaati ja siis juba PT3 tunneb käed ära.

Ints
23.10.12, 21:41
Kas kellelgi veel PTR4 sellist jama ette loobib vahepeal ?

PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

Gang Starr
02.11.12, 11:16
pt4 crushis ja arvuti takka. Tegin resa ja peale seda enam pt4 tle ei lähe. tegin uuesti resa ja panin run as admin ja viskab säänase asja ette
http://i.imgur.com/n8weD.jpg

Ja kui prooviks tahtsin teha uut databaasi siis ütles seda
http://i.imgur.com/DYVHY.jpg

Mida tegema pean?

Gang Starr
02.11.12, 11:21
Saan aru et viga PostgreSQL-is sest hm1 sama databaasi peal ja ei saa tööle.
Et kas on mingit quick fixi või peab post uninstallim aja uue installima?

Databaasist väga ei hooli, on mingeid muid downereid kui reinstallin?

mislinn
05.11.12, 20:46
Mingi jama pt3-ga.

The hud was unable to connect to configured databases. Please check settings.

Ja siis see:

http://www.upload.ee/image/2805471/error.png


Ise võhik, keegi oskab aidata?

mislinn
06.11.12, 09:34
Mingi jama pt3-ga.

The hud was unable to connect to configured databases. Please check settings.

Ja siis see:

http://www.upload.ee/image/2805471/error.png


Ise võhik, keegi oskab aidata?

Uuesti käima pannes on järgmine jama, ei näe graafikuid. Kraafikute lahtris on järgmine kiri:

Invalid PostgreSQL connection object

SuusaKunn
08.11.12, 02:43
Mul on selline küsimus, et kuidas ma saan SNG/MTT graafikule Ev joone, osadel kes siin postitavad on see olemas... kuskilt ei leia.. Ja kas BB won turnade puhul näitab reaalselt ka midagi? BB won jookseb ainult üless mäkke ja Prize won on sama nagu coca püramiid:)

hoss23
08.11.12, 12:25
Mul selline loll küsimus. Et kas PT4 teeb ise endale update või peab selle ise alla laadima ja installima? PT foorumis uurisin nats, ei leidnud miskit.

Arcticman
08.11.12, 21:51
oskab keegi öelda, mis PT3 korralikult HU sng'sid lõpuni ära ei converdi ja graafikuga kui ka player summaryga mingi jama?

vilistaja
12.11.12, 13:31
Kellegil kogemust sellega, et PT4 ei näita mõnes lauas mängijatele lifetime statse? Endal labbrokersiga selline jama, et mõnes lauas millegi pärast ei kuva lifetime statse ja siis ei muutu ka midagi kui trackeri menüüst panen, et show lifetime stats for all ja resetin HUDi. Mingi anomaalia või oskab keegi midagi öelda selle kohta?

vilistaja
15.11.12, 11:28
Järgmine küsimus, kuidas üles ehitada pokertrackeris oma reporte ja kust selle kohta häid õpetusi saada? Katsun õppida praegu oma andmebaasi analüüsi tegema ja tunnen puudust mõnest repordist, mis HM-is on olemas, aga trackerist ei leia. Näiteks kuidas sorteerida flopi tekstuuri järgi, et näha kuidas erinevatel flopidel mängin ja kuidas see toimib. Filtritega saab seda teha, aga siis iga erineva flopi jaoks vaja muuta seda, tahaks et kõik oleks korraga silme ees. Samuti võiks olla report näiteks käte gruppide järgi a la väikesed paarid, keskmised paarid, suured paarid, connectorid jne, praegu leian ainult konkreetsete käte vaatamise võimaluse.

leits
26.11.12, 16:43
keegi teab kas hemi HUDi saab 1:1 ümber copyda ka PT4>?

q_q
26.11.12, 17:30
https://www.pokertracker.com/guides/PT4/tutorials/converting-from-holdem-manager

leits
26.11.12, 17:56
Kas HUDs prefixi värvi eraldi saab ka muuta? Hetkel ntx kui valin 3bet stati prefleop ja prefixiks panen 3B ning värvust muutes muutub ka stati enda värvus samat v2rv. sooviks muuta ainult prefixi värvi.

e: ja kas PTs sellne asi ka võimalik on nagu HEMs, et näitaks ala kes viimased 3 poti on võitnud ning nime peale vms vajutades viskab antud käe lahti?

viki
27.11.12, 11:58
e: ja kas PTs sellne asi ka võimalik on nagu HEMs, et näitaks ala kes viimased 3 poti on võitnud ning nime peale vms vajutades viskab antud käe lahti?Kui hud lauas,siis pokertrackeri märgi kõrval on info märk.Klikid sinna ja näed viimaste käte võitjaid.Saad handhistori ka.

leits
27.11.12, 14:05
Krt otsisin optionsist ja PT kodulehelt, kuid tulemuseta. Mis moodi ma saan handhistoryd BB pealt muuta $ peale? Kui üldse saab?

pastilaa
27.11.12, 14:10
topeltklick käe peal - options - display options - linnuke ära "show chips in bb" eest

mislinn
28.11.12, 00:27
Mis mul valesti võib olla, kui ma installisin Pt3 ära ja see ütleb et stars ei ole mul arvutis installitud...peaks äkki starsi ka uuesti peale laskama?

Nii mõlemad reinstallitud ja ikka pt ei leia arvutist starsi üles.

Ja kas see on norm, et iga kord kui pt käima panen teeb ta terve hunniku dublikaate?

savioja
18.12.12, 17:58
Mis filtrid peaks panema, et näha oma tulemusi vs shortstackerid?

ranka
19.12.12, 02:31
Mis filtrid peaks panema, et näha oma tulemusi vs shortstackerid?

Effective stacks X BB to Y BB. Ise otsustad, mida shortstackiks pead.

fyte
19.12.12, 10:22
Kui kellegil seisab PT4 litsents niisama üle, siis PM

rollkopter
28.12.12, 14:14
PT4le mingit cracki vms ei leidu? :P

noname
03.01.13, 23:16
2013/01/04 00:07:24: Unable to import hand. Reason: Invalid limit (ā‚¬0.05 NL) for hand #64057304046

Starsist tellisin käed,importimisel tuleb kümneid tuhandeid erroreid,enamus käsi siiski impordib ära (kõik va EUR)

PT3 3.13.13 Beta version
PT4 paneb samamoodi erroreid.

any ideas?

supernova66666
05.01.13, 17:26
Kui kellegil PT litsents ja sooviks seda HEmi oma vastu vahetada, oleksin huviline

andero14
07.01.13, 15:23
Kas keegi veel tähele on pannud et viimane pt3 version 3.13.13 beta arvutab EV valesti, pre 33 vs ak all in ja ev kukub sama palju kui actual dollars(või siis tõuseb).
Run it twice on väljas.
Unustasin mainida et tegemist pokerstarsiga.

Ints
09.01.13, 17:07
Kui teen backupi ära siis võib rahumeeli formati peale tõmmata, hiljem kõik asjad alles jah?

ranka
09.01.13, 17:08
Kui teen backupi ära siis võib rahumeeli formati peale tõmmata, hiljem kõik asjad alles jah?

Jah, kui backupi non-format kohta ümber tõstad.

Ints
09.01.13, 17:14
Seda ikka jah :D

vapsik
14.01.13, 10:27
Mida teha, et PT3 Starsi "Run it twice" käed ära tunneks? Käed on ilusti olemas, aga ei näita õiget võidu summat.

Ballahollic
16.01.13, 13:41
Selline küsimus, et PT4-l kui panen "Get hands while playing" lükkab programmi "ei vasta" peale. Nii juba üle 10 korra, et vist aitab ns proovimisest. Mida teha? :(

rollkopter
18.01.13, 14:40
PT4 Holdem: Small Stakes kui osta tahan seda, siis kõik süsteemid toimivad nii nagu peavad aga ainult saan mingi limiidini seda PT4 kasutada vms?

tänud vastamast

KristjanRawk
18.01.13, 15:32
kuni nl50 saad kasutada, muu kõik toimib. nl100+ tahad mängida pead fulli ostma

Arcticman
28.01.13, 20:27
PT3 ei converdi millegi pärast minu kaotusi HT-HUSNG'des korralikult lõpuni, oskab keegi midagi selle kohta kosta?

variatsioon
29.01.13, 21:10
PT4 hud on vahest valede mängijate peal.
keegi teab milles jama?

rollkopter
31.01.13, 19:41
oskab keegi öelda, kuidas PT4st käsi saaks üles riputada handconverter.com lehele?

PT3l oli lihtsalt, et copyn history ja topin handconverterisse, aga selle süsteemi järgi ütleb handconverter.com et not valid

strange

vilistaja
31.01.13, 21:22
Hand detailsi all 3 varianti copy to clipboardist:
1) Lihtsalt copy
2) Foorumi versioon
3) Selline notepadi märgiga, copy raw hand details vms ja see töötab handconverteris mul kenasti

Maxi
31.01.13, 22:58
PT4 hud on vahest valede mängijate peal.
keegi teab milles jama?

Arvatavasti on "seat" vale
Võta Configure > Sites and import options sealt saad paika timmida. See ka muidu, et esimesed paar kätt kui sa ise pole kaarte veel saanud, ootad blindi, siis ongi statsid randomid, peale esimest kätt kus ise kaasa mängid siis läheb paika

rollkopter
01.02.13, 14:11
Hand detailsi all 3 varianti copy to clipboardist:
1) Lihtsalt copy
2) Foorumi versioon
3) Selline notepadi märgiga, copy raw hand details vms ja see töötab handconverteris mul kenasti


ikka annab No valid hand data could be detected

suht tilti ajab

panen copy raw hand history, võtan hand history text, sealt copyn kõik maha, võtan handconverteri, pasten sinna hand history boxi panen convert ja kõik

midagi on puudu?

3verest
03.02.13, 13:38
PT4 graphi vaadates see information kastike puudub, kuigi linnuke on ees "show information box" Milles asi?

vilistaja
03.02.13, 15:55
ikka annab No valid hand data could be detected

suht tilti ajab

panen copy raw hand history, võtan hand history text, sealt copyn kõik maha, võtan handconverteri, pasten sinna hand history boxi panen convert ja kõik

midagi on puudu?

Kui sa veel lahendust pole saanud, siis punane osa on üleliigne. See copy raw hand history ja sealt kohe Handconverter lahti, paste ja convert ning naudi tulemust.

mislinn
06.02.13, 17:15
Miks mul graafiku tulemus sessionsi omast erineb? Graafikul peaks õige olema, sesside alt näitab valesti

AlvarP
06.02.13, 18:58
Kas PT4 kuskil ka näitab mitu tundi ma ajaliselt mänginud olen? Ei ole ise leidnud või märganud kuskil.

Maxi
07.02.13, 00:46
View stats > Results > By Session ja siis seal on "Lenght" lahter, kõige all on kokku liidetuna

Ragor
12.02.13, 10:16
Proovin,mis proovin ei hakka tööle!
Poker Tracker ei leia salvestatud käsi üles(pokerstars ei salvesta käsi sinu kõvakettale),aga kui kontrollida on kõik seal ilusti kenast olemas.Milles probleem võib olla?

vilistaja
12.02.13, 10:30
Kõige tavalisem asi on see, et stars salvestab sul HH eesti või muus keeles peale inglise. Vaata, options - Hand histori options starsis, kas on ikka inglise keele peal.

Ragor
12.02.13, 11:03
Kõik salvestub inglis keeles kohalikule kõvakettale-pokerstars-hand history
ta ei leia ja kasutaja nime kellekohta otsida ka ei võta vastu

vilistaja
12.02.13, 11:16
hmm... siis võib veel see olla, et see folder, kust PT loeb su käsi on tegelt kohalik ketas-pokerstars-hand history- sinu kasutajanimi, kuigi stars näitab et viimane alamkaust on hand history. Äkki on abi, kui ei siis väga rohkem ei oska aidata mina.

Ragor
12.02.13, 11:25
hmm... siis võib veel see olla, et see folder, kust PT loeb su käsi on tegelt kohalik ketas-pokerstars-hand history- sinu kasutajanimi, kuigi stars näitab et viimane alamkaust on hand history. Äkki on abi, kui ei siis väga rohkem ei oska aidata mina.

suur tänu!sain tööle!

Ragor
12.02.13, 11:54
aga kuidas seadistada,mida mulle lauas näidatakse ja mitte ei?
olen natuke rumal selle koha pealt,aga pokker mäng tuleb hästi välja ja võib-olla abimehega tuleb veel paremini

vilistaja
13.02.13, 02:13
Hud configuration selle asja nimi. Võta omale aega ja uuri, kuidas toimib. PT lehel peaks ka õpetused saada olema, kui otsida. Mõtle välja mida lauas ja kuidas näha tahad statistikast ja siis kuidas seda saavutada, PT4 puhul väga lihtne kõik.

hrlohe
13.02.13, 19:54
Panen uue posti. olukord on muutunud vist. ühesõnaga, importisin kõik käed PT4ja, nüüd on kõik eelnevalt mängitud käed ja ka uued käed PT4 kaustas "processed". aga graafikuid nagu ei näita, ei näe eelmiste graafikuid ja ei näe täna mängitud mänge, hud lauas töötab ja statte näitab, käsi salvestab ilusti aga graafikul ei kajastu mitte midagi. Loodan, et keegi oskab aidata

hrlohe
18.02.13, 13:20
Viga oli selles, et game speedi tuli hyper-turbo asemel super turbo märkida

jasssass
27.02.13, 16:38
võtsin ka PT4 triali omale ja hud lauas töötab aga graafikuid ei kuva mängude kohta, olen neid filtreid juba omajagu näppinud, samuti ei aidanud hyper-turbo asemel super turbo märkimine. On kellegil ideid?

Karlo
01.03.13, 21:55
Kui nüüd ostaksin selle small stakes versioonina PT4 siis mis limiitideni see toimib või kuidas sellega on?

vilistaja
01.03.13, 22:25
Karlo vastus sinu küsimusele
https://www.pokertracker.com/faq/PT4#pokertracker-4-product-names

leits
09.03.13, 09:13
kellelgi pt4'ga pole probleemi, et HUD ei update end peale igat kätt? vahepeal updateb peale igat, vahel läheb aega 3-4 kätt ennem kui HUD järgi jõuab jälle vms siis paneb 3 kätt korraga jms?

vilistaja
09.03.13, 15:59
Mul ka aeg ajalt ikka juhtub seda, et igat kätt ei uuenda, siiani nii harv olnud, et ei ole seganud.

Pudgehook
10.03.13, 09:24
kuidas pokertracker 4l hud tööle panna?Olen ennem kasutanud holdem manageri ja ei mõtle kuidagi välja :S

pocketparty
17.03.13, 12:13
"Get hands while playing" siis mingi aja pärast kuvab HUD-i. Mul arvuti vb uimane a vahel läks mõni minut aega. Hakkasin sellepärast märkamatult HUD-ita mängima =)

viki
31.03.13, 10:23
On keegi tähele pannud,et PT4 ei salvesta kõiki käsi.Mul oli sessi lõpus Stop Ring Game Tables pandud ja võitsin see aeg 2bi.Pt4 seda ei kajasta.Varem pole sellist asja märganud.Või siis Stars ei salvesta Stop Ring Game Tables ajal käsi.

evari1
04.04.13, 11:37
Mure järgmine, ma tahaks ühte oma kahest paroolist maha müüa, aga ise olen ühes ilma otsas ja ostja Eestis. Kas nad ip või mille iganes järgi uurivad seda või on suht pohh, kus see teine arvuti asub?

ranka
04.04.13, 12:24
Mure järgmine, ma tahaks ühte oma kahest paroolist maha müüa, aga ise olen ühes ilma otsas ja ostja Eestis. Kas nad ip või mille iganes järgi uurivad seda või on suht pohh, kus see teine arvuti asub?

Ärge müüge/ostke paroole, vähemalt võõrastega. Need tekitavad mõlemale poolele probleeme.

jasssass
05.04.13, 16:08
Kas keegi oskab öelda miks PT-4 graafikut ei kuva, eile veel kõik töötas, täna enam mitte....samas HUD on lauas ja töötab, graafikut ei kuva edasi.

leits
06.04.13, 16:15
Kellelgi PT4 HUD'ga nö "lagi" ei esine starsis? Nimelt vahepeal läheb 3-4 kätt aega kui HUD tuleb lauda, vahel ei update end peale igat kätt vaid läheb jäll4 4-5 kätt ja siis updateb need kõik korraga jms ?

evari1
10.04.13, 08:42
Esineb minulgi, lisaks veel ma mängin zoomi, siis mul need statid on enamasti valede mängijate all. Sai kiri kirjutatud, mille peale üteldi, et viimane update peaks kõik probleemid lahendama, aga ei ole seni midagi teisiti.

Ints
16.04.13, 22:06
Mai saa aru kas need lontrused ei kavatsegi korda teha, et hud ja tracker ise enam ei crashiks. Krdi esimene programmijupp mille eest ma raha maksin ja see on siis tasu selle eest :D

Ints
18.04.13, 10:20
Kas kellelgi peale minu veel PTR4 ca 3 päevas crashib, plus HUDi kala.

viki
18.04.13, 10:58
Kas kellelgi peale minu veel PTR4 ca 3 päevas crashib, plus HUDi kala.Äkki sul on uuendamata vms.Mul kõik korras olnud va see,et mingi päev mõned käed salvestamata jäid.

jasssass
18.04.13, 14:33
ei crashi küll, suht hästi jookseb kõik

Ints
18.04.13, 15:41
koguaeg kui uuendusi pakub, teen ära. olskab veel keegi pakkuda midagi =?

Karlo
19.05.13, 18:57
Kas on võimalik osta kellegilt PT4 koodi?? Või tuleb sellest tõesti mingit jama nagu eelnevalt kirjutati ja ainuke variant olekski täis laks ise osta kodukalt?

vilistaja
20.05.13, 13:49
See kahe peale, kellegilt ühe koodi ostmine on IMO suht mõttetu tegevus. Kui vähegi huvi pokkerit stabiilselt mängida, siis kasvõi see small stakes version õigustab ennast 110%. Ise tiksun 10k kätt kuus ja ei kahetse seda väljaminekut, pole teine eriti suur ka ju jätad kaks nv joomata ning olemas. Mis veel arvan, siis juba see on väärtus omaette, et saad 100% kindel olla, et mingeid jamasid ei tule. Kui pole kindel, et stabiilselt mängida tahad, siis pole mõtet eriti HUDi peale mõelda või läbi ajada mingite RealtimeHUDiga ja universal replayeriga või äkki veel midagi tasuta olemas.

Pythagoras
23.05.13, 18:03
andke nüüd keegi nõu, kuidas pokertracker 3me husng-sid lugema saaks panna, esimest posti lugesin, aga no ei toimi mul asi

ranka
26.05.13, 12:52
andke nüüd keegi nõu, kuidas pokertracker 3me husng-sid lugema saaks panna, esimest posti lugesin, aga no ei toimi mul asi

Veendu, et Pokerstars salvestaks nii käed kui ka turniiride kokkuvõtted inglise inglise keeles

Siis veendu, et PT3 impordiks mõlemad - nii käed kui ka turniiride kokkuvõtted. Kui ta seda teeb on asi korras. Kui ei tee, siis on miski muu jama,

Üldiselt PT3 on vana ja soovitan minna üle PT4 peale. Nii või naa kunagi pead selle sammu tegema.

TÄHELEPANU HUSNG MÄNGIJAD

Viimase versiooniga parandati ära EV, aga selleks peate KÄSITSI uuendama ära turniiride tulemused. Selleks PT4 > Results > Edit Tournament Filters. Siis valige kuu päevaks alates 10. mai (tegelt oli 14, aga vahet ei ole), siis kõik turniiride ja vajutage nupule Detect.

Codecci
01.06.13, 21:17
Keegi kuidagi HEM1-st notesid on saanud PT4-ja? HEM1 salvestab exportides .HMNotes formaati, PT4 tahab impordiks .ptnotes formaati...

Ghost0
01.06.13, 22:51
Keegi kuidagi HEM1-st notesid on saanud PT4-ja? HEM1 salvestab exportides .HMNotes formaati, PT4 tahab impordiks .ptnotes formaati...
https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?t=43657
Ehk on abi.

Codecci
02.06.13, 17:04
Tänud, saab jep nii hakkama :p

Uus mure - HUD-i konfides ei suuda leida SB VPIP ja BB VPIP statse :(

hotcocacola
02.06.13, 17:08
Läpakal PT3.
Kas HUDi saab kasutada, kui PT3 ise on kinni?

Ei soovi mängu ajal graafikut vaadata, kuid vastaste statse oleks vaja näha.

Any ideas?

kjmrc
02.06.13, 17:20
Kuis see võimalik on, et HUD jookseb, kui PT3 pole lahtigi?
Tundub veits unreal mulle :D
Kas lihtsam pole lihtsalt mitte graafikut vaadata @ HCC? :D

Ghost0
02.06.13, 17:30
Tänud, saab jep nii hakkama :p

Uus mure - HUD-i konfides ei suuda leida SB VPIP ja BB VPIP statse :(
V6ta lihtsalt VPIP stat ja siis paremal kastist kus saab selle stati fonti jms muuta saab ka positsiooni valida.

hotcocacola
02.06.13, 17:32
Kuis see võimalik on, et HUD jookseb, kui PT3 pole lahtigi?
Tundub veits unreal mulle :D
Kas lihtsam pole lihtsalt mitte graafikut vaadata @ HCC? :D

HEMis peaks sarnane võimalus olemas olema.
Graafiku mitte vaatamine on raske, sellepürast otsingi lahendust.

Ghost0
02.06.13, 17:36
Graafiku mitte vaatamine on raske, sellepürast otsingi lahendust.
See ei ole lahenduse otsimine, see on probleemi peitmine/vältimine...

Codecci
15.06.13, 06:20
Mõningaid asju HUD-i juures ei suuda ise timmida...

1) HUD-ile klikkides näitaks $ seisu vastasega, mitte $EV seisu nagu by default on

2) Table stats - kas selline asi on võimalik lisada nagu HEM1-l oli, et 3 viimase käe tulemus ja sellele lefty-clickida siis avab käe? Tean, et ülevalt saab võtta Hand History Viewer, aga see vahe suht oluline minu jaoks kas peab tegema 1 või 2 klikki

3) Selline stat nagu Bet versus missed cbet - ehk kui ma cbeti flopis tegemata jätan, kui tihti protsentuaalselt vastane turni välja betib.

Ghost0
15.06.13, 06:38
Mõningaid asju HUD-i juures ei suuda ise timmida...

1) HUD-ile klikkides näitaks $ seisu vastasega, mitte $EV seisu nagu by default on

2) Table stats - kas selline asi on võimalik lisada nagu HEM1-l oli, et 3 viimase käe tulemus ja sellele lefty-clickida siis avab käe? Tean, et ülevalt saab võtta Hand History Viewer, aga see vahe suht oluline minu jaoks kas peab tegema 1 või 2 klikki

3) Selline stat nagu Bet versus missed cbet - ehk kui ma cbeti flopis tegemata jätan, kui tihti protsentuaalselt vastane turni välja betib.

1) HUDi confides, võta "popup groups" ülevalt äärest ja saad popupi confida.
3) probe(OOP) ja float(IP)

Codecci
15.06.13, 06:59
Tänud!

vilistaja
19.06.13, 08:50
Kellegil ideid, kuidas PT4 lubab märgistada seda, et ma olen ise teinud mängija kohta notei? Praegu teeb selle kollase kastikese ümber notesi kasti, kui olemas minu note või notetrackeri oma, aga tahaks pilku peale visates HUDile teada ka kas ma ise ka midagi kirjutanud olen.

Teine küsimus, kas seda notei kasti HUDis suuremaks ka saab või pean rohkem täpsust harjutama?

ranka
19.06.13, 16:03
Kellegil ideid, kuidas PT4 lubab märgistada seda, et ma olen ise teinud mängija kohta notei? Praegu teeb selle kollase kastikese ümber notesi kasti, kui olemas minu note või notetrackeri oma, aga tahaks pilku peale visates HUDile teada ka kas ma ise ka midagi kirjutanud olen.

Teine küsimus, kas seda notei kasti HUDis suuremaks ka saab või pean rohkem täpsust harjutama?

Mõlemat ei saa.

rollkopter
22.06.13, 16:26
kuidas PT4st mingit certain handi otsida? kui panna see "get all hands" siis ta ei kuva ära seda, mby sest käsi nii palju? weird.

brunn
27.06.13, 11:23
pockertracker 4 töötab mul triopetis väga hästi,
aga nüüd tahaks pokerstarsi kasutajat ka lisada sinna.
aga lihtsalt ei leia mu nime ja kõik. esimesel lehel pole ka vastust.
aju valutab juba krt.
tegin nii view stats - player - choose new player - minu nick ja ei midagi :S

ranka
27.06.13, 13:27
pockertracker 4 töötab mul triopetis väga hästi,
aga nüüd tahaks pokerstarsi kasutajat ka lisada sinna.
aga lihtsalt ei leia mu nime ja kõik. esimesel lehel pole ka vastust.
aju valutab juba krt.
tegin nii view stats - player - choose new player - minu nick ja ei midagi :S

Ma ei saa aru, kust sa View Stats leidsid. Võta vasakult Player > Choose New Player > Search Player. Kas sealt ka ei leia ?

brunn
27.06.13, 14:33
Ma ei saa aru, kust sa View Stats leidsid. Võta vasakult Player > Choose New Player > Search Player. Kas sealt ka ei leia ?

sain tööle.
ei oska enam kirjeldada kuidas...

Krassy
27.06.13, 15:11
Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas siin peakski näitama seda.

brunn
27.06.13, 21:55
Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas
siin peakski näitama seda.

kontrolli kas pokerstarsis on see linnuke ,et salvesta käsi, ja inglis keeles peab ka olema vist...

Krassy
28.06.13, 00:05
Käsi salvestab ja on inglise keeles. Kui vastavasse kausta lähen siis on ilusti failid õige kuupäeva ja kellaajaga olemas.
C:\Users\------\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHistory\
C:\Users\------\AppData\Local\PokerStars.EE\TournSummary\
Sellised kaustad siis.

ranka
28.06.13, 16:55
Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas siin peakski näitama seda.

Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

Proovi nii:


Sulge PT4
Sulge Triobet
Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
Ava PT4
Get Hands While Playing

ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI

ranka
28.06.13, 19:58
Siis selline asi. Kui kellegil on soovi mõne stati jaoks, mida ei ole PT4 defaultis - andku siin teada. Ma olen ise nokitsenud PT4-ega viimasel ajal palju ning saan aidata statte teha. Ükskõik mida vaja.

Ise olen teinud näiteks HUSNG-de jaoks statte: Attack to Steal with Minraise, Fold to Non AI 3bet, Fold BB to Minraise jne. Need statid on HUSNG-des IMO tähtsad, kuna all-in move muudab päris palju ning annab parema ülevaate.

Need on siis näited, et mida võiks tahta. Näiteks Full Ringis oleks hea statt: Check-Fold OOP when Not Making Cbet. Ma ei tea, kas see on defaultis olemas, aga stati mõte on, kui vastane on OOP ja ei tee cbeti ning kui tihti siis foldib. Või siis HUD-i lisada statid popupina:

CBETTING BOARDS:


rainbow: X% of the time
monotone: X% of the time
paired: X% of the time
AXX: X% of the time
KXX: X% of the time
lower than 8: X% of the time


CBETTING TURNS:


A: X% of the time
K: X% of the time
4-flush: X% of the time
4-straight: X% of the time
turn pairs: X% of the time


Või siis: fold to bet, if checked back 3 flush board, and 4 flush came: X% of the time

Samuti võin aidata koostada «My Reports» tabidel erinevaid võimalusi jooksutada.

Näide: HUSNG-s tegin tüüpilise fishi statid (donkab, cbetib vähe, stealib vähe, 3betib vähe) ning saad siis kogu ROI%. Mul näites see -9.2% ehk fishid kaotavad mulle 9.2% ROI-d millest tuleb siis 4% raket maha lahutada ehk ca. 5% eelis on üle fishi. Samasuguse raporti saab jooksutada regularide vastu.

Ühesõnaga PT4-as saab kõike teha ning ma võin aidata, aga seda tingimusel, et ma annan ainult juhtnöörid ning kui ise tehakse mõni huvitav raport/stat, siis pakutakse ka seda vastu.

EDIT:

Ma olen aastatega avastanud, et HUD on vajalik abimees, kui seda õigesti kasutada ja kui hoida HUDis nii vähe infot kui võimalik ja niipalju, kui vajalik. Samas kuvada ainult hädavajalikku infot. Näiteks ma arvan, et 4-bet stat on suht ebaoluline statistika. Seda peaks mängija ise tunnetama. Kui sa oled tight 3bettor, siis naljalt keegi sind 4bettima ei tule ja 4bet on nii või naa tervitatav. Kui sa aga oled light 3bettor, siis 4bette saad ikka tihedamini, kui muidu. Seega seda ja tunnetad ise ära.

HUD-is peaks alati kuvama ka rohkem just seda infot, kus olukordades sa oled teinekord "lost" ja on vaja infot. Näiteks: kas cbettida monotoon boardi või mitte? Selleks peaks jooksutama eelnevalt läbi My Reports üldpopulatsiooni statid, võrdlema seda erinevate boardidega ,et saada teada keskmine reageerimine antud boardil ning siis kuvama seda infot vajadusel ka HUD-is.

See on minu arvamus ja seepärast ka mässan custom stattidega.

VisaHing
28.06.13, 20:26
Ranka sa oled tõesti ONE OF A KIND!! :* armsa ja õpetliku posti eest.

in b4 keegi quoteb mu posti selle pildiga.

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLhLd8zDte-fnRxF4awHGeuRmYBDd1igAJlp26pRNw-Yn4TnlaVQ

Krassy
29.06.13, 13:39
Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

Proovi nii:


Sulge PT4
Sulge Triobet
Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
Ava PT4
Get Hands While Playing

ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI


Lahendas probleemi igatahes triobetis :)
Kõigepealt tuli selline error: https://www.pokertracker.com/guides/PT4/troubleshooting/moving-processed-files-unable-to-get-hands-while-playing
siis tegin õpetuse järgi ja funkab...

Tänud

ranka
29.06.13, 14:46
Lahendas probleemi igatahes triobetis :)
Kõigepealt tuli selline error: https://www.pokertracker.com/guides/PT4/troubleshooting/moving-processed-files-unable-to-get-hands-while-playing
siis tegin õpetuse järgi ja funkab...

Tänud

Väga hea. Viga seisnes siis vigases GameHistory.dat failis, mis ummistas trackeri.

q_q
29.06.13, 18:45
Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

Proovi nii:


Sulge PT4
Sulge Triobet
Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
Ava PT4
Get Hands While Playing

ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI

sama asi peaks olema doubleclick microgaming peal ja "clear database now"

Gang Starr
29.06.13, 19:58
Kuidas pt4 saab deactivateda HUDi laudade kaupa, nagu HEMil oli see table manager vm?

ranka
29.06.13, 20:32
Kuidas pt4 saab deactivateda HUDi laudade kaupa, nagu HEMil oli see table manager vm?

Igas lauas on PT4 ikoon. Kliki sellel ja vali menüüst «Disable HUD»

brunn
01.07.13, 15:20
täna jälle ei tööta mul pt4
ei loe käsi, esimese käe nagu loeb ära ja rohkem mitte.
hud on ka jumala sassis omadega näitab vanu statte ja ei asu omal kohal...
kustutasin kõik game historyd värgid ära aga ei midagi.
mänin pokerstarsis

Char
01.07.13, 15:24
täna jälle ei tööta mul pt4
ei loe käsi, esimese käe nagu loeb ära ja rohkem mitte.
hud on ka jumala sassis omadega näitab vanu statte ja ei asu omal kohal...
kustutasin kõik game historyd värgid ära aga ei midagi.
mänin pokerstarsis

väga kahtlane, kas eile töötas ilusti? kõik on sama? sama arvuti, installinud pole midagi etc?
kui varem ka olnud, kas mingit patternit ei teki, et miks just nüüd ei tööta?

brunn
01.07.13, 15:51
väga kahtlane, kas eile töötas ilusti? kõik on sama? sama arvuti, installinud pole midagi etc?
kui varem ka olnud, kas mingit patternit ei teki, et miks just nüüd ei tööta?

on jh kahtlane, pea läheb halliks juba vaikselt.
ainuke asi mida ma muutsin oli hudi profiil ( lisasin paar asja hudi ja sättisin värve ja kõik)
3 kätt loeb ära ja siis kõik.
ei tea kas reinstall võiks aidata :S

Char
01.07.13, 15:59
on jh kahtlane, pea läheb halliks juba vaikselt.
ainuke asi mida ma muutsin oli hudi profiil ( lisasin paar asja hudi ja sättisin värve ja kõik)
3 kätt loeb ära ja siis kõik.
ei tea kas reinstall võiks aidata :S

reinstall jäta viimaseks asjaks

ei taha uskuda, et iseenesest asi katki läheks.

1) restarti oled proovinud arvutile?
2) 3 kätt loeb ära, kas auto impordi restartimisel loeb jälle 3 kätt?
3) kas 3 kätt on suvalt öeldud, või ongi alati täpselt 3 kätt?
4) kas failid tõstab ta arhiivi ära, või jätab PS kataloogi alles?
5) kas auto importimise statisticu all näitab erroreid ka?

variant oleks käsitsi PT baasi külge minna ja vaadata kas käed baasi jõuavad, et siis saaks teada, kust otsast asi kinni on, input või output

brunn
01.07.13, 16:20
reinstall jäta viimaseks asjaks

ei taha uskuda, et iseenesest asi katki läheks.

1) restarti oled proovinud arvutile?
2) 3 kätt loeb ära, kas auto impordi restartimisel loeb jälle 3 kätt?
3) kas 3 kätt on suvalt öeldud, või ongi alati täpselt 3 kätt?
4) kas failid tõstab ta arhiivi ära, või jätab PS kataloogi alles? pokerstarsi handshistory kaust on tühi.
5) kas auto importimise statisticu all näitab erroreid ka?

variant oleks käsitsi PT baasi külge minna ja vaadata kas käed baasi jõuavad, et siis saaks teada, kust otsast asi kinni on, input või output

1. restart ei aita
2. impordi restartimisel hakkas uuesti lugema
3. esialgu tundus et 3 alati, aga tundub et see töötab lihtsalt mingi lühikese aja.
4.ei saa väga küsimusest aru :( aga tänased käed on jh juba processed folderis
5. jh on mingid errorid:
05:17:11 pm: Error: Pacific Poker: Unable to launch auto-import for site: Pacific Poker. Reason: 888 auto-importer needs to be configured.
aga see ei tohiks segada ju sest ma ei mängi nendes saitides.
pokerstarsi hands history folder on tühi. ei kujuta ette kas see on halb või hea

pokerstarsi kohta on sellised kirjad :
05:17:11 pm: PokerStars: Found 0 files to monitor.
05:17:12 pm: PokerStars: Importing observed hands from table 'Panopaea III'
05:17:12 pm: PokerStars: Importing observed hands from table 'Platzeck IV'
05:17:12 pm: PokerStars: Importing observed hands from table 'Thuban V'
05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819677951) from Panopaea III
05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819694082) from Platzeck IV
05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819721909) from Platzeck IV
05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819728171) from Platzeck IV
05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819891102) from Platzeck IV
05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819903910) from Platzeck IV
05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819912622) from Platzeck IV
05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819928767) from Platzeck IV
05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819613321) from Thuban V
05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819621355) from Thuban V
05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819642941) from Thuban V

brunn
01.07.13, 16:44
praeguse seisuga on asi nii:
käsi loeb aga HUD ei tööta kui lauda vahetan
panen käte lugemisele resa, siis hakkab hud tööle...
aga jama on nii krt
ühtegi seadet pole muutnud, see on kõige naljakam.

Char
01.07.13, 17:39
ma ise PT ei kasuta, aga üritan su probleemile lahenduse leida


no logi järgi tundub selgelt, et pole sinu kala vaid PT kala:
05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819677951) from Panopaea III

pane googlesse : "Hand observed but not imported pokertracker" ja seal kümneid vasteid selle probleemi kohta

ma paar esimest vaatasin läbi, aga mingit head solutionit ei leidnud, vaata esimene leht läbi, äkki leiad midagi.
mul hetkel aega pole siin vaadata, pärast kui tagasi tulen, siis vaatan ise ka neid, kui sa ise lahendust ei leidnud.

brunn
01.07.13, 18:49
praegu asi töötab ilusti. Tundub tõesti, et asi polnud minus, sest ma pole midagi muutnud ja nüüd kõik ok.
igatahes suur tänu, et viitsisid aidata!
üritan järgmine kord ise rohkem googeldada.



ma ise PT ei kasuta, aga üritan su probleemile lahenduse leida


no logi järgi tundub selgelt, et pole sinu kala vaid PT kala:
05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819677951) from Panopaea III

pane googlesse : "Hand observed but not imported pokertracker" ja seal kümneid vasteid selle probleemi kohta

ma paar esimest vaatasin läbi, aga mingit head solutionit ei leidnud, vaata esimene leht läbi, äkki leiad midagi.
mul hetkel aega pole siin vaadata, pärast kui tagasi tulen, siis vaatan ise ka neid, kui sa ise lahendust ei leidnud.

ranka
01.07.13, 20:31
ma ise PT ei kasuta, aga üritan su probleemile lahenduse leida


no logi järgi tundub selgelt, et pole sinu kala vaid PT kala:
05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819677951) from Panopaea III

pane googlesse : "Hand observed but not imported pokertracker" ja seal kümneid vasteid selle probleemi kohta

ma paar esimest vaatasin läbi, aga mingit head solutionit ei leidnud, vaata esimene leht läbi, äkki leiad midagi.
mul hetkel aega pole siin vaadata, pärast kui tagasi tulen, siis vaatan ise ka neid, kui sa ise lahendust ei leidnud.

PT4-al on feature, et impordib 30 observitud kätt iga 30 minuti järel. Kuna OP-l limiit täis, siis seetõttu käsi oli küll observitud, aga ei imporditud. See ei ole mitte kuidagi seotud antud probleemiga.

Char
01.07.13, 22:41
PT4-al on feature, et impordib 30 observitud kätt iga 30 minuti järel. Kuna OP-l limiit täis, siis seetõttu käsi oli küll observitud, aga ei imporditud. See ei ole mitte kuidagi seotud antud probleemiga.

nujah, ei teadnudki, et pokerstars observitud käte logisid salvestab.

brunn, kui veel probleeme on, siis ürita selgitada välja, kas asi importimisel või mitte, ehk vaata sel ajal logisid kui uued käed peale tekivad ja PTs peaks olema see error counter ka auto-importimisel olemas.

EestiAA
05.07.13, 18:25
Kuidas ma saaks, et näeksind aint teatud pos-i graphi ?. Kas on üldse võimalik.
Kas oleks võimalik näha graphi ka aint 3bet poti omassid ?.

ranka
06.07.13, 13:05
Kuidas ma saaks, et näeksind aint teatud pos-i graphi ?. Kas on üldse võimalik.
Kas oleks võimalik näha graphi ka aint 3bet poti omassid ?.

Obv. Teed filtri ja vajutad graph.

Näiteks: position button või preflop raise, any 3bet.

Miido66
09.07.13, 16:06
Aidake palun, mida veel teha.Ei saa hudi tööle PS nl ja turnade laudades.Zoomis asi toimib. Käsi impordib. Olen juba 3 päeva googeldanud ja lugenud igasuguseid õpetusi ja artikleid, abi pole saanud.

Char
09.07.13, 23:23
stati kohta küsimus, hemis on selline stat nagu

bet vs missed flop cbet, ehk siis out of position donkamine, kui button ei cbettinud floppi

kas PT4 ka selline olemas on, või tuleb ise custom teha?

q_q
09.07.13, 23:26
bet out of position?

Ghost0
09.07.13, 23:51
Probe.

ranka
10.07.13, 14:30
Aidake palun, mida veel teha.Ei saa hudi tööle PS nl ja turnade laudades.Zoomis asi toimib. Käsi impordib. Olen juba 3 päeva googeldanud ja lugenud igasuguseid õpetusi ja artikleid, abi pole saanud.

Liiga vähe infot, et selle põhjal probleemi lahendada.

Miido66
10.07.13, 17:49
Liiga vähe infot, et selle põhjal probleemi lahendada.

Täna sain nii kaugele asja, et turniirilauas näitab PT märki aga statse ikka ei ole.Nupu peal hoides näitab et on cash profile.Pt-s hud settingutes muudan kõik ära apply ja ok, aga laual ikka ei muutu ja statse ei kuva.Mis infot ma peaksin veel andma? PT3 trialversioon.Igasugused linnukesed kastidesse pandud õpetuse järgi.Ei oska enam midagi teha.Sooviks trialiga kasutamise selgeks saada enne fullversioni ostmist.

ranka
10.07.13, 18:44
Täna sain nii kaugele asja, et turniirilauas näitab PT märki aga statse ikka ei ole.Nupu peal hoides näitab et on cash profile.Pt-s hud settingutes muudan kõik ära apply ja ok, aga laual ikka ei muutu ja statse ei kuva.Mis infot ma peaksin veel andma? PT3 trialversioon.Igasugused linnukesed kastidesse pandud õpetuse järgi.Ei oska enam midagi teha.Sooviks trialiga kasutamise selgeks saada enne fullversioni ostmist.

Sul ikka PT4?

Kui jah siis, PT4 > Play Poker > Get Hands While Playing ja seal peaks olema rida: «PokerStars: Found X files to monitor.»

Mis on selle X-i väärtus?

Miido66
10.07.13, 20:35
Sul ikka PT4?

Kui jah siis, PT4 > Play Poker > Get Hands While Playing ja seal peaks olema rida: «PokerStars: Found X files to monitor.»

Mis on selle X-i väärtus?

Lõpuks ometi. Tänud kaasa aitamast. Probleem oli selles, et nii starsis kui ka PT-s olid samad handhistory kaustad aga reaalselt salvestas üldse kuhugi my documentside alla suvalisse kausta. Nüüd harjutama...;)

Char
14.07.13, 21:56
PT4 üritan uut statti teha või vanat duplikeerida, siis on nupud grayed out ja ei saa vajutada. keegi teab miks?


ja kui mul on näiteks mingi aja vahemik graafil ja tahan sinna information boxi, et palju on minutites played aega, aga seal on ainult minutes per date, ehk näitab iga päeva kohta eraldi statte.

Chevy
30.07.13, 17:10
Tervist, ehk mõni hea inimene oskab aidata- üleöö PT 4 ei salvesta enam käsi (va zoomi omi) kuigi HUD-i kuvab lauas. Panen Starsist auto-importima ning pärast igat kätt viskab vastava errori :

http://www.upload.ee/image/3479055/pt4kala.png

Char
30.07.13, 18:20
proovi householdingu alt reindexida andmebaasi

Chevy
30.07.13, 19:21
Sain korda sel moel:

If ReIndex in housekeeping doesn't help, you can try setting PostgreSQL to ignore these errors by clicking Start --> Programs --> PostgreSQL --> Configuration Files --> Edit postgresql.conf. In the configuration file that appears, go to the bottom of the file and add the text “zero_damaged_pages = on” on a new line and then save and close the file.

Seejärel arvutile restart ja olemas.

särtzzz
07.08.13, 16:49
Selline küsimus, et kas siin on mingit õpetust, kus on step by step PT4 seadistamine? Hetkel on see paras tuumafüüsika minu jaoks. Tahtsin proovida asja ära. Sorry kui kuskil teema olemas ja ei leidnud.

Krassy
17.08.13, 21:27
Kuna sain ennist tööle trialiga ilusti siis otsustasin programmi soetada. Mõeldud tehtud ja rahad kantud. Loomulikult pärast koodi sisestamist enam käsi ei salvesta ja hudi ei näita. Kõik nipid mis ennist töötasid on läbi proovitud ja miski ei aita.

09:58:53 pm: Microgaming: Starting auto-import.
09:58:53 pm: OnGame: Starting auto-import.
09:58:53 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
09:58:53 pm: PokerStars: Starting auto-import.
09:58:53 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
09:58:54 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
09:58:54 pm: OnGame: Found 0 files to monitor.
09:58:55 pm: PokerStars: Found 0 files to monitor.

Aju väsinud. Pannud setinguid uuesti ja teinud muud nalja aga ei miskit. Äkki keegi oskab nõu anda mida veel proovida või teha.

Char
18.08.13, 07:25
tundub, et import locationid on paigast ära.

configure->site & import options -> pokerstars ->

* check "get hands from site while playing"
* 2 directoryt peaks olema seal

...\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHistory
...\AppData\Local\PokerStars.EE\TournSummary

Krassy
18.08.13, 08:52
Unustasin mainida, et mängin hetkel triobetis, kuid pokerstarsis on samad kaustad ja microgamingul on
C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\Gamehistory.dat

Char
25.08.13, 20:37
kas PT4 saab peita graafikult my c net won ehk siis tavalist võitu, see nagu igal graafikul sees koguaeg

aga tahaks ainult adjusted näha.

ranka
26.08.13, 06:07
kas PT4 saab peita graafikult my c net won ehk siis tavalist võitu, see nagu igal graafikul sees koguaeg

aga tahaks ainult adjusted näha.

Jah

Selleks:

PT4 > Graphs. Parem klikk graafikul ja vali menüüst «Configure Graph». Jooned, mis soovid peita seadista nulliks. Sinu näites siis kõik jooned peale «Net Expected» peaksid olema 0.

kaval-ants
27.08.13, 19:01
Ise midagi näppinud pole aga PT3 ei ühendu enam andmebaasiga: unable to connect this database. Please check the configuration.

Kust ma seda konfireerida saan ja kuidas (puust ja punaselt)?

ette tänades

ranka
28.08.13, 09:00
Ise midagi näppinud pole aga PT3 ei ühendu enam andmebaasiga: unable to connect this database. Please check the configuration.

Kust ma seda konfireerida saan ja kuidas (puust ja punaselt)?

ette tänades

alustuseks proovi paroole: dbpass või postgrespass

romario
28.08.13, 10:11
Kindlasti läbi nämmutatud teema, aga kas PT4 loeb RIT käsi õigesti?

kaval-ants
30.08.13, 15:57
alustuseks proovi paroole: dbpass või postgrespass

Proovisin mõlemat parooli aga ei midagi...

Steven Murd
03.09.13, 18:13
Põhimõtteliselt PokerTracker 4 installation on complete, aga PostgreSQL-i installides selline error. Help?

http://i43.tinypic.com/2aag9oy.png

Korras. Installisin PostgreSQL-i eraldi, mitte PT 4 installeris.

ROTT RUUDI
07.09.13, 08:43
Mul tracker 3 sõbral tracker 4 mõlemal sama jama.Nimelt tracker laeb triobeti dat faili meeletult kaua, tõmbab arvuti suht lukku, uimab nii, et mängidagi ei saa ja mida rohkem käsi seda kauem laeb.Ei mäleta varasemast ajast sellist asja.

vilistaja
07.09.13, 17:02
Triobetiga oli mul kunagi sama jama. Peaks tulenema sellest, et tracker ei saa kustutada Trio dat failist imporditud käsi ja iga kord kui uuesti trackeri tööle paneb vaatab ta ka kõik vanad käed läbi. Mina tegn nii, et muutsin Trio seadetes ära selle palju ta käsi meeles peab ja panin selle mingi paarisaja viimase käe peale.

q_q
07.09.13, 18:03
Clear Databases Now

The Microgaming Network saves its hand histories in a very unique way. All hands are written into a single SQL file which PokerTracker 3 is able to import. With most other poker sites, PokerTracker 3 is able to move the processed hand histories into a separate folder for improved performance. With Microgaming, PT3 is unable to relocate the SQL file, which can create performance issues when importing hand histories.

To prevent this, you will need to clear the SQL file once PokerTracker 3 has imported all of your hands. If you do not, PT3 will try to import the same hands the next time you being an import. And if the Microgaming SQL file is quite large, this can create a lag between starting the import and importing new hands/initiating the HUD.

For optimal results clear the database after each session is complete. To do this simply follow these steps exactly:

Stop your Microgaming session
Quit the Microgaming software
Stop the PokerTracker 3 Import
Go to Auto Import, select Microgaming, and then choose the Microgaming Configuration tab
Click Clear Databases Now
Click Yes in the window.

http://www.pokertracker.com/sites/file.php?fid=1243&name=micro32.png

source: http://www.pokertracker.com/guides/PT3/site-configuration/microgaming-configuration-guide

Rokkar19
16.09.13, 16:11
Sai endale uued statsid Hud-is teha, mida Pokertracker kuvab. Aga ei ava enam Pop up-e, nagu Flop Statistic, Overview, Preflop statistic jne... Kas midagi jäi uutele statsidele lisamata?
Sirvisin foorumit ka, aga taolise probleemiga postitust ei leidnud.
Tänud ette ära.

ranka
16.09.13, 17:32
Sai endale uued statsid Hud-is teha, mida Pokertracker kuvab. Aga ei ava enam Pop up-e, nagu Flop Statistic, Overview, Preflop statistic jne... Kas midagi jäi uutele statsidele lisamata?
Sirvisin foorumit ka, aga taolise probleemiga postitust ei leidnud.
Tänud ette ära.

Popup Grupid

PT4 > HUD > Edit HUD Profiles

Vali ülevalt menüüst Profile nimeks see, mille sa tegid (näiteks: Rokkari HUD) ja siis vajuta nupule Assign Popups. Vali kõik Popupid, mis soovid nagu näiteks: Preflop, Flop, Turn jne. ja salvesta ära.

OldFish
18.09.13, 21:36
Tekkis selline küsimus, et kuidas pokertracker zoomis vastaste statistikat arvestab. Näiteks tuleb uus käsi, nüüd hud näitab, et vastane x on mänginud näiteks 10 kätt, aga kui mina quick foldin siis see mis edasi toimub, seda ei oska ju pt enam sisse lugeda või olen millestki valesti aru saanud?

reggie
18.09.13, 23:10
Käe ajalugu salvestub sul ikka isegi kui sa ise oled ammu läinud.

Krassy
30.09.13, 14:35
Kirjutan siis ka tagantjärele mis probleem pokertrackeris oli. Olin loonud 2 andmebaasi ja aktiivne oli vale, ehk siis salvestas vist käsi ühte ja üritas lugeda teist, milles ei toimunud miskit... Ehk siis saidi seadistuses oli valitud teine andmebaas. Kustutasin üleliigse ära ja seadistasin uuesti. Kustutasin ka vanad dat. failid ära.

reggie
02.10.13, 19:21
Tahan tõmmata custom hud stats layauti aga kuhu ma peaks selle täpselt salvestama (pt3)?

korrastaja
02.10.13, 22:40
Tervist, kui osta pokertracki full versioon 99,99 Dol eest, kas siis saab mängida kõiki limiite, k.a micro stakese ning kuskilt kuulsin, et saab 2 koodi, vastab see tõele?

reggie
02.10.13, 23:47
Each PokerTracker registration code is valid for installation on two computers at the same time. Sharing registration codes is not permitted.
Saad mängida iga sisseostuga holdemit.

Char
03.10.13, 07:06
Tervist, kui osta pokertracki full versioon 99,99 Dol eest, kas siis saab mängida kõiki limiite, k.a micro stakese ning kuskilt kuulsin, et saab 2 koodi, vastab see tõele?

ei tohiks olla 2 erinavat koodi, pigem saad kahes arvutis sama koodi kasutada. eetilises mõttes võiks su enda arvutid olla.

Fabulous
21.10.13, 18:46
Kas PT4 on kuidagi võimalik vaadata palju mul SNG'des bb/100 win-rate on levelite kaupa?