PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7]

Pythagoras
21.10.13, 22:31
offtopic küll, aga Fabulous, kuskilt on nagu meelde jäänud, et quitisid pokkeri? Oled tagasi mängulainel?
Kui valeinfo, siis sorry :)

cpkr
18.11.13, 18:02
selline mure et tõmbasin triali et proovida pt 4 ,aga häirib selline asi et keset lauda suurelt punaselt TRIAL: PLEASE REGISTER... kas seda kuidagi peita saab? häirib ja varjab laua ülemiste blinde jne

siim154
19.11.13, 17:47
Kas võib juhtuda, et 6-max hyperturbosid mängides võib pt4 vahepeal graafiku EV joones segast panna? Nimelt mängin micro satikaid ning EV joon on teinud kahes kohas püstloodis langemise. -110$ langemine pole aga kuidagi võimalik 0,35-1,5$ satikaid mängides...

cpkr
19.11.13, 19:51
Kas võib juhtuda, et 6-max hyperturbosid mängides võib pt4 vahepeal graafiku EV joones segast panna? Nimelt mängin micro satikaid ning EV joon on teinud kahes kohas püstloodis langemise. -110$ langemine pole aga kuidagi võimalik 0,35-1,5$ satikaid mängides...

olen nyyd nädala mänginud traileriga, pole kyll sellist probleemi olnud... tunneb kõik satikad ära ,mida nt HEM1 ei tundud ja kõik jäid not finished ja sama jama mis sul, püstloodis langemine
edit. lol lugesin jumala võssa ,jutt ev joonest :S

ristik
21.11.13, 14:53
kuidas saaks HEM'i käsi ühest arvutist to PT4, teise arvutisse? lihtsalt hand histroyt ühest arvutist teise viies on nende tekstifailide nime pikkus nii ulmeliselt pikk, et PT4 peksab errorit ja ei impordi neid ära mitte kuidagi moodi.
Vanas arvutis on PT4 trial ka läbi, et sealt backup&restore teha. HEM'i backupi PT4 ei impordi nagu ma aru saan. Kas ainuke võimalust on tõesti teine arvuti ära raistata selle PT4 koodi peale ainult sellepärast, et käsi üle saada?

bluelite
21.11.13, 15:30
HEM'i puhul saab koode resettida ja siis uue arvuti peal kasutada. Ehk saab sama ka PT peal? Loodan, et väga mööda oma vastusega ei pannud :)

ristik
21.11.13, 16:17
kuid küsimus on selles kuidas käed HEM'ist PT4 saada siis pärast

EDIT: ei lugend päris alguses läbi. Eks tuleb uurida seda asja. Seni äkki mõni teine lahendus ?

ristik
28.11.13, 19:18
bump.. ei saa ikkagi hakkama kuidagi

ranka
29.11.13, 21:26
kuid küsimus on selles kuidas käed HEM'ist PT4 saada siis pärast

EDIT: ei lugend päris alguses läbi. Eks tuleb uurida seda asja. Seni äkki mõni teine lahendus ?

Sinu küsimusest on väga keeruline täpselt aru saada. Kui sa soovid Holdem Manageri kõik käed viia teise arvutisse, siis expordi kõik Holdem Manageri käed, tõsta need teise arvutisse ümber ja impordi uuesti.

See variant peab töötama ja on ühtlasi kõige lihtsam ning mugavam.

privador
30.11.13, 03:30
Mul oleks küsimus, et kui kaua teil võtab aega nt alltime graafikut kuvada pt4-s. Oletame et andmebaasis pool miljonit kätt. Kas see on normaalne, et peab seda ootama pool tundi?
Kas kuskil on võimalik ka käsi osta. ala ostad 10 miljonit kätt huvipakkuval limiidil max 1 aasta. Ja mida see PT4 siis teeb?

ranka
30.11.13, 09:08
Mul oleks küsimus, et kui kaua teil võtab aega nt alltime graafikut kuvada pt4-s. Oletame et andmebaasis pool miljonit kätt. Kas see on normaalne, et peab seda ootama pool tundi?
Kas kuskil on võimalik ka käsi osta. ala ostad 10 miljonit kätt huvipakkuval limiidil max 1 aasta. Ja mida see PT4 siis teeb?

See ei ole normaalne. Minuti-kahe jooksul peaks ära laadima. Mis arvutiga tegu?

EDIT: Käsi saad näiteks osta HHSmithy.com. PT4 ta eriti aeglasemaks ei tee, sest 10 miljoni käe jooksul on regularide sampled siiski väikesed. Maksimaalselt mõnisadatuhat kätt ehk.

Trackerile ei mõju ta seepärast, sest sa ei saa mitte kuidagi kuvada kümmet miljonit kätt. Ühegi villaini kohta sellist samplet ei ole. Andmebaas võib natuke aeglasemaks minna, sest päringu tegemiseks tuleb läbi kammida rohkem ridu. Aga tolles viimases ma ei olegi nii kindel...

Dnbftw
04.12.13, 20:50
Meenuks justkui, et kunagi oli siin juttu sesside vahelise timeout aja lühendamisest PT3s. Keegi teab, kas on võimalik standard 30 minutit lühemaks muuta? Googlest sain eitava vastuse peale lühikest otsingut.

Rokkar19
05.12.13, 17:33
Oskab keegi öelda PT3s "Resteal" statsi nime. Hem'is peaks ta olemagi "Resteal" nimega, aga PT3s ei leia ma selle nime alt.

Ints
05.12.13, 17:54
3bet steal ?

privador
05.12.13, 19:01
Kas keegi oskaks filtreerida nt 6 handed mängus btn ja co tõstete %, kui eelnevalt on folditud
Tavaline VPIP kajastab ka eelnevat actionit. tahaks selle välja filtreerida

vilistaja
06.12.13, 18:18
Raise first in on äkki stat mida vaja?

reggie
06.12.13, 19:13
Steal on see ju.

ranka
09.12.13, 12:03
Steal on see ju.

Jup. Stati nimi on «Att to Steal»

Rokkar19
11.12.13, 02:15
Importisin 2-3 nädalat tagasi 900k sõbra käest saadud kätt Pokertracker 3-e. PT 3 kuvab ilusti statsid jne... aga kui lähen neid faile otsime C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed\PokerStars kausta, ei ole seal nende failide kohta midagi, kuid enda mängitud käed on olemas.

ranka
11.12.13, 05:24
Importisin 2-3 nädalat tagasi 900k sõbra käest saadud kätt Pokertracker 3-e. PT 3 kuvab ilusti statsid jne... aga kui lähen neid faile otsime C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed\PokerStars kausta, ei ole seal nende failide kohta midagi, kuid enda mängitud käed on olemas.

Kui sa importisid käed manuaalselt, siis PT3 ei liiguta käsi «Processed» kausta ning kõik käed on seal kaustas, kust sa nad algselt importisid.

Pumper
19.12.13, 22:55
selline mure et tõmbasin triali et proovida pt 4 ,aga häirib selline asi et keset lauda suurelt punaselt TRIAL: PLEASE REGISTER... kas seda kuidagi peita saab? häirib ja varjab laua ülemiste blinde jne

Bump on sellele lahendust? Ise just lõpetan HEM1 kasutamist ja ei tea mida valida. HEM2 HUD oli hea, a seal muud vead, PTR4-s ei saa ma HUD-i katsetada, kuna kuradi punane kiri ees ja ei näe kes kui palju bettinud on selle all, oskab keegi lahendust või peab ära ostma ainult, nac nõme lahendus sellisel juhul PTR poolt, kui mõned kliendid loobuvad selle jama pärast PTR ostmast.

Aidake kes teab.

ranka
20.12.13, 02:14
Bump on sellele lahendust? Ise just lõpetan HEM1 kasutamist ja ei tea mida valida. HEM2 HUD oli hea, a seal muud vead, PTR4-s ei saa ma HUD-i katsetada, kuna kuradi punane kiri ees ja ei näe kes kui palju bettinud on selle all, oskab keegi lahendust või peab ära ostma ainult, nac nõme lahendus sellisel juhul PTR poolt, kui mõned kliendid loobuvad selle jama pärast PTR ostmast.

Aidake kes teab.

Triali märki eemaldada ei saa. HUD ei erine HEM-ist - kõik, mis oli võimalik HEM HUD-is on võimalik ka PT4-s.

eyestabber
01.01.14, 23:34
kas keegi kunagi elus on PT4 ka windows 8 peal t66le saanud

ranka
02.01.14, 01:44
kas keegi kunagi elus on PT4 ka windows 8 peal t66le saanud

Mul on Windows 8 ja töötab väga edukalt. Milles probleem?

eyestabber
02.01.14, 01:53
postgresi ei lase installida. mingit errorit ka nagu otseselt ei anna, lihtsalt ytleb, et cannot install postgresql

ranka
02.01.14, 02:00
postgresi ei lase installida. mingit errorit ka nagu otseselt ei anna, lihtsalt ytleb, et cannot install postgresql

Äkki see teema aitab: https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=17&t=46427

I've seen this a few times with Windows 8 - what you need to do is create a new folder in the root of the C drive and call it PostgreSQL and then point the installer at that directory and it should work. My understanding is that this has to do with the way permissions are handled in Windows 8.

eyestabber
02.01.14, 02:07
proovisin vist seda juba, aga proovin uuesti. Kuidagi peab ju saama

Char
02.01.14, 08:22
proovisin vist seda juba, aga proovin uuesti. Kuidagi peab ju saama

saaks vast aidata küll, aga natuke rohkem informatsiooni vaja

täpselt mis hetkel error tuleb ja screenshot errorist, palun

jaagup17
02.01.14, 12:03
ta sai tööle

basiilik
02.01.14, 12:47
Siuke loll küsimus, kas pokertracker 8 game rahalaua profitit kah näitab, ise olen HU sng tagund kaua aega, mõtlesin et oleks aeg üle minna rahasse.

eyestabber
02.01.14, 13:41
confirmin. ty ranka

rainer
07.01.14, 18:45
hei,

kuidas ma PT4-s saan HU SNG tulemusi vaadata vs player ?

reggie
08.01.14, 10:06
View stats-Results-hero v. villain peaksid nägema.

Miido66
10.01.14, 23:45
Oskab keeg siit aidata hädast välja??? Ei saa pt 4 käima windows8-ga.Annab sellise postgre errori:
Unable to create PostqreSQL database: PT4 DB
Reason: Unable to login to database (template1). Reason:
could not connect to server: Connection refused
(0x0000274D/10061) Is the server running on host "???" and
accepting TCP/IP connections on port 5432?

Pokertrackeri foorumis ei osata siiamaani aidata.Proovinud juba kõike varianti, mis seal pakutud.

privador
11.01.14, 03:48
selline newbie küsimus, aga kas pt4 töötamise ajal ei saagi vastasid värviga tähistada?TN2 jaoks vaja ju värve v sharky jaoks
Ja kuidas siis värvitakse vastaseid?-offline???

ranka
11.01.14, 10:20
Oskab keeg siit aidata hädast välja??? Ei saa pt 4 käima windows8-ga.Annab sellise postgre errori:
Unable to create PostqreSQL database: PT4 DB
Reason: Unable to login to database (template1). Reason:
could not connect to server: Connection refused
(0x0000274D/10061) Is the server running on host "???" and
accepting TCP/IP connections on port 5432?

Pokertrackeri foorumis ei osata siiamaani aidata.Proovinud juba kõike varianti, mis seal pakutud.

Vaata, et jookseb kui adminn. Vaata kas paroolid on õiged: dbpass või postgrespass. Jube raske on nii öelda, mis viga.

Miido66
11.01.14, 10:49
selgus, et ta ei istalli korralikult ära postgresi, annab sellise errori:Warning: Problem running post-install step. Installation may not complete correctly The database cluster initialisation Failed.
Taskmanagerist puudub ja rightklick posgre faili peal ei saa validagi run as admin.

Pumper
11.01.14, 10:56
Mul oli sama jama, aitas arvuti vahetamine.

Miido66
11.01.14, 11:17
Mul oli sama jama, aitas arvuti vahetamine.

ei tahaks nagu uut osta jälle, alles eile ostsin uue ;)

Cheating
11.01.14, 18:02
Kas keegi saaks aidata mind ühe probleemiga(PT 4). Kui ma turniire mängin ja uus mängja lauda tuleb, siis HUD kuvab ikka eelmiset mängijat. Olen kõik proovinud ja ei leia sellele vastust. Ainuke varjant millega saan uued statsid lauda on kui vajutan "Stop Getting Hands" ja siis uuest Start Getting Hands.

Miido66
12.01.14, 17:19
selgus, et ta ei istalli korralikult ära postgresi, annab sellise errori:Warning: Problem running post-install step. Installation may not complete correctly The database cluster initialisation Failed.
Taskmanagerist puudub ja rightklick posgre faili peal ei saa validagi run as admin.

Kellel veel sama probleem, siis lahendus olemas. Ei pea uut arvutit ostma.
Hi -

Thanks, do you have a space or unusual character in your Windows username?

If you do then stop here, skip the following steps and let me know.

Otherwise to manually install PostgreSQL:

1. Reboot.

2. Check that your Windows "Secondary Login" service is running. You can check/manually start it by clicking "Start -> Control Panel -> Administrative Tools -> Services".

Find "Secondary Logon" in the list, double-click it and make sure that it's set to "Automatic" startup type. Also, press "Start" to manually start the service if needed.

3. Uninstall "PostgreSQL" from "Control Panel -> Programs and Features" if it's there.

Click "Start -> All Programs -> Accessories", right-mouse-button on "Command Prompt", select "Run as administrator" and copy/paste this in the window (then press the "enter" key):

net user postgres /delete

This could fail but should be ok.

4. With "Start -> All Programs -> Accessories -> Windows Explorer" check both of these locations for a "PostgreSQL" folder and rename it to "PostgreSQL_ORIG" if found:

C:\Program Files

C:\Program Files (x86)

If you don't find a "PostgreSQL" folder that may be ok.

5. Download this PostgreSQL installer: http://ftp.postgresql.org/pub/binary/v8.3.23/win32/postgresql-8.3.23-1.zip

You'll need a free compression program like "winzip" or "winrar" if you're unable to double-click what you downloaded and it won't open.

6. Once you can open the file, extract the contents somewhere such as your desktop. Double-click the "SETUP.bat" file. Make sure to not try to run that file from within the decompression tool.

At the start you should see a "Write detailed..." at the bottom, put a check mark in that.

Choose your language and click "Start", "Next", "Next", "Next" until you reach "Service Configuration" window.

In each password box type "svcPASS83" (no quotes) and click "Next".

Answer "Yes" to "create account?"

Answer "No" to "replace it with a random password?"

In the next window type "dbpass" (no quotes) in both password boxes.

Click "Next" and "Next" and wait for it to finish.

Near the end of the PostgreSQL install remove the check mark from the "Stackbuilder" option and click "Finish".

This next step (#7) has two parts, one if the PostgreSQL install finished (#7A) and one if it didn't (#7B) - you should only need to do one of them depending on which happened:

7A) If the PostgreSQL install finished click "All Programs -> PokerTracker 4 -> PokerTracker 4 (Logging Enabled)" and use these settings in the "Configure PostgreSQL" window:

server localhost
port 5432
user postgres
password dbpass

brunn
12.01.14, 23:45
Olin sunnitud format c tegema, kas nüüd olen kõigist statsidest ilma jh?
pockertracker oli c kettal :S
ale jama, mul ei tulnud üldse meelde kh et pt4 on mul c kettal.

marioest88
14.01.14, 15:07
kuidas on võimalik PT statistika kasti muuta? või on olemas kuskil mingi fail nagu oli seda HM-il

Ints
14.01.14, 15:51
äkki täpsustad natuke

marioest88
14.01.14, 20:06
Kahjuks ei saa ma siia pilti panna HM statistika kastist. aga üritan seda natuke kirjeldada-vp/pfr/afg järgmine rida 3b ja siis 3x % järgmine rida f3 ja 3x % järgmine rida cb/%-id ja ffcb/% JR fcb/% rcb/% ja on veel paar rida kõik väikse ruudu sees ja värviliselt. Loomulikult soovin teada kuidas PT zoomil hakkab tööle. Loodan et mõistad mu juttu.

reggie
14.01.14, 22:59
Pt4-Hud-Edit Hud profiles
seal on juba lihtne ja mugav toimetada, natuke tahab katsetamist. Pt3 väga ei taha zoomil toimida enam.

Ints
15.01.14, 00:25
see kast on HUD ;)

marioest88
15.01.14, 20:46
Kus see kast Macil asub,et kõike muuta? ei leia kuskilt HUD :redface:

ristik
16.01.14, 12:11
kas on võimalik eraldi näha enda preflop AI suurte kätega (JJ-AA) kui ise oman neid ja eraldi, kui vastased on omanud sit'n go'des ? Ei saa kuidagi hakkama PT4's.

ranka
16.01.14, 12:24
kas on võimalik eraldi näha enda preflop AI suurte kätega (JJ-AA) kui ise oman neid ja eraldi, kui vastased on omanud sit'n go'des ? Ei saa kuidagi hakkama PT4's.

On. Mina kasutaksin tabi «My Reports», aga oleneb, mida sa täpselt tahad. Kas statte, üldisi kaotuste summasid, EV-d või vaadata kõik käed läbi?

Kui näha kaotusi, EV-d ja statte siis: My Reports > New Reports > All Players Report

Siis Filters > Add New Simple Filters. Avaneval tabil vali
1. Hand Values > Hole Card Range Selection > Holdem Hand Range ning märgista ära JJ-AA ning vajuta Add Filter
2. Add Filter > Hand Details > Player is Hero ja vajuta Add Filter
3. Add Filter > Actions and Opportunities > Preflop > Raised Preflop > Raised All-In ja Add Filter

Kui tahad näha vastaste poolt, siis vajuta Filters > Edit Existing Simple Filter. Vajuta lahtrile Player is Hero ning vajuta nupule "Not Selected". Save & Apply.

Statte saad lisada vasakult. Kui soovid käsi näha, siis New Reports > Hand Report ja samad filtrid.

ristik
16.01.14, 12:35
tänud, ranka

Pumper
28.01.14, 18:20
Mis limiidini Pokertracker small stakes sng-dele on? 15 v 30 daalani?

Ints
28.01.14, 19:14
Maximum No Limit/Pot Limit Cash Games: .25/.50 Blinds
Maximum Limit Cash Games: .50/1.00 Blinds
Maximum SNG/Tournaments: 22 buy-in

Pumper
28.01.14, 19:49
ty

Xavi
04.02.14, 21:04
Tere!
Kuidas filtreerida mängijaid, kellega on nt mängitud 1000 kätt ühes lauas. ja teiseks... Kuidas kõige kergemini nende mängitud käsi näha? Active playeri muudan ära siis või on miski muu võimalus?

reggie
04.02.14, 21:31
Results-hero v. villain, klickid hands won/lost ja saad need villased, kellega sa tõenäoliselt oled rohkem mänginud, alla ilmuvad käed.

Oudseisy
14.02.14, 13:12
Tere,

pidin arvutile full formati tegema, et saaks lõpuks PT4 (trial) tööle (ja muidugi databaasi). Eelnevalt kogusin oma turnade ja käte statid kokku ja importisin siis sisse. Nüüd kaks päeva olen mänginud ja raalinud, et miks automaatselt käsi jms sisse ei impordi.
Kas asi selles, et on demo? Või selles, et PS on EE fail. Jooksutan mõlemaid programme ka "run as admin".
Kasutan esimest korda PT4 triali ja ei saa aru, et kas olen midagi olulist vahele jätnud?<

Tänades

ja unustasin mainida, et PS history kaustast kustuvad ka failid ära.

Alger20
24.02.14, 18:28
Tere! Kuidas saaks hud'i asetuse Pokerstarsis paika. Reinstallisin starsi ning peale seda klikates "save layout" salvestab vaid konkreetse lahti oleva laua asetuse kuid järgmist avades on kõik uuesti segamini :(

Dnbftw
24.02.14, 18:42
Alger20 sul vist probleem, et HUDi kastid valede mängijate all kogu aeg?

Võta PT lahti Import leht. See esimene, kust tulistad programmi tööle, et hakkaks trackima. Vali PokerStars ja PokerStars Configuration. Preferred seating siis 9 seat table fullringo puhul. Minul on valitud Seat 8, istun lauas olles kõige all keskel. Kui see ei sobi siis katseta erinevate Seatidega läbi, kuniks kastid õiges kohas.

Alger20
24.02.14, 19:00
Alger20 sul vist probleem, et HUDi kastid valede mängijate all kogu aeg?

Võta PT lahti Import leht. See esimene, kust tulistad programmi tööle, et hakkaks trackima. Vali PokerStars ja PokerStars Configuration. Preferred seating siis 9 seat table fullringo puhul. Minul on valitud Seat 8, istun lauas olles kõige all keskel. Kui see ei sobi siis katseta erinevate Seatidega läbi, kuniks kastid õiges kohas.

Kusjuures uue laua lahti võtan siis ei ole mitte valedes positsioonides vaid osad isegi üksteise all peidus. Proovin su pakutud varianti, tnx!

Xavi
28.02.14, 21:28
Kui tihti housekeepingut tuleks teha database´ile?

Dnbftw
01.03.14, 09:37
PT3 on iga 10k käe tagant vacuum & analyze.

Xavi
02.03.14, 15:11
PT 4 siis ilmselt suht sama. Ma tihemini tegema hakkama pean. Siiani olen kord kuus ainult.

Ints
04.03.14, 17:10
Milles asi võib olla, alguses paneb HUDi õige koha peale alati, aga poole sessi pealt kui uusi laudu juurde võtta siis vales kohas kõik, aitab ainult kui restart trackerile või stop getting hand

Xavi
12.03.14, 17:26
Tere!

Pokertracker 4 small stakes ei kuva Sit and go ja turniiri laudades hudi. Ei teki seda Pokertrackeri icooni lauale. Käsi impordib ilusti ja handhistoryst vaadates on hud olemas ja statsid arvutatud. Mis mul valesti, et lauda aga hud ei tule??

Tänud abi eest!

Codecci
04.04.14, 19:37
HEM1 ostsid siis oli nii, et said 2-s arvutis kasutada. Kas PT4-ga on ka nii või legaalselt kahes arvutis kasutamiseks tuleb kaks PT4 osta?

Mrt1989
04.04.14, 20:00
Saab kasutada kahes arvutis.

Xavi
09.04.14, 12:16
Tere!

Pokertracker 4 small stakes ei kuva Sit and go ja turniiri laudades hudi. Ei teki seda Pokertrackeri icooni lauale. Käsi impordib ilusti ja handhistoryst vaadates on hud olemas ja statsid arvutatud. Mis mul valesti, et lauda aga hud ei tule??

Tänud abi eest!

Kellegil ideid?

Chevy
11.04.14, 23:12
Probleemiks erinevate kasutajate ühise Aliase alla panekuga PT4-s, kas saan õigesti aru, et ainus variant selleks on nii nagu siin lehel on kirjeldatud: https://www.pokertracker.com/guides/PT4/tutorials/player-name-aliases
Ehk siis ühisele aliasele ei saa ise nime panna ning kui sa paned erinevad kasutajad ühe aliase alla, siis samal ajal eraldi nende vastu resultse ei saa vaadata? HEM1-s oli vähe parem süsteem selleks, kas PT4-s tõesti paremat moodust pole?

Xavi
03.05.14, 02:18
Tere!

Pokertracker 4 small stakes ei kuva Sit and go ja turniiri laudades hudi. Ei teki seda Pokertrackeri icooni lauale. Käsi impordib ilusti ja handhistoryst vaadates on hud olemas ja statsid arvutatud. Mis mul valesti, et lauda aga hud ei tule??

Tänud abi eest!

Viitsisin lõpuks Supporti kirjutada. Lahendus lihtne: Pokerstarsi lobby oli mul eesti keelne, peab olema inglise.

trasadonkad
05.05.14, 19:36
Tervist. Selline küsimus, et PT4 ei impordi käsi ega näita hude.

PokerStars: Hand observed but not imported (#115754081585) from 903156535 113

Igasugune abi tuleks kasuks, kasvõi teamviewer või mis iganes. Pange PM palun, tänud!

ranka
05.05.14, 21:20
Tervist. Selline küsimus, et PT4 ei impordi käsi ega näita hude.

PokerStars: Hand observed but not imported (#115754081585) from 903156535 113

Igasugune abi tuleks kasuks, kasvõi teamviewer või mis iganes. Pange PM palun, tänud!

Observitud käsi impordib ainult X kätt Y aja vältel. Üldiselt imporditud käte põhjal ära mingeid järeldusi tee. Ikka võta julgelt istet, postita blindid ning siis räägime edasi.

qbj0hn
08.05.14, 10:31
Kas mingit vägevamat discounti on võimalik veel saada NL+Omaha trackerilt. (Kuigi siit targemat vastust vast ei saa)
Support ütles, et teeks pokerstrategy kasutaja ja sealt saaks 10% off ja teine võimalus kuskil urkas grindida mida obv ei tee.

pastilaa
08.05.14, 10:49
Kas mingit vägevamat discounti on võimalik veel saada NL+Omaha trackerilt. (Kuigi siit targemat vastust vast ei saa)
Support ütles, et teeks pokerstrategy kasutaja ja sealt saaks 10% off ja teine võimalus kuskil urkas grindida mida obv ei tee.

usaldusväärse inimesega 2-peale on ainus variant

qbj0hn
08.05.14, 10:53
Okay.
Keegi kellega min koos õli teinud tunneb huvi siis PM. NL & Omaha see kõige kirvem variant.

trasadonkad
11.05.14, 02:05
kumba targemad mehed soovitavad, kas agression factoryt v agression frequencyt? (kuulsin kuskilt videost et frequency pidi nö parem olema??)

Dnbftw
12.05.14, 10:45
Vist oli nii, et factorys ei arvestata checke vms. Kindel pole, aga frequency parem jep :)

Kas keegi kes kasutab PT3 veel viitsiks vaadata, et kas tal ZOOMis HUD töötab? Netist otsides tundub, et peale igat PSi updatet on ZOOMi HUD lakanud töötamast ning kuna PT3le enam uuendusi ei tehta siis tundub et ei saagi enam ZOOMi mängida sellega.

pastilaa
12.05.14, 11:03
Kindel pole, aga frequency parem jep :)


https://www.youtube.com/watch?v=eUDdBRK8D1I

Aggression Factor:

(# of bets + # of raises) / (# of calls)

Aggression Frequency:

(# of bets + # of raises) / (# of bets + # of raises + # of calls + # of folds)


mu meelest suht sama teevad välja, oleneb kuidas harjunud kasutama oled

estkriz
12.05.14, 15:40
Vist oli nii, et factorys ei arvestata checke vms. Kindel pole, aga frequency parem jep :)

Kas keegi kes kasutab PT3 veel viitsiks vaadata, et kas tal ZOOMis HUD töötab? Netist otsides tundub, et peale igat PSi updatet on ZOOMi HUD lakanud töötamast ning kuna PT3le enam uuendusi ei tehta siis tundub et ei saagi enam ZOOMi mängida sellega.


Sama siin, tavalaudades on ok.

Pisku
21.05.14, 20:13
Pokerstarsi ja pokertrackeri vahel tekkis väike infosulg ning turniiri viimane käsi läks kaotsi, mille tulemusena turniir trackeri silmis on lõpetamata. Kuidas ma saaksin sellise probleemi lahendada? Oleks tore kui üksik turniir oleks samuti ülejäänud 599'ga ühes pundis.
http://www.upload.ee/thumb/4065746/PT4huinja.png (http://www.upload.ee/image/4065746/PT4huinja.png)

brunn
28.05.14, 16:28
tegin täna update pt4 ja arvutile restardid värgid, aga hud ei loe vastaste käsi. minukäed ja jne loeb ära ja käsi saab järgi vaadata jne. aga vastaste hud ei muutu. kuidas ma seda tean? uutele mängijatele ei tule hudi ja vanadele ei loe mängitud kätearvu ega midagi. vana hud on ees ja kõik.

atsetoon
28.05.14, 18:25
tegin täna update pt4 ja arvutile restardid värgid, aga hud ei loe vastaste käsi. minukäed ja jne loeb ära ja käsi saab järgi vaadata jne. aga vastaste hud ei muutu. kuidas ma seda tean? uutele mängijatele ei tule hudi ja vanadele ei loe mängitud kätearvu ega midagi. vana hud on ees ja kõik.

klient ja PT kinni ja reinstall.

edit: my bad, ei aidanud. suht levinud probleem peale viimast update´i

brunn
28.05.14, 20:38
klient ja PT kinni ja reinstall.

edit: my bad, ei aidanud. suht levinud probleem peale viimast update´i

leidsin kuskilt netist, et tuleb eelmisele versioonile tagasi minna, aga ei saa aru sellest lausest:

I believe if you revert to 4.11.2 you'll need to rebuild the cache again.

ma ei julge "rollbackida" pärast on jälle kõik info läind :D ja ei viitsiks oma hudi jälle otsast peale seadistada.
ootaks vähe, ehk tuleb mingi patch või fix vms.:undecided:

atsetoon
28.05.14, 20:57
PT foorumis lubati, et tuleb. Ise tegin downgrade´i ära. Cachet ei nõudnud ja abi vähemalt minule ei olnud.

brunn
29.05.14, 22:07
PT foorumis lubati, et tuleb. Ise tegin downgrade´i ära. Cachet ei nõudnud ja abi vähemalt minule ei olnud.

ongi olemas fix
https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=58&t=53999&start=450#p268173

minul nüüd töötab :)

brunn
02.06.14, 10:20
selline küsimus, et kui ma postitan käsi siia foorumisse, siis kuidas ma vastaste hude saan lisada hand detalildesse?
siiani olen käsitsi juurde kirjutanud.

reggie
02.06.14, 19:07
http://i.imgur.com/x7HYkeN.png

brunn
02.06.14, 19:45
http://i.imgur.com/x7HYkeN.png

mul on samamoodi, aga hand detailis pole neid ikka

trasadonkad
03.06.14, 15:29
Terv, jõudis ka minuni mingisugune update. (kasutan trial versiooni)
Avan pt4 ja peale continue triali klikkamist viskab esimese asjana ette sellise kirja:

''Unable to login to database (postgres). Reason: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "???" and accepting TCP/IP connections on port 5432? ''

Peale seda kirja viskab siis lahti sellise teema:

http://gyazo.com/18631d37d3c7d19624fbf5e044f0d259

Ning kui üritan connectida siis ütleb et unable to connect to database, kas keegi targem oskab äkki aidata?
Tänud! :cool:

brunn
05.06.14, 13:02
Terv, jõudis ka minuni mingisugune update. (kasutan trial versiooni)
Avan pt4 ja peale continue triali klikkamist viskab esimese asjana ette sellise kirja:



ei oska muud soovitada kui osta pt4 ära. asi on seda väärt...

trasadonkad
15.06.14, 15:49
ei oska muud soovitada kui osta pt4 ära. asi on seda väärt...

ei pidanud ära ostma, olin kogemata maha lasknud selle postgresi. googeldasin ja sain korda :p

RAidakCo
30.06.14, 17:47
tervist
kas keegi oskab öelda kuidas PT4-s saaks sellised statsid - BB resteal vs SB/ BB resteal vs BTN/ BB resteal vs CO/SB resteal vs BTN/ SB resteal vs CO

tänud ette

ranka
30.06.14, 18:35
tervist
kas keegi oskab öelda kuidas PT4-s saaks sellised statsid - BB resteal vs SB/ BB resteal vs BTN/ BB resteal vs CO/SB resteal vs BTN/ SB resteal vs CO

tänud ette

3Bet Steal: Vastane 3betib mängijat, kes stealis ehk restealib.

HUD-is seadistad vastavad postisioonid: Poker Tracker > HUD > Edit Hud Profiles

Lisad tolle statistika ning ülevalt paremal äärest valid Position lahtri, kust rippmenüüst otsid vastava positsiooni. Kui valid näiteks BB, siis tähendab, et kui tihti mängija BB-lt 3betib stealijat.

http://i.gyazo.com/66e16502cf05f301aab031ccd8b1b54a.png

Nii spetsiifilist, kust sa soovid erinevate positsioonide vastu, ma ei oska hetkel paugust öelda ja arvan, et see on liiga overkill.

RAidakCo
30.06.14, 18:47
tänud rankale kiire vastuse eest..eelnevalt olengi 3bet steal statsi kasutanud aga ilma positsioonita

Juhhei
01.07.14, 13:11
Tere Jõudu. Tahaks PT4ja soetada aga ei võimalda kuidagi ülekannet teha neile ... endal aind Skrilli konto.
Kas on ehk mõnelt usaldusväärselt foorumi kasutajalt mõistlik lasta ära osta ja siis skrilli/panka näiteks raha asemele kanda vms ?
Ja kui siis kes see inimene võiks olla. Tänud

ranka
03.07.14, 08:20
Tere Jõudu. Tahaks PT4ja soetada aga ei võimalda kuidagi ülekannet teha neile ... endal aind Skrilli konto.
Kas on ehk mõnelt usaldusväärselt foorumi kasutajalt mõistlik lasta ära osta ja siis skrilli/panka näiteks raha asemele kanda vms ?
Ja kui siis kes see inimene võiks olla. Tänud

Ei ole mõistlik ning rahade vahetamine on keelatud.

Sul on järgnevad võimalused:
PokerTracker'i litsentsi eest saab tasuta väga levinud maksemeetoditega nagu näiteks krediitkaart (Visa/MasterCard), PayPal ja NETELLER.

Kui sul on mistahes krediitkaart, siis proovi maksta sellega - äkki sobib ka Skrill kaart. Kui ei saa, siis proovi siduda PayPaliga. Kui ei ole üldse krediitkaarti või ka see ei tööta, siis äkki on sinul või mõnel tuttaval SEB.

Teed virtuaalkaarti ning sellega saab juba maksta. Ei tea, kas otse PT4 osta saab, aga PayPaliga saab.

Ühesõnaga maksmine on tehtud väga lihtsaks ning peaksid leidma omale sobiva variandi.

gamblingFTW
03.07.14, 08:25
http://pokerenergy.net/pokertracker-4/

Juhhei
03.07.14, 08:31
Tänud mõlemale. Link ja Skrilliga maksta on parim ots. :) Edu laudades

Juhhei
03.07.14, 13:02
Tellisin ära, pole veel kätte saanud aga trialiga oli nihke probleem et HUD'i kastid olid õigetes kohtades aga kui käsi showdownile läks siis näitas valedel istekohtadel käsi. Ala kui seat 3 ja seat 4 mängisid kätt siis näitas seat 7 ja seat 8 kohal showdown hande. Aitähh

Pythagoras
12.07.14, 17:35
kuskilt on läbi ka käinud, kuidas trial uuesti algusest käima saada, kui kellelgi on mingi fail või oskab õpetust jagada, siis palun pm :)

atsetoon
18.07.14, 19:15
Kas PT4 ja hud microgamingus töötavad. Kui jah, siis kuidas?

trasadonkad
18.07.14, 23:23
kuskilt on läbi ka käinud, kuidas trial uuesti algusest käima saada, kui kellelgi on mingi fail või oskab õpetust jagada, siis palun pm :)

tõmbad sellise proge nagu Trashreg Freeware ja kustutad sealt need teemad ära:

http://i.gyazo.com/0db7a29fd319533199039937a5f6a5f8.png

peaks olema vähemalt need 2 tükki.

E/ Kui kellegil pt4 keyd müüa siis ühendust võtta, või kui keegi tahab kahepeale klappida ehk? PM

qbj0hn
20.08.14, 16:32
Kuidas saab x mängija vastu graafikut vaadata?
Hetkel oskan ainult sealt kõrvalt nime valida ja siis näitab nagu vastase vaatest minu vastu mängitud graafikut.
PT4 siis.

reggie
20.08.14, 21:03
results, overview, hero v. villain.

qbj0hn
21.08.14, 02:24
Graafikut ikka ei näita, aga resultse ya.
Thx, ei teadnud ka seda nippi.

ksepp
01.09.14, 19:53
Oskab keegi aidata, kuidas saada HUDi zoom laudadesse? Andmeid kogub aga lauas statistikat ei näita (tavalauas töötab).

donkament
01.09.14, 19:58
configure - sites & import - stars - enable zoom hud

Dnbftw
01.09.14, 21:05
Kui PT3 kasutad siis ei saagi ZOOMi HUDi.

reggie
09.09.14, 22:17
Kuidas ja kas üldse on võimalik välja selgitada, mitmel laual mängimine on kõige kasulikum. A la 6 lauda kõrge itm, roi, 12 lauda palju väiksem aga ikkagi $/h suurem, on see kuidagi üldse võimalik või ainult katse/eksitus meetod?

Cypher0
09.09.14, 23:04
Kuidas ja kas üldse on võimalik välja selgitada, mitmel laual mängimine on kõige kasulikum. A la 6 lauda kõrge itm, roi, 12 lauda palju väiksem aga ikkagi $/h suurem, on see kuidagi üldse võimalik või ainult katse/eksitus meetod?

Suurim $/h obv, pluss piisavalt vähe laudu, et suudaksid kaasa mõelda ja saad aru mis toimub, et üles liikudes hambad ei oleks.

Juhhei
29.09.14, 12:40
Tere. Pokertracker ei salvesta aegajalt turniiri viimaseid käsi. Enamjaolt viimane kaotatud hand on kadunud ja graafikul on toores kuristik nagu polekski cashinud mingi 40 turniiri. Ei oska miskit peale hakata. Algul töötas aga arvatavasti ise midagi muutnud ?

reggie
29.09.14, 12:47
Jäta turna aken natukeseks lahti, kui süsteem natuke üle koormatud ning kohe laudu kinni pannes ei pruugi tulemus salvestuda.

Juhhei
30.09.14, 20:00
Ei ole kinni pannudki neid aknaid, aga last hand still missing. Graafik paneb ka nii puusse et pole isu mängidagi =/ ja viimaste käte kohta ei saa infot/nõu küsida. Dat sucks.

reggie
30.10.14, 13:20
Misasja?
http://i.imgur.com/sNGiUb5.png

ranka
05.11.14, 19:34
Nüüd PT4-al ka Table Ninja. Info PT kodukal SIIN (http://www.pokkeriprod.com/visit/table-ninja).

g00000se
06.11.14, 18:42
Mure selline, et ma ostsin kaks 4K monitori ja tracker paneb täiega segast. Teen laua lahti, siis statsid on täiesti suvaliselt 10 cm eemal lauast ja risti-rästi. Manuaalselt ei saa ka neid lauale lohistada, ei lase...Kellelgi on aimu?

ranka
06.11.14, 18:48
Mure selline, et ma ostsin kaks 4K monitori ja tracker paneb täiega segast. Teen laua lahti, siis statsid on täiesti suvaliselt 10 cm eemal lauast ja risti-rästi. Manuaalselt ei saa ka neid lauale lohistada, ei lase...Kellelgi on aimu?

Miks ei lase lohistada? Kas PT4 ikooni peale klõpsates Unlocki statsidele tegid?

g00000se
06.11.14, 18:52
Tegin :( Ta nagu arvaks, et laud on teises kohas, lohistamise pind on ka nagu piiratud. Ma ei oska isegi seletada seda totrust


E: Näiteks HEM1 kui lahti teha, siis seal ei saa üldse midagi aru. Kõik tekst kadunud(nagu näiteks graph ja muu) Ainult hall pilt ja hallid tühjad kastid.

Kas võib probleem olla, et updated pole veel välja tulnud 4K jaoks...?

ranka
06.11.14, 19:13
Tegin :( Ta nagu arvaks, et laud on teises kohas, lohistamise pind on ka nagu piiratud. Ma ei oska isegi seletada seda totrust


E: Näiteks HEM1 kui lahti teha, siis seal ei saa üldse midagi aru. Kõik tekst kadunud(nagu näiteks graph ja muu) Ainult hall pilt ja hallid tühjad kastid.

Kas võib probleem olla, et updated pole veel välja tulnud 4K jaoks...?

Siinkohal aidata ei oska ega tea updatest ka midagi.

reggie
06.11.14, 20:44
Küsi pt foorumist.

brunn
08.11.14, 19:49
mis siis viga kui on enable zoom hudis on linnuke olemas, aga statse ikka ei tule lauda.

Dnbftw
08.11.14, 20:33
PT3 ei kasuta? Seal ei töötagi ZOOM alates mingist kindlast versioonist.

brunn
08.11.14, 20:39
PT3 ei kasuta? Seal ei töötagi ZOOM alates mingist kindlast versioonist.

tegin arvutile resa ja nüüd ok. sorry risustamise eest :)

brunn
10.11.14, 10:10
Selline küsimus veel pt4 kohta
Kuidas ma saan käsi järgi vaadates oma hudi defauldina sinna? mul viskab default statsid peale koguaeg.
zoom laudades sama jama. pean ümber lülitama koguaeg. jube tüütu.

Codecci
25.11.14, 01:53
Kas selline asi on võimalik, et Starsis muudan laua suurust aga HUD-i suurus jääb samaks? Mul igavene jurakas HUD mis ei mahu standardsuuruses lauale ära, aga kui lauda suuremaks teen siis HUD liigub ka kaasa...

ranka
25.11.14, 09:42
Kas selline asi on võimalik, et Starsis muudan laua suurust aga HUD-i suurus jääb samaks? Mul igavene jurakas HUD mis ei mahu standardsuuruses lauale ära, aga kui lauda suuremaks teen siis HUD liigub ka kaasa...

IMO jah.

PokerTracker > Hud > Hud Options > Advanced ja linnuke eest ära valikult «Allow Vector Scaling» lahtrist.

Codecci
27.11.14, 12:38
IMO jah.

PokerTracker > Hud > Hud Options > Advanced ja linnuke eest ära valikult «Allow Vector Scaling» lahtrist.
Tänud, pro oled!

rrrr
11.12.14, 18:29
Ei leia featuret, et kui sample on väike, siis statti ei näidata. PT4 proovin.

pastilaa
11.12.14, 18:36
Ei leia featuret, et kui sample on väike, siis statti ei näidata. PT4 proovin.

hud - edit hud options - filters - minimum hands required

rrrr
11.12.14, 18:45
hud - edit hud options - filters - minimum hands required
Stati kaupa ei saa?

rrrr
11.12.14, 18:51
hud - edit hud options - filters - minimum hands required
Leidsin juba stati kaupa - oh sa perse kui raskeks on asi tehtud:
https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=59&t=51874

pastilaa
20.12.14, 12:15
vb siin olnud, aga küsimus PT4-st handconverter.com lehele käe copymise kohta - statideta converdib kenasti ära aga koos statidega kui panna siis ei õnnestu. ideid?

ranka
24.12.14, 15:07
vb siin olnud, aga küsimus PT4-st handconverter.com lehele käe copymise kohta - statideta converdib kenasti ära aga koos statidega kui panna siis ei õnnestu. ideid?

Sa ise vastasid. Ei saagi ja see ainus võimalus. Võib-olla kui HH-d edititada, siis võimalik.

reggie
24.12.14, 18:23
Miks sa sinna seda üldse kopid, otse ei saa?

pastilaa
24.12.14, 22:14
mismõttes "otse"? kui tahad kellelegi saata skype kaudu kätt stattidega ntx

ints453
27.01.15, 16:10
Laudadesse kuvab statse jube aeglaselt viimasel ajal, milles võib probleem olla? Kas trackitud käsi liiga palju, peaks ära kustutama osa? Kasutan siis ptr3 alles.

Nylander
20.02.15, 13:33
Selline probleem, et ei kuva mtt-sng-de graphe,resulte jne, teisisõnu ekraanil valitseb tühjus (though statside jne kuvamisega lauda pole probleeme), mainin ära, et cash graphe jne. näitab ilusti. Üritasin ise mässata, settingutes jne, aga ei midagi, vb keegi targem oskab midagi kommenteerida.

ment52
20.02.15, 17:06
Selline probleem, et ei kuva mtt-sng-de graphe,resulte jne, teisisõnu ekraanil valitseb tühjus (though statside jne kuvamisega lauda pole probleeme), mainin ära, et cash graphe jne. näitab ilusti. Üritasin ise mässata, settingutes jne, aga ei midagi, vb keegi targem oskab midagi kommenteerida.

Starsis? options ->tournament summary options on linnuke ees et salvestaks kokkuvõtteid?

Nylander
20.02.15, 18:38
Starsis? options ->tournament summary options on linnuke ees et salvestaks kokkuvõtteid?

Oli olemas linnuke. see kala küll oli, et ainult 30 päeva, aga mingi graphi oleks pidanud ikka välja manama :(

trackeris tundub ka legit asi settingu kohapealt http://gyazo.com/9916965311974b65bf36a821501abf14

Nylander
21.02.15, 13:55
Vahepeal ise edasi mässanud ja üritanud lahendust leida, ja jõudnud nii kaugele, et folder kuhu tourney summaried peaks minema on tühi millegipärast?? :S
http://gyazo.com/40d9e582f4bdf365c434ba86da99bdea

Nylander
21.02.15, 20:02
nii kaua kui pokkeriprod magavad, või suruvad kätt variatsiooniga kings of tallinnal, või võtavad päikest palmi all taimaal, on progress olnud, et kõik folderid ja asjad korda saanud, aga resulte ja graphe ikka ei kuva.....import tehtud....?

nikitheone
11.03.15, 08:28
avastasin pt4 pange, vähemalt imo on pang. 3-handed game, ma shipin turni, vastane 1 call, vastane 2 call. riveris vastane 1 paneb ai, vastane 2 foldib. vastane 1 sai riveris nutsu, enne mida olin mina turnis 95% ees. EV'd aga arvestatakse showdownil, mitte turnis, kus ma AI läksin. ehk 95% on 0% ev'd. kirjutasin ka supporti, ütsid, et nemad ei saa midagi teha, elu on selline ja nende arvates on nii õiglane. just sayin'

Juhhei
02.04.15, 15:19
Jõudu.Küsimus oleks et sai Pt4 soetatud ja alati kahel arvutil mängitud sellega.Nüüd aga sai 1 arvuti välja vahetatud natuke uuem ja vahvam:). Kui ainult ise olen kasutanud seda prog kas saan ka siia lisata PT4'ja ?
Proovisin aga ütles et PostgreSQL ei saanud alla laadida ja katkestab ära. Kas see võib põhjuseks olla ? Või on ehk PostgreSQL d/l lk maas, mis kõlab üsna ebatõenäoliselt. Any Ideas ?

Edit : Tracker lasi koodi ära kirjutada ja viskas mu nime ja maili ette. Aind PostgreSQL'iga on jama.

saugakarel
02.04.15, 22:31
Jõudu.Küsimus oleks et sai Pt4 soetatud ja alati kahel arvutil mängitud sellega.Nüüd aga sai 1 arvuti välja vahetatud natuke uuem ja vahvam:). Kui ainult ise olen kasutanud seda prog kas saan ka siia lisata PT4'ja ?
Proovisin aga ütles et PostgreSQL ei saanud alla laadida ja katkestab ära. Kas see võib põhjuseks olla ? Või on ehk PostgreSQL d/l lk maas, mis kõlab üsna ebatõenäoliselt. Any Ideas ?

Edit : Tracker lasi koodi ära kirjutada ja viskas mu nime ja maili ette. Aind PostgreSQL'iga on jama.

Installli postgres eraldi

Juhhei
03.04.15, 01:42
Installli postgres eraldi

Tänud, töötas :)
Aga kuidas nad siis kontrollivad üldse seda mitmel avuti/inimese vahel ühte parooli jagatakse ?

kardaanirist
13.07.15, 12:55
kellelgi PT4 full versiooni ühte koodi on müüa?

Hiiter
22.07.15, 12:22
Tänud, töötas :)
Aga kuidas nad siis kontrollivad üldse seda mitmel avuti/inimese vahel ühte parooli jagatakse ?

HEM teeb vähemalt nii, et laseb esmase koodi sisestamisel läbi neti see ära regada. Träkkeri kohta ei tea täpselt.

Don lukken
13.10.15, 21:12
Tervist!
Probleem järgnev aga ise ei suuda lahendust leida lihtsalt ehk siis lauas kuvab kõikide mängijate HUD`i va minu enda omad,kuidas ma selle tagasi saaks?Kasutan muidu blackrain hud profile.
TÄnud ette!

donkament
13.10.15, 21:23
hud-edit hud profiles-table groups-group properties-name kõrval "everyone"

Xavi
17.10.15, 08:46
Kuidas saab nii Hudi kuvada, et lauas näitab enda kohta ka alltime hudi. Praegu näitab ainult ühes lauas mängitud käte kohta. Kas on võimalik panna ka nt viimane aasta filtriks enda hudile?

vivo111
08.01.16, 09:08
Kellegil ehk holdemi jaoks üht koodi müüa ? Sobib nii small kui full.

EstAc3
17.01.16, 22:46
Küsimus siis järgmine
Kui mängin SnG'si , low stake .. Kas ma peaksin kasutama PT4 Full varianti või toimib ka small ?
Homme kavatsen ostu teha kuid ei tea kas mul on mõttet osta täis versioon või saab ka Small Stakes variandiga hakkama.
Tänud ette asjaliku vastuse eest :)

EstAc3
18.01.16, 13:17
Esimene probleem lahendatud, Nüüd küsimus järgmine , PT4 Ei hakka SNG laudades toimima , küll aga toimib rahalaudades , kas ma peaksin midagi kusagilt ära muutma või milles probleem on ?

KillerDog
04.11.18, 16:46
Äkki keegi oskab aidata.Pidin nii pokerstarsi ja PT4 uuesti installima ja peale seda on mingi kala sees.Nimelt PT4 ei kuva enam turnasid/käsi.PT ütleb ikka "pokerstars does not appear to be installed".Korra oli,et mängu ajal luges aeglaselt käsi,aga see oli ka kõik,graafikus see ei kajastunud ikka.Nagu PT4 ei tunneks kasutajat ära.

Ballahollic
05.11.18, 10:58
Soovitan PT problemide korral pöörduda otse supporti poole, siit väiksem võimalus abi saada ;)