PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7

0madis0
18.10.08, 22:08
https://www.pokertracker.com/sites/all/themes/ptsimple/logo.png (http://www.pokertracker.com/?a_aid=ranka)



POKERTRACKER 4 KIIRINFO


60 päeva tasuta prooviaeg.
VÄIKESTE PANUSTEGA VERSIOON: Maksab $59.99 ja mõeldud mängijatele, kes mängivad rahamängudes panustega kuni $0.25/$0.50 (Fixed Limitis $0.5/$1.00).
TÄISVERSIOON: Maksab $99.99 ja puuduvad panuste limiidi.
OMAHA VERSIOON: Hinnad ja tingimused on samad, mis Hold'em versioonil (loe ülemist kahte punkti)
KOMBO VERSIOON: Toetab nii Hold'em kui Omaha mänge. Väikeste panuste versioon maksab $99.99 (sääst $19,99) ja täisversioon $159.99 (sääst $39.99)
Makse eest saab tasuta kreeditkaardiga (Visa, Mastercard), Paypal, NETELLER ja palju muud.

POKERTRACKER TASUTA KUI KA MUUD VERSIOONID SAAD ALLA LAADIDA SIIT (https://www.pokertracker.com/products/PT4/purchase.php?a_aid=ranka).

Detailne ülevaate PokerTracker 4 tootest SIIN (http://www.pokkeriprod.com/2013/03/23/pokertracker-ulevaade/).

Originaalpostitus:
no nii ma annan ka siis teada kuidas mul siiamaani läinud on ja palun abi ka poker trackeriga.
eile ostsin omale ka siis pt3 et paremini cashy mängida sõber aitas ta tõõle panna ja ütles te pean ise endale vajalikud statsid paika panema aga tahtsin küsida et milliseid te soovitaxite ?
hetkel näitab mul..... hands:pre flop raise:call pre flop raise:saw flop:saw riwer statsid
äkki keegi ütleb mis statse ma peaxin veel panema?
JA KUI KEEGI TEAB SIIS TURNIIRIDE STATSE KA.
Siiamaani on mul normaalselt läinud ainult cash mängus on hirmus ma lihtsalt ei või kõik käed mis on supper head lastakse üle turnis või riveril .... ei tea mis seellega on. turniiridega olen ikka juurde teeninud hetkel olen turniiridega siis teeninud 959dollarit ja kasum sellest on pool.
täna sain 3 koha 180 inimese 4.40$ sisse ostuga turniiris sealt tuli ka 90$ juurde :D
OK palun aidake siis nende statsidega.

BuildUp
18.10.08, 23:31
Vaata seda videot: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,82.0.html

ranka
19.10.08, 13:18
Jah, loe/vaata algatuseks BuildUp link läbi.

Ja kõige algul mina soovitan lauda kuvada, 4 standard statti: VPIP/PFR/AF ja HANDS

Kui nendega olen ära harjunud ja oskad neid kasutada siis hakka juurde lisama neid statte, mida sul tundub vaja minevat (fold to BB, fold to cbet jne). Ja statte lisa kogu aeg miski 2-3 statti kaupa, mitte rohkem.

ranka
20.10.08, 12:02
Vastasin sulle ka PM-iga aga vastan ka siin uuesti.

PT3 ei toeta Primat (s.h) ka TrioBet'i. Samuti ei tööta PT3 HUD veel ongames.

PT3 toetab järgmisi pokkeritube: http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php

EDIT: hahahaha :) See kellele vastasin, ju märkas, et PM-i saatsin ja kustutas ära kommentaari :P Aga pole hullu, las jääb see alles :D

Tarmo
20.10.08, 12:49
Sorry my bad :D ei ole kõik nii lambad nagu mina ;)

Tarmo

0madis0
20.10.08, 15:30
thnx ranka mul on seal praegu liiga palju statte , aga ma teen nüüd täpselt nii nagu itlesid: algul 4 põhi statti ja siis lisan omal valikul.
veelkord tänud :D

ranka
20.10.08, 15:38
võta heaks :)

zyxxx
21.10.08, 10:33
Mul plaanis Toweris mängima hakata, aga nagu ma aru saan, siis PT3 Towerit (veel) ei toeta või ma eksin?

Alternatiiv siis Holdem Manager?

Tigrano
21.10.08, 10:42
Mul plaanis Toweris mängima hakata, aga nagu ma aru saan, siis PT3 Towerit (veel) ei toeta või ma eksin?

Alternatiiv siis Holdem Manager?


Ise kasutan HEM Toweris aga samuti ennem kasutasin PT2, mis toimis edukalt. PT3 seega peaks ka toimima, kui just miniview seadsitamisel mingeid probleeme ei teki.

ranka
21.10.08, 13:01
Ise kasutan HEM Toweris aga samuti ennem kasutasin PT2, mis toimis edukalt. PT3 seega peaks ka toimima, kui just miniview seadsitamisel mingeid probleeme ei teki.


PT3 kodulehel oleva info põhjal PT3 käsi impordib aga kahjuks HUD ei tööta.

http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php

Ring Games Only:

* OnGame Network / PokerRoom
(tracker only, hud coming soon!)

See info on olnud seal juba viimased 5 kuud :S

zyxxx
21.10.08, 19:25
See info on olnud seal juba viimased 5 kuud :S



Seda sama vaatasin minagi, et arendus on kuidagi seisma jäänud. Õnneks tegin arvutile format c: ja saan paar kuud veel trialiga läbi ajada.

Tigrano
22.10.08, 02:03
See info seal PT3 lehel on tõesti vana ja minuteada toimib ka PT3 Ongames juba edukalt koos HUDiga.

ranka
22.10.08, 02:08
See info seal PT3 lehel on tõesti vana ja minuteada toimib ka PT3 Ongames juba edukalt koos HUDiga.


ma ei tahaks eriti uskuda, et PT3 kodulehel hoitakse vana infot, eriti veel nii tähtsat informatsiooni.

ranka
22.10.08, 17:39
Sõber, kes praktiseeris OnGames PT3-ega ütles, et PT3 toetab OnGame. Impordib käsi ja kuvab ka statistikat lauas.

Seega PT3 kodulehel olev informatsioon on aegunud.

CTXrix
24.10.08, 13:26
Kinnitan ka, et PT3 funkab koos HUDiga täitsa korralikult OnGame-is. ;)

Mul on aga PT3-ga seoses üks küsimus. Tundub, et enamik siin kasutavad HEM-i, kuid kokkupuuteid PT3 või vähemalt PT2-ga on kindlasti. Probleem selles, et rahanumbrid mu pokkerikontol ja PT3-s ei klapi. Deponeerisin 400$ ja pokkerisoft väidab, et mul nüüd 466$, kuid PT3 ütleb, et hoopis 491$ (winnings) peaks olema. Seega...milles asi? Olen mänginud ainult cashi ja kõik käed ka Trackerisse tõmmanud. Kas PT3 arvutab makstud rake-i ka sinna juurde? See poleks loogiline, aga samas reiginumber (34$) on lähedane küll sellele vahele (25$).

Ise suutsin sellise teooria välja mõelda - tuleb tunnistada, et olen mõned korrad laua vihaga :-\ kinni pannud, kui vastase AI kaarte näen ja endal 0 outi (OnGame-is näitab kohe kaarte, kui AI minnakse). Kas selliseid käsi OnGame minu historysse siis ei salvesta/ei jõua salvestada? Ma arvasin, et sellest ei olene midagi, et lauaakna sulgen. Igatahes see võiks selgitada paarikümnetaalast vahet...On kellegil sellega mingeid kokkupuuteid olnud endal või oskab mu oletust kinnitada/ümber lükata?

Davy
24.10.08, 13:46
Kinnitan ka, et PT3 funkab koos HUDiga täitsa korralikult OnGame-is. ;)

Mul on aga PT3-ga seoses üks küsimus. Tundub, et enamik siin kasutavad HEM-i, kuid kokkupuuteid PT3 või vähemalt PT2-ga on kindlasti. Probleem selles, et rahanumbrid mu pokkerikontol ja PT3-s ei klapi. Deponeerisin 400$ ja pokkerisoft väidab, et mul nüüd 466$, kuid PT3 ütleb, et hoopis 491$ (winnings) peaks olema. Seega...milles asi? Olen mänginud ainult cashi ja kõik käed ka Trackerisse tõmmanud. Kas PT3 arvutab makstud rake-i ka sinna juurde? See poleks loogiline, aga samas reiginumber (34$) on lähedane küll sellele vahele (25$).

Ise suutsin sellise teooria välja mõelda - tuleb tunnistada, et olen mõned korrad laua vihaga :-\ kinni pannud, kui vastase AI kaarte näen ja endal 0 outi (OnGame-is näitab kohe kaarte, kui AI minnakse). Kas selliseid käsi OnGame minu historysse siis ei salvesta/ei jõua salvestada? Ma arvasin, et sellest ei olene midagi, et lauaakna sulgen. Igatahes see võiks selgitada paarikümnetaalast vahet...On kellegil sellega mingeid kokkupuuteid olnud endal või oskab mu oletust kinnitada/ümber lükata?


mul on isegi starsis nii paar kätt sisse toomata jäänud.

Tuul
24.10.08, 14:47
Käsi loetakse trackerisse ikka pärast käe lõppu, kui laua varem kinni paned, siis ei loeta

Tigrano
24.10.08, 14:50
Ongames ei tohi kunagi softi kinni panna vahetult peale mängimist, siis kindlasti paljud käed lähevad kaotsi. Soovitan kuni 5 minutit hoida lobbyt veel aktiivsena ;)

ranka
24.10.08, 16:46
Ongames ei tohi kunagi softi kinni panna vahetult peale mängimist, siis kindlasti paljud käed lähevad kaotsi. Soovitan kuni 5 minutit hoida lobbyt veel aktiivsena ;)


this

ranka
20.12.08, 06:37
PT3 ja HEM võrdlus (esmamuljed)

Üldine:
Nii esimene päev siis PT3 seltsis veedetud. Tõsi, kaua ei saanud mängida, kuna õel oli sünnipäev ja külalisi vooris edasi tagasi ning pidin ka kainet autojuhti mängima, samuti seadistasin PT3-me HUD-i ning tutvusin progega.

Igastahes hommiku poolikul exportisin HEM-ist käed ning importisin need PT3-me. Kokku PT3 importis 1,379,272 kätt ning selleks kulus 4 tundi, 41 minutit ja 55 sekundit (81.5 kätt sekundis). Importimise kiirusega olen igati rahul. Samuti ei ole HEM-il importimise kohta midagi öelda aga kui ma ei eksi, siis millioni käe importimiseks kulus HEM-il üks uneaega - miski 7-8 tundi.

Käed imporditud ja hakkasin HUD'i seadistama. HUD-i seadistamine on lihtne ja isegi lihtsam, kui HEM-is! HEM-is HUD'i ja POPUP stattide seadistamine on pandud erinevatesse kohtadesse ja seega on rohkem clickimist. Trackeril jällegi kõik koos. I like it.

Samuti disain meeldib rohkem - selline modernsemad tabid, samuti värvilahendus on mõnusam. HEM-il kuidagi vanamoeline, tuhm hall. Kindlasti PT3 tabid on NUTS võrreldes HEM-iga. Position TAB, Winnings TAB, Hands TAB. HEM'is saab ka seda teha aga siis läbi reportide ja ikka ei ole kõike silme ees. Ise HEM'is tundsin puudust sellest ,et tahaks panna peale positsioonid ja siis näha, et mis positsioonilt, mis kaardid kõige rohkem võivavad ja kaotavad - kahjuks seda konkreetselt teha ei saa. Et vaatan, kuidas UTG-l, UTG+1-l kaardid toimivad. PT3-es on võetud vana PT2 lahendus ja see on kindlasti väga hea.

Pildid ka tabi-de lahendusest:
Position:
http://arion.pri.ee/images/PT3/positions.jpg

Samuti meeldib mulle PT3 graafik, mis kindlasti beadib HEM graafikut. Ja eriti meeldib mulle, et PT3 graafikus ei ole EV joont ja tõesti loodan, et seda ei hakka ka kunagi olema!

http://arion.pri.ee/images/PT3/graafik.jpg

Nuts on ka vasakulpool asuv mängijate nimekiri, millega saad vastava mängija üles otsida sekundiga. HEM-is kahjuks pead tegema päris mitu clicki, et soovitud info saada. Mäletan oma kogemustest, et alguses ei jaganud lahti, kuidas vastaste kohta infot saada.

Pilt:
http://arion.pri.ee/images/PT3/general.jpg

Samuti on väga hea "Summary" tab, kus saab dataminetud mängijate kotha võtta välja infot. Et kes on su baasis kõige suurem kaotaja, võitja jne. HEM-is ma sellist võimalust kahjuks ei leidnud ;(

Seega "üldises" sektsioonis saab HEM pähe. Lähme nüüd edasi.

Seadistamine:
Kindlasti võidab selle sektsiooni ka PT3! Sest automimportimiseks ma ei pidanud mitte midagi confima! Absoluutselt mitte midagi! Downloadisin PT3, installisin ära (isegi install on lihtsam) ning peale installi võisin hakata Starsis importima. Kui isegi on vaja confida, siis on kõik väga loogilises kohas - importimise seadistamine on Importimise lahtri all, mitte kuskil üleval ääres. Samuti ei pea kümnes kohas foldereid, hero nimesid ja muud jama paika panema.

Samuti stattide seadistamine on PT3-el lihtsam. Süsteem on sama aga peale PT3-es ise seadistamise on ka lauas väike "PT3" ikoon, mille peale vajutades ilmub "Configure Stats" ja avaneb kohe uus aknake, kus saad asju paika panna. Väga hea lahendus IMO.

Siin võidab ka PT3!

Statistika kuvamine, filtrid, sorteermine jms.
Siin jääb juba PT3 kõvasti alla! Võib-olla ma ei tunne veel PT3-me hästi ja seega ei oska seadistaga aga praegusel hetkel HEM on parem. Kõige enne kui sa muudad laua suurust, siis ei muutu kuidagi stattide suurused laua suurusega, mis on ülimalt halb aga õnneks elab üle. Stattide koha pealt ei saa vinguda - on osasid statte puudu aga samas on ka üle. Näiteks ei suutnud ma leida "squeeze" statti aga selle eest leidsin huvitava stati nimea - "Fold to Blind Reraise" ehk siis fold to resteal. POPUP-idega ei suutnud veel asju jamama hakata ning siin ei oska süna sekka öelda aga paistab, et sellist featuret ei ole nagu HEM-is, et igale statile saad oma popupi teha. Maybe on aga ma pole veel leidnud. Siis PT3 popup menüü meeldib mulle rohkem, kui HEM-i menüü ning minule endale tundus, et seda on lihtsam seadistada.

Kõige suuremaks PT3 miinusteks on HUD-i filtrite puudus! HEM-is kasutasin filtreid - Kuva ainult selle limiidi kohta käsi ning mis on uuemad, kui kuu aega. PT3-es esimene pool on olemas aga natuke bugine. Kui panen linnukese, et kuva ainult sellest limiidist filtreid, siis ta pot limiti ja no-limiti käsi kuvab eraldi. See tähendab, et 400NL-is ei kuva 400PL käsi ja vastupidi. Väga häiriv! Teist filtrit, et paneks miski päevade arvu peale, seda pole üldse ja see on ülivajalik filter! Sest näiteks, kui ma mängisin 5 kuud tagasi 100NL-i mehega 1000 kätt koos ja nüüd ta tuleb 400NL siis HUD hakkab mulle kuvama viie kuu vanust infot. Kuna mängija on üles liikunud isis kindlasti on ta oma stiili muutnud ja 11/9 nitist võib olla saanud 20/17 LAG.

Täna lasti välja uus PT3 versioon (hiljem räägin verisoonist täpsemalt), kus saab nyyd last XXX hands panna aga see ei tahtnud kuidagi töötada ja ei viitsinud rohkem testida ka ;( Aga ikkagi see ei ole see, mul on vaja seda ajlist filtrit.

400NL juures see filter ei olegi nii tähtis, kuna tunnen regulare peast ning uute nägude vastu mängin nats "ettevaatlikumalt" ja seega pole probleemi. Aga väikestes limiitides, kus rahvast rohkem, too filter PEAB töötama!

Niisama möla:
PT3-es ei ole ka Table Manager'i, mis minule oli väga vajalik, et leida üles halb laud ning sealt ära kaduda. Seda table manageri oli vaja siis, kui mängid "cascade" moodis, et kõik lauad korraga ei paista. Tiles on suva, lased average VPIP laual kuvada ning kiirelt silmadega iga 10 minuti tagant üle - ei ole probleemi.

PT3 kordagi ei crashinud, seega räige bugi junn ta ka ei ole. Smauti PT3 impordib Starsis observed hande. Seal miski limiiti peal, polegi aru saanud aga vähemalt importis ja jube sheff, kui istud lauda ning ootad big blindi on juba statid olemas.

Kokkuvõte:
Üldiselt PT3-ega olen praegu täiesti rahul. Rõhutan PRAEGU, sest see on esmamulje ning täna õhtul proovin teha pikema sessiooni ja siis näha, kuidas reaalselt toimib - kas on suuri buge või mitte. Praeguse infot koha pealt tagasi HEM-i ei lähe.

Uus versioon:
Täna tuli välja PT3-el uus Beta Versioon. PokerTracker v3.00 beta23, mille saab downloadida aadressilt: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b23.exe (too on ilma PostGreSql ehk update patch) ja PostGreSql-iga: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b23.pgsql.exe

Ei hakka ümber tõlkima aga uus versioon eriti midagi "tähtsat" ei sislada peale suurte bug fixide ning last XXXX hands, mis mul ei töötanud. Info leiad siit: http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=15&t=15421&st=0&sk=t&sd=a

Samuti küsiti käsi MicroGamingu jaoks ja saatsin neile (õigemini uploadisin netti ja andsin lingi) ~34k dataminetud FR, 6max ja HU käsi ning loodan, et sellest on abi ning PT3 hakkaks lähitulevikus MG-d toetama.

EDIT: Vabandan kirjavigade ja lause ehituse pärast aga lasin lihtsalt jutti nii kuidas tuli :) Ehk kunagi, kui olen rohkem PT3 tetinud teen parema ja korralikuma kokkuvõtte.

Samuti mõelge korra lugeda seda teksti nii, et Te ei tea pokkerist mitte midagi (näiteks lasete oma vanaema lugeda). Siis mõelge, et kas ta saaks selles teksti mõttest aru või mitte :) Mul on tunne, et 90% tekstist jääks talle mõistmatuks.

CTXrix
20.12.08, 11:09
Väga bro ülevaade, Ranka! Tänud. Ise kasutan ka PT3-e ja igati rahul.

PS! Super oleks, kui saaksid millalgi PT3-e HUD-i seadistamisest lähemalt rääkida (Tigrano artikkel puudutab ikkagi HEM-i).

zyxxx
20.12.08, 12:08
Ise otsustasin ka eile lõplikult PT3 kasuks ja tegin ostu ära.

Küsimus tekkis, et kuidas seda laua avarage vpipi kuvama saab panna?

Sulgpallur
20.12.08, 12:30
Ise otsustasin ka eile lõplikult PT3 kasuks ja tegin ostu ära.

Küsimus tekkis, et kuidas seda laua avarage vpipi kuvama saab panna?


Võtad selle Hud akna ette, siis ma tegin uue gruppi (Lisasin VPIP and PFR) ja siis Group optionite alt Show: omast valid Table Avarage

CTXrix
20.12.08, 13:17
Teadjamatele küsimus. PT3-s näitab nii "rake" kui "MGR" (monthly gross rake) numbrit. 2+2-st sain nagu aru, et kui rakebacki arvutamiseks läheb, siis võetakse aluseks MGR. Kas see vastab tõele?

Sulgpallur
20.12.08, 14:25
Teadjamatele küsimus. PT3-s näitab nii "rake" kui "MGR" (monthly gross rake) numbrit. 2+2-st sain nagu aru, et kui rakebacki arvutamiseks läheb, siis võetakse aluseks MGR. Kas see vastab tõele?


Rake peaks olema see, mis on sinu võidetud pottidest maha võetud.
MGR on rake kokku ja jagatud mängijate vahel lauas, ehk jah sellest peaks rakebacki saama

ment52
20.12.08, 15:58
Rake peaks olema see, mis on sinu võidetud pottidest maha võetud.
MGR on rake kokku ja jagatud mängijate vahel lauas, ehk jah sellest peaks rakebacki saama

Vastupidi suht.

Ja rakebacki arvutab iga tuba omamoodi, FTP-s näiteks dealt meetodil ehk see, mida sa näed rake lahtri all.

ranka
20.12.08, 18:24
Väga bro ülevaade, Ranka! Tänud. Ise kasutan ka PT3-e ja igati rahul.

PS! Super oleks, kui saaksid millalgi PT3-e HUD-i seadistamisest lähemalt rääkida (Tigrano artikkel puudutab ikkagi HEM-i).


No ma ei ole õige inimene neist rääkima, sest ma olen "lihtne mees" ning ei kasuta lauas millionit statti. Popupis ainult hädavajalik, laual samuti (enam pole mitte midagi peale VPIP, PFR, AF, HANDS - ja tulemused paranesid tunduvalt!). Samuti ei kasuta värvide kodeeringuid - kõik on kogu aeg ühe värvi.

Ainus, mis on vajalik ja mida soovitan kõikidele.
Ma ei tea 6maxi average table VPIP-d aga full-ringis, pane see AVG VPIP lauda ja las olla hästi hele värv - näiteks VALGE. Ja tehke värvi koodkodeering, et kui AVG VPIP on 16 või väiksem, siis olgu ERK PUNANE! Ja kui see VPIP on erk punane, siis saate automaatselt silma vähi ning see hakkab silma jääma ja kui olete lauas rohkem, kui 30 kätt mänginud, siis vaadake oma paremale käele - kui seal fishi pole, kelle stack 60BB+, siis blindid maha ja laske jehat. 16 on minu jaoks FR "pask" laud ning seal ei saa olla ena msuuri fishe.

6maxi, on see number suurem aga kui keegi oskab öelda, mis tema arvates on 6maxis, hea ja halb laud, siis visake siia numbrit ja kasutage samat süsteemi.

EDIT: Muutsin pealkirja ka ilusamaks.

ment52
20.12.08, 18:58
NL400s obv mängijad vähe teised, aga NL50s ma ei karda absoluutselt lauda, kus avg vpip 11 ja vastas 8 supernovat, kes vaikselt blinde loovutavad mulle.

Tisko
20.12.08, 20:11
Samuti meeldib mulle PT3 graafik, mis kindlasti beadib HEM graafikut. Ja eriti meeldib mulle, et PT3 graafikus ei ole EV joont ja tõesti loodan, et seda ei hakka ka kunagi olema!

Sellisel juhul mul on sulle halbu uudiseid! Külastan aegajalt PT3 feature requests foorumit, teen seal ettepanekuid ja samas loen ka teiste omasid. On silma jäänud, et paljud nõuavad EV graafikut ja peavad seda väga oluliseks, üks vend lausa julges seal väita, et see on "enamuse meie jaoks olulisim asi". Ma mõtlesin vihaga, et WTF, kust sa arvad teadvat, mis TEISTE kasutajate jaoks kõige olulisem on? Ühesõnaga eeldada võib, et see sinna tuleb, kuid vaevalt, et see probleem peaks olema, ilmselt saab vajadusel välja lülitada, right?

ESTPatrick
20.12.08, 20:18
No ma ei ole õige inimene neist rääkima, sest ma olen "lihtne mees" ning ei kasuta lauas millionit statti. Popupis ainult hädavajalik, laual samuti (enam pole mitte midagi peale VPIP, PFR, AF, HANDS - ja tulemused paranesid tunduvalt!). Samuti ei kasuta värvide kodeeringuid - kõik on kogu aeg ühe värvi.

Ainus, mis on vajalik ja mida soovitan kõikidele.
Ma ei tea 6maxi average table VPIP-d aga full-ringis, pane see AVG VPIP lauda ja las olla hästi hele värv - näiteks VALGE. Ja tehke värvi koodkodeering, et kui AVG VPIP on 16 või väiksem, siis olgu ERK PUNANE! Ja kui see VPIP on erk punane, siis saate automaatselt silma vähi ning see hakkab silma jääma ja kui olete lauas rohkem, kui 30 kätt mänginud, siis vaadake oma paremale käele - kui seal fishi pole, kelle stack 60BB+, siis blindid maha ja laske jehat. 16 on minu jaoks FR "pask" laud ning seal ei saa olla ena msuuri fishe.

6maxi, on see number suurem aga kui keegi oskab öelda, mis tema arvates on 6maxis, hea ja halb laud, siis visake siia numbrit ja kasutage samat süsteemi.

EDIT: Muutsin pealkirja ka ilusamaks.


minumeelest on 6maxis hea laud suure vpip ja pfr erinevusega, endale meeldivad vähemalt sellised. 21/11 on oluliselt parem kui 26/22

Tisko
20.12.08, 20:41
Toon selle jutu offtopicust asjakohase teema juurde:

Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.

ranka
20.12.08, 20:59
Sellisel juhul mul on sulle halbu uudiseid! Külastan aegajalt PT3 feature requests foorumit, teen seal ettepanekuid ja samas loen ka teiste omasid. On silma jäänud, et paljud nõuavad EV graafikut ja peavad seda väga oluliseks, üks vend lausa julges seal väita, et see on "enamuse meie jaoks olulisim asi". Ma mõtlesin vihaga, et WTF, kust sa arvad teadvat, mis TEISTE kasutajate jaoks kõige olulisem on? Ühesõnaga eeldada võib, et see sinna tuleb, kuid vaevalt, et see probleem peaks olema, ilmselt saab vajadusel välja lülitada, right?


Kui nad tõesti peaks EV graafiku sisse tooma enne teiste tubade toetust (prima), bugide parandamist, lisade tegemist (normaalne filter HUD-ile, suurust muutvad statid jne) siis jääb minu koostöö PT3-ega väga väikeseks.

Ja PT3 jaoks on olemas third-party programm (Holdem Luck või miski sellise nimega), mis on analoogne pokerEV-le ja seetõttu lootsin, et EV graafikut ei nõuta ning ei hakka nii pea olema.

Obv, et saab seda välja - ja sisselülitada aga millegipärast ma liialt vaatan seda graafikut ning hakkab teinekord mängu häirima ;(

ranka
20.12.08, 21:00
Toon selle jutu offtopicust asjakohase teema juurde:

Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.


Yeah, enam, kui hea diil.

ranka
20.12.08, 21:05
Esimene suurem jama leitud! 2 cash lauda + turna ning muutsin turna statte, mille peale HUD hangutas kõik lauad ning kasutades Windows Task Manageri pidin killima maha trackeri hudi. Selle aja sees muidugi time outisin.

taavi19
21.12.08, 13:06
Suured tänud info eest Tisko.
Ilmselt võtan ise selle boonusehooramise ette.
$250 rake mängimise eest saab siis PT3, pole paha diil :)

ranka
21.12.08, 13:13
Suured tänud info eest Tisko.
Ilmselt võtan ise selle boonusehooramise ette.
$250 rake mängimise eest saab siis PT3, pole paha diil :)


siis sisuliselt ju 30% rakeback, mis ei paista sugugi enam nii hea diil olevat...

ment52
21.12.08, 14:56
Ei ole nii, sest 250 punkti ongames ei tähenda, et sina oled 250$ reiki maksnud, vaid siiski kordades vähem. Oletades, et potist võetakse 3$ reiki ja selles potis on 4 mängija panused, siis kõik need 4 mängijat saavad 3 punkti.

taavi19
21.12.08, 14:57
Sain valesti aru siis. Siis vist tegemist ikkagi päris hea diiliga

ranka
21.12.08, 20:49
Täna lasin self exclude maha võtta ning hakkasin mängima jälle 400NL-1000NL ja pean kurbusega tõdema, et PT3 on sellise süsteemi juures väga kasutu pill!!!!

Sest nüüd on mul kindlasti vaja, et HUD näitaks ainult viimased 30 päeva statistikat. Kas seda on kuidagi võimalik teha? Kui jah, siis andke teada või vaikige igavesti!

zyxxx
21.12.08, 21:53
Täna lasin self exclude maha võtta ning hakkasin mängima jälle 400NL-1000NL ja pean kurbusega tõdema, et PT3 on sellise süsteemi juures väga kasutu pill!!!!

Sest nüüd on mul kindlasti vaja, et HUD näitaks ainult viimased 30 päeva statistikat. Kas seda on kuidagi võimalik teha? Kui jah, siis andke teada või vaikige igavesti!


Kas HUD siis ei allugi filtriga määratud kuupäevadele? Mängijate loetelu on küll filtri kuupäevades sõltuv...

zyxxx
21.12.08, 22:35
Kas HUD siis ei allugi filtriga määratud kuupäevadele? Mängijate loetelu on küll filtri kuupäevades sõltuv...


Vastan ise ;D ega ikka ei toimi küll.. :(

ranka
22.12.08, 02:18
Trackeri filtrid ei mõjuta HUD-i filtreid ja vastupidi.

Tisko
22.12.08, 03:45
siis sisuliselt ju 30% rakeback, mis ei paista sugugi enam nii hea diil olevat...



Ei ole nii, sest 250 punkti ongames ei tähenda, et sina oled 250$ reiki maksnud, vaid siiski kordades vähem. Oletades, et potist võetakse 3$ reiki ja selles potis on 4 mängija panused, siis kõik need 4 mängijat saavad 3 punkti.


Kuna juba teemaks läks, siis olgu numbrid täpselt fikseeritud - kuigi oskan/viitsin täpselt arvutada ainult turniirimängijate jaoks. Seejuures tasub arvestada, et pokkerimängijana teed lihtsalt oma tavatööd (ajutiselt teises pokkeritoas) ja seejuures eeldad veel ka mängulist kasumit näidata. Turniirimängija peab lihtsalt maksma turniiride feed $50 eest (mis see PT3 litsents maksis, $90 kanti?) ehk pigem nagu 180% rakeback! Ja see ei ole ainult teooria ja mingit konksu olla ei saa - sest ise tegin selle läbi, kohe withdraw ja litsents ka paari päevaga kätte.

Booyaka
28.12.08, 13:29
Ei tea küll kust seda hudi filtrit saaks muuta, aga abiks on uus DB teha. Kuigi see option ei ole kõige parem.

ranka
28.12.08, 14:52
Ei tea küll kust seda hudi filtrit saaks muuta, aga abiks on uus DB teha. Kuigi see option ei ole kõige parem.


See ei lahenda probleemi. Hea, et teema üles pumpasid ja meelde tuletasid, et ma pean trackeri foorumitesse asja uurima minema.

Booyaka
28.12.08, 15:48
Kui kunagi ka vastuse saad siis võid ka julgelt siia pasteda mis tegema pidi.

ranka
28.12.08, 16:27
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=19&t=783&start=10#p74008

taavi19
29.12.08, 19:47
Kas keegi oskaks öelda kas PT3 Hudi saab nii seadistada, et need Statsboxid läheks kohe õigesse kohta.
Proovisin panna save layout ja siis reset layout aga ikka ta viskab statsid suvalt laiali.
??? ??? ???
Jube närvi ajab....

Sulgpallur
29.12.08, 20:00
Kas keegi oskaks öelda kas PT3 Hudi saab nii seadistada, et need Statsboxid läheks kohe õigesse kohta.
Proovisin panna save layout ja siis reset layout aga ikka ta viskab statsid suvalt laiali.
??? ??? ???
Jube närvi ajab....

sa pead nad alguses ikka õigele kohale vedama ja siis salvestama

tonis
30.12.08, 00:29
Mis moodi saab PT3 oma käed kätte? Nimelt tahaks käed imporida HEM'i, kuid pokkeri toa kaustast on käed ära kustunud ja PT3 kaustas Processed pole ka ühtegi faili?


EDIT: leidsin üles selle koha

taavi19
30.12.08, 00:52
sa pead nad alguses ikka õigele kohale vedama ja siis salvestama

Sain korda, asi on selles et PT3 ei toeta PartyPokeri prefered seat mode.

kollane
30.12.08, 02:42
Sain korda, asi on selles et PT3 ei toeta PartyPokeri prefered seat mode.



tore kuulda et tööle said :)

kollane
06.01.09, 14:25
Kasutan PT3 ning muret tekitab Steal, oskab keegi kinnitada ümber lükata.
Olen tähele pannud, et pt ei arvesta steali kui keegi on limpinud ?
Ning samuti ei arvesta ta steali CO ?

vastupidiselt hem, CO on kindlalt steal, ning kui mälu ei peta siis ka arvestas ta steali alla kui keeegi oli ees limpinud?

ment52
06.01.09, 14:33
PT3 arvestab cutoffilt steali, aga mitte siis kui keegi ees on limpinud, sest siis ei ole ta enam puhas blindsteal.

Supsti
06.01.09, 16:03
Tekkis siis väike küsimus, kas State on võimalik üksteise alla ritta panna.
Ehk siis mingi 4 erinevat stati, selle all veel 4 vms. Hetkel on kõik üksteise järel rivis.

ment52
06.01.09, 16:10
Tekkis siis väike küsimus, kas State on võimalik üksteise alla ritta panna.
Ehk siis mingi 4 erinevat stati, selle all veel 4 vms. Hetkel on kõik üksteise järel rivis.


Valid special -> new line

Tigrano
06.01.09, 16:18
Ei ole nii, sest 250 punkti ongames ei tähenda, et sina oled 250$ reiki maksnud, vaid siiski kordades vähem. Oletades, et potist võetakse 3$ reiki ja selles potis on 4 mängija panused, siis kõik need 4 mängijat saavad 3 punkti.


Sul oli mingi layoudi probleem ka miniview-ga, ehk keegi oskab kommenteerida kuidas PT3 Ongame mineview seadistada.

Supsti
06.01.09, 16:33
Ei asi oli selles, et need järjest statid võtsid liiga palju ruumi ning ei oleks miniviewile ära mahtunud.

kollane
06.01.09, 16:41
Ei asi oli selles, et need järjest statid võtsid liiga palju ruumi ning ei oleks miniviewile ära mahtunud.




tegin endal ka ise ümber, nime võtsin üldse ära, need sõna lühendid ka PFR, AF jne.
ainuke asi et mängija nime ei näe, aga see polegi nii oluline, peaasi et raha näha millega ta lauas ;D

antnx
07.01.09, 15:47
Keegi võiks oma confi screeni panna ja jagada seda.

Kuidas teil statsil laual ja ka popup

taavo
15.01.09, 15:21
Keegi teab mispärast minu enda statsid alati nullist algavad kui lauda lähen?

ranka
15.01.09, 15:51
Keegi teab mispärast minu enda statsid alati nullist algavad kui lauda lähen?


Sest PT3 ei võta su üldstatistikat vaid su sessiooni statistikat. See on vajalik, et sa teaksid oma "imaget" lauas, et kuidas vastased sind selles lauas näevad. Eriti tähtis see image on vastaste kohta, kes on sinuga olnud lauas sama palju käsi.

marguzz22
16.01.09, 12:25
Tere! Vaatasin et foorumis ei ole sellist teemat, ja see võiks saada siis kohaks, kus räägime PT3 ja temaga kaasnevast.


Endal kohe 2 muret a) Ongames, HUD liigub ringi, koguaeg liigub ja ei ole õiges kohas?Mis selle põhjuseks on?
b) täna ongames üldse PT3 käsi ei importinud, kellegil sama jama? Eile õhtul oli kõik OK.

CTXrix
16.01.09, 12:29
PT3-e teema on olemas küll muidu. Käte mitteimportimise kohta - mul on nii, et kui palju laudu lahti, siis pärast sessi kaob hand history fail lihtsalt ära (see, mis TowerGamingu all on) ja pean enne järgmine kord mängima hakkamist uue HH faili tegema. Vta, kas see on sul alles program files - towergaming - resources - databases.

HUDi liikumine....mul on paigal. Oled save layout teinud ikka?

marguzz22
16.01.09, 12:34
save layouti pole teinud... aga ongames ei ole ju prefferd seat teemat?Sellepärast ta ei save neid ära oskab keegi aidata+?

kollane
16.01.09, 12:43
save layouti pole teinud... aga ongames ei ole ju prefferd seat teemat?Sellepärast ta ei save neid ära oskab keegi aidata+?



Pane paika, ning salvesta ära. Ning peab töötama.

CTXrix
16.01.09, 12:46
save layouti pole teinud... aga ongames ei ole ju prefferd seat teemat?Sellepärast ta ei save neid ära oskab keegi aidata+?


Save-ib küll ära, endal pole probleemi olnud igatahes.

marguzz22
16.01.09, 16:10
16:08:54: Auto-Import beginning
2009/01/16 16:08:54: OnGame: Starting auto-import.
2009/01/16 16:08:54: OnGame: Found 0 files to monitor.
2009/01/16 16:08:54: OnGame: Loading hand history file: C:\Program Files\Red Kings Poker\Resources\Databases\margussss222.db


ja jälle ei impordi lampi enne just importis :A edit sain milelgipärast kaobki igakord see file ära

kollane
16.01.09, 16:15
16:08:54: Auto-Import beginning
2009/01/16 16:08:54: OnGame: Starting auto-import.
2009/01/16 16:08:54: OnGame: Found 0 files to monitor.
2009/01/16 16:08:54: OnGame: Loading hand history file: C:\Program Files\Red Kings Poker\Resources\Databases\margussss222.db


ja jälle ei impordi lampi enne just importis :A




Vaata kas sul on see db fail toweris aktiivne, et just sinna importib.
On sul määratud et kui käsi sees ikka, et ta teisaldaks selle teise kausta? Mul oli ka linnuke ees et teisaldab aga ei teinud seda ja vahepeal ei hakkanud importima.
Kui ei saa sis tee uus db fail creat sealt alt siis, kindlasti võta sealt samast et select, et ta kindlasti käed sinna paneks. Mängi üks käsi sis kuskil lauas, et ta looks selle db faili, ning vaheta PT3 ära sis. Ehk saad.
ehk saad aru midag mõtlen, endal sama värk oli ennem

ranka
16.01.09, 16:21
Tere! Vaatasin et foorumis ei ole sellist teemat, ja see võiks saada siis kohaks, kus räägime PT3 ja temaga kaasnevast.


Endal kohe 2 muret a) Ongames, HUD liigub ringi, koguaeg liigub ja ei ole õiges kohas?Mis selle põhjuseks on?
b) täna ongames üldse PT3 käsi ei importinud, kellegil sama jama? Eile õhtul oli kõik OK.


Otseselt ei oleks aga kõik PT3 seonduv võiks olla selles teemas. Muudan kohe pealkirja ka täpsemaks.

zyxxx
20.01.09, 22:03
Kõige rohkem ajab mind tilti see kui saan mõne suurem beadi ja siis avastan, et PT-sse käte importimine on seiskunud.
Täiesti suvalisel hetkel käte importimine katkeb ja enne kui arvutile restart tehtud pole, asi ka ei taastu...

Kellelgi veel selline jama?

ment52
20.01.09, 22:08
Mul starsis/FTPs pole juhtunud.

ment52
22.01.09, 05:18
Pokertrackeril beta 24 väljas.


Changed:

* Database: Changed schema to support built-in Cluster
* Hud: Improved query performance
* Hud: Popup and Table queries combined
* Hud: In configuration window, when adding a stat, new stat appears under the currently highlighted stat
* Email imports now save a backup if move processed files is enabled

Fixed:

* PokerStars import problem with players with colons in their name
* PostgreSQL startup (makes sure directories exist and postmaster.pid is deleted)
* PostgreSQL lockups
* PT2 Conversion: PokerStars tournament hands not converting correctly
* Import: Exported tournament summaries now import the player count correctly
* Import: Cereus import dead blinds and jackpot rake
* Import: Boss Media dealer seat problem
* Import: OnGame bug when posting the blind **** a player all-in
* Import: OnGame bug when db file has multiple hands with the same ID
* Import: OnGame bug when only one blind is posted
* Import: ATS stat when an inactive player is in the button or cutoff position
* Reports: Player names that start with a "{" now display properly
* Tourney Results "Only Tournaments Needing Results" filter
* Hud: Now works on Boss Media heads up tables
* Hud: Now works on Party Speed Rebuy tables
* Hud: Eliminated several sources of freezing
* Hud: Problem with player icons and multiple databases
* Filter: Facing Raise Preflop will account for limp/fold instances
* Filter: Made Hand Two Pair on Flop, Board Paired, Low Pair


This version, as expected, contains mostly bug fixes. A large number of bugs were fixed, including bugs in the PostgreSQL connection and startup code and Hud freezing problems. We've also made great effort in reducing performance problems by improving some database indexes as well as optimizing some of the Hud queries. We've had confirmed success of lag elimination by some users who were still experiencing lag, although the changes should improve performance for everyone.

If there aren't any major problems with this beta, we expect to release build 4 shortly. The beta releases following build 4 will contain more site support, as well as some highly requested features, such as the Hud on the replayer, selective export, and many more. We hope to increase the speed of development and bug fixes with the addition of new developers, which we are still interviewing for.

zyxxx
22.01.09, 09:05
Pokertrackeril beta 24 väljas.



Lahe. Hud on the replayer on tõsiselt vajalik asi, mida lähiajal lubatakse ilmutada.

Tigrano
22.01.09, 11:58
See on hea, et HEM niipalju kandadele astus, kindlati mehed hakkasid ennast liigutama ja nii võib midagi head jälle tulla.

ranka
22.01.09, 15:27
Põhimõtteliselt beta 24 ei sisalda mitte midagi uut ja vajalikku või mitte midagi sellist, millega suudaks, ta HEM'iga konkureerida.

goldec
24.01.09, 15:32
Ma avastasin just, et mul on PTs on kell 2 tundi ees.
Näiteks näitab, et praegune sess lõppes pool kuus, aga hetkel on kell alles pool neli :-\
Kuidas seda muuta saab?

lenC
24.01.09, 15:40
Ma avastasin just, et mul on PTs on kell 2 tundi ees.
Näiteks näitab, et praegune sess lõppes pool kuus, aga hetkel on kell alles pool neli :-\
Kuidas seda muuta saab?

See peaks olema seotud toaga - mitte PT-ga. Sest tuba salvestab HH-d oma ajavööndis ja minu teada saab seda muuta ainult Pokerstarsi toas.

goldec
24.01.09, 15:48
Selles vist ongi siis asi, et pokerstarsis saab muuta ajavööndit ja PT3 ei oska sellega arvestada...
Minumeelest see eastern european time tuli ka suht alles starsi.
Loodame siis, et järgmine release parandab ära selle bugi..

Ja muide, miks see teema siin on?
See sobib netipokkeri alafoorumisse hulka paremini ju.

ranka
24.01.09, 21:13
Ja muide, miks see teema siin on?
See sobib netipokkeri alafoorumisse hulka paremini ju.


Mõtlesin seda ise ka mõne aja tagasi ja lõin käega. Nüüd enam ei löö ning HEM teema liigub ka siit ära.

pharmacc
25.01.09, 20:01
Mul nüüd selline prob. et installisin PT3 ja lööb mulle sellise teksti . Unable to login database (PT3DB) Reason; could not connect to server :Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host ´localhost

ranka
25.01.09, 21:33
Mul nüüd selline prob. et installisin PT3 ja lööb mulle sellise teksti . Unable to login database (PT3DB) Reason; could not connect to server :Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host ´localhost


Kuidas postgreSQL installisid? Automaatselt koos PT3-ga või manuaalselt?

Marks111
25.01.09, 22:13
Kas keegi oskab öelda miks mul PT3 HUD ei uuenda lauas statse?Peab ise vajutama reset ja siis alles uuendab statse.
Mul PT3 praegu trial.
Ja enda statse uuendab ilusti aga vastaste omad ei uuene...

ranka
26.01.09, 00:19
Ma ei ole PT3-ega kokku puutunud aga PT2 HUD'il oli lisa filter, et uuendagu statte iga X käe tagant. Ehk PT3 sama filter olemas ja see sul peale jäänud - otsi HUD'i filtridest.

antnx
26.01.09, 11:42
Poisid jagage oma HUD layoute pls.

Kellel ära värvitud?!

ranka
26.01.09, 17:43
Poisid jagage oma HUD layoute pls.

Kellel ära värvitud?!


PT3-es tegin mina täpselt samasuguse layouti nagu mul HEM-is, nii laual, kui ka popupid. Kes mäletab mu esimestest videodest, siis on väike erinevus sees - lauas kasutan ainult VPIP, PFR, AF ja hands statte.

goldec
26.01.09, 19:48
Ehk jagad?
Huvitav oleks vaadata kuidas sul popupid tehtud on.

ranka
26.01.09, 21:53
kurvastusega pean ütlema, et mul ei ole enam PT3-e arvutis - uninstallisin ta ära, kuna trial sai nii või naa läbi ja enne ei hakka sellega mässama, kui mu soovitud last x days filter on HUD-is olemas.

Swicheroo
28.01.09, 19:25
Kas Poker Trackerit kuidagi triobetis saab kasutada?

ment52
28.01.09, 19:29
Kas Poker Trackerit kuidagi triobetis saab kasutada?

PT2 saab, PT3 veel mitte.

kollane
02.02.09, 20:42
keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.

http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg (http://img514.imageshack.us/my.php?image=30121394en3.jpg)

ranka
08.02.09, 14:29
Toon selle jutu offtopicust asjakohase teema juurde:

Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.


Kui ma olen oma accounit reganud redkingsi ja kasutanud PT3 boonuskoode, siis kas ma pean KOHE peale regamist saatma PT3 suppordile kirja või pean alles siis, kui 350 punni täis?

Tisko
11.02.09, 06:32
sorri hilinenud vastuse pärast ja ma ei mäletagi, kumba pidi oli, igatahes milles ma olen üsna kindel, et seal PT3 lehel oli piisav info selle kohta, mul igatahes mingit segadust ei tekkinud.

ja kui "350 punni" pole näpukas siis nad on vist nõuet 250 pealt ülespoole kergitanud..

ranka
11.02.09, 09:07
Ei ole näpukas, seal oli 350 punni eest ja peab tegema vähemalt $40 deposiidi. Uurisin seda sellepärast, et ma ei viitsinud PT3 supporti kaubelda eraldi paymenti jaosk, oleks netellerist pappi saanud kingsi ja seal ära teinud aga ei viitsi toda ka teha. Ju kauplen neid, et saan läbi Starsi kande teha ja maksan ära.

Ja minu jaoks on PT3 ikkagi nuts, parem kui HEM. No ei meeldi HEM'i kiviaja disain ning samuti on HEM tunduvalt keerulisem - alustades installimisest lõpetades statistika leidmiseni.

marguzz22
11.02.09, 09:40
Ei ole näpukas, seal oli 350 punni eest ja peab tegema vähemalt $40 deposiidi. Uurisin seda sellepärast, et ma ei viitsinud PT3 supporti kaubelda eraldi paymenti jaosk, oleks netellerist pappi saanud kingsi ja seal ära teinud aga ei viitsi toda ka teha. Ju kauplen neid, et saan läbi Starsi kande teha ja maksan ära.

Ja minu jaoks on PT3 ikkagi nuts, parem kui HEM. No ei meeldi HEM'i kiviaja disain ning samuti on HEM tunduvalt keerulisem - alustades installimisest lõpetades statistika leidmiseni.



Sa ka ranka muudad oma meelt nagu läänetuul suunda :D

Tigrano
11.02.09, 09:48
Sa ka ranka muudad oma meelt nagu läänetuul suunda :D


Tundub küll ;D

ranka
11.02.09, 10:06
Sa ka ranka muudad oma meelt nagu läänetuul suunda :D


JUP :P

No PT3 poolt olen ma olnud päris kaua aega aga kui sa lükkad natuke ülespoole, siis PT3 olid puudu paar filtrit, mis tundusid vajalikud. Aga viimasel ajal olen üldse lasknud tihti ilma HUD-ita või siis polegi viitsinud hudist midagi vaadata - seega pole enam need filtrid esmatähtsad.

Ainsaks miinuseks on, et PT3 ei toeta prima käsi aga kuna ma enam primas NLHE ka eriti ei mängi ,siis ei ole too eriliseks probleemiks.

Tigrano
12.02.09, 11:19
JUP :P

No PT3 poolt olen ma olnud päris kaua aega aga kui sa lükkad natuke ülespoole, siis PT3 olid puudu paar filtrit, mis tundusid vajalikud. Aga viimasel ajal olen üldse lasknud tihti ilma HUD-ita või siis polegi viitsinud hudist midagi vaadata - seega pole enam need filtrid esmatähtsad.

Ainsaks miinuseks on, et PT3 ei toeta prima käsi aga kuna ma enam primas NLHE ka eriti ei mängi ,siis ei ole too eriliseks probleemiks.


See on ikka huvitav, kas tõesti HUDist kasu ei ole sellistes limiitides. Ei taha uskuda ;D

ranka
12.02.09, 20:12
See on ikka huvitav, kas tõesti HUDist kasu ei ole sellistes limiitides. Ei taha uskuda ;D


Mis sa selle HUD'iga teed, kui sa tead kõike regulare ning kes regularid ei ole on kas fishid/üle (või alla) liikunud regularid. Ja fishi tunneb ära 400NL või suurtemates limiitides sellepärast, kuna nad on busto fishid ning ostavad sisse miski imeliku summaga - $325.76 ja reeglina eba-standartsed betsized, open-limbid, min3betid. Kui ta isegi neid ei tee, siis esimese 10 käega on selge, kas ta on hea või halb mängija.

Samuti on arsenalis olemas uus ja võimas relv - tableratings.com. Nii, kui uus nimi saad teada 20 sekundiga, kas tegu on hea või halva mängijaga.

ja HUD on üldse overrated IMO, üle nelja põhistati lauda kuvamine on liig.

Tigrano
12.02.09, 20:21
Mis sa selle HUD'iga teed, kui sa tead kõike regulare ning kes regularid ei ole on kas fishid/üle (või alla) liikunud regularid. Ja fishi tunneb ära 400NL või suurtemates limiitides sellepärast, kuna nad on busto fishid ning ostavad sisse miski imeliku summaga - $325.76 ja reeglina eba-standartsed betsized, open-limbid, min3betid. Kui ta isegi neid ei tee, siis esimese 10 käega on selge, kas ta on hea või halb mängija.

Samuti on arsenalis olemas uus ja võimas relv - tableratings.com. Nii, kui uus nimi saad teada 20 sekundiga, kas tegu on hea või halva mängijaga.

ja HUD on üldse overrated IMO, üle nelja põhistati lauda kuvamine on liig.


Selge pilt ;D

ranka
12.02.09, 20:36
Ostsin just PT3 ära SEB virtuaal krediikaardiga. See SEB virtuaal kredka on nuts.

zuckerman286
12.02.09, 23:14
väga hea. soovita siis nt mul ka, kuidas seda seadistada nii, et sellest maksimaalselt kasu oleks; nii FR kui ka turniirimängus.

ranka
13.02.09, 00:55
Mida sa täpselt silmas pead? :)

Põhimõtteliselt sama, mis HEM ju.

Ja kõige parem stat PT3-es on "Folds to Blind Reraise After Steal Attempt", see siis põhimõtteliselt peaks tähendama fold to resteal. Et paljud mängijad openivad CO-lt ja buttonilt pea 40% kätega aga kui nad foldivad restealile 80% ajast, siis on see jube jube hea raha.

Samas on ka teisi tüüpe, kes foldivad 3betile näiteks 80% ajast aga restealile kõigest 60% ajast. HEM'is sellisted statid viivad natukene eksiteele, PT3-es saab seda kenasti eristada, et kas üldse foldib retsilt 3betile või kasutab positsiooni ära 3betted pottides.

ranka
13.02.09, 01:43
Ja kõige suure miinus mis PT3-ega on see, et kui mängida miski 2-3 tundi, siis HUD paneb Starsi lauad läägama, kui cascade/stack moodis mängida. Kui tiletud, siis suva.

ranka
13.02.09, 02:00
Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.

Tigrano
13.02.09, 03:32
Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.


Imelik, et nii kaua on jokutanud teiste tubade suppordiga :(

zuckerman286
13.02.09, 09:40
Mida sa täpselt silmas pead? :)

Põhimõtteliselt sama, mis HEM ju.

Ja kõige parem stat PT3-es on "Folds to Blind Reraise After Steal Attempt", see siis põhimõtteliselt peaks tähendama fold to resteal. Et paljud mängijad openivad CO-lt ja buttonilt pea 40% kätega aga kui nad foldivad restealile 80% ajast, siis on see jube jube hea raha.

kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?

marguzz22
13.02.09, 13:03
Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.



märtsis pidi vist tulema

ranka
13.02.09, 16:46
kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?




keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.

http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg (http://img514.imageshack.us/my.php?image=30121394en3.jpg)

ranka
13.02.09, 16:47
märtsis pidi vist tulema


Pacificu oma on veebruari keskel ja pidi olema juba järgmises versioonis, primas siis veebruari lõpus. Need on umbkaudsed ajad ja võivad nihkuda nii ette, kui ka tahapoole.

kollane
13.02.09, 17:27
http://img23.imageshack.us/img23/3299/90583825vo2.th.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=90583825vo2.jpg)


Nüüd selline, tõmbasin asju veits kokku.


download:

http://rapidshare.com/files/197631303/Layouts.pt3.html

goldec
15.02.09, 14:54
http://img23.imageshack.us/img23/3299/90583825vo2.th.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=90583825vo2.jpg)


Nüüd selline, tõmbasin asju veits kokku.


download:

http://rapidshare.com/files/197631303/Layouts.pt3.html
Kuidas ma selle trackerisse saan?
Ma sain ta sisse, aga vana HUDi nagu välja lülitada ei saa...
Asi selles, et mul trial?

kollane
15.02.09, 15:06
Configure Hud Cash, sealt group alt pead panema et ta kasutaks Hudis neid seadeid.
ALUMINE; ÜLEMINE JA POPUP.

ranka
19.02.09, 00:25
Viimane update:

PT3 >>>>>>>>> HEM

Ja kui nüüd lähiajal pacificu ja microgamingut PT3 toetama hakkab, siis soovitan seda absoluutselt kõigile. Miks? PT3 on sitaks lihtsam, kui HEM!

-andres-
19.02.09, 01:37
Huvi pärast küsin kas tal mingi ressursi vahe ka. Et on aru saada, et üks töötaks kiiremini kui teine?

ranka
19.02.09, 01:43
Huvi pärast küsin kas tal mingi ressursi vahe ka. Et on aru saada, et üks töötaks kiiremini kui teine?


Siin võidab HEM, sest kui mängida üle 12 laua miski 2h jutti cascade moodis hakkab PT3 HUD läägama ning pead mingi aeg PT3 restartima. Aga kuna ma üle 12 laua ei mängi ning üle 2h ammugi mitte, siis mind see ei häiri.

Tisko
19.02.09, 03:43
lisaks, tõenäoliselt palju selliseid issue'id veel lahendatakse... ärge unustage, PT3 on suht-koht toores veel ju ja töö käib...

ranka
20.02.09, 04:06
PT3 lasi välja uue Beta25.

Added:

* Selective Export
* New Site: Pacific
* Hud on the Replayer
* Details tab
* Sessions tab -> Sessions - Details panel (BB/100 by time and day of week, Standard Deviation)
* Multiple Hud profile support
* New Stat: RWPC (Raise with Previous Callers) and fixed the LWPC stat
* Links to website in Help menu
* TableTracker: Table opening for Cereus, iPoker and OnGame
* TableTracker: Support for Pacific, though the servers aren't ready

Changed:

* Saving multiple tournaments at once now prompts you to overwrite all fields, or only those that have changed
* Improved custom stat expression validation
* Import: Automatic blind detection adjusts for all-in or missing SB/BB

Fixed:

* Import: FTP invalid pot size errors
* Replayer: Show Hero Cards fix
* Everest 6 max tables not being recognized as 6 max
* Tournament import problem
* Tournament player list no longer shows players with no hands in database
* Tournament conversion from PT2
* Tournament import (Generic format, problem with addons)
* Sorting in custom reports
* Problems with Hud disappearing/freezing/crashing
* Import: PokerStars PT2 exported hands not importing
* Import: OnGame missing SB hands with NL games
* Import: iPoker ante problems and negative tournament identifiers
* Hud: Infinite loop with certain stat formatting
* Hud: Hero stats and Last X Hands filter
* Hud: Should no longer think iPoker hand history window is actual table window
* Cache: Will no longer allow tournament tables in the cash cache and vice versa

Teema: http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=15&t=17348
Download (upgrade): http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b25.exe

zyxxx
24.02.09, 11:46
* Hud on the Replayer


Kellelgi see asjandus normaalselt ka töötab? Mul esimesel korral jooksis kokku ja teistkordselt käivitusel ketrab juba mitu minutit, aga replayerisse hudi ei teki.

kollane
24.02.09, 13:17
Kas Pt3 ka sellist lisa on nagu hemil et note paned trackerisse? ma nagu ei leidnud või saab kuskilt tõmmata ?

goldec
24.02.09, 13:56
Mingit lisa pole vajagi, HUDi peale on notede jaoks nupp.

ranka
24.02.09, 14:53
Kas Pt3 ka sellist lisa on nagu hemil et note paned trackerisse? ma nagu ei leidnud või saab kuskilt tõmmata ?


On ikka, pead ise HUD'is lisama selle.

goldec
24.02.09, 15:43
Nojah, mul oli peale uusima versiooni installimist olemas juba HUDis.

marguzz22
25.02.09, 15:01
on see viimane update tulnud, mis pacificut toetab?

zyxxx
25.02.09, 15:52
on see viimane update tulnud, mis pacificut toetab?

Pacific olemas jap.

marguzz22
25.02.09, 16:08
kui mul PT3 ja tõmban siis lihtsalt update?

ranka
25.02.09, 16:24
kui mul PT3 ja tõmban siis lihtsalt update?


Jah, uuendduse ilma postgresqlita.

antnx
27.02.09, 11:28
Jälle häda. Käsi impordib aga HUD ei tööta. Keegi teab ravimit?

kollane
27.02.09, 11:43
mul aitas eile restart,

zyxxx
27.02.09, 14:17
Mul pidevalt poole sessi pealt lõpetas importimist ära, aitas ainult restart. Näis kas uus versioon toimib paremini.

alaska
01.03.09, 22:38
tegin endal ka ise ümber, nime võtsin üldse ära, need sõna lühendid ka PFR, AF jne.
ainuke asi et mängija nime ei näe, aga see polegi nii oluline, peaasi et raha näha millega ta lauas ;D


Kuidas need AF ja PFR saab eest ära võtta?

lenC
02.03.09, 00:21
Kuidas need AF ja PFR saab eest ära võtta?

Kui ma ei eksi, siis PT# HUD settingutes on "Prefix" ja "suffix". Prefix on siis see, mis on stati ees ja suffix taga. Vaata näiteks VPIP stati ja kustuta prefix ära sealt.

Sulgpallur
05.03.09, 23:36
Turniirimängijatele HUD layout´i uuendus Kraada poolt, kellel huvi siis
http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=45&t=11188#p84329

zuckerman286
06.03.09, 00:46
tere

kasutanud siiani PT3 koos PS ja FT-ga. Samas täna proovisin ja UB-d ei tunne ära, ei impordi käsi, rääkimata HUDi töötamisest.

edit: probleem lahendatud. selgus, et cereus ei lase käsi importida observerina. kui mängid, siis tulevad ka käed sisse. tobe.

marguzz22
09.03.09, 15:11
tere

kasutanud siiani PT3 koos PS ja FT-ga. Samas täna proovisin ja UB-d ei tunne ära, ei impordi käsi, rääkimata HUDi töötamisest.

edit: probleem lahendatud. selgus, et cereus ei lase käsi importida observerina. kui mängid, siis tulevad ka käed sisse. tobe.


2p2 tasuta olemas handgrabber

leho57
09.03.09, 15:26
see ongi hea, et observerina ei saa neid käsi importida. muidu mõnes väiksema mastaabiga toas lööd 20 NL10 lauda lahti ja ööläbi kogub statte ja siis istud lõpuks rahuliku südamega lauda teades mängijatest kõike, samas ise 0 kätt teinud.
pokeroffice igatahes võttis käsi sisse niimoodi ja see tundub veel suurema cheatina kui üldse PT kasutada :P

Tigrano
09.03.09, 15:32
see ongi hea, et observerina ei saa neid käsi importida. muidu mõnes väiksema mastaabiga toas lööd 20 NL10 lauda lahti ja ööläbi kogub statte ja siis istud lõpuks rahuliku südamega lauda teades mängijatest kõike, samas ise 0 kätt teinud.
pokeroffice igatahes võttis käsi sisse niimoodi ja see tundub veel suurema cheatina kui üldse PT kasutada :P


See on jah hea, et PT3 kuvab statid lauda isegi observed laudadel.

0madis0
09.03.09, 21:56
See on jah hea, et PT3 kuvab statid lauda isegi observed laudadel.


kuvab jah aga seda ainult teatud hulga käte vältel, kui ma näitex vaatan oma sõbra lauda siis saan mingi 20 kätt ja siis ütleb et observed laudade limiit on täis. ja peale seda kuvab ainult nende laudade statid kus mina istun, kui teil kuvab koguaeg siis äkki keegi saab õelda kuidas seda minagi teha saax kuna olex tore teiste laudade pealt info jaoks state koguda. ;D

Hal
10.03.09, 00:05
nonii lugesin läbi ja endameelest sellist probleemi pole veel olnud kellelgi

Mul selline jama siis et Ongames kui panen pokkertrackeri tööle siis ta kukub eelnevalt juba importitud käsi uuesti importima need ei lähe küll reaalselt statise alla aga esilehel kus auto importida saab seal on 3 kastikest üks neist on dublicates error ja hands vms ... et mille kuradi pärast ta mul paarkümendtuhat kätt alati peab dublikaatideks lugema enne kui saan hakata uusi käsi sisse saama ning tänu selle asi hakkab ka täiega hanguma ... on aimu ?

ranka
10.03.09, 01:59
Ma ei tea, kuidas OnGame's käsi nullitakse aga peale importimist peaksid käed ära nullima.

Ehk funkab nii: Sule sine OnGame skin, impordi käed, sule PT3, viska kõik HH käed ära OnGame skin kataloogist, käivitan OnGame skin, mängi paar kätt, vaata kas käed tekkisid. Kui tekkisid proovi PT3-ega importida, kui impordib on probleem lahendatud.

Hal
10.03.09, 21:41
ty töötabki nii asi :p veider aga nii see töötab

pkmarek
11.03.09, 13:51
mul ka tekkis just problem OnGame-ga, see PT3 ei improdi käsi ja ka ei kuva statse lauda, FTP-s töötab aga PT3 ilusti (pole ennem ka PT3 kasutanud ongames, ennem mängisin ilma PT3-ta) milles võiks kala olla?

ranka
20.03.09, 15:20
Järgmises PT3 beeta versioonis (eeldtatav väljalaske kuupäev: 25 märts) on olemas kaua oodatud Prima võrgu toetus, kui ka Entractioni oma.

toores
24.03.09, 10:43
Kas keegi teeks puust ja punaselt ette, kus kohas saab PT3 Hud-i layouti seivida? Häirib, et koguaeg peab statte mööda ekraani vedama. Samas olen piisavalt pime, et seda võimalust, kus seivida, mitte näha.

EDIT: Mängin FullTilt-s

ActionJackson
24.03.09, 10:44
Lauale tekkib sul PT ikoon, millele vajutades annab menüü, kus üks valikutest on layoudi salvestamine.

toores
24.03.09, 10:54
Lauale tekkib sul PT ikoon, millele vajutades annab menüü, kus üks valikutest on layoudi salvestamine.


Tänud, mõtlesingi miks see junn sinna tekib ;D

ranka
25.03.09, 18:30
Täna 25-ndal märtsil, 2009 lasti välja PT3 Beta 26, mille peamisteks ja muudatusteks on:


MicroGamingu support (TrioBet, Unibet, NordicBet, LadBrokes jne)
Entraction support (enine B2B?)
All-In EV graafikud


Pluss mõned muudatused ning vigade parandused. Kogu muudatuste nimekrija leiad siit (http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=15&t=18292)

Downloadida saad uue beta: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php (otsige Beta26, Tänase kuupäevaga)

toores
28.03.09, 10:14
Selline kiire küss, et kui salvestan oma PT3 HUD-i layout'i, siis kui lähen teise lauda ning mul on määratud preferred seat, siis keerab uues lauas statid segamini. Seda siis Full Tilt toas. Oskab keegi aidata?

taavi19
28.03.09, 14:08
Selline kiire küss, et kui salvestan oma PT3 HUD-i layout'i, siis kui lähen teise lauda ning mul on määratud preferred seat, siis keerab uues lauas statid segamini. Seda siis Full Tilt toas. Oskab keegi aidata?

Tundub, et PT3 HUD ei toeta igas toas preferred seati. Mul oli sama probleem PartyPokeris. Aitas see, et keerasin preferred seati maha.

ranka
28.03.09, 15:14
Tundub, et PT3 HUD ei toeta igas toas preferred seati. Mul oli sama probleem PartyPokeris. Aitas see, et keerasin preferred seati maha.


Toetab küll.

PT3->Importimis lahter(1)->PartyGamingule (2) klõps siis paremale pool, kus saab valida, kuhu imporditud käed lähevad on lahter nimega. "PartyGaming Configuration", (3) klõps sellele ja seal on olemas seating preferences (4) ja panna paika oma meelepärane iste number. Nii käituda iga pokkeritoa puhul, kus kasutate prefered seatingut.

Pilt ka:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/partygaming.jpg

taavi19
29.03.09, 11:33
Tänud ranka! :)

Luusercs
04.04.09, 17:48
Et siis viimase update (3.00 beta26) peale ei näita pokerstarsis enam statse ??? triobetis aga vaatamata kirjale, et me veel ei toeta triobeti on statsid ilusti lauas ;D kas oskab keegi äkki aidata

ranka
04.04.09, 18:50
Et siis viimase update (3.00 beta26) peale ei näita pokerstarsis enam statse ??? triobetis aga vaatamata kirjale, et me veel ei toeta triobeti on statsid ilusti lauas ;D kas oskab keegi äkki aidata


Viimase uuenduse kõige suuremad muudatused olidki Microgaming ja Entraction võrgu lisamine ehk maakeeli PT3 hakkas TrioBet'i toetama.

Starsis töötab minul kõik ilusti ja näitab ka Statte tolle viimase versiooniga. Aga ehk on viga Stars'i poole? Näiteks äkki sa muutsid Starsi Eesti keelseks ja PT3 ei suuda enam lauast/HH-ist informatsiooni lugeda?

Luusercs
04.04.09, 20:13
Suur tänu oligi keeles viga :o, suure rõõmuga sai see peale pandud kui avastasin ;D

Purz
05.04.09, 11:49
Kas set% statt on olemas PT3s ja kust kohast selle leida võiks?

goldec
05.04.09, 11:56
Defauldis sellist stati kahjuks pole.

Repositorys on reportide all muidu olemas, aga neist ei tööta ükski väga hästi.
http://www.pokertracker.com/repository

Mihkel785
05.04.09, 11:58
set% stat peaks kyll töötama. Vähemalt mul töötas

Purz
05.04.09, 12:33
Tänud, olemas nüüd.

taavo
09.04.09, 16:01
Selline kiire küsimus, et kas database saab näiteks usb pulgal ühest arvutist teise viia? Hakkab nii tööle?

kollane
09.04.09, 16:02
Selline kiire küsimus, et kas database saab näiteks usb pulgal ühest arvutist teise viia? Hakkab nii tööle?



saab küll.

taavo
09.04.09, 16:04
Selge, tänud!

Rage
09.04.09, 16:26
ma olen mõelnud, et peaks tegema kuskile avaliku weebi pakkujate serverisse postre baasi.. siis kõik mu HEMid läpakast või kodusest PC'st vms.. kasutaksid sama baasi... siis oleks seal kogu aeg kõige uuem andmebaas ja ei peaks USBi pulga või mälukaardiga exportima/importima handisid.

ainuke mure on see, et kui hea nett on, et võrgu latenci ei hakkaks HEMi segama.

krt.. see on ikka tõesti hea mõte.. saaks päeval tööl eelmise õhtu sessiooni analüüsida.. mudiu tavaliselt ei viitsi õhtul/hommikul kodusest PC'st seda exporti teha.

enivei.. ma teen ära ja annan teada kas ja kuidas õnnestus.

ranka
09.04.09, 23:18
Arvan, et liiga aeglaseks jääb.

Ma olen ise mõelnud, et teeks andmebaasi ainult meie foorumi kasutajatele enim levinud võrkude kohta. Midagi table rating.com taolist aga kus siis näeks peale kasumi ka statistikat.

leho57
10.04.09, 20:11
ma ei tea kas seda on juba küsitud - olen aus ja tunnistan, et ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda - kuid kui ma panen PT's filtri peale näiteks, et ta kuvaks ainult viimase kuu statte, kas siis ka HUD näitab ainult neid nendele mängijatele statte kellega ma selle viimase kuujooksul kokku olen puutunud?

Sest players list, vasakul ääres, on ligi 6 korda vähem mängijate arvuga, kui ilma filtritetta.

Loodetavasti oli loogiline seletus...

lenC
10.04.09, 20:17
ma ei tea kas seda on juba küsitud - olen aus ja tunnistan, et ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda - kuid kui ma panen PT's filtri peale näiteks, et ta kuvaks ainult viimase kuu statte, kas siis ka HUD näitab ainult neid nendele mängijatele statte kellega ma selle viimase kuujooksul kokku olen puutunud?

Sest players list, vasakul ääres, on ligi 6 korda vähem mängijate arvuga, kui ilma filtritetta.

Loodetavasti oli loogiline seletus...

HUD-il peaks kindlasti olema eraldi settingud selle kohta ja kui ei ole, siis ta võtab ikka kõikide käte hulgast. Menüüfiltritel ei tohiks olla mingit kokkupuudet HUD-iga.

kollane
15.04.09, 23:30
üritan siis laptopist käsi kätte saada , aga ei näe enam ühtegi kätt ei connecti ära siia postgresse vms

selline error
sama jama oli vana koduarvutiga kui laptop katki läks. aga siis ma ei osanud muud teha kui uuesti peale panna see postgres

The server doesn't accept connections: the connection library reports
could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


loodan, et on mingi lahenus. tahaks enda käsi ikka kätte saada siit. ise ei jaga eriti midaig sellest värgist.

vennike
15.04.09, 23:46
Arvan, et liiga aeglaseks jääb.

Ma olen ise mõelnud, et teeks andmebaasi ainult meie foorumi kasutajatele enim levinud võrkude kohta. Midagi table rating.com taolist aga kus siis näeks peale kasumi ka statistikat.


ma olen ise ka mäelnud selle asja peale.. ilgelt änksa oleks uude võrku limiiti kolides näha seal mängivate vendade statte.. kui selle keegi tööle saab, siis see on rage..

vennike
15.04.09, 23:48
üritan siis laptopist käsi kätte saada , aga ei näe enam ühtegi kätt ei connecti ära siia postgresse vms

selline error
sama jama oli vana koduarvutiga kui laptop katki läks. aga siis ma ei osanud muud teha kui uuesti peale panna see postgres

The server doesn't accept connections: the connection library reports
could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


loodan, et on mingi lahenus. tahaks enda käsi ikka kätte saada siit. ise ei jaga eriti midaig sellest värgist.


hemi foorum lahti ja otsi sealt.. ilge nikerdamine ja arvuti restartimine, aga saab hakkama mingi poole tunniga.. vista updated panevad HEMil juhtmed kokku.. aga kui kõik asjad step-by-step läbi teha, mis seal antud on, siis rohkem seda jama ei tohiks tekkida.. vähemalt mul pole tekkinud..

ranka
16.04.09, 10:39
hemi foorum lahti ja otsi sealt.. ilge nikerdamine ja arvuti restartimine, aga saab hakkama mingi poole tunniga.. vista updated panevad HEMil juhtmed kokku.. aga kui kõik asjad step-by-step läbi teha, mis seal antud on, siis rohkem seda jama ei tohiks tekkida.. vähemalt mul pole tekkinud..


Tal on PT3, mitte HEM aga jah, see peaks olema postgres probleem, mis kehtib ka HEM'i.

vennike
16.04.09, 11:03
Tal on PT3, mitte HEM aga jah, see peaks olema postgres probleem, mis kehtib ka HEM'i.


nägin jah et vales teemas.. aga kuna mul loopis HEM täpipealt sama errorit, siis arvasin, et ta postitas kogemata valesse teemasse..
anyway, see protsess peaks suht sama välja nägema nagunii hemi ja pt3 puhul.

ranka
16.04.09, 17:09
kas mingit tutorial videot leidub selle progre kasutamise kohta? Seal päris palju optsionseid kohe, ei oska nii laksust kasutadagi seda.


Arvan, et mitte.

kollane
16.04.09, 17:36
Go to http://www.postgresql.org/ftp/binary/ and choose the applicable version number
Then Choose Win32 on the next page then click on the postgreql-8.x.0-1.zip and the download will begin. Extract the files and begin the installation and when you get to the page where it asks for the username and password youll see a "Initialise Database Cluster" tickbox, please untick this and complete the installation. Basically when you untick this box then you tell it to use the old database however you must use the same version of PostgreSQL otherwise the Database folder wiill be on a different folder and it will need alternative instructions.


saan aru pm mis tegema pean, aga ma ei leia enda versiooni sealt. 8.3.4 on mul arvutis, kas enda installi mis alles on võib ka kasutada või seal mingi special värk? või võin kasutada 8.3.X versiooni ka ?
ei jaga seda värki õieti


Edit: sain targemaks, kohe teen katse ja loodan enda käsi mitte kaotada.

Edit: polegi nii saamatu, sain korda. paanitsesin üle veits, kuna kardsin et käed lähevad kaduma. ekamile minnes pole ka vist sellist tunnet.

Mandre
24.04.09, 18:40
ei saa triobeti käsi sisse importida :(
Oskab keegi aidata?

ranka
24.04.09, 19:28
ei saa triobeti käsi sisse importida :(
Oskab keegi aidata?


PT3 Importimis lahter, seal teha MicroGaming aktiivseks ja paremal olevast menüüst võtta Microgaming Configuration, kus panna paika su GameHistory.dat fail, mis reeglina asub: C:\MicroGaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat

Mandre
24.04.09, 19:56
Asi ongi selles et seal ei ole seda microgamingut :(
PS. Tegu on trial variandiga

ranka
24.04.09, 19:59
Uuenda oma PT3 ära versiooniks 3.00 beta 26.

Kui sul on PT3 olemas, siis uuenduse saad siit: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b26.2.exe

Kui sul ei ole PT3, siis täis versiooni saad siit: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b26.2.pgsql.exe

Mandre
24.04.09, 20:47
Suured Tänud :P

ranka
24.04.09, 20:49
Pole probleemi.

Edu laudades!

goldec
02.05.09, 18:40
Beta 27 tuli välja.

Added:

TableTracker: Scoring functionality
TableTracker: Advanced Filtering
Hud: New stat options: Position, Transparent background (stats only, not groups), percent makeup
Hud: In the config dialog, you can replace the current profile data with the default profile
Hud: Ability to set selected Hud profile as default for the current table type


Kogu changelist siit (http://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=15&t=19265).

HUDile suur update.

goldec
02.05.09, 20:47
Vajutad "Begin auto import" ja lähed mängima.
Nii lihtne ongi :)

Mandre
05.05.09, 14:29
http://img23.imageshack.us/img23/3299/90583825vo2.th.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=90583825vo2.jpg)


Nüüd selline, tõmbasin asju veits kokku.


download:

http://rapidshare.com/files/197631303/Layouts.pt3.html


Kuidas ma saan selle pokertrakerisse lisada et mul näitaks samu asju?

ranka
06.05.09, 19:39
Nii, hunnik käsi importitud, kuidas graphile saab neid?


Graphs lahter võta :P

ranka
06.05.09, 19:48
kusmis, esilehel pole, file, data, tournamenti ega configure alt ei leia :x


Ei saa PT3 lahti võtta, kuna expordin käsi ja läheb formaadiks ja seetõttu ei saa screenshoti teha aga seal üleval on lahtrid -> Import, Cahsgame, Tourneys. Võtad Cashgame või Tourneys, siis on eraldi alamlahtrid - General, Details, Session, Graphs. Ja sealt võtadki Graphs.

ranka
06.05.09, 20:47
ok sain, thnx. Kas kuidagi saab eraldada ainult kindlad käed ja panna need graafikule, näiteks viimased 100 kätt või viimase tunni aja käed? Uurin seal ringi preagu, a ei ole veel leidnud


Filtrite alt pane omale sobiv kuupäev, limiit jms.

kivisaba
10.05.09, 16:06
playeri juures peaks olema nupp kus saad history kätte

zuckerman286
11.05.09, 22:26
küsimus - sry, kui varem vastatud. PT3 paneb HUDis mängijate andmed laua aknas valedesse kohtadesse. kas ma saan seda kuidagi kruttida nii, et iga kord tegema ei peaks?

kollane
11.05.09, 22:31
küsimus - sry, kui varem vastatud. PT3 paneb HUDis mängijate andmed laua aknas valedesse kohtadesse. kas ma saan seda kuidagi kruttida nii, et iga kord tegema ei peaks?


see pt3 märk lauas,
pane statid paika kuidas tahaksid et nad on ja tee sellele hiire klõps(ei mäleta kas parem või vasak) siis pane save layout

daljoh
17.05.09, 20:44
Küsimus targematele.
Mängin enamus ajast SNG'd ja DON.
Millised oleks peamised statsid mida soovitate kasutada?!
Ja kas on võimalik selline asi et automaatselt paned DON lõpptulemuse Tournaments-Graphs, sest hetkel on nii et kui saad raha siis graafikus näitab ikkagi kaotust ning et asi oleks õige siis peab tulemuse käsitsi sisestama.

ranka
18.05.09, 01:37
Küsimus targematele.
Mängin enamus ajast SNG'd ja DON.
Millised oleks peamised statsid mida soovitate kasutada?!
Ja kas on võimalik selline asi et automaatselt paned DON lõpptulemuse Tournaments-Graphs, sest hetkel on nii et kui saad raha siis graafikus näitab ikkagi kaotust ning et asi oleks õige siis peab tulemuse käsitsi sisestama.



Esimestele küsimustele ei oska vastata aga viimasele küll.

PokerStars saadab peale igat turniiri sulle turniirikokkuvõtte. Kui mingil põhjusel oled selle maha keeranud, siis saad lasta ka eraldi turniiride tulemused saata: PokerStars->Requests->Tournament History. Avanevasd aknas pane näiteks last 50 tournaments, läheb nats aega (oleneb, kui suurt hulka lased saata ja kui suure koormuse all PokerStarsi serverid on) maksimaalselt 10 minutit, kui tuleb kiri, et turna tulemsued saadetud sulle mailile. Siis ava mail, kopeeri tulemused notepadi ja salvesta näiteks Desktopile. Mille peale mine PT3 manual importi ja impordi see fail sisse, milel salvestasid desktopile. Siis peaksid olema kõik tulemused PT3 salvestatud. Kui mõne turna tuleus on puudu, siis saaad lasta samat menüüd kasutades (Stars->requests->tournament history) saata ka kindla turniiri tulemused, kui sisestad turniiri ID (selle leiad PT3-est).

daljoh
18.05.09, 17:26
OK selle sain tehtud...
Ranka sa vist kõige targem selles osas mulle vastama.
Osakad mulle nõu anda millised Statsi näitajad on nt tight-passiv; loose-passive jne mängijatel.
Milline on neil VP; PR jne.
Kui viitsid nõustada siis oleks super!

Tigrano
18.05.09, 21:51
OK selle sain tehtud...
Ranka sa vist kõige targem selles osas mulle vastama.
Osakad mulle nõu anda millised Statsi näitajad on nt tight-passiv; loose-passive jne mängijatel.
Milline on neil VP; PR jne.
Kui viitsid nõustada siis oleks super!


Ise mängin Ongames ja sealse süsteemi alusel on mängijad märgistatud umbes järgnevalt:

Nit - 8/6 10/8 või midagi sellist, samuti shordid 4/3 jne
Tag- 12/10 14/11 umbes
Lag- 16/14, 18/16 umbes
Tight passiivne- 10/3 12/4 umbes
Fish - 20/1 40/2 umbes
Donk- 35/15 70/50 mingi random umbes

daljoh
18.05.09, 22:57
Veel üks küsimus...
lugesin siin värvi kodeeringust. Kuidas ma panen need vastavad statsid vastavat värvi nt fish on roheline jne.
Kas Conf. Stats - Color range - seal on min ja max...kas ma sinna panen nt Tigrano poolt antud vahemikud
Donk- 35(VP min)/15(PR min) 70(VP max)/50(PR max) ?
kas nii?
aitäh abi eest!

Tigrano
19.05.09, 00:39
Veel üks küsimus...
lugesin siin värvi kodeeringust. Kuidas ma panen need vastavad statsid vastavat värvi nt fish on roheline jne.
Kas Conf. Stats - Color range - seal on min ja max...kas ma sinna panen nt Tigrano poolt antud vahemikud
Donk- 35(VP min)/15(PR min) 70(VP max)/50(PR max) ?
kas nii?
aitäh abi eest!


Ei kindlasti mitte, need ei olnud vahemikud, vaid umbakudset statid, mis mängijaga võib tegu olla.

HUDi stattide kohta, mis color ranget mingile statile määrata vaata pokah HUDi loengu alt ;)

daljoh
19.05.09, 13:00
Kuule see loeng läks 100% asja ette...
sain asjad selgemaks ja enda jaoks paika!
Tänud!

tdx
19.05.09, 21:07
Ee... keegi selle PT3 EV graafiku kohta oskab midagi tarka 6elda? T2nane p2ev on -5.5 BI alla expected value, kas see on normaalne raisk?

bubba
20.05.09, 12:26
kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.

ranka
20.05.09, 12:53
Ee... keegi selle PT3 EV graafiku kohta oskab midagi tarka 6elda? T2nane p2ev on -5.5 BI alla expected value, kas see on normaalne raisk?


Ära vahi seda EV-d, selle mõistmiseks on vaja natuke rohkem teadmisi ja tunnetust, vastasel korral võid lihtsalt oma hea mindseti perse keerata.



kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.


#1 Oleneb, mitu kätt mängisid? Kui 200 või vähem siis PokerStars->Request->Hand History, uues aknas lase saata 200 viimast kätt. Kui avaneb aken, mis teavitab, et su käed on saadetud su emaili peale, siis logi oma emaili, ava PS saadud kiri ning kopeeri kogu kupatus notepadi. Notepad salvesta näiteks desktopile nimega: "hands.txt". Peale seda ava PT3 Importimis lahte ja kasutades käsitsi importimist (manual import) lae käed oma PT3 andmebaasi. Kui käsi on rohkem, kui 200 siis tuleb saada kiri PokerStarsi klienditoele, et nad saadaksid sulle X päeva käed.

#2 PT3 graafikute lahtrist võta "All-in performance". Kui sul sellist valikut ei ole, siis PT3 versioon on vananenud ja tuleb tõmmata uusim versioon PT3 kodulehelt.

daljoh
20.05.09, 13:45
Oskab keegi öelda kui oluline stat on call preflop raise.
Ja mis vahemikku peaksid jääma need protsendid seal sõltuvalt mängija tüübist?

ranka
20.05.09, 14:29
Oskab keegi öelda kui oluline stat on call preflop raise.
Ja mis vahemikku peaksid jääma need protsendid seal sõltuvalt mängija tüübist?


Pole kunagi seda statistikat kasutanud aga nagu meenuks TIGRANO loengutest, et nii sai teada, kui tihti ta setmineb.

Luusercs
21.05.09, 17:19
Probleem pasificuga panen statsid õigesse kohta salvestan ja ikka on nad järgmine mäng segamini ???

ranka
21.05.09, 17:28
Probleem pasificuga panen statsid õigesse kohta salvestan ja ikka on nad järgmine mäng segamini ???


Ma ei ole Pacificu tarkvaraga tuttav aga kas seal kasutad ka nn. "preffered seat'i"? Kui jah, siis seadista see ka PT3-es ära. Seda saad muuta PT3 Importimis lahtris Pacificu logo alt, kus on Configure Pacific Poker.

Xzaraf
21.05.09, 18:16
http://img23.imageshack.us/img23/3299/90583825vo2.th.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=90583825vo2.jpg)


Tere,

vabandust lolli küsimuse pärast, kuid kas kuvatud pildil järgmised statsid on:

FLOP Aggression - flop AF?
3Bet - 3Bet Total?

kollane
21.05.09, 18:54
Tere,

vabandust lolli küsimuse pärast, kuid kas kuvatud pildil järgmised statsid on:

FLOP Aggression - flop AF?
3Bet - 3Bet Total?






FLOP Aggression - flop AF? Just
3Bet - 3Bet Total? 3bet flop

Xzaraf
21.05.09, 19:02
aitäh kiire vastuse eest.

daljoh
21.05.09, 20:43
Oskab keegi öelda kuidas saab panna Red Kingsi käsi salvestama, sest hetkel mul see seda ei tee. Peaks ilmselt käima Statistics-Advanced-Create Statistic File...aga ma ei saa seda kasutada. Enable Statistics'i ees on küll linnuke aga käsi ikkagi ei salvesta.
Milles võiks olla probleem? (See sai lahenduse!)

OK esimese probleemi sain lahendatud, salvestab käsi nüüd.

Tekkis järgmine probleem. HUD ei kuva jooksvalt mul Red Kingsi lauale state.
Hiljem kui tahan käte infot näha siis pean tegema manual impordi tegema.
Mida teha!?

vinney
22.05.09, 21:50
ei lea microgamingut üles (trio) v300 build 3

ranka
23.05.09, 03:12
Oskab keegi öelda kuidas saab panna Red Kingsi käsi salvestama, sest hetkel mul see seda ei tee. Peaks ilmselt käima Statistics-Advanced-Create Statistic File...aga ma ei saa seda kasutada. Enable Statistics'i ees on küll linnuke aga käsi ikkagi ei salvesta.
Milles võiks olla probleem? (See sai lahenduse!)

OK esimese probleemi sain lahendatud, salvestab käsi nüüd.

Tekkis järgmine probleem. HUD ei kuva jooksvalt mul Red Kingsi lauale state.
Hiljem kui tahan käte infot näha siis pean tegema manual impordi tegema.
Mida teha!?


Ongame küsimuste puhul ei oska aidata. Tõenäoliselt on HH fail vale.



ei lea microgamingut üles (trio) v300 build 3


Uuenda oma PT3 ära versiooniks 3.0 beta 27.1, mille saad allalaadida: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.b27.1.exe

bubba
27.05.09, 23:24
Kuidas PT3 saab panna näitama laua keskmisi statse VPIP ja PFR ja players/flop protsenti?

ranka
28.05.09, 00:18
Kuidas PT3 saab panna näitama laua keskmisi statse VPIP ja PFR ja players/flop protsenti?


Loodan, et mäletan õigesti:
PT3->Configure->Configure HUD

Siis on seal uus aken, kus vajuta nuppu "New", Grupi nimeks pane näiteks: "Laua Statid" ja "Show" lahtrist vali: "Table Averages: Show on Table". Kui see tehtud vajuta "Stats" lahtrile ja lisa seal statid, mida tahad lauda kuvada - kui VPIP ja PFR siis lisadki VPIP ja PFR.

bubba
28.05.09, 09:56
täpselt nii oligi , tänud.

MIKE_K6o
31.05.09, 14:50
Selline värk siis, et tirisin ka omale lõpuks PT3 ära.. installisin ära ja hakkasin siis grindima.. importis 7 kätt starsist ära ja siis hangus.. rohkem mitte midagi.. restartisin siis paar korda programmi ja ei midagi... rohkem mitte midagi ei impordi.. näitab, et autoimport töötab ilusti a käsi ei tule juurde? ???

ranka
31.05.09, 17:06
Selline värk siis, et tirisin ka omale lõpuks PT3 ära.. installisin ära ja hakkasin siis grindima.. importis 7 kätt starsist ära ja siis hangus.. rohkem mitte midagi.. restartisin siis paar korda programmi ja ei midagi... rohkem mitte midagi ei impordi.. näitab, et autoimport töötab ilusti a käsi ei tule juurde? ???


Alustada tuleks PT3 versioonist - kas selleks on: v3.00 beta 27.1 ? Kontrolli üle ka oma HH kataloogi ja PT3 HH kataloogi aadress - kas need ikka klapivad? Ehk oled ise käsitsi HH kausta muutnud, vanas kaustas oli fail 7 käega ja nüüd uusi sinna ei teki, kuna aadressid ei klapi.

MIKE_K6o
31.05.09, 17:11
Hetkel see:

Product:PokerTracker 3 - Holdem
Comments:Full Installation
Version:3.00 build 4


Kas peaks sellele lisaks tegema siis


Product:PokerTracker 3 - Holdem
Comments:Upgrade
Version:3.00 beta 27.1

??? Ja HH aadresse pole muutnud. Lihtsalt sessi alguses importis need 7 kätt ära ja kadus..

ranka
31.05.09, 22:04
Uuenda selle viimase peale ja vaata, mis siis saab. Ehk on PS oma HH struktuure muutnud ja ei tunne ära vms.

MIKE_K6o
31.05.09, 23:04
http://img192.imageshack.us/img192/3930/retardedpt.jpg

Sama teema, jõudsin koju tagasi, lasin selle update peale.. lasin 1 laua prooviks lahti.. 1 hand imporditud ja kõik...

Peale selle ei suuda ta siiani minu nime lauast leida.. kõik muud playerid on olemas aga minu oma mitte listis... :-[

ranka
01.06.09, 00:17
Sõber, mida sa teed? Sul on kaust ju puha vale, PT3 tahab importida käsi kaustast: C:\Program Files\Poker Tracker 3 ja tõesti kahtlen, et PokerStars.com oma käed sinna salvestab!

PokerStars->Options->Instant Hand History Options sealt leiad asukoha, kuhu PokerStars.com käed salveatab. Selle peale ava PT3 Importimis lahter (see, mis screen-shotil) ja klõpsa PokerStars Configuration. Seal saad paika panna selle asukoha, kus PT3 käsi hakkab importima ja selle aadress peab ühtima PokerStars.com aadressiga (enne antud Instant Hand History asukohaga)

Ja neid käsi, mis ta praegu impordib - ma arvan, et ta impordib Observed hande.

MIKE_K6o
01.06.09, 00:34
Sõber, mida sa teed? Sul on kaust ju puha vale, PT3 tahab importida käsi kaustast: C:\Program Files\Poker Tracker 3 ja tõesti kahtlen, et PokerStars.com oma käed sinna salvestab!

PokerStars->Options->Instant Hand History Options sealt leiad asukoha, kuhu PokerStars.com käed salveatab. Selle peale ava PT3 Importimis lahter (see, mis screen-shotil) ja klõpsa PokerStars Configuration. Seal saad paika panna selle asukoha, kus PT3 käsi hakkab importima ja selle aadress peab ühtima PokerStars.com aadressiga (enne antud Instant Hand History asukohaga)

Ja neid käsi, mis ta praegu impordib - ma arvan, et ta impordib Observed hande.


Tänud, korras :-[ ::)

ranka
01.06.09, 00:37
Võta heaks :)

vinney
05.06.09, 19:57
PT3 HUD käitub siis nagu siin öeldud? lihsalt istun lauas, mängin käe ja statid tulevad ette?
küsin sellep, et kasutasin ennem pokerofficit ja seal tuli kõike teha manuaalselt.

1. Launch PokerTracker 3 and make sure that it is automatically importing hand histories. For information on configuring automatic import of hand histories, see your Configuration Guide.
2. Play a couple hands at a poker client compatible with PokerTracker 3. For information on compatible poker clients, see the section on Compatible Poker Clients in this guide.
3. After a few hands, the HUD will show up on your table(s).
4. You can then position the HUD stats as you like on your table by right-click-dragging them. See Positioning HUD Elements below.

Tigrano
07.06.09, 07:01
Jah, tänapäeva PT3, HEMil jne on HUD sisse ehitatud, mis kuvab statid automaatselt HUDi käivitades lauda.

tdx
09.06.09, 10:54
Primas on euro/usd lauad, varem tegi nagu vahet neil, enam mitte?
Valuutakursse vist ka konfida ei saa?

hillu
09.06.09, 19:51
Jihaaa, esimene post, kuna usun, et siin abi kõige lähem.

Nimelt soovin endale Pokertrackerit soetada ning moneybookersis raha kenasti ka tekitatud. Probleem aga selles, et moneybookers soovib raha enne minu pangaarvele panna või krediitkaardiga maksta, mis hetkel ei ole aktuaalne ning võimalik. Et küsimus selles on, kas olen õigetele nuppudele ikka vajutanud ning moneybookersist PT3 eest maksta nõnda ei olegi võimalik nagu pokkerisaitidele raha üle kandmine?

Tänud!

ranka
10.06.09, 02:39
On küll võimalik maksta.

Tee omale konto lehel: http://www.pokertracker.com ja siis mine PT3->Purchase (https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php) ja täida vajalikud lahtrid ära.

EDIT: Ja SEB virtuaalkrediitkaardiga saab ka maksta.

hillu
10.06.09, 17:24
Siiski, siiski ei lase ta mul läbi moneybookersi teistmoodi tasuda, kui ainult pangaülekandega või krediitkaardiga, olenemata sellest, et accoundil on vajalik summa olemas.

Siit järgmine küsimus, et kas leidub mõnda usaldusväärset isikut, kes selle toote mulle soetaks ning koodid asjad ilma mingi skeemita mulle saadaks. Enne seda teeksin kas trios või pokerstarsis muidugi sõbrakande üle ning lisaks veel 5 dollarit. Maailma kõige lihtsamini teenitud raha.

Tänud!

ranka
10.06.09, 18:43
Siiski, siiski ei lase ta mul läbi moneybookersi teistmoodi tasuda, kui ainult pangaülekandega või krediitkaardiga, olenemata sellest, et accoundil on vajalik summa olemas.

Siit järgmine küsimus, et kas leidub mõnda usaldusväärset isikut, kes selle toote mulle soetaks ning koodid asjad ilma mingi skeemita mulle saadaks. Enne seda teeksin kas trios või pokerstarsis muidugi sõbrakande üle ning lisaks veel 5 dollarit. Maailma kõige lihtsamini teenitud raha.

Tänud!


Kui leiad isiku, siis saada PT3 klienditoele kiri, et sinu eest maksab keegi kolmas isik NING et peale rahade saamist saadaksid nad koodid AINULT SULLE!

Kunagi mangusin neilt, et ehk saaks läbi pokkeritubade maksta, et mule krediitkaarti pole siis pakkusid nad ülevaltoodud varianti välja.

Aa ja 1 võimalus on veel. Kui sul on SEB või mõnel heal tuttaval on (näiteks vend, õde, ema, ise, tüdruk vms) siis kanna vajalik summa TrioBetist/PokerStarsist välja kasutades nende poolset väljamakset või siis vaheta rahasid "Rahade vahetamine (Buddy Transfer) New" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1548.0.html) teemas. Kui rahad SEB arvel, siis tee virutaalne krediitkaart ning saadki omale PT3 soetada.

hillu
10.06.09, 19:21
Tänud Ranka, jään ootama siis heade inimeste nõusolekut, saate ühe regulaarse fishi endale sel puhul lauda juurde.

leho57
22.06.09, 18:35
keegi oskab öelda miks pacificu toas trackeri statid iga kord erinevalt lauas kuvatakse? panen paika, siis järgmisel laual on jälle segamini kõik. salvestan kui layouti ära jne.. aga ei midagi.

ranka
22.06.09, 22:15
keegi oskab öelda miks pacificu toas trackeri statid iga kord erinevalt lauas kuvatakse? panen paika, siis järgmisel laual on jälle segamini kõik. salvestan kui layouti ära jne.. aga ei midagi.


Kas Pacificus on Prefered seat? Kui jah, siis palun pane see ka PT3 paika.

leho57
23.06.09, 12:15
ei ole seda

ranka
23.06.09, 12:41
ei ole seda


Natuke uurisin teemat ja Pacific Pokkeritoal on valik "First Person View". Ma ei ole kindel aga minu teada on tegu valikuga, mis paneb mängija alla keskele istuma. Kui sa kasutad või ei kasuta seda, siis palun kontrolli üle, et sinu Pacific Pokkeri seaded ühtivad PT3 omadega.

PT3->Auto Import (lahter)->Pacific Poker->Pacific Poker Configuration. Kui sa kasutad "First Person View" valikut, siis jälgi, et PT3-es oleks seal lahtris linnuke, kui ei siis jälgi, et seda seal ei ole.

Kui ikka abi ei ole siis vaata äkki leiad abi siit teemast:
https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=16&t=20005&p=94796&hilit=pacific+stats+wrong+place#p94796

leho57
23.06.09, 15:29
suur tänu, uurin hiljem asja 8)

dener89
28.06.09, 17:30
Kas PT3 ga saab sng de statse ja graafikuid vaadata?
kui saab siis kuidas?
tänud

ranka
28.06.09, 17:34
Kas PT3 ga saab sng de statse ja graafikuid vaadata?
kui saab siis kuidas?
tänud


PT3-el on turniirde tugi olemas ja seega peaks saama vaadata. Selles pead peale SNG mängimist uuendama ära SNG-de tulemused. Kui mängid saitidel, mis saadavad tulemused emaili peale (näiteks PokerStars) siis lase seda teha (PokerStars->Requests->Tournament History). Kui kiri emaili pelae tulnud, siis salvesta see suvalisse tekst faili (näiteks notepad) ja impordi salvestatud fail PT3 manual improdiga sisse.

Peale seda PT3 turniiri lahter ja graafikud.

leho57
28.06.09, 19:43
põhimõtselt sain oma HUDi korda ka. ja sng'd ning turnad võtab PT3 automaatselt sisse, midagi ise lisama ei pea, kõik info on olemas ja saad järge pidada nagu tavaliselt :)

pohhui
08.07.09, 01:17
Tere !

Oleks 2 küsimust PT3 kohta.

1)Kas kuskilt saab vaadata seti floppamis %-i ?
2)Mis vahet on bb/100-l ja BB/100-l ? BB on võrdne 2 big blindiga ?

ranka
08.07.09, 04:55
Tere !

Oleks 2 küsimust PT3 kohta.

1)Kas kuskilt saab vaadata seti floppamis %-i ?
2)Mis vahet on bb/100-l ja BB/100-l ? BB on võrdne 2 big blindiga ?


Tervist,

1) minuteada mitte
2) bb/100 = big blinde 100 käe kohta ja BB/100 = Big Bette 100 käe kohta. Big Bet = 2 x Big Blind. Seega 4 BB/100 = 8 bb/100.

Peale selle silmaringi avardamiseks BB/100 võeti kasutusele aastaid tagasi, kui Limit Hold'em oli populaarne. Limit Hold'emis on viimastel tänavatel Big Blindide asemel Big Betid (1 big bet = 2 x big blind), millega iseloomustati vastaste kasumimarginaali ja Big Bet/100 käe kohta (BB/100) muutus standardiks. Limit Hold'em asendus No Limit Hold'emiga kus enam Big Bette ei olnud aga standardiks jäi ikka BB/100 ning No Limits täiendati BB/100 lisaäthisega PTBB/100. See siis tähendas Poker Tracker Big Bet/100, et ei tekiks segadus BB/100 ja bb/100 vahel.

lenC
08.07.09, 07:36
1)Kas kuskilt saab vaadata seti floppamis %-i ?

Pead jubina juurde tõmbama, siis reports(?) tabist lisama, link (http://www.pokertracker.com/repository/)

tdx
09.07.09, 15:08
Sellel raportil oli vist ainult see viga, et näitas kõiki poketpaare, s.t isegi neid mis hero foldis preflop (flop tuli) ja ka neid mis hero raises preflop ja võitis. (flop ei tulnud)

Et reaalseid tulemusi näha peaks filtritesse lisama 'saw flop' parameetri, siis veits realistlikum tulemus.

Samas meibi on uuendatud seda raportit viimase poole aasta jooksul.

Tõnn
09.07.09, 15:56
Tervist!

Küsimus endal järgmine HUDI kohta, et nimelt statid mida soovin lauas näha ei ilmu mängijate kohale vaid kuhugi suvalistesse kohtadesse partpokeris, kas keegi oskab öelda kuidas seda viga parandada.

Panen siia ka igaksjuhuks pildi, kui mu jutt jäi arusaamatuks!

Kasutan pokerstrackerit.
http://img196.imageshack.us/img196/4834/abi.png (http://img196.imageshack.us/i/abi.png/)

pohhui
09.07.09, 16:09
Sa saad neid kaste hiirega ise liigutada. Lohistad need kastid vastava mängija juurde ja siis selectid sellest PT3 junnist, mis ka laua peal on valiku "save layout", siis peaks kõik korras olema.

2ssapaar
09.07.09, 18:12
lisan veel, et parema hiirenupuga saab lohistada

hillu
09.07.09, 20:36
PT3 toetab ka nüüd microgamingu saite. Laeb kenasti vanad käed alla kõik, kuid uusi nagu ei taha võtta ning ka HUD sellest lähtuvalt ei ilmu. Uurisin ja puurisin, et äkki salvestab kuhugile mujale käed, aga ei leidnud miskit ning pole ka täenäoline. Ehk küsimus, on keegi PT katsetanud ka näiteks Trios?

ranka
09.07.09, 21:07
PT3 toetab ka nüüd microgamingu saite. Laeb kenasti vanad käed alla kõik, kuid uusi nagu ei taha võtta ning ka HUD sellest lähtuvalt ei ilmu. Uurisin ja puurisin, et äkki salvestab kuhugile mujale käed, aga ei leidnud miskit ning pole ka täenäoline. Ehk küsimus, on keegi PT katsetanud ka näiteks Trios?


Kas su PT3 versioon on: 3.00 build 5

Tõmmata saab järgnevatelt linkidelt
Täisversioon: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.5.pgsql.exe
Uuendus: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php?file=PT-Install-v3.00.5.exe

hillu
09.07.09, 21:11
Uuendus tehtud jah. Lihtsalt probleem HUD kuvamine ning jooksvate käte allalaadimine. Eeldan, et kellegi sellist muret pole, järelikult asub see ikkagi vales salvestatavate käte kataloogis. Kas Trios on võimalik kuskilt määrata ka, kuhu käed salvestadakse?

Tänud!

Tõnn
10.07.09, 02:15
Sa saad neid kaste hiirega ise liigutada. Lohistad need kastid vastava mängija juurde ja siis selectid sellest PT3 junnist, mis ka laua peal on valiku "save layout", siis peaks kõik korras olema.

suured tänud abi eest!

hillu
12.07.09, 02:30
UI plja ma olen hädas viimasel ajal selle pokertrackeriga. Nüüd siis selline asi, et Pokerstarsis lambist ei kuva statse enam lauda, käed võtab kõik ilusti sisse ja muu arvestus olemas, aga mida pole, on statsid lauas. Midagi olulist näppinud paigast omast arust pole, eile oli kõik veel korras, aga täna pelama hakates siis selline mure. Oskab keegi lahendust pakkuda?

Tänud ette abi eest!

paradigmlost
21.07.09, 12:48
vabandan, aga ma ei viitsi tervet teemat läbi lugeda. Aga ma just tõmbasin PT3 ja installisin selle postgre databaasi süsteemi aga seal on vaja mingit passwordi... et kust ma selle parooli saan? server : localhost, database user: postgres, port: 5432, password ??...
tänud

tdx
21.07.09, 14:04
proovi dbpass.

katrinclub
25.07.09, 07:54
UI plja ma olen hädas viimasel ajal selle pokertrackeriga. Nüüd siis selline asi, et Pokerstarsis lambist ei kuva statse enam lauda, käed võtab kõik ilusti sisse ja muu arvestus olemas, aga mida pole, on statsid lauas. Midagi olulist näppinud paigast omast arust pole, eile oli kõik veel korras, aga täna pelama hakates siis selline mure. Oskab keegi lahendust pakkuda?

Tänud ette abi eest!

Trioga sama keiss, mis puudutab state pokerstarsis juhtub kah, siis aitab PT sulgemine ja uuesti avamine.

arvamusliider
27.07.09, 14:54
Kumb tänase seisuga jääb peale PT3 vs HEM?