PDA

View Full Version : NL30 AT Turn play ?



urmo1
02.02.09, 16:26
$0.15/$0.30 No Limit Holdem
5 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG GREGLYS ($29.70)
CO subbuteo07 ($30.44)
BTN Poker1020 ($9.03)
SB lousty ($19.16)
BB Hero ($43.06)

Pre-flop: ($0.45, 5 players) Hero is BB A :club: T :diamond:
GREGLYS calls $0.30, subbuteo07 bets $1.20, 1 fold, lousty calls $1.05, Hero calls $0.90, GREGLYS calls $0.90.

Flop: A :diamond: 4 :spade: A :spade: ($4.80, 4 players)
lousty checks, Hero checks, GREGLYS checks, subbuteo07 bets $3, lousty bets $6, Hero calls $6, GREGLYS folds, subbuteo07 folds

Turn: 2 :heart: ($19.80, 2 players)
lousty goes all-in $11.96

Final Pot: $31.76
Hero shows: A :club: T :diamond:



Mul polnud statse ta kohta veel,aga tundus et pole kõige parem mängja mõne eelmise käe põhjal.



weaktight.com, seal pane "post hand" vali flopturnriver formaat(FTR), copy-paste ja kaardid editid ise ära
-lenC

your_naked_mom
02.02.09, 16:31
kui ta just kõige parem mängija imidži põhjal polnud, siis nutsoute on sul T näol 3 ja split oute veel vähemalt 6.

suhteliselt närvilise shove mulje jätab see turnshippament. võib olla täiesti random hand, samas ka weak ace.

marguzz22
02.02.09, 16:32
muuda post ära koos korrektse käega a) ma ei saa aru mis positsioonil sa oled, aga muidu


üleüldiselt ma nii suuri raize üldse AT ga ei callI eriti positsioonist väljas(jällegi ei saa aru ka sul suited) nii, floppame oma A, mis edasi? kas see on midagi väärt juhtubki nii nagu juhtus vastane betib meid all in ja me ei tea kus asume, üldse flopil väga palju inimesi, mulle ei meeldi pf eriti raize selliste kätega callida, kus ma pärast ei saa aru kus olen, ATga broke minna mingi AJ vastu ka natuke jama, cold call on üldse üks pask asi, 3bet, raise ja fold võiks üleüldse põhilised olla, kui pocketid ja raize siis callime et set hittida, või suited capid jneeee
'

Sa kaotad AK,AQ,AJ,AA, settidele, saan valuet kõigelt muult, nüüd ma juba callin, arvatavasti tal QQ-JJ-KK

alaska
02.02.09, 16:32
easy call. Preflop viskaks maha, mõtetu käsi fullringis callimiseks. võidad A3-A9, flushdraw, kaotad A4,A2, kes nii ei betiks.

marguzz22
02.02.09, 16:34
see muidu alaska 6max mitte FR

urmo1
02.02.09, 16:37
muuda post ära koos korrektse käega a) ma ei saa aru mis positsioonil sa oled, aga muidu


üleüldiselt ma nii suuri raize üldse AT ga ei callI eriti positsioonist väljas(jällegi ei saa aru ka sul suited) nii, floppame oma A, mis edasi? kas see on midagi väärt juhtubki nii nagu juhtus vastane betib meid all in ja me ei tea kus asume, üldse flopil väga palju inimesi, mina foldin nii suurele 3betile selle juba pf
'

Sa kaotad AK,AQ,AJ,AA, settidele, saan valuet kõigelt muult, nüüd ma juba callin, arvatavasti tal QQ-JJ-KK



Muidu mis käel viga minuarust suht kerge aru saada ju?
BB olin aga jah ega see AT call eriti hea lahendus pole edaspidi katsun meeles pidada mitte callida.

alaska
02.02.09, 16:37
kurat, again.

Ok, siin võib mehel olla mingi 55-88, ässasid ta ei karda, kuna flopiraiseja viskas maha, 2 ja 4 -jalt ootab calli oma shovele. Ikkagi calliks.

marguzz22
02.02.09, 16:46
Muidu mis käel viga minuarust suht kerge aru saada ju?
BB olin aga jah ega see AT call eriti hea lahendus pole edaspidi katsun meeles pidada mitte callida.



ma aru saan aga saaksin paremini kui converdiksid käe, see vist reeglites ka et käsi ikkagi converditud kujul:) sama nagu 2p2

urmo1
02.02.09, 16:52
Selge uurisin jah minu viga,järgmine kord converdin kohe ära.
Tänud Lencile kes seekord ise ära convertis.

marguzz22
02.02.09, 16:53
antud juhul muidugi call, aga jah ära cold calli pf sellise käega

antnx
02.02.09, 17:04
Vot AT ongi täpselt sellist tüüpi käsi, et kui sa nüüd Ässadele pihta saad ja oled preflop raise callinud - Mis sa nüüd teed? Sa ei tea kus sa oled.

lenC
02.02.09, 17:10
CO isoleerib, SB callib, AT-ga squeezen siin kindlalt.

Flopis paneks nupud sisse muidu. Kui tal on AJ+, siis on see PF kole kehvalt mängitud ja multiwayd oleks justkui palutud. Ainuke "reaalne" käsi on 44.

Nagu mängitud, easy call, 28% pead võitma siin.

krayzie
03.02.09, 03:16
call on preflop võimalikest otsustest kõige halvem - sa oled kergelt domineeritud käega oop ja reeglina kas võidad vähe või kaotad palju. as played on turn lihtne call, ma ei imestaks kui villain seal mingit 56ss type kätt näitab.