PDA

View Full Version : From TAG to LAG



I R Baboooon
03.05.11, 15:19
Nii, olen siis praktiseerinud erineva laudade arvuga mängimist, mängisin 888s 4-5 lauaga NL 50 ja winrate oli 31.5k käe peale 4.46bb/100, see pole teab mis hea, aga alguses mingi 15k käsi oli mul raske sinna limiiti üldse püsima jääda. Siis ma kolisin FTPsse ja mängisin 6-9 lauaga, et boonust lahti saada, seal ma pole eriti mänginud aga 8k käe peale mingi -4bb/100 winrate. Kui võtan üle 4 laua siis tunnen, et ei jõua hästi mängida ja jätan palju võimalusi kasutamata ja üldse mäng täiega leake täis. FTPs on mu statsid olnud 19.4/15/3.41 ja 3bet 4.9 ja 888s 19.6/15.5/3.54 ja 3bet 5.3. Nagu näha, siis laudade arv preflop statse ei mõjuta, kuid postflop mäng on 4 lauaga kordades parem, sest mõtlemiseks rohkem aega ja vähem segavat actionit kõrval. See oli siis väikene sissejuhatus:biggrin:, aga kuna ma tunnen ennast 4 lauaga paremini, siis otsustasin, et jään selle peale, aga selle eest võiksin hakata praktiseerima loosemat mängu, ehk tahaks BE/väikeselt võitvast TAGist võitvaks LAGiks saada.

Nüüd ootan teie arvamust selle kohta,LAG vs TAG pros and cons, kust seda üleminekut alustada, pange siia artikleid kuidas LAGilt mängida, milline peaks olema bankroll management, kas peaksin alguses minema NL 25 jne jne jne...

Loodan, et ei tule selliseid "Mängi rohkem positsioonist ja 3beti rohkem" stiilis vastuseid vaid ikka pikemad soovitused ja põhjendused.:p

Muusik
03.05.11, 15:29
sul on vaja sitaks head postflop skilli et lagina hakkama saada

Italiandude
03.05.11, 15:31
Sa ei saa küsida nii laiahaardelist küsimust ja oodata spetsiifilist vastust.

I R Baboooon
03.05.11, 15:40
Mida täpsemalt küsima siis peaksin? Tahan lihtsalt teada saada, kust alustada üleminekut ja mida meeles pidada kui tahan LAGilt mängida. Ja loomulikult fishide vastu ma mängin TAGilt ja teiste TAGide vastu mängiks LAGilt siis vms, aga et üldsises pildis ka LAG oleksin vms... Suht imelik teema küll, aga võib-olla oskate aidata siiski:D

ESTPatrick
03.05.11, 15:53
vaata mõni mu viimane video, ma seal vist olen rääkinud midagi. lasin seal stabiilselt 34/28. lagina pead olema agressiivsem, samas pead oskama foldida kuna tehakse rohkem slowplaysid. täpselt nii nagu ise ju lagi vastu mängid, ei midagi uut.

Italiandude
03.05.11, 16:02
Noh, ma arvan nii et see 4.5bb wr pole teab mis asi. S.t mida ma öelda tahan on, et TAGina mängides su postflop skill pole väga hea. Nüüd kui sa oma rangesid loosemaks tõmbad siis tuleb sul rohkem postflop otsuseid pidevalt teha ja tõnäoliselt wr kannatab seetõttu. Mina sinu asemel prooviks TAGina mängides oma postflop skilli võimalikult heaks lihvida.
Aga in general, kui midagi uut proovid liigu alla obv.
PS fishide vastu on lihtsam LAG'ilt mängida kuna nende postflop mäng on halb. Nt UTG pealt on võimalik isegi nt top25% käsi mängida profitably kui sul on fishi(de) üle pos ja tead nende postflop tendencite kohta.

I R Baboooon
03.05.11, 16:18
ESTPatrick, kas mõtlesid neid 29.12.2010 ja 05.01.2011 lisatud NL 200 videosi? Need shallow laudades ju, kas seal asi teistmoodi ei käi?

Ning jah peaksin vist veel natuke ootama, aga kui peaksin saama NL 50 umbes 8bb/100 winrate, kas siis on mõtet hakata LAG mängu õppima hakata või hoopis NL 100 shote võtma minna samasuguse nitina nagu olen?
Enda hand reading oskust ma eriti kiita ei saa, aga kuidas seda kõige parem arendada oleks? Artikleid otseselt selle kohta vist kirjutada võimatu ju vms.

Muusik
03.05.11, 17:27
hand reading oskus tuleb kogemusega. mida rohkem mängid ja koged seda paremaks su lag mäng ka läheb.