PDA

View Full Version : $16 18 mehe turbo bubble



fishh
02.02.09, 19:02
http://funnypics.free.fr/explorer/public/img/o/offroad.jpg

RudiTurbo
02.02.09, 19:20
Suht keeruline jama tõesti, aga kõige lihtsam lahendus vist preflop fold :P
Ning kuna ma selle käega eriti all inis ei soovi olla, siis tänu BB stacki suurusele siin ei tõstaks vist isegi kui nad väga tight, sest BB vastu olen väga väga committed üxkõik kui vähe ma tõstan.

Kuigi kui nüüd mingisugused EV arvutused ette võtta, siis juhul kui Blindid on mõlemad suht tight, siis pakun, et all in on kindlasti võitev liigutus siin!

kilu6
02.02.09, 20:12
Blindid nii kõrged, et vaid push allin-fold mode. Suht raske otsus iseenesest, mis rangega see suurem stack callib? Fold ilmselt, sul pole veel desperate stack. Aga push allin poleks ka suurem viga IMO.

Foux
02.02.09, 21:42
Oleks pidanud kohe otsustama kas AI või fold. Tõstmine on selles kohas halb imo

ranka
02.02.09, 23:21
Blindid nii kõrged, et vaid push allin-fold mode. Suht raske otsus iseenesest, mis rangega see suurem stack callib? Fold ilmselt, sul pole veel desperate stack. Aga push allin poleks ka suurem viga IMO.


WUT? Peale foldi on meil stäkk 3140 ehk M on miski 2,1.

Openshove preflop nagu mängitud on vaja meil 28% equityt ja see on call.

Tisko
03.02.09, 21:41
tahaks ka vastata ja sel juhul mu vastus oleks selge fold (ja ilmselgelt ma ei kaaluksi raise-foldi varianti, kui mängiks, siis juba shoveks.).

aga.

1) ma ei ole kunagi regulaarselt mänginud 18-man omasid, ilmselt 4 places paid õigustab vähem bubble'is passimist kui 3 places paid ja 2) usun, et sng-wiz võib seal isegi shove'i pakkuda, kuid ma ei viitsi sisse toksida seda inffi praegu.

Svenza
05.02.09, 00:50
Mina panen nuppe, sest ma mängin esikoha peale. See fucking 4nda koha peale vindumine on mõttetu. Võta omale üks konkreetne stiil, mis sa teatud kindlas olukorras teed. Kui hakkad foldima, jõuad rohkem rahasse ja saad rohkem 4ndaid kohti. Kui pushid, terrorisserid sellega lauda ja õnnestumise korral mängid esikoha peale mis võrdub nelja 4nda kohaga. A noh, fold poleks ka vale otsus antud hetkel

lenin
22.02.09, 18:28
ma neid odavaid 18 mehe turnasi suht palju ja päris edukalt mänginud. Meibi kolingi mõneks ajaks nende peale üle.

Sellise kaardiga ja sellises turniiriseisus ja stackiga on minu jaoks kaks varianti - kas all-inn või fold. Hetkel ei jää sul midagi muud üle kui callida aga ma olen suht kindel et kui sa flopis midagi ei hiti siis sa kaotad selle käe.

Üldiselt ma ei saa üldse aru milleks sellise käega ja sellises turniiriseisus mingit imelkku raiset teha. Sellise raise ma oleks mingi hea PP või AK -ga teinud ::)

vaenekala
22.02.09, 19:23
Sngwiz näitab selle kohta foldi! Ise olen ka sellises staadiumis push fold stiilil. Kui raised buttonil, võib big stack vabalt re-steelida ja seda eriti bubble mängus.