PDA

View Full Version : Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011



ranka
05.05.11, 20:20
Merge pokkerivõrgustik (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-carbon-poker), mis on hetkel kõige kiiremini kasvav pokkerivõrgustik (tõusu saab näha SIIT (http://pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=Merge&ab=28289902)) ja on ka üks väheseid allesjäänud pokkeritubadest, mis veel teenendab USA mängijaid teatas, et alates 1. juunist 2011 lõpetavad nad uutele mängijatele rakeback pakkumised.

Enne “Musta Reedet” mängis Merge rahalaudades 1 232 mängijat aga praegusel hetkel on rahalaudade mängijate arv kahekordistunud ning hetkel mängib rahalaudades 2583 mängijat. Kokku on võrgustikus 10 278 sisseloginud mängijat ning pärast traagilisi sündmusi USA turul tõusis Merge 18-ndalt kohalt üheksandaks pokkeritoaks maailmas edastades pokkeritube/võrgustikke nagu 888.com (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/bonus/offer_details/offer-888-poker), MicroGaming (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/bonus/offer_details/offer-purple) ja Boss Media (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-poker-heaven).

NB! Kui Teil ei ole veel Merge võrgustikus rakeback kontot siis hetkel on viimane aeg see registreerida, sest pärast esimest juunit enam uusi rakeback kontosid teha ei saa ja väga suure tõenäosusega (99.9% kuna puudub ametlik kinnitus) vanadele kontodele jäävad RB alles.

Carbon Poker: 35% rakebacki (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-carbon-poker)
GR88.com: 35% rakebacki (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-gr88-poker)

Kuigi tulevane olukord on veel üpriski ebaselge on Merge võrgustik öelnud, et mängijad, kellel on juba rakeback konto nende rakeback jääb alles (35% rakebacki). Ühtlasi see on ka esimene suurem muudatus pärast 2009-nda aasta veebruarit Merge rakebacki poliitikas. Samuti PokerTableRatings.com (http://www.pokertableratings.com/#ptraid=pokkeriprod) teatatas täna, et nad töötavad aktiivselt selle kallal, et PTR toetaks tulevikus ka Merge võrgustikku.

ranka
05.05.11, 20:27
NB! Merges ei ole lolli reeglit nagu FTP-s, et peab 60 päeva jooksul deponeerima või muidu aeg RB diil ära. Seega piisab ainult konto tegemisest, sest kunagi ei tea mis juhtuma hakkab ja äkki tulevikus vaja.

Fabulous
05.05.11, 20:30
Kas teistele skinnidele ( peale loetletute ) ka PP rakeback diile pakub?

ranka
05.05.11, 20:42
Kas teistele skinnidele ( peale loetletute ) ka PP rakeback diile pakub?

Kahjuks ei. Saatsin sulle PM-i ka.

JaanusX
05.05.11, 23:39
Kumba neist kahest eelistada?

Fabulous
05.05.11, 23:39
Carbon poker kindlasti.

ranka
05.05.11, 23:49
Carbon for sure. Tuntumaid ja vist isegi üks vanemaid Merge võrgustiku skinne.

taavo
07.05.11, 08:04
Enne sissemakset ei olnud võimalust bonus code sisestada, või ma eksin?
Seega first deposit bonus läheb kaduma?

Char
07.05.11, 09:22
Enne sissemakset ei olnud võimalust bonus code sisestada, või ma eksin?
Seega first deposit bonus läheb kaduma?

kui sa ütled supporti, et tegid depo, andke bonus mulle, siis saab ilusti bonuse kätte

0ttt
07.05.11, 10:14
Konto regamisel ei pakutud mulle võimalust sisestada EGENGINE koodi?! Sisestan depo tegemisel?

ranka
07.05.11, 18:23
Nad midagi muutnud ja seega koode ei ole vaja sisestada.

kiirus2
08.05.11, 16:09
Kas ma pean siis põhimõtteliselt oma e-maili kirjutama username lahtrisse?

Fabulous
08.05.11, 18:27
Kas mingi kinnituskiri peab ka emailile tulema? Kui jah, siis see peab tulema alles peale raha peale mängimist?
Mul on näiteks üle 48h möödas konto tegemisest läbi PP rakebacki ja pole mingit kinnitust emailile tulnud, et mind nüüd trackitakse ( ma pole deponeerinud ka samas ).

alaska
08.05.11, 22:01
Päriselt kah lõpetavad rakebacki maksmise? Et peale 1 juunit liitujad lasevad kõik ilma rakebackita? Elusees ei usu sellist jama.

ranka
08.05.11, 22:41
Kas mingi kinnituskiri peab ka emailile tulema? Kui jah, siis see peab tulema alles peale raha peale mängimist?
Mul on näiteks üle 48h möödas konto tegemisest läbi PP rakebacki ja pole mingit kinnitust emailile tulnud, et mind nüüd trackitakse ( ma pole deponeerinud ka samas ).

Carbon pokkeri affiliate tiim nädalavahetuseti uimab ning raportite kinnitust lubati esmaspäevaks.


Päriselt kah lõpetavad rakebacki maksmise? Et peale 1 juunit liitujad lasevad kõik ilma rakebackita? Elusees ei usu sellist jama.

Ei usu? Ma küll usun. Pacific ja Bodog hea näide. Vanad kasutajavad saavad RB-d, uued saavad läbi boonusprogrammi, kus on 10x suurem nussi saada oma RB% kätte. Väga tõenäoliselt sama hakkab toimuma ka Mergega. Kui vana kasutaja tiksub 35% kätte, kui teed uue pead miski mõne tuhande eest reikima kuus, et saada VIP level piisavalt suureks, et RB% tuleks sinna 35% kanti.

Cash87
08.05.11, 23:35
lollus ju, kuidas aitab neil see mängijate arvu tõsta?

ranka
08.05.11, 23:43
lollus ju, kuidas aitab neil see mängijate arvu tõsta?

Dunno.

888.com on üks kiiremini arenevaid euro võrke: http://pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=888Poker&ab=2335457

Ja bodog ei ole ka mängijaid kaotanud:
http://pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=Bodog&ab=149551842

Tho seda ei tea, miks Merge RB poliitikat muudab ehk on see neil hetkel kaval turundus trikk, et hästi palju signupe saada ning 10-ndal positsioonilt nii veel kõrgemale tõusta. Tänu tolle RB diilide muudatusele on nad kindlalt oma "signupe" tõstnud mitutuhat protsenti, sest absull kõik saidid reklaamivad. Samas kui nad boonus süsteemi muudavad tuleb sellest veel uudis + ameeriklasi teenendavad ning võivad vabalt suve lõpuks top5-6 ruumi jõuda.

Soft Merges ei ole halb aga ei ole ka eriti hea mass multitablemiseks aga see on maailma kõige fishi sõbralikum soft ever. Meenutab natuke Zyngastiili :)

Spewmonkey
09.05.11, 01:19
Ei usu? Ma küll usun. Pacific ja Bodog hea näide. Vanad kasutajavad saavad RB-d, uued saavad läbi boonusprogrammi, kus on 10x suurem nussi saada oma RB% kätte. Väga tõenäoliselt sama hakkab toimuma ka Mergega. Kui vana kasutaja tiksub 35% kätte, kui teed uue pead miski mõne tuhande eest reikima kuus, et saada VIP level piisavalt suureks, et RB% tuleks sinna 35% kanti.

No offence, aga Pacificu näite puhul puudub su jutus igasugune tõde.

ranka
09.05.11, 01:31
No offence, aga Pacificu näite puhul puudub su jutus igasugune tõde.

Mis sa täpsemalt silmas pead? Rakebacki? Kui jah siis on seal võimalik saada läbi suuuuure ussiemmiaugu aga tavakasutajad seda anyway ei tea umbes sama teema nagu Starsis võid RB-d saada aga samamoodi läbi "ussika".

Spewmonkey
09.05.11, 01:37
Mis sa täpsemalt silmas pead? Rakebacki? Kui jah siis on seal võimalik saada läbi suuuuure ussiemmiaugu aga tavakasutajad seda anyway ei tea umbes sama teema nagu Starsis võid RB-d saada aga samamoodi läbi "ussika".

Ei. Ma mõtlen seda, et mitte 888 ei lõpetanud üldiselt rakebacki maksmist ära(a'la Bodog), vaid see oli hoopis tänu muudele "pisidetailidele". Mul on kahtlus, et sa ei teadnud neid pisidetaile, sest muidu sa ei oleks siin inimestele rakebacki pakkunud peale Black Fridayd. Mitte midagi isiklikku - kui ma seda oleksin tahtnud, siis ma oleksin seda juba varem teinud.

ranka
09.05.11, 01:49
Ei. Ma mõtlen seda, et mitte 888 ei lõpetanud üldiselt rakebacki maksmist ära(a'la Bodog), vaid see oli hoopis tänu muudele "pisidetailidele". Mul on kahtlus, et sa ei teadnud neid pisidetaile, sest muidu sa ei oleks siin inimestele rakebacki pakkunud peale Black Fridayd. Mitte midagi isiklikku - kui ma seda oleksin tahtnud, siis ma oleksin seda juba varem teinud.

Segaselt kirjutasid aga arvan, et sain aru mida öelda tahtsid. Avalikult ma seda arutama loomulikult ei hakka.

ranka
12.05.11, 02:22
Väiike teadaanne. Kuna Carbonil on affiliate raportite esitamisel mingi kala sees, mida nad hetkel parandavad siis niikaua kui probleemi ei ole likivideeritud niikaua Carboni statistika ei uuene.

Fishito
17.05.11, 01:41
Mida pean tegema, et seda rakeback diili saada, mis boonuskoodid kuhu panema, kust kaudu tirima. Kuidas seal first depo bonus on,mismoodi seda lahti mängida saab kas alates mingist limiidist v limiit ei ole oluline, mismoodi vabaneb jms.

Ette tänud!

RaunoRa
19.05.11, 13:43
Mul oleks sama küsimus, et kas Moneybookeriga saab depositida?

Deposirt unsuccessfull
You MoneyBookers deposit could not be submitted.
You are not eligible for the "UPTO500" deposit bonus?

RaunoRa
19.05.11, 16:14
Proovisin ilma boonus koodita depoda ja siis sai, näib et boonuskoodi ei lase sisestada. Kellelgi ideid?

ranka
19.05.11, 21:22
Mul oleks sama küsimus, et kas Moneybookeriga saab depositida?

Deposirt unsuccessfull
You MoneyBookers deposit could not be submitted.
You are not eligible for the "UPTO500" deposit bonus?

UPTO600 on boonuskood. Vastasin ka sulle supportis.

rainer
24.05.11, 15:11
kust kaudu ma carbonisse rackeback konto saan teha? pokkeriprode rakeback offersi lehelt ma ei leia carboni skini/linki?

alaska
24.05.11, 15:33
Ma ei taha küll tonte seinale maalida, aga mis põhjusel peaks FBI jätma mingid toad rahule, mis ameeriklastel mängida lubavad? Rakeback konto võib muidugi ära teha, aga ise usun küll, et sinna raha pealekandmine on ikka väga riskantne ettevõtmine.

ranka
24.05.11, 17:13
kust kaudu ma carbonisse rackeback konto saan teha? pokkeriprode rakeback offersi lehelt ma ei leia carboni skini/linki?

Lisasime diili uuesti aga nagu alaska ütleb olge veitsa ettevaatlikud. Samamoodi käituge Bodogi puhul. Mängida võib aga ärge sinna oma tervet rolli kandke. RB konto võib alati ära teha, sest tulevikus võib seda vaja minna.


Ma ei taha küll tonte seinale maalida, aga mis põhjusel peaks FBI jätma mingid toad rahule, mis ameeriklastel mängida lubavad? Rakeback konto võib muidugi ära teha, aga ise usun küll, et sinna raha pealekandmine on ikka väga riskantne ettevõtmine.

Jup.

rainer
24.05.11, 18:35
selge, tänud

ega ma ei plaaninudki deposiiti teha, ex näis mis tulevikus saab...

SanderLee
31.05.11, 13:32
Kas täna Carbon Pokerisse esimest deposiiti tehes saab veel rakeback'i? Kui saab siis mis on boonuskood?

Rage
01.06.11, 15:22
preferred seat optioni ei ole kuskil?

altzie
01.06.11, 17:36
Juba oled vast leidnud, aga muidu asub see chat'i juures tooli märgi alt, või kui on mini view, siis peab klikkama chat'i tabi peale vasakus servas.

bounce
27.08.11, 14:20
prolly loll küsimus aga kus carbon pokeris preferred seati valida saab?

Cypher0
27.08.11, 14:45
prolly loll küsimus aga kus carbon pokeris preferred seati valida saab?


Juba oled vast leidnud, aga muidu asub see chat'i juures tooli märgi alt, või kui on mini view, siis peab klikkama chat'i tabi peale vasakus servas.

.

bounce
27.08.11, 16:08
yea, ma ei leia seda kuskilt.

http://i52.tinypic.com/fwqb1l.jpg

Potik
27.08.11, 19:47
Istu maha, siis tekib nupuke sinna :)

bounce
27.08.11, 21:57
tyvm

Rage
02.09.11, 16:33
hah.. lihtsalt hea uudisemail.. kes Carbonis mängivad, siis DragTheBari kasutuse saab tasuta.. ma regasin oma Carboni kasutajaga ära ja ainult $1 vaja raket korjata kuus ja sul on tasuta ligipääs videodele.

Exclusive Drag the Bar (http://www.dragthebar.com/freepokertrainingcarbon) Offer
In an exclusive partnership, CarbonPoker and Drag the Bar (http://www.dragthebar.com/freepokertrainingcarbon) are teaming up to offer you FREE poker training videos -- just for being a player at Carbon. Check it out for full details on how you can get the most out of 30 coaches, 1000+ videos and an extremely active forum.
Thanks,
The CarbonPoker.ag Team

EDIT: ahh pekki.. ikka mingi scam veidi:

Welcome to DTB4FREE brought to you by Carbon Poker!



ABSOLUTELY FREE poker training at DragTheBar.com...just by playing at Carbon Poker.
NO hidden costs of any kind. That means NO deductions from points, bonuses or other promotions.
EXISTING and new Carbon Poker accounts welcome.
Rake $1 to get the rest of this month free. To continue a free membership the next month (and all following months), you'll need to rake $500 before month-end.

To start, you'll need a registered email at DragTheBar.com. Do you already have one?

Cheating
26.12.11, 21:13
Kas keegi mängib Carbonis? Kui kaua sealt Cashoutiga aega läheb Moneybookersisse?

con
02.01.12, 15:53
on merge 100nl 2.24xing the btn and 2.49xing the sb keeps the pot at 4.98 by the flop if just the bb calls, saving 50c on bbj rake for each flop you take down with a c-bet

ristijeesus
27.05.12, 21:30
Merge taastab rakeback diilid alates 1. juuni 2012 http://www.raketracker.com/rakeback-news/2809-merge-gaming-rakeback-returns-june-1st.html

ranka
28.05.12, 00:26
Merge taastab rakeback diilid alates 1. juuni 2012 http://www.raketracker.com/rakeback-news/2809-merge-gaming-rakeback-returns-june-1st.html

Hehe. Edasi-tagasi muutmine näitab minule halba juhtimist ja pool-emotsioonide ajel tehtud otsuseid ehk ei mõelda pikemalt ette.

Anyway, see rakeback poliitika on tegelt haige. Ma ei ole siiani aru saanud, et miks võrgud pakuvad ametlikult 30-35% aga reaalsuses on need protsendid 40-50%. Kokkuvõttes viib see selleni, mida ok2aa mõni aeg tagasi mainis FTP teemas: PokerStarsi rakeback ongi parim, sest siis mängija teab, et saab maksimumi ja keegi ei teeni selle pealt.

Kui võrk annaks otse kõigile 50%, affiliatele 5% ja see oleks avalik teave siis mina isiklikult arvan, et see toob võrgustikku rohkem mängijaid s.h. ka fishe. Short-termis ei saa pokkerituba nii suur kasumit (ei lõik for dummies) aga long-runnis mõnigi mängija jätab just sellel põhjusel liitumata.

Codecci
28.05.12, 01:05
Lock kolib ju 1 juuni ära mis peaks hetkel väga suure osa Merge playerpoolist moodustama.

ranka
28.05.12, 01:34
Lock kolib ju 1 juuni ära mis peaks hetkel väga suure osa Merge playerpoolist moodustama.

See nüüd küll ei ole argument RB diile painutada edasi tagasi nagu rauda. Tuba nagu Merge, mis on kõnnib kohati õhukesel jääl (point@DOJ & CO) peaks ju suutma veitsagi ette mõelda, sest korraga suure hulga mängijate kadumine on neil täiesti reaalne probleem.

Nende käitumine iseloomustab: võtame maksimumi niikaua kui veel saab. Pm. nagu poe vargus, haara kiirelt minutitega kallimad asjad ja siis vaatame alles edasi. Minule ei tekita selline käitumine usaldust.

adam_q
28.05.12, 11:09
kas neil mitte cashback polnud? Carbon jms?

ranka
28.05.12, 11:21
kas neil mitte cashback polnud? Carbon jms?

Aasta tagasi oli Merges puhas rakeback. Siis mindi üle cashbackile ja nüüd taaskord minnakse üle rakebackile. Seda juhul kui uudis on tõene.

C-3PO
04.06.12, 13:55
Kui kiiresti mergest raha moneybookersisse tuleb?

ranka
04.06.12, 14:16
Depends.... Mergest ma ei tea aga Muchosest tunnike.

Rage
04.06.12, 15:50
kurja.. merges on tõesti lauad kokku kuivanud.. keset päeva pole ühtegi NL10 lauda.. aint NL4 ja NL25 lauad..


Kui kiiresti mergest raha moneybookersisse tuleb?
ma panin mingi kolmapäev vist välja kandma 75 taala.. esmaspäeval sain kurjaks ja kirjutasin supporti, siis tuli samal õhtul ära.. jutt siis Merge networki CarbonPokeri skinnist

kn5
05.06.12, 20:23
merge soft uueneb kuidagi kahtlaselt kaua. :confused:

pidid täna lõunaks uue ja parema uppima, aga nüüd uimab nagu ftp.

Rage
05.06.12, 21:55
mul koguaeg logides näitab et maintenence modes.. ja järgmise 1-7 minuti jooksul tuleb üles... aga ka päev otsa oodanud.. peab triobeti pervosoftiga leppima..

kn5
05.06.12, 22:46
mul koguaeg logides näitab et maintenence modes.. ja järgmise 1-7 minuti jooksul tuleb üles... aga ka päev otsa oodanud.. peab triobeti pervosoftiga leppima..

ma korra sain isegi sisse ca 22 ajal.
aga siis hangus ära ja panin kinni.

uuesti avades ka sama vana main.blabla ees.

(jube lobby oli. :shocked: )

Rage
02.08.12, 10:12
Mujale ei osanud kirjutada, aga lihtsalt infoks, Carbon Pokeri VIP Storest tellisin jubina mingi 2-3 nädalat tagasi ja alles eile lõpuks pandi see posti.

Rage
06.09.12, 11:23
TÜ.RA see merge ajab oma pidevate updatedega närvi mustaks.. pidevalt mingi nuss millega HUSNG'del HUD jälle ei toimi või osadel levelitel või osadel formaatidel ei tööta.. v'ttu küll.. nii ei saa rallit sõita..

ahjaa.. Carbonist võtavad MB cashoutid sigakaua aega.. lihtsalt hoiatan ette..

raidov
06.09.12, 13:52
Miks sa muchoses ei mängi?

Rage
06.09.12, 14:44
krt.. FAQi lehel kirjas..


3. How long will withdrawals take to process?



Withdrawals by Check will take approximately 4-6 weeks to be approved from the time you submit them. After that timeframe there may be a 3-10 business day waiting period depending on the postal service in your area.
Below are the timeframes for each major withdrawal method:

Checks: 4-6 weeks
Skrill and NETeller: 1-2 weeks
W/U: 3-5 days (with a maximum of 1 payout every 7 days)
Other E-Wallets: 3-5 days
The withdrawal methods offered are dependent on your country of residence.



ma juba like 2x canceldanud ja uue withrawali pannud.. sest HUSNG toidab.. aga krt niipea kui nina 20-30 taalastesse pistan saan summutisse ka..

aga tegelt ma mängingi muchoses.. aga carboniga selline lugu.. et kui BRi muchosse kandsin siis sinna jäid VIP punktid.. mingi osa punktide eest tellisin omale automaatse kaardisegaja.. ja ülejäänud punktide eest tegin hyperturbo 6max SNGsid.. kuna VIP poes pold sittagi enam kuhu punkte kulutada.. no ja nendest SNGdest sain mingi 3-4 taala kokku.. nendega läksin mingi kohe täis BRiga HUSNGsid taguma.. noja seal ma duubeldasin ja möllasin sitax kuni vahepeal lausa miski 140 taala oli koos.. selle vahepeal lasin peaaegu bustosse.. kuni siis tabasin ära.. et STHUSNG'd mulle ei sobi.. tavalised Turbo HUSNG'd kõlbavad hästi.. neid ma siis lasen 4-11 taalaseid.. biidin EV joont nagu tavaliselt ja üldiselt tuleb pappi sisse.. ainuke pask on see, et kui BR jälle üles lendab.. siis vastaseid on krdi vähe merges ja siis ma ikka tikun 20-30 taalaseid proovima.. lihtsam on tegelt osa BRist taas välja kantida ja muchosse kantida ja nende 4-11 taalaste turnadega aegajalt töö juures aega veeta.. need head kiired mingi average duration on 6min..

ristijeesus
23.01.13, 09:33
Carbon ja arvatavasti ka kogu merge võrk lõpetab uuesti rakebacki maksmise alates 31.jaanuar. http://www.pokeraffiliatesolutions.com/poker-affiliate-blog/pokeraddict/876-carbon-poker-stop-rakeback-january-31.html

LordC
01.03.13, 12:18
merge scks nii või naa :D paljud ntks PO foorumitest vinguvad selle üle et oleks siis hea VIP programm

Rage
07.04.13, 23:18
mm... ma olen veidi murelik.. ikka veel ei pääse buldogi igi mis asub merge networkis.. status.mergenetwork.eu näitab et võrk üleval.. kas keegi mõnele muule merge skinile saab ligi?

ranka
07.04.13, 23:36
Ei oska aidata. Küsi Muchoses supportist.

ranka
08.04.13, 01:33
Sain Skype vahendusel abivalmis kaaslaselt infot, kellel ei ole foorumit kontot ja seetõttu palus mul edasi öelda järgnev: «Homsest peaks olema Bulldog777 uuesti töökorras. Uuendavad platvormi ja pidi olema kenam ning seksikam. Samuti lubati boonust.»

Rage
11.04.13, 09:37
bulldog on siiani maas.. neil läks vist versiooniuuendusega midagi totaalselt pekki..

ranka
11.04.13, 10:41
uurin ja annan teada.

Rage
11.04.13, 10:53
ma eile muchose suppordits uurisin, too onkel ütles, et asi ikka veel maas, paar tundi tagasi pidi üles tulema, ei osanud estimate't anda.. ma iseenesest väga ei muretse oma paarikümne taala pärast.. aga lihtsalt tahaks vahepeal mängida veidi:)

rasmer
31.10.13, 13:43
Merge has decided to use a new business model, they only want losing players on there network, they have closed the account of all the players who won too much (compare to the amount they raked).

Paljud kontod on kinni pandud. Jutt konkreetselt Pokerhost skinnist, teiste kohta kindlalt ei tea.
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerhost-260501/index9.html

Vandalar
31.10.13, 14:36
Merge has decided to use a new business model, they only want losing players on there network, they have closed the account of all the players who won too much (compare to the amount they raked).

Paljud kontod on kinni pandud. Jutt konkreetselt Pokerhost skinnist, teiste kohta kindlalt ei tea.
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerhost-260501/index9.html
Tegemist on kommunismiga või?

ranka
31.10.13, 15:38
Tegemist on kommunismiga või?

Nitpicking.

Kommunism on olemuselt võrdsus. Puuduvad sotsiaalsed klassid - kõik on võrdsed nii sotsiaalselt kui ka majanduslkult. Seega su kommentaar ei ole pädev.

tiigrikutsu
31.10.13, 16:31
Sotsid on võimule saanud. :D Tahavad rikastelt raha ära võtta ja vaestele jagada, on nirgid.

hotcocacola
13.02.15, 23:08
Ei hakanud uut teemat tegema.

Kas keegi on viimase 6-12 kuu jooksul Merges, Winning või Revolutioni võrgus mänginud ja cashoutinud?

Mäletan, et mingiaeg oli ühel neist väiksed probleemid väljamaksetega, aga võin eksida.

Kui keegi on cashoutinud, siis andke teada, kui kiiresti rahasid liigutatakse. Ty