PDA

View Full Version : nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt



con
06.05.11, 13:54
Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1298884 (http://www.handconverter.com/hands/1298884)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP: $25.00
Hero (CO): $27.02
BTN: $25.60
SB: $9.70
BB: $26.10
UTG: $30.23
UTG+1: $30.55

Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with A :diamond: A :heart:
3 folds, Hero raises to $0.75, 2 folds, BB calls $0.50

Flop: ($1.60) 4 :club: Q :club: 8 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $1.25, BB raises to $4.25, Hero requests TIME

mu steal on 44%(CO 34) ja F cbet 60.

vastane:
http://www.upload.ee/image/1322280/nl25_AA.JPG

fyte
06.05.11, 14:04
Suure osa ta cr range'st peaks moodustama FD'd ja AQ-KQ (lisaks settidele), seega calliksin turni ja non-club/Q/K turnil shoveksin ta beti peale. Flopil 3bettides võib ta ilmselt nt KQ muckida ning FD'l oleks hero vastu samuti korralik equity olemas.

Cash87
06.05.11, 14:14
Vastane on flopis väga agresiivne ning kui ta vähegi oskab üle mõelda, siis peaks ta arusaama, et halbade kaartidega me tahaksime teda üle mängida juba flopist ning väga heade kätega callime flopi ning ootame tema turni panust. Mida aga ei pruugi tulla. Seepärast antud käes, ma tõstaksin omakorda 10 peale ning muidugi calliks shove.

fyte
06.05.11, 14:15
Vastane on flopis väga agresiivne ning kui ta vähegi oskab üle mõelda, siis peaks ta arusaama, et halbade kaartidega me tahaksime teda üle mängida juba flopist ning väga heade kätega callime flopi ning ootame tema turni panust.
Puhas leveldamine ju. Miks ta ei või näiteks nii mõelda, et hero callib flopil, et näha kas tema annab turnil alla?

Cash87
06.05.11, 14:48
Ta võib ka nii mõelda aga ega meil ka kerge saa olema kui näiteks flush maha tuleb ning villain paneb 2/3 pot beti sisse. Jällegi tuleb safe card ja villain c/f, kas siis saime max value?

Ma täitsa usun, et leveldan iseennast aga see flopi agg lihtsalt nii õudsalt tõmbab seda tegema :)

qbj0hn
06.05.11, 15:09
Cash87 tegemist on 0.10$/0.25$ mitte 25$/50$ pole vaja üle mõelda.

Antud momendil me biidime ainult AQ-d. ja mingit FD-d.
Kodanik on blindidelt suht tight ka, millega ta selle flopi c/r-seb seal, õhuga?

Siukse tüübi puhul on õhk suhteliselt välistatud seal.

Ja nii agro ta ikka on, et AQ-d 3bettida seal preflop siukselt positsioonilt.Seega tal on seal decent käsi.
Snap fold on ju see, pole vaja üle mõelda.

Lagi calliks flopi ja kui turnil paugutab veel siis foldiks kindlalt juba.


Ta võib ka nii mõelda aga ega meil ka kerge saa olema kui näiteks flush maha tuleb ning villain paneb 2/3 pot beti sisse. Jällegi tuleb safe card ja villain c/f, kas siis saime max value?



See mängija ei mõtlegi midagi. Cmon.
13/8 2% 3bet. See on elav ranka tabel ju kes seal lauas mängib.

Kui siuke mart sind ikka raiseb seal siis oled oma ülepaariga beat ja finito.
Sama lugu kui siuke vend lihtsalt callib kuskilt MP-lt või mida iganes või postisioonis raise, callib flopi ja raiseb turni siis oled alati beat pmst.

fyte
06.05.11, 15:58
Cash87 tegemist on 0.10$/0.25$ mitte 25$/50$ pole vaja üle mõelda.

Antud momendil me biidime ainult AQ-d. ja mingit FD-d.
Kodanik on blindidelt suht tight ka, millega ta selle flopi c/r-seb seal, õhuga?

Siukse tüübi puhul on õhk suhteliselt välistatud seal.

Ja nii agro ta ikka on, et AQ-d 3bettida seal preflop siukselt positsioonilt.Seega tal on seal decent käsi.
Snap fold on ju see, pole vaja üle mõelda.

Lagi calliks flopi ja kui turnil paugutab veel siis foldiks kindlalt juba.



See mängija ei mõtlegi midagi. Cmon.
13/8 2% 3bet. See on elav ranka tabel ju kes seal lauas mängib.

Kui siuke mart sind ikka raiseb seal siis oled oma ülepaariga beat ja finito.
Sama lugu kui siuke vend lihtsalt callib kuskilt MP-lt või mida iganes või postisioonis raise, callib flopi ja raiseb turni siis oled alati beat pmst.
Ja raise CB 30%, 700 käe peale võib siis arvestamata jätta?

Ahangama
06.05.11, 16:03
call, ülemõistuse agro ta flopil ju

qbj0hn
06.05.11, 16:03
Muidugi ei või.

Aga ausalt mõtle selgelt. Mida be biidime siin? Pane ennast vastase olukorda.

Üks võimalus seda teada saada on muidugi kallis, aga on ka see,et väheke üle raiseda teda ja kui shoveb siis foldida.

Vaevalt, et ta siis oma AI-ga blufib seal siis.

Ausalt, ma võin oma munad panti anda 90% kordadest siuksel tegelasel on seal lihtsalt sinust parem käsi.

Cash87
06.05.11, 16:06
See vend callib cb alla 15%. Nagu sa ütlesid puhas ranka tabel ja ajab oma NSD üles. See ei ole koht kus foldida AA, et küll leiab parema koha kust tal raha ära võtta!

fyte
06.05.11, 16:09
Muidugi ei või.

Aga ausalt mõtle selgelt. Mida be biidime siin? Pane ennast vastase olukorda.

Üks võimalus seda teada saada on muidugi kallis, aga on ka see,et väheke üle raiseda teda ja kui shoveb siis foldida.

Vaevalt, et ta siis oma AI-ga blufib seal siis.

Ausalt, ma võin oma munad panti anda 90% kordadest siuksel tegelasel on seal lihtsalt sinust parem käsi.
Et ta raiseb siis igat 3ndat cbetti seti/2 paariga? Päris kuldne run peab siis tal olema..
--

Kui ta nii agro on, siis ta range'st on setid vaid väike osa ning 2pr combosid tal üldsegi ei ole, seega AQ, vb KQ ja FD käed on palju tõenäolisemad, kui ta niivõrd tihti c-raise'b.

Ints
06.05.11, 16:13
Mida sa foldid siin, sellised agrod maniakid üritavad sind lihtsalt c/r üle mängida, kuna see tundub nii tugev. Ma raiseks ja snapiks shove, kui sett vastas siis joppas tal.

qbj0hn
06.05.11, 16:16
Ma raiseks ja snapiks shove, kui sett vastas siis joppas tal.

Kas sa arvad, et siuke kodanik paneb seal õhuga AI w, et snapid shove?

Kõige paremal juhul saad oma rahad sisse nii, et tal on FD miinimum seal.

Ints
06.05.11, 16:27
Ma ei mõelnudgi õhuga, õhu ta foldiks ja AI saad arvatavasti ees sisse.

qbj0hn
06.05.11, 16:41
Ei sa ütlesid, et sa snapid shove kui ta AI läheb.

Kuidas ta foldida saab kui ta AI on :D? Sa saad ainult ühe otsuse teha kui sa raised teda ja ta sind omakorda raiseb. Ja see on kas fold või call. Ja sa eeldad, et sa oled ees kui sa callid ta shove?
I don't think so tim

Ints
06.05.11, 16:48
Ma räägin seda, et kui ta seda õhuga tegi siis foldib raisele, kui oli mingi käsi ja otsustab shoveda siis callid.

qbj0hn
06.05.11, 16:53
Mul on juhe korralikult koos.

Sa näed ta kaarte, et saad siukse otsuse teha?

pikk28
06.05.11, 16:58
mhh ma küll ei suudaks siin foldida. calliks pmst 100% ja turnis siis standard - non clubi puhul lükkan ahvi allinni, kui ta otsustab bettida. clubi puhul, njah, vaataks panuse järgi, mida teeks

Ints
06.05.11, 16:59
Flop: ($1.60) 4 Q 8 (2 players)
BB checks, Hero bets $1.25, BB raises to $4.25, Hero requests TIME

Hero paneb siin nt 10, kui vastane bluff c/r siis foldib, kui shoveb siiis callid, milleks mul tema kaarte vaja näha.

Lihtsalt minu arvamus see, et sellised agrod teevad seda päris tihti antud limiidis ja on ka korduvalt vahele jäänud sellega.

ristijeesus
06.05.11, 17:10
Raised selleks, et vastane kõik oma blufid ja sellised valmiskäed, mis eriti kuumust ei kannata, ära foldiks ja jätkaks ainult rangega mille vastu su AA on nagu ta on?

fyte
06.05.11, 17:17
qbj0hn, tundub, et sa lähed siin ainult top setiga broke - ülejäänu lendab mucki, sest villaini pf statid on nitised, eks..?

+1 ristijeesuse jutule.

Ints
06.05.11, 17:23
Ma tõin näite lihtsalt ühe võimalikust variandist, kindlasti võib ka callimine kasumlik olla, jama kui ta aind odavalt saab oma draw kokku tõmmata, fold oleks minu silmis viimane variant.

fyte
06.05.11, 17:48
Board: Qc 4c 8d
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 36.618% 36.62% 00.00% 13413 0.00 { KK-QQ, 88, 44, AQs, AcJc, AcTc, KQs, KcJc, JcTc, AQo, KQo }
Hand 1: 63.382% 63.38% 00.00% 23217 0.00 { AhAs }


---

35,640 games 0.078 secs 456,923 games/sec

Board: Qc 4c 8d
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 36.574% 36.57% 00.00% 13035 0.00 { KK-QQ, 88, 44, AQs, AcJc, KQs, KcJc, JcTc, AQo, KQo, }
Hand 1: 63.426% 63.43% 00.00% 22605 0.00 { AhAs }



Ei mõista, kuidas qbj0hni jaoks see ez fold on - minu arust on väga suur viga siin foldida. Ta võib ju 13/8 olla, kuid hero avas siiski CO'lt ja seega ta calling range on tõenäoliselt märksa laiem.

Tarmonator
06.05.11, 17:48
No mina ei foldi siin elusees, flopil vähemalt mitte.
See on ju ideaalne flop c/r teha steali vastu. Hero ei hiti seda floppi mitte kuidagi ja vastane kes muidu ka armastab c/r teha teab seda hästi. Ma calliks ja laseks tal turnis uuesti bluffida. Non club turn ajan sisse

con
06.05.11, 19:02
No mina ei foldi siin elusees, flopil vähemalt mitte.
See on ju ideaalne flop c/r teha steali vastu. Hero ei hiti seda floppi mitte kuidagi ja vastane kes muidu ka armastab c/r teha teab seda hästi. Ma calliks ja laseks tal turnis uuesti bluffida. Non club turn ajan sisse

jep, tundub kõige parem liin. mõtlesingi et kas flopil otsa panna mastidrawi tõttu v mitte.

vastane foldib BB stealile ainult 75% ajast ja raiseb floppe liiga palju, et foldida siin. john oli suht shvipisis kui vastas ja ei vaadanud konkreetsesid state:)

mislinn
06.05.11, 19:04
Never ei foldiks siin, vahel panen otsa ka, aga üldiselt callin ja läheb eelpool mainitud plaan käiku.

suitsutihane
06.05.11, 22:33
ma hudi jäärgi cal flop call ANY turn (kuna flop AF + turn cbet), fold r´8iver kuyi betib ja me 2 outerit ei hiti, tal on aju see on FR ja ta annab alla riveril kuireelaselt valuet pole riveril

qbj0hn
07.05.11, 01:02
qbj0hn, tundub, et sa lähed siin ainult top setiga broke - ülejäänu lendab mucki, sest villaini pf statid on nitised, eks..?

+1 ristijeesuse jutule.

Nop.
Ma ei jõua vaielda lihtsalt enam. Üritasin nõu lihtsalt anda.
Davai mine broke igakord siukse venna vastu seal flopil ja ma tahan näha mis profitit me long runis näitame.

Kuidas te aru ei saa, et me pole hea siukse venna vastu seal jumalauta!

Kui me raiseme seal ja ta nupud sisse paneb ja callime on tal MIINIMUM flushdraw seal, mis on epic väike võimalus siukse mängija puhul.
FD ja AQ me biidime seal ffs, AQ ma usun, et ta 3betiks preflop.

Siuke käsi ei vajagi üldse mingi 30~ posti arutelu, see on standard fold seal ju. Meil on üks paar ja me saame siukselt mardilt c/r. niiii niiiii niiiiiiiii obvious mis tal käes on. Jah see settide range on suht väike seal, aga fakt on see, et kui sa siukse mängija AI callid seal flopis ongi tal see väike range seal.....ma pakun, et meie ässad ei ole peaaegu mitte kunagi seal head.

Okay, ta on flopil agro jne saan aru. Raiseb c-bette jne. Aga kui meie raiseme teda ja tema läheb all in siis me oleme seal taga jumal küll.

Kui uskuda ei taha teda siis raha me kaotame mõlemat pidi.
Esimene varjant on see, et raiseme flopi ja ta läheb AI, no krt me ei saa callida seda lihtsalt ära me oleme beat. See info raise on liiga kallis isegi, et torkima minna.
Teine varjant on see, et me callime flopi, aga kui ta turnis uuesti paugutab siis me oleme lihtsalt beat.
Siukse mängija vastu siin olukorras on meil bluffcatcher.

Ma lihtsalt keeldun uskumast, et NL25 siuke regular paneb bluffiga AI seal.

levis
07.05.11, 06:35
qbj0hn, kuidas oleks siis checkida flop järgi, mis paneb vastase ründama ning callida käsi maha?
Nagu mängitud, siis ma never fold nuppu antud vastase vastu flopis ei leia, arvatavasti call ja re-eval turn.
Tal võib siin olla Qx, igasugu tõmbed, ainult gutshot reatõmme, selle kõige vastu on ainult see jama, et Hero käsi on üsna perspektiivitu (v.a.2 outi), aga positsioonilt fold näib liiga weak ja mina olen veel weak-tight mängija :D

timz0333
07.05.11, 09:11
ma hudi jäärgi cal flop call ANY turn (kuna flop AF + turn cbet), fold r´8iver kuyi betib ja me 2 outerit ei hiti, tal on aju see on FR ja ta annab alla riveril kuireelaselt valuet pole riveril

This imo.

Tarmonator
07.05.11, 12:15
gbj0hn, kelle vastu sa siis yldse siin ja sellisel boardil AA jätkad? Ma ei saa tõesti aru. Imo ei ole ideaalsemat floppi, et AA jätkata. Ma tõesti ei saa aru kuidas see on nii sulaselge fold. Vb ma olen loll ja ma ilmselt olengi ja lisaks pole mul mitu erinevat fääncyt välismaa coachi, aga ikkagi...kuidas see saab olla easy ja insta fold flopil.
Annaks jumal Pastilaale või kellegile teisele targale juhatuse siia teemasse...

Kotkas1000
07.05.11, 12:17
Btn vs blind, drawine flop, agro vastane. Kindel re-raise ja callime shove. Ykskoik, mis limiidil, kui oleme 100bb deep.

fyte
07.05.11, 13:23
Suitsutihase liin on rahapõletamine imo, ning qbjohn, 2% 3beti sisse ei mahu AQ.

Cypher0
07.05.11, 13:31
Vastase 3bet on 2, mina usun küll, et OOP ta VÕIB AQ-ga pf järgi callida. Ja enivei ei leia mina ka mitte kuskil foldi siin.

John, sa viskaks 44 ka maha siin? Põhjenda.:)

Mrt1989
07.05.11, 13:40
Oleks tegu rushiga siis oleks väga easy fold seal isegi kui mul oleks 44. Ainult sette näeb seal vastas .

qbj0hn
07.05.11, 13:44
Kõik muu on ok, lihtsalt ma arvan, et kui me shove flopil callime oleme taga enamus kordadest.
NL25 siuke mängija ei lähe lihtsalt õhuga seal AI. Suht harva on tal FD kui ta nuppe paneb. Ok ta raiseb tihti c-bette, aga ütleme kui ma reraisen teda ja ta läheb all in siis mina igatahes seda all in ära ei calli.

Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas siin enamus inimesed broke lähevad, ajuvaba imo. Ei kujutanud ette, et siuke response sellele teemale tuleb wow

fyte
07.05.11, 14:07
Kõik muu on ok, lihtsalt ma arvan, et kui me shove flopil callime oleme taga enamus kordadest.

Kui sa tähelepanelikumalt teemat loeksid, siis näed, et on pakutud call flop, raise-allin safe turn liin, mis on imo optimaalseim.

qbj0hn
07.05.11, 15:00
con kui viitsid postita see käsi 2+2 ka ja ütle tulemused ka siin.

Ahangama
07.05.11, 15:20
alinni flopil ei paneks aga foldida ka ei saa. Milliseid kohti see tegelane veel siis raiseb ja milliste floppide pealt sellised af numbrid tulevad?

levis
07.05.11, 15:34
con kui viitsid postita see käsi 2+2 ka ja ütle tulemused ka siin.
Ma panin:
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/nl25-co-vs-bb-aa-faces-flop-c-r-1033866/#post26468789
ja nagu näed, siis hakkavad tulema sarnased vastused.