PDA

View Full Version : Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget



Ecuador13
07.05.11, 05:09
OOs tuleb hea valuega turniiriseeria - Five-A-Side Poker Championship, kus kahe liiga peale on $100k gtd auhinnafond, millele lisandub turniiridelt eraldi võidetud raha.
Rohkem infot leiab siit: Five-A-Side (http://www.olympic-online.com/est/pokker/five-a-side-10)
Plaan osaleda silver ja gold leagues.
Tiimiliikmed seni: privador, keiss, akristjan ja mina(kõik 2011 EMV meistritiimi liikmed)
Otsime täiendust viienda liikme näol, regamisega suht kiire, 8.mail kell 00 lähevad tiimid lukku.

udikaz
07.05.11, 07:03
Ma oleks huviline. usun, et paljudele olen teada aga mu turnade graph: http://www.upload.ee/image/1323607/DisplayGraph.png

Ecuador13
07.05.11, 21:20
Saada pm oma OO kasutajanimega ja e-mail või msn kuhu infot saaks saata.

hotcocacola
07.05.11, 23:07
elukutseline printer.

udikaz
08.05.11, 03:05
räägib elukutseline livebot.

hotcocacola
08.05.11, 03:12
call.

Ecuador13
08.05.11, 05:17
Tiim koos, tiimi nimi: Rounders, hopefully otse finaali:-)

udikaz
08.05.11, 06:02
easy job.

akristjan
08.05.11, 12:49
Üks võitev mängija vähemalt joinis! :)

Ecuador13
14.05.11, 18:24
Goldis 661 tiimi ja Silveris 672 tiimi, suurem osa neist on general registrationiga kokku pandud, ehk siis randomiga.
Esmaspäevasele weekly turniirile regamine algab pühapäeva hommikul kell 03.

Positsioonid on mõlemas liigas meil järgmised:
Captain: mina
Keeper: akristjan
Forward: privador
Midfielder: keiss
Defender: udikaz

Weekly turniirid algavad esmaspäeval kell 22 ja registreerida tuleb silveri ja kulla alla eraldi vastavalt oma positsioonile. Turniirid leiab OOst vasakmenüüst Five a Side->Weekly tournaments alt.

Goldi BI $35 ja Silveri BI $6

GL and take it down!

Ecuador13
15.05.11, 14:51
Vaatasin, et eestlastel veel vähemalt kaks tiimi: Silveris PN Dark Force(herlio karuteene meeliz Cypher0 lollus1) ja Goldis badparnu(oldddirty markoanton kuhnja akhtun kifaraa). If anyone up for sidebet action, let me know in pm.

udikaz
16.05.11, 23:00
omfg kui tilti üks sait võib inimest ajada. silveril out KK vs AA. goldil tegin check raise AA-ga 556 boardil ja vend küttis nuppe ja mul oli snap fold. whata fuck is this shit?????? hui tahtsin foldida. nats uurisin siis avastasin et seal fold to any bet on seal beti nuppude all ja ma olin esimene kord nats mööda vajutanud ja siis pihta ja vend insta raises ja muidugi ei jõudnud ma seda klikki sealt ära võtta. ok sain stack jälle üles teen raise AQ-ga button callib flop Q7J nupud lähevad sisse ja 777 vastas. is nice. ja ikka on mul stackki veel, aga pljat no nii sitta saiti ei ole ma ammu näinud....

udikaz
16.05.11, 23:42
ok out 30-s koht. plah obv et utg vend open shoveb K9suited ja mul AK bb-l ja muidugi tuleb 9:) olympic on nii lahe sait :p

Cash87
16.05.11, 23:48
sa nagu ainuke, kes sõna võtab ja jutustab, mis toimub :)

Teised võiksid ka valgustada, siis on põnevam pöialt hoida :)

udikaz
17.05.11, 00:52
teistest ei tea ma midagi, vb nad ei mänginudki :)

Ecuador13
17.05.11, 01:29
udikaz, kui sa vähegi oma tiimikaaslaste laudu oleksid jälginud, siis teaksid, et me kõik mängisime:)
mina elasin sulle küll kaasa.

Vabandan, et ma nõudlikele foorumikülastajatele live-ülekannet ei teinud, kuid tulemused on alljärgnevad:

Gold liiga(46osalejat keskmiselt): 8. Ecuador13, 9. Keiss, 16. privador, 29. akristjan, 30. udikaz

Silver liiga(135 osalejat keskmiselt): 56. Ecuador13, 56. Keiss, 57. akristjan, 62. privador, 113. udikaz

Silver liiga tulemused võib julgelt kategoriseerida ebaõnnestumise alla, kullas on veel lootust.

udikaz
17.05.11, 11:54
ega ma seda siis tõsiselt ei mõelnud :) loogish et mängisite. nõrgim lüli my ass. sa biidid ülekaalukalt :) loodan next time parem olla. ehk olen selleks ajaks suudan asja niikaugele viia, et see soft mind ei häiriks :)

Ecuador13
17.05.11, 13:12
biidin, my ass, ftopsil läheb megahalvasti. Aga tee OOs katsetuseks mõni turniir, harjud softiga, seal hea fishine field ka:)
Neljapäeval siis juba järgmine turniir.

privador
17.05.11, 14:36
krt eile olid nii sürrid tunad, ei saanduki aru, kas tegemist oli donkidega või regsidega.

Kallas
17.05.11, 14:57
Lõpetasin ka ise OOs mängimise päris ammu, sest see mis seal laudades toimus oli õudne. Kui oled luckboxi peal sündinud, siis see sait sobib kindlasti minul seal õnn ega oskus erilist kasumit ei tootnud.

Keiss
17.05.11, 22:26
Tahaks juba edetabeleid ka kuskilt näha. OO koduleht kahjuks aegunud. Igatahes tiimile tõime Kaidoga kõige rohkem seekord võrdselt ühe palju punkte, aga õnnestumisest ei saa siiski rääkida. Kullas jäi mõlemal tiba puudu, sest rahakohad algasid ka alles 5-ndast. Enda mänguga sai väga rahule jääda. Kullas FT-s AK-ga nupud sisse, juhtus olema nii, et püüdsin kolme outi, mis tulemata jäi. Hõbedas mastiostu+ülekaartidega nupud sisse vs keskm paar ja out. Vähemalt midagi kripeldama ei jäänud, mis ongi peamine. Arvan, et meil on igal pool veel šansse kui rahulikult mängida ja mitte üle pingutada. Järgmine kord siis neljapäeval onlines ning reedel juba OOPSil näeme ;) Ja MSN ühine conversation on poole lõbusam mängimise ajal üheskoos railides ning naljatledes kui foorumis ajanihkes arutleda.

Keiss
17.05.11, 22:41
Leidsin IPokeri lehelt jooksva edetabeli ning igaüks võib sealt vaadates ise veenduda, et asjad sugugi mitte lootusetult hullud pole. Kullas poolfinaalides ja hõbedas veerandfinaalides hetkel. Arvan, et tähtis on stabiilne osavõtt ja hea mäng ning küllap need tulemusedki siis ükskord tulevad.

http://www.ipoker.com/html/thefiveasidepokerchampionship/leaderboard

akristjan
18.05.11, 01:00
Oot, mis deal seal on- top 5 saab kohe finaali, top 5-20 saab poolfinaali kohe ning ülejäänud kohad 20-100 saavad veerandfinaali?

Siis peaks kindlasti seda reeglit jälgima ka- kui kõik mängijad võtavad osa 8 mängust saavad igaüks + 10 punni....

udikaz
18.05.11, 13:30
jep kõik peavad kõigist osa võtma, see annab ikka midagi juurde. muidu ei ole üldse mõtet teha :) ma panin telefoni igaljuhul kõikidele kuupäevadele äratused sisse :p

akristjan
18.05.11, 17:51
Ma viimasel päeval keenias arvatavasti... võtan siis netipulga kaasa :)

Ecuador13
19.05.11, 15:37
Kullas on seisud üllatavalt head, küllap see on tingitud ka vastaste kehvast tasemest. Kullas eesmärk otse finaali ja silveris on poolfinaal vägagi reaalne. Ei ole niivõrd oluline keskenduda individuaalsetele tulemustele, ühiselt häid tulemusi tehes jääme lõpuks kindlasti plussi(isegi kordagi cashimata on see reaalne). Näiteks kullas finaali jõudes oleme kõik omadega plussis juba ja see ei ole ju mingi maksimumeemärk:) Täna kell 23 turniir, regage varakult ära!

privador
19.05.11, 17:39
help!

mul konto 2euri vaja raha sinna ca 50 eurot.
proovisin mb kanda aga failis , krediitkaart failis.

Kas keegi saaks mulle saata 50 euri kontole? Homme saab kindlasti tagasi. Ka oopsil sulas voi teistmoodi


EDIT probleem lahendatud

Ecuador13
20.05.11, 02:03
Tänased tulemused:

Silver:

akristjan 78.
Ecuador13 55.
privador 99.
udikaz 37.
Keiss 11.

Gold:

akristjan 16.
Ecuador13 14.
privador 21.
udikaz 32.
Keiss 11.

Keiss hoiab meid vee peal:)

Keiss
20.05.11, 02:53
Jah jube hästi läks küll...2 FT bubble kohta. Flipiga out mõlemas...Eelmine kord ka peaaegu rahades...anohh jah mingeid punkte vähemalt korjasin jälle tasa ja targu tiimile. Tuleks nüüd teised ka kaasa.

privador
20.05.11, 10:52
mnjah eile silveris raisisin ajs ja sb callis... flop 722 ss mull fd donkbettis suurelt välja, ma nupud ta c ja näitab a2o, abie i tule
goldis läks lihtsalt flippamiseks lõpus mulle ebaedukalt.
Üldiselt jh tase päris hull polegi laias laastus. Alguses jube nitine , sain paar korda ka 3 beti otsa. Pärast push/fold mäng on ka suht ok. Päris nn 5 taalase donkamendiga tegu siiski pole

Ecuador13
21.05.11, 01:23
hmm...mul laudades pre 55 jne tüüpi hande ei folditud(deepina), foldinuppu lihtsalt ei eksisteeri neil. Suht dongine imo ikka, kuid flippavad hästi eeslipoisid.

Aga tiimi seisu update. Goldis oleme ikka 14. 57p(1/2 final hetkeseisuga), viiendal kohal on 62p. Silveris oleme 72. 30p(1/4 final hetkeseisuga) viiendal kohal on 51p. Midagi veel katki ei ole, tuleb stabiilselt kogu aeg mängida lihtsalt:)

Järgmine turniir on esmaspäeval, 23.mail, kell 22. Regamine algab homme öösel, oleks hea, kui kõik pühapäeval ära regaksid, siis ei ole hiljem mingeid jamasid(rahajamad ja keegi jääb hiljaks vms)

Tähtis on osavõtt, mitte võit! :D

Keiss
21.05.11, 03:26
Edetabelit ei ole uuendatud.
Mehed, me peame end tõsiselt kokku võtma. OOPsil priva, kris, kaido mina no cash mitte kellelgi!! Ise sain küll suure stacki kiirelt üles ja hoidsin seda pikalt aga edasi läks tavapäraselt, tehti paar koledat suckouti ja siis ei flipanud ära paar korda ja saimegi Kaidoga enne FT-d jälle õhtule.
Aeg on õppida flippama :D

Samas elu on karm aga õiglane. Kui me ka hästi flippame, mis siis saaks? Teistel on ju raske nii...

Ecuador13
22.05.11, 18:36
Halba runni ei hakka siin kommenteerima(sellest võib lugeda mu viimasest blogipostitusest:D), tuleb maksimum kõigest halvast ka välja pigistada.
ipokeri leaderboardis see kokkuvõttev tabel ei avane ikka ühegi browseriga. Aga regage end homseks juba täna ära, ma regatud:)

Keiss
23.05.11, 02:26
Gold League

Place Team Points Prize

1 Team John O Shea 150 1250
2 QTgamglYN 129 0
3 Montana Banana 127 0
4 PATAGONIAPOKER 126 0
5 Mai1Gioia 125 0
6 BahiaVip 122 0
7 unitedreds 121 0
8 OPI 118 0
9 Hungary 117 0
10 Tusbonos 116 0
11 Gladiators 116 0
12 PokerStrategy NL 116 0
13 Kharkov 114 0
14 there are worst 112 0
15 Rounders 111 0
16 I PIWELLI BURRICCUSU 110 0
17 The DPP 110 0
18 Total Pwnage 109 0
19 fishermen 108 0
20 The Force 108 0


Kokku on 68-l tiimil punkte. Samas Top 42 on veel konkurentsivõimelised obv.
Silveris 47-51. koht, aga seal tihe. 67p. TOP10 on 20p kaugusel. Aga play offide edetabel ei tööta kahjuks.
Igatahes tuleks kullas top5 hulka jõuda, et otse finaali saada kus money gar.

Ecuador13
23.05.11, 21:36
Ärge jamage nüüd, Keiss ei vasta telefonile ja Raidol mobla väljas, miks on vaja alati viimase minuti peale asjad jätta, ärge jamage seda ära:frown: Priva ja kris on eeskujulikud ja kenasti regatud.

Ecuador13
23.05.11, 22:02
Tõmbasite ise oma rahale just vee peale, well played!

Keiss
23.05.11, 22:48
Sitt lugu jah, ette regada ei saa, vaja enne turniiri 24h sisse logida, mis eeldab, et peab suht elama arvuti taga ja ette regama kindlasti sest kui hiljaks jääd minuti on kõik perses.

Telefon ununes koju ja jäin 10 min hiljaks. Late regi Ipokeril pole. Tänud Pajumaale, kes ajas asja IPokeri manageriga kuid olevat tehniliselt võimatu ülesanne :D

Minu poolsed vabandused meeskonna ees aga eks peab siis läbi veerandfinaali kasvõi finaali punnitama või hiiterile lootma jääda.

Seega tahaks siia teemasse saada regamise ajad kuupäevaliselt ja kella ajaliselt. Keeruline värk, aga tiheda ajakava tõttu pole võimalik ainult monitori ees aega veeta ja uurida, mis ja kus. Prima võrgus sellist jama pole olnud, late reg 30-60min ja ilmselt on sisse juurdunud seetõttu krooniline hilinemine. Seda enam, et alguses nagunii turniiri tulemusi ei otsustata.

Ecuador13
23.05.11, 23:35
Sorry, kui varakult kukun, lähen kõigi kontodega toorelt võidu peale, vaja punktikaotus kuidagi tagasi teha:)

Ecuador13
24.05.11, 00:39
Priva on täna hoos. Ta kullas 5 ja 12 alles, silveris 2, 40 alles
ma veel kullas sees 3. ja 13 alles.

GOGO priva, meil hädasti hitte vaja:)

Ecuador13
24.05.11, 00:53
26. mai - neljapäev kell 22

“The Five A Side Poker Championship” tournament Event #4

30. mai - esmaspäev kell 22

“The Five A Side Poker Championship” tournament Event #5

2. juuni - neljapäev kell 22

“The Five A Side Poker Championship” tournament Event #6

6. juuni - esmaspäev kell 22

“The Five A Side Poker Championship” tournament Event #7

9. juuni - neljapäev kell 22

“The Five A Side Poker Championship” tournament Event #8

Ehk siis turniirid on esmaspäeviti ja neljapäeviti algusajaga kell 22.

Registreerimine algab eelmise päeva varahommikul kell 03:00 ehk siis 43h enne turniiri algust

Playoffide ajakava lisan siia hiljem, kui on selgunud, kuhu mu täpsemalt pääseme.

Ecuador13
24.05.11, 01:46
Ma Kullas 8. ja priva kullas 6., priva silveris 20., ei tule suurt hitti...

privador
24.05.11, 08:50
mnjah mullis cl shoves sb-lt ma ei näinud foldi 30BB stakiga AQo bb pealt,sest tal voivad ola ka v2iksemad assad..obvious väike paar vastas ja abi ei tule,oleks voitnud oelks ise cl olnud
mis puudutab teami-siis eesmärk oligi mängida distsiplineeritult-vaja vaid KÕIKE KINDLASTI mängida ja natuke hoti runni ja paari mehe puduumist liidermeeskonas ja me oleks suht kindlalt otse finaali saanud ja võtnud fl-s sellise ca 1k$ lisaraha. Minu jaoks piisav mott, et ka 5 taalast turkat taguda 8 korda...
Et osalemine annab nii palju punkte, siis kellegi puudumine on pm häving
NAdi on turkasi mängida kui ma tean et max goal on nüüd juba poolfinaal(poolf saab 1:5 edasi)
Pokker on paraku väga konkurentsirohke ala ja loota, et nüüd 3 meest teevad rämedat hitti või liidermeeskonnad "unustavad" mängimata on üölinaiivne.

Seega see on koht, kuspeab tõsiselt kaaluma kas jätkamine on motekas voi mitte.

udikaz
26.05.11, 04:05
OO wtf. no late reg. very bad.. aga no mina igaljuhul mängin edasi, prizepoolid on siiski turnadel olemas, aga samas saan ka provast aru kui tal koppa viskab. gl to all of us :p

Ecuador13
26.05.11, 16:27
Poolfinaalist saab siiski 1/3 edasi, seega ma ei tea. Tava prize pool ka, mu amatöörisilma jaoks tundub ikka +EV:D Saaks nüüd kõik tiimiliikmed kenasti edaspidi mängima, palju turniire(ja punkte) veel tulemas. Ja et ma ei peaks kõiki eraldi üle uurima, see võiks kõigi enda ülesanne olla, et õigel ajal(eelmisel päeval) regatud saaks. seega mina igatahes mängin:) Captain goes down with the ship!

Keiss
26.05.11, 21:05
Nõustun sellega, et kui kasvõi õrnõhk võimalus overlayle kandideerida siis tuleks seda proovida.

Ecuador13
26.05.11, 21:27
Praeguse seisuga kõik liikmed regatud, pool võitu on käes juba. Mul nüüd HEM ka töötab, keegi ei suuda peatada mind enam.

udikaz
26.05.11, 22:03
ma regasin üleeile ära juba:D igaks juhuks. et ei tekiks mingit jama enam. praegu sain arvuti taha ja näe oligi kasu et olin varem ära reganud :)

Ecuador13
27.05.11, 01:00
türi ja paide, finaallauas calliti mu 4bet A8s maha:D(mul oli AK)

privador
30.05.11, 23:43
krt see liiga ajab tilti valuebette ei callita, showdowne pole, tehakse gayraise 3 bette
ma ei biidi enam ka 5 taalaseid turkasid, selline mindfuck k2ib seal
kui ma muuve teen siis ***** callivad ära jne

Ecuador13
31.05.11, 01:05
+1 :D

tänased kohad paremusjärjestuses

Gold:

keiss 11/38
Ecuador13 18/35
udikaz 26/34
privador 31/36
akristjan 33/39


Silver:

udikaz 50/103
keiss 52/102
Ecuador13 61/112
akristjan 73/104
privador 76/107

Kui tulemused üleval, peab arvutama, kas tasub kulda edasi mängida või mängime goldi playoffe veerandfinaalist(seal oleme nagunii).

Keiss
31.05.11, 01:09
Debiilne site tõesti, mul pole sõnu. Täiega rigged ikka. 5 turniiri mänginud, pmst alati bubbles. 11 koht nagu alati. FT bubbles mu AQ vs 99 vs J5 ja loomulikult jäin viimaseks ja J5 väikseim stack scoopis. Next hand lükkan krossid A8 sisse AK vastas ja K maha. Enne seda ka kaotasin flippe või olid coolerid. Mingi AK vs AA on standard, mängi ükskõik kui kannatlikult ja hästi, lõpus ikka jääd kuhugi mulli. Pea iga turna tõmmatakse mulle 3 outereid, ma ise never. Eelmine kord sain AQs vs AK tappa. Täna silveris ka esimese flipiga out:D Tra foldida ka ei anna. Ja see pole vaid minul. Ei tea kuidas saab kamba peale nii halvasti flipata????

Kamba peale kullas pole meist keegi isegi cashinud!!!
See on ikkagi peapõhjuseks miks meil tulemused nõnda sitad.
Teoorias nagu skilli peaks olema, aga tulemustes see ei kajastu. Mul hõbedas 1 mincash...
Unreal. Kaido vaata asjad üle kui meil poolfinaali võimalik jõuda pole enam siis ma järgmisest korrast quitin. Pole mõtet pead pikalt mööda seina peksta. Veerandfinaalist võib ju korra veel proovida, sealne koht on kindel ning ka field veidi softim ning strktuur deebim.

privador
31.05.11, 17:57
mnjah peab vaatama kuidas seisud on. fakt on see et kogu teami peale meil on 2 mincashi 7taala...lol
Võime küll oma ego upitada lakke ja halva runni süüks ajada vms Mina küll ei saaks öelda, et halba flipiõnne on olnud, flipiõnn nagu igal teisel turkal. Lihtsalt kahtlustan, et regid on kohale ujunud. Ei usus, et ipokeri 5taalane ja 30 taalne tase nii tugev oleks.

Ecuador13
31.05.11, 23:46
Neid regideks nimetada ei ole küll kõige õigem, eks sõltus vastastest ka, minu gold liigas häid mängijaid küll väga palju ei olnud, überdongid lihtsalt, A8s ja A3o stackivad pre, ei foldi isegi megadeep finaallauas, kust otsast need regid siis on:D Võib-olla teil olid regid ka, ma ei oska kommenteerida, kaptenid olid kõik dongid, mina kaasa arvatud:) Üks probleemne koht oli minu jaoks kindlasti 3k algstack, 12min levelid. Üldjuhul täiesti ok struktuur minu standardite järgi, kuid action venis megalt, kõik lasid alati oma olematu timebanki nulli ja jokutasid niisama, pokkerit mängida ei saanudki, kuni mingi hetk olidki blindid suured ja flipi jms kaotus või kehv moove või fcked up cooler. Playoffides on 5k stack ja 15min levelid, minu tulemused saavad küll nüüd ainult paremaks minna ja üritan anda omapoolse tugeva panuse playoffides.

Ma nüüd ei tea, kas edetabeleid on juba uuendatud, kui mingeid suuri hitte meil jälle ei olnud, seega jutt oleks nagunii sama.

Nüüd meie võimalustest:

Üks huvitav reegel, mida ma veel lugesin:Tiim saab 10 boonuspunkti iga mängija eest, kes osaleb kõigil 8 turniiril esimeses etapis.

Kuldliigas:

Oleme 35. kohal, 203 punkti, semifinaali viimasel kohal on hetkel 227 punkti. Veerandfinaali tiimid osad tunduvad suht surnud või ei mängi täies koosseisus, seega suht lihtne on sealt edasi pääseda, pakun et veerandis osaleb umbes 20 tiimi ja nendest 10 saab semisse. Semis vaja tulla 25 seast top5. Minu arvates vägagi reaalne, kui playoffides normi mängu teha ja kõik kaua sees püsivad. Küll aga playoffides sõltub kõik paarist mängust, niiet suht libe tee. Fakt on see, et tulemused on meil allapoole igasugust arvestust(kõigil) ja nüüd mingi imehiiterit lootma jääda oleks naiivne. Ma arvan, šansid meil semisse otse saamiseks on suht kesised. Seega minu otsus oleks kulda mitte edasi mängida ja proovida läbi playoffi. Kui soovi, siis võib muidugi mängida, keegi ju ei keela individuaalseid boonuseid jahtida ja donkidega maadelda:)

Hõbedas:

Oleme hetkel 88. kohal 117 punktiga. Semifinaali viimasel kohal on 159 punkti. Veerandfinaalist esimesel väljajääjal on 106 punkti. Seega silverit peame kindlasti edasi mängima, et vähemalt playoffidesse pääseda(semifinaali otse oleks ka ju cool).

3 turniiri on veel ees, natuke vähem kui pooled turniirid:) Küll aga on jama, et meil jäävad need boonuspunktid(20p) saamata ka silveris, sest kõik mängijad ei teinud kõiki 8 turniiri kaasa(reegel, mille tõin välja ülevalpool)

Andke teada, mis on teie mõtted.

privador
01.06.11, 00:14
pm kullas võiks loobuda ja silveris üritaks kuidagi venitada veerandfinaali(vb saab ka silveris lopuetapi ära jätta)

Ja alustada vf nn puhtalt lehelt:)

Ecuador13
01.06.11, 05:59
ma kahe käega poolt, vaatame mis teised arvavad. Teoreetiliselt veel midagi kadunud ei ole, äkki tulebki seekord läbi häda ja viletsuse see edu:)

Keiss
01.06.11, 07:22
Tiim saab 10 boonuspunkti iga mängija eest, kes osaleb kõigil 8 turniiril esimeses etapis.

Mis sellest välja saab lugeda? Mängijatepõhine või tiimipõhine arvestus?:P

Muidu jah kui tiimi arvestus siis teeks breigi kuni playoffideni kullas ja silveris punnitaks 5 doltsiseid edasi ja tooks kohustuslikud punnid playoffideks koju.

Rege oli, nõus privaga, aga minul küll flipiõnne polnud, samuti ka kaidol, kellega pidevalt turkadel algusest lõpuni skybes ühissessi tegime. Ja nii mõnigi kord kaotasin just laua halvimale mängijale :)

udikaz
01.06.11, 11:04
ma arvan et ma mängin siiski kõik kaasa veel. sest siiski on tava prizepool ju millest midagi kaduma ei lähe ja seal on ju ikkagi mida võita:) kullas on see nagu tavaline pargi turna ainult veel fishisem ja see kui halvad seal mängijad on ajab mind lihtsalt oksele.. lisaks kuna silverit niikuinii teeme edasi ja kuld samal ajal siis see ei võta ju mingit lisa aega minult. loomulikult kui ei ole võimalik kuskile otse saada siis ei ole mõtet neil mängida kes ei taha, aga kuna field on üli halb siis ma ika grindin seda ka :p

Ecuador13
02.06.11, 23:23
utg donk avab, teine donk flatib, ma kütan AQ sisse pre ja 44 no fold nagu ikka. Q flopis, kõik runner-runner mastiostud on ka kaetud. ja riverisse maandub ikka 4, wtf is this shit:S Tra ma nii tiltis. Playoffides ma ei plaani neile ühtegi potti kaotada, tuleb TT pre sisse kütta jne, las callivad oma 44 siis.

Keiss
03.06.11, 01:43
Ma ise sain ka varakult nuppudest lahti nii, et flopis ckraisesin cbeti asemel top paariga nupud sisse ning FD+2overs vs mu top paar vs 1over ehk suht flip ning turni maandus mulle 2 paari aga vastasele mast ning maja jäi tulemata ning kiirelt out nagu ikka. No ei võida flippe, isegi seda esimest turnal :) You cant win tourneys if you don`t win coin`s.

Mõnes mõttes hea ka, et tiimi turna, mu flippide kaotuse jutt on tõestatud:) Tglt see on tavapärane suht minu puhul ja isegi mitte downswing. On olnud hullemaid aegu. Turnadel tavaliselt ikka 15 flipi kaotust jutti, siis paar võitu ja sama rada ... imelik, et roi plussis:P

udikaz
03.06.11, 01:48
oli vaja võitu silveris aga kahjuks 14-s koht vastase AJ pidas preflop all in mu KK vastu. head mängijad(Y)

Ecuador13
04.06.11, 00:34
Silver:

privador 3/104

udikaz 14/106

quad444 48/108

Ecuador13 84/105

Keiss 92/99

kokkuvõttes silveris

93. Rounders 148p 1/4 Final

Viimasel semifinali tiimil on 194 punkti.

Esimesel kes veerandist välja jääb hetke seisuga, on 128 punkti.

Seega ühe peame veel vähemalt täies koosseisus silveris ära mängima.

Ning hoidke pead külmana(jah, ma olen ka tiltis), playoffides tuleb õige otsustamine ja flipid peavad meile tulema hakkama(loodetavasti playoffides siis:D).

Keiss
05.06.11, 22:47
oo priva top3-s deep :D

Ecuador13
07.06.11, 00:56
krt, onjah mingid imelikud regid, kuid flippe nad mulle kaotada ei oska:(
haiged tüübid check-check-allin riveril, minbet-minbetcall-all-in liinid:)
Üks donk imes QQ vs 88 567 flopil ja nüüd on hetkel 2. ma 1. 16 alles, aga kõik võib sekunditega muutuda.
light 3betid jne, samas kohati on nitised, samas late position läheb haigeks lõhkumiseks. kogu aeg üles alla, nüüd üks short donkas ära ka veel QQ vs TT sain suure duubli bigstacki vastu ja just selle kirjutamise ajal sain sama bigstacki vastu uue megasuure duubli, ta oli 4. ma 1. JJ vs AQ, lõpuks ometi üks pocket pidas:) 15 alles
Peaaegu 2x suurem stack, kui 2. kohal, kuid alla 50bb, niiet nalja ei ole.
just 2. koht imes peaaegu pool stacki ära flopil top paar top kicker vs nõrgem top paar riverisse kaks paari, kuidas see reaalne on, koinitakse toorelt ajusid:S
lõpus jube turbo, jäin 7.

Keiss
07.06.11, 03:16
gg but no luck ne rõba ne mjasa

Ecuador13
07.06.11, 04:13
Silveri viimased tulemused:

Ecuador13 7/103
akristjan 33/101(õpi flippama)
udikaz 38/101(sitoutis)
Keiss 76/99
privador napilt ei jõudnud regada

Kullas oleme kindlalt veerandis ja silveris:
87. Rounders 193p 1/4 Final
Viimane, kes veerandisse saab on 152 punktiga 100. kohal
Viimane, kes poolfinaali saab on:
20. team.epic 238p Semi Final
Ma arvan, et kui kolm tükki meist viimasel korral mängib, siis peaks olema OK.
Kindlasti oleks kasulik mängida, et koguda reade ja note'e oma vastaste kohta playoffideks.

Keiss
10.06.11, 02:51
hea kokkuvõte ja sitoudiga sai päris kaugele:D sul jälle 7 koht. tobe eksole:P

Ecuador13
10.06.11, 13:36
Praegused seisud ipoker saidil(loodetavasti lõplikud siis)

Kullas:
37. Rounders 265p 1/4 Final veerandfinaalis tundub ca 20 elus tiimi olevat ning 10 neist saab edasi.

Hõbedas:
91. Rounders 254p 1/4 Final

Veerandfinaalid toimuvad esmaspäeval kell 22, pühapäeval proovige kõik ära regada, õhtul vaatan regamised üle.

Ecuador13
12.06.11, 15:52
Playoffidele regamine on avatud, andke tuld!

E: Kõik regatud, kiidan.

udikaz
13.06.11, 22:43
norm silveris QQ vs 88 talle runnerrunner rida. aga nii sygavad stackid et jäin ellu :p

Ecuador13
14.06.11, 02:44
Veerandfinaalide tulemused:

Gold


Ecuador13 1/19
Keiss 4/26
akristjan 4/24
udikaz 16/21
privador 19/24


Silver

Keiss 19/75
akristjan 21/79
udikaz 49/74
privador 58/74
Ecuador13 70/77

Palvetame, et kullas saime edasi:)

Keiss
14.06.11, 02:48
Tubli Kaido, vähemalt ühe esikoha tõime ära, aga kahjuks polnud see ju raha peale seekord.

Mul jah "vedas jälle", kullas FT-s JJ vs QJ biit ja 4 seas kus üks sitoutis AA vs mastiost flopis ja kaotus. Silveris esimese flipiga out nagu ikka aga ikkagi 19 koht.

Ecuador13
14.06.11, 13:41
Jep, silveris sain hunniku coolereid, viimane oli limbitud pot(3 limpi), kus AKs isoleerisin ja üks call. Ning K9K flopil ma ei oskanud bustoks minna 99 vastu:) Pärast seda cripled ja standard flip ei tulnud. Kullas tuli üks flip vist, aga kõik skilliga tõmmatud peamiselt.
Tase ei ole midagi väga erilist imo, täiesti beaditav field.

UPDATE: kullas oleme praeguse info järgi 3. ja edasi semifinaalides, tahab tulla:D

Silveris olime 45. ja ei saanud edasi, kuid kuld ongi primaarsem.

http://www.ipoker.com/html/thefiveasidepokerchampionship/finallist

Kuldliiga esikoha tiim saab $13.5k, niiet on mille nimel pingutada:P

Kulla semifinaal on neljapäeval kell 22 ning on vaja 25 seast 5 hulka tulla tiimiga. Viimane aeg flippe võitma hakata:)

E-Kunn
14.06.11, 21:00
GL!!!!

privador
14.06.11, 21:34
finaalis 70k fond seega mängija peale 1.4k taala virtuaalne bi

tasub pingutada

Ecuador13
15.06.11, 02:43
Enne peab finaali jõudma, kui rahasid jaotama hakata:)
Regamine on avatud ja GL neljapäevaks!

Keiss
15.06.11, 03:53
Regasin end tähtsaimaks turniiriks ära siis. Parem varem kui hiljem.

Igatahes 25-st 5 hulka saamine on tõeline katsumus aga kui tuleb 2-3 FT kohta ja teised kohe alguses välja ei kuku (sitoutides muideks saab pea alati esimese poole sekka - siit vihje ;)) ja sh 1 hea hitt siis on võimalik küll. Igatahes tuleb end kokku võtta. Minu stiil siiani on igatahes töötanud suht hästi ehk siis suht nittisena tasuks end hoida ja mitte alguses märatseda. Makstakse ju vabalt välja kui suure käega panustada ning siis vaja hinge kinni hoida, kas peab! Kaidol suht sarnane stiil olnud ja ta ka kõige rohkem punne tootnud vist. Eelmise turna 15min levelid ja 5k starting stack soosib küll nutsile panustamist...ei pea ju iga hinna eest iga drawga pushima ;)

GL kõigile!

udikaz
15.06.11, 09:40
meil privaga sarnane stiil ja see ei ole töötanud :) regasin ka end ära ja tõmban uueks turnaks keiss mode peale :) edu meile :p

adam_q
16.06.11, 16:37
meil privaga sarnane stiil ja see ei ole töötanud :) regasin ka end ära ja tõmban uueks turnaks keiss mode peale :) edu meile :p

udikaz su tavapärane stiil ei funka?

privador
16.06.11, 16:58
peaks ka veidi rahulikumalt võtma..
silveris igatahes läks 3 bulletit jkorgega ai sisse riveris, calliti setiga out of pos

Ecuador13
17.06.11, 09:25
Updateks siis, et jäime finaali mulliks ehk 6. koha peale poolfinaalis. Top5 said edasi finaali ja $70k prizepooli peale mängima. Pean ka lisama, et mängisime suht ok-lt, kuid punktistruktuur oli see, mis meile käru keeras. 25 osaleja seast 3. 3. 4. 11. ja 17. koht pole imo üleüldse pahad tulemused. Kuid põhipunktid teenisid siiski esimesed kaks.

hotcocacola
17.06.11, 10:32
üldse plekki ei saanud vms?

Cash87
17.06.11, 12:16
Ai kui kahju! Oleks üks 2 koht selle 3nda asemel, siis oleksite saanud?

udikaz
17.06.11, 15:57
damn. ma hoidsin pöidlad pihus koguaeg kodus. ei olnud seal enam netti kahjuks et railida. krt kyll oleks v6ind ikka yks v6it ära tulla oleks olemas olnud.. nii krdi kahju et nii l2hedal oli garanteeritud.

Ecuador13
18.06.11, 02:29
Jep, epic mull, $0. esikohta oli ühte vaja jep. aga no me kaotasime jälle kõik flipid nagu ikka. ma 88 vs AQ, priva ka medium paar vs ülekaardid vist ja raidole tõmmati AK vs AT ära deep ning siis väike flip, kristjan ka AKga välja paari vastu jne, ebajopp:)

privador
18.06.11, 03:16
pole mõtet flippe süüdistada-neid tuli piisavalt

Ecuador13
18.06.11, 17:26
Sel juhul ma süüdistan punktisüsteemi, sest imo meie mäng playoffides oli hea ning me olime finaalikohta väärt:)

Keiss
18.06.11, 19:36
Jep, oleks pidanud enne võistlust vaatama seda punktisüsteemi ehk siis stabiilsuses ei peitunud võti. Üks tiim, kes edasi pääses sai 1, 2 koha ja ülejäänud 3 võisid ka viimaseks jääda kuna osalemise eest anti rämedalt (lubamatult imo) palju punkte. Ikkagi pääseti edasi. Imo osalemise eest ma oleks 1p andnud aga mis teha. Peasüüdlase rolli iimi ebaedus võtan enda peale kuna top3-s juhtus selline asi, et 2334 suuruse raise asemel panin 23340. Kuidagi juhtus see null juurde enne enterit, ei teagi kuidas ja muidugi oli vastasel kohe käsi ning pidin viimased riismed A5o sisse panema 3handedis btnilt ja 3outer jäi tulemata nagu ikka. Kahju, sest käe alguses oli ligi 30bb ja hea hoog sees, ühtegi viga ei olnud sinnani mänguliselt teinud. Minu liigast see iloveplayngpokeri mängija 2. koha ka sai, kes tiimi 5-ndana edasi aitas. Samas kui välja kukkusin jäid ilusa stackiga akristjan 4 hulka ja priva 3 hulka aga viimasteks jäid ka nemad. Flippidega ka meil ju eriti ei vedanud vist. Mõlemad allesjäänud mängijad kaotasid otsustavad flipid. Ma ei võtnud ühtegi ettegi ja elu-esimene-suur-misclick päädis kohe miini otsas. Terve turniisarja peale ei tõmmanud ma ühtegi 2-3outerit aga minu vastu tõmmati küll. Ühe flipi vist võitsin ka ainult vs mingi 4-5 kaotust. Priva võibolla võitis neid, ma ei tea...Sosick sai ka mõnusa 3 outeri eelmine kord ja seeõttu ka 17ks jäi. Kaido FT bubbleboy staatus oli ka tingitud flipi kaotusega. Kui ikka flippe ei võida siis turniiridel ei hiti. No mis teha siis aga peamine õppetund imo oli see, et tuleb uurida kuskilt lehelt punktijagamise struktuuri ja sellest lähtuvalt strateegia teha mitte loota, et stabiilsuses peitub tõde. Mis aga ei tähenda, et seda tehes oleksid tulemused olnud erinevad.

Tänud kõigile osalejatele ning kaasaelajatele kuid arvan, et niipea mina igasuguseid kohustusi omale võtma ei hakka. Pokkeri mängimine on siiski imo üsna improvisatsiooniline ning regulaarne mängimine kohustuslikus korras mulle ei sobi. Samuti ei taha oma kaladega tiimile käru keerata ala teen misclicki top3 seas otsustaval kohal, jään 10 mintsa hiljaks ja avastan, et late regi tegemine võimatu või kuskil sita pushi-foldi vms. Ehk siis pinge on kordades suurem kui ainult oma rahadega mängimisel.

Üldiselt kui on super tiim ja suur overlay ei saa välistada, et mängiks aga hetkel tuju ära.
Mull siin ja mull seal ja kokkuvõtteks ikka mull-null.