PDA

View Full Version : M: Nitro Pantera 167 wide komplekt



yolpa
07.05.11, 08:00
müüa nitro pantera wide 167 cm. laud on nitro, klambrid raideni omad ja saapad 47 nr samuti nitro. ostetud 2007 hawaii expressist.Lauaga on s6idetud äärmiselt vähe ja põhi on korralik. hind on 260 euri.Hind ei ole kivist. lauda saab minna vaatama tartusse veeriku linnaossa tööpaevade õhtuti ja nv. pilte ei saa lisada, sest ei ole eestis.

Sõbra laud siis, kellega ma koos austraalias olen, müügi põhjuseks see, et pole enam plaanis Eestisse naaseda ja pole mõtet ka laual kopitada seal.

qbj0hn
07.05.11, 16:09
Ma ei saa arugi mis lauda siin müüakse või mida siin üldse müüakse :D

Pealkirja lugesin siis arvasin, et mingi peenem mobiiltelefon lol siuke nimega.

kjmrc
07.05.11, 16:51
Arvatavasti lumelauda :D

variatsioon
07.05.11, 17:24
Sõbra laud siis, kellega ma koos austraalias olen, müügi põhjuseks see, et pole enam plaanis Eestisse naaseda ja pole mõtet ka laual kopitada seal.

jäätegi nüüd Austraalia eluks ajaks?

yolpa
08.05.11, 00:34
No see, kes asjast huvitatu on saab nagunii aru, mda müüakse.

No 2 aastat tahaks kindlalt ära olla ja kui saab mingi alalise elamisloa moodi asja sebitud, siis tahaks küll siia jääda jh.

yolpa
11.05.11, 12:00
ei ole lauahuvilisi siin foorumis? poisid, hakake sporti tegema:D

emmimees
11.05.11, 12:48
Pead siis austraallasest naise võtma omale, et saaks jääda või mille alusel jagatakse alalisi elamislubasid?

yolpa
12.05.11, 00:44
Pead siis austraallasest naise võtma omale, et saaks jääda või mille alusel jagatakse alalisi elamislubasid?

on ka muid võimalusi

Skyline
12.05.11, 02:30
Aga on nii hea elu seal siis? mulle tundub, et pool tartut juba vaikselt seal :X

yolpa
12.05.11, 03:27
ma varsti viskan mingi blogi kah ülesse, kus natuke detailsemalt kirjas, aga muidu jh, ilm on imeline, inimesed on sõbralikud, asjade hindade suhe võrreldes eestiga on päris odav, palgad on kõrged, näkid on ilusad. Pildid ütlevad mudu rohkem kui tuhat sõna, et mu facebook on Roland Keiso, kui kellegil huvi vaadata on.