PDA

View Full Version : NL100 ülepaar agro dongi vastu riveris



ristik
07.05.11, 15:25
Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 1300046 (http://www.handconverter.com/hands/1300046)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $195.05
UTG+1: $142.55 70/32 agr 4.2 106 kätt
MP1: $100.00
MP2: $100.00
CO: $73.00
Hero (BTN): $193.20
SB: $72.40
BB: $91.70

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 9 :diamond: 9 :heart:
1 fold, UTG+1 calls $1, 2 folds, CO calls $1, Hero raises to $5.50, SB calls $5, 1 fold, UTG+1 calls $4.50, 1 fold

Flop: ($18.50) 3 :diamond: 7 :club: 6 :heart: (3 players)
SB checks, UTG+1 bets $5, Hero raises to $16, SB folds, UTG+1 calls $11

Turn: ($50.50) 2 :club: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $26, UTG+1 calls $26

River: ($102.50) 8 :club: (2 players)
UTG+1 bets $95.05 all in, Hero requests TIME

Donkbettis üle poolte kordadest pidevalt täiesti suvaliselt tundus.
Teiseks suureks küsimärgiks turn play ?
Ja üpriski palju bluffis flopis ning turnis, aga täiesti blank lehega nägin korra, kui hoo maha võttis riveril

Hullapple
07.05.11, 16:56
Donkide puhul on see standard kuidas mängitakse drawsid. Ning kui ollakse agrod siis olenemata sellest kas riveris saadakse draw kätte või mitte tehakse donk all in.

Ise näen siin kahte viisi mängimiseks.
Kui otsustan panustada turni siis callin ka riveri bet. Kuigi antud juhul panustaksin turnis kindlasti rohkem sest see teeb meie riveri otsuse lihtsamaks.

Kui ei meeldi mängida suurt potti nii väikese ülepaariga nagu 99 siis check behind turn ja call river donk või isegi value betin.

As played.........raske otsus aga vaatamata ebameeldivale riveri kaardile sunniksin end siin callima, sest selliste agro donkide vastu on see +EV in a long run.

Tarmonator
07.05.11, 20:24
as played mina foldin riveri.
ilmselt checkiks järgi turni, et hoida pot väiksem ja ei peaks sellist riveri otsust tegema.
kui checkin turni, siis sellise riveri puhul snapin iga beti (v.a overbet)

ristik
07.05.11, 22:19
riveris tuli minu arvates kõige halvem kaart ever maha, kas te ei arva ? mitte ainult ei tulnud backdoor mast kokku, vaid igasugused auku tõmbed ja open enderid. Lisaks hitib see päris suurelt tema range seal ja 2 paari võib olla tõsiasi. Flopi donkbetist ma ei oleta mitte midagi, sest nagu ma kirjutasin, ta tegi seda üle poolte kordades (hiljem vaatasin et lausa 79%) ja just 5$ enamus korrad. Ja sellised korrad täiesti puhta õhuga. Peale seda kätt veel nägin, et donkbettis poti, kui hittis floppi 2 paari. Seega flopil ei ole mul ikkagi aimu mis käsi tal seal olla saab.
Turnil oli juhe täiega koos.. ma ei suutnud seal muud mõelda peale selle, et turni tuli mulle hea kaart ja mul on dongi vastu ülepaar. Kahjuks ei mõelnud piisavalt ette ja bettisin suht ebamääraselt omamata kindlat plaani riveril ja tulemus oli kiirelt käes.. :(

DaBeat
11.05.11, 22:57
easy fold riveris,potsize bet ja üks kehvemaid kaarte.
Ma callin tavaliselt flopi ja enamjaolt 2 tänavat veel oleneb natuke lauast,sest tahan lasta sellisel agrol tüübil bluffida edasi.

Kloonike
13.05.11, 14:43
easy fold riveris,potsize bet ja üks kehvemaid kaarte.
Ma callin tavaliselt flopi ja enamjaolt 2 tänavat veel oleneb natuke lauast,sest tahan lasta sellisel agrol tüübil bluffida edasi.

+1