PDA

View Full Version : Kuidas live turniirideks õppida?



Codecci
11.05.11, 00:24
Mõtlesin hakata lähiajal EPT-del jms suurematel üritustel kaasa lööma aktiivsemalt, aga ei ole kunagi spetsiaalselt live MTT-deks õppinud. Näiteks online mängu on lihtne arendada - videosait lahti, tõmbad video ja vaatad, või siis mängid õhtuga 2,000 kätt ja postitad huvitavamad foorumisse, kommenteerid teiste käsi, võtad coachi jne. Võimalusi on palju. Aga live MTT-de puhul see nii lihtne pole, sest üritused toimuvad harva ja siis ka päevaga heal juhul 200 kätt saab mängida. Videosid ja coachingut live MTT-de kohta ka vist olemas pole.

Ning kui suur vahe on korralikel online MTT-del (nt Sunday Million) ja live korralikel mitmepäevastel MTT 'del (nt EPT) puhtalt tehnilise mängu koha pealt? Nt õpin online MTT-sid mängima coaching videosid vaadates, siis live mäng paraneb ka sitaks, või siiski on struktuur piisavalt erinev ja fakt, et puuduvad HEM, kiire mäng jne muudab optimaalset strateegiat palju ja see ei oleks väga hea viis live MTT-de õppimiseks? Online MTT-de kunn Shaundeeb nt ei ole vist väga edukas olnud lives, samas see võib olla ka variance...

Ning mis mis võib olla ligikaudu heade (mitte Iveyde või Negreanude, aga selliste soliidsete, nagu nt Imre) live suurturniiride ROI? Miski 100%?

Ja loomulikult on ka teretulnud nõuanded ja artiklid ka live mängu psühholoogilise poole kohta :)

Romka
11.05.11, 00:30
nvm, loll küsimus prob.

kivisaba
11.05.11, 02:33
Live mängu netis mängimine aitab nii palju et erievate stacki suurustega manööverdamine saab selgeks. Lives teed ju samamoodi nuppe lightilt kui BU avab jne ses suhtes videod ja online grind kindlasti mööda külge maha ei jookse. Mingeid adjustmente peab vist tegema aga ise ei oska kommenteerida suuri turnasid pole mänginud lives.
ROI koha pealt oleneb turnast imre ROI EPTdel pakuks mingi 90-105% WSOP rahva turkadel ja ME-l aga julgelt 110-125%

udikaz
11.05.11, 02:52
kui vähegi võimalik siis räägi henri või imrega läbi, kerge coach nende poolt pluss su heads up kogemused peaksid kokku andma väga soliidse tulemuse, sest tee mis sa teed kuid suuri potte jagatakse peamiselt ikkagi heads up pottides. kui nats live kogemust tahad siis võib mängida ka igapäev pargis. saad selle live feelingu sisse, kuigi see tase seal on muidugi alla igasugust arvestust:) wsop ka plaanis sellel aastal?

Codecci
11.05.11, 03:45
WSOP-le minna ei plaani see aasta.

Üks mu muredest nt, et ma pole päris kindel kuidas mängida selliseid enam-vähem tugevaid käsi nagu AQ, AJ, KQ paljudes olukordades. Mulle tundub, et live MTT-d on kohati nitisemad sellise koha pealt ja samas olukorras keskmises online MTT lauas mängiks selliseid käsi ehk teistmoodi ja sellepärast ei oleks nii hea õppida online MTT-de videosid vaadates kui eesmärk saada heaks live suurturniiride mängijaks. Samas see suht õhust võetud arvamus, pole ei tea mis ajast online MTT-sid mänginud ja lives ka üleüldse väga vähe. Thoughts?

low-flow
11.05.11, 03:56
Mul on küll üsna tagasihoidlikult live kogemusi ja suurema fieldiga turniiridel olen väga vähe osalenud, aga see viimane post küll üllatas. Nii palju kui ma live mängu näinud olen, ükskõik kas lambi turna Tartu Olympicus või hoopis EMV Tallinnas, aga üldpilt on ikka ja igal pool üldiselt üsna samasugust silmarõõmu pakkuv. Nii nagu enamus live cash mänge on softimad kui online cash mängud, sama lugu tundub turnadega olevat. Paljud on kogemuste või oskuste puudumise tõttu(või lihtsalt kaotavad hobimängijad) liiga loose-passive, teised jälle üleliia agrod. Muidugi on palju häid mängijaid ka, aga ma usun, et kes misiganes mänguformaadist online on midstakes võitev mängija omab kindlasti nii palju pokkeriteadmisi, loogilist mõtlemist ja distsipliini, et tõsise soovi korral ja reaalselt mõttega kaasa mängides on ta enamikes populaarsetes live mängude formaatides võitev mängija. Üks peamisi põhjuseid, miks netis suuresti võitvad mängijad lives sama häid tulemusi ei näita on see, et väga tihti tullaks live mängul netirutiinist puhkama - väike jook ligi, jutt jooksma lauas ja olemine meeldivaks. Võit või kaotus ei mängigi sellistes olekus enam nii palju rolli ja läbi mängitav volüüm on netimänguga võrreldes nii väike, et näiteks suurte MTT-e puhul ei saaks mitme inimese eluajaga ka variatsiooni paika jooksutatud või oma täpset ROI-d teada.

udikaz
11.05.11, 04:00
usu mind seda on pm võimatu siin internetis lahti kirjutada. seal on nii palju faktoreid. kui selliseid üldiseid asju tahad teada siis usun et 3-4 tundi henriga peaks asjad selgemaks tegema. leppige mingi summa kokku ma usun küll et ta oleks valmis sind abistama :) sealt edasi arendad ennast juba ise-mängides. ei ole ühest stiili kuidas teatud käsi lives mängida. aga kui valida kas henri või imre siis ma soovitaks henrit, sest ta on veitsa loovama mõtlemisega. ma kahtlen et siit foorumist live kohta abi leiad, kui just ajuvaba sulle seda ei anna. kuid olen suht kindel et ta seda ka siia kirjutades ei teeks. siin foorumis ikka suhteliselt vähe live vendasi.

Romka
11.05.11, 04:07
Kes Ajuvaba on siis muidu?

Romka
11.05.11, 04:26
See kehakeel tuleb ka vist ainult kogemusega?

miksnii
11.05.11, 04:31
Kogemusega ikka.

andu_andu
11.05.11, 04:33
Arvan, et kui sul on hea üldine arusaam pokkerist siis enamus niiöelda õppimist on ikkagi lauas istudes ja mõeldes, mängides. Hea on kui satud lauda istuma mõne hea mängijaga ja jälgid väga tähelepanelikult kõiki ta tegemisi ja proovid aru saada mida ja miks ta teeb midagi ( super oleks hiljem arutada läbi lauas tekkinud situatsioone - peale pokerstars cupi Pärnus, vsiu ja Mauriga koju sõit Tallinnasee tagasi sõites käis terve tee mõnus pokkerijutt konkreetsetest kätest ja live mtt-dest üldisemalt ). Well eestis on seda suht raske teha, sest häid mängijaid ja turniire vähe, ning välismaal ei pruugi üldse teada, kes on solid ja kes mitte. Põhiasi, millega mul tuli tegeleda ja paljud teised HUSNG mängijad on niiöelda alt läinud, on see, et ei oska käiku tagasi tõmmata teatud kohtades. Mu parimad live tulemused on saavutatud siis, kui olen tundnud, et suudan mängida maksimaalselt tightilt enda kohta - mitte nitilt obv, aga tehes minimaalselt spewymoove ja halbu herocalle, mis ei tähenda, et olen lauas nit, aga tõmban teatud kohtades aggressiooni maha ja ei ürita kõiki üle mängida igas spotis.

Arvan, et online MTT videod mõnedelt sickodelt ( bigdogpckt5s näiteks ) annavad kindlasti palju juurde ka live turkadele.
http://www.tournamentpokeredge.com/ - siit kavatsen vaadata tema videosid lähiajal.


Siis muidugi live tellid, mis on väga fun thing imo. Arvan, et live tellide pickimine on üpriski oluline ja see võibolla ongi üks suurimaid erinevusi online ja live mtt vahel. Oskus inimesi readida annab sulle kõva eelise teha palju täpsemaid otsuseid( olgu selleks siis sick bluff või herocall või mida iganes ).

Pargi nädalaturnasid soovitan mitte mingil juhul mängida, sest need on lihtsalt liiiiga tilting. Süda läheb sõna otseses mõttes pahaks, kui pead kuulama tunde rankinguliidrite ( nimesid ei hakka nimetama ) "tarkuseterasid" ja pidevat targutamist, ning blabla two-outer-vingumist ja olen-maailma-parim-kuigi-mängin-vaid-pargi-turnasid taolist paska.

Codecci
11.05.11, 04:38
low-flow - ma ei mõelnud üldse nn. "Pargi pokkerit" vaid suurturniire nagu EPT.

udikaz - ei oodanudki, et siit keegi kõva live suurturniiride kogemusega vend välja ilmub, vaid rohkem sellist neti-mängijate abi, et ehk keegi kuskilt 2+2 'st mingit huvitavat artiklit lugenud või DeucesCrackedist videot vaadanud, milliseid adjustimisi tuleks live turnade jaoks teha jms.

Kõige enam tahaks õppida online cashi HSNL-eritelt, kes on live turnade peale edukalt üle läinud. Idee see teema teha tuligi lugedes LarsLuzaki blogi, kus ta kirjutas, et vanasti alustades live turnadega (onlines oli see aeg vast nosebleed cashi regular) mängis "Berserk Isildur1 turna-stiili" ja see ei tööta kuigi hästi lives. Mul endal pmst sama probleem, et liiga loose ja spewy vast. Henrilt-Imrelt oleks kindlasti palju õppida, aga meie stiilid nii erinevad. Kardan, et paljudes olukordades tekiks vaidlused :D

udikaz
11.05.11, 04:46
lol at andu :)(lõpu osa):) indiid nii on. seal saab mängida ainult purjus peaga ja lihtsalt toorelt paska suust välja ajades(neil ei tohi lasta rääkida).

udikaz
11.05.11, 04:57
no aga kui tahad live turnasi biitida siis pead ju oma stiili niikuinii kohendama. sa ei saa jääda oma neti stiili juurde kui tahad live turnasi biitida:)

andu_andu
11.05.11, 05:02
no aga kui tahad live turnasi biitida siis pead ju oma stiili niikuinii kohendama. sa ei saa jääda oma neti stiili juurde kui tahad live turnasi biitida:)

seda muidugi - pidasin rohkem silmas seda, et kui mängid regular-mänguna mõnda muud mängu ( hu cash,husng ), siis on nendest kasu, et saada paremat aimu üldistest rangedest ja spottidest mtt-de puhul.

udikaz
11.05.11, 05:13
kindlasti:) aga ma vastasin codecci ütluse peale, et Henrilt-Imrelt oleks kindlasti palju õppida, aga meie stiilid nii erinevad. Kardan, et paljudes olukordades tekiks vaidlused :D

ranka
11.05.11, 05:13
Õpid pokkeriprod kevadturka jaoks w? :)

adam_q
11.11.11, 10:41
käisin eile lost contis mängimas 1st korda ja kokku laivi ehk max 10x üldse pelanud, aga milliseid pokkerimängijate tüüpe ma olen tähele pannud ning mida õppinud:

* ALATI on igas lauas mõni vend, kes teab teistest asju paremini, õpetab igal sammul, kritiseerib kellegi käiku, agrotab - sest fishidel enivei pole kunagi midagi ja kui on, siis panevad pressingu enivei peale maha :) sihuke vend on tavaelus nerd, kes läbi pokkeri on saanud mingi uue enesekindluse ja nüüd lauas üritab seda kõigile näidata - õnneks selline vend üle tunni või paari lauas ei kesta, sest donkab kogu (võibolla ka huge) stäki kiirelt maha. Kui ta käe kaotab, siis arvustab käe võitja mängu (kuidas sa turnil callid nii? preflop tuleb tõsta selle käega jne)

* tsikid, kes on koledad kui öö, aga nad TV-st nägid, et tuleb panna pushup bra ja/või sügav kaelus (üldiselt räägivad lauas kõvasti telefoniga ka)

* matemaatikageeniused - kelle olemasolu on hea, sest ma ei viitsi kunagi ise jebida ja tagasivõetavad chipse/potte arvutada, ja teevad vabatahtlikult kogu töö kiiresti sinu eest ära

* piinatud kangelased - kes istuvad lauas, nagu kõik maailma mured oleks nende kaelas. neid saab kergesti käe pealt maha, sest sinu re-raise on neile 90% juhtudel toooo much ja painful

tolmuahv
11.11.11, 12:19
Sellele hinnangule lisaks, kas vahel mõni normaalne inimene ka lauda satub?

vonkartoffel
11.11.11, 12:30
.

camu
11.11.11, 12:55
Kuidas seal lost contis see laiv on üldse? Selles mõttes, et mis kella ajal ja mis päevadel jne.

adam_q
11.11.11, 12:59
Sellele hinnangule lisaks, kas vahel mõni normaalne inimene ka lauda satub?

piinatud kangelased ja matemaatikud on normaalsed ju :)

privador
11.11.11, 13:23
No ei usu mina, et sa 100ROI pargi nädalaturnadelt kätte saad. Kiiresti läheb mäng push-fold mänguks ja kahjuks seda oskavad kõik

Minu arust imho henry ja imre stiil pole selline millest ehk õppust võtta. Nad üritavad liiga soldi pokkeirt mängida. Jah see toimib, kui on idioote lauas, aga kui vastas on ka mõtlevad mängijad siis läheb raskeks
Nt mäletan EMV, kus olime 2-l päeval mõlemad suured stakid lauas ja 3bettisin tema utg avangut ta 4 bettis mind ja mul oli JJ easy fold. Lihtsalt ta solid stiil ei näe ette, et ta hakkas suure stakiga bluff all-inne tegema

kuco
11.11.11, 14:09
No ei usu mina, et sa 100ROI pargi nädalaturnadelt kätte saad. Kiiresti läheb mäng push-fold mänguks ja kahjuks seda oskavad kõik


Wat? Sügavalt kahtlen selles, et seal kõik seda oskavad. Paljud oskajad on arvatavasti pigem arvavad-et-oskavad....
Aga mine sa tia :)

kivisaba
11.11.11, 15:00
pargis pole ühtegi regulari kes push fold mängu oskaks

runnar
11.11.11, 15:33
no kui enamus oleks kõvad push-foldijad, siis keskmine stäkk ei saaks vist turna lõpus olla alla 10BB nagu see seal tavaliselt on

Codecci
11.11.11, 15:54
* ALATI on igas lauas mõni vend, kes teab teistest asju paremini, õpetab igal sammul, kritiseerib kellegi käiku, agrotab - sest fishidel enivei pole kunagi midagi ja kui on, siis panevad pressingu enivei peale maha :) sihuke vend on tavaelus nerd, kes läbi pokkeri on saanud mingi uue enesekindluse ja nüüd lauas üritab seda kõigile näidata - õnneks selline vend üle tunni või paari lauas ei kesta, sest donkab kogu (võibolla ka huge) stäki kiirelt maha. Kui ta käe kaotab, siis arvustab käe võitja mängu (kuidas sa turnil callid nii? preflop tuleb tõsta selle käega jne)
Mingi kapuutsiga vend? Ma Lost Continentis pole käinud, aga Cafe Taos korra-kaks käisin ja siis oli üks ülihäiriv reg, standard 100-eegine turna oli ja vend pani hirmsasti tarka, vaikselt LOL-isin mõttes ta üle.

KristjanLaas
11.11.11, 16:04
Mingi kapuutsiga vend? Ma Lost Continentis pole käinud, aga Cafe Taos korra-kaks käisin ja siis oli üks ülihäiriv reg, standard 100-eegine turna oli ja vend pani hirmsasti tarka, vaikselt LOL-isin mõttes ta üle.

parkis on ka mingi lokkis kartulivärvi juustega reg, kes alati kõike kõige paremini teab ja TTTA 4-bet shove on omahas on lihtsalt liiga high level ja ülejäänud donkid ei peakski sellest aru saama.

Alati kommenteerib käsi rofl. Anduga kunagi sattusime temaga ühte lauda koos ja naersime ta üle:D

andu_andu
11.11.11, 16:14
parkis on ka mingi lokkis kartulivärvi juustega reg, kes alati kõike kõige paremini teab ja TTTA 4-bet shove on omahas on lihtsalt liiga high level ja ülejäänud donkid ei peakski sellest aru saama.

Alati kommenteerib käsi rofl. Anduga kunagi sattusime temaga ühte lauda koos ja naersime ta üle:D

haha mul tuli see käsi meelde kusjuures ja isegi kus laua otsas ta istus, aga ei meenu täpselt, kes ta oli :...

Rage
11.11.11, 17:00
lostis oli ka üks selline äss.. patsiga veidi vanem tüüp.. haises mu kõrval.. lõpuks viskas kopa ette kui ta skoopis oma overbetiga poti ja siis mölises algaja kallal, et miks see flopi jms callis kui turni foldib vms.. käskisin tal vait olla ja õnnelik olla kui chipid sai kätte ja vähem möliseda..

harryahven
11.11.11, 18:01
1. kilid kes nitivad nii hullusti, et jäävad peaegu magama:

http://www.upload.ee/image/1803748/kili.jpg

2. soome pässid kes õlle kõrvale raha auku panevad, samas on muhedad ja hoiavad laua elus:

http://www.upload.ee/image/1803759/298936_217789984960330_100001879903183_558638_5804 041_n.jpg

privador
11.11.11, 18:07
Wat? Sügavalt kahtlen selles, et seal kõik seda oskavad. Paljud oskajad on arvatavasti pigem arvavad-et-oskavad....
Aga mine sa tia :) too näiteid:)
Ma pean veaks nt sellsieid asju, nt 10bb mäng
Tugevad leakid on raise-fold ja limp-fold ma viimasel ajal sellist asju pole näinud
minoorsemad vead...nt A2 pushimine UTG-lt-ega ka neid eriti "regularid taha teha" ja kui isegi teevad, siis see pole nii mecik leak, et su ROI kohe taevasse peaks jooksma.


Tooge palun mulle naiteid kus vigu tehakse-kuulan huviga

Räägime ikka ca 30 mängijast, mitte bubble olukorrast kus mõni tõesti võib foldida 1 bb-ni ja muid "nalju" teha

VisaHing
11.11.11, 18:19
Keegi pro-de jäljendajaid ka kohanud??
Nagu ntx Chris fergusoni, phil iveyt, durri või kedagi :D ?

rasmer
11.11.11, 19:01
Räägime ikka ca 30 mängijast, mitte bubble olukorrast kus mõni tõesti võib foldida 1 bb-ni ja muid "nalju" teha

30 mängijaga enamasti pole veel push-fold mäng, nii et raske palju näiteid tuua sellisest olukorrast. Finaallauast tuleb mul meelde küll 10bb stackiga 5bb open raise ja fold 3beti peale. Kahjuks ei tea kui regular see vastane oli.

kivisaba
11.11.11, 19:21
too näiteid:)
Ma pean veaks nt sellsieid asju, nt 10bb mäng
Tugevad leakid on raise-fold ja limp-fold ma viimasel ajal sellist asju pole näinud
minoorsemad vead...nt A2 pushimine UTG-lt-ega ka neid eriti "regularid taha teha" ja kui isegi teevad, siis see pole nii mecik leak, et su ROI kohe taevasse peaks jooksma.


Tooge palun mulle naiteid kus vigu tehakse-kuulan huviga

Räägime ikka ca 30 mängijast, mitte bubble olukorrast kus mõni tõesti võib foldida 1 bb-ni ja muid "nalju" teha

järgmine kord kui parki mängima lähen kirjutan üles võtan märkmiku kaasa
aga üldiselt pushfoldi vigu silmaga näha alati ei saagi sest üldine viga ongi pigem foldimine kui tegemist obv pushiga

Harry kas 2. pilt sellest korrast kui kahekesi cashi lasime hommikuni ?

vapsik
11.11.11, 20:11
No ei usu mina, et sa 100ROI pargi nädalaturnadelt kätte saad. Kiiresti läheb mäng push-fold mänguks ja kahjuks seda oskavad kõik

Minu arust imho henry ja imre stiil pole selline millest ehk õppust võtta. Nad üritavad liiga soldi pokkeirt mängida. Jah see toimib, kui on idioote lauas, aga kui vastas on ka mõtlevad mängijad siis läheb raskeks
Nt mäletan EMV, kus olime 2-l päeval mõlemad suured stakid lauas ja 3bettisin tema utg avangut ta 4 bettis mind ja mul oli JJ easy fold. Lihtsalt ta solid stiil ei näe ette, et ta hakkas suure stakiga bluff all-inne tegema

Sry for OT, aga miks üldse JJ-ga sellises kohas 3betid?

ranka
11.11.11, 21:05
parkis on ka mingi lokkis kartulivärvi juustega reg, kes alati kõike kõige paremini teab ja TTTA 4-bet shove on omahas on lihtsalt liiga high level ja ülejäänud donkid ei peakski sellest aru saama.

Alati kommenteerib käsi rofl. Anduga kunagi sattusime temaga ühte lauda koos ja naersime ta üle:D

ROFL.

rollkopter
12.11.11, 15:57
soovitan nendele kõige targematele vendadele mingit bluffi vms korra näidata, siis ehk tõmbab maa peale tagasi
aga jah, neid vendasid kes lauas ainult ennast respectivad leidub päris palju ja tavaliselt nende stack kaob kiirelt :)

leits
12.11.11, 16:24
tartu olympis on ka paar tegelast, kes ainult seletavad .. et nii ikka ei saa callida.. ja seal oleks pidanud ch/r ning riveris oleks pidanud yldse foldima, et ainult fishid callivad seal etc ..

mingi rulli degenid koos arutavad strateegijat :D

privador
12.11.11, 17:02
soovitan nendele kõige targematele vendadele mingit bluffi vms korra näidata, siis ehk tõmbab maa peale tagasi
aga jah, neid vendasid kes lauas ainult ennast respectivad leidub päris palju ja tavaliselt nende stack kaob kiirelt :)
Ei just tuleb rahulik olla mitte tõmblema hakata-see näitab su enda nõrkust
Kasutad tema "teadmisi" pokekrist ja prindid raha


Kui ma olin kaardilugeja kasiinodes, siis kuulsin pea Igaõhtu kuda mõni orikas ütles, kuidas mängida. Ma tegin showd kaasa, teisel juhul oleks mu mäng väga lühikeseks jäänud, sest managerid jälgisid mu tegevust

KristjanLaas
12.11.11, 17:12
Mulle küll näiteks Paloverile meeldib väga bluffe näidata kui ta taas oma pahuras tujus on ja mõnitama hakkab kedagi nende mängu pärast.

Inimesed võtavad seda nii isiklikult ja hakkavad tegema vigu, mida nad muidu ei teeks, et "tagasi teha" või mida iganes.

yolpa
13.11.11, 00:01
Kusjuures ma olen kah selliste tüüpidega kaasa rääkind, sest nad saavad sellest veel enesekindlust juurde. Just tuli meelde käsi, kui 2.5/5aud mängus hakkas üks pereisa seletama, et pre 3beti 22-88 käega callida on +ev, sest kui ikkagi seti hitid siis oled ju pmst käe võitnud vms.

onuark
13.11.11, 11:02
Kusjuures ma olen kah selliste tüüpidega kaasa rääkind, sest nad saavad sellest veel enesekindlust juurde. Just tuli meelde käsi, kui 2.5/5aud mängus hakkas üks pereisa seletama, et pre 3beti 22-88 käega callida on +ev, sest kui ikkagi seti hitid siis oled ju pmst käe võitnud vms.

jaa, ma kiidan ka alati takka neid vendi!

vilkar
14.11.11, 09:47
No kui lauas sellised naljamehed, kes sulle kõik info ette kannavad hõbetaldrikul ise jutustades ja tarka pannes siis ju lust mängida:D

harryahven
14.11.11, 09:58
järgmine kord kui parki mängima lähen kirjutan üles võtan märkmiku kaasa
aga üldiselt pushfoldi vigu silmaga näha alati ei saagi sest üldine viga ongi pigem foldimine kui tegemist obv pushiga

Harry kas 2. pilt sellest korrast kui kahekesi cashi lasime hommikuni ?

heh täiesti võimalik :D täpselt ei mäleta

yolpa
14.11.11, 10:34
No kui lauas sellised naljamehed, kes sulle kõik info ette kannavad hõbetaldrikul ise jutustades ja tarka pannes siis ju lust mängida:D

Kõige hullem on see, et tõmbavad ikka väga rängalt kokku, mul vist õnnestunud seal kasinnis käia 5 korda, neist esimesed 2 korda näitasin profitit ja ülejäänud korrad olen pidand lahkuma ikka väga ränkade biidite tõttu, näiteks viimane kord kaotasin ässad v kunnid 1.2k-se poti, polnud väga meeldiv.

vilkar
14.11.11, 12:04
Kõige hullem on see, et tõmbavad ikka väga rängalt kokku, mul vist õnnestunud seal kasinnis käia 5 korda, neist esimesed 2 korda näitasin profitit ja ülejäänud korrad olen pidand lahkuma ikka väga ränkade biidite tõttu, näiteks viimane kord kaotasin ässad v kunnid 1.2k-se poti, polnud väga meeldiv.

nja ebajoppamine ..... pikkas perspektiivis loksuvad sinu kasuks ikka asjad paika :D
Ma cashi ei mängi kasinnis , võibolal paar üksikut korda teinud aga reeglina turnad ainult !

DaBeat
14.11.11, 19:40
Kõige hullem on see, et tõmbavad ikka väga rängalt kokku, mul vist õnnestunud seal kasinnis käia 5 korda, neist esimesed 2 korda näitasin profitit ja ülejäänud korrad olen pidand lahkuma ikka väga ränkade biidite tõttu, näiteks viimane kord kaotasin ässad v kunnid 1.2k-se poti, polnud väga meeldiv.


No kui 2,5/5 blindidega mängid, siis ju standard 240bb pot kaotada.
Palju sul seal Austraalias rake on?

ranka
17.11.11, 07:33
No kui 2,5/5 blindidega mängid, siis ju standard 240bb pot kaotada.
Palju sul seal Austraalias rake on?

Kas aussies max buy-in ei olnud 30-40BB? Sellises mängus on üpriski suur pot :P

yolpa
17.11.11, 08:35
Kas aussies max buy-in ei olnud 30-40BB? Sellises mängus on üpriski suur pot :P

ühes lauas max 100 ja teises 50, ma olin 50-e lauas.

adam_q
17.06.12, 13:58
algajale turnamehele päiksekad ette või mitte? kas hämar ei ole liiga kasinnis? :)

PS: ei ole olümpsi tavaturna, vaid ikka 70 EUR buy-in hõhõ

-andres-
17.06.12, 14:13
algajale turnamehele päiksekad ette või mitte? kas hämar ei ole liiga kasinnis? :)

PS: ei ole olümpsi tavaturna, vaid ikka 70 EUR buy-in hõhõ
Kui tunned, et siseruumis päike ikka jubedalt silmale hakkab, siis võta kaasa, muidu ma ei näe mõtet.

Codecci
17.06.12, 14:17
algajale turnamehele päiksekad ette või mitte? kas hämar ei ole liiga kasinnis? :)

PS: ei ole olümpsi tavaturna, vaid ikka 70 EUR buy-in hõhõ
Keegi ei oska anyway nii odaval turnal mingeid uber live-reade korjata + inimesed võivad su üle nalja visata mis teeb mängimise ebamugavaks.

adam_q
17.06.12, 14:25
Keegi ei oska anyway nii odaval turnal mingeid uber live-reade korjata + inimesed võivad su üle nalja visata mis teeb mängimise ebamugavaks.

a la "mine perse kuidas päike kõrvetab" ?

eddi
17.06.12, 14:34
Äkki keegi viitsib veits live push/fold osast rääkida. Mul see täiega roostes... Mis blindidega ja range'ga oleks kasumlik pushida?

privador
17.06.12, 14:45
suht koomiline on näd turnadel low stakes jälgida, kuda täisealised mehed panevad starsi logodega pusad selga, päikseprillid ette. See tundub kohati naljakas ja koomiline. Samahästi võiksin põrsakostüümis klubisse minna ja tähtsat nägu teha

andu_andu
17.06.12, 14:52
suht koomiline on näd turnadel low stakes jälgida, kuda täisealised mehed panevad starsi logodega pusad selga, päikseprillid ette. See tundub kohati naljakas ja koomiline. Samahästi võiksin põrsakostüümis klubisse minna ja tähtsat nägu teha

ja kusmaal SA rankigus oled ahh ????

qbj0hn
17.06.12, 16:21
Pole hullu, kunagi aastaid tagasi kuskil 1/2 eek homegames lasid ka poisid prillidega. Ma algul mõtlesin, et leveldavad aga dead srs.

jasssass
17.06.12, 19:52
Pole hullu, kunagi aastaid tagasi kuskil 1/2 eek homegames lasid ka poisid prillidega. Ma algul mõtlesin, et leveldavad aga dead srs.

8=)8=)8=)8=)8=) Suvine aeg herilased lauas

ranka
18.06.12, 20:43
Keegi ei oska anyway nii odaval turnal mingeid uber live-reade korjata + inimesed võivad su üle nalja visata mis teeb mängimise ebamugavaks.

Räägib mees, kes mängis EPT Final satikat parkis prillidega... Aa ok, see oli tõesti põhjendatud teguviis :P :P :P