PDA

View Full Version : NL200 riveril ummikus



redskruf
11.05.11, 02:29
Villain täitsa normal regular 13/9/2 3bet 4
Tyyp kes utg pre callis suht ultra fish.
Riveris call välistatud? Ei mängita yle JJ TT, masti ost.


Full Tilt Poker $200.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1303557 (http://www.handconverter.com/hands/1303557)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $258.60
SB: $200.00
BB: $233.45
UTG: $77.10
Hero (UTG+1): $200.00
UTG+2: $200.00
MP1: $201.00
MP2: $200.00
CO: $203.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG+1 with Q :diamond: A :diamond:
UTG calls $2, Hero raises to $8, 3 folds, CO calls $8, 3 folds, UTG calls $6

Flop: ($27.00) 9 :club: 5 :club: 3 :diamond: (3 players)
UTG checks, Hero bets $18.00, CO calls $18, UTG folds

Turn: ($63.00) Q :heart: (2 players)
Hero bets $34.00, CO calls $34

River: ($131.00) 9 :spade: (2 players)
Hero checks, CO bets $143.00, Hero..


EDIT: Turni panus ka liiga väike vist

qbj0hn
11.05.11, 03:04
Wp kui riveri foldisid minuarust.

See on textbook seti liin seal, see on nii obvious lihtsalt.

Siuke vend pre aint callib ja siukse liini võtab siis on tal pmst alati seal set. (maja siis riveriks)

Flush küll missib seal ja sa andsid oma betsizinguga päris head oddsid vastasele flushi fishimiseks, aga ma kahtlen, et ta riveri bluffiks missed FD-ga kuna ta pole üldse palju investeerinud sinna potti.

leits
11.05.11, 09:02
Imo kehv koht floppi cbettida 2 vastase vastu?
Ma ch/f floppi 2 vastase vastu 100%

Kotkas1000
11.05.11, 09:56
Regi vastu OOP olles ma ei c-betiks seda floppi välja arvatud juhul, kui ta fold to CB oleks enam, kui 70% näiteks. Hetkel on ta ranges meeletult pocket paare, mida ta ei foldi, küll aga võib ta järgi checkida ja sulle tasuta turni anda.
Riveril ma panustaksin ise kindlasti välja mingi 45$, kuna nagu mainitud, siis tema range on valavalt pocketpaarid, mis maksavad sulle su väikse valuebeti kenasti kinni. Raisele foldin obv.
As played, siis ilma readideta, mis ta selline tugev AI potsizebet võiks tähendada, ma ei calliks seda floppi. Kuigi hea reg teeks siin fullariga siiski valuebeti, kuna su range on suht läbi nähtav ja ta peaks teadma, et ei ole palju käsi, mis calliksid siin AI.

redskruf
11.05.11, 12:50
Flopi cbeti poleks vist vaja olnud jh, tänud vastuste eest!

Kotkas1000
11.05.11, 17:56
Paluks targemate kommentaare minu mõtete kohta. Eelkõige, mis puudutab riveri valuebetti.

low-flow
11.05.11, 19:40
Flopi jätaks ka mina selles kohas cbetimata plaaniga check/foldida.
As played turni bet on üsna hea imo, jätab meie käest ehk nõrgema mulju kui ta tegelikult on.
Riveril bet/fold väikselt tundub täitsa ok, sest ei usu, et see vastane bluffima hakkakas sellises kohas. Aga ka check plaaniga induceda pole halb, sest kõik drawd läksid mööda ja ega väga naljalt nõrgemalt paarilt sellelt vastaselt 3. tänavat value küll ei saa. Asi, mis ei meeldi, on vastase overbet shove selles kohas, mis üsna ilmselgelt viitab slowplaytud käele, millega ta lootis max value saada, kui sa riveris betid. Sinu checki peale aga ta ilmselt arvab, et kui sul on made käsi siinkohal, siis sa maksad piisavalt tihti panuse kinni üsna sõltumata selle suurusest ja kui sul pole kätt, siis sa ei maksa ei suurt ega väikest panust kinni. Nii et kokkuvõttes tundub igati loogiline foldida, samas ma olen täiesti kindel, et lauas ma seda tihti teha ei suudaks (just sellepärast, et kõik tõmbed läksid mööda ja me oleme üsna palju nõrkust näitanud käe jooksul, aga samas ei tohi unustada, et vastane on ikka tõsine nit ja nitid ei bluffi ju overbetiga riveril...).