PDA

View Full Version : Rahapada stake Pokerstarsi!



Cash87
12.05.11, 22:53
Diili saaja: Rahapada
Diili andja: Cash87
Diili suurus: 450€
Diili kestus: 50 000 kätt

Tingimused:
Kasum jaguneb 50/50
Stellarid ja fpp'd jäävad steigitavale, kuid neid ei või lunastada/kasutada enne diili lõppu (sh ei või osta boonsueid)
Diili võib katkestada vastavalt kokkuleppele, igal ajal - sellisel juhul kannab steigitav steikijale raha tagasi, kui on kasum, siis ka poole kasumist.
Kui diil jääb kahjumisse, korvatakse vahe stellarite ja fpp'de eest saadava rahaga.
Steigitav annab jooksvalt ülevaadet siin teemas, mitte vähem kui kord nädalas
Steigitav mängib ainult nl25 6max

Kokkuleppel võib diili pikendada

Rahapada
13.05.11, 09:50
Kinnitan, raha on olemas, ja pokerstarsi kantud... nagu öeldud, vähemalt kord nädalas tulevad ülevaated

head biiti

OuMaiGaad
13.05.11, 09:59
GL!

Cash87
13.05.11, 10:00
gl ja loodame parimat :)

Rahapada
13.05.11, 10:44
tänud
ps. parim oleks 5-6 BB/100 ... üle selle oleks overkill

s1990n
13.05.11, 17:14
GL

Rahapada
15.05.11, 23:10
noh, praegu on kül midagi korrast ära... aga samas käe sämpel liiga väike, et midagi korralikult hinnata... niiet... elame üle... seis pole plussis...

ja... mm... enne stellari vabanemist läheb jooks ikka konkreetselt p**se

nädala keskel teen korralikuma ülevaate...

Tigrano
16.05.11, 09:46
Sa ka ikka toimetad vahelduva eduga, tore näha :)

pastilaa
16.05.11, 10:26
Diili saaja: Rahapada
Steigitav mängib ainult nl25 6max



tänud
ps. parim oleks 5-6 BB/100 ... üle selle oleks overkill


noh, praegu on kül midagi korrast ära... aga samas käe sämpel liiga väike, et midagi korralikult hinnata... niiet... elame üle... seis pole plussis...

Loodan, et saad oma mängu korda Rahapada, aga kas sa natuke liiga optimistlik ei ole? Saan aru, et mängid diili raames Starsis NL25 6maxi. Seal mängitu kohta on ju tulemused sul olemas PTRis - mille pealt see 5-6 BB/100 ootus tuli?

Edu ja ära pahaks pane - lihtsalt mulle meeldiks, kui sellised diilid oleksid siin realistlikud ja korrektsed. GL!

pikk28
16.05.11, 11:02
ilmselt mõtles 5-6bb-d

Cash87
16.05.11, 11:10
noh, praegu on kül midagi korrast ära... aga samas käe sämpel liiga väike, et midagi korralikult hinnata... niiet... elame üle... seis pole plussis...

ja... mm... enne stellari vabanemist läheb jooks ikka konkreetselt p**se

nädala keskel teen korralikuma ülevaate...

No sa võid ju siia raskemaid käsi postitada ka, et targemad kindlasti aitavad :)

Samuti võid mulle ka HH saata, viskan ka pilgu peale. Äkki on mõni adjustimise probleem vm.

Starsis on tableselect põhiline rahamasin ;)

Rahapada
20.05.11, 13:21
kust @ pastilaa?
hm... ma ei ole üldse nii palju enam staaris mänginud, seega ptr on pigem eksitav kui tegelikku oskust kajastav

teisest küljest, kui tagasi staari ronisin, vajasin kohanemisaega (vähemalt nii tundub), sest sissejuhatavad 8k kätt, koos halva jooksuga tõmbasid mõnusasse mõõna. Seda võib märgata ka graafikult. Siis võtsin aja maha, uurisin, miks kuidas ja kuhu ma kaotasin - coolerid, pisut lollust (loe: harjumust teistest tubadest, sest seal toimis - viga) jms jampsi. võtsin mängu kokku... ja viimase 3k käe jooksul olen jooksnud 10 BB/100 - jah, mõtlesin BB, mitte bb).

http://img84.imageshack.us/img84/2181/esimesed11247ktt.jpg

lõpu kukkumine oli AK vs KTs ja QQ vs 89s :D juhtub

Asi, mis natuke segadust tekitab, või millele ma nii palju jälile pole saanud. Kui enne musta reedet võis jänki vastu mängides teada, et ega nad eriti oska. Siis mis nüüd.. kreeklased kipuvad lahked olema, mõni totram venelane, veel?

Note teen muidugi ohtralt, aga .... mängijaid on endiselt palju.

edit: järgmine kord mängin alles pühapäeval vist... kui vahepeal muude asjadega just valmis ei saa
edit2: pisut optimismi kulub ära ka:cool:

Pahvak
20.05.11, 13:56
See kuidas sa viimased 3k kätt oled jooksnud näitab mida? Vastan ise. Mitte midagi.

Rahapada
20.05.11, 13:58
a c'mon ... gimme some slack... isegi 50k kätt ei näita midagi

ma ei teadnud, et pokkeriprod foorum nii vaenulik olla viitsib

Pahvak
20.05.11, 14:09
Graafikuid sul pole, oma winrate sa ei tea, PTR-s oled breakeven, lubad mingit müstilist 10bb/100, mis väljendub ainult viimase (kontekstist välja rebitud) 3k käe puhul. Viimane (tundub) on sinu puhul täiesti piisav sample ja mina olen kiuslik? Ma ei leia, et ma ülekohtune olen. Edu muidugi edaspidiseks.

Rahapada
20.05.11, 14:12
ma ei lubanud 10 BB... vaid ütlesin, et hea oleks poole vähem sellest. Õpi lugema, mitte kiuslik kommentaator. Head biiti.

bounce
20.05.11, 14:41
lubad mingit müstilist 10bb/100


ma ei lubanud 10 BB

juhin tähelepanu lihtsalt

Rahapada
20.05.11, 14:45
tnx m8, got me there.

Point jääb samaaks, ma ei lubanud ei 10BB ega 10bb, ütlesin, et see oleks

parim oleks 5-6 BB/100 ... üle selle oleks overkill

ja kui kellelegi ei meeldi - tulgu öelgu seda mulle otse

ps. ma ei saa aru, mingi paha biit jookseb või milles asi on?

oohoh
20.05.11, 15:17
Elatakse ennast arvutitaga välja lihtsalt,tundub jõle in siin, huvitav et keegi mingisugust pilti veel pannud pole

Rahapada
20.05.11, 15:20
ei peen, sain targemaks, elage välja, kuid kui kellelegi midagi minu kohta öelda on, tulgu öelgu otse :D

pastilaa
20.05.11, 15:41
kust @ pastilaa?
hm... ma ei ole üldse nii palju enam staaris mänginud, seega ptr on pigem eksitav kui tegelikku oskust kajastav

...


Asi, mis natuke segadust tekitab, või millele ma nii palju jälile pole saanud. Kui enne musta reedet võis jänki vastu mängides teada, et ega nad eriti oska. Siis mis nüüd.. kreeklased kipuvad lahked olema, mõni totram venelane, veel?


Selge pilt - sa oleksid võinud seda stake`i küsides mainida, et kus mänginud oled jne. Muidu su senise ajaloo põhjal väga lihtne järeldada, et Starsiboss jne.

Mis rahvuslikku kuuluvusse ja mängijaoskustesse puutub peale musta reedet, siis minu meelest on hetkel parimad ampsud nüüd hispaaniast ja venelasi on krt jubedalt juurde siginenud. Ja enamasti värdjaliku min-stackiga. Ja mis kõige hullem - enamus on plussis või be ja eriti bvb üli agressiivsed!

nomerlot
20.05.11, 15:41
See kuidas sa viimased 3k kätt oled jooksnud näitab mida? Vastan ise. Mitte midagi.

olen 100% nõus, igaühe graafikust on võimalik selline periood välja otsida. Selle pealt pole võimalik mitte midagi öelda.
See pole vaenulik suhtumine, soovitaks sellise info peale lihtsalt aega mitte kulutada. Täiesti ebaoluline.

low-flow
20.05.11, 16:44
Keegi ei ela ennast siin välja, lihtalt laused stiilis "parim oleks 5-6 BB/100 ..." ilma mingisuguse reaalse tõendusmaterjalita jätavad steikimise teemale õrnalt halva maigu. See on väga kõva winrate. Seda näidata suutvad mängijad tavalise jooksu puhul ei jää isegi 50 000 käeks NL25, vaid liiguvad edasi, sest see mängija biidib oma mängu tehes kohe kindlasti ka NL50 ja NL100. Parem oleks kui sa oleks ehk öelnud, mida pead realistlikuks winrateks ja miks (või kui parima välja tood, siis sama moodi ka halvima oodatu, et selle infoga midagi peale oleks hakata). Ja 50k kätt NL25 näitab väga palju. Kui mängija on pärast 50k kätt selles limiidis põhimõtteliselt BE, siis on kaks võimalust: kas tal on meeletult suur downswing või tema mängus on suured lekked (~95%+ kordadest on pigem see teine variant).

Cash87
20.05.11, 21:44
Ma usun, et see stake annab motivatsiioni juurde, et mängida ainult head pokkerit. Mängitakse ikkagist seepärast, et saada omale roll uuesti kokku. Kindlasti paneb see stake mängijat rohkem oma mängu üle mõtlema, analüüsima ning viib vigade otsimisele ja nende likvideerimiseni.

Mina kui stakeija usun, et see diil lõppeb meile mõlemale positiivse tulemusega. :)

Rahapada
26.05.11, 17:46
usun ka... leidsin imeliku venna kanadast
http://www.pokertableratings.com/stars-player-sessions/Genius4832#

ma olen kaua nl25est eemal olnud