PDA

View Full Version : M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!



Ballahollic
16.05.11, 13:18
http://www.beatsbydre.com/products/Products.aspx?pid=B5097&cat=2

tutikad, karbis, kiles!

Müüa sellised klapid 40eur!

mob: 56373580
msn: raptuc@hotmail.com

wanapagan
16.05.11, 13:57
Sellised. Oleks need originaalid võtaksin kohe ära

Ballahollic
16.05.11, 14:20
Sellised. Oleks need originaalid võtaksin kohe ära

Lisa msni mind saame ehk jutule.

wanapagan
16.05.11, 22:56
Kas tegemist on originaal jubinatega või mingi rämpsuga ?

Ballahollic
17.05.11, 13:49
Oskad äkki 6elda kuidas seda kindlaks teha? Kingiti ja ei oska seda kuidagi nii 6elda. Karbi järgi tundub küll originaal. Lahti pole teinud.

wanapagan
17.05.11, 14:20
Kas oleks võimalus mingidki pildid üles riputada antud tootest. Enda fotokaga/mobiiliga ja võiksid teada anda kus ise paikned.

hotcocacola
18.05.11, 02:42
miks müüd?

K2snakas
18.05.11, 02:46
google j2rgi on vend mingi räige müügimees:D

wanapagan
18.05.11, 04:28
No ma mõtlen siin, et krdi 40 eest keegi ei müü selliseid asjapulki :D

Ballahollic
18.05.11, 12:41
Kas oleks võimalus mingidki pildid üles riputada antud tootest. Enda fotokaga/mobiiliga ja võiksid teada anda kus ise paikned.

http://imageshack.us/m/534/3293/beats2.jpg

http://imageshack.us/m/807/7360/beats3.jpg

Hetkel paiknen sellises vaikses kohas nagu Hiiumaa, Kärdla. Võimalik on ka postiga saata.



miks müüd?

Olemas klapid. Ei vaja nii kalleid.

wanapagan
18.05.11, 13:08
Mees kui need korralikud originaalid on, siis viska hind neil 150 taala ja pane osta.ee vms kohta üles. Kui saaks käest kätte võtaks insta ära. Need lähevad sul nagu soe sai.

Ballahollic
18.05.11, 13:17
Asi ongi selles, et ma ei tea kas on originaalid. Aga teeme postiga?!

ziimukaz
18.05.11, 13:55
eBay on ka sellise hinnaga klappidest pungil, aga seal on viisakamate kuulutuste all kirjas, et pärit hiinast ning sellest ka soodne hind.

wanapagan
18.05.11, 14:13
Jah. Teaks, et oleksid originaalid, siis ei mõtlekski ja võtaks ära. Nii asja kotis ostma ei hakka.

Ballahollic
18.05.11, 16:13
t2na 35euri

BuildUp
18.05.11, 17:14
Jutu ja loogika järgi kindlalt originaalid.

Ballahollic
30.05.11, 12:07
Müüdud, teema lukku! Kui kellelgi on huvi selliste replica klappide vastu siis neid võib kysida minu käest.

masterpuppet
30.05.11, 15:15
Müüdud, teema lukku! Kui kellelgi on huvi selliste replica klappide vastu siis neid võib kysida minu käest.

=>


Oskad äkki 6elda kuidas seda kindlaks teha? Kingiti ja ei oska seda kuidagi nii 6elda. Karbi järgi tundub küll originaal. Lahti pole teinud.


Wtf, kust see replicade pakkumine nüüd tuli, kui enne kurtsid, et kingitud asjad ja üldse ei tea asjadest mitte kui midagi?

hotcocacola
30.05.11, 16:25
lol jaaa, enne ei maininud replicast mitte midagi :D

udikaz
30.05.11, 19:45
no sai müüdud ju, nüüd võib öelda sest teab et keegi replica omasi ikka rohkem selle hinnaga ei ostaks :) ühekordsete müükide puhul hea müügi tehnika :)

Ballahollic
31.05.11, 16:39
eiei sai lihtsalt uuritud nende kohta ja leidsin replicate kohta hea pakkumise. Replicaid saab minu kaudu 20-25 euriga. Need mis siin ennem myysin pole nendega kudiagi seotud. Vabandan kui vale mulje jäi.

Codecci
06.06.11, 21:17
Sellise jama peale mina minimaalselt keelaks müügiteemade tegemise ära, ban tundub ka õigustatud. Reklaamid, et müüd BEATS BY DR. DRE klappe ja siis alles kellegi küsimise peale selgub, et võivad olla vuhvlid ja tõenäoliselt olidki, kust muidu võtsid sellise odava hinna, laest?

Kõik see jama kokku siin - odav hind, "ah kingiti jutt", teadmatus kas on originaal, kõva müügimees google järgi ja hilisem replica klappide pakkumine - ilmselgelt teadsid, et su klapid vuhvlid ja reklaamisid õigete pähe.

Edit: keegi küll siin otseselt kahju ei saanud, aga oleks keegi foorumikasutaja su postitusele vastanud "tavai võtan ära, saada konto nr" siis hui sa oleksid teada andnud, et sa ei ole kindel kas tegemist originaalidega.

hotcocacola
06.06.11, 21:18
kusjuures nõustun Codecciga!

Oliverk
06.06.11, 21:22
Ausaltöeldes arutasime seda teemat privafoorumis, ei teagi miks see teema ikka lahti on.

kardaanirist
06.06.11, 21:22
samuti nõustun Codecciga.

samas vist väga vahet ei ole, sest kõik, kes seda teemat on lugenud on juba endale "mental note" teinud, et selle kasutajaga enam äri ei tee.

Ballahollic
27.06.11, 15:32
no blat vaatan siin eriline arutelu tulnud selle kohta. See viimane pakkumine oli siis kui leidsin okidoki keskkonnast kellegi tegelase kes pakkus 15 euriga vuffel klappe, mõtlesin, et whynot keegi võib ju soovida neid ja saan ise 5euri vahelt neilt. Esimesed klapid läksid sõbrale, kellel peaks siin foorumis ka kasutaja olema. Saime ka diilile, et kui ei toimi annan raha tagasi. Paar nädalat hiljem jälle nägin klapi omanikke ja kysisin, et kas klapid head ja kõik okei, vastus oli jah. Ega ma mingi businessi siin foorumites ei plaani tegema hakata aga mingi "mental note" jama ma ka ei viitsi lampi lugeda siin. Btw kes arvab, et ma petis vms olen siis võin jagada linke kus on ostu-müügi tehingute kohta mulle sadades positiivseid kommentaare.

Godspeed_EJ
27.06.11, 16:01
no blat vaatan siin eriline arutelu tulnud selle kohta. See viimane pakkumine oli siis kui leidsin okidoki keskkonnast kellegi tegelase kes pakkus 15 euriga vuffel klappe, mõtlesin, et whynot keegi võib ju soovida neid ja saan ise 5euri vahelt neilt. Esimesed klapid läksid sõbrale, kellel peaks siin foorumis ka kasutaja olema. Saime ka diilile, et kui ei toimi annan raha tagasi. Paar nädalat hiljem jälle nägin klapi omanikke ja kysisin, et kas klapid head ja kõik okei, vastus oli jah. Ega ma mingi businessi siin foorumites ei plaani tegema hakata aga mingi "mental note" jama ma ka ei viitsi lampi lugeda siin. Btw kes arvab, et ma petis vms olen siis võin jagada linke kus on ostu-müügi tehingute kohta mulle sadades positiivseid kommentaare.

Loll on ikka loll olla.

Ballahollic
27.06.11, 16:22
Nägid ehk sõnu "ei plaani" see peaks viitama tulevikule või mis?

Godspeed_EJ
27.06.11, 16:54
Nägid ehk sõnu "ei plaani" see peaks viitama tulevikule või mis?

Nägin, aga ei huvitanud. Kogu see teema on läbi ja lõhki mäda. Ei viitsi pikalt sulle midagi vastu kirjutada - loe Codecci postitus läbi, võin sinna julgelt +1 taha kirjutada.