PDA

View Full Version : 8.80$ Rebuy turna AQ herocallima?



masterpuppet
16.05.11, 17:52
Villane lauas foldinud eelnevad 3 kätt. Rebuy aeg on läbi ning kas läheme herocallima, kui mitte ühtegi readi ei ole?

PokerStars No-Limit Hold'em, 8.8 Tournament, 100/200 Blinds (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

MP3 (t4515)
CO (t2395)
Button (t11053)
Hero (SB) (t15334)
BB (t3140)
UTG (t21333)
UTG+1 (t3290)
MP1 (t15830)
MP2 (t9278)

Hero's M: 51.11

Preflop: Hero is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
UTG bets t400, 6 folds, Hero calls t300, BB calls t200

Flop: (t1200) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
Hero checks, BB checks, UTG bets t20933 (All-In),

KristjanLaas
16.05.11, 18:01
Ee, ma arvan, et ei lähe, oleme imo at best 65% (kuigi päris tihti), lisaks meil pole Qc:(

kmatser
16.05.11, 18:02
Mina foldin , saab ka paremaid käsi , eriti kui pole ühtegi read-i , lihtsalt panen note-i tema kohta Openshoved Axx cc flop , ja järgmine kord kui taoline olukord on vb saad teada kas mis range-i ta shoveb seal. Shove tundub 2 pair tüüpi või Kx cc moodi, mõlema vastu pole seis väga hea .... AQo siiski sul pmst bluffcatcherina praegu ja enamikul tema kätel on hea equity sinu vastu.... Seega fold ja oota paremat kohta : )

kivisaba
16.05.11, 18:31
sihukesed kohad mul massive leak, kus vastastased lampist hakkavad chippe loopima minu poole suuremates kogustes. aga paberil on suht lihtne fold jh

mikk2468
16.05.11, 18:57
meil on suhteliselt okei stäkk, nii et ei hakkaks sellises kohas on chipse ära jagama. fold, kaotame ju ainult 2bb'd.

reggie
24.05.11, 00:19
A miks sa oop callid? Pane preflop tõste otsa kui tuleb instashove siis easy fold kui sügab neidsamuseid pool minutit ning siis callib on vastas äss rääbis või vahel sht happens 44. Teiseks miks sa checkid kui lauas on mastiost-sul korralik äss, tõsta. Teed enda elu ainult keerulisemaks sellise passiivse liiniga. Kui ma avan eest gaybetiga suited A5 ja keegi tugevust ei näita siis tulebki pank maha võtta, mitte küll nii "tugeva" panusega aga loll oleks oletada, et ta any Ax seal järgi checkiks.

mikk2468
24.05.11, 00:36
A miks sa oop callid? Pane preflop tõste otsa kui tuleb instashove siis easy fold kui sügab neidsamuseid pool minutit ning siis callib on vastas äss rääbis või vahel sht happens 44. Teiseks miks sa checkid kui lauas on mastiost-sul korralik äss, tõsta. Teed enda elu ainult keerulisemaks sellise passiivse liiniga. Kui ma avan eest gaybetiga suited A5 ja keegi tugevust ei näita siis tulebki pank maha võtta, mitte küll nii "tugeva" panusega aga loll oleks oletada, et ta any Ax seal järgi checkiks.

irw. head ranged kohe paika pandud. kas sa turniiridega kunagi midagi võitnud ka oled?

reggie
24.05.11, 01:53
Niisiis, leiad et keegi isik, kes tõenäoliselt pole turniiridega midagi võitnud, ei peaks sõna võtma? Weaktight liin on ok ja wp? Minu arvamus oli ainult, et preflop valesti mängitud või antud kujul on normaalne call/check/fold liin võtta?

mikk2468
24.05.11, 07:41
vabandust, et niimoodi õelalt kohe nähvasin. muidugi võib sõna võtta, kes tahab ju, avalik foorum. lihtsalt su lahendus tundus suht halb.

reggie
24.05.11, 09:57
Põhjendad äkki miks? Kui tahad AQofsiga flopi näha siis mida sa sealt veel ootad-QQQ? UTG 2BB tõste võib tähendada monsterit aga selle hirmus võiks ju kohe foldida, tihti sa ikka mutineliku hitid. Preflop 3bet annab infot, ilma selleta oled siil udus ja utege võib seal representeerida mida iganes. Praegusel kujul mängituna eazy fold obv. Tal võib ja tõenäoliselt ongi parem käsi-AT,44 aga ega talle selle panga võitmine väga keeruliseks ka ei tehtud.

masterpuppet
24.05.11, 10:02
Nii Villane kui Hero on mõnusasti deep, kus PF tundmatu vastu ei taha mitte midagi korraldama hakata. Sellest ka PF pasiivsus ning 3bet on imo surm meile, st ei ole tore mängida OOP 3beted potis tundmatu vastu nii deep üsnagi marginaalse käega.
Ning sinu väljapakutud donkbet mulle ka kohe üldse mitte ei meeldi, sest villase halvem range foldib (vaakumis), kui callib, siis järgmistel tänavatel on megakeeruline mängida ning raise otsa saades imeme täpselt samamoodi pöialt nagu praegu, va raise korral on väga vähestel kordadel bluff/draw.
Ja 3bet for info is so 80's.


Õige pokker käib postflop ning seal teenitakse raha.

reggie
24.05.11, 14:00
Mis mul ikka vaielda, turniire ma ei võida, ju te olete targemad. Ma lihtsalt ei näe mõtet niisama kaasa callida kui mänguplaan näeb ette nii passiivset liini. Nii ehk naa pead flopis esimesena käituma. Kui pihta sa pead saama, et välja panustaks? Mis su eesmärk on turniiril? Mingit infot sul ju pole, 3bet for info is so 80's
va raise korral on väga vähestel kordadel bluff/draw. Märkad väikest vastuolu? Jätaksid sa ise UTG-lt panustamata kui pimedad checkivad? Või mis infot sa veel soovid? Mängi 1 turniir ilma träkkerita, soovitavalt pisut kallim kui su tavaline sisseost. Jälgi panustamiskiirusi, tee hästi palju nõute jne. Miks? Sest kohati on mulje, et ilma hemita ei osata enam midagi teha. Seda ei soovita ma halva pärast, sa näed mängu paremini ka siis kui vastane on esimese käega lauas.

masterpuppet
24.05.11, 15:29
Nojah, ega ma nüüd selle käega passiivne ei tahtnudki olla, aga vastane ei jätnud mänguruumi, seetõttu see käsi saigi siia postitatud.

Ning ma ei saa aru, miks ma pean flopis donkama? Ja üldse, mida sa öelda tahad?
Ja keegi ei läinud seda flopi check/foldima. Holdemis on preflop+3 tänavat, kus tuleb otsuseid teha, mitte ei ole vaja kohe pre/flopis ennast tühjaks paugutada.

Ja üldsegi tee endale selgeks, mis tähendab bet ja mida tähendab raise. Ning millal 3betitakse for value ja millal mitte.

kardpleier
24.05.11, 16:19
Mis mul ikka vaielda, turniire ma ei võida, ju te olete targemad.
EDIT: Kristjanlaasi post, kogemata vales arvutis.


Ära nüüd jonni:)
Huvitava arutelu alustasid.

Minu nägemus on see, et 3-bet pre ei ole kindlasti hea, kuna

1. Me oleme OOP
2. Meil ei ole käsi, mis mängiks 3-bet potis hästi
3. Me tahame hoida endast kehvemad käed potis for later value
4. Me ei taha marginaalse käega poti suureks ajada.

küll aga on meil käsi, mis mängib callides suhteliselt hästi, hoides sees madalamad ässad, emandad jne.
Raisemine for information on imo kõige halvem informatsioonallikas, kuna sa avad vastasele uuesti panustamiskorra ja siis saab tema juba otsustada kuidas tal kõige kasulikum käega jätkata on.
Raise for value, for protection ja as bluff.

imo wp OP kuni antud hetkeni, flopil endiselt foldiks.

reggie
24.05.11, 17:49
Ega ma jonnigi, antud käsi pakub mulle huvi enda kontekstis (http://www.pokerhand.org/?6120617). Olukord on täiesti teine ja vastas oli 70/30 hyperlag.
Konkreetses käes on pangas 700 nuppu. Oop checkides annad sa käest kõik trumbid, sisuliselt ütled ära, et ma ei saanud pihta. Algsele panustajale piisab sellest ja ta võtab nupud-küll bazuukaga sääske tappes aga siiski. Kui sa ise välja panustad siis tema ulatus sind üle tõsta on minimaalne-set, AK,AT. Mastiostuga ta vaevalt nuppe paneb kui siis ehk ainult QK ristid aga see oleks suht lag liigutus. Millega ta callib-A rääbisega, mastiga? See bet for info võtab enamus kordadest panga maha. Antud juhul võid vabalt ees olla aga kuna pakis on terve ports koledaid kaarte, mis su käe võivad mõtetuks muuta siis panustamine tundub parem kui checkimine. Ära ei tohi ka unustada, et BB maksis 1BB, et flopi näha, vaevalt ta kurdaks kui näeks oma 4,5-ga turni. Mina panustaks 500 sinna panka, BB paneks oma klibaka maha, UTG foldiks enamuse oma ulatusest ja paneks otsa väga vähestega, slowplayks on see flop kole-setiga või kahe paariga ta paneks otsa.
See ainult minu arvamus, vaatasin oma ajalugu, 40 AQofsi SB-lt enamus kaotusi tuleb turni/riveri mastiga kui olen vastasele odava turni andnud.

masterpuppet
24.05.11, 23:49
:O

Sa teiste postitusi vist üldse ei loe ning ajad oma jonni. Oma donkbetiga sa just seda saavutadki, et võidad minu käe puhul kas 1200 panga või satud parema range otsa. Me tahame ka teistel tänavatel halvematelt valuet saada ning donkbetiga me seda enamasti ei saa.

Minu käe puhul me just seda loodamegi, et Villane paneb kogu oma PF rangega ka barreli flopis ehk hakkab oma bazookaga paugutama. Ma checkin, et induceda vastast kogu oma rangega panustama. Lihtsalt hetkel kujunes flop veidraks.

Donkbet antud käe juures on 100% mõttetus!


Me tahame VALUET halvematelt!!!

reggie
25.05.11, 03:55
Sa ju küsisid arvamust? Vastus su küsimusele-jah, fold.
Kas seda kätt teisiti mängides oleks tulemus teistsugune olnud? Minu arvamus on pelgalt, et võibolla. Mulle jääb mulje, et kui sa tuvi ei saa siis varblast ei tahagi? Kogu mu point on selles, et sa oled positsioonist väljas, ilma infota koleda flopi ees, kus sul võib antud hetkel olla parem käsi, mis võib järgnevatel tänavatel halvemaks muutuda. Sina ei panusta, tema panustab 100% ka 2,7-ga, sina foldid käe. Tema võidab nuppe, sina kaotad. Kas sa võid selle käe kaotada, olles taga preflop ja veel rohkem flopis? Muidugi võid. Vahe on selles, et mina panustan selles flopis 100% ajast ja enamus kordadest saan need nupud endale.
Avaldasin vaid arvamust. Value võtmiseks on mul teised kohad.
Sorry, et oman erinevat arvamust, edu laudades.

mikk2468
25.05.11, 04:38
miks sa panustad üldse siis top paariga, kui mitte for value. lihtsalt võiksid aru saada ka, et see ei ole see koht kus donkbettida. enamjaolt tulistatakse seal cbet väga laia rangega ja donkbettides ei saaks sa valuet oma ässale. cbetti callides või raisedes saad sa palju rohkem valuet ju. makes sense?