PDA

View Full Version : NL50 AA vs 2xLAG limpers



Tarmonator
04.02.09, 02:41
Mõlemad poisid olid limp-callinud usinalt. Olin paar korda varem neid enamvähem kaardiga isoleerinud, aga nad leadisid alati flopis poti jagu ja olin sinnamaani foldinud. Seekord limpisid nad mõlemad. Turnis callisin ainult et pot väiksem hoida ja riveril bluffi välja meelitada. Teie mõtted käe käigu kohta ja mis on minu riveri tegevus.

MP2 on 60/11/2,8

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

MP2 ($64.66)
MP3 ($59.44)
Hero (CO) ($52.77)
Button ($27.84)
SB ($12.50)
BB ($49.50)
UTG ($77.28)
UTG+1 ($52.60)
MP1 ($37.73)

Preflop: Hero is CO with A :club:, A :spade:
UTG+1 calls $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, MP3 calls $0.50, Hero raises $3.25, 4 folds, UTG+1 calls $2.75, MP2 calls $2.75, MP3 calls $2.75

Flop: ($13.75) Q :spade:, 2 :diamond:, 3 :club: (4 players)
UTG+1 checks, MP2 bets $0.50, MP3 raises $1, Hero raises $6.25, 1 fold, MP2 calls $5.75, 1 fold

Turn: ($27.25) 9 :heart: (2 players)
MP2 bets $3, Hero calls $3

River: ($33.25) 5 :spade: (2 players)
MP2 bets $52.16 (All-In), HERO???

antnx
04.02.09, 08:01
Ma ei tea kas see on viga kui ma siin rohkem raisen preflop?

pikk28
04.02.09, 09:12
mhhh, kui ma juba teda samamoodi trapiksin AA-ga, siis sul peab olema ka piisavalt mune, et see tema riveri shove ära callida. Mis sa muidu üldse ,siis turnil callisid, ikka selleks, et riveril ta veel blufiks. ja nüüd siis calli, milles probleem.

CTXrix
04.02.09, 09:23
+1 eelmisega. Vend võis vabalt oma KQ-tüüpi käega hulluks minna. Flopi min-raise on samas väga...noh...dongine. Riveri shove suht karjub meeleheitest, et pane oma käsi maha, kuid samas on tegemist kalaga, kes valuebetingust vast eriti kuulnud ei ole. As played - call.

Preflop oleksin ka rohkem tõstnud - neid mängijaid arvestades ca 4$ peale vast.

BuildUp
04.02.09, 09:41
Ma annaksin turnil hagu. Tegemist ju täiesti idiootidega(flopis üks tõstab bb, teine 2bb, nagu wtf ;D). Ja mis plaaniga sa seda kätt mängid? Ma ei taha uskuda, et kui sa AA said ja nad callisid, siis oli su mõte, kus sa oma aabitsad ära viskama pean. Eesmärk oleks ikkagi raha sisse saada ning turn ja river on ideal kohad. Pole minu meelest midagi teha, kui tüüp näitab mingit Q5o või midagi taolist.

hotcocacola
04.02.09, 10:16
Milleks turnil vaid callida? Vaid sel juhul kui tahad riveril ka callida.
Mina raiseks turnil 13$ kanti.

Pakun et tal sitemal juhul KQ ja parimal juhul AQ.
AQ näeb tõenäolisem, sest callisid teda turnis ja kutt mõtleb, et sa oled temast veic maas oma KQga ja maksad :D

alaska
04.02.09, 10:51
ma annaks siin rohkem respecti vastasele. Tema liinis on midagi niivõrd valesti, et see peab olema nuts.

Tarmonator
04.02.09, 11:46
Seletan natuke oma flopi ja turni mängu rohkem lahti. Kuna flopis olin ma teoreetiliselt 3 vastase vastu ja UTG oli suht tight regular, kellel meeldib seal setmineda, siis tegin standardist väiksema raise, et tema calli või reraise kohal rahuliku südamega foldida. UTG aga foldis ja callis MP2. Turni väike lead oli veel kahtlasem eriti arvestades, et ta varasemalt oli leadinud poti. Minu kavatsus turni callides oli hoida pot võimalikult väike ja callida iga standard riveri bet mida ma lootsin odavat saada. Ei olnud tunnet sellise liini puhul ennast turnis ära committida. Jah ma oleks seal nupud sisse saanud ja ilmselt oleks saanud ka calli AQ, KQ vms käelt. Aga kuna asi haises kuidagi kahtlaselt, siis otsustasin väikest potti mängida. Paluks arvamusi kui tihti me siin riveril callides ees oleme, et see ennast long run ära tasuks.

alaska
04.02.09, 12:34
Me oleme siin vahest ees, kui villain üritab turnis normaalse betiga poti maha võtta ja näeb, et see ei õnnestu ja lajatab riveril kõik sisse. Selline gaybet turnis ja riveri shove ei lähe hästi kokku. Mina respectin turnis või riveril näidatud jõudu, kui ma ise olen aktiivne olnud pre ja postflop.

Mulle meeldib su mõttekäik, et riveril calliks normaalse beti, aga see shove on üllatus.

Ma näen siin võimalike kätena 99,TT,JJ või kaks paari.

pikk28
04.02.09, 12:46
mhh ma ei saa aru miks me siis ise ei võta ohje üle. meie eesmärk ei ole ju krt rakette mängida nagu 23o-d. Obv tee flopis suurem raise ja turnis on juba näha mis seisus oleme, mitte ei lase dongil mingeid gaybette teha. Pole ju vaja asju nii keeruliseks ajada ja riveril sellises olukorras olla. ma ei tea, minu eesmärk pole kunagi AA-d nii mängida ja ikkagi kui nii juba mängiksin siis calliksin ka ta shove ära. Vähemalt oleks süda rahul.

Tarmonator
04.02.09, 12:54
kas sinu eesmärk on minna broke any overpaariga ja alati?
ei saa päris nii võtta, et kuna vastas on 60/11, siis on tegemist dongiga. tundus vägagi mõtlev mängija ja tundus, et ta teab minu kätt selles käes väga hästi (AQ, KK, AA) ja vb ka JJ. Küsimus on kas ta pidas enda kätt piisavalt tugevaks et biitida minu AQ+ või et biitida minu JJ ehk siis temal oli AQ, QK.
Ma ei väida, et fold või call riveril kumbki halb oleks. Ma tahaks teada kummaga me rohkem raha teeme long-run

pikk28
04.02.09, 12:57
kas sinu eesmärk on minna broke any overpaariga ja alati?
ei saa päris nii võtta, et kuna vastas on 60/11, siis on tegemist dongiga. tundus vägagi mõtlev mängija ja tundus, et ta teab minu kätt selles käes väga hästi (AQ, KK, AA) ja vb ka JJ. Küsimus on kas ta pidas enda kätt piisavalt tugevaks et biitida minu AQ+ või et biitida minu JJ ehk siis temal oli AQ, QK.
Ma ei väida, et fold või call riveril kumbki halb oleks. Ma tahaks teada kummaga me rohkem raha teeme long-run

eips, ei ole. Eile suutsin isegi 884 flopi peale 10 10 Niti shove peale turnis fold nupu ülesse leida. Kuid sellise käe käigu peale nagu sinu käsi on, ma ei suudaks foldida.
Long run teeme raha on minu arvamus

ESTPatrick
04.02.09, 13:08
obv Fold

BuildUp
04.02.09, 13:09
Tarmonaator palju sul selle mehe kohta käsi on ja palju ta võitnud on?

Tarmonator
04.02.09, 13:11
käsi oli selleks hetkeks ca 60 ehk siis kõik ilmselt selles samas lauas mängitud. seda enam ma ei pööraks sellele 60/11 väga suurt tähelepanu. Tunne oli, et ta teab mis teeb.

pikk28
04.02.09, 13:29
käsi oli selleks hetkeks ca 60 ehk siis kõik ilmselt selles samas lauas mängitud. seda enam ma ei pööraks sellele 60/11 väga suurt tähelepanu. Tunne oli, et ta teab mis teeb.

siis fold ka õige kui tunne ütleb. Eks targemad ütlevad kumb long runnis kasulikum on

leits
04.02.09, 13:37
foldy foldy, min mis sellel tohmanil on 2 pair

antnx
04.02.09, 23:03
WTF??@Turn

alaska
04.02.09, 23:25
WTF??@Turn


Turn on tavaline check behind.