PDA

View Full Version : Probleem Fulltildiga



privador
04.02.09, 04:35
Tegin FT accoundi.Kõik nagu toimis,aga kui lähen casheri ja tahan teha Deposit,Witdwaral või player transfer
tuleb ette aken,et võta suppordiga ühendust...
http://www.hot.ee/suurfail//FT.JPG

Võtsin siis suppordiga ühendust ja küsisin mis jama on?Alguses nagu tavaliselt vastati,et näed vajuta Cashier ja siis deposit nagu 5-aastasele.Siis saatsin neile screeshoti

Hello Rain,

Thanks for contacting Full Tilt Poker Support, and we appreciate the screen-shot.

Your transaction options are temporarily unavailable as we're currently performing unscheduled maintenance on the "Cashier" window. We apologize for any inconvenience and are working to restore our systems as soon as possible.

Thanks for your patience, and if you have any questions, please let us know.

Regards,

Matt
Full Tilt Poker Support


Ühesõnaga see nende "maintenance" tundub ka imelik,sest kõigil tuttavatel ju cashier töötab ja see mul on olnud juba kuu algusest!Seega praegu on juhtmed nii koos.
Ise arvasin,et äkki mul on mingi "paha" ip,mis automaatselt blokeerib vms tehingud vms või olen ma teinud mingi aastaid tagasi teise accoundi,aga see peaks ju suppordil näha olema vms?

marguzz22
04.02.09, 07:47
no oota 2p vaata mis saab tõmba uus kiri peale!

Cremer
04.02.09, 07:56
Mul oli sama jama - pärast pikka vaidlemist ja seletamist selgus, et asi oli minu internet explorer browseris. Mingid asjad olid sealt disable pandud.

Ma kahjuks ei leia seda meili enam üles...

Provoker
04.02.09, 09:10
Mul sama teema fulltildiga ja öeldi et mu accountiga on kõik ok. Mingist maintaince-st polnud juttugi

masterpuppet
04.02.09, 13:04
Kui probleem IE, siis tõmba firefox/opera ning pane antud uus browser default browseriks ja proovi uuesti.

leits
04.02.09, 13:35
eile oli sama teema mul kui tahtsin pointse vaadata, nüüd toimib. FTP'l oli endal mingi kala.

Tisko
04.02.09, 14:10
offtopic: kas ma olen tõesti ainus, kelle jaoks sel screenshotil full tildi akendest hoopis pilkupüüdvamad olid IE tabid ja google'i otsingulahtrisse sisestatud tekst? ;)

runnar
04.02.09, 14:13
offtopic: kas ma olen tõesti ainus, kelle jaoks sel screenshotil full tildi akendest hoopis pilkupüüdvamad olid IE tabid ja google'i otsingulahtrisse sisestatud tekst? ;)

heh ::)

lenC
04.02.09, 14:22
offtopic: kas ma olen tõesti ainus, kelle jaoks sel screenshotil full tildi akendest hoopis pilkupüüdvamad olid IE tabid ja google'i otsingulahtrisse sisestatud tekst? ;)

ROHVELMAO

ok2aa
04.02.09, 14:22
lmao erootiline massaazh

privador
04.02.09, 15:05
Hello Rain,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

We would like to confirm you that we performed a normal Cashier maintenance.

We appreciate your business. If there's anything else we can assist you with, please let us know.

Regards,

Matteo
Full Tilt Poker Support

FT jätkab mu juuksekarvade hallinemist

Samas ma saan player transferi kaudu sisse raha tõesti,aga jah väljasaamisega oleks võinmalik probleem...

vsiu100
04.02.09, 15:35
offtopic: kas ma olen tõesti ainus, kelle jaoks sel screenshotil full tildi akendest hoopis pilkupüüdvamad olid IE tabid ja google'i otsingulahtrisse sisestatud tekst? ;)


sa ka kõike märkad :D
privador, sa oled kõige andekam postitaja.

wedoit
04.02.09, 18:49
Thanks for posting, and we appreciate the screen-shot. ;D

Svenza
04.02.09, 23:16
AAAAAAAAAAA

Krohvel rohvel

See vend ei väsi üllatamst. Thanks for pointing out Tisko! ÜLIKULD ;D

ranka
05.02.09, 02:07
U MADE MY YEAR OF 2009

leits
05.02.09, 12:39
vaja on ja teha tuleb

MM
05.02.09, 16:04
U MADE MY YEAR OF 2009


x8