PDA

View Full Version : elu on till



ok2aa
22.05.11, 01:37
http://www.upload.ee/image/1358222/lalalalailala.jpg

peale järjekordset miinuspäeva pole mul enam piisavalt raha, et enamvähem mugavalt nl1000 mängida. õigemini, bankrolli isegi oleks, kuid seoses hiljutiste pokkeritubade probleemidega olen jaotanud erinevate saitide vahel ja cashoutinud olulise osa bankrollist. põhisaidil, ehk FTP's on ainult riismed järel. seega on edaspidi ainuke võimalus 2-4 kuni 3-6 mängida. seda ma kavatsengi siin hakata kajastama kuni olen busto või robusto.

$$$
22.05.11, 03:06
gl :)

hotcocacola
22.05.11, 03:11
pretty sick.

samas vaadates PTRi, siis sul NL600s kõvasti kõrgem winrate, kui NL1k, seega koged väiksemaid swinge-swonge :).

gl

yolpa
22.05.11, 03:46
kiitus päeviku pealkirjale:D

ok2aa
22.05.11, 07:56
pretty sick.

samas vaadates PTRi, siis sul NL600s kõvasti kõrgem winrate, kui NL1k, seega koged väiksemaid swinge-swonge :).

gl

nl1k winrate võib olla põhjustatud sellest:

http://www.upload.ee/image/1358399/captenobv.jpg

obv ei ole seal kõik kunagi nl1k mängitud käed vaid suur osa jäi eelmisesse arvutisse.

levis
22.05.11, 08:14
Nii ebareaalne jooks ei saa olla, süsteemis peab mingi kala olema.

pastilaa
22.05.11, 08:51
Kena päeviku nimi - ammu juba mõtlesin, et peaks Leitsil selliseks muutma. Tänan ka selle eest, et minu 20BI alla ev viimase 35k käega titelimiidis tundub nüüd marginaalse satiirina. Glglglglgl!

Fortune
22.05.11, 12:39
kiitus päeviku pealkirjale:D

+1 :D

ja gl

Cash87
22.05.11, 14:10
Jään suure huviga uuendusi ootama. Mida rohkem seda uhkem :)

low-flow
22.05.11, 15:02
Kas mängid ainult CAP laudu? Selles suhtes, et siis tuleb BI suhtes veel haigem swing kokku...

KristjanLaas
22.05.11, 15:05
tõotab headust.

ok2aa
22.05.11, 16:26
lühike sess: võitsin 700 ipokeris ja obv kaotasin mingid pudinad FTP's. kokku +$400. 500 taala alla EV obv.

naljakas lugu ipokerist. istusin mingi suva venna lauda (nl400), mängisime mingi kolmveerand tundi ja võitsin ~700 taala. mingi hetk hakkas vastane lambist sõimama fishiks, koeraks ja muudeks loomadeks. peale seda palus, et ma ei hitnrunniks teda. wtf.

virukunn
22.05.11, 17:15
mingi hetk hakkas vastane lambist sõimama fishiks, koeraks ja muudeks loomadeks. peale seda palus, et ma ei hitnrunniks teda. wtf.

Keegi sõber sai 2 minutit mängida näiteks kui õige tüüp 2ra käis ja mõtles, et teeb nalja. Siis tuli õige vend tagasi ja palus, et sa ei lahkuks sellepärast.

ranka
22.05.11, 23:29
lol wtf. isegi kui EV-d ei võtaks oleks 40BI downer ikka päris räige. EV muidugi lisab vürtsi, teisaltpoolt jällegi enesekindlust, sest kui EV trackiks winnings joont siis enesekindlus kaoks isegi kõvemal kivil.

good luck, 5 tärni päevik for sure.

ok2aa
23.05.11, 21:57
täna tegin 300 kätt ja tulemuseks +1,1k$. 200 taala üle EV!!!!!!
btw, mul on ipokeris 3,5k punkte. mis nendega teha saab? kas mingid boonusdollarid vabanevad automaatselt? kas eurolaudades (HU lauad) on rake 1€?
palju küsimusi aga olgem ausad - ipoker on ka palju küsimusi tekitav sait. samas FTP on peale ameeriklaste kadumist jumala surnud, mängida saab 2-3-4 lauda ja needki lagunevad kohe, kui fish on läinud.

küsimus laiale ringile - kas te ostaksite ~5 aastat vana citroen c4 2000 euro eest, kui see auto jääks teiseks autoks naisele poeskäimise vahendiks? ühelt poolt tundub jõle odav aga samas ei kõlba see auto peale poeskäimise eriti millekski.

Murdock
23.05.11, 22:17
Sellise hinnaeest ostaksin kohe kindlasti ära,need maksavad umbes ca 5k€

hotcocacola
23.05.11, 22:17
putkid saad sa vahetada rahaks My Account --> Frequent Player Points

1k punkti peaks olema 1$.
Boonusdollarid vabanevad automaatselt

hotcocacola
24.05.11, 04:27
Kas sa enda OO usernamei avaldad?

ranka
24.05.11, 16:23
täna tegin 300 kätt ja tulemuseks +1,1k$. 200 taala üle EV!!!!!!
btw, mul on ipokeris 3,5k punkte. mis nendega teha saab? kas mingid boonusdollarid vabanevad automaatselt? kas eurolaudades (HU lauad) on rake 1€?
palju küsimusi aga olgem ausad - ipoker on ka palju küsimusi tekitav sait. samas FTP on peale ameeriklaste kadumist jumala surnud, mängida saab 2-3-4 lauda ja needki lagunevad kohe, kui fish on läinud.

küsimus laiale ringile - kas te ostaksite ~5 aastat vana citroen c4 2000 euro eest, kui see auto jääks teiseks autoks naisele poeskäimise vahendiks? ühelt poolt tundub jõle odav aga samas ei kõlba see auto peale poeskäimise eriti millekski.

Need punktid suht pointless: saad paar prossa lisa rakebacki. Ma soovitan alles hoida, sest Pajumaa rääkinud, et tahavad kunagi point-store avada ja siis võib neid punkte ehk parema kursi või hoopis millegi huvitavama vastu vahetada.

Kõik boonudsollarid vabanevad automaatselt ja kiirus sõltub sellest, mis diil sul on. Kas standard 22% või ranka dollarid või miski kolmas diil. Rake on igal pool samaarv ühikud: €1, $1, £1.

Miks IPoker on küsimust tekitav site? Minu jaoks hetkel mega rigged urgas, sest sealsed kaotamisrekordid saanud tehtud kõige hullemate vastaste vastu aga üldiselt on väga fishine urkake ning Olympic bränd lisab sellele väga palju turvalisust.

Hetkel eriti enam valida ei olegi. PokerStars, FTP, IPoker ja Party. Kui Partys puudub RB diil siis võid PM-i saata isegi siis kui Partys puudub RB diil.

EDIT: randomitele ei vasta PM-ile

hotcocacola
24.05.11, 16:54
Soovitan FPPde eest osta Suomiturnausele pilet.
Hind: 25 000 FPPd !

Ehk sa saad 25 daala eest 70 eurose (100$) pileti!

Tournaments - Olympic Events - Suomiturnaus Live

ranka
24.05.11, 16:56
Soovitan FPPde eest osta Suomiturnausele pilet.
Hind: 25 000 FPPd !

Ehk sa saad 25 daala eest 70 eurose (100$) pileti!

Tournaments - Olympic Events - Suomiturnaus Live

Oh neid ma ei teadnudki. Thanks for hint. Kas neid punnid to piletid promosid on pideval või see ainulaadne?

hotcocacola
24.05.11, 17:00
Seda odavat diili nägin ma esimest korda ca 2 kuud tagasi.
Aga soovitan käppelt osta, sest imo on seal mingi piirang, mitu piletit netist müüakse.

See pakkumine peaks olema eriti +ev Tlna mängijatele

ok2aa
24.05.11, 18:37
Need punktid suht pointless: saad paar prossa lisa rakebacki. Ma soovitan alles hoida, sest Pajumaa rääkinud, et tahavad kunagi point-store avada ja siis võib neid punkte ehk parema kursi või hoopis millegi huvitavama vastu vahetada.

Kõik boonudsollarid vabanevad automaatselt ja kiirus sõltub sellest, mis diil sul on. Kas standard 22% või ranka dollarid või miski kolmas diil. Rake on igal pool samaarv ühikud: €1, $1, £1.

Miks IPoker on küsimust tekitav site? Minu jaoks hetkel mega rigged urgas, sest sealsed kaotamisrekordid saanud tehtud kõige hullemate vastaste vastu aga üldiselt on väga fishine urkake ning Olympic bränd lisab sellele väga palju turvalisust.

Hetkel eriti enam valida ei olegi. PokerStars, FTP, IPoker ja Party. Kui Partys puudub RB diil siis võid PM-i saata isegi siis kui Partys puudub RB diil.

EDIT: randomitele ei vasta PM-ile

pokkeriprode kaudu olen konto teinud (vist), seega mingi pokkeriprode standarddiil peaks olema. üldiselt ei tahaks olympicu screenname veel avaldada, sest praegu saan seal ilusti actionit.
pole HU'd mänginud juba väga ammu ja olen paljudes olukordades suht clueless. näiteks:

IPoker Network $400.00 No Limit Hold'em - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $524.00
BTN/SB: $414.60

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 9:heart: Q:heart:
BTN/SB raises to $12, Hero raises to $40, BTN/SB calls $28

Flop: ($80.00) 5:diamond: 8:spade: 2:diamond: (2 players)
Hero bets $48.00, BTN/SB calls $48

Turn: ($176.00) 9:club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $72.00, Hero calls $72

River: ($320.00) Q:diamond: (2 players)
Hero bets $364.00, BTN/SB calls $254.60 all in

Final Pot: $829.20
BTN/SB shows 9:spade: 8:diamond:
Hero wins $828.20
(Rake: $1.00)

tundub kuidagi ülisitasti mängitud käsi. turnis ja riveris ei osanud mitte sittagi teha. pole ka ime, et ma actionit nii palju saan, sest HU mäng on supernõrk. ega siin muud pole, kui head jooksu loota, ehk siis paranevad ka oskused.

timz0333
24.05.11, 21:49
Ma küll ei mängi sellel limiidil aga Kui 3bet on value peale siis minu arust väga hästi mängitud.

Kloonike
24.05.11, 21:59
Aga palju sa võitnud oled?
---

Kuigi ~80k handi pole just väga suur sample, et sellest midagi tõsist välja lugeda, tekib mul küsimus, kui suur edge on neis mängudes üldse võimalik?

Codecci
24.05.11, 22:06
Miks turn check?

Ma ei ole kunagi sellist liini võtnud, et check-callin turni ja shoven riveri, aga kui sa seda balansseerid õhuga vahest või vastane passivne tohman/niisama station on siis miks mitte.

hotcocacola
24.05.11, 22:30
PTRist on võimalik näha su lifetime winningsit, aga seal kindlasti see vigane. Palun näita oma highrolleri graphi, all hands, all limits :D

ranka
25.05.11, 01:00
pokkeriprode kaudu olen konto teinud (vist), seega mingi pokkeriprode standarddiil peaks olema. üldiselt ei tahaks olympicu screenname veel avaldada, sest praegu saan seal ilusti actionit.
pole HU'd mänginud juba väga ammu ja olen paljudes olukordades suht clueless. näiteks:

IPoker Network $400.00 No Limit Hold'em - 2 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $524.00
BTN/SB: $414.60

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 9:heart: Q:heart:
BTN/SB raises to $12, Hero raises to $40, BTN/SB calls $28

Flop: ($80.00) 5:diamond: 8:spade: 2:diamond: (2 players)
Hero bets $48.00, BTN/SB calls $48

Turn: ($176.00) 9:club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $72.00, Hero calls $72

River: ($320.00) Q:diamond: (2 players)
Hero bets $364.00, BTN/SB calls $254.60 all in

Final Pot: $829.20
BTN/SB shows 9:spade: 8:diamond:
Hero wins $828.20
(Rake: $1.00)

tundub kuidagi ülisitasti mängitud käsi. turnis ja riveris ei osanud mitte sittagi teha. pole ka ime, et ma actionit nii palju saan, sest HU mäng on supernõrk. ega siin muud pole, kui head jooksu loota, ehk siis paranevad ka oskused.

Kui sa saadad PM-iga mulle oma userid, mitte username (see on pikk numbrite jada ala ORXXXXXXXXXX, ei saa seostada kuidagi screen-namega) siis saan kinnitada kas sa oled meie süsteemis või mitte. Lisaks annan lisainfot natuke, mida avalikult ei taha postitada.

HU käe kohta infot anda väga raske, sest reade ei ole sa andnud. Aga turnil kindlasti beti ja stack-off. Ta callib sind must miljon pair+draw, mis enamasti on halvemad kui sinu käsi. Checkides kaotad valuet ja kui checkid, siis check-shove. Kui turni tahad foldida pead andma meile rohkem reada. Ala ta on ta fish vms. aga siiski fishi vastu ma stackisk ka, kuna nad mängivad oma drawsid (just pair + draw) tihtipeale üle ja sul on väga hea equity turnil.

Riveri mängust ma ei saa aru :( Shove on absoluutselt fine aga see ei klapi su turni mänguga. See tähendab, et kui sa arvad, et ta on agro ja bluffib end pooleks peaksid nagu check-callima mõlemad tänavad. Kui sa aga arvad, et sa turnil oled taga ja saad valuet ainult bluffidelt siis milleks river shoveda? Selline *mindfuck* käsi.

Cliffnote:
Bet/stack turnil. As played check-shove turn, as played on fine aga sa ei tohiks turni check-callida sel juhul.

ranka
25.05.11, 01:09
Thanks fyte, et double posti kustutasid.

Tahtsin veel öelda niipalju, et screen-name 'peitmine' IPokeris on väga mõttetu, sest PTR-i kasutavad vähesed. Suured fishid, kes on mänginud mitusada tuhat kätt ja kaotanud mitusada tuhat dollarit on PTR-is vaatamiste arv kõiges mõnituhat või isegi alla tuhande! Sama suurte võitjatega ja kommentaaride arv on minimaalne. Foorumi eest jälle screen-name peita on mõttekas aga samas kui peaksid hittima miski suure 'paugu' pasundab OO meeskond selle välja. Testitud värk :P

Ja käe kohta veel niipalju, et kui sa ei tea mida teha siis beti, eriti kui sul on väga tugev käsi. Check-calliga jõuad sa täpselt samasse kohta aga annad võimaluse tal järele checkida X tänaval ning nii kaotad valuet + annad ära equitit ning kui peaksid suckoudi tegema (nagu praegu) siis on väga raske valuet saada.

ok2aa
26.05.11, 22:12
tavaline päev, jälle. fml, kerige kõik *****.
http://www.upload.ee/image/1370970/tavaline.jpg

leits
26.05.11, 23:05
Kole kole, äkki yks suurem pidu, kerge NV tsykkel tuleks abiks ? Tundub kohatu soovitus, aga mina ei tea .. works nagu kohati

ok2aa
26.05.11, 23:29
diil koos. sa tule hoia see nädalavahetus mu neljakuiseid lapsi, ma lähen hollikasse ja valli baari.

inward
26.05.11, 23:33
diil koos. sa tule hoia see nädalavahetus mu neljakuiseid lapsi, ma lähen hollikasse ja valli baari.

Peen, väga peen. :D
Sugulasel ka kaksikud, kujutan ette, et nendega lihtne ei ole. Aga noh twice the trouble and twice the fun.:redface:

hotcocacola
26.05.11, 23:46
Kole kole, äkki yks suurem pidu, kerge NV tsykkel tuleks abiks ? Tundub kohatu soovitus, aga mina ei tea .. works nagu kohati


diil koos. sa tule hoia see nädalavahetus mu neljakuiseid lapsi, ma lähen hollikasse ja valli baari.


lol

ranka
26.05.11, 23:57
tavaline päev, jälle. fml, kerige kõik *****.
http://www.upload.ee/image/1370970/tavaline.jpg

WOW, päris sick. Sellise kepi peale oleks ma juba 10 klaverit pooleks murdnud.

leits
27.05.11, 00:00
Krt õige, käru pilt läks juba meelest .. siis ei teagi ... tondi lasketiiru ja midagi puruks lasta

ok2aa
30.05.11, 23:39
Aga palju sa võitnud oled?
---

Kuigi ~80k handi pole just väga suur sample, et sellest midagi tõsist välja lugeda, tekib mul küsimus, kui suur edge on neis mängudes üldse võimalik?

palju ma võitnud olen? ei tea. enamus käsi on persseläinud arvutis...

neis mängudes võib olla tableselectinguga päris hea winrate. minu esimestes postides toodud graafikutel on null gameselectingut ning kindlasti mängisin ka vastastega, kelle vastu mul edge ei olnud.

ok2aa
30.05.11, 23:43
Miks turn check?

Ma ei ole kunagi sellist liini võtnud, et check-callin turni ja shoven riveri, aga kui sa seda balansseerid õhuga vahest või vastane passivne tohman/niisama station on siis miks mitte.

dunno. nagu ma ütlesin, siis minu arvates sitasti mängitud käsi. oma osa on ka selles, et viimaste aegade tulemused on nii palju mängu mõjutanud, et marginaalsete kätega olen tahtnud liiga palju showdownile jõuda.

ok2aa
30.05.11, 23:44
kuu on nüüd -4,3k peal. täna isegi väike võidupäev, jee.

ranka
31.05.11, 00:19
palju ma võitnud olen? ei tea. enamus käsi on persseläinud arvutis...

neis mängudes võib olla tableselectinguga päris hea winrate. minu esimestes postides toodud graafikutel on null gameselectingut ning kindlasti mängisin ka vastastega, kelle vastu mul edge ei olnud.

Starsist saad tellida lifetime käed ja isegi FTP-st sain mina oma lifetime käed kätte. Seal oma accounti all saad requestida kuude vms. kaupa küll aga andsin tollal 10k käsi korraga. Seega kui väga palju käsi võib päris suur persekepp tulla aga võid ju alati FTP-sse kirjutada ning äkki tulevad vastu.

ranka
17.08.11, 11:57
Muutusi?

pikk28
17.08.11, 13:57
Muutusi?elu on prigu?

ok2aa
17.08.11, 14:47
busto. hakkasin millalgi 15 laual starsis nl200 mängima ja ei beadi. võtsin laudu vähemaks ja ikka ei beadi. -3k$ see kuu. rigged.

tegelikult on mittebeatimise põhjus lihtne. konstantne väsimus ei lase normaalset mängu teha. see nädal enam arvatavasti ei mängi ja kaalun mõtet, et kogu roll välja kanda ja 2 kilo alles jätta ning alustada otsast peale nl100.

ftp võiks ka raha tagasi anda. *****.

ranka
17.08.11, 15:05
busto. hakkasin millalgi 15 laual starsis nl200 mängima ja ei beadi. võtsin laudu vähemaks ja ikka ei beadi. -3k$ see kuu. rigged.

tegelikult on mittebeatimise põhjus lihtne. konstantne väsimus ei lase normaalset mängu teha. see nädal enam arvatavasti ei mängi ja kaalun mõtet, et kogu roll välja kanda ja 2 kilo alles jätta ning alustada otsast peale nl100.

ftp võiks ka raha tagasi anda. *****.

PTR-i järgi sul ei ole sampletki, seega pole nutta midagi. Saatsin sulle ka PM-i, kus nats infot, mis võib enesekindlust taastada.

ok2aa
09.10.11, 17:09
sain 2 kuud tagasi mustamäe haigla juures parkimistrahvi. pole siiamaani ära maksnud, ühtegi meeldetuletust pole ka tulnud. on mul õigus, et parkimise korraldajal ei olegi kuskilt minu andmeid võimalik võtta (auto on isiklik, mitte liisingu oma)? põhimõtteliselt võis ju kojamehe vahelt trahv tuulega ära ka lennata ja ma ei pruugi trahvi olemasolust teadlik olla? igatahes, enne kui koju kirja ei ole tulnud ei kavatse ära ka maksta. kui koju kiri peaks tulema, siis hakkan uurima, kuidas mu andmed on mingi suvalise erafirma kätte jõudnud.

anyways - nagu paljud teisedki, olen proovinud starsis hyperturbosid mängida. kokkuvõttes olen vist enamvähem breakeven aga tunnen, nagu võiks beatida sajaseid küll. superformaat. keskmiselt kestab mäng paar-kolm mintsa, saab igasugu muude tegemiste kõrvalt päevas mõned mängud teha.
215 mängu, $1134,12, avg stake 67.63

Poke
09.10.11, 17:44
ega üldjuhul neid parkimistrahve ei makstagi ära.
olen korduvalt näinud, kuidas ennem autosse minekut see paberilipakas lihtsalt minema visatakse

harryahven
09.10.11, 18:02
meenus kohe see lol:
http://www.youtube.com/watch?v=y8ePT-Jn2rs&feature=player_detailpage#t=110s

hotcocacola
09.10.11, 18:26
mida ***** :D, esimest korda näen...väärt kraam :D

ok2aa
09.10.11, 18:59
kuradi egoist raisk.

pastilaa
09.10.11, 19:09
mida ***** :D, esimest korda näen...väärt kraam :D

What? Parim kaasaja Eesti film.

hotcocacola
09.10.11, 19:11
kuulnud olen, näinud mitte

Ecuador13
10.10.11, 03:40
meenus kohe see lol:
http://www.youtube.com/watch?v=y8ePT-Jn2rs&feature=player_detailpage#t=110s
mulle meenus kohe see lol
http://www.youtube.com/watch?v=HigFi-bLzy8#t=42s

rahvavaenlane
12.10.11, 09:45
ilmselt üsna varsti sul blokitakse su pangakonto ära ja kohtutäitur tahab ca 150-200 euri saada.

e: parkimistrahviga seoses.

Oliverk
12.10.11, 11:13
ei taha. Need on leppetrahvid seal haigla juures, juriidiline lahend oli nende kohta kuskil olemas.

masterpuppet
12.10.11, 12:40
Oliver, ei ole see asi nii lihtne. Ise ei ole täpselt uurinud, kuna pole minu ala ning ei viitsi eriti süübida ka. Aga kellel võimalik Juridicale ligi pääseda, siis selle kohta artikkel http://www.juridica.ee/juridica_et.php?document=et/articles/2011/4/195177.SUM.php ning mingisugune Riigikohtu lahend:

http://www.riigikohus.ee/?id=11&tekst=RK/3-2-1-75-10

ja väike kokkuvõte Juridica artiklist:

"Parkimislepingu sõlmimise ebaharilik viis vastab, vaatamata ajakirjanduses väljendatud kahtlustele, seaduse nõuetele. Ofert lepingu sõlmimiseks parkimis tingimusi sisaldava infotahvli näol parkla sisse sõidu teel vastab küllaldase määratletuse korral VÕS § 16 sätestatud oferdi tunnustele ning tegu ei ole pakkumuse esitamise ette panekuga VÕS § 16 lõike 2 tähenduses. Parkimis tingimusi sisaldava infotahvli alt sõidukiga läbisõitmine ning parkimine vastab VÕS §-s 20 sätestatud nõustumuse tunnustele ning toob enesega kaasa lepingu sõlmimise."

ok2aa
12.10.11, 17:01
Oliver, ei ole see asi nii lihtne. Ise ei ole täpselt uurinud, kuna pole minu ala ning ei viitsi eriti süübida ka. Aga kellel võimalik Juridicale ligi pääseda, siis selle kohta artikkel http://www.juridica.ee/juridica_et.php?document=et/articles/2011/4/195177.SUM.php ning mingisugune Riigikohtu lahend:

http://www.riigikohus.ee/?id=11&tekst=RK/3-2-1-75-10

ja väike kokkuvõte Juridica artiklist:

"Parkimislepingu sõlmimise ebaharilik viis vastab, vaatamata ajakirjanduses väljendatud kahtlustele, seaduse nõuetele. Ofert lepingu sõlmimiseks parkimis tingimusi sisaldava infotahvli näol parkla sisse sõidu teel vastab küllaldase määratletuse korral VÕS § 16 sätestatud oferdi tunnustele ning tegu ei ole pakkumuse esitamise ette panekuga VÕS § 16 lõike 2 tähenduses. Parkimis tingimusi sisaldava infotahvli alt sõidukiga läbisõitmine ning parkimine vastab VÕS §-s 20 sätestatud nõustumuse tunnustele ning toob enesega kaasa lepingu sõlmimise."

selles, et neil on õigus mind trahvida, ei kahtlegi. minu küsimus on selles, et kui ma pole trahviteadet kätte saanud (lendas kojamehe vahelt ära), mis siis saab? ilma igasugu hoiatuseta blokeeritakse 25 eurose trahvi pärast mu pangakonto? 1 pangakonto? aga kui mul on 5 pangakontot? i don't think so.

enne panga kallale asumist peaks mulle leppetrahvi teate kuidagi kätte toimetama. seda ei ole 2 kuu jooksul tehtud. minu küsimus ongi selles, et kas cityparkil on kuidagi üldse võimalik mu andmeid kuskilt kätte saada, teades ainult autonumbrit?

tegelikult ei saanud seda trahvi üldse mina, laenasin autot ja siis toodi mulle auto tagasi koos trahvi ja 35 (vist) euroga, mis kataks trahvi. otsustasin freerollida, 35 euri eest ostsin õlle ja trahvi maksan alles siis, kui mulle vastavasisuline kiri postkasti peaks jõudma.

ristijeesus
12.10.11, 17:16
minu küsimus ongi selles, et kas cityparkil on kuidagi üldse võimalik mu andmeid kuskilt kätte saada, teades ainult autonumbrit?

http://www.postimees.ee/420101/eraparklad-ei-saa-ligipaasu-autoomanike-andmetele/

Potsataja
12.10.11, 17:46
Juhul, kui nad sinu andmeid kusagilt kätte ei saa on kõik ok. Kui juhtub aga vastupidine, siis blokeeritakse selle 25 eurose trahvi (selleks ajaks küll nii 3x suurema summa) tõttu tõesti kõik sinu pangakontod. Kohtutäitur saadab vastavasisulise teate kõikidele pankadele ja see käib päris kiirelt, selle blokeeringu mahasaamine on hoopis oluliselt aeganõudvam. Ise saadakse blokeeringust reeglina teada poes makstes või raha välja võttes, vastavasisuline kiri jõuab koju päev-paar hiljem.

Spewmonkey
12.10.11, 17:55
Juhul, kui nad sinu andmeid kusagilt kätte ei saa on kõik ok. Kui juhtub aga vastupidine, siis blokeeritakse selle 25 eurose trahvi (selleks ajaks küll nii 3x suurema summa) tõttu tõesti kõik sinu pangakontod. Kohtutäitur saadab vastavasisulise teate kõikidele pankadele ja see käib päris kiirelt, selle blokeeringu mahasaamine on hoopis oluliselt aeganõudvam. Ise saadakse blokeeringust reeglina teada poes makstes või raha välja võttes, vastavasisuline kiri jõuab koju päev-paar hiljem.

Lähed trahviraha pihus panka ja nad võtavad blokeeringu hetkega maha.

ok2aa
12.10.11, 18:02
Juhul, kui nad sinu andmeid kusagilt kätte ei saa on kõik ok. Kui juhtub aga vastupidine, siis blokeeritakse selle 25 eurose trahvi (selleks ajaks küll nii 3x suurema summa) tõttu tõesti kõik sinu pangakontod. Kohtutäitur saadab vastavasisulise teate kõikidele pankadele ja see käib päris kiirelt, selle blokeeringu mahasaamine on hoopis oluliselt aeganõudvam. Ise saadakse blokeeringust reeglina teada poes makstes või raha välja võttes, vastavasisuline kiri jõuab koju päev-paar hiljem.

reading comprehension FTL. kui nad saavad mu andmed teada, siis nad saadavad mulle trahvinõude postkasti, mille ma ära tasun. nahhui neil vaja pangakontot siis blokeerida?

Potsataja
12.10.11, 18:16
Sina kirjutasid, et "minu küsimus on selles, et kui ma pole trahviteadet kätte saanud (lendas kojamehe vahelt ära), mis siis saab?" Kui nemad eeldavad, et sina oled trahviteate kätte saanud, siis ega nemad rohkem oma pead ei vaeva. Ootavad lihtsalt mingi perioodi ära ja saadavad nõude kohtutäiturile menetlemiseks. Vanasti olid asjad eriti aeglased, kahel korral kahes eri firmas hakkasid ülemused minult trahvinõuete kohta aru pärima, mis olid tekitatud eelmiste töötajate poolt rohkem, kui aasta tagasi.

Arestimisakti täitmise järel vabastatakse isiku konto aresti alt. Kohtutäitur kohustub esitama krediidiasutusele viivitamata konto arestist vabastamise korralduse, kui nõue rahuldatakse muul viisil.

Spewmonkeyl võib tegelikult õigus olla, minule on lihtsalt kusagilt pähe juurdunud, et blokeeringut maha võtta saab ka ainult kohtutäitur. Muide, see viivitamatult võib olla ka nädal+.

emmimees
12.10.11, 18:55
Kui trahv on makstud, kas siis panka või otse täiturile - siis ikka täitur otsustab selle, kas võtta arest maha ja annab vastavad käsud. Nii on olnud korduvalt mul ja mõnel mu tuttaval.

ok2aa
12.10.11, 19:20
kas te tahate öelda, et trahvi esitaja ei pea kuidagi tõendama, et on mulle trahvi kätte toimetanud??

emmimees
12.10.11, 20:18
Tundub kahtlane, et ilma allkirja andmata pärast lambist kontod arestitakse. Kuidas nt nende kiiruskaamerate trahvidega on, kas tuleb tähitud kiri ja kui järgi ei lähe, kas siis ei pea maksma mingi aeg kuna protokoll ju tehtud ilma minu juuresolekuta? :P

KristjanLaas
13.10.11, 03:03
Tundub kahtlane, et ilma allkirja andmata pärast lambist kontod arestitakse. Kuidas nt nende kiiruskaamerate trahvidega on, kas tuleb tähitud kiri ja kui järgi ei lähe, kas siis ei pea maksma mingi aeg kuna protokoll ju tehtud ilma minu juuresolekuta? :P

Kaameratega on tõestusmaterial olemas pildi näol.

Ok2aa, enamasti teevad kviitungite kirjutajad samamoodi pilti (tõestusmateriali) rikkumisest koos autonumbriga. Seega on ka neil õigus trahvi maksmata jätmisel arestida ilma allkirjata autonumbri omaniku konto imo.

masterpuppet
13.10.11, 07:27
Keegi ei aresti seda kontot lambist. Kui Cityparkla pöördub kohtutäituri poole, siis kohtutäitur alustab täitemenetlust ja saadab vastavasisulise teate auto omanikule. Selle teate PEAB auto omanik kuidagi kätte saama, alles siis hakkavad täitemenetluse tähtajad jooksma. Sellisel juhul kui autoomanik on teate kätte saanud, tekib tal kaebeõigus jne.

Kui autoomanik ettenähtud vabatahtliku maksetähtaja jooksul ei maksa, siis suurenevad 50% kohtutäituri tasud ning kohtutäitur viib täitemenetluse järgmisele tasandile => esmalt alati saadab kirja kõigile Eesti pankadele, kas menetlusalusel on nendes pankades kontod ja nende peal vahendeid. Kui mõnes pangas on piisavalt vahendeid, siis pank EI arresti kontot, vaid lihtsalt võtab vajaliku summa kontolt maha (kontole peab jääma seaduse kohane eluks vajalik miinimum) ja elu läheb edasi.

ristijeesus
13.10.11, 07:29
Seega on ka neil õigus trahvi maksmata jätmisel arestida ilma allkirjata autonumbri omaniku konto imo.

Kviitungite kirjutajatel pole mingit õigust su kontot arestida, seda saab teha ainult kohtutäitur. Ja kas kohtutäituril on sinu vastu parasjagu midagi plaanis, saad alati vaadata siit: https://www.eesti.ee/est/taitemenetluses_osalevate_isikute_ja_taitetoimingu te_andmekogu_1/

emmimees
13.10.11, 11:01
Kaameratega on tõestusmaterial olemas pildi näol.


ja kust ma pean teadma, et keegi mind pildistanud on ja ma talle raha pean maksma?

Kotkas1000
13.10.11, 11:17
Minu kojameeste vahele pandud citypark trahvid on viimased 1,5 aastat prügikasti lennanud. Pole ühtegi teadet saanud koju maksmata trahvide kohta. Samuti pole ühtegi kontot blokeeritud.

leits
13.10.11, 11:18
ma tartus unustasin maksmata kunagi .. sain küll kirja koju .. minig ca 2x suuremaks oli trahv v22natud

Oliverk
13.10.11, 11:26
ma tartus unustasin maksmata kunagi .. sain küll kirja koju .. minig ca 2x suuremaks oli trahv v22natud
Citypark trahv?

totaldonk
13.10.11, 11:27
ma tartus unustasin maksmata kunagi .. sain küll kirja koju .. minig ca 2x suuremaks oli trahv v22natud

rigged run mby

KristjanLaas
13.10.11, 11:29
Ma ka ignoreerisin piletita sõidu trahve 3-4 a tagasi. Neid kogunes lõpuks umbes 35 ja pangaarve blokeeriti ka lõpuks ära ning tõmmati 40k eeki miinusesse, kuna kõigil oli täiturikulu peal. Suvel kui teised 18 aastased folkidel käisid ja GAGi hoovis õlut jõid parandasin mina seda viga merel.

Miinimumpalka ei jäta osad nahaalsemad täiturid ka peale ja kui nad on selle ära võtnud pead minema nende kontorisse seda tagasi nõudma 5 vms päeva jooksul, muidu jäädki ilma (ise ei saanud laevalt maha ja jäin sellest ka ilma). Muidu peasksid miinimumi ikka peale jätma jah.



Minu eelmist teksti ignoreerige, pidasin end purjus peaga spetsialistiks lampi. Masterpuppet teab ilmselt, millest räägib.

ranka
13.10.11, 12:30
Ma ka ignoreerisin piletita sõidu trahve 3-4 a tagasi. Neid kogunes lõpuks umbes 35 ja pangaarve blokeeriti ka lõpuks ära ning tõmmati 40k eeki miinusesse, kuna kõigil oli täiturikulu peal. Suvel kui teised 18 aastased folkidel käisid ja GAGi hoovis õlut jõid parandasin mina seda viga merel.

Miinimumpalka ei jäta osad nahaalsemad täiturid ka peale ja kui nad on selle ära võtnud pead minema nende kontorisse seda tagasi nõudma 5 vms päeva jooksul, muidu jäädki ilma (ise ei saanud laevalt maha ja jäin sellest ka ilma). Muidu peasksid miinimumi ikka peale jätma jah.



Minu eelmist teksti ignoreerige, pidasin end purjus peaga spetsialistiks lampi. Masterpuppet teab ilmselt, millest räägib.

Üks asi on 35 maksmata trahvi, teine asi üks. Mul oli juhtum, kus sain piletita sõidu eest laksu kätte ja maksin kohe samal päeval ära. Kuus kuud hiljem tuli töö juurde kiri (mitte mulle koju vaid töö juurde), et trahv maksmata. Lendasin panka, võtsin väljavõtte pangast tõestamaks, et makstud ja viisin selle täiturile. 3 minutit vestlust ja asi lahendatud. Pangakontot küll keegi arestima ei hakanud.

Cash87
13.10.11, 12:35
Üks asi on 35 maksmata trahvi, teine asi üks. Mul oli juhtum, kus sain piletita sõidu eest laksu kätte ja maksin kohe samal päeval ära. Kuus kuud hiljem tuli töö juurde kiri (mitte mulle koju vaid töö juurde), et trahv maksmata. Lendasin panka, võtsin väljavõtte pangast tõestamaks, et makstud ja viisin selle täiturile. 3 minutit vestlust ja asi lahendatud. Pangakontot küll keegi arestima ei hakanud.

Aga pidid nii palju vaeva nägema, kuigi oled teinud kõik õigesti. Fucked up shit ju!!

tolmuahv
13.10.11, 12:56
Kuivõrd blogist sai juba parkimistrahvide teema, siis: Ma sain Tallinna Transpordiametilt tähitud kirja. No idea. Paar kuud tagasi üks paks lehm tegi mu autost pilti ja valmistus trahvi tegema, aga ma sõitsin minema. Mölises midagi järgi, aga paberit ei jõudnud valmis teha. Paar nädalat tagasi sai naine trahvi ja maksin selle ära. Kandsin ühe sendi rohkem ja selgitusse, et pange korruptantide juriidiliste kulude katmiseks toetusfondi.

Kiri on ühega neist kahest seotud. Postkontorisse järgi ei viitsi minna. Mis mu downside on, masterpuppet? :)

Rage
13.10.11, 13:41
Laasi piletita sõidu väärteo vms trahve ei saa küll võrrelda Cityparki "leppetrahvidega".. Arvestage kõik, kui te kuskilt tasulises tsoonis (a la tallinnas kesklinn või südalinn vms) pargite valesti ja saate trahvi kui parkimiskorralduse vms eiramine, siis tuleb see ära maksta. Kui te aga lähete kuskile eraparklasse, millel pole tõkkepuud ees jms, siis nad saadavad teile mitte trahvi vaid leppe rikkumise trahvi vms, sel juhul saate nö jätta selle asja maksmata, kuna lihtsalt mingile alale sissesõitmine kus on mingi silt üleval ei ole lepingu sõlmimine, seega kuna te pole lepingut sõlminud, ei saa ka leppetrahvi nõuda. keegi võiks veidi surfata portaalides ja otsida üles artiklid, mis need nüansid täpsemalt ära seletavad.

Kotkas1000
13.10.11, 15:04
Täpselt nii, Rage. Citypark trahvid ja OÜ Ühisteenused pollt tehtav trahv on kaks ise asja. Ühtedega täidetakse riigi kassat, teistega eraisiku kukrut ja nagu ma olen aru saanud, siis see viimane tegevus on ebaseaduslik.
Endal tekkis küsimus, et kui nad koju ühtegi meeldetuletust ei saada, kas siis see kojamehe vahele pandav lipakas on aluseks, et asi kohtutäiturile lahendada anda, kui ära ei maksta? Ei tundu eriti loogiline minu meelest. Vb. viis tuul minema selle või mõni pahatahtlik kaaskodanik lihtsalt võttis ära.

ok2aa
13.10.11, 15:13
kui juba parkimise peal jutt on, siis ükspäev asutuse kinnises maa-aluses parklas üks m.unn parkis juhipoolse ukse kinni. kahjuks ei tea, kes selle auto omanik oli. igatahes virutasin ta sharanile täiest jõust jalaga ja ronisin kõrvaltuksest sisse. andke nüüd head kättemaksunõu.

Kotkas1000
13.10.11, 16:08
Mina oleks rehvi või kaks tühjaks lasknud kui on näha, et inimesel on lihtsalt pohhui teistesi ja on meelega nii parkinud.

taavi
13.10.11, 16:14
kui juba parkimise peal jutt on, siis ükspäev asutuse kinnises maa-aluses parklas üks m.unn parkis juhipoolse ukse kinni. kahjuks ei tea, kes selle auto omanik oli. igatahes virutasin ta sharanile täiest jõust jalaga ja ronisin kõrvaltuksest sisse. andke nüüd head kättemaksunõu.
http://www.upload.ee/image/1729035/p6mmpeaqc1.jpg
Kojameeste vahele..

kaval-ants
13.10.11, 16:22
Kui te aga lähete kuskile eraparklasse, millel pole tõkkepuud ees jms, siis nad saadavad teile mitte trahvi vaid leppe rikkumise trahvi vms, sel juhul saate nö jätta selle asja maksmata, kuna lihtsalt mingile alale sissesõitmine kus on mingi silt üleval ei ole lepingu sõlmimine, seega kuna te pole lepingut sõlminud, ei saa ka leppetrahvi nõuda. keegi võiks veidi surfata portaalides ja otsida üles artiklid, mis need nüansid täpsemalt ära seletavad.

Sellega seoses küsiks, kust need eraisiku kukrut täitvad parklad (Citypark jms.) saavad üldse auto omaniku andmed, et neilt trahv sisse nõuda? Minu teada nad autot ja omanikku kokku viia ei saa (kui sa just ise neile oma andmeid ei avalda) ja see tõttu ise maksan parkimise ja trahvide eest ainult siis, kui selle taga on Ühisteenused...

ok2aa
13.10.11, 16:23
Sellega seoses küsiks, kust need eraisiku kukrut täitvad parklad (Citypark jms.) saavad üldse auto omaniku andmed, et neilt trahv sisse nõuda? Minu teada nad autot ja omanikku kokku viia ei saa (kui sa just ise neile oma andmeid ei avalda) ja see tõttu ise maksan parkimise ja trahvide eest ainult siis, kui selle taga on Ühisteenused...

selles ongi point - trahvi võivad nad teha aga imo ei ole neil võimalik trahviteatist mitte kuidagi minuni toimetada, kuna andmeid ei ole võimalik kätte saada.

ok2aa
13.10.11, 16:27
Mina oleks rehvi või kaks tühjaks lasknud kui on näha, et inimesel on lihtsalt pohhui teistesi ja on meelega nii parkinud.

see oli ka mul esimene mõte aga kaamerad on igal pool üleval. ehk siis plaan peaks olema selline, mis ei kahjusta otseselt ta vara aga tekitaks ebamugavustunde. mina oma piiratud fantaasiaga tulin ainult määrdunud auto peale roppuste kirjutamise ja ebasündsate jooniste tegemise peale. lisaks iga päev otsin võimalust ta omakorda kinni parkida obv.

oohoh
13.10.11, 16:31
... aga kaamerad on igal pool üleval. ehk siis plaan peaks olema selline, mis ei kahjusta otseselt ta vara aga tekitaks ebamugavustunde. .
jalalöök oli nii kiire, et see kaamerale ei jäänud :D?
Oleks aega, paberit ja kirjutusvahend võiks ju midagi ilusat kirjutada ja kojamehe vahele toppida.

Jäämees
13.10.11, 16:52
Mees sa ei tea kui kiiresti ma löön..

bluetramm
13.10.11, 17:00
njaa mul oli mingi peenem nali yhisteenustega, sain parkimistrahvi ja maksin ära. Mingi paar kuud hiljem tuleb kiri kohtutäiturilt, et maksa trahv ära. Uurisin, et mis trahv see on, mul enda teada ei tohiks neid olla. Krt sama trahv, mille ma ära maksin, saatsin kohtutäiturile ka pangaväljavõtte, kus näidatud, et ülekanne tehtud. Siis tuli välja,et peale trahvi tasumist, oli nädal aega hiljem see mu kontole tagasi kantud, ma ei saanudki aru, mis põhjustel, aga mulle sellest teada ei antud igatahes. Lõpuks tehti mulle väga viisakalt selgeks, et mina jään nagunii süüdi ja kui nädalaga ära ei maksa, paneme veel otsa. Ühesõnaga maksin trahvi koos kohtutäituri kuludega ära, kuna tundus veel odav väljapääs sellest jamast

tolmuahv
13.10.11, 17:00
Lagasta tondi autot natuke. Kui midagi muud pole käepärast, siis õlivarras mootorist, paberiga natuke soga ja laotad selle kangelase klaasile. Materiaalne kahju on väike, aga ebamugav ja inetu. Mu naine hoiab muidu kindalaekas silti "Idikas!" sellisteks puhkudeks. Minule isiklikult jääks sellest väheks.

Muidugi tuleb hoolas olla, et ärritusest võti näpus kogemata ukse otsa ei koperda, võib inetu kriimu peale teha.

ok2aa
13.10.11, 17:04
jalalöök tuli instiktiivselt. hea, et telliskivi haardeulatuses polnud.

kuidas iirimaa mängule pileteid saab? tahaks minna dublinisse, seal palju tuttavaid ka ees ja hea põhjus läbutripiks olemas.

Oliverk
13.10.11, 17:08
selles ongi point - trahvi võivad nad teha aga imo ei ole neil võimalik trahviteatist mitte kuidagi minuni toimetada, kuna andmeid ei ole võimalik kätte saada.

Mingi hetk andis ARK neile infot, ag asee keelati vist ära.

masterpuppet
13.10.11, 17:10
Kuivõrd blogist sai juba parkimistrahvide teema, siis: Ma sain Tallinna Transpordiametilt tähitud kirja. No idea. Paar kuud tagasi üks paks lehm tegi mu autost pilti ja valmistus trahvi tegema, aga ma sõitsin minema. Mölises midagi järgi, aga paberit ei jõudnud valmis teha. Paar nädalat tagasi sai naine trahvi ja maksin selle ära. Kandsin ühe sendi rohkem ja selgitusse, et pange korruptantide juriidiliste kulude katmiseks toetusfondi.

Kiri on ühega neist kahest seotud. Postkontorisse järgi ei viitsi minna. Mis mu downside on, masterpuppet? :)

Ma ei suutnud hetkel kiiresti tuvastada, kas Tallinna Transpordiametil on menetleja õigused (kahtlustan millegi pärast, et on). Seega halvim juhus on ikka vana hea täitemenetlus. LIhtsalt trahv suureneb kohtutäituri kulude osas.

Ja ega kontrolörid teil kojamehe vahele ainult selle paberi ei pane. Nad obv teevad rikkumisest pilti ning koostavad akti. Minu teada peaks sellest kohtutäiturile piisama ja nüüd on juba sinu probleem see vaidlustada.
Ja kui ma õigesti mäletan, siis äkki Maanteamet väljastas vanasti eraparkla omanikele autode omaniku andmeid. Enam kindel pole, et seda tehakse.

Edit: Tallinna Transpordiamet on kohtuväline menetleja, seega oleks mõistlik trahv ära maksta.

Rage
14.10.11, 09:23
see oli ka mul esimene mõte aga kaamerad on igal pool üleval. ehk siis plaan peaks olema selline, mis ei kahjusta otseselt ta vara aga tekitaks ebamugavustunde. mina oma piiratud fantaasiaga tulin ainult määrdunud auto peale roppuste kirjutamise ja ebasündsate jooniste tegemise peale. lisaks iga päev otsin võimalust ta omakorda kinni parkida obv.
kõlab nagu väga täiskasvanulik mõtlemine, see kindlasti lahendab parkimise probleemid nüüd ja igaveseks. Arvad tõesti, et kui sa lähed kellegi autole jalaga virutama või sodima või pargid teda kinni, siis ta saab täpset aru mis ta valesti tegi ja edaspidi on väga hooliv sinu kõrvale parkides? No, I don't think so. Mind pargiti uude kohta elama asudes kaks korda kinni, teisel korral sain parkijal varukast kinni ja pahandasin taga, ei sõimanud, lihtsalt noomisin, palusin tal ümber parkida ja kui ta seda oli teinud, siis tänasin teda, nüüd kaks aastat hiljem pole keegi rohkem mind maja ees kinni parkinud ja tookordne parkija naeratab ja ütleb tere iga kord kui koridoris möödume üksteisest.

p.s. kui sind pargitakse kinni nii, et sa ei pääse autoga välja sõitma või mõni auto takitsab liikulst vms, siis on sul alati võimalik helistada menti ja paluda auto teisaldada.

Pumper
14.10.11, 09:28
Kindlasti üks parimaid parkimisteemalisi blogisid, aga kuis pokris läeb või nii?

ok2aa
15.10.11, 11:30
Kindlasti üks parimaid parkimisteemalisi blogisid, aga kuis pokris läeb või nii?

veits sitasti.
300 mängu, -$1416,20, avg stake $76,32. lisaks pidin uue klaviatuuri ostma.

emmimees
15.10.11, 11:49
lisaks pidin uue klaviatuuri ostma.

kas kirjeldaksid, mis vanaga juhtus täpsemalt?

E: kui pilte pole panna :P

Fortune
15.10.11, 13:14
veits sitasti.
300 mängu, -$1416,20, avg stake $76,32. lisaks pidin uue klaviatuuri ostma.
nõrk mindset?

ranka
15.10.11, 15:47
kas kirjeldaksid, mis vanaga juhtus täpsemalt?

E: kui pilte pole panna :P

Editile: pajumaal oli kunagi idee teha tildi muuseum, kuhu pannaks välja tiltis peaga lõhutud esemed. Hetkel oleks kindlalt võitjaks Relander, kellel oli facebookis LCD teleka pilt, mille "ämblik" ekraanil oli jala või rusikajälg.

leits
15.10.11, 16:07
ma oleks saand anda 24" monitori .. aga viisin juba kogumispunkti ära :( tho 2mblikkuse ei l2ind .. mõned kiired ainult ..

rahvavaenlane
15.10.11, 18:05
oman läppi millel on klaviatuuril rusika jälg. töötav mudel

emmimees
15.10.11, 18:23
Mul midagi suuremat katki vist pole läinudki, aga paar korda olen küll arvutilaua peaaegu pooleks löönud rusikaga.. monitor ja asjad tõusid õhku laual. Kõige valusam oli pärast käel obv
Aa ükskord viskasin mahlaklaasi kildudeks vastu esiku ust.. kui avastasin et telefon ära varastatud :S

KristjanLaas
15.10.11, 18:39
Mul on perekonna purunenud lootused ja elukaaslase mõranev elurõõm:(

hotcocacola
15.10.11, 23:57
Editile: pajumaal oli kunagi idee teha tildi muuseum, kuhu pannaks välja tiltis peaga lõhutud esemed. Hetkel oleks kindlalt võitjaks Relander, kellel oli facebookis LCD teleka pilt, mille "ämblik" ekraanil oli jala või rusikajälg.

tildi muuseum oleks ülikõva plaan kusjuures.
Iga eseme all on lühike story, mis eelnevalt juhtus:

Ranka hiir
"Triobetis oli rida vs rida ja nii 4x järjest"
:D

Lisaks väikse 2€ pileti ning pm printinggzzz

ranka
16.10.11, 04:46
A kuidas tussudega on? Me camuga tiltasime just linnas nii, et toce lendas igasse kaarte. Paagid jummmala kuival.

Stewie
18.10.11, 10:07
Ükskord sai odav plastikust arvutitool perse all puruks murtud.

ok2aa
18.10.11, 10:19
eile avanes võimalus tagasi teha ja sama türapea ise kinni parkida. loomulikult seda ka tegin, kusjuures enda auto jäi täpselt märgistatud parkimiskoha piiridesse.

mängisin ka üle tüki aja nädala sees pokkerit. ca 60 hyperturbot ja tulemus enamvähem nullis. vahepeal tekkis 10 buyinine auk obv. üldiselt hakkab iga päevaga aina rohkem tunduma, et pokkeris raha eriti pole. pole aega ja tahtmist päevad läbi droolereid ekraani ees jahtida ja regularid omavahel enam üldse ei mängi. praegu oleks õige hekt saitidel ära kaotada heads-up formaat, äkki siis muutuks pilt väheke rõõmsamaks, tekiks rohkem 6-max laudasid ja fishid ei läheks ka nii kiiresti bustoks. dunno, miks seda polegi juba tehtud.

andu_andu
18.10.11, 11:14
sa räägid heads-up cashist ikka ? SNGdes on just vastupidi, HUSNG-s on rahhi, aga 6-max ja STT-s pole

ok2aa
18.10.11, 12:17
cashist jah

WeThePeople
19.10.11, 21:03
veel parkimisest:

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/375960_460s_v1.jpg

ranka
20.10.11, 05:03
eile avanes võimalus tagasi teha ja sama türapea ise kinni parkida. loomulikult seda ka tegin, kusjuures enda auto jäi täpselt märgistatud parkimiskoha piiridesse.

mängisin ka üle tüki aja nädala sees pokkerit. ca 60 hyperturbot ja tulemus enamvähem nullis. vahepeal tekkis 10 buyinine auk obv. üldiselt hakkab iga päevaga aina rohkem tunduma, et pokkeris raha eriti pole. pole aega ja tahtmist päevad läbi droolereid ekraani ees jahtida ja regularid omavahel enam üldse ei mängi. praegu oleks õige hekt saitidel ära kaotada heads-up formaat, äkki siis muutuks pilt väheke rõõmsamaks, tekiks rohkem 6-max laudasid ja fishid ei läheks ka nii kiiresti bustoks. dunno, miks seda polegi juba tehtud.

Mis jutt see on, et raha ei ole? Meenutab juba: "no money in poker, everyone solid" teemat :)

Loomulikult fishe on vähemaks jäänud. Mõned neist õppinud mängima, mõned neist tänu riikide seadustele pokkerist eemaldatud/eraldatud (USA, Prantsumaa, Itaalia), mõned neist ei teeni enam küprokkuute ehitades 2k euri vaid peavad maksma kuus liisinguid jms, mõned viimase aja probleemide valguses ei soovi deponeerida jne, jne.

Probleem ei seisne selles, et raha sai otsa vaid selles, kuidas seda raha jagatakse. HU cash on kõige parem näide. Pärast BF-i jooksid FTP ja mingil määral ka AB/UP regularide hordid Starsi. Alates sellest päevast on HU cash-is tekkinud tühju laudu juurde samas running laudade arv samaks jäänud. See on ületanud igasuguse piiri. Isegi kui sa ei soovi bumhuntida siis lihtsalt sul ei olegi enam muud võimalust - enamus mängijaid keeldub pärast PTR checki sinuga mängimist.

Olen pakkunud Starsile mitmeid lahendusi. Nende enda väitel KOTH (king of the hills, limiteeritud laudade arv) ei tööta kuna seda rakendati Partys ja mingit aktiivsust juurde ei tulnud. Aga keegi ei mõelnud selle peale, et Partys tekib 40 tühja lauda (ei ole numbris kindel) ja üks mängija saab korraga oodata 18-nes tühjas. Siis pm. high stakes action kuulubki kõigest mõnele regularile, kellel kõige suurem eelis.

Starsis teadupärast saab avada limiidi kohta ühe tühja laua ja KOTH oleks kindlasti väga hea lahendus. Nõrgemad/nitimad mängijad, kes ei vääri seda raha peavad oma laua siis loovutama. Lisaks muidugi bootimine laudadest. Kui oled seal tunnike passinud siis võiks ongame moodi mängija lauast nahhui saata. Kaua sa passid seal. Screen-name change aitaks ka vägagi palju aga seda ei tehta never.

Lisaks veel anonymous lauad.

6max/FR olukord on tunduvalt parema aga ka mitte roosiline. Istud lauas, et lauda teha siis tuleb istub lauda miski vennike, kes insta sit oudib. Ootad pool tundi. Siis tuleb lõpuks fish ja laud täitub minutiga. Lisaks veel jube seat hoppimine ja muu kometjant. Lõpuks kui fish busto/lahkub laguneb laud minutiga.

Kui soovid HU cashi actionit siis pead mängima non-PTR saitidel. Hetkel parimaks on kindlasti MicroGamingu anonüümsed lauad. Teine valik oleks 888.com.

hotcocacola
20.10.11, 05:07
Stars võiks progreda 3-4max lauad

alaska
20.10.11, 12:04
Kas on pakutud välja mingi kohustuslike käte arv ja mis plussid miinused on? Ma mõtlen, hea mängija istub bumhunteri lauda ja see peab 200 kätt ära mängima, enne kui sitoutida saab. Disconnect on kallis, mis veel?

widescreen
20.10.11, 13:20
Kas on pakutud välja mingi kohustuslike käte arv ja mis plussid miinused on? Ma mõtlen, hea mängija istub bumhunteri lauda ja see peab 200 kätt ära mängima, enne kui sitoutida saab. Disconnect on kallis, mis veel?

ega nad ei saa inimesi mängima sundida.

ranka
20.10.11, 15:01
Kas on pakutud välja mingi kohustuslike käte arv ja mis plussid miinused on? Ma mõtlen, hea mängija istub bumhunteri lauda ja see peab 200 kätt ära mängima, enne kui sitoutida saab. Disconnect on kallis, mis veel?

Vandalariga võtsid täna hommikul koos tabletti? :P

Niisama tegelt narring. Widescreen ütles ära, miks see halb. Saan aru, et kui üks ootaja vend miski 10x sit oudib peale esimest kätt siis saab tunniks laudadest bänni aga nii mängima sundida :)

alaska
20.10.11, 15:40
Tildis oli nii HUSNG-s, et sai teha palju laudu. Nii siis istusid 10 regulari rivis, omavahel ei mänginud, ootasid fishi. Siis tuli "R-quaresma", istus 500$ lobbysse maha ja ütles, et tema kõrvale ei istu keegi. Kui keegi istus ja proovis fishi oodata, sai ta insta tema vastu ja pidi mängima 500$ peale. Nii ta siis istus seal lõpuks üksinda ja sai 100% fishidest. Cool story, eks. Igakord kui ma seda bumhunterite rivi näen HU cashis, mõtlen, et võiks tulla samasugune mees ja puhastada selle rivi ära. Kahjuks ei saa, sest ega kedagi ei saa ju mängima sundida.

Codecci
20.10.11, 16:13
Tildis oli nii HUSNG-s, et sai teha palju laudu. Nii siis istusid 10 regulari rivis, omavahel ei mänginud, ootasid fishi. Siis tuli "R-quaresma", istus 500$ lobbysse maha ja ütles, et tema kõrvale ei istu keegi. Kui keegi istus ja proovis fishi oodata, sai ta insta tema vastu ja pidi mängima 500$ peale. Nii ta siis istus seal lõpuks üksinda ja sai 100% fishidest. Cool story, eks. Igakord kui ma seda bumhunterite rivi näen HU cashis, mõtlen, et võiks tulla samasugune mees ja puhastada selle rivi ära. Kahjuks ei saa, sest ega kedagi ei saa ju mängima sundida.
PartyPokeris saab 1000NL+. Ja mina ei saa aru miks PokerStars ütleb, et halb süsteem - regularide vahelist actionit on 100x rohkem kui teistel saitidel ja minu jaoks isiklikult ainuke motivaator oma regularide-mängu arendada.

Kõige huvitavam on asja juures see, et absoluutselt KÕIK on bumhunterid. Kellelgi ei ole huvi teise regulariga mingi pikema perioodi peale madistada, seda tehakse ainult imidži ja laudade pärast. Ainuke erand vb see vend: http://www.pokertableratings.com/party-player-search/ChichaGlisha

Üks parimaid vendi Partys kes alati kui online omab 18 lauda 40-st 1000NL-is snap sit outib nt PokerStarsis kui vähegi kompetentne mängija talle vastu istub. Partys ka teiste heade regularidega tehakse diile, et "ärme üksteise laudadesse istu" jms. 2+2 'st tuntud 2eazy kes omal ajal mängis 100K kätt HU-d kuus ja väidetavalt kõigi vastu ei saanud üldse laudade osas jaole Party 1000NL-is, bumhunteritest regid istusid pidevalt ta laudadesse ja vend kuses täis; nüüdseks tundub PTR-i järgi, et ta üldse Party ära quittinud.

Üldiselt need "I play everyone" tüübid on müüt. Selliseid inimesi pole (mõningate eranditega) olemas.

ok2aa
20.10.11, 16:28
minu jutt ei käinud tegelt üldse bumhunterite pihta. samuti ei olnud mu jutu point everyone is solid.

probleem on selles, et minu jaoks isiklikult ei ole enam motivatsiooni pokkerit tõsiselt mängida. mul ei ole aega ega tahtmist istuda tundide viisi ekraani ees, et oodata ilalõugasid HU laudadesse. mul ei ole aega, et teha iga päev paari tunni pikkuseid sesse.

aasta tagasi oli lihtne - panin ftp käima ja sain 15 minutiga 8 lauda tööle. soft oli kiire, läbi sai mängitud lühikese aja jooksul palju käsi. eriti hea oli cap laudadega, kus tuli veelgi rohkem käsi per tund ja winrate ka normaalne. printigzzzzzz moneyzzzzzz.

nüüd on ainuke tõsiseltvõetav alternatiiv stars, kus on retarded 20bb cap lauad (kusjuures ka neis on millegipärast meeletud waiting listid); 100bb lauad, kus on kogu action meeletult aeglane ja ebanormaalsed waiting listid; hyper turbod. hyper turbodes veel actionit on aga mul ei ole enam viitsimist, et põhjalikult süveneda matemaatikasse ja rangedesse, mis puudutab 5-9bb mängu. seega on lihtsalt jõudnud kätte aeg, kus enam pole motti, et online pokkerit väga tõsiselt võtta.

mis puudutab hu cashi ja bumhuntereid, siis hu tuleks saitidel ära lõpetada. ei läheks fishid nii kiiresti bustoks ja inimesi ei premeeritaks nii palju bumhuntimise eest. lisaks oleks palju rohkem 6 max laudasid. võidaksid kõik va bummihundid.

ranka
20.10.11, 17:25
FTP-d sa Starsiga võrrelda ei saa. FTP-s ringles väga palju kattetuid deposiite ja said mängida samas mängijatepagasis itaalia mängijad. Kui keegi ka teeks Starsile aastas 50 miljonilise dollarilise rahasüsti otse laudadesse siis oleksid Starsis lauad tunduvalt fishisemad.

ok2aa
28.10.11, 22:38
http://3.bp.blogspot.com/_a51NfzEFgKc/S7Mj3CTVMYI/AAAAAAAAEVg/trNsbBeVzhU/s1600/20070302fallingdown.jpg

Relamz
29.10.11, 00:02
http://ericgarcellano.files.wordpress.com/2011/04/falling-down-20090526115121472-000.jpg

Carl
29.10.11, 00:13
Trahvide jne teemasse veel, et endilgi oli liiklustrahv, maksin nipsti ära, ja 2 kuu pärast tuli 3 lehekülge hülgemöla postkasti, millest 1 lause rääkis mulle et ma lohh, ei ole trahvi maksnud ja maksad veel nüüd. Siis vaatasin et da fuq noobid, nii ei lähe, helistasin büroosse, küsisin et kes see failnoob mult raha beggib, siis pidin online vahendusel panga väljavõtte saatma ning nad jäid vait.

ok2aa
29.10.11, 00:23
sain eelmine nädalavahetus politseilt ka trahvi. tagaistmel turvavöö kinnitamata. kirjutasin laupäeval kl 12 päeval politseibussis õllest lehkavana seletuskirja, miks unustasin turvavöö kinnitamata. trahv 12 eurtsi. elu on till.

rollkopter
29.10.11, 10:28
ahsoo, trahvi saab see kellel rihma peal ei ole mitte autojuht jah

BuildUp
29.10.11, 10:41
ahsoo, trahvi saab see kellel rihma peal ei ole mitte autojuht jah

Just nii.

Pumper
29.10.11, 22:00
sain eelmine nädalavahetus politseilt ka trahvi. tagaistmel turvavöö kinnitamata. kirjutasin laupäeval kl 12 päeval politseibussis õllest lehkavana seletuskirja,
Saad laste kõrvalt aega tina ka panna?

ok2aa
30.10.11, 01:37
esimest korda sain - kohe trahv kaela. karma.

ok2aa
13.11.11, 23:49
täna peale isadepäeva sauna ja snäkke ja õllesid mängisin plo50t.

wat

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
PL Omaha $0.50(BB) Replayer
Hero ($227)
($233)

Dealt to Hero 7:heart: 3:heart: T:diamond: 8:diamond:

raises to $1.50, Hero raises to $4.50, calls $3

FLOP ($9) K:diamond: 2:diamond: J:diamond:

Hero bets $6.75, raises to $28.80, Hero calls $22.05

TURN ($66.60) K:diamond: 2:diamond: J:diamond: A:diamond:

Hero checks, bets $49.55, Hero calls $49.55

RIVER ($165) K:diamond: 2:diamond: J:diamond: A:diamond: 6:spade:

Hero checks, bets $151 (AI), Hero calls $144 (AI)

shows 9:heart: 3:diamond: 8:club: 5:club:
(Pre 39%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)

Hero shows 7:heart: 3:heart: T:diamond: 8:diamond:
(Pre 61%, Flop 100.0%, Turn 100.0%)

Hero wins $454

Codecci
16.11.11, 14:03
Sul Cityparki parkimistrahviga ei ole veel midagi juhtunud? Sain ka just litaka...

tolmuahv
16.11.11, 14:22
See viimane käsi on ju suht standard 3-barrel bluff 3bet potis. Eile mängisin täpselt samasuguse käe, callisin maha 3 bulletit Q-high flushiga 3-betitud potis, sest vastane oli igakord monotone boardil hullult laksima hakanud. Obv oli seekord vastas K-high flush (A boardil) ja tundsin end suht lollilt, et 300bb+ välja maksin. See tont näitab sulle ka siin vahel nutsi ette.

ok2aa
30.12.11, 00:52
http://www.upload.ee/image/1933617/2011.jpg

alaska
30.12.11, 00:56
WTF:eek:

ok2aa
30.12.11, 01:23
kommentaarid:

1. pool miljonit eeki kaotada suckib. kuigi mitte nii palju, kui võiks arvata.
2. aasta on vaatamata kõigele ikkagi korda läinud. igapäevatöös olen paari aasta tagusega saanud palgatõusu üle 50%, pere ja lapsed on super.
3. aasta peale on 3 plusskuud: jaanuar, november, detsember. 24 jaanuar mängisin veel nl5000 HU (küll cap, aga siiski). lapsed sündisid jaanuari lõpus btw. viimased plusskuud on tulnud puhtalt selle pealt, et lastel on päevagraafik normaliseerunud. hiljemalt kell 22 lapsed magavad (tavaliselt isegi varem) ja peale seda on vaba aeg. mõnel õhtul võtan õlle ja vaatan telekat, mõnel õhtul mängin veits pokkerit. seda kõike saab teha enamvähem puhanud peaga, sellest ka plussis kuud.
4. suur osa miinusest (lisaks runbadile) saab kirjutada väsimuse arvele. täiskohaga töö ja kahe väikse lapse kõrvalt lihtsalt ei jätkunud energiat, et teha parimat mängu (tuntud ka kui A-mäng).
5. praegu olen mänginud nl100 ja 200. kuna starsi ptr on miinuses, siis saab vägevalt actionit ka regularidelt. see kuu olen päris mitu 4-tabling sessi teinud (ja kõikides regulare võitnud vähemalt 3 buy-iniga). feels good. kui olen piisavalt enesekindlust tagasi saanud, siis järgmistesse limiitidesse tagasi.
6. järgmise aasta eesmärk on miinus tasa teha. kui ftp tagasi lahti ei tule või millegipärast nl200st kõrgemale starsis tagasi ei jõua, siis arvatavasti quitin tõsisema mängimise üldse.

fyte
30.12.11, 01:24
Jõhker.. Kui suure osa rb silub?
Ehk jooksed uuest aastast sama palju üle EV. :p

KristjanLaas
30.12.11, 01:27
http://www.upload.ee/image/1933617/2011.jpg

Ehtne näide kuidas lood cocasugustest miljonäridest inimestele mõjuvad ja mis on tegelt joone all.
Säästan sulle palju raha ja ütlen ausalt ära, et enamus mängijaid on kaotavad ja need kellest sa loed (hellmuth, negreanu, aasmaa) on tegelikult erandid, kes võidavad sinusuguste depovate ullikeste arvelt.

Saadaks selle graphi sinu esialgsele ülemusele LOL

gl, näen juba upswingi ise graphi lõpus.

ok2aa
30.12.11, 01:32
Ehtne näide kuidas lood cocasugustest miljonäridest inimestele mõjuvad ja mis on tegelt joone all.
Säästan sulle palju raha ja ütlen ausalt ära, et enamus mängijaid on kaotavad ja need kellest sa loed (hellmuth, negreanu, aasmaa) on tegelikult erandid, kes võidavad sinusuguste depovate ullikeste arvelt.

Saadaks selle graphi sinu esialgsele ülemusele LOL

gl, näen juba upswingi ise graphi lõpus.

haha, rääkides esialgsest ülemusest, siis tal on homme viimane tööpäev ja esmaspäeval peab ta mulle üle andma kõik tööandja poolt antud vahendid (telefon, arvuti, tõkkepuu pult jne). saab olema huvitav päev.

ok2aa
30.12.11, 01:35
istun praegu saunas ja lavalkäimiste vahepeal rüüpan õltsi ja vaatan nba.tvd (kuni 9.jaanuarini tasuta btw). pole sel elul viga midagi.

ok2aa
30.12.11, 01:39
kui juba jauramiseks läks, siis need kuradi "stakeback ja kasum 50-50" stakemised on puhtad inimeste röövimised. kuidas stakejad ise elementaarset matemaatikat ei oska teha on minujaoks müstika. minu perset torgib see sellepärast, et mõnikord tahaks isegi teatud inimesi stakeda aga turg on oma stakebackkimistega nii perse keeratud, et suht raske on leida mõistlikku diili.

ja cityparki trahvi pole siiani maksnud ning keegi pole seda raha küsima ka tulnud.

BuildUp
30.12.11, 01:42
Ma mõistan, kui sa ei soovi äri ülevõtmise-ülemuse vallandamise teemal sõna võtta, kuid väga huvitav oleks lugeda, mis sektoris ja kuidas see täpsemalt juhtus.

rahvavaenlane
30.12.11, 01:55
ca 15 min. enne su graafiku postitust lugesin ranka päevikut. (vt. eilne või üleeilne post kus, ta sinust räägib :D). ok, väidad, et suudad kõik väsimuse ja muude lolluste taha kirjutada. aga mul on sulle küsimus. miks sa oled seda aasta aega järjest teinud? kas sul on mingid nipid millega sa senise tildi kavatsed maha jätta ja "korralikuks" hakata? ja kuidas sa seda teed?

ok2aa
30.12.11, 02:43
Ma mõistan, kui sa ei soovi äri ülevõtmise-ülemuse vallandamise teemal sõna võtta, kuid väga huvitav oleks lugeda, mis sektoris ja kuidas see täpsemalt juhtus.

tegelikult ei ole siin midagi põnevat. tegemist oli lihtsalt ebapädeva inimesega. mulle anti võimalus võtta üle tema ametikoht ning anti valida, kas tahan teda oma tiimi või mitte. kift oli muidugi see, et otsuse pidin isiklikult teatavaks tegema ilma ettevalmistamata. mul oli juba jope seljas ja olin valmis lõunale minema, kui helistati ja hoiatati, et persoon on minu ukse taga 1 minuti pärast ja anna aga tuld.

igaljuhul huvitav kogemus. üldse on sellel aastal tulnud tööle võtta/lahti lasta/madalamale ametikohale viia päris mitu inimest. eelnevalt selline kogemus mul puudus ning tunnen, et olen saanud päris head õppetunnid selles osas. tööintervjuude läbiviimisel on pokkerimängija taust ainult kasuks ning ainukese selleaastase möödapaneku ennustasin ka oma ülemusele kohe peale intervjuu läbiviimist ette (inimene oli liiga hea pakutava ametikoha jaoks), kuid mind ei võetud obv kuulda.

ok2aa
30.12.11, 03:01
ca 15 min. enne su graafiku postitust lugesin ranka päevikut. (vt. eilne või üleeilne post kus, ta sinust räägib :D). ok, väidad, et suudad kõik väsimuse ja muude lolluste taha kirjutada. aga mul on sulle küsimus. miks sa oled seda aasta aega järjest teinud? kas sul on mingid nipid millega sa senise tildi kavatsed maha jätta ja "korralikuks" hakata? ja kuidas sa seda teed?

meh. ma ei tea. mingi ajani oli mul tunne, et see ei saa olla reaalne ja küll see EV tagasi tuleb. lihtsalt tunnen, et olen nüüd targem ja enam samu vigu ei tee. detsembrikuu ongi andnud tagasi kindluse, et olen võimeline pokkerit beatima, sest olen selge peaga suutnud teha ilma autopiloodita mängu. pole enam ära stackinud kohtades, kus enne ja oma käigud läbi mõelnud. asi polegi olnud selles, et lähen tilti selle tavamõistes.

kirjutasin mingi lõigu igasugu põhjenduste kohta, kuid kustutasin ära, sest tundus jabur. ma arvan, et võtmesõna on "autopiloot" ning selle vältimine ongi võtmesõna edasise edu saavutamisel.

rahvavaenlane
30.12.11, 03:03
tegelikult ei ole siin midagi põnevat. tegemist oli lihtsalt ebapädeva inimesega. mulle anti võimalus võtta üle tema ametikoht ning anti valida, kas tahan teda oma tiimi või mitte. kift oli muidugi see, et otsuse pidin isiklikult teatavaks tegema ilma ettevalmistamata. mul oli juba jope seljas ja olin valmis lõunale minema, kui helistati ja hoiatati, et persoon on minu ukse taga 1 minuti pärast ja anna aga tuld.

igaljuhul huvitav kogemus. üldse on sellel aastal tulnud tööle võtta/lahti lasta/madalamale ametikohale viia päris mitu inimest. eelnevalt selline kogemus mul puudus ning tunnen, et olen saanud päris head õppetunnid selles osas. tööintervjuude läbiviimisel on pokkerimängija taust ainult kasuks ning ainukese selleaastase möödapaneku ennustasin ka oma ülemusele kohe peale intervjuu läbiviimist ette (inimene oli liiga hea pakutava ametikoha jaoks), kuid mind ei võetud obv kuulda.

see on nüüd kõige nõmedam keiss mida ma üle pika aja kuulnud olen. mis firma see selline on kes oma töötaja niimoodi tagantselja vallandab ja miks nad ise ei julge inimesele seda öelda? pehmelt öeldes on need need sinust kõrgemad ülemused parajad m...d. samamoodi võid sealt üks kell ise ka tagant nuga saada. ne kulturna.. pazoor.

ok2aa
30.12.11, 03:15
see on nüüd kõige nõmedam keiss mida ma üle pika aja kuulnud olen. mis firma see selline on kes oma töötaja niimoodi tagantselja vallandab ja miks nad ise ei julge inimesele seda öelda? pehmelt öeldes on need need sinust kõrgemad ülemused parajad m...d. samamoodi võid sealt üks kell ise ka tagant nuga saada. ne kulturna.. pazoor.

väljendasin end vist veits ebatäpselt (4 või 5 õlle ka juba sees). töösuhte lõpetamise otsusest teatas inimesele vastavaid volitusi omav inimene, kuid selgitusi otsuse põhjustest pidin mina jagama. eks testiti, kas on mul mune. teoreetiliselt peaks selliseid asju tegema personaliosakond, selles osas on sul õigus.

rahvavaenlane
30.12.11, 03:23
meh. ma ei tea. mingi ajani oli mul tunne, et see ei saa olla reaalne ja küll see EV tagasi tuleb. lihtsalt tunnen, et olen nüüd targem ja enam samu vigu ei tee. detsembrikuu ongi andnud tagasi kindluse, et olen võimeline pokkerit beatima, sest olen selge peaga suutnud teha ilma autopiloodita mängu. pole enam ära stackinud kohtades, kus enne ja oma käigud läbi mõelnud. asi polegi olnud selles, et lähen tilti selle tavamõistes.

kirjutasin mingi lõigu igasugu põhjenduste kohta, kuid kustutasin ära, sest tundus jabur. ma arvan, et võtmesõna on "autopiloot" ning selle vältimine ongi võtmesõna edasise edu saavutamisel.

suutsin siia praegu rohkem kui kolomeetri teksti kirjutada, aga siis kustutasin kogemata ära. aga lühendatult jõuduan siis praegu selleni, et ei turnades ühtegi punkti asjatult kaotada, ja cashis ühtegi dollarit. :D mul oli tegelt ka veidi analüütilisem ja omast arust huvitava mõttekäiguga tekst, aga ma ei ole seda enam öösel suuteline taastama. üritan seda teha homme ja niimoodi, et mõttekäik taastuks selliselt nagu ma seda täna mõtlesin. see kõik puudutab tildi vältimist ja dollarite kokkuhoidmist.

rahvavaenlane
30.12.11, 03:32
väljendasin end vist veits ebatäpselt (4 või 5 õlle ka juba sees). töösuhte lõpetamise otsusest teatas inimesele vastavaid volitusi omav inimene, kuid selgitusi otsuse põhjustest pidin mina jagama. eks testiti, kas on mul mune. teoreetiliselt peaks selliseid asju tegema personaliosakond, selles osas on sul õigus.

sorry, aga su munad oleksid pidanud olema õiges kohas selle kõne ajal, kui sa oleksid öelnud et see on personaliosakonna ajada. samas ma saan sust aru ka, oma perse PEABKI ligemal olema. kui nüüd käsi puhtalt südamele panna siis hea palga juures oleks ma ka sellega nõus. mul on muidugi siit läpaka tagant hea kommenteerida (tööl ma ei käi).

ok2aa
30.12.11, 03:41
nojah, mõnes mõttes on sul õigus. samas tunnen, et kui olen teinud ise otsuse, siis pean olema valmis ka seda sirge seljaga põhjendama. ka silmas silma, ükskõik kui ebameeldiv see ka poleks. kokkuvõttes igati õpetlik kogemus.

rahvavaenlane
30.12.11, 03:54
õpetlikum oleks selline asi ainult sel juhul kui sa tead täpselt tagamaid. praegusel juhul pead sa lihtsalt andma edasi infot nullist ja põhjendada sa seda 100% ei oska inimesele. sellist tüüpi lahtilaskmised, koondamised v mis iganes ei too kellelegi kasu. lahtilaskvatal on ka siiski parem kui kuuleb seda koos põhjusega otsuse tegija poolt.
aga üldiselt arvavad otsuste vastuvõtjad seda et pigem peidavad pea liiva alla jaa las keegi teine ütleb.

hotcocacola
30.12.11, 04:03
Sick graafik ikka.
Laasi tekst oli naljakas, samas ka tõsi.

Aga äkki sheerid enda lifetime graphi ka?

gl

ok2aa
30.12.11, 04:04
loe mu eelmisi postitusi põhjalikumalt.

ok2aa
30.12.11, 04:05
Sick graafik ikka.
Laasi tekst oli naljakas, samas ka tõsi.

Aga äkki sheerid enda lifetime graphi ka?

gl

pole seda kahjuks. eelmine arvuti läks täiega perse, ei saanud sealt midagi kätte.

ok2aa
30.12.11, 04:54
holy shit, oklahova vs dallase mäng. viimase 10 sekundi jooksul 2 epic kolmest.

kardaanirist
30.12.11, 04:59
OKC all the way. parim tiim westis atm.

Pumper
30.12.11, 09:32
Mis valdkonnas sa töötad kui saladus pole?

Võid ka PM.

adam_q
30.12.11, 13:49
hea blogi, avaldan kiitust - vaheldus käisin-venuses-pärast-mällaris-naised-maugad blogidele :)

ranka
30.12.11, 14:35
http://www.upload.ee/image/1933617/2011.jpg

kurb graafik, runbadis loomulikult EV ka ei biidi reiki aga kui sul abi vaja siis anna teada. sind aitan tasuta ja alati.