PDA

View Full Version : Müüa Sony PSP slim+3mängu



qbj0hn
22.05.11, 10:48
Müüa siis Sony PSP slim musta värvi.
Välja näeb siukene.

http://www.upload.ee/image/1358613/sony_PSP.jpg

Ainuke viga mis on on see, et netist alla tõmmatud mängud ei lähe millegi pärast tööle ja ainult originaal mängud lähevad peale.Tõenäoliselt mingi softi viga, ise ei oska korda teha pole eriline IT pro. Aga muidu wifi jne ja muud asjad kõik toimivad, mp3-esid mängib ja videosid saab ka peale panna.
Suhteliselt korralik näeb välja ka, ainuke koht kus veits kriibitud on see hõbedane PSP märgi ring taga, aga see on ka siis näha kui näpuga järge ajada.Ja üks väike täke taga küljel. Ekraan kõik asjad ilusad muidu.
Kaasa 3 originaal mängu mis ise ostsin Paide kaubamajast: GTA vice city stories (18€),Tekken 6 (30€) ja kariibimere piraadid (21€) Mänge eraldi ei taha enam müüa ja viskan kogu kupatuse maha.
Aparaat on ise mõned kuud mu käes olnud ja ise ostsin 100€-ga ühelt sõbralt kelle käes oli ka see mõndaaega olnud.Erinevaid stuffe saab ka netist peale tõmmata, sama nagu uutematele telefonidelegi.
Skype on ntx mul peale pandud ja saab kõnesid teha,mikrofon ja kõik on sees olemas.
Lükkaks mängud+aparaadi kokku soodsalt mingi 90€-ga maha, või kui keegi kindel ostja ja tahab veits tingida siis see ka okay.
Müügi põhjuseks lihtsalt see, et on mul kapipeal siin seisnud. Väiksele õele ostsin, aga ta pole ka mõnda aega kasutanud.
Poes peaks tutikas mingi 250€ vist olema.Laadija ka obv kaasa ja usb juhe.
Postikulu võin ise visata kui on vaja postiga saata ja ise ei satu kuhugi.

steven9405
22.05.11, 13:04
Pakun nokia n95 täiesti korras vastu!

qbj0hn
25.05.11, 02:02
Lükkan asja julgelt 70€ peale.

qbj0hn
25.05.11, 22:35
Müüdud, lock it up.