PDA

View Full Version : POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts



Leheküljed : 1 [2]

lenC
17.02.09, 13:27
Nii, nüüd on selge, mis me teeme. Me leiame, et on natuke vara ja kogu teema liiga läbimõtlematu. Foorumi peoks on meil mõtteid ja algelisi ideid, arvame et on parem oodata selle teemaga, et tagada suurem kvaliteet.

Vabandame, kui kellegi plaane rikkusime. Rahasid hakkan kohe tagasi kandma.

antnx
17.02.09, 13:49
HUH !??! MIS??? APRILL?

Tigrano
17.02.09, 13:50
HUH !??! MIS??? APRILL?


Ei ole kahjuks >:(

kollane
17.02.09, 14:05
wtfffffffffffffffffffffffffffff

no ootame siis, järgmist kokkusaamist
krdi kahju ikka

Tigrano
17.02.09, 14:15
wtfffffffffffffffffffffffffffff


Pidu peab tulema korralik, praegu tekkisid teatud probleemid organiseerimisega juba. Samas jõudsime järeldusele, et ametlike pidusi peame me korraldama ise (foorumi adminnid) ja selle eest ka vastutama. Kindlasti on plaanis edaspidi suurtemate ürituste korraldamiselosaliselt üritust finantseerida ja peole väärtust sellega juurde anda. Ma loodan, et olete mõistvad ja saate asjast aru, muidu pärast ütlete, et pokkeriprod.com peod on mööda ;D

marguzz22
17.02.09, 14:18
jama värk:S aga noh ma tahan näha, et mis teema siis suudab paremini korraldada peale villa ja turniiri seal ple ju ******* muud :S oleks lenc telefoni vastu võtnud ja oleks kõik korras olnud a noh pohhui, aga korraldage siis pidu millalgi ära vähemalt

Rage
17.02.09, 14:19
hea otsus.. +EV pidude osas ja foorumi maine kujundamisel.. tubli.

lenC
17.02.09, 14:32
jama värk:S aga noh ma tahan näha, et mis teema siis suudab paremini korraldada peale villa ja turniiri seal ple ju ******* muud :S oleks lenc telefoni vastu võtnud ja oleks kõik korras olnud a noh pohhui, aga korraldage siis pidu millalgi ära vähemalt


selles ongi asi, et me ei taha korraldada ametlikku foorumi pidu, kus on turna+villa ja siis mingi lampi joomine, mingid libud ja ma ei tea mis veel. Maitsetu. Me suudame paremini.

Ja kogu foorumile viimane hoiatus tavateemades ropendamise eest.

kollane
17.02.09, 14:45
sorry ropendamise eest .
no eks te ise teate paremini, huvitav tõesti mida paremini annab teha. Milline see ideaal pidu on.
jään huviga ootereziimi

ranka
17.02.09, 14:57
jama värk:S aga noh ma tahan näha, et mis teema siis suudab paremini korraldada peale villa ja turniiri seal ple ju ******* muud :S oleks lenc telefoni vastu võtnud ja oleks kõik korras olnud a noh pohhui, aga korraldage siis pidu millalgi ära vähemalt




Kuule noormees, mulle ei meeldi avalikult musta pesu pesta aga ära jäämise põhjus on selles, et põhimõtteliselt võeti koht eest ära. See on ehe näide, et asi oli VÄGA HALVASTI organiseeritud ja halva organiseerimise tagajärjel tekkisid kohe probleemid. Nüüd sa tuled ette heitma, et korraldage ise pidu. WTF MAN? Sina ju seda korraldasidki ja sinu pärast see jama praegu tekkis - sest sina olid ju põhiorganiseerija sa oleksid pidanud ise veenduma, et kõik asjad saavad korda aga seda sa ei teinud. Pigem sa rikkusid natuke meie foorumi maine või vähemalt tulevaste foorumi kokkutulekute mainet ning samuti tekib siin kindlasti väike lõhe foorumi X ja Y kasutajate vahel.

Ja lenC'i ei ole mõtet süüdistada (keegi ei olegi süüdistanud aga ütlen ette ära :P), sest tema oli küll volitatud isik minema uurima kotha aga temal tekkisid terviseprobleemid ja tervis on maailmas kõige tähtsam ja seda peo pärast ohverdada ei ole mõtet.

See, millal, kus ja kas üldse kokkutulek tuleb jään ma tänasel päeval võlgu, sest ma ei taha kellegi meeli üles kütta või kellegile pettumusi valmistada. Aga, kui peaks tulema, siis kindlasti on asi 100% ametlik, organiseeritud ning foorum paneb omalt poolt käpa väga-väga suurelt alla. Põhimõtteliselt oleksid rahalised resursid olemas praegu aga aega nõuab just läbimõtlemine - kus, kes, millal, miks, mida teeme jne. Need nõuavad väga palju aega ja neid ei saa teha kolme päevaga või muidu tulevadki - vorstid, siin saab juua ja turnat mängida peod.

Ja nõustun ragega ning ei hakka ka varjama, et sisimas olen natuke rahul, et see pidu ära jäi - just sõna "maine".

privador
17.02.09, 15:14
Kuule noormees, mulle ei meeldi avalikult musta pesu pesta aga ära jäämise põhjus on selles, et põhimõtteliselt võeti koht eest ära
Mõtlesin seal villas oma synnat pidada.Kas siis kõik näd vahetused olid välja üüritud?
Ja miks peab pokkeirprod.com pidu toimuma ülds enäd vahetusel?
Miks mitte näd keskel.Place kindlasti odavam,sest tavainimesed ajavad büroodes papppi kokku samal ajal kui pokkeirprod haigutavad näd keskel ja kõige intensiivsem "töögraafik" on just näd vahetus.

ranka
17.02.09, 15:28
Mõtlesin seal villas oma synnat pidada.Kas siis kõik näd vahetused olid välja üüritud?
Ja miks peab pokkeirprod.com pidu toimuma ülds enäd vahetusel?
Miks mitte näd keskel.Place kindlasti odavam,sest tavainimesed ajavad büroodes papppi kokku samal ajal kui pokkeirprod haigutavad näd keskel ja kõige intensiivsem "töögraafik" on just näd vahetus.



Sest 90% mängijaid ei ole elukutselised! Kui me teeks tõesti ainult elukutselistele, kes reaalselt teenivad pappi pokkeriga, siis saaksime ehk 10 nägu kokku.

leits
17.02.09, 15:54
ah perse, mul oli plaanitud juba ja teisest yritusest loobutud ... fak ju, mina teiega rohkem ei räägi

Kloonike
17.02.09, 16:45
Sest 90% mängijaid ei ole elukutselised! Kui me teeks tõesti ainult elukutselistele, kes reaalselt teenivad pappi pokkeriga, siis saaksime ehk 10 nägu kokku.


prode vhoorum

antnx
17.02.09, 19:18
Alguses tuli üllatusena aga sisimas rahul, et asi ära jäi. Viisakas pidu + igal juhul.

Senikaua aga tartlased teeme väikse pubituur mõnipäev?

Aristotep
17.02.09, 19:41
Tartlaste pubituur on küll hea idee. Pole vaja suurt orgunnida kah, lihtsalt vaja ennast kohale vedada. :)

masterpuppet
17.02.09, 19:53
See nädal üritasime midagi teha, aga lagunes mõte ära, aga järgmine nädal küll võik smdiagi teha.

andu_andu
17.02.09, 20:16
Sest 90% mängijaid ei ole elukutselised! Kui me teeks tõesti ainult elukutselistele, kes reaalselt teenivad pappi pokkeriga, siis saaksime ehk 10 nägu kokku.


+1

Codecci
17.02.09, 22:59
Sellest saan aru, et koht ära võeti, aga ma ei saa aru miks lennati sellise jutuga peale, et halvasti organiseeritud, maine ja muu jama. Mis on drunkamendil + pokkeril viga? Organiseering missugune ju, mis seal veel teha annaks üldse? Liialt organiseeritud peod on just kehvad.

Keiss
18.02.09, 04:30
Mul on ses mõttes hea meel, et pidu edasi lükkus kuna ilmselt poleks saanud tulla või pidu nautida.

Loodame, et siis tulevikus korraldame paremini. Ma võin järgmine kord asja enda peale võtta kui vaja. Olen sarnaseid kokkutulemisi korduvalt korraldanud vanadest bnt aegadest.

lenC
18.02.09, 07:12
Sellest saan aru, et koht ära võeti, aga ma ei saa aru miks lennati sellise jutuga peale, et halvasti organiseeritud, maine ja muu jama. Mis on drunkamendil + pokkeril viga? Organiseering missugune ju, mis seal veel teha annaks üldse? Liialt organiseeritud peod on just kehvad.

vaata ranka esimest posti 2. lehel

masterpuppet
18.02.09, 15:07
Lenc, oled alustanud tagasimaksmisega vms? :D
Kuu lõpp lähene ja tudengina tunnen kerget rahapistet abaluudes. :)

lenC
18.02.09, 15:17
masterpuppeti olen tõepoolest vahele jätnud, sry, tegelen, aga antnx-l peaks raha kindlasti kontol olema.

Kui kellelgi veel puudu, siis öelge kindlasti.

ranka
18.02.09, 15:29
Võid mind üle lasta, ma ei viitsi vaadatagi.

privador
18.02.09, 16:22
Kollaisn ka sinna,sela kõik kuupäevad vabad.Seega see jutt,et kõik kinni on bullshit
Mine ainult kohale ja maxa käsiraha ära.
Hindadest ka küsisin.Hind varjeerus 5k-10k....
Et nagu 10k oli siis hind koos saunadega ja magamisruumidega.Äkki see oli mingi telefonihind?

Siin keegi rääkis 6k-st?

ranka
18.02.09, 16:25
WTF? Ma olen hetkel segaduses, uurin asja.

lenC
18.02.09, 16:27
minule öeldi, et 7. märts on kinni.

privador
18.02.09, 16:29
minule öeldi, et 7. märts on kinni.
Nu ma chekkisin järgmist näd vahtust?
Kinni on siis kui on ära makstud käsiraha

lenC
18.02.09, 16:32
ma ei saa aru

Codecci
18.02.09, 17:14
Äkki oligi meile kinni :D
Isegi ükskord failinud niimoodi ühe koha rendiga, et telefoni teel sai räägitud, et tuleme ja kohale jõudes öeldi, et kinni, tegelt oli meile bronnitud telefoni teel noh :'(

lenC
18.02.09, 17:18
rofl, praegu igatahes nii pole, sest nagu privador ütles, et kui ettemaks makstud, siis on kinni. Ei saa aru tho, mis järgmine nv siia puutub :-\

ranka
18.02.09, 18:47
Nu ma chekkisin järgmist näd vahtust?
Kinni on siis kui on ära makstud käsiraha


WUT. Räägi nüüd asjast, kas sa uurisid 7-ndaks märtsiks? Kui jah, kas siis oli lahti? Kui ei, siis mida sa ajad? Isegi, kui järgmine NV on lahti siis oleks väga-väga halb hakata asju ümber sebima, et ou mehed, tegelt toimub 27. veebruar, sest siis paljudel ei pruugi aeg sebida (näiteks, mulle kuna peale rankapojaga paar kinnisvara tehingut tegema) jne.

Oi jah, külvad siin lihtsalt segadust.